|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.04.2021 09:53:13 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Tõsi, aga see on jätkuvalt palju tülikam kui seda oli/on teha PS4 ja ka Xboxi peal (XSX kaasaarvatud). Eks nad jõuavad oma interfeissi aastate jooksul siluda, iga põlvkonnaga on põhimõtteliselt ... |
teema: Kommenteerimine: mighty |
ZacXz
vastuseid: 139
vaadatud: 51606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2021 23:10:17 pealkiri: Kommenteerimine: mighty |
| Otsin iPadi, kõik nagu lubatud! |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ZacXz
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447405
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.02.2021 17:57:46 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Sain 3080-ga Black Ops/Cold War koodi, ise seda mängima ei kavatse.
Efa3KKvwnmaNHTfFoJYPkduR
On vaja Geforce Experience kontot.
Kood aegub homme (10.02.2021). Kes ees, see mees.
Üldiselt ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.02.2021 18:05:30 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?
Eneba on ka väga okei koht. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.02.2021 10:24:53 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainu ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
ZacXz
vastuseid: 2204
vaadatud: 468228
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2021 15:11:58 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Pigem on seal kindlasti mingi tõde, aga kui palju? Näha ju on, et väga palju lubatud featuure sai viimasel hetkel välja lõigatud eks aeg näitab. |
teema: EURONICS |
ZacXz
vastuseid: 1878
vaadatud: 752882
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.01.2021 09:24:48 pealkiri: EURONICS |
| Kas poodidel kuskil kirjas ka on, et toote vastu võtmisel on ostjal ja/või kullerfirmal kohustus kindlaks teha toote seis? Isiklikult pole veel kordagi ühegi poega probleeme olnud (kaasaarvatud Eur ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
ZacXz
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447405
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2020 17:18:50 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| AT´s suurem laadung 30 seeria kaarte nüüd saadaval. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.11.2020 22:10:17 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Sain enda konsooli konsoolid.ee´st nüüdseks kätte kenasti. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2020 19:14:44 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Sa saad konto alt muuta kus regioonis oled €...£...$....ainult klõps ja restart saad kohe kasutada teist regiooni....
Soome regiooniks kasutad eurosid ja saad oma pangakaardi kontoga siduda...
... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.11.2020 16:38:44 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega?
Ei, lihtsalt palun ei. Vaata seda lehte korra  |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 16:38:23 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Kontaktivormi kaudu ei ole ma ka sealt kunagi vastust saanud, meilie saates sai vastuse päevaga. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 15:37:24 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.
Mõnel inimesel pole veel eeltellimus ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 15:15:39 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Karm, aga eks kõik tahavad kopika teenida  |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 11:38:01 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Konsoolid.ee´s on nüüd XBSX´il ära kadunud need 2021 tarneaja kirjed, hetkel paistab nagu oleks laos. Kas kellelgi, kes eeltellis, on veel saamata? |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 10:04:42 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kuskil ostufoorumi threadis käis korra läbi küll juba paar päeva tagasi, et täna tulevad Teliasse. Eks mõneti inimestel ka siseinfo  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.11.2020 09:17:14 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Mitteaferistid telia epoodi
Seis on olemas, aga osta hetkel ei saa midagi. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 12:58:49 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Paistab, et neilgi seal on paras kaos nende tellimustega, tuleb neile veidi aega anda. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 11:51:55 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
|
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2020 01:35:03 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kes jõudis rohkem spämmida ja kellel joppas see ikka sai jah. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.11.2020 13:33:19 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.
Viimase info kohaselt neil tarne alles järgmine aasta.
Ma sain aru, et eeltellijat ... |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.11.2020 13:22:22 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2020 16:17:52 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadetav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konso ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2020 16:11:27 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konsool ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.11.2020 13:13:33 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Eeldan, et tarneajad on sellel batchil ikka detsembris, nagu välja kommunikeeriti. Epoes ja ka tellimuses räägitakse midagi juba 19.11´st. |
teema: [XSX] Xbox Series X |
ZacXz
vastuseid: 1555
vaadatud: 425024
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2020 10:50:13 pealkiri: [XSX] Xbox Series X |
| Tõttöelda võtaks isegi 600 eest XBSX´i, aga tolle saadavus saab olema vaat et kehvem kui PS5 oma. |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
ZacXz
vastuseid: 1320
vaadatud: 267248
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2020 12:25:55 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Viimaste päevade domination mängud ongi kujunenud selliseks, kus inimesed seda AS VAL´i bugi (featuuri?) abusevad ja spawnidesse pimedalt tuld annavad. Peab patchi ootama ja seniks mängust pausi t ... |
teema: Telia Koduinternet |
ZacXz
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697343
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.04.2020 16:24:29 pealkiri: Telia Koduinternet |
| On keegi kohanud sellist anomaaliat, et 5GHz võrk kukub lihtsalt suvalisel hetkel Inteno tagant ära? Uuesti ühendada üritades küll lihtsalt ei ühenda ja küll väidab, et vale parool, aitab ainu ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.01.2020 15:12:38 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
|
teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
ZacXz
vastuseid: 432
vaadatud: 231912
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.08.2019 12:53:30 pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu |
| Ennastki huvitaks, millal meil poodidest seda uue chipiga revisionit leida võiks. Uuel on tänu sellele pea kahekordne aku kestvuse kasv ja vana versiooni küll ostma ei kipuks enam. |
teema: Kommenteerimine: Matjuha |
ZacXz
vastuseid: 24
vaadatud: 6082
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2019 17:08:02 pealkiri: Kommenteerimine: Matjuha |
| Oculus leidis uue omaniku, kiire ja viisakas tehing. |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
ZacXz
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.10.2018 13:30:43 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Oli just sama kogemust ühe teise tuntud kauplusega. Tellisin küll e-poest, aga koju jõudes oli selge, et asi oli kasutatud. Kontrollisin siis service menüüst ja lausa 2900h oli see paneel käinud ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
ZacXz
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2018 15:43:15 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on?
Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
ZacXz
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2018 15:28:32 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on?
Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
ZacXz
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2018 15:23:17 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Millega te oma OLED´e seinale olete kinnitanud? Muidu on valikuid on igasuguseid, kuid OLED spetsiifiliste eest peab vist maksa maha müüma. |
teema: Telia Koduinternet |
ZacXz
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697343
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.01.2018 20:18:40 pealkiri: Telia Koduinternet |
Sai ka üritatud selle Telia1 liituda, kahjuks teist päeva mingit tagasisidet laekunud ei ole. Tänu pakkumisele lihtsalt ülekoormatud?  |
teema: Telia TV |
ZacXz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172891
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2017 18:30:46 pealkiri: Telia TV |
| Panin üle mitme päeva teleka järgi ja vastu vahib mulle sealt "Ilmnes tehniline tõrge", saatekava töötab, isegi firmiriiulil saan ringi kolada, aga ühtegi striimi ära ei lae. Arrise box AC68U ... |
teema: Telia TV |
ZacXz
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172891
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.07.2017 12:06:11 pealkiri: Telia TV |
Päeval oli reso 720p, nüüd õhtul 576p.
See resolutsiooni teema käib endalgi kollitamas, iga hommik pean jälle 1080p peale sättima menüüst. |
teema: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands |
ZacXz
vastuseid: 187
vaadatud: 69786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2017 10:35:49 pealkiri: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands |
| Perfiga on mängul küll tõsiseid muresid ja tuleb ilmselt veidi lappimist oodata. Hommikul mõtlesin, et kolan helikaga veidi mapil ringi, kuskil 30 mintsa pärast ei suutnud mäng ennast enam järg ... |
teema: Battlefield 1 |
ZacXz
vastuseid: 2839
vaadatud: 720137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2016 22:10:37 pealkiri: Battlefield 1 |
Muricas on tõsine DDoS ikka, mitte ainult EA tasemel. BF1 pelamisest täna suurt ilmselt välja ei tule.
http://downdetector.com/status/level3/map/ |
teema: Battlefield 1 |
ZacXz
vastuseid: 2839
vaadatud: 720137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2016 17:44:35 pealkiri: Battlefield 1 |
| Veab, Kinguin ei ole suvatsenud end veel liigutada ja võtmed ilmselt saabuvad alles homme. |
teema: The Division |
ZacXz
vastuseid: 944
vaadatud: 306644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2016 21:43:01 pealkiri: The Division |
Ise olen DZ lvl 34 ja siiani pole veel väga igav hakanud. Järjest enam hakkab ka inimesi 30-30 bracketisse jõudma ja isegi roguesid päris palju näinud. Võib uplays ka lisada El_Bas7ardo.
PS: E ... |
teema: The Division |
ZacXz
vastuseid: 944
vaadatud: 306644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2016 09:26:24 pealkiri: The Division |
Kellelegi kohalikud tarnijad ka juba key on saatnud? G2A saatis enda omad välja, aga tundub, et kohalikud veel magavad.
Järgmine kord peate teisest kohast ostma kui soovite varem votit saada.
... |
teema: The Division |
ZacXz
vastuseid: 944
vaadatud: 306644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2016 09:14:16 pealkiri: The Division |
| Kellelegi kohalikud tarnijad ka juba key on saatnud? G2A saatis enda omad välja, aga tundub, et kohalikud veel magavad. |
teema: The Division |
ZacXz
vastuseid: 944
vaadatud: 306644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2016 01:22:42 pealkiri: The Division |
Lootust, et mõni kohalik netipood (punktid.ee, gamestar) veel täna varahommiku koodi saadab, on vist palju tahetud  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.12.2015 10:11:52 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Proovin PS plus paypaliga ühendada ja viskab errori: Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments
Huvitav miks?
Niipalju veel lisaks, et täna tegin paypali konto ja teise emai ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.10.2015 14:19:32 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kellelgi Battlefronti beta early-access koodi jagada ei ole? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
ZacXz
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.09.2015 08:41:22 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kui sa tema konto ära kustutad, siis kaovad ka tema ostetud mängud koos sellega. Kui tema konto on primary, siis saad sina oma kontoga mängida tema ostetud mänge ja kasutada tema Plus´i (kui on k ... |
teema: [PS4] PS4 PSN ID |
ZacXz
vastuseid: 22
vaadatud: 9834
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.09.2015 08:15:50 pealkiri: [PS4] PS4 PSN ID |
| El_3as7ardo |
teema: Kommenteerimine: Freeman |
ZacXz
vastuseid: 7
vaadatud: 5964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2015 13:37:28 pealkiri: Kommenteerimine: Freeman |
| Äri sujus ladusalt, soovitan! |
| |