Avaleht
otsing leidis 281 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.04.2021 09:53:13   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Tõsi, aga see on jätkuvalt palju tülikam kui seda oli/on teha PS4 ja ka Xboxi peal (XSX kaasaarvatud). Eks nad jõuavad oma interfeissi aastate jooksul siluda, iga põlvkonnaga on põhimõtteliselt ...
  teema: Kommenteerimine: mighty
ZacXz

vastuseid: 139
vaadatud: 51606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2021 23:10:17   pealkiri: Kommenteerimine: mighty
Otsin iPadi, kõik nagu lubatud!
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ZacXz

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447405

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.02.2021 17:57:46   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Sain 3080-ga Black Ops/Cold War koodi, ise seda mängima ei kavatse.

Efa3KKvwnmaNHTfFoJYPkduR

On vaja Geforce Experience kontot.
Kood aegub homme (10.02.2021). Kes ees, see mees.

Üldiselt ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.02.2021 18:05:30   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Küsiks vahepeal, et allkeysshop on üks koht, punktid.ee ka üks koht, aga kus veel võib neid PS Now/Plus/mänge osta?

Eneba on ka väga okei koht.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.02.2021 10:24:53   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainu ...
  teema: Cyberpunk 2077
ZacXz

vastuseid: 2204
vaadatud: 468228

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2021 15:11:58   pealkiri: Cyberpunk 2077
Pigem on seal kindlasti mingi tõde, aga kui palju? Näha ju on, et väga palju lubatud featuure sai viimasel hetkel välja lõigatud icon_smile.gif eks aeg näitab.
  teema: EURONICS
ZacXz

vastuseid: 1878
vaadatud: 752882

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.01.2021 09:24:48   pealkiri: EURONICS
Kas poodidel kuskil kirjas ka on, et toote vastu võtmisel on ostjal ja/või kullerfirmal kohustus kindlaks teha toote seis? Isiklikult pole veel kordagi ühegi poega probleeme olnud (kaasaarvatud Eur ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ZacXz

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447405

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.12.2020 17:18:50   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
AT´s suurem laadung 30 seeria kaarte nüüd saadaval.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.11.2020 22:10:17   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Sain enda konsooli konsoolid.ee´st nüüdseks kätte kenasti.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.11.2020 19:14:44   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Sa saad konto alt muuta kus regioonis oled €...£...$....ainult klõps ja restart saad kohe kasutada teist regiooni....
Soome regiooniks kasutad eurosid ja saad oma pangakaardi kontoga siduda...
...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.11.2020 16:38:44   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega?

Ei, lihtsalt palun ei. Vaata seda lehte korra icon_smile.gif
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2020 16:38:23   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Kontaktivormi kaudu ei ole ma ka sealt kunagi vastust saanud, meilie saates sai vastuse päevaga.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2020 15:37:24   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
tellis kolmapäeval konsoolid.ee lehelt XSX. Nad ütlesid, et tarneaeg on 3-5 tööpäeva. Kirjutasin eile kirja, millal saan jälgimisnumbri - vastust pole.


Mõnel inimesel pole veel eeltellimus ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2020 15:15:39   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Karm, aga eks kõik tahavad kopika teenida icon_smile.gif
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2020 11:38:01   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Konsoolid.ee´s on nüüd XBSX´il ära kadunud need 2021 tarneaja kirjed, hetkel paistab nagu oleks laos. Kas kellelgi, kes eeltellis, on veel saamata?
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2020 10:04:42   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kuskil ostufoorumi threadis käis korra läbi küll juba paar päeva tagasi, et täna tulevad Teliasse. Eks mõneti inimestel ka siseinfo icon_smile.gif
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.11.2020 09:17:14   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Mitteaferistid telia epoodi icon_biggrin.gif

Seis on olemas, aga osta hetkel ei saa midagi.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2020 12:58:49   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Paistab, et neilgi seal on paras kaos nende tellimustega, tuleb neile veidi aega anda.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2020 11:51:55   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2020 01:35:03   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kes jõudis rohkem spämmida ja kellel joppas see ikka sai jah.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.11.2020 13:33:19   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.

Viimase info kohaselt neil tarne alles järgmine aasta.

Ma sain aru, et eeltellijat ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.11.2020 13:22:22   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2020 16:17:52   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadetav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konso ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2020 16:11:27   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Heads up, sain täna Euronicsist kõne, et minu konsooli tarne lükkub Jaanuarisse kuna saadav partii on oodatust väiksem. Olin siis üks neist, kes viimase Euronicsi eeltellimuse ajal endale konsool ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ZacXz

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458658

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.11.2020 13:13:33   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Eeldan, et tarneajad on sellel batchil ikka detsembris, nagu välja kommunikeeriti. Epoes ja ka tellimuses räägitakse midagi juba 19.11´st.
  teema: [XSX] Xbox Series X
ZacXz

vastuseid: 1555
vaadatud: 425024

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.11.2020 10:50:13   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Tõttöelda võtaks isegi 600 eest XBSX´i, aga tolle saadavus saab olema vaat et kehvem kui PS5 oma.
  teema: Call of Duty: Modern Warfare
ZacXz

vastuseid: 1320
vaadatud: 267248

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2020 12:25:55   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare
Viimaste päevade domination mängud ongi kujunenud selliseks, kus inimesed seda AS VAL´i bugi (featuuri?) abusevad ja spawnidesse pimedalt tuld annavad. Peab patchi ootama ja seniks mängust pausi t ...
  teema: Telia Koduinternet
ZacXz

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697343

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.04.2020 16:24:29   pealkiri: Telia Koduinternet
On keegi kohanud sellist anomaaliat, et 5GHz võrk kukub lihtsalt suvalisel hetkel Inteno tagant ära? Uuesti ühendada üritades küll lihtsalt ei ühenda ja küll väidab, et vale parool, aitab ainu ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
ZacXz

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.01.2020 15:12:38   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
ZacXz

vastuseid: 432
vaadatud: 231912

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.08.2019 12:53:30   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Ennastki huvitaks, millal meil poodidest seda uue chipiga revisionit leida võiks. Uuel on tänu sellele pea kahekordne aku kestvuse kasv ja vana versiooni küll ostma ei kipuks enam.
  teema: Kommenteerimine: Matjuha
ZacXz

vastuseid: 24
vaadatud: 6082

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2019 17:08:02   pealkiri: Kommenteerimine: Matjuha
Oculus leidis uue omaniku, kiire ja viisakas tehing.
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
ZacXz

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2018 13:30:43   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Oli just sama kogemust ühe teise tuntud kauplusega. Tellisin küll e-poest, aga koju jõudes oli selge, et asi oli kasutatud. Kontrollisin siis service menüüst ja lausa 2900h oli see paneel käinud ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
ZacXz

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.10.2018 15:43:15   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on?

Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
ZacXz

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.10.2018 15:28:32   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Miks see OLED kinnitus kuidagi eriline on?

Muus osas väga polegi, aga kinnitus ise asub telekal allosas, tavaliselt on nood teleka keskel. Tavaliste suurte kinnitustega vist tundub see oht olevat, ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
ZacXz

vastuseid: 10301
vaadatud: 2682136

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.10.2018 15:23:17   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Millega te oma OLED´e seinale olete kinnitanud? Muidu on valikuid on igasuguseid, kuid OLED spetsiifiliste eest peab vist maksa maha müüma.
  teema: Telia Koduinternet
ZacXz

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697343

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.01.2018 20:18:40   pealkiri: Telia Koduinternet
Sai ka üritatud selle Telia1 liituda, kahjuks teist päeva mingit tagasisidet laekunud ei ole. Tänu pakkumisele lihtsalt ülekoormatud? icon_smile.gif
  teema: Telia TV
ZacXz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172891

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2017 18:30:46   pealkiri: Telia TV
Panin üle mitme päeva teleka järgi ja vastu vahib mulle sealt "Ilmnes tehniline tõrge", saatekava töötab, isegi firmiriiulil saan ringi kolada, aga ühtegi striimi ära ei lae. Arrise box AC68U ...
  teema: Telia TV
ZacXz

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172891

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.07.2017 12:06:11   pealkiri: Telia TV
Päeval oli reso 720p, nüüd õhtul 576p.

See resolutsiooni teema käib endalgi kollitamas, iga hommik pean jälle 1080p peale sättima menüüst.
  teema: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
ZacXz

vastuseid: 187
vaadatud: 69786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2017 10:35:49   pealkiri: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
Perfiga on mängul küll tõsiseid muresid ja tuleb ilmselt veidi lappimist oodata. Hommikul mõtlesin, et kolan helikaga veidi mapil ringi, kuskil 30 mintsa pärast ei suutnud mäng ennast enam järg ...
  teema: Battlefield 1
ZacXz

vastuseid: 2839
vaadatud: 720137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2016 22:10:37   pealkiri: Battlefield 1
Muricas on tõsine DDoS ikka, mitte ainult EA tasemel. BF1 pelamisest täna suurt ilmselt välja ei tule.

http://downdetector.com/status/level3/map/
  teema: Battlefield 1
ZacXz

vastuseid: 2839
vaadatud: 720137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2016 17:44:35   pealkiri: Battlefield 1
Veab, Kinguin ei ole suvatsenud end veel liigutada ja võtmed ilmselt saabuvad alles homme.
  teema: The Division
ZacXz

vastuseid: 944
vaadatud: 306644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2016 21:43:01   pealkiri: The Division
Ise olen DZ lvl 34 ja siiani pole veel väga igav hakanud. Järjest enam hakkab ka inimesi 30-30 bracketisse jõudma ja isegi roguesid päris palju näinud. Võib uplays ka lisada El_Bas7ardo.

PS: E ...
  teema: The Division
ZacXz

vastuseid: 944
vaadatud: 306644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2016 09:26:24   pealkiri: The Division
Kellelegi kohalikud tarnijad ka juba key on saatnud? G2A saatis enda omad välja, aga tundub, et kohalikud veel magavad.

Järgmine kord peate teisest kohast ostma kui soovite varem votit saada.

...
  teema: The Division
ZacXz

vastuseid: 944
vaadatud: 306644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2016 09:14:16   pealkiri: The Division
Kellelegi kohalikud tarnijad ka juba key on saatnud? G2A saatis enda omad välja, aga tundub, et kohalikud veel magavad.
  teema: The Division
ZacXz

vastuseid: 944
vaadatud: 306644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2016 01:22:42   pealkiri: The Division
Lootust, et mõni kohalik netipood (punktid.ee, gamestar) veel täna varahommiku koodi saadab, on vist palju tahetud icon_biggrin.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
ZacXz

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.12.2015 10:11:52   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Proovin PS plus paypaliga ühendada ja viskab errori: Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments

Huvitav miks?

Niipalju veel lisaks, et täna tegin paypali konto ja teise emai ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
ZacXz

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.10.2015 14:19:32   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kellelgi Battlefronti beta early-access koodi jagada ei ole?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
ZacXz

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.09.2015 08:41:22   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kui sa tema konto ära kustutad, siis kaovad ka tema ostetud mängud koos sellega. Kui tema konto on primary, siis saad sina oma kontoga mängida tema ostetud mänge ja kasutada tema Plus´i (kui on k ...
  teema: [PS4] PS4 PSN ID
ZacXz

vastuseid: 22
vaadatud: 9834

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.09.2015 08:15:50   pealkiri: [PS4] PS4 PSN ID
El_3as7ardo
  teema: Kommenteerimine: Freeman
ZacXz

vastuseid: 7
vaadatud: 5964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2015 13:37:28   pealkiri: Kommenteerimine: Freeman
Äri sujus ladusalt, soovitan!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.