Avaleht
otsing leidis 264 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema:  M: Radeon Fury X (ref. vesijahutus); FX-8350 platvorm :: Videokaardid
Y_S

vastuseid: 8
vaadatud: 838

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 22.05.2026 13:45:51   pealkiri: Radeon Fury X (ref. vesijahutus); FX-8350 platvorm
Vana FX platvormi komplekti eest 20 (post hinnas). Või kui Tartus käest-kätte saab teha, siis eelistaks seda varianti.
  teema: DOOM Eternal
Y_S

vastuseid: 243
vaadatud: 77861

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2026 14:17:05   pealkiri: DOOM Eternal
Ühinen eelkõnelejatega. Sai lolli peaga Dark ages siin mingite allahindluste ajal ära ostetud. Mängu algus kohe ei meeldinud, väga lootsin, et ehk progressiooni käigus muutub asi mängitavaks (e ...
  teema: Kommenteerimine: NiFF
Y_S

vastuseid: 17
vaadatud: 9522

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2026 10:44:40   pealkiri: Kommenteerimine: NiFF
edukas tehing tehtud thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: testicide
Y_S

vastuseid: 17
vaadatud: 2852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2025 12:32:41   pealkiri: Kommenteerimine: testicide
Tegin posti teel kaupa, kõik toimis nagu õlitatult! Soovitan
  teema: Kommenteerimine: M4REK
Y_S

vastuseid: 100
vaadatud: 8410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2025 18:30:13   pealkiri: Kommenteerimine: M4REK
Sai graafika ostetud, kiire ja konkreetne tehing!
  teema: Elisa zyxel nr7101
Yks

vastuseid: 11
vaadatud: 1774

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.09.2025 16:52:54   pealkiri: Elisa zyxel nr7101
Turva kaalutlustel on modem mode isegi arusaadav, pole just kuigi turvaline, kui su sisevõrgu ots õues vedeleb icon_smile.gif
Torkasin talle tp-linki routeri järele ja töötab küll.
Niipalju kui oskasin ke ...
  teema: Elisa zyxel nr7101
Yks

vastuseid: 11
vaadatud: 1774

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.09.2025 15:14:34   pealkiri: Elisa zyxel nr7101
Paroolid töötavad thnx icon_smile.gif
aga seade on elisa poolt suht kinni või ei oska ma kasutada, ei saa teda kuidagi tööle ruuterina, töötab sisuliselt modemina. tarkvarauuendus ei muuda midagi, elisa ...
  teema: Elisa zyxel nr7101
Yks

vastuseid: 11
vaadatud: 1774

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2025 18:45:06   pealkiri: Elisa zyxel nr7101
user/Admin1234

Ei tööta
  teema: Elisa zyxel nr7101
Yks

vastuseid: 11
vaadatud: 1774

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.09.2025 17:58:10   pealkiri: Elisa zyxel nr7101
keegi teab ruuterisse logimise passwordi ?
Elisa on ilmselt midagi muutnud, ruuterile kleebitud kasutaja pass ei toimi, resetiga ei muutu midagi.
  teema: Terminator: Resistance
Y_S

vastuseid: 9
vaadatud: 4311

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2025 11:30:55   pealkiri: Terminator: Resistance
Robocopi mängu sai oodatud ja kangesti lootsin, et oleks positiivne elamus aga kahjuks on see heal juhul keskpärane asi. Üpris üksluine tulistamine, sarnaseid mänge on palju tehtud, mingit wow mo ...
  teema: DOOM Eternal
Y_S

vastuseid: 243
vaadatud: 77861

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2025 13:06:54   pealkiri: DOOM Eternal
Tegin just Eternali uuesti läbi, veidralt palju on seda mängu heiditud igal pool. Ma ise olen niiöelda juurte juurest alustanud (Wolf3d ja Doom 1) ja ütleks, et nõrgim lüli oli pika puuga Doom 3 ...
  teema: Kommenteerimine: KäbeSiil
Y_S

vastuseid: 3
vaadatud: 337

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2025 09:33:17   pealkiri: Kommenteerimine: KäbeSiil
Sai edukas müügitehing tehtud, kandis raha ette ja kõik läks libedalt! Soovitan! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: hans
Y_S

vastuseid: 103
vaadatud: 48254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2025 11:28:19   pealkiri: Kommenteerimine: hans
Ostsin läpaka, kaup kiire ja korralik. Soovitan beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: DOOM Eternal
Y_S

vastuseid: 243
vaadatud: 77861

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2025 15:52:22   pealkiri: DOOM Eternal
Eks nad otsivad ka oma kohta siin päikese all, halb mäng kindlasti ei tule aga eks aeg näitab kuidas eelnevatega võrreldes välja kukub.
Uute relvadega on minuarust vanast heast Painkillerist p ...
  teema: Kommenteerimine: aff198
Y_S

vastuseid: 71
vaadatud: 21496

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2024 09:37:53   pealkiri: Kommenteerimine: aff198
Ostsin retro arvuti, kogu tehing sujus ja oli igati positiivne. Soovitan! beer_yum.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Y_S

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 01.03.2024 16:38:16   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
kellelgi äkki vanaema pööningul vedeleb mõni terava pildiga 17" või 19" CRT monitor? Kui korralik asi pakkuda, võin veidi kompenseerida ka.
  teema: Cyberpunk 2077
Y_S

vastuseid: 2204
vaadatud: 469338

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2024 11:20:07   pealkiri: Cyberpunk 2077
Kõik eelnev jutt õige, mind pisut häiris veel see, et enamus hoonetesse ei saanud süviti sisse minna. Kaardi pindala on ju väga suur ja asukohad on tegelikult meeldivalt vaheldusrikkad. Aga seda ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Y_S

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 18.08.2023 11:16:48   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
kellelgi sellist kollast IDE kaablit on üle?
https://www.coolerguys.com/cdn/shop/products/pctoys-24in-yellow-ata-ide-133-8_800x.jpeg?v=1571234442
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Y_S

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 26.04.2023 09:03:22   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Long shot küll aga Sapphire Radeon x1950pro kaarti otsin, PCI-e versiooni. Tahaks ühel antiiksel masinal SLI lahendust katsetada.
Võib ka sümboolse summa eest müüa pakkuda või vahetustehingui ...
  teema: Kommenteerimine: denis28
Y_S

vastuseid: 66
vaadatud: 35680

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2023 00:00:22   pealkiri: Kommenteerimine: denis28
Igati positiivne tehing, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: lack
Y_S

vastuseid: 2
vaadatud: 1101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2022 09:04:57   pealkiri: Kommenteerimine: lack
Edukas müügitehing, soovitan!
  teema: AMD Eyefinity küsimus
Y_S

vastuseid: 3
vaadatud: 1150

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.09.2022 13:21:20   pealkiri: AMD Eyefinity küsimus
Kuna mul pole väga ammu ühtegi AMD kaarti olnud (viimane oli R9 290x) siis uuriks veidi, kuidas viimase otsa AMD kaartidel see eyefiniti tarkvara töötab. Vanakooli eyefinitil oli võimalus erineva ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Y_S

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2022 11:11:44   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )

2160p ja 42" on sarnane pikslitihedus kui 1400p ja 27" või 1080p ja 21".
ka 42" on päris suur olenevalt kasutuseesmärgist ja vaatekaugusest. aga juba palju parem kui 48" icon_smile.gif
No ma hetkel 27" ful ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Y_S

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2022 09:17:34   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kas 48" jääb suureks? Arvestades LG oledi pilti, siis võtaks ise C1, mis HV järgi ühes poes on lausa 899. Kui HDMI 2.1 videokaardil olemas on, siis saab 120hz ka kätte. (kaablit telekaga kaasas ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Y_S

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.07.2022 15:12:28   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )

FV43U oli mõned päevad laual enne kui selle minema saatsin.
Multimeedia monitorina on asi superhea aga tekstiga toimetamiseks ei kõlba.
Ok, siis jätan ka pigem tellimata selle. Mul peaks moni ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Y_S

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.07.2022 11:02:33   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )

Palun soovitage 43" monitori!
Kuna vaatan ekraani ca 5m pealt, siis praegune 32" on pisut pisike, isegi 1600x900 reso peal... Sooviks asendada 43" moluga, et oleks paras 1920x1080 reso.

Ma olen ...
  teema: Kommenteerimine: Metalhamme
Y_S

vastuseid: 35
vaadatud: 7233

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2021 17:17:21   pealkiri: Kommenteerimine: Metalhamme
Annetas ühe vana korpuse üge beer_yum.gif eest !
  teema: Kogujad ja kollektsionäärid - kes foorumlastest mida kogub
Y_S

vastuseid: 108
vaadatud: 79844

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 17.03.2021 18:21:17   pealkiri: Kogujad ja kollektsionäärid - kes foorumlastest mida kogub
Kogun vanemat PC arvutitega seonduvat kola. Peamiselt huvitab 086-Pentium ajastu kraam, rohkem spetsialiseerunud helikaartidele. Aga on palju ka muud kraami kogunenud - kõvakettad, graafikakaardid, m ...
  teema: DOOM Eternal
Y_S

vastuseid: 243
vaadatud: 77861

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2020 09:58:21   pealkiri: DOOM Eternal
Vael, mis raskusastmega mängid? Olin ka algul skeptik aga nüüd tagasi vaadates teeb Eternali esimesed paar-kolm levelit jah frustreerivaks just pidev ammo puudus (esimesed 2 sentinel crystalit soov ...
  teema: DOOM Eternal
Y_S

vastuseid: 243
vaadatud: 77861

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2020 11:24:54   pealkiri: DOOM Eternal
mulle on kõik doomid meeldinud peale eternaly, lihtsalt labane super mario with guns, üle kolme leveli ei suutnud ma seda mängida, kohutav disain, üheski doomis pole seda jura olnud
Mulle tundub, ...
  teema: 286 projekt: Biostar
Y_S

vastuseid: 19
vaadatud: 10055

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.10.2020 08:54:01   pealkiri: 286 projekt: Biostar
Keegi siin teadjamatest oskab ehk aidata - kas 286 ja 386 masinate co-protsessori taktsagedus peab vastama cpu omale, või käib see seal oma sammu ja ei tea cpu tegemistest midagi? Ebays jäi erinev ...
  teema: 286 projekt: Biostar
Y_S

vastuseid: 19
vaadatud: 10055

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.08.2020 22:42:39   pealkiri: 286 projekt: Biostar
Mul ongi kettaks CF kaart icon_smile.gif Lihtne andmeid üle kopeerida ja meeldivalt vaikne pealekauba. Need vanakooli kettad reeglina on ikka väga lärmakad. Mul õnnestus leida temperatuurikontrolliga "low noi ...
  teema: 286 projekt: Biostar
Y_S

vastuseid: 19
vaadatud: 10055

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 11.08.2020 00:20:11   pealkiri: 286 projekt: Biostar
Ajasin oma 286 masina ka pöördesse, väga põhjalikku testi ei viitsinud ette võtta aga veidi benchisin olemasolevate testidega.

Norton utilities sysinfo näitas prose kiiruseks 11.8, kõvaketta ...
  teema: 286 projekt: Biostar
Y_S

vastuseid: 19
vaadatud: 10055

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.08.2020 14:04:34   pealkiri: 286 projekt: Biostar
Vägev projekt.

Panin ka hiljuti ühe 286 desktop masina kokku nostaligiast, küll kõigest 16Mhz prosega, selline emaplaat vedeles juba aastakümneid kapis. Mälu sai 4mb kuna simmide pesad olema ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.03.2020 20:45:08   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
läheb huvitavamaks.
kuubiku sees on meediaks ICP electronicsi ide flash disk ifd-180 kirjade järgi 16mb. teise sees on samasugune. geomeetria on ketastel erinev peale selle, et on fat12, ühel o ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.03.2020 12:21:20   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
Flash on buutiv, kloon sellest on ka buutiv. Hetkeaeisuga tahaks mälulaastu. Ma selle tee käisin juba ära, et etas on sodi.
Mul ka seda vana kola veidi leidub, huvi korral saada PS
  teema: Kommenteerimine: wex
Y_S

vastuseid: 123
vaadatud: 39609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2020 09:21:59   pealkiri: Kommenteerimine: wex
Ostsin toiteka, kõik OK
  teema: Terminator: Resistance
Y_S

vastuseid: 9
vaadatud: 4311

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2019 14:40:27   pealkiri: Re: Terminator: Resistance

Rääkides miinustest, siis puuduv FOV muutmine graafikasätetes oli veidi ebameeldiv. Mäng jookseb ise küll väga hästi maksimumsätetel (profiiliarvuti) aga veidi rohkem sätteid ei teeks paha. ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.11.2019 10:10:04   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
Vogonsi foorumis on erinevaid 4:3 LCD monitore kõvasti testitud (DOS-i keskkonnas), üldine soovitus ja järeldus on, et kui suurt ja head 4:3 monitori vaja, tasub Samsung 204B või 214T poole vaadat ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.11.2019 11:08:47   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
640x480 oli tabelis küll.

Mis ma öelda tahtsin, on see, et kui resolutsiooni järgi valida, on LCD ekraan igal juhul poolik lahendus DOS teema jaoks, enamus mängud ju 320x200px. Hercules ja EGA ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.11.2019 09:46:15   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
Kas selline kuvar sobiks hästi mõnele vanale masinale paremini, kui uued mudelid?

Sobib muidugi aga tänapäevaste standardite järgi on see ju harjumatult väike. Ja sõltub muidugi kasutusest k ...
  teema: Half Life: Black Mesa
Y_S

vastuseid: 150
vaadatud: 42250

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.11.2019 15:58:34   pealkiri: Half Life: Black Mesa
Soovitan kõigil skeptikutel Xen-i ikkagi ära proovida, mul endal olid ka eelarvamused varemnähtud piltide põhjal aga tegelikult on väga kõva asi valmis tehtud. Originaal xen-ist on päris palju ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.11.2019 10:41:34   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
MT32 on hea ost, ma ise võtan juba pikalt hoogu, et üks ära osta aga hinnad on suht üles hüpanud. Lolli peaga sai umbes 10a tagasi LAPC-1 maha müüdud, praegu käivad nende hinnad sinna 1000 dol ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.10.2019 14:59:54   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
Hea monitori oled leidnud, neid 4:3 suure diagonaaliga enam väga ei liigu. Mul õnnestus leida mingi aeg omale Syncmaster 214T, 21". Sellest väga suuremat vist enam ei toodetudki?
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.10.2019 11:45:56   pealkiri: 086 projekt: Olivetti

Sound Blaster 32 ja 64 olid veel paremad, allapoole ühilduvad ja veelgi parema kvaliteediga. Kui ma ei eksi siis Sound Blaster 64 oli vist parima helikvaliteediga Sound Blaster üldse (mõni väiti ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.10.2019 10:34:55   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
Ma ei ole ammu enam nii vana masinaga kokku puutunud, aga on nagu meelde jäänud, et 086 masinal ei ole DMA kontrollerit, need helikaardid aga tahavad vist kõik DMA-d saada? Äkki sellepärast ei t ...
  teema: 086 projekt: Olivetti
Y_S

vastuseid: 133
vaadatud: 60578

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.10.2019 11:36:34   pealkiri: 086 projekt: Olivetti
Väga lahe projekt, sellest usb to floppy adapterist polnud endal aimugi, heal leid!
Tundub, et see retro-computing segment on tänapäeval päris laialt levinud, toodetakse juba igasuguste kaartide ...
  teema: Kommenteerimine: Pape69
Y_S

vastuseid: 115
vaadatud: 27365

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2019 10:59:14   pealkiri: Kommenteerimine: Pape69
Edukas äri tehtud posti teel beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Ohakaoskar
Y_S

vastuseid: 208
vaadatud: 47251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2019 09:31:17   pealkiri: Kommenteerimine: Ohakaoskar
Annetas süntesaatori, igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jax451
Y_S

vastuseid: 43
vaadatud: 13783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2019 15:55:12   pealkiri: Kommenteerimine: jax451
Positiivne müügitehing posti teel teostatud beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.