|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: H» M: Radeon Fury X (ref. vesijahutus); FX-8350 platvorm :: Videokaardid |
Y_S
vastuseid: 8
vaadatud: 838
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 22.05.2026 13:45:51 pealkiri: Radeon Fury X (ref. vesijahutus); FX-8350 platvorm |
| Vana FX platvormi komplekti eest 20 (post hinnas). Või kui Tartus käest-kätte saab teha, siis eelistaks seda varianti. |
teema: DOOM Eternal |
Y_S
vastuseid: 243
vaadatud: 77861
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2026 14:17:05 pealkiri: DOOM Eternal |
| Ühinen eelkõnelejatega. Sai lolli peaga Dark ages siin mingite allahindluste ajal ära ostetud. Mängu algus kohe ei meeldinud, väga lootsin, et ehk progressiooni käigus muutub asi mängitavaks (e ... |
teema: Kommenteerimine: NiFF |
Y_S
vastuseid: 17
vaadatud: 9522
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2026 10:44:40 pealkiri: Kommenteerimine: NiFF |
edukas tehing tehtud  |
teema: Kommenteerimine: testicide |
Y_S
vastuseid: 17
vaadatud: 2852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2025 12:32:41 pealkiri: Kommenteerimine: testicide |
| Tegin posti teel kaupa, kõik toimis nagu õlitatult! Soovitan |
teema: Kommenteerimine: M4REK |
Y_S
vastuseid: 100
vaadatud: 8410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2025 18:30:13 pealkiri: Kommenteerimine: M4REK |
| Sai graafika ostetud, kiire ja konkreetne tehing! |
teema: Elisa zyxel nr7101 |
Yks
vastuseid: 11
vaadatud: 1774
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.09.2025 16:52:54 pealkiri: Elisa zyxel nr7101 |
Turva kaalutlustel on modem mode isegi arusaadav, pole just kuigi turvaline, kui su sisevõrgu ots õues vedeleb
Torkasin talle tp-linki routeri järele ja töötab küll.
Niipalju kui oskasin ke ... |
teema: Elisa zyxel nr7101 |
Yks
vastuseid: 11
vaadatud: 1774
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.09.2025 15:14:34 pealkiri: Elisa zyxel nr7101 |
Paroolid töötavad thnx
aga seade on elisa poolt suht kinni või ei oska ma kasutada, ei saa teda kuidagi tööle ruuterina, töötab sisuliselt modemina. tarkvarauuendus ei muuda midagi, elisa ... |
teema: Elisa zyxel nr7101 |
Yks
vastuseid: 11
vaadatud: 1774
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.09.2025 18:45:06 pealkiri: Elisa zyxel nr7101 |
user/Admin1234
Ei tööta |
teema: Elisa zyxel nr7101 |
Yks
vastuseid: 11
vaadatud: 1774
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.09.2025 17:58:10 pealkiri: Elisa zyxel nr7101 |
keegi teab ruuterisse logimise passwordi ?
Elisa on ilmselt midagi muutnud, ruuterile kleebitud kasutaja pass ei toimi, resetiga ei muutu midagi. |
teema: Terminator: Resistance |
Y_S
vastuseid: 9
vaadatud: 4311
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2025 11:30:55 pealkiri: Terminator: Resistance |
| Robocopi mängu sai oodatud ja kangesti lootsin, et oleks positiivne elamus aga kahjuks on see heal juhul keskpärane asi. Üpris üksluine tulistamine, sarnaseid mänge on palju tehtud, mingit wow mo ... |
teema: DOOM Eternal |
Y_S
vastuseid: 243
vaadatud: 77861
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2025 13:06:54 pealkiri: DOOM Eternal |
| Tegin just Eternali uuesti läbi, veidralt palju on seda mängu heiditud igal pool. Ma ise olen niiöelda juurte juurest alustanud (Wolf3d ja Doom 1) ja ütleks, et nõrgim lüli oli pika puuga Doom 3 ... |
teema: Kommenteerimine: KäbeSiil |
Y_S
vastuseid: 3
vaadatud: 337
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2025 09:33:17 pealkiri: Kommenteerimine: KäbeSiil |
Sai edukas müügitehing tehtud, kandis raha ette ja kõik läks libedalt! Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: hans |
Y_S
vastuseid: 103
vaadatud: 48254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2025 11:28:19 pealkiri: Kommenteerimine: hans |
Ostsin läpaka, kaup kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: DOOM Eternal |
Y_S
vastuseid: 243
vaadatud: 77861
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2025 15:52:22 pealkiri: DOOM Eternal |
Eks nad otsivad ka oma kohta siin päikese all, halb mäng kindlasti ei tule aga eks aeg näitab kuidas eelnevatega võrreldes välja kukub.
Uute relvadega on minuarust vanast heast Painkillerist p ... |
teema: Kommenteerimine: aff198 |
Y_S
vastuseid: 71
vaadatud: 21496
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2024 09:37:53 pealkiri: Kommenteerimine: aff198 |
Ostsin retro arvuti, kogu tehing sujus ja oli igati positiivne. Soovitan!  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Y_S
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 01.03.2024 16:38:16 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| kellelgi äkki vanaema pööningul vedeleb mõni terava pildiga 17" või 19" CRT monitor? Kui korralik asi pakkuda, võin veidi kompenseerida ka. |
teema: Cyberpunk 2077 |
Y_S
vastuseid: 2204
vaadatud: 469338
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2024 11:20:07 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| Kõik eelnev jutt õige, mind pisut häiris veel see, et enamus hoonetesse ei saanud süviti sisse minna. Kaardi pindala on ju väga suur ja asukohad on tegelikult meeldivalt vaheldusrikkad. Aga seda ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Y_S
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 18.08.2023 11:16:48 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
kellelgi sellist kollast IDE kaablit on üle?
https://www.coolerguys.com/cdn/shop/products/pctoys-24in-yellow-ata-ide-133-8_800x.jpeg?v=1571234442 |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Y_S
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 26.04.2023 09:03:22 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Long shot küll aga Sapphire Radeon x1950pro kaarti otsin, PCI-e versiooni. Tahaks ühel antiiksel masinal SLI lahendust katsetada.
Võib ka sümboolse summa eest müüa pakkuda või vahetustehingui ... |
teema: Kommenteerimine: denis28 |
Y_S
vastuseid: 66
vaadatud: 35680
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2023 00:00:22 pealkiri: Kommenteerimine: denis28 |
| Igati positiivne tehing, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: lack |
Y_S
vastuseid: 2
vaadatud: 1101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2022 09:04:57 pealkiri: Kommenteerimine: lack |
| Edukas müügitehing, soovitan! |
teema: AMD Eyefinity küsimus |
Y_S
vastuseid: 3
vaadatud: 1150
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2022 13:21:20 pealkiri: AMD Eyefinity küsimus |
| Kuna mul pole väga ammu ühtegi AMD kaarti olnud (viimane oli R9 290x) siis uuriks veidi, kuidas viimase otsa AMD kaartidel see eyefiniti tarkvara töötab. Vanakooli eyefinitil oli võimalus erineva ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Y_S
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2022 11:11:44 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
2160p ja 42" on sarnane pikslitihedus kui 1400p ja 27" või 1080p ja 21".
ka 42" on päris suur olenevalt kasutuseesmärgist ja vaatekaugusest. aga juba palju parem kui 48"
No ma hetkel 27" ful ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Y_S
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2022 09:17:34 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kas 48" jääb suureks? Arvestades LG oledi pilti, siis võtaks ise C1, mis HV järgi ühes poes on lausa 899. Kui HDMI 2.1 videokaardil olemas on, siis saab 120hz ka kätte. (kaablit telekaga kaasas ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Y_S
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.07.2022 15:12:28 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
FV43U oli mõned päevad laual enne kui selle minema saatsin.
Multimeedia monitorina on asi superhea aga tekstiga toimetamiseks ei kõlba.
Ok, siis jätan ka pigem tellimata selle. Mul peaks moni ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Y_S
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419230
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.07.2022 11:02:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Palun soovitage 43" monitori!
Kuna vaatan ekraani ca 5m pealt, siis praegune 32" on pisut pisike, isegi 1600x900 reso peal... Sooviks asendada 43" moluga, et oleks paras 1920x1080 reso.
Ma olen ... |
teema: Kommenteerimine: Metalhamme |
Y_S
vastuseid: 35
vaadatud: 7233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2021 17:17:21 pealkiri: Kommenteerimine: Metalhamme |
Annetas ühe vana korpuse üge eest ! |
teema: Kogujad ja kollektsionäärid - kes foorumlastest mida kogub |
Y_S
vastuseid: 108
vaadatud: 79844
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 17.03.2021 18:21:17 pealkiri: Kogujad ja kollektsionäärid - kes foorumlastest mida kogub |
| Kogun vanemat PC arvutitega seonduvat kola. Peamiselt huvitab 086-Pentium ajastu kraam, rohkem spetsialiseerunud helikaartidele. Aga on palju ka muud kraami kogunenud - kõvakettad, graafikakaardid, m ... |
teema: DOOM Eternal |
Y_S
vastuseid: 243
vaadatud: 77861
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2020 09:58:21 pealkiri: DOOM Eternal |
| Vael, mis raskusastmega mängid? Olin ka algul skeptik aga nüüd tagasi vaadates teeb Eternali esimesed paar-kolm levelit jah frustreerivaks just pidev ammo puudus (esimesed 2 sentinel crystalit soov ... |
teema: DOOM Eternal |
Y_S
vastuseid: 243
vaadatud: 77861
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2020 11:24:54 pealkiri: DOOM Eternal |
mulle on kõik doomid meeldinud peale eternaly, lihtsalt labane super mario with guns, üle kolme leveli ei suutnud ma seda mängida, kohutav disain, üheski doomis pole seda jura olnud
Mulle tundub, ... |
teema: 286 projekt: Biostar |
Y_S
vastuseid: 19
vaadatud: 10055
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.10.2020 08:54:01 pealkiri: 286 projekt: Biostar |
| Keegi siin teadjamatest oskab ehk aidata - kas 286 ja 386 masinate co-protsessori taktsagedus peab vastama cpu omale, või käib see seal oma sammu ja ei tea cpu tegemistest midagi? Ebays jäi erinev ... |
teema: 286 projekt: Biostar |
Y_S
vastuseid: 19
vaadatud: 10055
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.08.2020 22:42:39 pealkiri: 286 projekt: Biostar |
Mul ongi kettaks CF kaart Lihtne andmeid üle kopeerida ja meeldivalt vaikne pealekauba. Need vanakooli kettad reeglina on ikka väga lärmakad. Mul õnnestus leida temperatuurikontrolliga "low noi ... |
teema: 286 projekt: Biostar |
Y_S
vastuseid: 19
vaadatud: 10055
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.08.2020 00:20:11 pealkiri: 286 projekt: Biostar |
Ajasin oma 286 masina ka pöördesse, väga põhjalikku testi ei viitsinud ette võtta aga veidi benchisin olemasolevate testidega.
Norton utilities sysinfo näitas prose kiiruseks 11.8, kõvaketta ... |
teema: 286 projekt: Biostar |
Y_S
vastuseid: 19
vaadatud: 10055
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 06.08.2020 14:04:34 pealkiri: 286 projekt: Biostar |
Vägev projekt.
Panin ka hiljuti ühe 286 desktop masina kokku nostaligiast, küll kõigest 16Mhz prosega, selline emaplaat vedeles juba aastakümneid kapis. Mälu sai 4mb kuna simmide pesad olema ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.03.2020 20:45:08 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
läheb huvitavamaks.
kuubiku sees on meediaks ICP electronicsi ide flash disk ifd-180 kirjade järgi 16mb. teise sees on samasugune. geomeetria on ketastel erinev peale selle, et on fat12, ühel o ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.03.2020 12:21:20 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
Flash on buutiv, kloon sellest on ka buutiv. Hetkeaeisuga tahaks mälulaastu. Ma selle tee käisin juba ära, et etas on sodi.
Mul ka seda vana kola veidi leidub, huvi korral saada PS |
teema: Kommenteerimine: wex |
Y_S
vastuseid: 123
vaadatud: 39609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2020 09:21:59 pealkiri: Kommenteerimine: wex |
| Ostsin toiteka, kõik OK |
teema: Terminator: Resistance |
Y_S
vastuseid: 9
vaadatud: 4311
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2019 14:40:27 pealkiri: Re: Terminator: Resistance |
Rääkides miinustest, siis puuduv FOV muutmine graafikasätetes oli veidi ebameeldiv. Mäng jookseb ise küll väga hästi maksimumsätetel (profiiliarvuti) aga veidi rohkem sätteid ei teeks paha. ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.11.2019 10:10:04 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
| Vogonsi foorumis on erinevaid 4:3 LCD monitore kõvasti testitud (DOS-i keskkonnas), üldine soovitus ja järeldus on, et kui suurt ja head 4:3 monitori vaja, tasub Samsung 204B või 214T poole vaadat ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.11.2019 11:08:47 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
640x480 oli tabelis küll.
Mis ma öelda tahtsin, on see, et kui resolutsiooni järgi valida, on LCD ekraan igal juhul poolik lahendus DOS teema jaoks, enamus mängud ju 320x200px. Hercules ja EGA ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.11.2019 09:46:15 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
Kas selline kuvar sobiks hästi mõnele vanale masinale paremini, kui uued mudelid?
Sobib muidugi aga tänapäevaste standardite järgi on see ju harjumatult väike. Ja sõltub muidugi kasutusest k ... |
teema: Half Life: Black Mesa |
Y_S
vastuseid: 150
vaadatud: 42250
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2019 15:58:34 pealkiri: Half Life: Black Mesa |
| Soovitan kõigil skeptikutel Xen-i ikkagi ära proovida, mul endal olid ka eelarvamused varemnähtud piltide põhjal aga tegelikult on väga kõva asi valmis tehtud. Originaal xen-ist on päris palju ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.11.2019 10:41:34 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
| MT32 on hea ost, ma ise võtan juba pikalt hoogu, et üks ära osta aga hinnad on suht üles hüpanud. Lolli peaga sai umbes 10a tagasi LAPC-1 maha müüdud, praegu käivad nende hinnad sinna 1000 dol ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.10.2019 14:59:54 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
| Hea monitori oled leidnud, neid 4:3 suure diagonaaliga enam väga ei liigu. Mul õnnestus leida mingi aeg omale Syncmaster 214T, 21". Sellest väga suuremat vist enam ei toodetudki? |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.10.2019 11:45:56 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
Sound Blaster 32 ja 64 olid veel paremad, allapoole ühilduvad ja veelgi parema kvaliteediga. Kui ma ei eksi siis Sound Blaster 64 oli vist parima helikvaliteediga Sound Blaster üldse (mõni väiti ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.10.2019 10:34:55 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
| Ma ei ole ammu enam nii vana masinaga kokku puutunud, aga on nagu meelde jäänud, et 086 masinal ei ole DMA kontrollerit, need helikaardid aga tahavad vist kõik DMA-d saada? Äkki sellepärast ei t ... |
teema: 086 projekt: Olivetti |
Y_S
vastuseid: 133
vaadatud: 60578
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.10.2019 11:36:34 pealkiri: 086 projekt: Olivetti |
Väga lahe projekt, sellest usb to floppy adapterist polnud endal aimugi, heal leid!
Tundub, et see retro-computing segment on tänapäeval päris laialt levinud, toodetakse juba igasuguste kaartide ... |
teema: Kommenteerimine: Pape69 |
Y_S
vastuseid: 115
vaadatud: 27365
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2019 10:59:14 pealkiri: Kommenteerimine: Pape69 |
Edukas äri tehtud posti teel  |
teema: Kommenteerimine: Ohakaoskar |
Y_S
vastuseid: 208
vaadatud: 47251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2019 09:31:17 pealkiri: Kommenteerimine: Ohakaoskar |
Annetas süntesaatori, igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: jax451 |
Y_S
vastuseid: 43
vaadatud: 13783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2019 15:55:12 pealkiri: Kommenteerimine: jax451 |
Positiivne müügitehing posti teel teostatud  |
| |