|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Xstr
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192705
|
foorum: Töövahendus postitatud: 09.02.2020 18:05:54 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere!
Tootja: Xiaomi.
Mudel: Note 4.
Mõrad ekraanil, ekraanil kuvatav pilt triibuline ning värvid paigast. Telefon toimiv ja kasutatav.
Palju maksab ekraani vahetus?
Tänan |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Xstr
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2018 18:00:47 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| Ostsin kaks rüperaali. Kõik toimis. |
teema: Kommenteerimine: Prederik |
Xstr
vastuseid: 149
vaadatud: 41987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2018 10:12:02 pealkiri: Kommenteerimine: Prederik |
| Kõik toimis nii nagu lepitud kokku! |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Xstr
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192705
|
foorum: Töövahendus postitatud: 30.01.2018 21:59:41 pealkiri: Nokia 520 |
| Nokia Lumia 520 klaas + lcd + töö? |
teema: Kommenteerimine: p1me |
Xstr
vastuseid: 46
vaadatud: 14005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2018 17:29:10 pealkiri: Kommenteerimine: p1me |
| Kõik nii nagu lepitud kokku. Jubinad olid isegi kenasti pakitud. |
teema: Telia Eesti |
Xstr
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280108
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.08.2016 11:08:07 pealkiri: Telia Eesti |
Mul on hetkel: ELION3.4.3-160209.
Sain sell info online abi lehelt  |
teema: Telia Eesti |
Xstr
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280108
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.08.2016 10:59:03 pealkiri: Telia Eesti |
Tahtsin vastust postitada ja nett hangus taas  |
teema: Telia Eesti |
Xstr
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280108
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.08.2016 10:50:30 pealkiri: Telia Eesti |
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on ... |
teema: Telia Eesti |
Xstr
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280108
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.08.2016 10:27:07 pealkiri: Telia Eesti |
Ühendus õle wifi katkendlik.
Kiirused on muidu head ja korras. Lihtsalt aeg-ajalt ühendust hangub korraks ja tuleb kohe tagasi. Telepilt püsib.
Kaneleid on muudetud ja valitud parim. Tegemist on ... |
teema: Telia Eesti |
Xstr
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280108
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.05.2016 00:19:01 pealkiri: Telia Eesti |
Telia internet hangub viimasel ajal. Kiirused ja ühendus tunduvad kontrollides korras olevat.
Mingi aja tagant lehed enam ei avane. Katkestad ühenduse, ühendad uuesti ja töötab kenasti edasi. ... |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
Xstr
vastuseid: 161
vaadatud: 52297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2016 16:40:05 pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157 |
| Kõik nii nagu lepitud kokku! |
teema: Kommenteerimine: kristjan* |
Xstr
vastuseid: 59
vaadatud: 24243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2016 12:23:14 pealkiri: Kommenteerimine: kristjan* |
| Kiire tehing. Vastutulelik! |
teema: Kommenteerimine: kindralbob |
Xstr
vastuseid: 80
vaadatud: 23830
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2016 20:41:16 pealkiri: Kommenteerimine: kindralbob |
| Soovitan. |
teema: Sony Xperia M4 Aqua |
Xstr
vastuseid: 42
vaadatud: 19089
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.12.2015 13:08:25 pealkiri: Sony Xperia M4 Aqua |
Kasutuses lisatelefonina. Põhi on vana hea galaxy s2.
Selle hinna eest on väga hea telefon
Ekraan on hea.
Aku kestab tõesti hästi.
4G ja wifi töötavad kulda.
Aeglaseks pole muutunud, kokk ... |
teema: Telerite üldteema |
Xstr
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2015 23:03:37 pealkiri: Telerite üldteema |
Üldiselt kipub olema nii et liiga odav = kehv pilt. Ühegi tootja puhul ei soovitaks alla keskmise taseme minna.
Vaatasin, et hind on hea: https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-led-teler-samsun ... |
teema: Telerite üldteema |
Xstr
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2015 22:54:08 pealkiri: Telerite üldteema |
Üldiselt kipub olema nii et liiga odav = kehv pilt. Ühegi tootja puhul ei soovitaks alla keskmise taseme minna.
Vaatasin, et hind on hea: https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-led-teler-samsun ... |
teema: Telerite üldteema |
Xstr
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2015 22:18:00 pealkiri: Telerite üldteema |
42-55''
really ?
Ei ole veel otsustanud, ruumi on. Eks võib kogemusi jagada, võib-olla tõesti 55 juba liig.
Kuna hinda ei määranud, siis üldjuhul, mida kallim seda parem. OLED saab sell ... |
teema: Telerite üldteema |
Xstr
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2015 21:42:31 pealkiri: Telerite üldteema |
42-55''
really ?
Ei ole veel otsustanud, ruumi on. Eks võib kogemusi jagada, võib-olla tõesti 55 juba liig. |
teema: Telerite üldteema |
Xstr
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2015 21:16:57 pealkiri: Telerite üldteema |
Ehk keegi oskab kogemusi jagada...
Sooviks hea pildiga FHD telekat 42-55''. Ühtegi lisa ei tahaks. Mida vähem igasugust pahna peal, seda parem. Lihtsalt hea pildiga paneel kuhu ühendada arvuti ( ... |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Xstr
vastuseid: 1155
vaadatud: 368109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2015 19:52:47 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
| Viis kola minema. Kõik nii nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: nuuubi |
Xstr
vastuseid: 143
vaadatud: 24187
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2015 21:34:45 pealkiri: Kommenteerimine: nuuubi |
| Kiire ja korralik tehing. Ketas vigadeta ja töötab hästi. |
teema: TELE2 |
Xstr
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183879
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.10.2015 16:49:08 pealkiri: TELE2 |
Tele2 siiani väga rahul. Levi vahepeal lõunapool kaob ära, aga sama teeb ka töötelefon elisa võrgus.
Teenindus ja suhtumine on olnud siiani oluliselt parem kui elisal.
Hiljuti helistas Emt ja ... |
teema: Kommenteerimine: raunop |
Xstr
vastuseid: 32
vaadatud: 10594
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2015 15:24:31 pealkiri: Kommenteerimine: raunop |
Kiire ja korrektne. Kõik toimus kokkulepitult  |
teema: Windows 7 vs Windows 8 |
Xstr
vastuseid: 154
vaadatud: 58863
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.02.2014 18:09:22 pealkiri: Windows 7 vs Windows 8 |
| Endal on tööl w8.1, hakkan vaikselt ära harjuma kuid kodustel arvutitel eelsitan endiselt w7. W8.1 väga ei istu ja endale on ikka mugavam w7. Samas peale 8.1 uuendust meeldib see, et parem klikk t ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Xstr
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436540
|
foorum: Microsoft postitatud: 19.02.2014 12:49:47 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| Tänan kõigi abi eest, sain jälle targemaks. Üritan siin teha soovitatud asju ja loodan parimat. Kui see ei aita, siis viin garantiisse kuna ostetud esindusest. |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Xstr
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436540
|
foorum: Microsoft postitatud: 19.02.2014 11:27:46 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| , Realteki puhul ava helidraiverite rakendus (juhtpaneel, heli ja riistvara) ning vaheta heli sisend korra nt. 5.1 peale ja tagasi 2.1 peale (või kasutadki sa optikat?). Flashi puhul kui graafika kaa ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Xstr
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436540
|
foorum: Microsoft postitatud: 19.02.2014 11:22:55 pealkiri: jama |
| Kas probleem on just netiraadios st. näiteks windows media playeriga mp3-e avades teeb häält? Võibolla on põhjus selline halenaljakas, et arvutil pole sisseehitatud kõlarit ja väliseid kõlarei ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Xstr
vastuseid: 8072
vaadatud: 1436540
|
foorum: Microsoft postitatud: 19.02.2014 10:53:32 pealkiri: mure |
Tere,
Mul on ka windows 8 probleem. Kuna see tööarvuti, siis pole väga häiriv , aga netiraadiot tahaks ikka vahel kuulata. Nimelt pole heli (näitab, et on, näitab isegi seda hüpplevat bari), ... |
teema: TELE2 |
Xstr
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183879
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.02.2014 22:09:49 pealkiri: Levi |
| Endal ka olnud nii, et olen eemal kuskil ja tulen tagasi, ees on kaks sõnumit telefonil , et on helistanud see ja see number, aga vastamata kõnet pole ja telefon ka pole helisenud (oleksin seda kuul ... |
teema: Telia Koduinternet |
Xstr
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703755
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2014 22:41:30 pealkiri: wifi |
| Oli sama mure, et wifi kadus ära. Soovitati kanalit vahetada ruuterist ja seda ma ka tegin, peale seda töötab kenasti. |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
Xstr
vastuseid: 229
vaadatud: 35177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2014 23:52:43 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
| Ostis kaks rüperaali. Kõik nii nagu lubatud. Hea ostja. |
teema: Kommenteerimine: userfree |
Xstr
vastuseid: 12
vaadatud: 655
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2014 10:58:35 pealkiri: Kommenteerimine: userfree |
| Ostis rüperaali, kõik nii nagu lubatud!. |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Xstr
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584395
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2014 13:07:41 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Vana Sony keskus. Töötab korralikult ja heli rahuldav. Kasutan selle äratuse funktsiooni hommikuti, hea ärgata muusikaga. Plaanis ta kunagi vahetada võimu ja põrandakõlarite vastu . |
| |