Avaleht
otsing leidis 514 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: jax123
XT

vastuseid: 18
vaadatud: 5370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2024 20:09:01   pealkiri: Kommenteerimine: jax123
Ostsin mälu, kõik toimib.
  teema: Escape From Tarkov
XT

vastuseid: 628
vaadatud: 233129

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2023 22:38:26   pealkiri: Escape From Tarkov


Kas vene serverite korral pingi ei ole? üritavad jutustada sinuga vene keeles ka?

Vahest korra viskab mingi 70-90 pingi märke üles nurka, aga muidu suht ok. Ma VOIP-i ei kasuta.
  teema: Escape From Tarkov
XT

vastuseid: 628
vaadatud: 233129

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.01.2023 22:14:44   pealkiri: Escape From Tarkov
Pole ca aasta pluss mänginud ja mõtlesin täna uudistama minna.
Kolm katset scv ja tulemus nüll, ei lähe matching osast edasi... Kõik korrad ootasin 5 minutit

Pane rus east ja central ka serv ...
  teema: Battlefield 2042
XT

vastuseid: 673
vaadatud: 160607

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.08.2021 10:33:35   pealkiri: Battlefield 2042
Mul ei lasnud vanade nvidia driveritega sisse. Jäi ka must ekraan.
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
XT

vastuseid: 4401
vaadatud: 968880

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 12.02.2021 19:43:51   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Siinsed Poisid/Tüdrukud, mis teil 6GB gtx1060 mõistlikud MHs ja GPU powerdraw on?
Kas näiteks 20,1mhs @ 72W on ok?

Mul samsung mäludega gigabyte 1060 teeb 24 umbes 100w juures
  teema: Ethereum kaevamise howto
XT

vastuseid: 392
vaadatud: 178365

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 10.02.2021 12:02:42   pealkiri: Ethereum kaevamise howto
muuda mineris ipv6 ipv4ks ja tee resa talle. Siis peaks seal see "näidis" ka ära muutuma. [url=https://medium.com/@JockDaRock/disabling-ipv6-on-network-adapter-windows-10-5fad010bca75]Õpetus
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
XT

vastuseid: 4401
vaadatud: 968880

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 10.02.2021 11:26:32   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Compute mode ilmselt sisse panemata.
  teema: Ethereum kaevamise howto
XT

vastuseid: 392
vaadatud: 178365

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 10.02.2021 11:18:51   pealkiri: Ethereum kaevamise howto
Sul ipv4(127.x.x.x) adre või ipv6(2001:xxxx.)? ethermine ei jaga seda ipv6-t.
  teema: Kommenteerimine: -steven--
XT

vastuseid: 38
vaadatud: 15174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2021 21:31:06   pealkiri: Kommenteerimine: -steven--
Ostsin GPU. thumbs_up.gif
  teema: Cyberpunk 2077
XT

vastuseid: 2204
vaadatud: 468245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2020 10:40:11   pealkiri: Cyberpunk 2077
Korralik shitshow
  teema: Cyberpunk 2077
XT

vastuseid: 2204
vaadatud: 468245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2020 10:28:23   pealkiri: Cyberpunk 2077
Juhitavus selle esimese streetkid autoga on tõesti väga veider. Sõidan ka ainult S-i mööda tänavaid.
Ärge näkku lööge aga keegi veel HDD peal mängib? Ilmselt selles süüdi mu vahepeal na ...
  teema: Cyberpunk 2077
XT

vastuseid: 2204
vaadatud: 468245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2020 13:48:22   pealkiri: Cyberpunk 2077
Vist jah very hard, siis lähen rohkem hiilimise teed. Sest kuskil reviews? oli, et raskuse tõusuga lähevad vastased kuulikäsnaks(nõme).
  teema: Cyberpunk 2077
XT

vastuseid: 2204
vaadatud: 468245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2020 14:19:11   pealkiri: Cyberpunk 2077
Mis päeval need esimesed reviewd tulema pidid?
  teema: Cyberpunk 2077
XT

vastuseid: 2204
vaadatud: 468245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2020 17:04:13   pealkiri: Cyberpunk 2077
Kinguin pidavat aktiivselt oma vahendajatega "ühenduses" olema, eesmärgiga et saada võtmed enne 10ndat kätte.
  teema: Cyberpunk 2077
XT

vastuseid: 2204
vaadatud: 468245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2020 09:32:35   pealkiri: Cyberpunk 2077
Tahaks gogi osta, sest sealt saab cdpr kogu raha endale, aga mugavuse pärast vist steami läheb ikka icon_razz.gif

GOG-i ja Steam vist saab ju ühendada. Et kogu steam library on GOG galaxys. Achievementid ...
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2020 23:04:40   pealkiri: Star Citizen
Mitusada milli siia mängu maetud on. icon_rolleyes.gif

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/fvuyu1/bunker_mission_unarmed_speedrun_alternative_title/utm_medium=android_app&utm_source=share
  teema: Stadia mängustream teenus (Google)
XT

vastuseid: 33
vaadatud: 17758

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.02.2020 15:36:28   pealkiri: Stadia mängustream teenus (Google)
Nüüd mõnda aega katsetanud seda teenust. Kodus Telia 200/200 nett. Sain buddy pass koodi Stadia FB grupist. Sellega PRO kasutaja mängud tasuta 3 kuud.
Eestis ametlikult tuge pole, kuid seda saab ...
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2020 14:02:14   pealkiri: Star Citizen
Mis puhul see MISC Freelancer praegu inventoris on? Midagi nii katki, et prooviks antud kõigile või? icon_biggrin.gif

Jep, uurisin ise ka ingame chatis. Et mingi asjaga pidi jube Bug olema siis anti kõigile. ...
  teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised
XT

vastuseid: 5334
vaadatud: 1428873

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 24.11.2019 19:29:07   pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised
Black Friday tulemas, vaja igast sodi kokku osta.
  teema: Stadia mängustream teenus (Google)
XT

vastuseid: 33
vaadatud: 17758

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.11.2019 23:06:54   pealkiri: Stadia mängustream teenus (Google)
Reddits ja FB Stadia grupis lugenud, et jõhkralt sõltub sellest, kui kaugel see data center on(Loogiline). Osad on suht väikse mbit ühendusega saand 4k tomb raiderit normaalselt lasta, teised ei s ...
  teema: Stadia mängustream teenus (Google)
XT

vastuseid: 33
vaadatud: 17758

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.11.2019 00:09:48   pealkiri: Stadia mängustream teenus (Google)
Keegi eestis ka proovinud on? Oleme küll unsupported, kuid redditis ja Fb-st lugedes on isegi ilma VPN-ita "väidetavalt" töötanud. Leedus ja Poolas
  teema: Microsoft Flight Simulator 2020
XT

vastuseid: 208
vaadatud: 62300

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2019 01:05:38   pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020
Lahmid niisama? Siin samamoodi terve planeet avastamiseks.
  teema: Microsoft Flight Simulator 2020
XT

vastuseid: 208
vaadatud: 62300

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2019 18:33:14   pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020
Gameplay trailer

[youtube]https://youtu.be/BTETsm79D3A[/youtube]

Erinevad linnad icon_eek.gif
[youtube]https://youtu.be/Z2HwLeJSAGc[/youtube]
  teema: The Outer Worlds
XT

vastuseid: 81
vaadatud: 26839

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2019 18:25:41   pealkiri: The Outer Worlds
Kuidas bugidega on? On mõttekas kohe mängima hakata või patchimist oodata?

Mina ühtegi bug-i küll ei täheldanud. Crashe ei esinend ja visuaalseid vigu ka otseselt tähele ei pannud.
  teema: The Outer Worlds
XT

vastuseid: 81
vaadatud: 26839

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2019 05:14:21   pealkiri: The Outer Worlds
Võtsin ka gamepassiga ligi. Tegin normaliga läbi. Suht kiirelt läks kogu combat eriti kergeks. Minu jaoks oli see Fallout-i "mod" Kõik nii meenutas lihtsalt seda seeriat. Meelelahutust oli, aga mi ...
  teema: Stadia mängustream teenus (Google)
XT

vastuseid: 33
vaadatud: 17758

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2019 03:49:28   pealkiri: Stadia mängustream teenus (Google)
Ametlik kuupäev November 19.

Ma isiklikult olen täitsa huvitatud sellest. Mõnda aega Geforce Now Betas olnud ja selle kohta ei saa küll ühtegi halba sõna öelda. 100/100 nett ja toidab ära i ...
  teema: Apex Legends
XT

vastuseid: 144
vaadatud: 40026

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.07.2019 11:15:49   pealkiri: Apex Legends
Siis tundub, et selle hooajaga on ära muudetud see trikk. Varasemalt sai 1000 coini Access basicuga.
  teema: Apex Legends
XT

vastuseid: 144
vaadatud: 40026

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2019 22:52:23   pealkiri: Apex Legends
Kas season 2 passi saab ka osta nii, et ostad origin accessi 1 kuuks ja siis saad 1k apex punkte kaubapeale, millega season passi võtad ?

jah
  teema: Apex Legends
XT

vastuseid: 144
vaadatud: 40026

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2019 13:34:56   pealkiri: Apex Legends
2. Juuli uus season

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8pQSOend1uM[/youtube]
  teema: Stadia mängustream teenus (Google)
XT

vastuseid: 33
vaadatud: 17758

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.06.2019 10:00:18   pealkiri: Stadia mängustream teenus (Google)
Kellelgi kogemusi, et kas sellised asjad töötavad meil kui regada ennast nö soomes või muuta et asud googlei kontol soomes? Mingi proxy või vpn-iga tinduks tüütu jamada.

Ennast huvitab sama ...
  teema: Stadia mängustream teenus (Google)
XT

vastuseid: 33
vaadatud: 17758

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.06.2019 13:24:00   pealkiri: Stadia mängustream teenus (Google)
Täna kell 19.00 peaks selguma mängu list, hinnakiri jne. thumbs_up.gif
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k-BbW6zAjL0[/youtube]
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2019 19:04:00   pealkiri: Star Citizen
Tänasest kuni 8.maini saab mängu tasuta proovida.

https://robertsspaceindustries.com/promotions/35-Free-Fly
  teema: Apex Legends
XT

vastuseid: 144
vaadatud: 40026

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2019 17:02:04   pealkiri: Apex Legends
Suht okei, väga palju ka katsetada pole saand, aga tundub väga devotioni moodi. Ilma hop upita kerge üles kerimine.
Hetkel vist serverid maas, mina sisse ei saa igatahes.
  teema: Fallout 76
XT

vastuseid: 462
vaadatud: 127119

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.11.2018 13:49:00   pealkiri: Fallout 76
GCX4-KY9A-U7MB-69HB-G8MD
YEX9-HH7A-P8FN-66UN-P2PU

Võtsin alumise koodi! beer_yum.gif
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2018 14:11:56   pealkiri: Star Citizen
Proovisin ka eila. Sain lennates kosmoses ~30fps-i. tundus nagu fps cap on peal, üldse ei tahtnud üle minna. Samuti olid koguaeg mini stutterid sees. Eriti kaevandades ajas närvi mustaks. Täitsa a ...
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
XT

vastuseid: 4401
vaadatud: 968880

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 09.07.2018 15:22:53   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
+1 thumbs_up.gif
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.07.2018 11:39:00   pealkiri: Star Citizen
"3.2 is out and includes mining"

"Oh, neat I can play the game for like 50 bucks right?"

"uh .. yeah but you won't be able to do the mining"

"Why not?"

"You would need to buy another ship" ...
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.07.2018 08:55:04   pealkiri: Star Citizen
Eks seal alguses oli palju jama erinevate softide käima saamisega, neil ju ei olnud vahendeid et sellisel skaalal üldse asju teha.
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2018 18:51:16   pealkiri: Star Citizen
Ma ka algusest peale silma peal hoidnud, kuid jälgin seda arengut redditis r/starcitizen alt. Seal tuleb seda fanboyde haipi korralikult filtreerida siis saad aru mis ta reaalselt on. Tegelikkuses he ...
  teema: Kommenteerimine: DanelM
XT

vastuseid: 99
vaadatud: 30434

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2018 17:54:57   pealkiri: Mionix Castor
Ostsin hiire. Tehing kiire.Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Star Citizen
XT

vastuseid: 810
vaadatud: 243328

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2018 14:35:26   pealkiri: Star Citizen
Paljud mängivad ja kannatavad. Oleneb kui hea närvikava sul on icon_biggrin.gif
Läheb veel omajagu aega enne kui see mäng saab selleks mis ta CR-i visioonis olema peaks
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
XT

vastuseid: 4401
vaadatud: 968880

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 23.02.2018 11:28:29   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Kas kasutate ka Android rakendusi rigide/poolide jälgimiseks? Oskab keegi soovitada mõnda, kus reklaami liiga palju peale ei pressita?

Nicestats pro, etherstats, ethmonitoring
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
XT

vastuseid: 4401
vaadatud: 968880

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.02.2018 10:45:01   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
meatspinn.com dafaq icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Norht Chilean G
XT

vastuseid: 67
vaadatud: 34352

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2018 13:55:24   pealkiri: PCI-e riserid
Ostis riserid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: attrs
XT

vastuseid: 417
vaadatud: 108400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2018 13:54:50   pealkiri: PCI-e riserid
Ostis kaupa thumbs_up.gif
  teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
XT

vastuseid: 242
vaadatud: 100765

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.02.2018 12:12:58   pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
1080ne kohta ma arvan suht tavaline, mul endal 2x 1060 ja teeb 650-670 sol-i

Installi NH Legacy(kui juba pole) ja pane ainult equihashi kaevandama. Ta teeb ka selle konsooli akna(ma ei mäleta kas ...
  teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
XT

vastuseid: 242
vaadatud: 100765

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.02.2018 10:46:01   pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
Sa vaatad ainult Eur-e või btc kogust mida ta kaevandab? Eurid ongi alla läind kuna kõik coinid on vabalangemises.
  teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
XT

vastuseid: 242
vaadatud: 100765

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 28.01.2018 17:52:53   pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
Niikaua kuni ma kasutasin nicehashi multialgoks oli ainult kepp temaga, lülitasin ainult equihashi peale ja nüüd fire and forget.
  teema: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
XT

vastuseid: 242
vaadatud: 100765

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 27.01.2018 23:03:18   pealkiri: Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused.
Mul eile öösel ka NH kalas veits. Umbes 4 paiku öösel oli freez ning hommikul pidin ise uuesti käima lükkama. Täna jällegi olnud stabiilne ja keskmiseks näitab 5 euri päevas, mis on olulisel ...
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
XT

vastuseid: 2741
vaadatud: 852089

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 23.01.2018 14:58:39   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Elekter maha
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.