Avaleht
otsing leidis 138 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: muri666
Wtf

vastuseid: 40
vaadatud: 19486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.05.2023 21:31:09   pealkiri: Kommenteerimine: muri666
ostsin videokaardi

kõik viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Wtf

vastuseid: 803
vaadatud: 126888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2023 13:33:04   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Ostsin Arvuti, kõik viis 👍
  teema: LG G3
Wtf

vastuseid: 378
vaadatud: 136123

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2019 11:04:43   pealkiri: lg g3 bricked?
Lampi avastasin, et telefon enam ei funka.

Pilt on olemas, touchscreen ei vasta ühelegi liigutusele,
power nuppu vajutades tuleb 3-4 sekundilise viivitusega toite valikud power off device, rest ...
  teema: VPN 'id
Wtf

vastuseid: 142
vaadatud: 106231

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 13.11.2018 17:36:36   pealkiri: VPN 'id
Võtsin katsetuseks 1 kuu, tundub eriti viisakas, aga netflixiga on mingi teema.

Esiteks, kui ma olen disconnected ja ei kasuta VPN siis mu kataloog on eesti oma ja suht närune (kõigeks 12%), Ku ...
  teema: Kommenteerimine: timofeje
Wtf

vastuseid: 103
vaadatud: 28926

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2018 22:25:43   pealkiri: Kommenteerimine: timofeje
Ostsin videokaardi, kõik vinks vonks thumbs_up.gif
  teema: 980ti surnud ?
Wtf

vastuseid: 7
vaadatud: 3310

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.10.2018 17:07:52   pealkiri: 980ti surnud ?
Oli sama teema gtx 780 ga. Mõtlesin et pohh mis ikka kaotada. Jahuti maha ja ahju 11 min 200c. Bootis üles ja juba nädal aega töötab murevabalt.
  teema: Kommenteerimine: cero
Wtf

vastuseid: 11
vaadatud: 4866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2017 21:06:31   pealkiri: Kommenteerimine: cero
Edukas tehing, soovitan. thumbs_up.gif
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.05.2016 16:57:45   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Jäi kahesilma vahele ju vist.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.05.2016 16:31:28   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
20% gpu clock juurde ja temp istub 65C lagi thumbs_up.gif icon_razz1.gif

Siin on ka üks foorum, kus arutatakse just selle IHS eemaldamist, et saavutada paremat jahutust.

http://www.overclock.net/t/1156145/offi ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.05.2016 23:35:55   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
toide on tutikas poest ostetud 600W

anyway annan nüüd teada, et sain korda. Väga ebatavaline case oli ja võibolla aitab see lahendus kedagi teist ka tulevikus.

Nimelt viga oli mitte jahutis ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.05.2016 10:14:30   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Terve tuubi kallist pastat sinna sirtsutanud vähemalt 3 korda juba:D kohe saab otsa Jahuti teeb oma tööd kuna idle temp on peaaegu toatemp, 28C.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.05.2016 22:17:40   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Ok jälle läheb 100C mängimise ajal. aeg lutsu visata selle kaardiga.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.05.2016 20:07:32   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Sain siis peale ja temp on umbes 15-20C madalam ehk hõljub 75-85 vahel, mis on videokaardi kohta isegi norm ja tänu suurele vendile ei hakka kaardi jahutus undama nagu mingi lennuki mootor. Kuigi va ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.05.2016 11:49:27   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Näpuga ma näppisin ainuld PCB'd, mis oli tuline, aga heatpipe mai osand tol hetkel näppida, kui ma kaardi lähedal olin ja kuna kaart asub mu kodust 46km kaugusel maakodus, siis mai viitsinud sõi ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.05.2016 11:35:58   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Ostsin ühe AC jahuti, eks vaatab kas saab asja. Kaart on 170W ja jahuti toetab kuni 200W ja hind oli 39
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2016 19:42:41   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Tänan infi eest. Suure tõenäosusega jätan ta füüsika kaardiks. Saab teise pcie pesa tööle rakendada.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2016 17:39:15   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
jah temp tuleb kiiresti alla iga sec tagant kukub ~3-5C Olen seda kruvide keeramist mitu korda juba läbi teinud. Keegi on seda kaarti kunagi lahti ka võtnud kuna jahuti plast korpuse 2 kruvi pead o ...
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2016 14:27:21   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Kust kohast originaal/aftermarket radikaid saab? Olen otsinud, aga ei leia.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Wtf

vastuseid: 3918
vaadatud: 659529

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.05.2016 09:50:22   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Probleem Temperatuuriga.Sai ostetud videokaart palit gtx 560 ti HV foorumist.

Võtsin lahti ja vahetasin termopasta (kallim pasta) ära, sellest mingit tolku ei olnud. Samuti suunasin case fan ot ...
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.03.2016 21:53:25   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
komistasin selle otsa http://www.todo-backup.com/backup-resource/data-transfer/migrate-windows-10-to-ssd.htm
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.03.2016 17:56:28   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
Peale clean installi kõik OK! thumbs_up.gif Paistab, et kloonimise käigus läks midagi nihu. Huvitav ikka kuna 2 nädalat peale kloonimist kõik töötas. Jamad hakkasid pihta siis kui üritasin vana hdd väl ...
  teema: Kommenteerimine: Pohl
Wtf

vastuseid: 27
vaadatud: 10035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2016 13:27:49   pealkiri: Kommenteerimine: Pohl
Soovitan(Y)
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.03.2016 12:56:02   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
Ma proovin nii, et panen teises arvutis puhta win10 peale ja üritan bootida seda sealt. Arusaamatuks jäi see, et kuidas on võimalik, et external hdd, mis ei ole seotud Op süsteemiga üldse, lampi ...
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.03.2016 22:40:51   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
Pm sain bitlocker explorer aknaga kõikidele failidele backup teha, isegi peale formatti pani, et access denied. Alles peale uue volume tegemist sain lõpuks kettale ligi. SSD läheb hoopis teise arvu ...
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.03.2016 20:01:52   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
ja ma tegin seda, jätsin ainult ssd ketta teised võtsin kõik välja, bootmnger leiab üles, aga paneb kohe bsod. Kui üritan startup repair teha tuleb error "the drive where windows is installed on i ...
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.03.2016 19:58:44   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
jah puhas kloon oli, ssd bootis ilusti peale kloonimist. Peale vana hdd välja võtmist ei bootinud enam ssd pealt. panin uuesti vana hdd sisse, siis bootis jälle ssd pealt:D

Anyway ma olen nüü ...
  teema: hdd'd peksavad imelikku
Wtf

vastuseid: 16
vaadatud: 6038

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.03.2016 17:33:21   pealkiri: hdd'd peksavad imelikku
Kogu asi sai alguse selles, et ostsin ssd (suurim viga mu elus) ja üritasin kloonida hdd pealt win10 ssd peale. edukalt kõik, on määrasin ssd uueks boot deviceks, bootis ilusti ja elu naq lill. P ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Wtf

vastuseid: 8676
vaadatud: 1619973

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.02.2016 14:25:32   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Selge pilt. Tänud kiire vastuse eest thumbs_up.gif, 6700K kahjuks kimab mu eelarvest mööda:D

Nüüd pean ainult mingi hea mobo valima, mis on kooskõlas 6500'ga
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Wtf

vastuseid: 8676
vaadatud: 1619973

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.02.2016 13:54:55   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
terv, otsisin skylake teemat, loodan, et see on õige

Küsimus selles, et tahan vahetada praeguse cpu välja uue vastu ja ma vaatasin 200 euro ringis normaalset proset. Prosed mille vahel ma toppam ...
  teema: Kommenteerimine: draal
Wtf

vastuseid: 20
vaadatud: 3427

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2014 18:35:36   pealkiri: Kommenteerimine: draal
Raha mulle kaup talle. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antsparn
Wtf

vastuseid: 22
vaadatud: 6385

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2014 22:22:52   pealkiri: Kommenteerimine: antsparn
Ostsin Videokaardi. Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Elion
Wtf

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.09.2014 23:19:04   pealkiri: Elion
Tere Elioni ruuteriga vist kala oskab keegi öelda kas see on normaalne? pilt: http://www.upload.ee/image/4271756/Untitled.png
Nett on olemas, aga vahepeal jukerdab. Lisaks mängu l4d2 mai saa mängi ...
  teema: Elion
Wtf

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.09.2014 18:48:45   pealkiri: Elion
No anvil, wizard leiab ruuteri üles ja alustab ilusti, aga kui "discovering device" jõuab 50% peale teeb ruuter automaatselt restart ja viskab siis lõpus, et device is not responding durning discov ...
  teema: Elion
Wtf

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.09.2014 22:31:50   pealkiri: Elion
Tere Elioni ruuteriga vist kala oskab keegi öelda kas see on normaalne? pilt: http://www.upload.ee/image/4271756/Untitled.png
Nett on olemas, aga vahepeal jukerdab. Lisaks mängu l4d2 mai saa mängi ...
  teema: Elion
Wtf

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.09.2014 21:28:24   pealkiri: Elion
Tere Elioni ruuteriga vist kala oskab keegi öelda kas see on normaalne? pilt: http://www.upload.ee/image/4271756/Untitled.png
Nett on olemas, aga vahepeal jukerdab. Lisaks mängu l4d2 mai saa mängi ...
  teema: Kommenteerimine: voltc
Wtf

vastuseid: 1008
vaadatud: 338771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2012 16:37:36   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Ostsin videokaardi. töötab ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Gensoft
Wtf

vastuseid: 20
vaadatud: 7097

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2012 19:29:03   pealkiri: Kommenteerimine: Gensoft
Ostsin HDD, töötab ilusti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: opeenema
Wtf

vastuseid: 17
vaadatud: 1690

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2012 19:16:56   pealkiri: a
Tip top thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mondeo
Wtf

vastuseid: 5
vaadatud: 5582

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2012 00:13:00   pealkiri: Mälud
Sai mälud ostetud kõik toimib. Soovitan(Y)
  teema: ATF
Wtf

vastuseid: 963
vaadatud: 364623

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.12.2012 19:49:53   pealkiri: ATF
See prose tulebki ilma jahutita, aga ta peaks oma väikeses plastik karbikeses ikka olema. Mul pole selle firmaga peale pakkimise kunagi probleeme olnud. Loodan, et ei tule ka.
  teema: ATF
Wtf

vastuseid: 963
vaadatud: 364623

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.12.2012 19:24:57   pealkiri: ATF
yep lol, oleks olnud anti-staatilises pakkis vms oleks veel enam vähem. Prose töötab ilusti muidu just testisin.
  teema: ATF
Wtf

vastuseid: 963
vaadatud: 364623

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.12.2012 18:58:13   pealkiri: ATF
Tellisin eelmine nädal prose nende käest, saabus juba teisipäeval aga tekkis väike arusaamatus DPD kulleriga, sain siis kätte täna ja avasin karbi ja sealt paistis välja selline pilt:D

http: ...
  teema: Elion
Wtf

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.03.2012 10:03:06   pealkiri: Elion
Digibox + telefon mis on ruuteri taha ühendatud võtavad ka mingi kiiruse ära. Elioni kontoris on 789 ruuteri taga 2 digiboxi, + arvuti ja kiirus näitab 104 DL ja 11 UL. Kas siis parem ruuter või ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Wtf

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.03.2012 09:41:09   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
kellelgi veel nett hangub? Mul alles sai korda ja tundub, et on tagasi see jama. Iga natukese aja pärast läheb uimaseks.

Viimasel ajal pole hangumis probleemi olnud aga youtube videosid on üldse ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Wtf

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.03.2012 15:12:05   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mul eelmine nädal lampi kadusid discovery kanalid ära, otsisin uuesti üles, eile muutusid history kanalid automaatselt venekeelseks:D thumbs_up.gif vapsee starman
  teema: Kommenteerimine: cartier
Wtf

vastuseid: 376
vaadatud: 90801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2012 17:30:24   pealkiri: Kommenteerimine: cartier
Mälud mulle, raha talle. Rahul:)
  teema: Kommenteerimine: zpsy
Wtf

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2011 19:38:24   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Ostsin HTC sensation telefoni, rahul:)
  teema: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema
Wtf

vastuseid: 5776
vaadatud: 795442

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.11.2011 11:18:30   pealkiri: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema
Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3.
  teema: HTC Wildfire (S)
Wtf

vastuseid: 469
vaadatud: 143472

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.09.2011 08:53:55   pealkiri: HTC Wildfire (S)
Tere, mul wildfire tele2'st ostetud olen kasutanud umbes 5-6 kuud ja nüüd viimane kuu on mul telefon täiesti segast hakanud peksma ise saadab sõnumeid, ise helistab random inimestele, õele juba ...
  teema: Kommenteerimine: V4p3x
Wtf

vastuseid: 30
vaadatud: 12181

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2011 10:48:20   pealkiri: Woot
Ostsin PS1 tehing sujus kenasti l
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.