|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: muri666 |
Wtf
vastuseid: 40
vaadatud: 19486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.05.2023 21:31:09 pealkiri: Kommenteerimine: muri666 |
ostsin videokaardi
kõik viis  |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Wtf
vastuseid: 803
vaadatud: 126888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2023 13:33:04 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Ostsin Arvuti, kõik viis 👍 |
teema: LG G3 |
Wtf
vastuseid: 378
vaadatud: 136123
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.02.2019 11:04:43 pealkiri: lg g3 bricked? |
Lampi avastasin, et telefon enam ei funka.
Pilt on olemas, touchscreen ei vasta ühelegi liigutusele,
power nuppu vajutades tuleb 3-4 sekundilise viivitusega toite valikud power off device, rest ... |
teema: VPN 'id |
Wtf
vastuseid: 142
vaadatud: 106231
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 13.11.2018 17:36:36 pealkiri: VPN 'id |
Võtsin katsetuseks 1 kuu, tundub eriti viisakas, aga netflixiga on mingi teema.
Esiteks, kui ma olen disconnected ja ei kasuta VPN siis mu kataloog on eesti oma ja suht närune (kõigeks 12%), Ku ... |
teema: Kommenteerimine: timofeje |
Wtf
vastuseid: 103
vaadatud: 28926
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2018 22:25:43 pealkiri: Kommenteerimine: timofeje |
Ostsin videokaardi, kõik vinks vonks  |
teema: 980ti surnud ? |
Wtf
vastuseid: 7
vaadatud: 3310
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2018 17:07:52 pealkiri: 980ti surnud ? |
| Oli sama teema gtx 780 ga. Mõtlesin et pohh mis ikka kaotada. Jahuti maha ja ahju 11 min 200c. Bootis üles ja juba nädal aega töötab murevabalt. |
teema: Kommenteerimine: cero |
Wtf
vastuseid: 11
vaadatud: 4866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2017 21:06:31 pealkiri: Kommenteerimine: cero |
Edukas tehing, soovitan.  |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.05.2016 16:57:45 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Jäi kahesilma vahele ju vist. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.05.2016 16:31:28 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
20% gpu clock juurde ja temp istub 65C lagi
Siin on ka üks foorum, kus arutatakse just selle IHS eemaldamist, et saavutada paremat jahutust.
http://www.overclock.net/t/1156145/offi ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.05.2016 23:35:55 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
toide on tutikas poest ostetud 600W
anyway annan nüüd teada, et sain korda. Väga ebatavaline case oli ja võibolla aitab see lahendus kedagi teist ka tulevikus.
Nimelt viga oli mitte jahutis ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.05.2016 10:14:30 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Terve tuubi kallist pastat sinna sirtsutanud vähemalt 3 korda juba:D kohe saab otsa Jahuti teeb oma tööd kuna idle temp on peaaegu toatemp, 28C. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.05.2016 22:17:40 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Ok jälle läheb 100C mängimise ajal. aeg lutsu visata selle kaardiga. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.05.2016 20:07:32 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Sain siis peale ja temp on umbes 15-20C madalam ehk hõljub 75-85 vahel, mis on videokaardi kohta isegi norm ja tänu suurele vendile ei hakka kaardi jahutus undama nagu mingi lennuki mootor. Kuigi va ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.05.2016 11:49:27 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Näpuga ma näppisin ainuld PCB'd, mis oli tuline, aga heatpipe mai osand tol hetkel näppida, kui ma kaardi lähedal olin ja kuna kaart asub mu kodust 46km kaugusel maakodus, siis mai viitsinud sõi ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.05.2016 11:35:58 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Ostsin ühe AC jahuti, eks vaatab kas saab asja. Kaart on 170W ja jahuti toetab kuni 200W ja hind oli 39 |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.05.2016 19:42:41 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Tänan infi eest. Suure tõenäosusega jätan ta füüsika kaardiks. Saab teise pcie pesa tööle rakendada. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.05.2016 17:39:15 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| jah temp tuleb kiiresti alla iga sec tagant kukub ~3-5C Olen seda kruvide keeramist mitu korda juba läbi teinud. Keegi on seda kaarti kunagi lahti ka võtnud kuna jahuti plast korpuse 2 kruvi pead o ... |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.05.2016 14:27:21 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Kust kohast originaal/aftermarket radikaid saab? Olen otsinud, aga ei leia. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Wtf
vastuseid: 3918
vaadatud: 659529
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.05.2016 09:50:22 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Probleem Temperatuuriga.Sai ostetud videokaart palit gtx 560 ti HV foorumist.
Võtsin lahti ja vahetasin termopasta (kallim pasta) ära, sellest mingit tolku ei olnud. Samuti suunasin case fan ot ... |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 07.03.2016 21:53:25 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
| komistasin selle otsa http://www.todo-backup.com/backup-resource/data-transfer/migrate-windows-10-to-ssd.htm |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 07.03.2016 17:56:28 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
Peale clean installi kõik OK! Paistab, et kloonimise käigus läks midagi nihu. Huvitav ikka kuna 2 nädalat peale kloonimist kõik töötas. Jamad hakkasid pihta siis kui üritasin vana hdd väl ... |
teema: Kommenteerimine: Pohl |
Wtf
vastuseid: 27
vaadatud: 10035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2016 13:27:49 pealkiri: Kommenteerimine: Pohl |
| Soovitan(Y) |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 07.03.2016 12:56:02 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
| Ma proovin nii, et panen teises arvutis puhta win10 peale ja üritan bootida seda sealt. Arusaamatuks jäi see, et kuidas on võimalik, et external hdd, mis ei ole seotud Op süsteemiga üldse, lampi ... |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.03.2016 22:40:51 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
| Pm sain bitlocker explorer aknaga kõikidele failidele backup teha, isegi peale formatti pani, et access denied. Alles peale uue volume tegemist sain lõpuks kettale ligi. SSD läheb hoopis teise arvu ... |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.03.2016 20:01:52 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
| ja ma tegin seda, jätsin ainult ssd ketta teised võtsin kõik välja, bootmnger leiab üles, aga paneb kohe bsod. Kui üritan startup repair teha tuleb error "the drive where windows is installed on i ... |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.03.2016 19:58:44 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
jah puhas kloon oli, ssd bootis ilusti peale kloonimist. Peale vana hdd välja võtmist ei bootinud enam ssd pealt. panin uuesti vana hdd sisse, siis bootis jälle ssd pealt:D
Anyway ma olen nüü ... |
teema: hdd'd peksavad imelikku |
Wtf
vastuseid: 16
vaadatud: 6038
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.03.2016 17:33:21 pealkiri: hdd'd peksavad imelikku |
| Kogu asi sai alguse selles, et ostsin ssd (suurim viga mu elus) ja üritasin kloonida hdd pealt win10 ssd peale. edukalt kõik, on määrasin ssd uueks boot deviceks, bootis ilusti ja elu naq lill. P ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Wtf
vastuseid: 8676
vaadatud: 1619973
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.02.2016 14:25:32 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Selge pilt. Tänud kiire vastuse eest , 6700K kahjuks kimab mu eelarvest mööda:D
Nüüd pean ainult mingi hea mobo valima, mis on kooskõlas 6500'ga |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Wtf
vastuseid: 8676
vaadatud: 1619973
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.02.2016 13:54:55 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
terv, otsisin skylake teemat, loodan, et see on õige
Küsimus selles, et tahan vahetada praeguse cpu välja uue vastu ja ma vaatasin 200 euro ringis normaalset proset. Prosed mille vahel ma toppam ... |
teema: Kommenteerimine: draal |
Wtf
vastuseid: 20
vaadatud: 3427
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2014 18:35:36 pealkiri: Kommenteerimine: draal |
Raha mulle kaup talle. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: antsparn |
Wtf
vastuseid: 22
vaadatud: 6385
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2014 22:22:52 pealkiri: Kommenteerimine: antsparn |
Ostsin Videokaardi. Kõik sujus  |
teema: Elion |
Wtf
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.09.2014 23:19:04 pealkiri: Elion |
Tere Elioni ruuteriga vist kala oskab keegi öelda kas see on normaalne? pilt: http://www.upload.ee/image/4271756/Untitled.png
Nett on olemas, aga vahepeal jukerdab. Lisaks mängu l4d2 mai saa mängi ... |
teema: Elion |
Wtf
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.09.2014 18:48:45 pealkiri: Elion |
| No anvil, wizard leiab ruuteri üles ja alustab ilusti, aga kui "discovering device" jõuab 50% peale teeb ruuter automaatselt restart ja viskab siis lõpus, et device is not responding durning discov ... |
teema: Elion |
Wtf
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.09.2014 22:31:50 pealkiri: Elion |
Tere Elioni ruuteriga vist kala oskab keegi öelda kas see on normaalne? pilt: http://www.upload.ee/image/4271756/Untitled.png
Nett on olemas, aga vahepeal jukerdab. Lisaks mängu l4d2 mai saa mängi ... |
teema: Elion |
Wtf
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.09.2014 21:28:24 pealkiri: Elion |
Tere Elioni ruuteriga vist kala oskab keegi öelda kas see on normaalne? pilt: http://www.upload.ee/image/4271756/Untitled.png
Nett on olemas, aga vahepeal jukerdab. Lisaks mängu l4d2 mai saa mängi ... |
teema: Kommenteerimine: voltc |
Wtf
vastuseid: 1008
vaadatud: 338771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2012 16:37:36 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Ostsin videokaardi. töötab ilusti  |
teema: Kommenteerimine: Gensoft |
Wtf
vastuseid: 20
vaadatud: 7097
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2012 19:29:03 pealkiri: Kommenteerimine: Gensoft |
Ostsin HDD, töötab ilusti.  |
teema: Kommenteerimine: opeenema |
Wtf
vastuseid: 17
vaadatud: 1690
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2012 19:16:56 pealkiri: a |
Tip top  |
teema: Kommenteerimine: Mondeo |
Wtf
vastuseid: 5
vaadatud: 5582
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2012 00:13:00 pealkiri: Mälud |
| Sai mälud ostetud kõik toimib. Soovitan(Y) |
teema: ATF |
Wtf
vastuseid: 963
vaadatud: 364623
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.12.2012 19:49:53 pealkiri: ATF |
| See prose tulebki ilma jahutita, aga ta peaks oma väikeses plastik karbikeses ikka olema. Mul pole selle firmaga peale pakkimise kunagi probleeme olnud. Loodan, et ei tule ka. |
teema: ATF |
Wtf
vastuseid: 963
vaadatud: 364623
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.12.2012 19:24:57 pealkiri: ATF |
| yep lol, oleks olnud anti-staatilises pakkis vms oleks veel enam vähem. Prose töötab ilusti muidu just testisin. |
teema: ATF |
Wtf
vastuseid: 963
vaadatud: 364623
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.12.2012 18:58:13 pealkiri: ATF |
Tellisin eelmine nädal prose nende käest, saabus juba teisipäeval aga tekkis väike arusaamatus DPD kulleriga, sain siis kätte täna ja avasin karbi ja sealt paistis välja selline pilt:D
http: ... |
teema: Elion |
Wtf
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295952
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.03.2012 10:03:06 pealkiri: Elion |
| Digibox + telefon mis on ruuteri taha ühendatud võtavad ka mingi kiiruse ära. Elioni kontoris on 789 ruuteri taga 2 digiboxi, + arvuti ja kiirus näitab 104 DL ja 11 UL. Kas siis parem ruuter või ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Wtf
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.03.2012 09:41:09 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
kellelgi veel nett hangub? Mul alles sai korda ja tundub, et on tagasi see jama. Iga natukese aja pärast läheb uimaseks.
Viimasel ajal pole hangumis probleemi olnud aga youtube videosid on üldse ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Wtf
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771583
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.03.2012 15:12:05 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Mul eelmine nädal lampi kadusid discovery kanalid ära, otsisin uuesti üles, eile muutusid history kanalid automaatselt venekeelseks:D vapsee starman |
teema: Kommenteerimine: cartier |
Wtf
vastuseid: 376
vaadatud: 90801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2012 17:30:24 pealkiri: Kommenteerimine: cartier |
| Mälud mulle, raha talle. Rahul:) |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
Wtf
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2011 19:38:24 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
| Ostsin HTC sensation telefoni, rahul:) |
teema: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema |
Wtf
vastuseid: 5776
vaadatud: 795442
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.11.2011 11:18:30 pealkiri: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema |
| Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3. |
teema: HTC Wildfire (S) |
Wtf
vastuseid: 469
vaadatud: 143472
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.09.2011 08:53:55 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| Tere, mul wildfire tele2'st ostetud olen kasutanud umbes 5-6 kuud ja nüüd viimane kuu on mul telefon täiesti segast hakanud peksma ise saadab sõnumeid, ise helistab random inimestele, õele juba ... |
teema: Kommenteerimine: V4p3x |
Wtf
vastuseid: 30
vaadatud: 12181
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2011 10:48:20 pealkiri: Woot |
| Ostsin PS1 tehing sujus kenasti l |
| |