Avaleht
otsing leidis 58 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.06.2008 11:07:24   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Eile ostsin Samsung 2232BW ära
Kokku panna on seda küll ilge porno. See jalg lihtsalt ei läinud monitori auku. Vahepeal tekkis tunne nagu topiks 30cm pikkust peenist lastele mõeldud kantossi :rol ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.06.2008 03:48:11   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
2232BW peaks ka täitsa asine molu olema https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/69136/
Suur aitäh!
http://www.behardware.com/articles/689-12/22-inch-lcd-monitors-the-3rd-wav ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.06.2008 02:33:34   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Eks vaatab... Kui see Fuj monitor ei meeldi ,siis võtaks äkki [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/63084/]selle

206BW tundub ka päris hea ,aga võiks suurem olla : ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.06.2008 00:07:46   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Ise ma ostan vist endale Fujitsu Siemens L22w-7sd. Odav vähemalt ja kui [url=http://www.dabs.com/productview.aspx?quicklinx=4N0G&cl=4294963687#reviews]seda või [url=http://www.testeo.org/produkt ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.05.2008 23:33:33   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Oi ,päris masendav ikka icon_neutral.gif
Seega siis eriti vahet pole kui kalli TN-paneeliga monitori ostad? Pilt on ikka saast

Kuna mul kahjuks hea monitori jaoks raha pole ,siis pean vist leppima tn'iga. He ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.05.2008 12:07:44   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mis asi on tn-paneel? icon_redface.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.05.2008 02:00:37   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kas tasuks osta Fujitsu Siemens Scaleoview L22w-7sd?
Mõttekam ost kui näiteks https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/83058/ või https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutir ...
  teema: Raske probleem arvutiga
Wolverine

vastuseid: 3
vaadatud: 1880

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 14.04.2008 00:22:06   pealkiri: Raske probleem arvutiga
Kas videokaardile on toiteka juhe ikka taha pandud? icon_razz.gif
Mul oli täpselt sama asi 8800GTSiga ja peale toiteka juhtme taha ühendamist hakkas kõik tööle
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.01.2008 13:55:29   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Jahutus ja toide on ettevalmistus uuele mobole ja prosele, mille kuu või paar hiljem ostan: GA-X38-DS5 ja C2D E6750 2.66GHz.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.01.2008 12:44:03   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Mängimiseks ikka, Core 2 Duo E6230 1.86GHz, GA-945P-S3 mobole.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.01.2008 01:57:27   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas tasub järgnevaid juppe osta?
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=24&menyy_id=24&action=look&lookid=2706
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/62660/ ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Wolverine

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380036

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.01.2008 00:12:01   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Ei tea kui palju annaks E6320 klokkida?
Toitekas on [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/49384/]400W ja emaplaadiks on vana [url=http://www.gigabyte.us/Products/Mot ...
  teema: Kommenteerimine: mehaanic
Wolverine

vastuseid: 88
vaadatud: 33797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2007 14:04:33   pealkiri: Kommenteerimine: mehaanic
Saatsin mälud enne ja kandis raha hiljem üle kui kaup käes
Väga usaldusväärne noormees icon_biggrin.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Wolverine

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.12.2007 18:44:07   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mida te sellest monitorist arvate?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/52931/
http://www.lge.com/products/model/detail/l204wt.jhtml

Tasub osta?
  teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Wolverine

vastuseid: 6460
vaadatud: 1006329

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.09.2007 01:55:03   pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Selge siis. Ma alguses imestasi ka sellise tempi üle - harjunud saastade kaartidega icon_lol.gif
  teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Wolverine

vastuseid: 6460
vaadatud: 1006329

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.09.2007 16:15:59   pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Kas selline temp on def jahutusega normaalne?
http://img211.imageshack.us/img211/9310/untitledli8.png
  teema: Kommenteerimine: conv2005
Wolverine

vastuseid: 90
vaadatud: 28060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2007 23:37:35   pealkiri: Kommenteerimine: conv2005
Ostsin videokaardi väga hea hinnaga
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.08.2007 12:14:01   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Aitäh
Ostan selle Sparkle siis ära icon_smile.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.08.2007 03:17:46   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
gigabyte'l warhammer 40k
sparkle omal pole vist m2nge kaasas?Selge. Aga mis neil kahel kaardil muidu vahet on? Üks on vastupidavam kui teine vms?
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.08.2007 18:50:13   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas võtta https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/60829/ või https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/60827/ ?
Ja mis mängud/stuff neil kaasas on ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.08.2007 00:52:41   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Ja ,see sama kast
Seega GTX läheb ka sinna? Väga hea ,ei pea uut kasti ostma icon_smile.gif

Aitäh icon_biggrin.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.08.2007 01:38:31   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Aadressi järgi arvan ,et sa panid vist LX-6K28BS pildi. Ei ole päris samad kastid ,LX-6C28BS on suurem (190 x 410 x 450) ,aga LX-6K28BS on 180 x 375 x 390
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.08.2007 01:15:40   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Peale suve tahaks osta endale 8800GTSi (võib-olla hoopis GTXi ,eks vaatab). Seoses sellega tahaks teda ,et kas ta mu praegusesse kasti mahuks ära? Hetkel on mul Compucase LX-6C28BS

Kui pean uue k ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 12.06.2007 00:54:15   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Aitäh ,ostan vist selle siis http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=72659
thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.06.2007 15:10:56   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Oleneb tootjast.Tootja on mingisugune Enlight icon_confused.gif
Ordist ostsin arvuti ja koos kastiga tuli
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.06.2007 11:44:24   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas 400W toitest piisab sellistele juppidele:
Core 2 Duo E6320
2GB DDR2
2x SATA II kõvaketas
Geforce 8600GT

Minu meelest peaks vist piisama
  teema: Kommenteerimine: djkiller
Wolverine

vastuseid: 222
vaadatud: 87183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2007 00:06:02   pealkiri: Kommenteerimine: djkiller
Kaup töötab ,kena neiu tuli vastu ka icon_biggrin.gif
  teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
Wolverine

vastuseid: 12
vaadatud: 2855

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.01.2007 00:36:55   pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
http://www.helitroop.ee/?m=prod&w=show&id=735992

Sin City olemas, aega läheb ainult 2-4 nädalat. thumbs_up.gif
Tellisin ära icon_biggrin.gif
  teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
Wolverine

vastuseid: 12
vaadatud: 2855

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2007 16:38:05   pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
kõik poeletid on DVD-filme täis ju :oMitte Eesti poeletid. Kahjuks
minu vihje point oli tegelikult selles, et teemaalgataja küsimuse lõppu võis mõista vihjena piraatlusele... ja teiseks... olen ...
  teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
Wolverine

vastuseid: 12
vaadatud: 2855

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.12.2006 01:36:35   pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale?
kõik poeletid on DVD-filme täis ju :oMitte Eesti poeletid. Kahjuks
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Wolverine

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.11.2006 17:59:48   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Osadel mu tuttavatel on STV ja nad on ülimalt rahul
Ja viimasel lehel olev postitus ,et nett oli kõige rohkem 3 päeva ära. Pff ,vanale Starmani kliendile ,nagu mulle ,on see lumme lasta icon_lol.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Wolverine

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.11.2006 16:58:47   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Oh helde aeg.
See on küll kõige lollim otsus - Starmanist STV'sse kolida.Palun põhjenda!
Isiklikult olen kuulnud STV'st ainult positiivset. Nett pidavat ka aastas 1-2 korda ära katkema minutiks ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Wolverine

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.11.2006 04:25:02   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
, kui kompi ei saa või see ei rahulda sind siis vaheta teenusepakkujat.Ootangi praegu STV tehnikut thumbs_up.gif
Lihtsalt ei suuda kannatada enam. Mul on arvutit päeval ka vaja ,mitte öösel või ainult si ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Wolverine

vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.11.2006 18:52:31   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Vanasti oli Starman enam-vähem. Loomulikult Tele2'hele ta järgi ei saand ,aga ajas asja ära. Viimasel ajal on asi nii lootusetuks lainud ,et normaalne (umbes 512 kbit/s ,aga peaks olema 2 Mbit/s) n ...
  teema: Kommenteerimine: laurx
Wolverine

vastuseid: 1155
vaadatud: 368107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2006 14:22:29   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Pani arvuti kokku ja tegi nalja ka icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
Wolverine

vastuseid: 264
vaadatud: 83743

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2006 13:31:14   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
Lahe tüüp. Koolis võiks ainult tihedamini käia icon_lol.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.09.2006 16:42:37   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas kellelgi on kogemusi sellise korpusega? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/31192/
On ta vaikne? Küljevent undab kõvasti?
On Compucase hea firma?Konkreetselt selle k ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.09.2006 11:44:06   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas kellelgi on kogemusi sellise korpusega? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/31192/
On ta vaikne? Küljevent undab kõvasti?
On Compucase hea firma?
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Wolverine

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.09.2006 15:38:22   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Vaadake seda teemat ka icon_wink.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=272570
  teema: Kommenteerimine: mcbob
Wolverine

vastuseid: 2
vaadatud: 2020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2005 15:42:30   pealkiri: Kommenteerimine: mcbob
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: assa_mait
Wolverine

vastuseid: 41
vaadatud: 11825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2005 20:33:14   pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait
Tore tüüp ja äri sujus väga kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dexter666
Wolverine

vastuseid: 92
vaadatud: 30436

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2004 21:05:28   pealkiri: Kommenteerimine: dexter666
äri korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: elukas85
Wolverine

vastuseid: 0
vaadatud: 314

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2004 14:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: elukas85
Äri kiire ja korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Gzus
Wolverine

vastuseid: 33
vaadatud: 13492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2004 15:36:25   pealkiri: Kommenteerimine: Gzus
Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: StuffMaster
Wolverine

vastuseid: 58
vaadatud: 20346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2004 14:24:53   pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster
ei tulnud esimene kord kohale ,sest ta vanaema tuli linna vms ,aga teine kord tuli ilusti kohale ja kaup sujus ilusti thumbs_up.gif
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Wolverine

vastuseid: 817
vaadatud: 138392

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.11.2003 22:52:26   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Huvitav, et keegi Winamp 2.91 'te ei kasuta...
Omal käib kõik meedia läbi selle kuna realaudiot ei kuula ning filmidele subtiitreid ei vaja siis minu jaoks kõige parem lahendus. thumbs_up.gif
Winamp män ...
  teema: Kuidas ära keelata rate.ee
Wolverine

vastuseid: 66
vaadatud: 14892

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 17.11.2003 20:38:02   pealkiri: Kuidas ära keelata rate.ee
icon_lol.gif
Hea värk on tõesti.
Nüüd sain vähemalt tuttava rate.ee'st ära koristatud thumbs_up.gif. Päev läbi istus muidu seal ja raiskas elektrit thumbs_down.gif .
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Wolverine

vastuseid: 817
vaadatud: 138392

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.11.2003 19:15:12   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
Kasutan Windows Media Player 2
Ei pane arvutit katkuma ,aga natuke tüütu on Open menu ja Full Screen'i jaoks tuleb ka kasutada Alt+Enter'it
  teema: Ära puutu võõrast arvutit!
Wolverine

vastuseid: 50
vaadatud: 7165

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.10.2003 01:08:25   pealkiri: Ära puutu võõrast arvutit!
Alguses vaatasin ,et wtf geyporn ,aga pärast tuli koer ,siis vaatasin ,et zoofiil hoopis icon_lol.gif
Ei no w2g thumbs_up.gif
  teema: GeForce 2 klokkimine
Wolverine

vastuseid: 13
vaadatud: 2873

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.10.2003 00:52:44   pealkiri: GeForce 2 klokkimine
Kaart on siis - GeForce 2 MX400 64Mb ja ventilaatorit pole
Keegi hea inimene võiks puust ja punaselt näidata ,kuidas klokkimine käib ,mida peab juurde ostma jne
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.