|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.06.2008 11:07:24 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Eile ostsin Samsung 2232BW ära
Kokku panna on seda küll ilge porno. See jalg lihtsalt ei läinud monitori auku. Vahepeal tekkis tunne nagu topiks 30cm pikkust peenist lastele mõeldud kantossi :rol ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.06.2008 03:48:11 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
2232BW peaks ka täitsa asine molu olema https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/69136/
Suur aitäh!
http://www.behardware.com/articles/689-12/22-inch-lcd-monitors-the-3rd-wav ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.06.2008 02:33:34 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Eks vaatab... Kui see Fuj monitor ei meeldi ,siis võtaks äkki [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/63084/]selle
206BW tundub ka päris hea ,aga võiks suurem olla : ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.06.2008 00:07:46 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Ise ma ostan vist endale Fujitsu Siemens L22w-7sd. Odav vähemalt ja kui [url=http://www.dabs.com/productview.aspx?quicklinx=4N0G&cl=4294963687#reviews]seda või [url=http://www.testeo.org/produkt ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2008 23:33:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Oi ,päris masendav ikka
Seega siis eriti vahet pole kui kalli TN-paneeliga monitori ostad? Pilt on ikka saast
Kuna mul kahjuks hea monitori jaoks raha pole ,siis pean vist leppima tn'iga. He ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2008 12:07:44 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Mis asi on tn-paneel?  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2008 02:00:37 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Kas tasuks osta Fujitsu Siemens Scaleoview L22w-7sd?
Mõttekam ost kui näiteks https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/83058/ või https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutir ... |
teema: Raske probleem arvutiga |
Wolverine
vastuseid: 3
vaadatud: 1880
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 14.04.2008 00:22:06 pealkiri: Raske probleem arvutiga |
Kas videokaardile on toiteka juhe ikka taha pandud?
Mul oli täpselt sama asi 8800GTSiga ja peale toiteka juhtme taha ühendamist hakkas kõik tööle |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.01.2008 13:55:29 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Jahutus ja toide on ettevalmistus uuele mobole ja prosele, mille kuu või paar hiljem ostan: GA-X38-DS5 ja C2D E6750 2.66GHz. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.01.2008 12:44:03 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Mängimiseks ikka, Core 2 Duo E6230 1.86GHz, GA-945P-S3 mobole. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.01.2008 01:57:27 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas tasub järgnevaid juppe osta?
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=24&menyy_id=24&action=look&lookid=2706
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/62660/ ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Wolverine
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380036
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.01.2008 00:12:01 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Ei tea kui palju annaks E6320 klokkida?
Toitekas on [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/49384/]400W ja emaplaadiks on vana [url=http://www.gigabyte.us/Products/Mot ... |
teema: Kommenteerimine: mehaanic |
Wolverine
vastuseid: 88
vaadatud: 33797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2007 14:04:33 pealkiri: Kommenteerimine: mehaanic |
Saatsin mälud enne ja kandis raha hiljem üle kui kaup käes
Väga usaldusväärne noormees  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Wolverine
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417709
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2007 18:44:07 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Mida te sellest monitorist arvate?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/52931/
http://www.lge.com/products/model/detail/l204wt.jhtml
Tasub osta? |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Wolverine
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006329
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2007 01:55:03 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Selge siis. Ma alguses imestasi ka sellise tempi üle - harjunud saastade kaartidega  |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Wolverine
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006329
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.09.2007 16:15:59 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Kas selline temp on def jahutusega normaalne?
http://img211.imageshack.us/img211/9310/untitledli8.png |
teema: Kommenteerimine: conv2005 |
Wolverine
vastuseid: 90
vaadatud: 28060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2007 23:37:35 pealkiri: Kommenteerimine: conv2005 |
Ostsin videokaardi väga hea hinnaga
Soovitan!  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.08.2007 12:14:01 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Aitäh
Ostan selle Sparkle siis ära  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.08.2007 03:17:46 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
gigabyte'l warhammer 40k
sparkle omal pole vist m2nge kaasas?Selge. Aga mis neil kahel kaardil muidu vahet on? Üks on vastupidavam kui teine vms? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.08.2007 18:50:13 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas võtta https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/60829/ või https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/60827/ ?
Ja mis mängud/stuff neil kaasas on ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.08.2007 00:52:41 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Ja ,see sama kast
Seega GTX läheb ka sinna? Väga hea ,ei pea uut kasti ostma
Aitäh  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.08.2007 01:38:31 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Aadressi järgi arvan ,et sa panid vist LX-6K28BS pildi. Ei ole päris samad kastid ,LX-6C28BS on suurem (190 x 410 x 450) ,aga LX-6K28BS on 180 x 375 x 390 |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.08.2007 01:15:40 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Peale suve tahaks osta endale 8800GTSi (võib-olla hoopis GTXi ,eks vaatab). Seoses sellega tahaks teda ,et kas ta mu praegusesse kasti mahuks ära? Hetkel on mul Compucase LX-6C28BS
Kui pean uue k ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.06.2007 00:54:15 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Aitäh ,ostan vist selle siis http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=72659
 |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.06.2007 15:10:56 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Oleneb tootjast.Tootja on mingisugune Enlight
Ordist ostsin arvuti ja koos kastiga tuli |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.06.2007 11:44:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas 400W toitest piisab sellistele juppidele:
Core 2 Duo E6320
2GB DDR2
2x SATA II kõvaketas
Geforce 8600GT
Minu meelest peaks vist piisama |
teema: Kommenteerimine: djkiller |
Wolverine
vastuseid: 222
vaadatud: 87183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2007 00:06:02 pealkiri: Kommenteerimine: djkiller |
Kaup töötab ,kena neiu tuli vastu ka  |
teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
Wolverine
vastuseid: 12
vaadatud: 2855
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.01.2007 00:36:55 pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
http://www.helitroop.ee/?m=prod&w=show&id=735992
Sin City olemas, aega läheb ainult 2-4 nädalat.
Tellisin ära  |
teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
Wolverine
vastuseid: 12
vaadatud: 2855
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2007 16:38:05 pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
kõik poeletid on DVD-filme täis ju :oMitte Eesti poeletid. Kahjuks
minu vihje point oli tegelikult selles, et teemaalgataja küsimuse lõppu võis mõista vihjena piraatlusele... ja teiseks... olen ... |
teema: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
Wolverine
vastuseid: 12
vaadatud: 2855
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.12.2006 01:36:35 pealkiri: Tavaline DVD-mängija teha DivX toe peale? |
| kõik poeletid on DVD-filme täis ju :oMitte Eesti poeletid. Kahjuks |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Wolverine
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.11.2006 17:59:48 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Osadel mu tuttavatel on STV ja nad on ülimalt rahul
Ja viimasel lehel olev postitus ,et nett oli kõige rohkem 3 päeva ära. Pff ,vanale Starmani kliendile ,nagu mulle ,on see lumme lasta  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Wolverine
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.11.2006 16:58:47 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Oh helde aeg.
See on küll kõige lollim otsus - Starmanist STV'sse kolida.Palun põhjenda!
Isiklikult olen kuulnud STV'st ainult positiivset. Nett pidavat ka aastas 1-2 korda ära katkema minutiks ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Wolverine
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.11.2006 04:25:02 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, kui kompi ei saa või see ei rahulda sind siis vaheta teenusepakkujat.Ootangi praegu STV tehnikut
Lihtsalt ei suuda kannatada enam. Mul on arvutit päeval ka vaja ,mitte öösel või ainult si ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Wolverine
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773193
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.11.2006 18:52:31 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Vanasti oli Starman enam-vähem. Loomulikult Tele2'hele ta järgi ei saand ,aga ajas asja ära. Viimasel ajal on asi nii lootusetuks lainud ,et normaalne (umbes 512 kbit/s ,aga peaks olema 2 Mbit/s) n ... |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Wolverine
vastuseid: 1155
vaadatud: 368107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2006 14:22:29 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Pani arvuti kokku ja tegi nalja ka  |
teema: Kommenteerimine: .Scorps. |
Wolverine
vastuseid: 264
vaadatud: 83743
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2006 13:31:14 pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps. |
Lahe tüüp. Koolis võiks ainult tihedamini käia  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.09.2006 16:42:37 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas kellelgi on kogemusi sellise korpusega? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/31192/
On ta vaikne? Küljevent undab kõvasti?
On Compucase hea firma?Konkreetselt selle k ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.09.2006 11:44:06 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kas kellelgi on kogemusi sellise korpusega? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Korpused/31192/
On ta vaikne? Küljevent undab kõvasti?
On Compucase hea firma? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Wolverine
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590558
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.09.2006 15:38:22 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Vaadake seda teemat ka
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=272570 |
teema: Kommenteerimine: mcbob |
Wolverine
vastuseid: 2
vaadatud: 2020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2005 15:42:30 pealkiri: Kommenteerimine: mcbob |
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: assa_mait |
Wolverine
vastuseid: 41
vaadatud: 11825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2005 20:33:14 pealkiri: Kommenteerimine: assa_mait |
Tore tüüp ja äri sujus väga kenasti  |
teema: Kommenteerimine: dexter666 |
Wolverine
vastuseid: 92
vaadatud: 30436
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2004 21:05:28 pealkiri: Kommenteerimine: dexter666 |
äri korralik  |
teema: Kommenteerimine: elukas85 |
Wolverine
vastuseid: 0
vaadatud: 314
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2004 14:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: elukas85 |
Äri kiire ja korras  |
teema: Kommenteerimine: Gzus |
Wolverine
vastuseid: 33
vaadatud: 13492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2004 15:36:25 pealkiri: Kommenteerimine: Gzus |
Äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: StuffMaster |
Wolverine
vastuseid: 58
vaadatud: 20346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2004 14:24:53 pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster |
ei tulnud esimene kord kohale ,sest ta vanaema tuli linna vms ,aga teine kord tuli ilusti kohale ja kaup sujus ilusti  |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Wolverine
vastuseid: 817
vaadatud: 138392
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.11.2003 22:52:26 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Huvitav, et keegi Winamp 2.91 'te ei kasuta...
Omal käib kõik meedia läbi selle kuna realaudiot ei kuula ning filmidele subtiitreid ei vaja siis minu jaoks kõige parem lahendus.
Winamp män ... |
teema: Kuidas ära keelata rate.ee |
Wolverine
vastuseid: 66
vaadatud: 14892
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 17.11.2003 20:38:02 pealkiri: Kuidas ära keelata rate.ee |
Hea värk on tõesti.
Nüüd sain vähemalt tuttava rate.ee'st ära koristatud . Päev läbi istus muidu seal ja raiskas elektrit . |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Wolverine
vastuseid: 817
vaadatud: 138392
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.11.2003 19:15:12 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
Kasutan Windows Media Player 2
Ei pane arvutit katkuma ,aga natuke tüütu on Open menu ja Full Screen'i jaoks tuleb ka kasutada Alt+Enter'it |
teema: Ära puutu võõrast arvutit! |
Wolverine
vastuseid: 50
vaadatud: 7165
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.10.2003 01:08:25 pealkiri: Ära puutu võõrast arvutit! |
Alguses vaatasin ,et wtf geyporn ,aga pärast tuli koer ,siis vaatasin ,et zoofiil hoopis
Ei no w2g  |
teema: GeForce 2 klokkimine |
Wolverine
vastuseid: 13
vaadatud: 2873
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.10.2003 00:52:44 pealkiri: GeForce 2 klokkimine |
Kaart on siis - GeForce 2 MX400 64Mb ja ventilaatorit pole
Keegi hea inimene võiks puust ja punaselt näidata ,kuidas klokkimine käib ,mida peab juurde ostma jne |
| |