|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
WindWalks
vastuseid: 68
vaadatud: 15413
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2024 03:15:46 pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
Ma läksin paari Eestlasega samuti Adriana serverisse. Õnneks on võimalik servereid vahetada tundub ilma suure vaevata. Lepime mingi Eestlaste servu kokku ja ühendab jõud?
Deal, me 8akesi hetke ... |
teema: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
WindWalks
vastuseid: 68
vaadatud: 15413
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2024 16:22:56 pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3 |
| Ma läksin paari Eestlasega samuti Adriana serverisse. Õnneks on võimalik servereid vahetada tundub ilma suure vaevata. Lepime mingi Eestlaste servu kokku ja ühendab jõud? |
teema: EURONICS |
WindWalks
vastuseid: 1878
vaadatud: 752879
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.10.2017 22:58:48 pealkiri: EURONICS |
Tere,
Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvar ... |
teema: EURONICS |
WindWalks
vastuseid: 1878
vaadatud: 752879
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.10.2017 22:27:58 pealkiri: EURONICS |
Tere,
Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvar ... |
teema: Kommenteerimine: romax11 |
WindWalks
vastuseid: 231
vaadatud: 44033
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2017 11:09:07 pealkiri: toide |
Müüsin toite, igati positiivne tehing ja kutt! |
teema: Topelt shutdown/sleep/hibernate |
WindWalks
vastuseid: 2
vaadatud: 3129
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.03.2016 22:23:10 pealkiri: Topelt shutdown/sleep/hibernate |
Tere,
Soetasin kuukene tagasi uued komponendid, mille ise kokku komplekteerisin.
Probleem selline, et kui shutdown/hibernate/sleep vajutan, siis arvuti lülitub 1-3 sekundiks ilusti välja nagu ... |
teema: Cubeworld |
WindWalks
vastuseid: 26
vaadatud: 9387
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2013 22:51:04 pealkiri: Cubeworld |
soovitage serverit palun
edit:leidsin teistsuguse server listi ja portide muutmisprogre |
teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
WindWalks
vastuseid: 225
vaadatud: 197442
|
foorum: HV üritused postitatud: 04.03.2013 16:09:54 pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
Endal isiklikult Scavanger mode jubedalt meeldima hakanud. Toob vaheldust nende lippude röövimisele ja m-com õhkimisele.
Noaga on eriti mahe bs-ida Talah Marketi mapis.
edit:
Kas oleks võimal ... |
teema: Battlefield 3 |
WindWalks
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2013 15:20:28 pealkiri: Battlefield 3 |
Update kestab kuni 3:30 PM CET - ilmus battlelogi. Ehk siis 16:30 meie ajatsoonis(EET)
Lisage Miku911 kes teamworki soovib teha. |
teema: Battlefield 3 |
WindWalks
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2013 15:26:51 pealkiri: Battlefield 3 |
Otsin aktiivseid mängukaaslaseid.
BL:Windwalks
Skype:Windwalks
Msn:windwalks@hotmail.com
Eelistan teamspeak 3-e aga sobib ka mumble  |
teema: Kommenteerimine: trip |
WindWalks
vastuseid: 405
vaadatud: 82866
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2013 15:12:21 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
Väga positiivse mulje jätsid endast
Sain kauba enne kui makstud oli ja kiiremini kui arvestatud
Suured tänud  |
teema: League of legends |
WindWalks
vastuseid: 2784
vaadatud: 549745
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2012 17:45:45 pealkiri: League of legends |
westnickname:windwalks
addige kui mõnikord koos viitsite EU westis mängida.
Paljud muidu ranked game teevad ka? |
teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
WindWalks
vastuseid: 225
vaadatud: 197442
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.10.2012 16:59:57 pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
Battlelog:WindWalks
Mumble vist enam ei tööta jah? |
teema: Kommenteerimine: pyro |
WindWalks
vastuseid: 0
vaadatud: 169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2012 13:32:29 pealkiri: Kommenteerimine: pyro |
Sai müüdud oma läptop talle.
Tehing toimus käest-kätte ja positiivselt  |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
WindWalks
vastuseid: 1818
vaadatud: 369197
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2012 20:25:33 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| keegi head odavat kohta oskab soovitada, kust seda tasuks soetada`? |
teema: DotA 2 |
WindWalks
vastuseid: 1792
vaadatud: 400137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2012 20:42:56 pealkiri: DotA 2 |
Keegi oskab öelda, kui keeruline endale invite oleks saada?
Olen eelnevalt dotat ja Hona ning LoLi ka mänginud ning oleksin tohutult tänulik selle invite eest ! |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
WindWalks
vastuseid: 3098
vaadatud: 794499
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.06.2012 22:22:16 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
regristreerides ütleb:Sisestatud sõnad ei olnud õiged, palun proovige uuesti
??? polegi peaaegu mingeid sõnu sisestama pidanudki peale esimese lehe kus nimed ja andmed ju ? |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2012 15:37:54 pealkiri: Telerite üldteema |
Keegi teab mis võib olla probleemiks, kui telekas aina tihedamini on hakanud "praksuma" ? Tolm/kuumus/eluiga või pole väga oluline probleem?
Olen ka pannud tähele, et 42" plasmal on hakanud seda ... |
teema: [X360/PS3] Battlefield 3 |
WindWalks
vastuseid: 909
vaadatud: 220751
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.04.2012 15:23:57 pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3 |
Võite lisada Miku911(xbox gamertag).
Olen muidu vanakooli pc shooterite mängija seega k/d just kõige parem pole, kuid siiski ilmselt rahuldav arvestades, et olen ainult paar kuud mänginud lives.
... |
teema: Telia TV |
WindWalks
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.03.2012 20:16:12 pealkiri: Telia TV |
| kas läbi wifi ka võimalik vaadata digitv-d arvutis või ainult läbi kaabli variandi? |
teema: Telia TV |
WindWalks
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.02.2012 16:58:50 pealkiri: Telia TV |
, su ruuter on veidi vana juba. Niigi kaua vastu pidand, peaks ütlema.
Küsi elionilt uus ruuter ja tähtajaline, oleks üks soovitus.
tõmba global maxconn nummerit veel allapoole.
pmst digiTV' ... |
teema: Telia TV |
WindWalks
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.02.2012 16:47:15 pealkiri: Telia TV |
Oskab keegi soovitusi jagada - et mis ette peaks võtma sellisel puhul, kui ruuter lükkab tuled kustu, kui teatud
kiirusel alla laadida asju sellise programmiga nagu Utorrent?
Saan aru, et on t ... |
teema: Kommenteerimine: ruratt |
WindWalks
vastuseid: 30
vaadatud: 10276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2011 16:10:29 pealkiri: Kommenteerimine: ruratt |
Müüs head kapa ja tore abivalmis sell  |
teema: Kommenteerimine: firemark |
WindWalks
vastuseid: 100
vaadatud: 40294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2011 16:58:18 pealkiri: 2 xboxi mängu |
| vahetasin 4 mängu 2 mängu vastu, tulid väga hästi pakitult kohale ja kõik on 5+ |
teema: Kommenteerimine: WallClock |
WindWalks
vastuseid: 6
vaadatud: 3160
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2011 15:47:56 pealkiri: Ufc2010 |
Ostis ühe toreda mängu
Kandis raha ilusti ette ja pärast veel kommiraha juurde ka kui kaup kohale jõudis
Väga meeldiv tehing igatahes minuarvates.
Kõike parimat! |
teema: Kommenteerimine: xire |
WindWalks
vastuseid: 98
vaadatud: 19516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2011 13:11:15 pealkiri: Kommenteerimine: xire |
Müüsin mängu, kandis raha ette  |
teema: Kommenteerimine: tompan |
WindWalks
vastuseid: 7
vaadatud: 3326
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2011 16:32:04 pealkiri: Gta IV |
| Müüsin mängu talle, kiire/lihtne/positiivne |
teema: Battlefield 3 |
WindWalks
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.09.2011 16:52:24 pealkiri: Battlefield 3 |
keegi soovitaks odavaimat kohta Xboxile tellimiseks?
Panin muidu tähele mingit konsooli teemalist leimamist siin lõpupostides, kuid pole aega kogu 140 lehte läbi lugeda.
Saaks keegi lühidalt ... |
teema: Minecraft |
WindWalks
vastuseid: 4403
vaadatud: 990433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2011 12:49:45 pealkiri: Minecraft |
| WindWalks server.omamees.com palju eestlasi sõbralikud, ma alustasin kusjuures ka alles eile õhtul mängimist (ostsin jms) ja sain seal ruttu jalad alla! Mul juba oma maja, farm, diamond asjad ja ig ... |
teema: Minecraft |
WindWalks
vastuseid: 4403
vaadatud: 990433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2011 19:54:02 pealkiri: Minecraft |
No
kas mõni korralik eesti server ka eksisteerib? |
teema: Minecraft |
WindWalks
vastuseid: 4403
vaadatud: 990433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2011 18:03:52 pealkiri: Minecraft |
Tervist, mul selline küsimus, et kust kohast pihta peaks hakkama oma asjadega/mis server valida ja kust üleüldse mängimisega pihta hakata, kui ostsin selle mängu just 3 min tagasi?
Ettetän ... |
teema: Kommenteerimine: Netfish |
WindWalks
vastuseid: 98
vaadatud: 26952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2011 14:00:22 pealkiri: Kommenteerimine: Netfish |
Kandis suure summa raha ette tehingut tehes.
Vägagi positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: kaksviis |
WindWalks
vastuseid: 61
vaadatud: 19915
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2011 14:20:51 pealkiri: Kommenteerimine: kaksviis |
Ostis mult toiteka ja kõvaketta .
Kandis ette ja lihtne, kiire tehing  |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.04.2011 23:52:42 pealkiri: Telerite üldteema |
Andke nõu palun kas tasub Pixmaniast telerit tellida, sellist - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/127150/
Kuulsin muidu, et paljud on selle tellimisega sealt ra ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
WindWalks
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2011 18:18:17 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Müüsin talle 23" Monitori, asjalik ja positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: Jackinthex |
WindWalks
vastuseid: 175
vaadatud: 63785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2011 12:25:20 pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex |
On putitanud mu tehnikat ja alati abivalmis olnud ka hädas ja muudes küsimustes.
Väga viis vana  |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.03.2011 17:20:24 pealkiri: Telerite üldteema |
, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2 ... |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.03.2011 16:51:41 pealkiri: Telerite üldteema |
, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2 ... |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.03.2011 16:16:27 pealkiri: Telerite üldteema |
Tervist ! Ehk keegi jagab arvamust nende valikute kohta mida olen teinud praeguseks:
1) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42ld420/
2) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42pj650/
3) ht ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2011 19:59:22 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
keegi Vietnami ka smuugeldab/müüb? Eadm versiooni oleks tarvis, endal pole krediitkaarti
Mul oli mingi kontakt msnis kunagi kes müüs uuemaid mänge aga ei paista teda enam kuskilt..... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.06.2010 16:35:06 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Tegelikult tahtsin küsida, et kus te kõik mängite? WDC ja TNT and EST viimasel ajal 24/7 tühjad =(
kordaksin küsimust  |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.05.2010 20:45:29 pealkiri: Telerite üldteema |
Kas sa tahad monitori või telekat? Kaks koos on ju jama! Osta parem hea monitor ja sinna juurde TV kaart, eriti ku isa veel mängida tahad!
ideaalis tahaks head monitori siiski kui aus olla, lihts ... |
teema: Telerite üldteema |
WindWalks
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.05.2010 19:49:10 pealkiri: Telerite üldteema |
Kas sellise isendi soetamine oleks mõttekas?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/111656/
Kas 5ms reageerimisaeg on liiga suur(näiteks online mängimisel) ? Või mis mu ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2010 20:38:06 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| palju selline full hd telekas maksab seal videos muidu ? |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2010 20:23:07 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
kas keegi veel kogeb disconnecte peale 10-20 minutit mängimist ?
Mujal mängudes sellist asja ei ole, seega netis ei tohiks asi olla.
samuti võtsin ka upni vms ruuterilt maha.
Mul arvuti st ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2010 19:28:14 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
küsin uuesti: mis te arvate kas bc2 jookseb xp-ga paremini kui win 7-ga?
win7 kasutab suht vähe resursse, sarnaselt xple.
Vista on selline "tükk sit*a" minuarvates, aga kui valida kas xp või ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2010 23:30:20 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Ju siis videokaart kuumenes üle...
Kuigi ei oska täpsemalt pakkuda.
kahtlen selles, alles hiljuti lisasin oma gts250nele uue termopasta ja ka 2 ventikat korpusesse, et õhk paremini liiguks.
k ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2010 22:19:20 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
, hilinenud aprillnali?
tegelt mitte, ma lisasin väikese muutuse oma posti lõppu .
Tegelt oli point selles, et kogu ekraan oli valgeid täppe täis peale crashi ja neid tekkis koguaeg juurde ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2010 21:58:44 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Eriti lahe, sellist asja pole ennem juhtunudki.
Enne kui bf crashis, tekkisid ekraanile imelikud moodustised mis virvendasid ja nüüd näeb kõik selline välja
http://img689.imageshack.us/img ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
WindWalks
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2010 14:07:02 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata?
mul ütleb üpriski tihti "disconnected due to connection problems, check your internet con ... |
| |