Avaleht
otsing leidis 55 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Throne and Liberty aka Lineage 3
WindWalks

vastuseid: 68
vaadatud: 15413

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2024 03:15:46   pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3
Ma läksin paari Eestlasega samuti Adriana serverisse. Õnneks on võimalik servereid vahetada tundub ilma suure vaevata. Lepime mingi Eestlaste servu kokku ja ühendab jõud?

Deal, me 8akesi hetke ...
  teema: Throne and Liberty aka Lineage 3
WindWalks

vastuseid: 68
vaadatud: 15413

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2024 16:22:56   pealkiri: Throne and Liberty aka Lineage 3
Ma läksin paari Eestlasega samuti Adriana serverisse. Õnneks on võimalik servereid vahetada tundub ilma suure vaevata. Lepime mingi Eestlaste servu kokku ja ühendab jõud?
  teema: EURONICS
WindWalks

vastuseid: 1878
vaadatud: 752879

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.10.2017 22:58:48   pealkiri: EURONICS
Tere,

Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvar ...
  teema: EURONICS
WindWalks

vastuseid: 1878
vaadatud: 752879

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.10.2017 22:27:58   pealkiri: EURONICS
Tere,

Kas see on tarbijakaitse seadustega kooskõlas, kui ostsin eelmine nädal defektse läptopi Euronicsilt(jah, võtsin ühendust netis tootjaga kes tunnistas, et tegu on tõenäoliselt riistvar ...
  teema: Kommenteerimine: romax11
WindWalks

vastuseid: 231
vaadatud: 44033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2017 11:09:07   pealkiri: toide
Müüsin toite, igati positiivne tehing ja kutt!thumbs_up.gif
  teema: Topelt shutdown/sleep/hibernate
WindWalks

vastuseid: 2
vaadatud: 3129

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.03.2016 22:23:10   pealkiri: Topelt shutdown/sleep/hibernate
Tere,

Soetasin kuukene tagasi uued komponendid, mille ise kokku komplekteerisin.

Probleem selline, et kui shutdown/hibernate/sleep vajutan, siis arvuti lülitub 1-3 sekundiks ilusti välja nagu ...
  teema: Cubeworld
WindWalks

vastuseid: 26
vaadatud: 9387

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.08.2013 22:51:04   pealkiri: Cubeworld
soovitage serverit palun

edit:leidsin teistsuguse server listi ja portide muutmisprogre
  teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
WindWalks

vastuseid: 225
vaadatud: 197442

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 04.03.2013 16:09:54   pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
Endal isiklikult Scavanger mode jubedalt meeldima hakanud. Toob vaheldust nende lippude röövimisele ja m-com õhkimisele.
Noaga on eriti mahe bs-ida Talah Marketi mapis.

edit:
Kas oleks võimal ...
  teema: Battlefield 3
WindWalks

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481717

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2013 15:20:28   pealkiri: Battlefield 3
Update kestab kuni 3:30 PM CET - ilmus battlelogi. Ehk siis 16:30 meie ajatsoonis(EET) icon_question.gif


Lisage Miku911 kes teamworki soovib teha.
  teema: Battlefield 3
WindWalks

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481717

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2013 15:26:51   pealkiri: Battlefield 3
Otsin aktiivseid mängukaaslaseid.

BL:Windwalks
Skype:Windwalks
Msn:windwalks@hotmail.com

Eelistan teamspeak 3-e aga sobib ka mumble icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: trip
WindWalks

vastuseid: 405
vaadatud: 82866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2013 15:12:21   pealkiri: Kommenteerimine: trip
Väga positiivse mulje jätsid endast icon_smile.gif

Sain kauba enne kui makstud oli ja kiiremini kui arvestatud thumbs_up.gif


Suured tänud icon_cool.gif
  teema: League of legends
WindWalks

vastuseid: 2784
vaadatud: 549745

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2012 17:45:45   pealkiri: League of legends
westnickname:windwalks

addige kui mõnikord koos viitsite EU westis mängida.
Paljud muidu ranked game teevad ka?
  teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
WindWalks

vastuseid: 225
vaadatud: 197442

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 19.10.2012 16:59:57   pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
Battlelog:WindWalks

Mumble vist enam ei tööta jah?
  teema: Kommenteerimine: pyro
WindWalks

vastuseid: 0
vaadatud: 169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2012 13:32:29   pealkiri: Kommenteerimine: pyro
Sai müüdud oma läptop talle.

Tehing toimus käest-kätte ja positiivselt beer_yum.gif
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
WindWalks

vastuseid: 1818
vaadatud: 369197

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2012 20:25:33   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
keegi head odavat kohta oskab soovitada, kust seda tasuks soetada`?
  teema: DotA 2
WindWalks

vastuseid: 1792
vaadatud: 400137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2012 20:42:56   pealkiri: DotA 2
Keegi oskab öelda, kui keeruline endale invite oleks saada?

Olen eelnevalt dotat ja Hona ning LoLi ka mänginud ning oleksin tohutult tänulik selle invite eest !
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
WindWalks

vastuseid: 3098
vaadatud: 794499

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.06.2012 22:22:16   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
regristreerides ütleb:Sisestatud sõnad ei olnud õiged, palun proovige uuesti
??? polegi peaaegu mingeid sõnu sisestama pidanudki peale esimese lehe kus nimed ja andmed ju ?
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2012 15:37:54   pealkiri: Telerite üldteema
Keegi teab mis võib olla probleemiks, kui telekas aina tihedamini on hakanud "praksuma" ? Tolm/kuumus/eluiga või pole väga oluline probleem?
Olen ka pannud tähele, et 42" plasmal on hakanud seda ...
  teema: [X360/PS3] Battlefield 3
WindWalks

vastuseid: 909
vaadatud: 220751

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.04.2012 15:23:57   pealkiri: [X360/PS3] Battlefield 3
Võite lisada Miku911(xbox gamertag).
Olen muidu vanakooli pc shooterite mängija seega k/d just kõige parem pole, kuid siiski ilmselt rahuldav arvestades, et olen ainult paar kuud mänginud lives. ...
  teema: Telia TV
WindWalks

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.03.2012 20:16:12   pealkiri: Telia TV
kas läbi wifi ka võimalik vaadata digitv-d arvutis või ainult läbi kaabli variandi?
  teema: Telia TV
WindWalks

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.02.2012 16:58:50   pealkiri: Telia TV
, su ruuter on veidi vana juba. Niigi kaua vastu pidand, peaks ütlema.
Küsi elionilt uus ruuter ja tähtajaline, oleks üks soovitus.
tõmba global maxconn nummerit veel allapoole.

pmst digiTV' ...
  teema: Telia TV
WindWalks

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.02.2012 16:47:15   pealkiri: Telia TV
Oskab keegi soovitusi jagada - et mis ette peaks võtma sellisel puhul, kui ruuter lükkab tuled kustu, kui teatud
kiirusel alla laadida asju sellise programmiga nagu Utorrent?

Saan aru, et on t ...
  teema: Kommenteerimine: ruratt
WindWalks

vastuseid: 30
vaadatud: 10276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2011 16:10:29   pealkiri: Kommenteerimine: ruratt
Müüs head kapa ja tore abivalmis sell thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: firemark
WindWalks

vastuseid: 100
vaadatud: 40294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2011 16:58:18   pealkiri: 2 xboxi mängu
vahetasin 4 mängu 2 mängu vastu, tulid väga hästi pakitult kohale ja kõik on 5+
  teema: Kommenteerimine: WallClock
WindWalks

vastuseid: 6
vaadatud: 3160

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2011 15:47:56   pealkiri: Ufc2010
Ostis ühe toreda mängu
Kandis raha ilusti ette ja pärast veel kommiraha juurde ka kui kaup kohale jõudis icon_smile.gif

Väga meeldiv tehing igatahes minuarvates.
Kõike parimat!
  teema: Kommenteerimine: xire
WindWalks

vastuseid: 98
vaadatud: 19516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2011 13:11:15   pealkiri: Kommenteerimine: xire
Müüsin mängu, kandis raha ette thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tompan
WindWalks

vastuseid: 7
vaadatud: 3326

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2011 16:32:04   pealkiri: Gta IV
Müüsin mängu talle, kiire/lihtne/positiivne
  teema: Battlefield 3
WindWalks

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481717

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.09.2011 16:52:24   pealkiri: Battlefield 3
keegi soovitaks odavaimat kohta Xboxile tellimiseks?

Panin muidu tähele mingit konsooli teemalist leimamist siin lõpupostides, kuid pole aega kogu 140 lehte läbi lugeda.
Saaks keegi lühidalt ...
  teema: Minecraft
WindWalks

vastuseid: 4403
vaadatud: 990433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2011 12:49:45   pealkiri: Minecraft
WindWalks server.omamees.com palju eestlasi sõbralikud, ma alustasin kusjuures ka alles eile õhtul mängimist (ostsin jms) ja sain seal ruttu jalad alla! Mul juba oma maja, farm, diamond asjad ja ig ...
  teema: Minecraft
WindWalks

vastuseid: 4403
vaadatud: 990433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2011 19:54:02   pealkiri: Minecraft
No

kas mõni korralik eesti server ka eksisteerib?
  teema: Minecraft
WindWalks

vastuseid: 4403
vaadatud: 990433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2011 18:03:52   pealkiri: Minecraft
Tervist, mul selline küsimus, et kust kohast pihta peaks hakkama oma asjadega/mis server valida ja kust üleüldse mängimisega pihta hakata, kui ostsin selle mängu just 3 min tagasi? icon_biggrin.gif

Ettetän ...
  teema: Kommenteerimine: Netfish
WindWalks

vastuseid: 98
vaadatud: 26952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2011 14:00:22   pealkiri: Kommenteerimine: Netfish
Kandis suure summa raha ette tehingut tehes.
Vägagi positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kaksviis
WindWalks

vastuseid: 61
vaadatud: 19915

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2011 14:20:51   pealkiri: Kommenteerimine: kaksviis
Ostis mult toiteka ja kõvaketta .
Kandis ette ja lihtne, kiire tehing icon_wink.gif
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.04.2011 23:52:42   pealkiri: Telerite üldteema
Andke nõu palun kas tasub Pixmaniast telerit tellida, sellist - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/127150/

Kuulsin muidu, et paljud on selle tellimisega sealt ra ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
WindWalks

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2011 18:18:17   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Müüsin talle 23" Monitori, asjalik ja positiivne tehing icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Jackinthex
WindWalks

vastuseid: 175
vaadatud: 63785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2011 12:25:20   pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex
On putitanud mu tehnikat ja alati abivalmis olnud ka hädas ja muudes küsimustes.

Väga viis vana thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.03.2011 17:20:24   pealkiri: Telerite üldteema
, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2 ...
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.03.2011 16:51:41   pealkiri: Telerite üldteema
, teine, PJ650, on plasma... reaalse resoga 1024x768... SD pildi jaoks oleks see ilmselt neist kolmest parim
nende kolme omavaheline võrdlus: http://admin.pis.lge.com/PDFServlet.pds?docID=lge20_xml2 ...
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.03.2011 16:16:27   pealkiri: Telerite üldteema
Tervist ! Ehk keegi jagab arvamust nende valikute kohta mida olen teinud praeguseks:

1) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42ld420/
2) http://www.atf.ee/tv_and_video/lcdtv/lg_42pj650/
3) ht ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2011 19:59:22   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
keegi Vietnami ka smuugeldab/müüb? Eadm versiooni oleks tarvis, endal pole krediitkaarti icon_wink.gif

Mul oli mingi kontakt msnis kunagi kes müüs uuemaid mänge aga ei paista teda enam kuskilt.....
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2010 16:35:06   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2


Tegelikult tahtsin küsida, et kus te kõik mängite? WDC ja TNT and EST viimasel ajal 24/7 tühjad =(


kordaksin küsimust icon_razz.gif
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2010 20:45:29   pealkiri: Telerite üldteema
Kas sa tahad monitori või telekat? Kaks koos on ju jama! Osta parem hea monitor ja sinna juurde TV kaart, eriti ku isa veel mängida tahad!

ideaalis tahaks head monitori siiski kui aus olla, lihts ...
  teema: Telerite üldteema
WindWalks

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907250

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2010 19:49:10   pealkiri: Telerite üldteema
Kas sellise isendi soetamine oleks mõttekas?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/111656/

Kas 5ms reageerimisaeg on liiga suur(näiteks online mängimisel) ? Või mis mu ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2010 20:38:06   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
palju selline full hd telekas maksab seal videos muidu ?
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.04.2010 20:23:07   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
kas keegi veel kogeb disconnecte peale 10-20 minutit mängimist ?
Mujal mängudes sellist asja ei ole, seega netis ei tohiks asi olla.

samuti võtsin ka upni vms ruuterilt maha.


Mul arvuti st ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2010 19:28:14   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
küsin uuesti: mis te arvate kas bc2 jookseb xp-ga paremini kui win 7-ga?

win7 kasutab suht vähe resursse, sarnaselt xple.

Vista on selline "tükk sit*a" minuarvates, aga kui valida kas xp või ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2010 23:30:20   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Ju siis videokaart kuumenes üle...
Kuigi ei oska täpsemalt pakkuda.

kahtlen selles, alles hiljuti lisasin oma gts250nele uue termopasta ja ka 2 ventikat korpusesse, et õhk paremini liiguks.
k ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2010 22:19:20   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
, hilinenud aprillnali? icon_biggrin.gif

tegelt mitte, ma lisasin väikese muutuse oma posti lõppu .
Tegelt oli point selles, et kogu ekraan oli valgeid täppe täis peale crashi ja neid tekkis koguaeg juurde ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2010 21:58:44   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Eriti lahe, sellist asja pole ennem juhtunudki.
Enne kui bf crashis, tekkisid ekraanile imelikud moodustised mis virvendasid ja nüüd näeb kõik selline välja icon_biggrin.gif
http://img689.imageshack.us/img ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
WindWalks

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2010 14:07:02   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
kellelgi elioni digitv kasutajaist veel nett ära läheb, kui bc2 pelada ja samal ajal telksu vaadata? icon_eek.gif

mul ütleb üpriski tihti "disconnected due to connection problems, check your internet con ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.