|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ei saa VPN +Remote Desktop ühendust tööle ! |
WildRanger
vastuseid: 4
vaadatud: 3789
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 28.05.2013 13:37:27 pealkiri: Ei saa VPN +Remote Desktop ühendust tööle ! |
| Vastavalt, millisele juhendile? Mis on sul VPN serveriks kuhu pöördutakse, mida kirjutavad logid? |
teema: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi |
WildRanger
vastuseid: 9
vaadatud: 2585
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.10.2012 17:49:21 pealkiri: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi |
| Kas BIOS'is on temperatuurid korras? Kui jah siis proovi ülesse lasta näiteks Ubuntu LiveCD'ga, mitte installeerida! Vaata, kas masin reaalselt ülesse tuleb ja käib? Kui toimetab siis on küsimus, ... |
teema: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi |
WildRanger
vastuseid: 9
vaadatud: 2585
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.10.2012 17:43:59 pealkiri: Re: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi |
Panen arvuti käima ning tuleb ette Searching for Problems.
Kas prose jahutus on ilusti kontaktis prosega? |
teema: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi |
WildRanger
vastuseid: 9
vaadatud: 2585
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.10.2012 17:38:22 pealkiri: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi |
| Mis operatsioonisüsteem? |
teema: Android, kui igapäevane ruuter? |
WildRanger
vastuseid: 16
vaadatud: 5437
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.06.2012 16:45:29 pealkiri: Android, kui igapäevane ruuter? |
| Mina kasutan Samsung Galaxy S + telefoni hommikul ja õhtul rongis WIFI ruuterina. Toimib on 2 või 3 kohta, kus puudub igasugune leviala. See on Narva Tallinn rong, mis on aeglane. Kiirus vahemikus 9 ... |
teema: Eesti vajab 2-3 korda enam IT-spetsialiste |
WildRanger
vastuseid: 108
vaadatud: 23723
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.04.2012 13:22:46 pealkiri: Eesti vajab 2-3 korda enam IT-spetsialiste |
| Selle ~7000 peab lahti kirjutamaa, milliseid spetsialiste vajatakse, et riik saaks nad omale koolitada. Lisaks see ~7000 võiks olla laiali jaotatud Eesti peale, et kust ja kui palju puudu on ning mil ... |
teema: Kommenteerimine: Emper |
WildRanger
vastuseid: 42
vaadatud: 18267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2012 22:32:28 pealkiri: Kommenteerimine: Emper |
| Kiire ja konkreetne tehing - väga positiivne! |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
WildRanger
vastuseid: 334
vaadatud: 69949
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2012 09:33:37 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
| Sain ekraani mõistliku hinnaga! |
teema: Kommenteerimine: muhkel007 |
WildRanger
vastuseid: 2
vaadatud: 1368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2012 00:52:26 pealkiri: Kommenteerimine: muhkel007 |
| Jäi mulle teepeale! Andsin raha sain emaplaadi. Täiesti OK. |
teema: Serveri tüüpi või analoogne lahendus väikeettevõttele |
WildRanger
vastuseid: 19
vaadatud: 5195
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 12.01.2012 12:01:21 pealkiri: Serveri tüüpi või analoogne lahendus väikeettevõttele |
| Pakuks välja 2 kastiga lahenduse! Kast 1 tulemüür, kast 2 failiserver teenustega: failiserver millele on ligipääs vpn ja ftp teenustega. Kast 1 oleks vabavaraline tulemüür ja kast 2 debian/ubun ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
WildRanger
vastuseid: 10715
vaadatud: 2136343
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.01.2012 14:42:22 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Tahaks öelda tükk s*tta on tulirebasest. Aga harjumuse jõud on suur ja sellepärast kasutan läbi uusi selle samuse edasi.
Kas keegi kasutab tulirebast lumeleopardiga? Ma tõesti ei jõudnud kog ... |
teema: Joomla kolimine |
WildRanger
vastuseid: 3
vaadatud: 1641
|
foorum: WWW postitatud: 01.06.2011 01:01:03 pealkiri: Joomla kolimine |
| Piisab vaid andmete tõstmisest, andmebaasi faili tõstmisest ja confi faili muutmisest. Kuna FTP töötas probleemselt, ei õnnestunud see mitmel korral. Leidsin failide tõstmiseks teise lahenduse j ... |
teema: Joomla kolimine |
WildRanger
vastuseid: 3
vaadatud: 1641
|
foorum: WWW postitatud: 30.05.2011 10:06:01 pealkiri: Joomla kolimine |
Kas Joomla kolimisel /public_html/kaustanimi kolimisel /public_html kausta peab Joomla olema sinna eelnevalt paigaldatud.
Joomla versioon on 1.5. |
teema: dv6000 ekraan pime |
WildRanger
vastuseid: 5
vaadatud: 1715
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.03.2011 18:02:07 pealkiri: dv6000 ekraan pime |
| Võin pakkuda ka terve ekraani 52€ - kruvi vaid hinged kinni ja ühenda kaablid. |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
WildRanger
vastuseid: 2003
vaadatud: 715083
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.01.2011 18:13:56 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
| http://www.kodukas.net/default.html |
teema: Kommenteerimine: Vostro |
WildRanger
vastuseid: 35
vaadatud: 5950
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2010 17:52:40 pealkiri: Kommenteerimine: Vostro |
Halvustav suhtumine HV - kasutajatesse!
Vostro 14.12..2010 10:06
mustmantel kirjutas:
väga huvitav suhtumine. Loobun.
icon_biggrin.gificon_biggrin.gif väga huvitav, asjatult möliseb sii ... |
teema: BSOD |
WildRanger
vastuseid: 6
vaadatud: 2355
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.10.2010 01:00:05 pealkiri: BSOD |
| Protsessori jahuti võtsid maha? Vaata kas see on korralikult peal. |
teema: BSOD |
WildRanger
vastuseid: 6
vaadatud: 2355
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 31.10.2010 00:35:12 pealkiri: BSOD |
Mälud korralikult pesas?
Videokaardi ventilaator käib ringi?
Kas riistvaras tegid muudatusi? |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
WildRanger
vastuseid: 340
vaadatud: 60925
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.10.2010 22:22:33 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
Adminnin ~50 arvutikasutajaga ettevõtet. Nendest masinatest viiele olen suutnud Kubuntu linuxi peale ajada ning inimesed seda kasutama saada.
Miks just Kubuntu? Kasutan ise viimased poolaastat Ubu ... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
WildRanger
vastuseid: 2003
vaadatud: 715083
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.10.2010 21:53:35 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast! |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
WildRanger
vastuseid: 2003
vaadatud: 715083
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.10.2010 09:45:47 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
http://paalandi.eu/
Ma ei oska kohe sõnakestki öelda. |
teema: Kommenteerimine: haldo |
WildRanger
vastuseid: 152
vaadatud: 44980
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2010 15:42:14 pealkiri: Kommenteerimine: haldo |
| Ketall oli küll üks badsector seega ei ole see segav faktor! Tehing oli nii kiire, kui mina jõudsin ise järele minna! |
teema: Kommenteerimine: dino |
WildRanger
vastuseid: 11
vaadatud: 1678
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2010 15:37:26 pealkiri: Kommenteerimine: dino |
| Sain ketta 1kroon/GB - hea tehing ja ketas töötab. Tehing oli kiire! |
teema: Kommenteerimine: bemari |
WildRanger
vastuseid: 339
vaadatud: 62472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2010 15:34:32 pealkiri: Kommenteerimine: bemari |
| Kuna endal oli kiire pidin tagant kiirustama, muidu sujus ja täiesti OK! |
teema: Kommenteerimine: WildRanger |
WildRanger
vastuseid: 25
vaadatud: 5971
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2010 19:29:28 pealkiri: Kommenteerimine: WildRanger |
Ostis prose , kõik ok.
Tegelikult emaplaadi  |
teema: Kommenteerimine: margus0000 |
WildRanger
vastuseid: 98
vaadatud: 32955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2010 13:40:30 pealkiri: Kommenteerimine: margus0000 |
| Kaup kiire ja õige! |
teema: Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni |
WildRanger
vastuseid: 120
vaadatud: 33052
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 09.06.2010 21:25:20 pealkiri: Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni |
| Olen kasutanud Windows Mobile 5.0 ja 6.0, Symbian OS uuemad ja vanemad versioonid ja viimased aasta aega iPhone 3G'd. Kasutusmugavuselt ja -sõbralikuselt on viimane mugavaim. Multitasking on WIN Mobi ... |
teema: Kommenteerimine: Rollstick |
WildRanger
vastuseid: 31
vaadatud: 9572
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2010 22:37:59 pealkiri: Kommenteerimine: Rollstick |
| Kõik väga 5! |
teema: Steve Jobs - kui tahate pornot, ostke Androidiga nutifon |
WildRanger
vastuseid: 98
vaadatud: 28382
|
foorum: Varia postitatud: 23.04.2010 22:36:46 pealkiri: Steve Jobs - kui tahate pornot, ostke Androidiga nutifon |
| Mind häirib, et ma ei saa oma lemmik saitidel Flash videosid vaatamas käia! Aga õnneks leiab aseaeinet ja toetan mõtet - alati pole ajakirja kaasa võtta! Palju pervetsem on ju võtta lennujaama k ... |
teema: Toshiba mured ja rõõmud. :: Sülearvutid |
WildRanger
vastuseid: 18
vaadatud: 3287
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 12.04.2010 11:36:29 pealkiri: Toshiba mured ja rõõmud. |
| Oleneb asukohast - laena mõni teine mälumoodul juurde saad asja selgemaks! |
teema: Toshiba mured ja rõõmud. :: Sülearvutid |
WildRanger
vastuseid: 18
vaadatud: 3287
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 11.04.2010 23:14:05 pealkiri: Toshiba mured ja rõõmud. |
| Proovi erinevaid mälusid - erinevates siinides - nii et CMOS patarei ja aku on lahti ühendatud. Võta selleks ajaks küljest ära HDD ja ühe mäluga. Nii on kõige tõenäolisem BIOS välja jõuda. |
teema: Kasseti Expert |
WildRanger
vastuseid: 2
vaadatud: 4844
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.03.2010 01:08:42 pealkiri: Kasseti Expert |
| Ei hakka kohe kedagi laimama, aga enne kui tellid oota! Meie ettevõtte Rakveres tellib minu teada sealt. Olen tööl teisipäeval ja siis knnitan või lükkan ümber. Minu teada kassettid määrivad ... |
teema: Windows XP ja Vista vanade versioonide uuendamine lõpetatakse |
WildRanger
vastuseid: 31
vaadatud: 9847
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 23.03.2010 19:23:56 pealkiri: Windows XP ja Vista vanade versioonide uuendamine lõpetatakse |
| Uudises on ka mainitud: "Samuti lõppeb 13. Juulil toetus Windows 2000 Professional ja Windows 2000 Server süsteemidele. " Tean veel mõnda asutust kus 2000 server on ausees, kuna olemas on litsentsi ... |
teema: Skype üldteema |
WildRanger
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490125
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.03.2010 14:09:41 pealkiri: Skype üldteema |
| See on ka kajastatud nüüdseks kohalikus ajakirjanduses http://www.e24.ee/?id=240494 . Sellepärast mul nii vähe neid onlines ka on! |
teema: Shutdown eemaldamine logon ekraanilt |
WildRanger
vastuseid: 20
vaadatud: 4405
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 23.03.2010 10:00:24 pealkiri: Shutdown eemaldamine logon ekraanilt |
| Palun selgita, mis on selle eesmärk! Kasutan siin samamoodi 2008 domeenit, äkki leian sulle ka vastuse. |
teema: Poolas korraldati reid failivahetajate vastu |
WildRanger
vastuseid: 18
vaadatud: 5310
|
foorum: Varia postitatud: 21.03.2010 09:52:19 pealkiri: Poolas korraldati reid failivahetajate vastu |
| Mõrv aegub Eestis 10 aastaga - maamõõtja mõõdab valesti vastutab ta surmani! See näitab selgelt kui nihkes on meie riigi väärtushinnangud. Seega mõtleme, millistes foorumites meil sama skeemi ... |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
WildRanger
vastuseid: 1881
vaadatud: 708542
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.03.2010 16:26:42 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
| Mitte küll Hinnvaatluse foorumist, aga siiski kuldsed sõnad minu esivanema suust: "Pane mulle Internet Exploreri draiverid plaadile" |
teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
WildRanger
vastuseid: 6
vaadatud: 1899
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2010 00:34:23 pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor? |
| Kas on mitu mälu kasutusel? Proovi ühega. |
teema: Ei ava Microsofti lehti/Update/MSN downloadi |
WildRanger
vastuseid: 10
vaadatud: 2665
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.02.2010 22:58:17 pealkiri: Ei ava Microsofti lehti/Update/MSN downloadi |
| Vaata kellaaeg üle, see pakub aeg ajalt tõelisi üllatusi. |
teema: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN) |
WildRanger
vastuseid: 5
vaadatud: 11212
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.02.2010 17:30:08 pealkiri: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN) |
| Ruuter Thomson TG784 on vaja häälestada järgnevalt. Sisevõrgus olev veebikaamera TV-IP512WN on vaja teha nähtavaks välisvõrgus ilma kasutajanime ja paroolita pordis 554 (Real Time Streaming Pro ... |
teema: System restore'ga mure |
WildRanger
vastuseid: 12
vaadatud: 2681
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.02.2010 15:17:24 pealkiri: System restore'ga mure |
| Äkki aitab mõni Live CD pealt üles lastav antiviirus või Avast - see küsib kas soovid peale taaskäivitamist skäneerida arvutit. Ehk saad alustuseks jagu pahalasest ja siis juba eelnev seis taas ... |
teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
WildRanger
vastuseid: 15
vaadatud: 2796
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.01.2010 23:56:01 pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
| Olen asja uurinud edasi ja tahanteada mainis kaabli pööramist mõned postitused tagasi. Ei saanud aru, mis tahanteada mõtles. Üks teine inimene seletas seda natuke pikemalt. Nimelt Windows 7, mis ... |
teema: Kommenteerimine: Blitzkrieg |
WildRanger
vastuseid: 32
vaadatud: 11577
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2010 22:27:41 pealkiri: Kommenteerimine: Blitzkrieg |
| Tehing kiire ja konkreetne! |
teema: Operating System Not Found |
WildRanger
vastuseid: 7
vaadatud: 1593
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.01.2010 16:53:55 pealkiri: Operating System Not Found |
, ei.
Kui sa lugesid hoolega, siis setupi text-based osa õnnestus.
Kui Windows ise esimest korda käivitub, võtab ta seadmete kontrolli BIOSilt üle, aga USB kola installitakse hiljem, kui plaadil ... |
teema: Operating System Not Found |
WildRanger
vastuseid: 7
vaadatud: 1593
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.01.2010 16:45:37 pealkiri: Operating System Not Found |
Ega see niipidi ei töötagi.
Boodi masin Vista/W7 plaadilt üles, XP installikas USB pealt järgi.
Diskpartiga näpi ketas paika ja siis käsurealt
Pigem on BIOS, kes oskab USB seadet kasutada ... |
teema: Operating System Not Found |
WildRanger
vastuseid: 7
vaadatud: 1593
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.01.2010 16:34:12 pealkiri: Operating System Not Found |
| Proovi teise kõvakettaga! |
teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
WildRanger
vastuseid: 15
vaadatud: 2796
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.01.2010 16:39:52 pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
| Pööramata kaabel B-standard http://en.wikipedia.org/wiki/Category_5_cable. Nii olen teinud neid kaableid aastast 2005. Selline viga on viimase paarikuu mure ja just Lenovoga. Tegin veel ühe kaabli ... |
teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
WildRanger
vastuseid: 15
vaadatud: 2796
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.01.2010 14:43:41 pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
Mõnikord tõesti tundub, et mõnedel tootjatel on standardist täiesti erinev arusaamine. Aga kui "makrovõimelist" digifotokat ka pole, siis jääb uurimustöö esialgu vist pooleli.
Räägi ... |
teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
WildRanger
vastuseid: 15
vaadatud: 2796
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.01.2010 14:28:57 pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
| Käepärast, mitte - aga julgen kahtlustada ka "suhkrutükke". Aeg ajalt jooksevad tangi hambad pinnidest mööda. Seda pole varasemate otsikutega olnud. |
teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
WildRanger
vastuseid: 15
vaadatud: 2796
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.01.2010 14:21:24 pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja? |
| Testisin Buffalo ruuteriga kaasa tulnud kaabliga - see võttis kohe jutule Lenovoga. Kas on otsad kehvad või hakkavad tangid väsima. Korraliku testrit ei ole ka kahjuks käepärast. |
| |