Avaleht
otsing leidis 71 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Ei saa VPN +Remote Desktop ühendust tööle !
WildRanger

vastuseid: 4
vaadatud: 3789

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 28.05.2013 13:37:27   pealkiri: Ei saa VPN +Remote Desktop ühendust tööle !
Vastavalt, millisele juhendile? Mis on sul VPN serveriks kuhu pöördutakse, mida kirjutavad logid?
  teema: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi
WildRanger

vastuseid: 9
vaadatud: 2585

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 29.10.2012 17:49:21   pealkiri: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi
Kas BIOS'is on temperatuurid korras? Kui jah siis proovi ülesse lasta näiteks Ubuntu LiveCD'ga, mitte installeerida! Vaata, kas masin reaalselt ülesse tuleb ja käib? Kui toimetab siis on küsimus, ...
  teema: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi
WildRanger

vastuseid: 9
vaadatud: 2585

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 29.10.2012 17:43:59   pealkiri: Re: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi

Panen arvuti käima ning tuleb ette Searching for Problems.

Kas prose jahutus on ilusti kontaktis prosega?
  teema: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi
WildRanger

vastuseid: 9
vaadatud: 2585

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 29.10.2012 17:38:22   pealkiri: Uue emaplaadiga Searching for Problems, palun abi
Mis operatsioonisüsteem?
  teema: Android, kui igapäevane ruuter?
WildRanger

vastuseid: 16
vaadatud: 5437

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.06.2012 16:45:29   pealkiri: Android, kui igapäevane ruuter?
Mina kasutan Samsung Galaxy S + telefoni hommikul ja õhtul rongis WIFI ruuterina. Toimib on 2 või 3 kohta, kus puudub igasugune leviala. See on Narva Tallinn rong, mis on aeglane. Kiirus vahemikus 9 ...
  teema: Eesti vajab 2-3 korda enam IT-spetsialiste
WildRanger

vastuseid: 108
vaadatud: 23723

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.04.2012 13:22:46   pealkiri: Eesti vajab 2-3 korda enam IT-spetsialiste
Selle ~7000 peab lahti kirjutamaa, milliseid spetsialiste vajatakse, et riik saaks nad omale koolitada. Lisaks see ~7000 võiks olla laiali jaotatud Eesti peale, et kust ja kui palju puudu on ning mil ...
  teema: Kommenteerimine: Emper
WildRanger

vastuseid: 42
vaadatud: 18267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2012 22:32:28   pealkiri: Kommenteerimine: Emper
Kiire ja konkreetne tehing - väga positiivne!
  teema: Kommenteerimine: innu18
WildRanger

vastuseid: 334
vaadatud: 69949

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2012 09:33:37   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Sain ekraani mõistliku hinnaga!
  teema: Kommenteerimine: muhkel007
WildRanger

vastuseid: 2
vaadatud: 1368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2012 00:52:26   pealkiri: Kommenteerimine: muhkel007
Jäi mulle teepeale! Andsin raha sain emaplaadi. Täiesti OK.
  teema: Serveri tüüpi või analoogne lahendus väikeettevõttele
WildRanger

vastuseid: 19
vaadatud: 5195

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 12.01.2012 12:01:21   pealkiri: Serveri tüüpi või analoogne lahendus väikeettevõttele
Pakuks välja 2 kastiga lahenduse! Kast 1 tulemüür, kast 2 failiserver teenustega: failiserver millele on ligipääs vpn ja ftp teenustega. Kast 1 oleks vabavaraline tulemüür ja kast 2 debian/ubun ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
WildRanger

vastuseid: 10715
vaadatud: 2136343

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.01.2012 14:42:22   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Tahaks öelda tükk s*tta on tulirebasest. Aga harjumuse jõud on suur ja sellepärast kasutan läbi uusi selle samuse edasi.

Kas keegi kasutab tulirebast lumeleopardiga? Ma tõesti ei jõudnud kog ...
  teema: Joomla kolimine
WildRanger

vastuseid: 3
vaadatud: 1641

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 01.06.2011 01:01:03   pealkiri: Joomla kolimine
Piisab vaid andmete tõstmisest, andmebaasi faili tõstmisest ja confi faili muutmisest. Kuna FTP töötas probleemselt, ei õnnestunud see mitmel korral. Leidsin failide tõstmiseks teise lahenduse j ...
  teema: Joomla kolimine
WildRanger

vastuseid: 3
vaadatud: 1641

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 30.05.2011 10:06:01   pealkiri: Joomla kolimine
Kas Joomla kolimisel /public_html/kaustanimi kolimisel /public_html kausta peab Joomla olema sinna eelnevalt paigaldatud.

Joomla versioon on 1.5.
  teema: dv6000 ekraan pime
WildRanger

vastuseid: 5
vaadatud: 1715

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.03.2011 18:02:07   pealkiri: dv6000 ekraan pime
Võin pakkuda ka terve ekraani 52€ - kruvi vaid hinged kinni ja ühenda kaablid.
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
WildRanger

vastuseid: 2003
vaadatud: 715083

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.01.2011 18:13:56   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.kodukas.net/default.html
  teema: Kommenteerimine: Vostro
WildRanger

vastuseid: 35
vaadatud: 5950

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2010 17:52:40   pealkiri: Kommenteerimine: Vostro
Halvustav suhtumine HV - kasutajatesse!

Vostro 14.12..2010 10:06

mustmantel kirjutas:
väga huvitav suhtumine. Loobun.


icon_biggrin.gificon_biggrin.gif väga huvitav, asjatult möliseb sii ...
  teema: BSOD
WildRanger

vastuseid: 6
vaadatud: 2355

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 31.10.2010 01:00:05   pealkiri: BSOD
Protsessori jahuti võtsid maha? Vaata kas see on korralikult peal.
  teema: BSOD
WildRanger

vastuseid: 6
vaadatud: 2355

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 31.10.2010 00:35:12   pealkiri: BSOD
Mälud korralikult pesas?
Videokaardi ventilaator käib ringi?
Kas riistvaras tegid muudatusi?
  teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
WildRanger

vastuseid: 340
vaadatud: 60925

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.10.2010 22:22:33   pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
Adminnin ~50 arvutikasutajaga ettevõtet. Nendest masinatest viiele olen suutnud Kubuntu linuxi peale ajada ning inimesed seda kasutama saada.

Miks just Kubuntu? Kasutan ise viimased poolaastat Ubu ...
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
WildRanger

vastuseid: 2003
vaadatud: 715083

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.10.2010 21:53:35   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!



Mis selles imeliku või palju see maksab? Vabandage off topicu pärast!
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
WildRanger

vastuseid: 2003
vaadatud: 715083

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.10.2010 09:45:47   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://paalandi.eu/

Ma ei oska kohe sõnakestki öelda.
  teema: Kommenteerimine: haldo
WildRanger

vastuseid: 152
vaadatud: 44980

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2010 15:42:14   pealkiri: Kommenteerimine: haldo
Ketall oli küll üks badsector seega ei ole see segav faktor! Tehing oli nii kiire, kui mina jõudsin ise järele minna!
  teema: Kommenteerimine: dino
WildRanger

vastuseid: 11
vaadatud: 1678

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2010 15:37:26   pealkiri: Kommenteerimine: dino
Sain ketta 1kroon/GB - hea tehing ja ketas töötab. Tehing oli kiire!
  teema: Kommenteerimine: bemari
WildRanger

vastuseid: 339
vaadatud: 62472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2010 15:34:32   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
Kuna endal oli kiire pidin tagant kiirustama, muidu sujus ja täiesti OK!
  teema: Kommenteerimine: WildRanger
WildRanger

vastuseid: 25
vaadatud: 5971

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2010 19:29:28   pealkiri: Kommenteerimine: WildRanger
Ostis prose , kõik ok.

Tegelikult emaplaadi icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: margus0000
WildRanger

vastuseid: 98
vaadatud: 32955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2010 13:40:30   pealkiri: Kommenteerimine: margus0000
Kaup kiire ja õige!
  teema: Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni
WildRanger

vastuseid: 120
vaadatud: 33052

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 09.06.2010 21:25:20   pealkiri: Jobs esitles uut iPhone 4 nimelist nutitelefoni
Olen kasutanud Windows Mobile 5.0 ja 6.0, Symbian OS uuemad ja vanemad versioonid ja viimased aasta aega iPhone 3G'd. Kasutusmugavuselt ja -sõbralikuselt on viimane mugavaim. Multitasking on WIN Mobi ...
  teema: Kommenteerimine: Rollstick
WildRanger

vastuseid: 31
vaadatud: 9572

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2010 22:37:59   pealkiri: Kommenteerimine: Rollstick
Kõik väga 5!
  teema: Steve Jobs - kui tahate pornot, ostke Androidiga nutifon
WildRanger

vastuseid: 98
vaadatud: 28382

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.04.2010 22:36:46   pealkiri: Steve Jobs - kui tahate pornot, ostke Androidiga nutifon
Mind häirib, et ma ei saa oma lemmik saitidel Flash videosid vaatamas käia! Aga õnneks leiab aseaeinet ja toetan mõtet - alati pole ajakirja kaasa võtta! Palju pervetsem on ju võtta lennujaama k ...
  teema: Toshiba mured ja rõõmud. :: Sülearvutid
WildRanger

vastuseid: 18
vaadatud: 3287

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 12.04.2010 11:36:29   pealkiri: Toshiba mured ja rõõmud.
Oleneb asukohast - laena mõni teine mälumoodul juurde saad asja selgemaks!
  teema: Toshiba mured ja rõõmud. :: Sülearvutid
WildRanger

vastuseid: 18
vaadatud: 3287

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 11.04.2010 23:14:05   pealkiri: Toshiba mured ja rõõmud.
Proovi erinevaid mälusid - erinevates siinides - nii et CMOS patarei ja aku on lahti ühendatud. Võta selleks ajaks küljest ära HDD ja ühe mäluga. Nii on kõige tõenäolisem BIOS välja jõuda.
  teema: Kasseti Expert
WildRanger

vastuseid: 2
vaadatud: 4844

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.03.2010 01:08:42   pealkiri: Kasseti Expert
Ei hakka kohe kedagi laimama, aga enne kui tellid oota! Meie ettevõtte Rakveres tellib minu teada sealt. Olen tööl teisipäeval ja siis knnitan või lükkan ümber. Minu teada kassettid määrivad ...
  teema: Windows XP ja Vista vanade versioonide uuendamine lõpetatakse
WildRanger

vastuseid: 31
vaadatud: 9847

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 23.03.2010 19:23:56   pealkiri: Windows XP ja Vista vanade versioonide uuendamine lõpetatakse
Uudises on ka mainitud: "Samuti lõppeb 13. Juulil toetus Windows 2000 Professional ja Windows 2000 Server süsteemidele. " Tean veel mõnda asutust kus 2000 server on ausees, kuna olemas on litsentsi ...
  teema: Skype üldteema
WildRanger

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490125

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.03.2010 14:09:41   pealkiri: Skype üldteema
See on ka kajastatud nüüdseks kohalikus ajakirjanduses http://www.e24.ee/?id=240494 . Sellepärast mul nii vähe neid onlines ka on!
  teema: Shutdown eemaldamine logon ekraanilt
WildRanger

vastuseid: 20
vaadatud: 4405

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 23.03.2010 10:00:24   pealkiri: Shutdown eemaldamine logon ekraanilt
Palun selgita, mis on selle eesmärk! Kasutan siin samamoodi 2008 domeenit, äkki leian sulle ka vastuse.
  teema: Poolas korraldati reid failivahetajate vastu
WildRanger

vastuseid: 18
vaadatud: 5310

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 21.03.2010 09:52:19   pealkiri: Poolas korraldati reid failivahetajate vastu
Mõrv aegub Eestis 10 aastaga - maamõõtja mõõdab valesti vastutab ta surmani! See näitab selgelt kui nihkes on meie riigi väärtushinnangud. Seega mõtleme, millistes foorumites meil sama skeemi ...
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
WildRanger

vastuseid: 1881
vaadatud: 708542

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 09.03.2010 16:26:42   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis
Mitte küll Hinnvaatluse foorumist, aga siiski kuldsed sõnad minu esivanema suust: "Pane mulle Internet Exploreri draiverid plaadile"
  teema: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
WildRanger

vastuseid: 6
vaadatud: 1899

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2010 00:34:23   pealkiri: Kumb on läbi- emaplaat või protsessor?
Kas on mitu mälu kasutusel? Proovi ühega.
  teema: Ei ava Microsofti lehti/Update/MSN downloadi
WildRanger

vastuseid: 10
vaadatud: 2665

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.02.2010 22:58:17   pealkiri: Ei ava Microsofti lehti/Update/MSN downloadi
Vaata kellaaeg üle, see pakub aeg ajalt tõelisi üllatusi.
  teema: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN)
WildRanger

vastuseid: 5
vaadatud: 11212

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.02.2010 17:30:08   pealkiri: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN)
Ruuter Thomson TG784 on vaja häälestada järgnevalt. Sisevõrgus olev veebikaamera TV-IP512WN on vaja teha nähtavaks välisvõrgus ilma kasutajanime ja paroolita pordis 554 (Real Time Streaming Pro ...
  teema: System restore'ga mure
WildRanger

vastuseid: 12
vaadatud: 2681

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.02.2010 15:17:24   pealkiri: System restore'ga mure
Äkki aitab mõni Live CD pealt üles lastav antiviirus või Avast - see küsib kas soovid peale taaskäivitamist skäneerida arvutit. Ehk saad alustuseks jagu pahalasest ja siis juba eelnev seis taas ...
  teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
WildRanger

vastuseid: 15
vaadatud: 2796

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.01.2010 23:56:01   pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
Olen asja uurinud edasi ja tahanteada mainis kaabli pööramist mõned postitused tagasi. Ei saanud aru, mis tahanteada mõtles. Üks teine inimene seletas seda natuke pikemalt. Nimelt Windows 7, mis ...
  teema: Kommenteerimine: Blitzkrieg
WildRanger

vastuseid: 32
vaadatud: 11577

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2010 22:27:41   pealkiri: Kommenteerimine: Blitzkrieg
Tehing kiire ja konkreetne!
  teema: Operating System Not Found
WildRanger

vastuseid: 7
vaadatud: 1593

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.01.2010 16:53:55   pealkiri: Operating System Not Found
, ei.
Kui sa lugesid hoolega, siis setupi text-based osa õnnestus.
Kui Windows ise esimest korda käivitub, võtab ta seadmete kontrolli BIOSilt üle, aga USB kola installitakse hiljem, kui plaadil ...
  teema: Operating System Not Found
WildRanger

vastuseid: 7
vaadatud: 1593

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.01.2010 16:45:37   pealkiri: Operating System Not Found
Ega see niipidi ei töötagi.
Boodi masin Vista/W7 plaadilt üles, XP installikas USB pealt järgi.
Diskpartiga näpi ketas paika ja siis käsurealt

Pigem on BIOS, kes oskab USB seadet kasutada ...
  teema: Operating System Not Found
WildRanger

vastuseid: 7
vaadatud: 1593

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.01.2010 16:34:12   pealkiri: Operating System Not Found
Proovi teise kõvakettaga!
  teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
WildRanger

vastuseid: 15
vaadatud: 2796

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.01.2010 16:39:52   pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
Pööramata kaabel B-standard http://en.wikipedia.org/wiki/Category_5_cable. Nii olen teinud neid kaableid aastast 2005. Selline viga on viimase paarikuu mure ja just Lenovoga. Tegin veel ühe kaabli ...
  teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
WildRanger

vastuseid: 15
vaadatud: 2796

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.01.2010 14:43:41   pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
Mõnikord tõesti tundub, et mõnedel tootjatel on standardist täiesti erinev arusaamine. Aga kui "makrovõimelist" digifotokat ka pole, siis jääb uurimustöö esialgu vist pooleli.
 

Räägi ...
  teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
WildRanger

vastuseid: 15
vaadatud: 2796

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.01.2010 14:28:57   pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
Käepärast, mitte - aga julgen kahtlustada ka "suhkrutükke". Aeg ajalt jooksevad tangi hambad pinnidest mööda. Seda pole varasemate otsikutega olnud.
  teema: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
WildRanger

vastuseid: 15
vaadatud: 2796

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.01.2010 14:21:24   pealkiri: Võrgukaart, tarkvara, kaabel, ruuter- milline neist on probleemi tekitaja?
Testisin Buffalo ruuteriga kaasa tulnud kaabliga - see võttis kohe jutule Lenovoga. Kas on otsad kehvad või hakkavad tangid väsima. Korraliku testrit ei ole ka kahjuks käepärast.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.