Avaleht
otsing leidis 105 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
Werder

vastuseid: 2782
vaadatud: 695735

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.07.2015 15:00:50   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Kas mu magnetkaabel on vigane või miks see 80%-st edasi sisuliselt ei lae? Võib see olla z1c jaoks toodetud mudel, mis z3c-le hästi ei sobi? HV kaudu ostetud magnetkaabel (+ originaaladapter) laadi ...
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
Werder

vastuseid: 2782
vaadatud: 695735

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.04.2015 14:51:54   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Ise kasutan sellist vähe paksemat katet http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=z3c+protect&_from=R40%7CR40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xz3c+screen+protec ...
  teema: Diablo III
Werder

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544103

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2014 15:34:12   pealkiri: Diablo III
sellise dpsiga/toughnessiga peaks T4 solo küll väga lihtne olema. Avalaunch, earthquake skillideks võibolla? Samas ma pole barbi ise mänginud peale RoSi tulekut, nii et skille väga soovitada ei o ...
  teema: Diablo III
Werder

vastuseid: 14750
vaadatud: 2544103

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2014 13:29:16   pealkiri: Diablo III
Andke soovitusi mida muuta, hetkel T2 solo.
http://www.diabloprogress.com/hero/methamomphis-2943/Brutality/33251001
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
Werder

vastuseid: 206
vaadatud: 47384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2014 09:32:54   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
Sai ostetud videokaardi, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2014 12:23:03   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Kas keegi ebonhearti poolel mängib?
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2014 16:13:01   pealkiri: The Elder Scrolls Online
X arv kollide tapmine on tüütu ja sigaigav, mapi ühest ostast jooksmine on ka igav, milline see lahe ja ubercool questimine on? Arvestades et hobused lähevad kiiremaks kui neid "söödad" siis ei ...
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2014 15:35:13   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Oh jah, kellele ema kelle tütar. PVP on vast selle mängu tugevaim ja paeluvaim külg - kellele ei meeldi ei mängi lihtsalt.
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2014 11:29:33   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Laadisin väikese kokkuvõtte enda kogemustest Youtube üles. Mnjah, suht buggine kraam.. loodetavasti final build on mõistlik.


Kusjuures seekordne beta polnud kõikse viimase patchiga, kui ma e ...
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2014 13:29:49   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Tuimalt mingit kolli peksma ei pea. Palju lõbusam on nt lahinguväljal exp ja faimi teenida. On ka quest kus pead tapma ära 20 vaenlast ja saad exp ja punkte, mille eest saad osta paremat varustust ...
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2014 16:48:37   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Kas keegi closed betas ka mängu proovinud on? Küsimus oleks kas pvp punktide eest saadud gear on parem kui instance oma? Kui vajalik on "tank" ja nii öelda dps rollis on siis maagid? Saan aru et sa ...
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2014 11:27:27   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Kah võti üle: 5E6YMXMWM77DGD5RNGK6
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 16:10:17   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Kas sul on mingi tarkvara peal mis asukohta peidab? Sain ka nüüd dollarid icon_smile.gif
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 16:00:08   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Millal sa ostsid?, kohe proovin.
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 15:49:18   pealkiri: The Elder Scrolls Online
Asud eestis ikka:D?
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 15:35:52   pealkiri: The Elder Scrolls Online
€67.99 näitab.
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 14:18:37   pealkiri: The Elder Scrolls Online
NDA lõppenud - http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/02/14/the-beta-nda-has-lifted
Ligemal ajal beta event tulemas thumbs_up.gif Tõenäoliselt nädala-paari pärast.

Kas annad mingi õpetuse ku ...
  teema: The Elder Scrolls Online
Werder

vastuseid: 796
vaadatud: 223700

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 13:48:48   pealkiri: The Elder Scrolls Online
NDA lõppenud - http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/02/14/the-beta-nda-has-lifted
Ligemal ajal beta event tulemas thumbs_up.gif Tõenäoliselt nädala-paari pärast.

Kas annad mingi õpetuse ku ...
  teema: nVidia GT200 teema
Werder

vastuseid: 5537
vaadatud: 761862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.11.2009 23:48:17   pealkiri: nVidia GT200 teema
Kumb parem GTX 260 või HD 5770 ?
Mängimisel ja reso 1980x1080

suht sama, sellel resol uuemate mängud puhul vaja neid 2x icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: vermont
Werder

vastuseid: 125
vaadatud: 68532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2009 20:15:03   pealkiri: Kommenteerimine: vermont
Kaup oli nii nagu lubatud thumbs_up.gif tehing kiire ja korralik

Sama siin thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: G80
Werder

vastuseid: 255
vaadatud: 98374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2009 20:14:22   pealkiri: Kommenteerimine: G80
Sai mälud soetatud beer_yum.gif
  teema: E8400 ja Asus P5q Pro jama
Werder

vastuseid: 31
vaadatud: 7070

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.11.2008 16:29:27   pealkiri: E8400 ja Asus P5q Pro jama
Kõlab emaplaadi veane. Endal oli samamoodi võtab korraks voolu sisse ventikad tööle ja pilt taskus uuesti. Võttis teine veel mälu ka endaga parematele jahimaadele kaasa icon_sad.gif
  teema: Kommenteerimine: pentu
Werder

vastuseid: 26
vaadatud: 7944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2007 10:18:08   pealkiri: Kommenteerimine: pentu
Tehing kiire ja korralik - soovitan beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: zero
Werder

vastuseid: 62
vaadatud: 12785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2007 01:48:15   pealkiri: Kommenteerimine: zero
Müüs HDD, töötab kah beer_yum.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Alen
Werder

vastuseid: 34
vaadatud: 12567

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2007 22:36:33   pealkiri: Kommenteerimine: Alen
Sai mobo ostetud, soovitan thumbs_up.gif
  teema: VHS kasetilt film arvutisse. kui puudub videokaart kus oleks video in ehk vivo.
Werder

vastuseid: 10
vaadatud: 4563

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.05.2005 11:58:57   pealkiri: VHS kasetilt film arvutisse. kui puudub videokaart kus oleks video in ehk vivo.
Kuna ei ole ka tv kaarti.

Tekkis küsimus et kas nii saaks VHS kastetilt filmi arvutisse, et paneks videmako digikaamera järgi ja digikaamera arvuti järgi. kas nii oleks kudagi võimalik? ehl sii ...
  teema: AMD 64 või interl Pentium 4
Werder

vastuseid: 34
vaadatud: 7942

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.11.2004 20:36:38   pealkiri: AMD 64 või interl Pentium 4
Aga mis prose see Intel Intanium 2 ? on 1500 mhz ja maksab üle 2000000

High end serveri prose...
  teema: 3DMark2001se skoorid
Werder

vastuseid: 7732
vaadatud: 1333389

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.10.2004 23:44:00   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
Sai kah väike upgrade tehtud..
Gainward Ti 4800 se 290/575, rohkem asi lihtsalt ei klokku icon_neutral.gif
1700+ 225*10
2*256 pc 2700 @ 225 ddr 2,5/3/3/8
Abit NF7-s
  teema: 3DMark2003 skoorid
Werder

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002764

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.10.2004 18:49:17   pealkiri: 3DMark2003 skoorid

barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.


Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated ...
  teema: Athlon 2500+ vs 2800+
Werder

vastuseid: 39
vaadatud: 4962

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.10.2004 18:40:34   pealkiri: Athlon 2500+ vs 2800+
Äkki tahaks teada ka mis eesti vennad arvavad icon_wink.gif .. Ja kui talt küsin valib ta mulle 4000 maksva prose välja mida tõesti praegu lubada ei saa .. Ja hüper cloccija ta ei ole .. lihtsalt tegeleb se ...
  teema: Athlon 2500+ vs 2800+
Werder

vastuseid: 39
vaadatud: 4962

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.10.2004 18:27:45   pealkiri: Athlon 2500+ vs 2800+
Miks sa üldse siit abi otsid, kui su ameerika sõber on nii hüper super kõva klokkia ja teadja vend?
Tema peaks oskama sulle ju väärt nõu anda 8)
  teema: XP 1700+/1800+ Tbred b Overcloking
Werder

vastuseid: 1030
vaadatud: 163318

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2004 19:47:38   pealkiri: XP 1700+/1800+ Tbred b Overcloking
You are not authorized to view this page

icon_lol.gif
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 22:38:51   pealkiri: Gothic 2
Oskab keegi selle gothic 2 night of raveni kohta miskit rääkida? EI tule siis inglise keelset välja? Ma ise vaikselt ootan siin, et peab gothic 2 veel kord läbima koos sellega, et maagiga läbimis ...
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 20:57:07   pealkiri: Gothic 2
ma mõtlesin seda, et paladinil oli see värk et mingi selle maagiga (ei mäleta nime samuti ammu oli) läksid sinna new campi ja siis ta luges spelli vms....samal ajal tuli video kus sina torkasid ü ...
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 20:37:20   pealkiri: Gothic 2
vist mõtles seda et paladin ei saa osta palgasõduri mõõku ja palgasõdur ei saa osta paladini mõõku.. icon_rolleyes.gif
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 20:23:25   pealkiri: Gothic 2
Tõesti, vaatasin järgi, Dragon hunter paeks kuskilt saama "Ore Dragon Slayer"i, ise ma seda ei leidnud.
Aga armor on Palladiinil tunduvalt parem kui Dragon hunter'il
Old Knight's Armor Weapon's p ...
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 20:04:04   pealkiri: Gothic 2
Tõesti, vaatasin järgi, Dragon hunter paeks kuskilt saama "Ore Dragon Slayer"i, ise ma seda ei leidnud.
Aga armor on Palladiinil tunduvalt parem kui Dragon hunter'il
Old Knight's Armor Weapon's p ...
  teema: Asi korras
Werder

vastuseid: 18
vaadatud: 3737

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.10.2004 18:54:37   pealkiri: Asi korras
Selgitage palun
nii see on

Üks uus mälu ja teine see ( millest räägin )
siis saab pildi ette ja EVEREST ka näitab et kaks mälu

ECC, on märgusõnaks, ecc on error control mingi bla bla. ...
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 18:27:52   pealkiri: Gothic 2
Hmm - lõppeb sellega kui oled tapnud Skelett-draakoni ja laevale naasnud, kus Xardas lubab veel pulli teha edaspidigi.
Dragonhunteriga, tunnistan - ei saanud isegi kõigist mandril olevatest "traako ...
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 15:07:00   pealkiri: Gothic 2
Ega jah, mingeid vigu ma küll ära ei hakka kasutama. Sain juba mängu ilusti selgeks. Kas ma sain aru, et mängus on kaks teed, ühes kus saad paladiniks ja teises mingiks vargamoodi asjaks (ei mäl ...
  teema: Warhammer 40K Dawn of War
Werder

vastuseid: 39
vaadatud: 8673

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 02:31:41   pealkiri: Warhammer 40K Dawn of War
tõsiselt hevi mäng on, orkid on lahedad icon_lol.gif

deemonid teevad igast lahedaid trikke icon_lol.gif lausa nauditav kuda ta vaenlasi loobib, pigistab ja torgib icon_biggrin.gif
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2004 02:28:08   pealkiri: Gothic 2
Ega jah, mingeid vigu ma küll ära ei hakka kasutama. Sain juba mängu ilusti selgeks. Kas ma sain aru, et mängus on kaks teed, ühes kus saad paladiniks ja teises mingiks vargamoodi asjaks (ei mäl ...
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2004 16:39:43   pealkiri: Gothic 2
G2 oli tõesti parem isegi G1'st !
Läbi tehtud,

icon_eek.gif
Mis moodi sa selle 105% said? icon_eek.gif
  teema: Gothic 2
Werder

vastuseid: 184
vaadatud: 39522

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2004 16:35:24   pealkiri: Gothic 2
str-i sab näiteks nii ülipalju teha kui teed strenght poti, kasvõi ühe ja siis kasutad seda täpselt samal ajal kui mingi elukas sind lööb, siis see ei kao ära. nii võimalik str teha niipalju kui t ...
  teema: ATI Radeon 9200SE
Werder

vastuseid: 8
vaadatud: 3215

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.10.2004 12:03:59   pealkiri: ATI Radeon 9200SE
No aga parem ikkagi kui integreeritud 64 MB graafikakaart?!

parem jah, aga raha raiskamine ikkagi icon_rolleyes.gif
  teema: ATI Radeon 9200SE
Werder

vastuseid: 8
vaadatud: 3215

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.10.2004 12:03:07   pealkiri: Re: ATI Radeon 9200SE
Kui hea kaardiga tegu on ja kas kannatab kõiki mänge mängida?

ATI Radeon 9200SE 128 MB DDR 64-bit TV-out passiivjahutusega - h 790,00

Veel selline asi, et tahaks selle kaardi kaudu pildi ka t ...
  teema: Athlon XP 2600+ töötab ilma clockimata 1150 Mhz peal - kas see on normaalne?
Werder

vastuseid: 12
vaadatud: 2940

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2004 21:39:24   pealkiri: Athlon XP 2600+ töötab ilma clockimata 1150 Mhz peal - kas see on normaalne?
Kasutan kah siis teemat ära.
Mul kah selline imelik asi, et kui arvuti stardib (setupis), siis näitab ta mul, et protsessor töötab 400MHz-i peal. Muud programmid näitavad enam-vähem õieti. Pol ...
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
Werder

vastuseid: 4602
vaadatud: 630019

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2004 21:34:39   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
Otseselt sellises olukorras oli ta 2päeva @ 60C, aga enne oli ta 24/7 2,3Ghz @ 1,95V 55C


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif pole mingi ime et ta sul läbi läks icon_biggrin.gif
  teema: Miks mul ei õnnestu oma proset klokata?
Werder

vastuseid: 26
vaadatud: 4069

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.04.2004 14:30:41   pealkiri: Miks mul ei õnnestu oma proset klokata?

mh, tal ongi 2GHz prose juba ju
ma sain siit aru et tal üle 1.9ghz ei lähe

jaa kõvasti kuni 1,9 vist isegi olen proovind ei mõika



või sain ma valesti aru?


volte vist mõeldi, 2 ...
  teema: Esmamulje:Abit NF7-S VER2.0
Werder

vastuseid: 78
vaadatud: 11227

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.04.2004 08:50:47   pealkiri: Esmamulje:Abit NF7-S VER2.0
Mina kiidan ka thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.