|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
Werder
vastuseid: 2782
vaadatud: 695735
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.07.2015 15:00:50 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Kas mu magnetkaabel on vigane või miks see 80%-st edasi sisuliselt ei lae? Võib see olla z1c jaoks toodetud mudel, mis z3c-le hästi ei sobi? HV kaudu ostetud magnetkaabel (+ originaaladapter) laadi ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
Werder
vastuseid: 2782
vaadatud: 695735
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.04.2015 14:51:54 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
| Ise kasutan sellist vähe paksemat katet http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=z3c+protect&_from=R40%7CR40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xz3c+screen+protec ... |
teema: Diablo III |
Werder
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544103
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2014 15:34:12 pealkiri: Diablo III |
| sellise dpsiga/toughnessiga peaks T4 solo küll väga lihtne olema. Avalaunch, earthquake skillideks võibolla? Samas ma pole barbi ise mänginud peale RoSi tulekut, nii et skille väga soovitada ei o ... |
teema: Diablo III |
Werder
vastuseid: 14750
vaadatud: 2544103
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2014 13:29:16 pealkiri: Diablo III |
Andke soovitusi mida muuta, hetkel T2 solo.
http://www.diabloprogress.com/hero/methamomphis-2943/Brutality/33251001 |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
Werder
vastuseid: 206
vaadatud: 47384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2014 09:32:54 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
Sai ostetud videokaardi, kõik ok  |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2014 12:23:03 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Kas keegi ebonhearti poolel mängib? |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2014 16:13:01 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| X arv kollide tapmine on tüütu ja sigaigav, mapi ühest ostast jooksmine on ka igav, milline see lahe ja ubercool questimine on? Arvestades et hobused lähevad kiiremaks kui neid "söödad" siis ei ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2014 15:35:13 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Oh jah, kellele ema kelle tütar. PVP on vast selle mängu tugevaim ja paeluvaim külg - kellele ei meeldi ei mängi lihtsalt. |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2014 11:29:33 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
Laadisin väikese kokkuvõtte enda kogemustest Youtube üles. Mnjah, suht buggine kraam.. loodetavasti final build on mõistlik.
Kusjuures seekordne beta polnud kõikse viimase patchiga, kui ma e ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2014 13:29:49 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Tuimalt mingit kolli peksma ei pea. Palju lõbusam on nt lahinguväljal exp ja faimi teenida. On ka quest kus pead tapma ära 20 vaenlast ja saad exp ja punkte, mille eest saad osta paremat varustust ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2014 16:48:37 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Kas keegi closed betas ka mängu proovinud on? Küsimus oleks kas pvp punktide eest saadud gear on parem kui instance oma? Kui vajalik on "tank" ja nii öelda dps rollis on siis maagid? Saan aru et sa ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2014 11:27:27 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Kah võti üle: 5E6YMXMWM77DGD5RNGK6 |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 16:10:17 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
Kas sul on mingi tarkvara peal mis asukohta peidab? Sain ka nüüd dollarid  |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 16:00:08 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Millal sa ostsid?, kohe proovin. |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 15:49:18 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| Asud eestis ikka:D? |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 15:35:52 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
| €67.99 näitab. |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 14:18:37 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
NDA lõppenud - http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/02/14/the-beta-nda-has-lifted
Ligemal ajal beta event tulemas Tõenäoliselt nädala-paari pärast.
Kas annad mingi õpetuse ku ... |
teema: The Elder Scrolls Online |
Werder
vastuseid: 796
vaadatud: 223700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 13:48:48 pealkiri: The Elder Scrolls Online |
NDA lõppenud - http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/02/14/the-beta-nda-has-lifted
Ligemal ajal beta event tulemas Tõenäoliselt nädala-paari pärast.
Kas annad mingi õpetuse ku ... |
teema: nVidia GT200 teema |
Werder
vastuseid: 5537
vaadatud: 761862
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.11.2009 23:48:17 pealkiri: nVidia GT200 teema |
Kumb parem GTX 260 või HD 5770 ?
Mängimisel ja reso 1980x1080
suht sama, sellel resol uuemate mängud puhul vaja neid 2x  |
teema: Kommenteerimine: vermont |
Werder
vastuseid: 125
vaadatud: 68532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2009 20:15:03 pealkiri: Kommenteerimine: vermont |
Kaup oli nii nagu lubatud tehing kiire ja korralik
Sama siin  |
teema: Kommenteerimine: G80 |
Werder
vastuseid: 255
vaadatud: 98374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2009 20:14:22 pealkiri: Kommenteerimine: G80 |
Sai mälud soetatud  |
teema: E8400 ja Asus P5q Pro jama |
Werder
vastuseid: 31
vaadatud: 7070
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.11.2008 16:29:27 pealkiri: E8400 ja Asus P5q Pro jama |
Kõlab emaplaadi veane. Endal oli samamoodi võtab korraks voolu sisse ventikad tööle ja pilt taskus uuesti. Võttis teine veel mälu ka endaga parematele jahimaadele kaasa  |
teema: Kommenteerimine: pentu |
Werder
vastuseid: 26
vaadatud: 7944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2007 10:18:08 pealkiri: Kommenteerimine: pentu |
Tehing kiire ja korralik - soovitan  |
teema: Kommenteerimine: zero |
Werder
vastuseid: 62
vaadatud: 12785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2007 01:48:15 pealkiri: Kommenteerimine: zero |
Müüs HDD, töötab kah  |
teema: Kommenteerimine: Alen |
Werder
vastuseid: 34
vaadatud: 12567
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2007 22:36:33 pealkiri: Kommenteerimine: Alen |
Sai mobo ostetud, soovitan  |
teema: VHS kasetilt film arvutisse. kui puudub videokaart kus oleks video in ehk vivo. |
Werder
vastuseid: 10
vaadatud: 4563
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.05.2005 11:58:57 pealkiri: VHS kasetilt film arvutisse. kui puudub videokaart kus oleks video in ehk vivo. |
Kuna ei ole ka tv kaarti.
Tekkis küsimus et kas nii saaks VHS kastetilt filmi arvutisse, et paneks videmako digikaamera järgi ja digikaamera arvuti järgi. kas nii oleks kudagi võimalik? ehl sii ... |
teema: AMD 64 või interl Pentium 4 |
Werder
vastuseid: 34
vaadatud: 7942
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.11.2004 20:36:38 pealkiri: AMD 64 või interl Pentium 4 |
Aga mis prose see Intel Intanium 2 ? on 1500 mhz ja maksab üle 2000000
High end serveri prose... |
teema: 3DMark2001se skoorid |
Werder
vastuseid: 7732
vaadatud: 1333389
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.10.2004 23:44:00 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
Sai kah väike upgrade tehtud..
Gainward Ti 4800 se 290/575, rohkem asi lihtsalt ei klokku
1700+ 225*10
2*256 pc 2700 @ 225 ddr 2,5/3/3/8
Abit NF7-s |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Werder
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002764
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.10.2004 18:49:17 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
barton 3200+ ja 9800pro keskmine on uusimate driveritega 5900-6000p. seega sinu a64'ga 4,9k on väga madal. miskit on mäda.
Kõik default settingud, väga värske install, windows XP upadated ... |
teema: Athlon 2500+ vs 2800+ |
Werder
vastuseid: 39
vaadatud: 4962
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.10.2004 18:40:34 pealkiri: Athlon 2500+ vs 2800+ |
Äkki tahaks teada ka mis eesti vennad arvavad .. Ja kui talt küsin valib ta mulle 4000 maksva prose välja mida tõesti praegu lubada ei saa .. Ja hüper cloccija ta ei ole .. lihtsalt tegeleb se ... |
teema: Athlon 2500+ vs 2800+ |
Werder
vastuseid: 39
vaadatud: 4962
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.10.2004 18:27:45 pealkiri: Athlon 2500+ vs 2800+ |
Miks sa üldse siit abi otsid, kui su ameerika sõber on nii hüper super kõva klokkia ja teadja vend?
Tema peaks oskama sulle ju väärt nõu anda 8) |
teema: XP 1700+/1800+ Tbred b Overcloking |
Werder
vastuseid: 1030
vaadatud: 163318
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2004 19:47:38 pealkiri: XP 1700+/1800+ Tbred b Overcloking |
You are not authorized to view this page
 |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 22:38:51 pealkiri: Gothic 2 |
| Oskab keegi selle gothic 2 night of raveni kohta miskit rääkida? EI tule siis inglise keelset välja? Ma ise vaikselt ootan siin, et peab gothic 2 veel kord läbima koos sellega, et maagiga läbimis ... |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 20:57:07 pealkiri: Gothic 2 |
| ma mõtlesin seda, et paladinil oli see värk et mingi selle maagiga (ei mäleta nime samuti ammu oli) läksid sinna new campi ja siis ta luges spelli vms....samal ajal tuli video kus sina torkasid ü ... |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 20:37:20 pealkiri: Gothic 2 |
vist mõtles seda et paladin ei saa osta palgasõduri mõõku ja palgasõdur ei saa osta paladini mõõku..  |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 20:23:25 pealkiri: Gothic 2 |
Tõesti, vaatasin järgi, Dragon hunter paeks kuskilt saama "Ore Dragon Slayer"i, ise ma seda ei leidnud.
Aga armor on Palladiinil tunduvalt parem kui Dragon hunter'il
Old Knight's Armor Weapon's p ... |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 20:04:04 pealkiri: Gothic 2 |
Tõesti, vaatasin järgi, Dragon hunter paeks kuskilt saama "Ore Dragon Slayer"i, ise ma seda ei leidnud.
Aga armor on Palladiinil tunduvalt parem kui Dragon hunter'il
Old Knight's Armor Weapon's p ... |
teema: Asi korras |
Werder
vastuseid: 18
vaadatud: 3737
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.10.2004 18:54:37 pealkiri: Asi korras |
Selgitage palun
nii see on
Üks uus mälu ja teine see ( millest räägin )
siis saab pildi ette ja EVEREST ka näitab et kaks mälu
ECC, on märgusõnaks, ecc on error control mingi bla bla. ... |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 18:27:52 pealkiri: Gothic 2 |
Hmm - lõppeb sellega kui oled tapnud Skelett-draakoni ja laevale naasnud, kus Xardas lubab veel pulli teha edaspidigi.
Dragonhunteriga, tunnistan - ei saanud isegi kõigist mandril olevatest "traako ... |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 15:07:00 pealkiri: Gothic 2 |
| Ega jah, mingeid vigu ma küll ära ei hakka kasutama. Sain juba mängu ilusti selgeks. Kas ma sain aru, et mängus on kaks teed, ühes kus saad paladiniks ja teises mingiks vargamoodi asjaks (ei mäl ... |
teema: Warhammer 40K Dawn of War |
Werder
vastuseid: 39
vaadatud: 8673
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 02:31:41 pealkiri: Warhammer 40K Dawn of War |
tõsiselt hevi mäng on, orkid on lahedad
deemonid teevad igast lahedaid trikke lausa nauditav kuda ta vaenlasi loobib, pigistab ja torgib  |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2004 02:28:08 pealkiri: Gothic 2 |
| Ega jah, mingeid vigu ma küll ära ei hakka kasutama. Sain juba mängu ilusti selgeks. Kas ma sain aru, et mängus on kaks teed, ühes kus saad paladiniks ja teises mingiks vargamoodi asjaks (ei mäl ... |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2004 16:39:43 pealkiri: Gothic 2 |
G2 oli tõesti parem isegi G1'st !
Läbi tehtud,
Mis moodi sa selle 105% said?  |
teema: Gothic 2 |
Werder
vastuseid: 184
vaadatud: 39522
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2004 16:35:24 pealkiri: Gothic 2 |
| str-i sab näiteks nii ülipalju teha kui teed strenght poti, kasvõi ühe ja siis kasutad seda täpselt samal ajal kui mingi elukas sind lööb, siis see ei kao ära. nii võimalik str teha niipalju kui t ... |
teema: ATI Radeon 9200SE |
Werder
vastuseid: 8
vaadatud: 3215
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2004 12:03:59 pealkiri: ATI Radeon 9200SE |
No aga parem ikkagi kui integreeritud 64 MB graafikakaart?!
parem jah, aga raha raiskamine ikkagi  |
teema: ATI Radeon 9200SE |
Werder
vastuseid: 8
vaadatud: 3215
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2004 12:03:07 pealkiri: Re: ATI Radeon 9200SE |
Kui hea kaardiga tegu on ja kas kannatab kõiki mänge mängida?
ATI Radeon 9200SE 128 MB DDR 64-bit TV-out passiivjahutusega - h 790,00
Veel selline asi, et tahaks selle kaardi kaudu pildi ka t ... |
teema: Athlon XP 2600+ töötab ilma clockimata 1150 Mhz peal - kas see on normaalne? |
Werder
vastuseid: 12
vaadatud: 2940
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.04.2004 21:39:24 pealkiri: Athlon XP 2600+ töötab ilma clockimata 1150 Mhz peal - kas see on normaalne? |
Kasutan kah siis teemat ära.
Mul kah selline imelik asi, et kui arvuti stardib (setupis), siis näitab ta mul, et protsessor töötab 400MHz-i peal. Muud programmid näitavad enam-vähem õieti. Pol ... |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
Werder
vastuseid: 4602
vaadatud: 630019
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.04.2004 21:34:39 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
Otseselt sellises olukorras oli ta 2päeva @ 60C, aga enne oli ta 24/7 2,3Ghz @ 1,95V 55C
pole mingi ime et ta sul läbi läks  |
teema: Miks mul ei õnnestu oma proset klokata? |
Werder
vastuseid: 26
vaadatud: 4069
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.04.2004 14:30:41 pealkiri: Miks mul ei õnnestu oma proset klokata? |
mh, tal ongi 2GHz prose juba ju
ma sain siit aru et tal üle 1.9ghz ei lähe
jaa kõvasti kuni 1,9 vist isegi olen proovind ei mõika
või sain ma valesti aru?
volte vist mõeldi, 2 ... |
teema: Esmamulje:Abit NF7-S VER2.0 |
Werder
vastuseid: 78
vaadatud: 11227
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.04.2004 08:50:47 pealkiri: Esmamulje:Abit NF7-S VER2.0 |
Mina kiidan ka  |
| |