|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2013 10:31:53 pealkiri: Battlefield 4 |
, mul on mingi selline kiri ka tulnud emaili.... tundub et nagu ma oleks veel tahdnud osta ag apole läbi nagu läinud, aga kuidas siis seda tyhistada saan? There was a problem with your order.
Th ... |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2013 10:11:22 pealkiri: Battlefield 4 |
,
mis ma kuuaega tagasi ostsin on kohe ka maha läinud aga miks mul näitab veel mingit arvet yleval.
Miks peab se pull koguaeg nii keeruline olema, ja ega ma just väg apädev pole ka nende asjade ... |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2013 10:00:40 pealkiri: Battlefield 4 |
Kas keegi teab mis mul siin valesti on ja kas on ka see põhjus et enam origin ei näita mulle BF4 olemas olu?!
http://www.upload.ee/image/3675747/BF4.jpg |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2013 01:29:29 pealkiri: Battlefield 4 |
| teab keegi kuidas saab tagasi võtta hide game in library? peida mäng raamatukogu! Ilmselt olen ma kogemata klikinud selle peale ja kuskile peidus ORIGINIS |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2013 00:48:26 pealkiri: Battlefield 4 |
Ahhoii, teab keegi milles asi sai ostetud kuuaega tagasi bf4 69 raha eest ostetud ja nüüd tänaseks on originist läinud ja miks ja kuhu???
Ja mis siin valesti on ...
Date
Description ... |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2013 22:19:05 pealkiri: Battlefield 4 |
Siin väike näide, kui kuuli jalga saad. Edasi jooksmine on "natuke" raskendatud.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=rEPpmsTklI8
Ps. Alla 18 keelatud!
Õnneks Battlefieldis sellised kuule ... |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2013 16:10:44 pealkiri: Battlefield 4 |
Täh, teile ja eks lahingu väljakul näeme, Saavad igaüks granaadi püksi  |
teema: Battlefield 4 |
Vostro
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2013 16:04:31 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kas enam Betat Mängida ei saa?--- Battlefield 4 exclusive beta 64-bit only is an unreleased title must wait the official release date to play--- |
teema: Battlefield 3 |
Vostro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2012 23:28:03 pealkiri: Battlefield 3 |
,
täh, ootame seda, mis iganes se FIX tähendab! |
teema: Battlefield 3 |
Vostro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2012 22:26:28 pealkiri: Battlefield 3 |
| Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBs ... |
teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu |
Vostro
vastuseid: 1130
vaadatud: 358009
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.12.2011 21:44:09 pealkiri: PlayStation 2 tüüp viga? |
Mis võib neil sisi tüüp vead olla?
Praeguse seisuga ei loe mängu käima! |
teema: Battlefield 3 |
Vostro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2011 14:56:19 pealkiri: Battlefield 3 |
| oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!! |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Vostro
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062660
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2011 14:52:32 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
,
Tubli töö, |
teema: Kommenteerimine: thenoob |
Vostro
vastuseid: 0
vaadatud: 1532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2011 01:27:50 pealkiri: Kommenteerimine: thenoob |
| Igati Ok HVaatleja! |
teema: Battlefield 3 |
Vostro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2011 01:10:05 pealkiri: Battlefield 3 |
| Mul sama jama . mul sellest geimist juba S..a....i |
teema: Battlefield 3 |
Vostro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2011 01:10:48 pealkiri: Battlefield 3 |
| Millest se tuleb, et Pilt must ja laeb mingi aeg ja jääbki mustaks mingit häält on kuulda aga jah mänguni ei jõua coopi sain sisse korraks seal pilt väriseb millest veel se ja hääled korrutas ... |
teema: Battlefield 3 |
Vostro
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2011 21:48:11 pealkiri: ERROR |
| Miks selline ERROR ette tuleb olen kaks korda uninstallinu ja installinud ja sama seis, sai siit ostetud CD key |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Vostro
vastuseid: 14553
vaadatud: 2062660
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2011 21:26:07 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Millises serverites käite , ja mis on teie kasutaja nimed et üles otsida!??? või siis TS3 IP ja parool? |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2011 22:52:37 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
, Targutad, et selleesemel ka õpetaks!  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2011 20:31:42 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
, Oh, tead, ma olen samamoodi K..ind sellega ja tolku ne maalo! minu vaatevinkel ütleb seda, et kui mõistust pole antud ega ta ka juurde tule ja juurde pane. Minu nägemus on see, et enamu ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.04.2011 17:54:44 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Täh. , masin pole veel orbiidile läinud aga 8x266 saabutab selle 2128 ikkagi siis kui ma keeran mälu voldi 2,30 PSie volt 1,70 mingi asi oli seal 100 saab krutida kuni 150 ma panin 130 ma ei tea ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.04.2011 11:25:04 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| tnx , siit siis moraal se clockimine ei aita siis suurt midagi , seega on mul veel üks masin mida võiks kruttida , juhul kui annab midagi teha masina selline emaplate selline EG41MF-US2H http:// ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.04.2011 00:36:46 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Päikest teile!  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.04.2011 22:32:16 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
2,26GHz peaks kukkuma iga prosega pingeid puutumata.
350x8 ja mälud 1:1 proovi, nii peaks ka üles tulema kui just väga kehv isend pole. Anna pinget ka väikse varuga, 1,5V+ corele.
Ahhoii LollLo ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.04.2011 18:45:08 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
palju lubav juba. uuendasin BIOSi ja keerasin kõik voldid põja ka sain prosele 2,26.. GHz
Proovin nii palju and kui hakkab suitsema kui õnestub muidugi  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Vostro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.04.2011 12:21:44 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Viskan ka siia ühe mure juurde, mul siin vedeleb mingi kompu ja proovin teda clockida
Lugu selline , et on soov proovida clockida e2140 prose? BIOSist selline pilt http://www.upload.ee/image/12 ... |
teema: Kommenteerimine: Cabel |
Vostro
vastuseid: 126
vaadatud: 30317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2011 19:36:34 pealkiri: 4870 |
Sai VideoKaart Ostetud ja kaup vähem kui 24H kohal, uskumatu. kuid kaart liiga tuline 60%~ ja geimides üle 70%~,, aga siiani OK. |
teema: Kommenteerimine: Vostro |
Vostro
vastuseid: 35
vaadatud: 5954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2011 19:34:10 pealkiri: Kommenteerimine: Vostro |
ei tunne eesti keelt.
Mõnel on seda mõistust lusikaga antud, ämbriga võetud!!! |
teema: Kommenteerimine: hentz |
Vostro
vastuseid: 422
vaadatud: 144720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2011 19:24:04 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
| See piidorof lihtsalt situb postitusi, ei tea kas on Krooni aeg Või Euroaeg!!! |
teema: Kommenteerimine: muhelin |
Vostro
vastuseid: 210
vaadatud: 43311
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2010 18:17:50 pealkiri: Msi |
kindel Ja Lühikesejutuga Ostja!  |
teema: Kommenteerimine: Vostro |
Vostro
vastuseid: 35
vaadatud: 5954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2010 19:21:45 pealkiri: Kommenteerimine: Vostro |
Halvustav suhtumine HV - kasutajatesse!
Vostro 14.12..2010 10:06
mustmantel kirjutas:
väga huvitav suhtumine. Loobun.
icon_biggrin.gificon_biggrin.gif väga huvitav, asjatult möliseb sii ... |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Vostro
vastuseid: 82
vaadatud: 25889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.09.2010 18:52:43 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
kas keegi ütleks mingi mõnusa programmi mis video vendikale voolu juurde annaks et kiiremini vent käiks????  |
teema: Kommenteerimine: lolloom |
Vostro
vastuseid: 243
vaadatud: 67164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2010 22:25:03 pealkiri: Kommenteerimine: lolloom |
Vahetasime Prose, Prosede vastu, kõik igati Ok, välja arvatud SmartPosti näpukas  |
teema: Kommenteerimine: ärihai |
Vostro
vastuseid: 140
vaadatud: 49252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2010 19:27:51 pealkiri: Kommenteerimine: ärihai |
Ostsin 4 giga mälu ja igati vinks vonks töökorras ja teinekordki teeme tiili,!  |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Vostro
vastuseid: 82
vaadatud: 25889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.09.2010 19:34:05 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
kas piltlikult oleks võimalik näidata. kus ja mis?! PS:  |
teema: geforce 8800gts lakkas töötamast |
Vostro
vastuseid: 10
vaadatud: 3632
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.09.2010 17:12:28 pealkiri: geforce 8800gts lakkas töötamast |
Jah täitsa korras ja veel kaks kaarti ja naad siiani töötavad!!!
Küll ma olen tubli  |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Vostro
vastuseid: 82
vaadatud: 25889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2010 20:39:23 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
mõnest minutist võib vähe olla, kui uuesti maha sureb siis lase ikka 10min @ 200c ära
Aiii unustasin mainida et jah 8800 läks 10, aga se teine kaardil läks mingi umbes 20m. unustasin, kui ma ... |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Vostro
vastuseid: 82
vaadatud: 25889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2010 19:28:15 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Niii, asi järgi proovitud ja panin siis 8800 GTX ahju , mõneks minutiks ja peale seda kui jahdunud panen siis arvutisse JA TA TÖÖÖÖTAB
Mul oli siin veel üks video sama murega EN8500GT 512MB ... |
teema: Kommenteerimine: omgwtf |
Vostro
vastuseid: 154
vaadatud: 50290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2010 17:19:47 pealkiri: Andis Nõuu! |
Igati tore poiss, mis foorum küll ilma temata teeks  |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Vostro
vastuseid: 82
vaadatud: 25889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2010 13:54:39 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
ära tuleb võtta radikas, pastad ja termopadjad.
joodetud kraam selle kümne minutiga küll ära ei kuku
Ok aga kondekatel sulab se plast ümbert ära juu!! |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Vostro
vastuseid: 82
vaadatud: 25889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2010 07:46:10 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
| 8800GTX on vist igaühel jama nende kaartidega, nii ka mull. sega ma pistn ta täna ahju, sega küsin mõnelt et kas tavaline kodu küpsetus ahi kõlbab kaarti küpsetada ja kas kondekad tuleks maha j ... |
teema: geforce 8800gts lakkas töötamast |
Vostro
vastuseid: 10
vaadatud: 3632
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2010 12:44:26 pealkiri: geforce 8800gts lakkas töötamast |
| jah mul sama lugu 8800 GTX-IGA ostsin siit foorumist siis selle 8800..... ühelt kasutajalt ja sai natsa mu arvutis se videokaart töötada kui hakkas mingeid värvilisi triipe ülalt alla ja vahelt j ... |
teema: Kommenteerimine: Spooky |
Vostro
vastuseid: 68
vaadatud: 21941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2010 22:20:58 pealkiri: Monitori |
Ostis monitori, raha kandis enne kui monitor käes ja ise rahul, ma ka !  |
teema: Kommenteerimine: djerny |
Vostro
vastuseid: 28
vaadatud: 5798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2010 22:18:26 pealkiri: MONITORID! |
| Ostis , ja ta ise rahul kaubaga |
teema: Kommenteerimine: toitsmees |
Vostro
vastuseid: 30
vaadatud: 9892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2010 22:34:44 pealkiri: Kommenteerimine: toitsmees |
| Müüs 8800 Ja siiani veel töötan |
teema: Kommenteerimine: teretalv |
Vostro
vastuseid: 50
vaadatud: 27021
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2010 21:53:45 pealkiri: einohh, teretalv |
| Mingi ninatark, ei tea toodete hindatest midagi, lihtsalt tuleb ja targutab |
teema: Kommenteerimine: KulleS |
Vostro
vastuseid: 131
vaadatud: 32749
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2010 20:17:19 pealkiri: Sony |
| Meeldiv ostja |
teema: Kommenteerimine: ooo989 |
Vostro
vastuseid: 62
vaadatud: 21483
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2010 15:41:46 pealkiri: Mälu |
| Müüs mälu siiani töökorras. OK. |
| |