Avaleht
otsing leidis 48 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 10:31:53   pealkiri: Battlefield 4
, mul on mingi selline kiri ka tulnud emaili.... tundub et nagu ma oleks veel tahdnud osta ag apole läbi nagu läinud, aga kuidas siis seda tyhistada saan? There was a problem with your order.

Th ...
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 10:11:22   pealkiri: Battlefield 4
,
mis ma kuuaega tagasi ostsin on kohe ka maha läinud aga miks mul näitab veel mingit arvet yleval.
Miks peab se pull koguaeg nii keeruline olema, ja ega ma just väg apädev pole ka nende asjade ...
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 10:00:40   pealkiri: Battlefield 4
Kas keegi teab mis mul siin valesti on ja kas on ka see põhjus et enam origin ei näita mulle BF4 olemas olu?!

http://www.upload.ee/image/3675747/BF4.jpg
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 01:29:29   pealkiri: Battlefield 4
teab keegi kuidas saab tagasi võtta hide game in library? peida mäng raamatukogu! Ilmselt olen ma kogemata klikinud selle peale ja kuskile peidus ORIGINIS
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2013 00:48:26   pealkiri: Battlefield 4
Ahhoii, teab keegi milles asi sai ostetud kuuaega tagasi bf4 69 raha eest ostetud ja nüüd tänaseks on originist läinud ja miks ja kuhu???

Ja mis siin valesti on ...


Date
Description ...
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2013 22:19:05   pealkiri: Battlefield 4
Siin väike näide, kui kuuli jalga saad. Edasi jooksmine on "natuke" raskendatud.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=rEPpmsTklI8

Ps. Alla 18 keelatud!
Õnneks Battlefieldis sellised kuule ...
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2013 16:10:44   pealkiri: Battlefield 4
Täh, teile ja eks lahingu väljakul näeme, Saavad igaüks granaadi püksi icon_smile.gif
  teema: Battlefield 4
Vostro

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088588

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2013 16:04:31   pealkiri: Battlefield 4
Kas enam Betat Mängida ei saa?--- Battlefield 4 exclusive beta 64-bit only is an unreleased title must wait the official release date to play---
  teema: Battlefield 3
Vostro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2012 23:28:03   pealkiri: Battlefield 3
,
täh, ootame seda, mis iganes se FIX tähendab!
  teema: Battlefield 3
Vostro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2012 22:26:28   pealkiri: Battlefield 3
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'MariusVii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBs ...
  teema: [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu
Vostro

vastuseid: 1130
vaadatud: 358009

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.12.2011 21:44:09   pealkiri: PlayStation 2 tüüp viga?
Mis võib neil sisi tüüp vead olla?
Praeguse seisuga ei loe mängu käima!
  teema: Battlefield 3
Vostro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2011 14:56:19   pealkiri: Battlefield 3
oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Vostro

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062660

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2011 14:52:32   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
,
Tubli töö,
  teema: Kommenteerimine: thenoob
Vostro

vastuseid: 0
vaadatud: 1532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2011 01:27:50   pealkiri: Kommenteerimine: thenoob
Igati Ok HVaatleja!
  teema: Battlefield 3
Vostro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2011 01:10:05   pealkiri: Battlefield 3
Mul sama jama . mul sellest geimist juba S..a....i
  teema: Battlefield 3
Vostro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2011 01:10:48   pealkiri: Battlefield 3
Millest se tuleb, et Pilt must ja laeb mingi aeg ja jääbki mustaks mingit häält on kuulda aga jah mänguni ei jõua coopi sain sisse korraks seal pilt väriseb millest veel se ja hääled korrutas ...
  teema: Battlefield 3
Vostro

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483476

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2011 21:48:11   pealkiri: ERROR
Miks selline ERROR ette tuleb olen kaks korda uninstallinu ja installinud ja sama seis, sai siit ostetud CD key
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Vostro

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062660

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2011 21:26:07   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Millises serverites käite , ja mis on teie kasutaja nimed et üles otsida!??? või siis TS3 IP ja parool?
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2011 22:52:37   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
, Targutad, et selleesemel ka õpetaks! thumbs_up.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2011 20:31:42   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
, Oh, tead, ma olen samamoodi K..ind sellega ja tolku ne maalo! minu vaatevinkel ütleb seda, et kui mõistust pole antud ega ta ka juurde tule ja juurde pane. icon_wink.gif Minu nägemus on see, et enamu ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2011 17:54:44   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Täh. , masin pole veel orbiidile läinud aga 8x266 saabutab selle 2128 ikkagi siis kui ma keeran mälu voldi 2,30 PSie volt 1,70 mingi asi oli seal 100 saab krutida kuni 150 ma panin 130 ma ei tea ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.04.2011 11:25:04   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
tnx , siit siis moraal se clockimine ei aita siis suurt midagi , seega on mul veel üks masin mida võiks kruttida , juhul kui annab midagi teha masina selline emaplate selline EG41MF-US2H http:// ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.04.2011 00:36:46   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Päikest teile! thumbs_up.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.04.2011 22:32:16   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
2,26GHz peaks kukkuma iga prosega pingeid puutumata.
350x8 ja mälud 1:1 proovi, nii peaks ka üles tulema kui just väga kehv isend pole. Anna pinget ka väikse varuga, 1,5V+ corele.
Ahhoii LollLo ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.04.2011 18:45:08   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
palju lubav juba. uuendasin BIOSi ja keerasin kõik voldid põja ka sain prosele 2,26.. GHz
Proovin nii palju and kui hakkab suitsema icon_biggrin.gif kui õnestub muidugi icon_biggrin.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Vostro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2381106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.04.2011 12:21:44   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Viskan ka siia ühe mure juurde, mul siin vedeleb mingi kompu ja proovin teda clockida icon_smile.gif
Lugu selline , et on soov proovida clockida e2140 prose? BIOSist selline pilt http://www.upload.ee/image/12 ...
  teema: Kommenteerimine: Cabel
Vostro

vastuseid: 126
vaadatud: 30317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2011 19:36:34   pealkiri: 4870
Sai VideoKaart Ostetud ja kaup vähem kui 24H kohal, uskumatu. kuid kaart liiga tuline icon_sad.gif 60%~ ja geimides üle 70%~,, aga siiani OK.
  teema: Kommenteerimine: Vostro
Vostro

vastuseid: 35
vaadatud: 5954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2011 19:34:10   pealkiri: Kommenteerimine: Vostro
ei tunne eesti keelt.
Mõnel on seda mõistust lusikaga antud, ämbriga võetud!!!
  teema: Kommenteerimine: hentz
Vostro

vastuseid: 422
vaadatud: 144720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2011 19:24:04   pealkiri: Kommenteerimine: hentz
See piidorof lihtsalt situb postitusi, ei tea kas on Krooni aeg Või Euroaeg!!!
  teema: Kommenteerimine: muhelin
Vostro

vastuseid: 210
vaadatud: 43311

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2010 18:17:50   pealkiri: Msi
kindel Ja Lühikesejutuga Ostja! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vostro
Vostro

vastuseid: 35
vaadatud: 5954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2010 19:21:45   pealkiri: Kommenteerimine: Vostro
Halvustav suhtumine HV - kasutajatesse!

Vostro 14.12..2010 10:06

mustmantel kirjutas:
väga huvitav suhtumine. Loobun.


icon_biggrin.gificon_biggrin.gif väga huvitav, asjatult möliseb sii ...
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Vostro

vastuseid: 82
vaadatud: 25889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.09.2010 18:52:43   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
kas keegi ütleks mingi mõnusa programmi mis video vendikale voolu juurde annaks et kiiremini vent käiks???? icon_confused.gif
  teema: Kommenteerimine: lolloom
Vostro

vastuseid: 243
vaadatud: 67164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2010 22:25:03   pealkiri: Kommenteerimine: lolloom
Vahetasime Prose, Prosede vastu, kõik igati Ok, välja arvatud SmartPosti näpukas icon_confused.gif
  teema: Kommenteerimine: ärihai
Vostro

vastuseid: 140
vaadatud: 49252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2010 19:27:51   pealkiri: Kommenteerimine: ärihai
Ostsin 4 giga mälu ja igati vinks vonks töökorras ja teinekordki teeme tiili,! thumbs_up.gif
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Vostro

vastuseid: 82
vaadatud: 25889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.09.2010 19:34:05   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
kas piltlikult oleks võimalik näidata. kus ja mis?! PS: thumbs_up.gif
  teema: geforce 8800gts lakkas töötamast
Vostro

vastuseid: 10
vaadatud: 3632

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.09.2010 17:12:28   pealkiri: geforce 8800gts lakkas töötamast
Jah täitsa korras ja veel kaks kaarti icon_razz.gif ja naad siiani töötavad!!!
Küll ma olen tubli icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Vostro

vastuseid: 82
vaadatud: 25889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2010 20:39:23   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
mõnest minutist võib vähe olla, kui uuesti maha sureb siis lase ikka 10min @ 200c ära
Aiii unustasin mainida et jah 8800 läks 10, aga se teine kaardil läks mingi umbes 20m. icon_biggrin.gif unustasin, kui ma ...
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Vostro

vastuseid: 82
vaadatud: 25889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2010 19:28:15   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Niii, asi järgi proovitud ja panin siis 8800 GTX ahju , mõneks minutiks ja peale seda kui jahdunud panen siis arvutisse JA TA TÖÖÖÖTAB icon_razz.gif
Mul oli siin veel üks video sama murega EN8500GT 512MB ...
  teema: Kommenteerimine: omgwtf
Vostro

vastuseid: 154
vaadatud: 50290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2010 17:19:47   pealkiri: Andis Nõuu!
Igati tore poiss, mis foorum küll ilma temata teeks icon_razz.gif thumbs_up.gif
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Vostro

vastuseid: 82
vaadatud: 25889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2010 13:54:39   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
ära tuleb võtta radikas, pastad ja termopadjad.
joodetud kraam selle kümne minutiga küll ära ei kuku
Ok aga kondekatel sulab se plast ümbert ära juu!!
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Vostro

vastuseid: 82
vaadatud: 25889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2010 07:46:10   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
8800GTX on vist igaühel jama nende kaartidega, nii ka mull. sega ma pistn ta täna ahju, sega küsin mõnelt et kas tavaline kodu küpsetus ahi kõlbab kaarti küpsetada ja kas kondekad tuleks maha j ...
  teema: geforce 8800gts lakkas töötamast
Vostro

vastuseid: 10
vaadatud: 3632

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2010 12:44:26   pealkiri: geforce 8800gts lakkas töötamast
jah mul sama lugu 8800 GTX-IGA ostsin siit foorumist siis selle 8800..... ühelt kasutajalt ja sai natsa mu arvutis se videokaart töötada kui hakkas mingeid värvilisi triipe ülalt alla ja vahelt j ...
  teema: Kommenteerimine: Spooky
Vostro

vastuseid: 68
vaadatud: 21941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2010 22:20:58   pealkiri: Monitori
Ostis monitori, raha kandis enne kui monitor käes ja ise rahul, ma ka icon_biggrin.gif! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: djerny
Vostro

vastuseid: 28
vaadatud: 5798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2010 22:18:26   pealkiri: MONITORID!
Ostis , ja ta ise rahul kaubaga
  teema: Kommenteerimine: toitsmees
Vostro

vastuseid: 30
vaadatud: 9892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2010 22:34:44   pealkiri: Kommenteerimine: toitsmees
Müüs 8800 Ja siiani veel töötan
  teema: Kommenteerimine: teretalv
Vostro

vastuseid: 50
vaadatud: 27021

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2010 21:53:45   pealkiri: einohh, teretalv
Mingi ninatark, ei tea toodete hindatest midagi, lihtsalt tuleb ja targutab
  teema: Kommenteerimine: KulleS
Vostro

vastuseid: 131
vaadatud: 32749

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2010 20:17:19   pealkiri: Sony
Meeldiv ostja
  teema: Kommenteerimine: ooo989
Vostro

vastuseid: 62
vaadatud: 21483

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2010 15:41:46   pealkiri: Mälu
Müüs mälu siiani töökorras. OK.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.