|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: » M: Gigabyte RX 9070 XT Aorus Elite 16GB :: Videokaardid |
Viilutaja
vastuseid: 10
vaadatud: 1630
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 19.06.2026 12:00:43 pealkiri: Gigabyte RX 9070 XT Aorus Elite 16GB |
| Garantii? |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Viilutaja
vastuseid: 1931
vaadatud: 294941
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.06.2026 11:58:29 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
SpaceX IPO... kuidas läheb?
135$ per share läheb müüki 555,6 miljonit aktsiat, kokku 75 miljardi dollari jagu ja see moodustab ettevõttest ca 5%. Mis teeb kogu ettevõtte väärtuseks 1,7 tril ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Viilutaja
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080633
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.05.2026 11:08:07 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Ma mõtlesin sama, et miks RDNA2 võtab veel ligi aasta aega? See FSR 4 on tööle saadud RDNA2 peal suvaliste jorsside poolt juba. Nüüd AMD'l võtab see aega KUI PALJU ???
Mingu perse.
Hetkel e ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.05.2026 10:11:30 pealkiri: Koju projektor |
| Okei. arusaadav...just eile sai ka natuke huvi pärast netist uuritud selle proje kohta. tundub üldiselt täitsa adekvaatne pill, native kontrast võiks natuke parem olla sellise raha eest aga samas ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.04.2026 10:38:49 pealkiri: Koju projektor |
Endal tekkis sama küsimus ausalt öeldes. Mega hea ja parim asi, mida vaadata...parem kui ükskõik mis muu ekraan või asi, aga kasutust leidis paari filmi jagu ning nüüd seisab karbis? Ma saak ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 14.04.2026 20:11:54 pealkiri: Koju projektor |
Mul see Valerion MAX endiselt seisab pakendis. Korraks võtasin välja ja vaatasin mõned filmid, kuid siiski ei leia kasutust.
Vinge oli küll. Ning mulle meeldib see projektori pilt. Kuidagi elutr ... |
teema: Kommenteerimine: Sten003 |
Viilutaja
vastuseid: 12
vaadatud: 5697
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2026 14:37:01 pealkiri: Kommenteerimine: Sten003 |
Ostis Sony kõrvaklapid. Raha kandis ette ja kõik sujus!  |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.03.2026 19:06:02 pealkiri: Koju projektor |
Kui suured need näidised on, projektoriga pilt peale lastes on ikka vöimalik pildikvaliteedist aru saada?
või siis, kui tellisid neilt ekraani, millise subjektiivselt paremaks tunnistasid?
Mul ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.03.2026 18:15:47 pealkiri: Koju projektor |
,
Sealt lehelt sai 30€ eest tellida omale erinevate materjalide näidised.
Omale kunagi tellisin. |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 20.03.2026 15:12:10 pealkiri: Koju projektor |
Ma võtaks siit midagi. Nii maast tõusvaid, lakke paigaldatavaid kui ka seinale kinnitatavaid ekeraane.
Hea hinnaga ja ka EU laost. On kõigile, nii UST ,kui stanard ja long-throw projektoritele.
... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.02.2026 12:49:49 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mis TV praegu parim ost 1200-1500€ eest?
Võiks olla LG või Samsung OLED ja vähemalt 65"
https://www.hinnavaatlus.ee/5578424/lg-65-oled65c51la/
Sellest paremat OLEDi ei ole. Vähemalt se ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.02.2026 17:42:37 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Servades surnud piksleid pole?
Nope.
..sissepõlenud pilti, rohelist laiku keset ekraani..?
Nope.
Ma ei vaata telekat ka mingi 4h iga päev.
Peaks võtma huvipärast lahti selle main ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.02.2026 21:48:27 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ise ostsin 65" LG C9 OLED'i 2100€ eest 2019. Ajad on muutunud. Peaaegu -1000€ 6.aastaga.
Samas see C9 OLED tundub endiselt nagu uus. Seega vahetama ei kipu, kui just ei näe vajadust suurema jär ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.02.2026 20:32:18 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mis TV praegu parim ost 1200-1500€ eest?
Võiks olla LG või Samsung OLED ja vähemalt 65"
https://www.hinnavaatlus.ee/5578424/lg-65-oled65c51la/
Sellest paremat OLEDi ei ole. Vähemalt se ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.02.2026 21:18:16 pealkiri: Koju projektor |
No ma loodan, et kui saan siin märtsis uude korterisse siis panen ülesse ka selle. Eks näis kuidas see seal istuma hakkab.
Sellele Valerion VisionMaster Pro'le ja MAX'le teeb üks tüüp ana ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.02.2026 19:07:58 pealkiri: Koju projektor |
AWOL Aetherion Kickstarter avati.
https://www.kickstarter.com/projects/awolvision/awol-vision-aetherion-pixel-clarity-rgb-laser-ust-projector?ref=ksr_email_mktg_auto_user_watched_project_launched
... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.02.2026 22:27:28 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Xmr2w2HKE1A[/youtube] |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.02.2026 02:12:20 pealkiri: Koju projektor |
See bundle ei ole väga hea. Saab odavamalt sellised ekraane. Ma ei tea, miks ei pakuta soodsamalt first backeritele.
Ma pole veel 100% otsustanud, kas ostab selle Aetheroni. |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.02.2026 14:11:26 pealkiri: Koju projektor |
Selle AWOL Aetherion asjaga läksin ise ka jälle kaasa 50€ deposiit tehtud.
Samas see Valerion MAX seisab endiselt karbis
Hisensidega on see probleem, et neil ei ole Google TV vaid ming ... |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Viilutaja
vastuseid: 1931
vaadatud: 294941
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.01.2026 15:36:30 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
No aasta on veel minna, ehk lõhkeb
Ei tea, kas selle aastaga lõhkeb. Üks kord küll, kuid siis on hind juba nii kõrgel, et vaevalt sealt 50'le kukub. |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Viilutaja
vastuseid: 1931
vaadatud: 294941
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.01.2026 12:27:23 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Nvidia on 2027 jaanuariks seal $60 juures. Te pole soodukat veel näinud
Tõmbasin mõned jooned paksu punase ja rohelisega.
https://www.upload.ee/image/17680918/Nvidia_tulevik.jpg
Screenshott ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2026 17:02:43 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kui nüüd seda lõiku lugeda sellest pressikast siis jääb mulje nagu kasutatakse ainult Sony nime...kindlasti tava tarbijale meeldib rohkem kuulda kui TCL
"The new company's products are ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2026 12:36:40 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
TCL on parim LED telerite tootja, Sony kõrval. Kohati mingid mudelid paremadki.
Seega ainult pluss. Ehk tulevad nüüd veelgi paremad TCL telerid, mis on odavamad kui Sony analoogid varem olid.
S ... |
teema: AMD AM5 platvormi arutelu |
Viilutaja
vastuseid: 456
vaadatud: 115525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.12.2025 18:56:07 pealkiri: AMD AM5 platvormi arutelu |
Uus plaat MSI x670e Tomahawk wifi. Kassi abil 3 pini kõverad ja üks murtud Pakuti socketi vahetust 170€. Kellelgi kogemusi või mõtteid, kui pikalt sellise remotud plaadi eluiga?
Uuri k ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Viilutaja
vastuseid: 2128
vaadatud: 913685
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2025 09:06:21 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Hogwarts Legacy Epic-us tasuta.
https://store.epicgames.com/en-US/p/hogwarts-legacy |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.12.2025 22:41:25 pealkiri: Koju projektor |
| Jah, why not. |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.12.2025 14:26:55 pealkiri: Koju projektor |
Pandi, mis pandi...aga eks põhiküsimus ole ikka see, et kas on siis ka nii ulmeliselt hea nagu reklaamiti?
100% ei saa seda hetkel kontrollida. Kuna praeguses elukohas kaua enam pole. Siis ei ... |
teema: Kommenteerimine: reinuvader |
Viilutaja
vastuseid: 109
vaadatud: 30785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2025 14:22:23 pealkiri: Kommenteerimine: reinuvader |
Ostis monitori.
Sai tehtud maksed kahes osas.  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Viilutaja
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416981
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.12.2025 15:46:21 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Ise avastasin selle 32" Dual mode'ga OLED'i.
https://www.hinnavaatlus.ee/6957808/lg-32-lcd-ultragear-32gx850a-b/
See oli eile veel mingi 685€ hinnaga.
Kuid ka praegune on väga hea.
Sellel ... |
teema: Koju projektor |
Viilutaja
vastuseid: 631
vaadatud: 293950
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.12.2025 15:37:07 pealkiri: Koju projektor |
Välikinohuvilistele:
Hiljuti kasutasin 90" ekraani ja 6000 lm kaugkuvaprojektori kombot.
Kell 17-19. Pilves ilm, kerge vihm, ekraan katuse all.
Oli aru saada, mis ekraanil toimub, aga ikka üsna t ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Viilutaja
vastuseid: 141
vaadatud: 14610
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 10.12.2025 15:06:23 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Praegu on siis sobiv aeg osta laos ja poes olevaid Gaming Handhelde, sest nendel on 24Gb rami juba sees. Saad vajadusel panna Oculink'ga või USB4/TB5 egpu külge ja olemas terve arvuti.
Sest uued mi ... |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Viilutaja
vastuseid: 2330
vaadatud: 449130
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.12.2025 15:37:57 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
| , nagu paljude muude asjadega on ka sellega workaround, et otsi mõnelt välismaiselt lehelt kus see filter olemas on enda jaoks sobiv mudel välja ja siis vaata HV lehelt juba tootja ja mudeli järgi ... |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Viilutaja
vastuseid: 2330
vaadatud: 449130
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.12.2025 14:59:59 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Tänud! Ma kusjuures klikkasin nende lisavalikute peale ja nägin seal esimesena neid liideste asju. Seega ei vajutanud "rohkem" peale, et sealt alt omakoda neid HZ otsida.
Kuna "reaktsiooniaeg" on ... |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Viilutaja
vastuseid: 2330
vaadatud: 449130
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.12.2025 14:24:30 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Ma hakkasin hetkel otsima HV toote otsingust monitore, kuid panin tähele, et selline oluline osa nagu monitori sagedus (HZ) on täiesti puudu.
Kas seda on võimalik lisada, et leida sobiv toode? Se ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Viilutaja
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416981
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2025 16:31:57 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| võibolla kedagi kõnetab, aga alienware AW2725D QD-OLED on saanud täna cybermonday tõttu väga atraktiivse hinnakärpe täitsa asjakohasele hinnatasemele. paistab sihuke mitte päris entrylevel qd- ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Viilutaja
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416981
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2025 10:25:44 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Seda üsna raske vähemaks tõmmata jah, Oblivion remakes on ka see horror ja G sync ajan kinni kui toda mängin. Aga süüdi on siin ka mäng ise kus FPS pendeldab nagu vahelduvvool ning ei ole stabi ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Viilutaja
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080633
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2025 15:30:02 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Saksa Amazonis väga hea hinnaga 9070XT.
603€
link
Kuidas Asuse kaardid on üldse?Oleks mõistlik ost?
Siin võrdlus teistega olemas, seal ka see sama kaart olemas
[youtube]https://youtu.b ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Viilutaja
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080633
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2025 09:26:40 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Saksa Amazonis väga hea hinnaga 9070XT.
603€
https://www.amazon.de/-/en/Radeon-Graphics-RX9070XT-DisplayPort-PRIME-RX9070XT-O16G/dp/B0DSG52H7D/?_encoding=UTF8&pd_rd_w=xDNLy&content-id=amz ... |
teema: Rahvusvahelise pilveteenuse Cloudflare rikked segavad mitme asutuse tööd |
Viilutaja
vastuseid: 26
vaadatud: 2889
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.11.2025 20:04:33 pealkiri: Rahvusvahelise pilveteenuse Cloudflare rikked segavad mitme asutuse tööd |
| Pankadel peaks kindlasti olema HA süsteemid ja kasvõi on prem ja siis kuskil pilve hostingus vms. |
teema: Rahvusvahelise pilveteenuse Cloudflare rikked segavad mitme asutuse tööd |
Viilutaja
vastuseid: 26
vaadatud: 2889
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.11.2025 17:29:02 pealkiri: Rahvusvahelise pilveteenuse Cloudflare rikked segavad mitme asutuse tööd |
Samamoodi Bigbank.
Suht feil panga poolt. Ka mobiiliäpp ei toimi. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Viilutaja
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416981
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.11.2025 23:03:51 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Ma saan küll aru kas on 300HZ või siis 500+ |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Viilutaja
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416981
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.11.2025 22:28:39 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
AOC's 2026 Agon lineup could feature a 1,000 Hz monitor and a 5K 165Hz display
https://www.techspot.com/news/110110-aoc-2026-agon-lineup-could-feature-1000hz-monitor.html
OLED võib järgmine aast ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2025 01:01:49 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Hisense 116U7 Review. 116" Hisense ülevaade
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w77S3Dbj1Uw[/youtube] |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.10.2025 16:07:45 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
See on ikka projektor. Et ta tuleb koos ekraaniga, ei tee temast telerit Kõikidel projektoritel on ekraani vaja. Lihtsalt siin üritatakse kliendile lihtsamaks asja teha. UST projektor ja kohe ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2025 18:31:02 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
See mingi BestBuy enda tellitud. Kuid kes see tegi, ei tea. TCL ostis Pioneeri kunagi ära.
Seega järjekordne hiinlane kunagise kvaliteetmargi nime all
Ju siis polnud nii kvaliteetne kui hi ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2025 15:18:59 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ameeriklased saavad ikka odavalt techi.
70" ja 350 doltsi....
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gMYD5Ofd3pU[/youtube] |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.10.2025 21:58:55 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Ette jäi üks artikkel, et Xiaomi tõi hiina turul välja 2026a. mudeli. 98" mini-led mudeli. 3840 dimming zone'i, ja kõik muud viled. Google TV'ga. Hind oli eurodesse ümber arvutatuna 1930€ vms ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.10.2025 18:54:46 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
TCL98”. see on ikka vinge suurusega mudel. Pilt on selle täitsa okei, eriti sellise hinna eest.
https://www.hinnavaatlus.ee/5499925/tcl-98-98p8k/
Suurim miinus saab olema tõenäolisel väheste ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.10.2025 16:02:42 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
TCL98”. see on ikka vinge suurusega mudel. Pilt on selle täitsa okei, eriti sellise hinna eest.
https://www.hinnavaatlus.ee/5499925/tcl-98-98p8k/
Suurim miinus saab olema tõenäolisel väheste ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Viilutaja
vastuseid: 10301
vaadatud: 2681950
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.10.2025 15:05:41 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
, OK, et siis 4K on voogedastuses rohkem levinud.
Jah. Kui sul on Netflix Premium, siis ongi vist 4K ainult. Kui mitte siis vist FullHD oli max. |
| |