Avaleht
otsing leidis 124 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: iPad
Valtsweb

vastuseid: 2371
vaadatud: 639957

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.04.2023 19:36:13   pealkiri: iPad
proovisin, 0
  teema: iPad
Valtsweb

vastuseid: 2371
vaadatud: 639957

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.04.2023 17:32:55   pealkiri: iPad
Ipad gen 8 on bootloopis ja itunesiga tuleb ette error 4013. Proovisin igasugu kaableid ja erinevaid arvuteid, aga näis et tegemist riistvaralise veaga. Oskab keegi soovitada, kuhu parandusse pöörd ...
  teema: Telia TV
Valtsweb

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172782

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.12.2020 10:10:33   pealkiri: Telia TV
Jälle üks küsimus sarjast "kas x setup töötab?"
Hetkel on seadmekapis oma ruuter, sealt läheb liin teleka juurde, kus on switch. Kui ruuter vahetada välja Telia oma vastu ja digiboks switchi l ...
  teema: STV
Valtsweb

vastuseid: 3060
vaadatud: 944427

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.09.2020 21:23:14   pealkiri: STV
Selge, praegu tuleb oma fiiber koridori kapist gponi ja sealt juba ruuterisse. Igasugu muudest kaablitest huvitatud pole icon_smile.gif
  teema: STV
Valtsweb

vastuseid: 3060
vaadatud: 944427

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.09.2020 10:33:51   pealkiri: STV
Kas STV need sümeetrilised ühendused on fiibrid? Kuidas ühenduse kvaliteet on? Tallinn, kortermaja.
  teema: OnePlus 3/3T
Valtsweb

vastuseid: 860
vaadatud: 366747

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.01.2020 11:52:03   pealkiri: OnePlus 3/3T
On keegi oma 3t aku ka välja vahetanud? Peale 3 aastat on aku ikka väga ära väsinud ja lihtsalt aku pärast ei näe pointi uut telefoni osta

Aga enamus akudel väga vilets tagasiside amazonis n ...
  teema: Telia TV
Valtsweb

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172782

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.12.2018 12:15:25   pealkiri: Telia TV
Kuidas praegusel hetkel on, kas TV jaoks on mingit maagilist Telia ruuterit vaja või saab juba ilma selleta hakkama?
  teema: OnePlus 3/3T
Valtsweb

vastuseid: 860
vaadatud: 366747

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.12.2018 21:18:16   pealkiri: OnePlus 3/3T
Teine positiivne kogemus 1+ järelteenindusega. 3T aku hakkas väsima, mõtlesin et ei hakka ise nikerdama, hinnakiri 1+ lehel ka soodne. Saadeti UPS tagastuse silt, teisip Poola teel, reedel tagasi. ...
  teema: OnePlus 3/3T
Valtsweb

vastuseid: 860
vaadatud: 366747

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.07.2017 17:00:41   pealkiri: OnePlus 3/3T
Sai RMA algatatud, Oneplus 3 lülitab suvaliselt välja ja on tihti võrgust väljas. Sai eelnevalt tehtud puhas install ja igasugu vahemälud jms puhastatud, olukord sama. Eks näis mis leiavad või ...
  teema: OnePlus 3/3T
Valtsweb

vastuseid: 860
vaadatud: 366747

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.07.2017 12:46:44   pealkiri: OnePlus 3/3T
Sai RMA algatatud, Oneplus 3 lülitab suvaliselt välja ja on tihti võrgust väljas. Sai eelnevalt tehtud puhas install ja igasugu vahemälud jms puhastatud, olukord sama. Eks näis mis leiavad või ...
  teema: Kommenteerimine: lenno1
Valtsweb

vastuseid: 236
vaadatud: 35389

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2017 08:15:48   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Positiivne, tuli ise kohale, kaup korralik ja arveldamine hõlbus!
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.08.2016 09:13:35   pealkiri: OnePlus One

OPX ei paku huvi? Esimene versioon on tõesti juba pisut aegunud (või aegumas), aga X-ile on lootust ehk isegi ametlikke uuendusi veel saada.
Vastupidi, cyanogenmod uuendab OPO-t, aga terve oneplu ...
  teema: Telia TV
Valtsweb

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172782

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.11.2015 09:03:04   pealkiri: Telia TV
Selle LG teema jätkuks.
Eile uurisin siis, kas uue ruuteri saab võtta tähtajalise lepinguga, aga ei, öeldi et klient on juba 784 saanud tähtajalisega ja uue saad kas välja ostes või rentides. ...
  teema: Telia TV
Valtsweb

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172782

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2015 15:00:19   pealkiri: Telia TV
Mis tarbijakaitse icon_eek.gif Tähtajalise lepinguga saab vist 19€ eest uue ruuteri, las ema käib ajaga kaasas icon_wink.gif
  teema: Telia TV
Valtsweb

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172782

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2015 13:16:06   pealkiri: Telia TV
Asi selge siis, lihtsalt ema käis poes ja ostis LG teleri suure müügijutu peale. Eile külastasin jutu peale et kõik on pime - pole netti, wifit ega pilti. Selgus et 784 tarkvarauuendus oli ebaõn ...
  teema: Telia TV
Valtsweb

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172782

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2015 12:30:56   pealkiri: Telia TV
LG telekas nutitv appiga, seadistamisel tuleb ette keelevaliku pilt, peab valima "OK", aga mitte ükski nupp ei reageeri. 784 ruuteri teema?
  teema: EstWin valguskaabli projekt
Valtsweb

vastuseid: 904
vaadatud: 348442

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.10.2015 14:29:02   pealkiri: EstWin valguskaabli projekt
Mis jutt see 3G/4G kohta nüüd on, kas keegi tõsimeeli arvab, et ilma Estwin projektita poleks pakettides 3G/4G-d?
Selle osa võiks ikka arutelust välja jätta, need oleks tulnud konkurentsitingim ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Valtsweb

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.06.2015 00:47:57   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
E74 error, sai konsool talveks maale jäetud ja nüüd loobib errorit ette. Kuidas kogemused on, kas kuumaõhupuhuriga pikendab veel vanakese eluiga? Reballid jms ülipeen asi on suht välistatud juba ...
  teema: OnePlus kutsete teema
Valtsweb

vastuseid: 275
vaadatud: 119799

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.04.2015 20:12:01   pealkiri: OnePlus kutsete teema
Minulgi jälle kaks kutset pakkuda. PS soovi korral
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.01.2015 19:45:26   pealkiri: OnePlus One
Meeldiv üllatus icon_smile.gif Sain just postiga One Plus tiimilt jõulukaardi, ilusti Eesti aadressile saadetud (telefoni tellisin mailbox kaudu). http://imgur.com/fyudJ6s
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.11.2014 12:18:46   pealkiri: OnePlus One
Ise kasutan kodus originaal laadijat ja tööl vajadusel tavaline "Lindy" kokkurullitav kaabel sappa läbi läpaka.
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.11.2014 23:56:47   pealkiri: OnePlus One
Kolm kutset saadaval, soov PM-i

/Kutseda jagatud
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.10.2014 17:03:13   pealkiri: OnePlus One
Andke kuuma .. https://forums.oneplus.net/threads/the-october-pre-orders-warm-up-round-2.141696/
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.09.2014 20:30:39   pealkiri: OnePlus One
ca 320€ (oleneb mis transpordi mailboxde-st valid)
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.09.2014 22:18:25   pealkiri: OnePlus One
Pre-order süsteem - http://oneplus.net/blog/2014/09/the-oneplus-pre-order-system/
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.09.2014 11:39:28   pealkiri: OnePlus One
mailboxde on vast lihtsaim variant
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.09.2014 08:18:39   pealkiri: OnePlus One
Mina sain kutse FB mingist chain gruppist, seal loopis ikka mõnuga neid peale. Kerjama ja jutustama kuskil ei pidanud, igasugu twitteri mängudest ja jagamisporridest ei ole mõtet osa võtta.
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.09.2014 13:18:58   pealkiri: OnePlus One
300€ on see telefon mehed. Milleks mullikilesse ja koormarihmaga kaminasimsile tõmmata? icon_biggrin.gif Et säiliks sandstone teema, mis on ju hõlbsalt taastatav, kuna lubatud on, et tagakaas tuleb erinevas va ...
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.08.2014 16:15:18   pealkiri: OnePlus One
Tasub osta ikka õigelt lehelt, kutse saab FB gruppidest kätte (veits luuramist ikka eeldab). Twitteri ja 1+ foorumis on kutse osas mõttetu, kas korjavad botid ära või hanitab mõni kutse omaja le ...
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2014 17:22:56   pealkiri: OnePlus One
Sain ka lõpuks kutse ja asi saksamaale tellitud icon_smile.gif Eks näis kas on viral hype või tõesti hea asi
  teema: iPhone
Valtsweb

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744061

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 26.08.2014 09:28:46   pealkiri: iPhone
See on see kui findmyiphone pole deaktiveeritud.
  teema: OnePlus One
Valtsweb

vastuseid: 1228
vaadatud: 442386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2014 08:48:25   pealkiri: OnePlus One
Kas see hind seal estnext poes on koos maksudega? Või lisanduvad veel kohalikud maksud?
  teema: Computech
Valtsweb

vastuseid: 323
vaadatud: 160152

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.09.2013 09:28:47   pealkiri: Computech
No kuulge, see on ju elementaarne, et tuleb see koht puhas hoida icon_smile.gif See on üks väheseid kohti kuhu inimesed kontrolliks silma peale viskavad.
  teema: Computech
Valtsweb

vastuseid: 323
vaadatud: 160152

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.07.2013 11:32:19   pealkiri: Computech
Keegi ei nõua tunniajase täpsusega ETA aega, see iroonia on küll ebavajalik. Sain äsja ka oma soovitud vastuse!
  teema: Computech
Valtsweb

vastuseid: 323
vaadatud: 160152

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.07.2013 10:07:42   pealkiri: Computech
Mnjah, see telefonile ja mailidele mittevastamine vastab tõele. Tellisin ka ühe 56VZ eelmine neljapäev, raha ka makstud, aga tarne osas ei tule vastust ei mailidele ega telefoni teel.
  teema: iPhone
Valtsweb

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744061

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.04.2013 11:39:25   pealkiri: iPhone
See akuteema on igas telefoni teemas nagu sinusoid, pidevalt käib läbi, keegi küsib, keegi vastab. Kõik oleneb kasutamisest!! Ma olen nüüd omanud 2-e erinevat Androidi ja praegu 4S, kõikidele o ...
  teema: Telerite üldteema
Valtsweb

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.02.2013 15:43:42   pealkiri: Telerite üldteema

Oman LG lm660s mudelit, ei kurda küll SD pildi üle ( kui settingud paika saad ilusti icon_smile.gif )....teenusepakkujaks mul Elioni digi.

Mis settinguid kasutad? Ise olen aktiveerinud igasugu andurid ja ...
  teema: Telerite üldteema
Valtsweb

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.02.2013 17:13:47   pealkiri: Telerite üldteema
Raami mõõtmete vahe peaks olema ja magic remote

PS. Lg oma lehel on hea võrdluse funktsionaalsus olemas
  teema: Telerite üldteema
Valtsweb

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2013 12:01:49   pealkiri: Telerite üldteema
  teema: Telerite üldteema
Valtsweb

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.01.2013 11:32:34   pealkiri: Telerite üldteema
Nonii, olen ka järjekordne LG teleka omanik - seekord siis LM660S värske omanik. Ja soovitan , väga norm teler sellise hinna eest thumbs_up.gif .

Sama siin, see 47 vms tolli.
Kõik see softipool on jura, ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Valtsweb

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.12.2012 11:42:39   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas kellelgi on üle või teab äkki kuskohast oleks mõttekas tellida analog sticki nupukatet? Kahel puldil murdusid suht samal ajal pehmenduse alumine serv ära icon_smile.gif
  teema: iPhone
Valtsweb

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744061

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.10.2012 09:51:05   pealkiri: iPhone
Milliseid täpsemalt? Mul on oma iPhone 4 sees juba teine lõigatud kaart, pole ühtki errorit ette tulnud. Miks peakski, kui lõigata maha see, mida reaalselt vaja pole? Kui umbes ja oskamatult lõik ...
  teema: iPhone
Valtsweb

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744061

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.10.2012 13:36:55   pealkiri: iPhone
Ärge lõikuge neid sim-e, laske kontoris ikka välja vahetada. Enda kogemusel võin öelda, et see lõigatud jama töötamine on näiline, mingi hetk hakkab loopima erroreid jms.
  teema: iPhone5 tuleb müügile EMT e-poes ning Tallinna ja Tartu esinduses
Valtsweb

vastuseid: 82
vaadatud: 18001

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.09.2012 09:03:58   pealkiri: iPhone5 tuleb müügile EMT e-poes ning Tallinna ja Tartu esinduses
minujaoks täiesti arusaamatu mitmetele muudele kiiksudele(lisaks mõnusalt kirvele hinnale) mis selles telefonis on ..ikka veel...FM raadio puudub...MIS MÕTTES NAGU!?? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

Äkki tahad IR p ...
  teema: EMT toob turule Mobiil-ID toega nano-SIM kaardid
Valtsweb

vastuseid: 10
vaadatud: 15651

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 25.09.2012 10:13:39   pealkiri: EMT toob turule Mobiil-ID toega nano-SIM kaardid
Endal tekkisid 4S-l mingid imelikud anomaaliad lõigatud sim-ga, nii et lõpuks astusin ikka esindusest läbi ja lasin korraliku sim-i välja kirjutada.
"Sim failure" jms veateated hakkasid nõrga le ...
  teema: Telerite üldteema
Valtsweb

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.09.2012 15:55:01   pealkiri: Telerite üldteema
Mul olemas lm6620s. Salvestab välisele kettale kõiki ZuumTV kanaleid probleemivabalt.

Ole hea ja räägi kuidas sellel 620S-l värvid on? Poes vaadates oli LG 47LM660S konkurentidega võrreldes r ...
  teema: Ülevaade: Microlab FC 530U :: Kõlarid
Valtsweb

vastuseid: 39
vaadatud: 40852

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.05.2012 12:08:43   pealkiri: Re: kõik on nii hea
Tegelikult pole kõik nii hea.

Toiteaalikas põhineb ilmselt tavaliselt trafol, mis põriseb nii hirmsasti, et magamiseks tuleb toide välja lülitada lülitist või saba seinast välja tõmmata.
...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Valtsweb

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313025

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.04.2012 14:50:31   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
SEB regiooni originaal peale, ja pärast veenduda et *#272*imei# on SEB.
Kui need tingimused on täidetud, siis on Kiesiga ok icon_wink.gif

EDIT: Väike hoiatus et sales koodi muutes teeb minuarust algseadis ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Valtsweb

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313025

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.03.2012 13:34:34   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Ausalt öeldes, sellised kampaaniad kus pead olema 18kuud klient ja makmsa mingit jõhkrat kuumaksu ka lisaks on ikka eriti rõve.... Nett peaks juba olema igas paketis tasuta mingis ulatuses!

Eeli ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
Valtsweb

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313025

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.03.2012 12:46:38   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Ahjaa .. kui keegi S2 ostuhuviline veel ei teadnud, siis https://www.emt.ee/ariklient/pakkumised/nutitelefon-soodushinnaga on hinnaks 349€ (sama hinda küsitakse järelturul)
Seda küll 1,5 aastase ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.