Mure järgmine - ehitan endale PC-l baseeruvat kodukino mille väljundiks multimeedia projektor (OPTOMA H56). Aasta alguses, kui levisid kuuldused peagi müügile ilmuvatest ATI ja NVIDIA ülivõimsat ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.