|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Microsoft sai 561 miljonit eurot trahvi |
Ty
vastuseid: 31
vaadatud: 7227
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 09.03.2013 17:48:07 pealkiri: Microsoft sai 561 miljonit eurot trahvi |
Audi'le tuleks trahvi teha kuna kasutab audi logo mis ei pruugi bemmi sõpradele meeldida. Valikus peaks olema levinud automärkide logod.
Lisaks patendiamet on trahvimata jätnud olümpia logole sar ... |
teema: Leage of Legends - meeskond - EUWEST |
Ty
vastuseid: 50
vaadatud: 11101
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2012 22:21:17 pealkiri: Leage of Legends - meeskond - EUWEST |
CollapsedRectum
EUW |
teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
Ty
vastuseid: 231
vaadatud: 85207
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 10.07.2011 20:11:15 pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder |
Lüliti on ära tahmanud.
mis sa selle all mõtled?
seotud doubleclickiga? kuidas parandada saab |
teema: League of legends |
Ty
vastuseid: 2784
vaadatud: 549804
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2011 17:24:19 pealkiri: League of legends |
Ainuke põhjus miks westi peab minema on venemaa mängijad.
Eesti-venelastel mitte isiklikult võtta palun.
Jutt käib konkreetselt venemaa umbkeelsete mängijate kogukonnast kes
käivad interneti ... |
teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
Ty
vastuseid: 231
vaadatud: 85207
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.06.2011 14:58:05 pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder |
njah eks ta kipub läbi minema...hiir1 teeb pidevalt doubleclicki kui vajutada.
vana juust kah juba muidugi. hea hiir on olnud... |
teema: Kommenteerimine: LauriTed |
Ty
vastuseid: 253
vaadatud: 64407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2011 22:08:41 pealkiri: Kommenteerimine: LauriTed |
| hea abivalmis inimene. |
teema: League of legends |
Ty
vastuseid: 2784
vaadatud: 549804
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2010 22:31:06 pealkiri: League of legends |
üldiselt soovitan mängu lõpus promad vennad sõbraks lisada. muidu satutegi 10 aastastega mängima, kes taktikat ei oska.
ma ise olen random tiimiga mängimisest ammu loobunud.
soovitan ka lugeda ... |
teema: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid :: 8600 |
Ty
vastuseid: 31
vaadatud: 12936
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 11.05.2009 23:28:54 pealkiri: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid |
kas need prillid peaks siis põhimõtteliselt kõigest 3d tegema?
hind tuleb juba nimest, vaadake zeissi objektiive:D
kindlasti kvaliteet üle prahi selle üle ei saa vaielda. |
teema: Vaja ametlikku logo! |
Ty
vastuseid: 12
vaadatud: 6450
|
foorum: Kujundamine postitatud: 07.05.2009 10:54:31 pealkiri: Vaja ametlikku logo! |
| OT: päris naljakas kuidas HV foorumis keegi palub logo ja siis hakatakse logode ajaloost rääkima. |
teema: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi |
Ty
vastuseid: 238
vaadatud: 71705
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 19.03.2009 13:42:21 pealkiri: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi |
| eesti riik otsib uusi lahendusi kuidas rahva käest pappi kätte saada. |
teema: Kommenteerimine: recent |
Ty
vastuseid: 42
vaadatud: 22804
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2009 19:10:24 pealkiri: Kommenteerimine: recent |
ostsin videokaarti.
kiire ja konkreetne  |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Ty
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.02.2009 19:09:10 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| soovitage u 500.- jahutust e6300 et natuke klokkida. ~2.7 GHz peale vms, mis programmiga seda võiks teha? |
teema: c2d 6300e ja evga 9800gtx |
Ty
vastuseid: 3
vaadatud: 1722
|
foorum: Jahutus postitatud: 27.02.2009 15:38:55 pealkiri: c2d 6300e ja evga 9800gtx |
aga soovitage jahutust.
emaplaat on asus p5b.
kui selle emaplaadiga ei saa siis mis programm? |
teema: c2d 6300e ja evga 9800gtx |
Ty
vastuseid: 3
vaadatud: 1722
|
foorum: Jahutus postitatud: 27.02.2009 14:27:10 pealkiri: c2d 6300e ja evga 9800gtx |
mulle jääb tunne et see protsessor jääb antud gpu'le jalga.
plaanis seda natuke klokkida aga ei ole sellega üldse tegelenud.
hetkel on cpu stock jahutusega, korpus on CHIEFTEC SH-01B-B-B-OP ku ... |
teema: G7 Receiver |
Ty
vastuseid: 6
vaadatud: 1683
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 04.01.2009 17:48:04 pealkiri: G7 Receiver |
| proovi teise usb auku panna. |
teema: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?! |
Ty
vastuseid: 367
vaadatud: 86266
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.12.2008 21:08:34 pealkiri: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?! |
, seda nimetatakse pragmaatilisuseks
mille jaoks me üldse elame kui praktilisus tuleks piiranguks? |
teema: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?! |
Ty
vastuseid: 367
vaadatud: 86266
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.12.2008 20:54:53 pealkiri: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?! |
naljakas kuidas enamus inimestest on pigem arengu vastu kui arengu poolt.
eestlaste traagika? |
teema: Grand Theft Auto IV |
Ty
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582167
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2008 00:10:25 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| kulge isegi mina saan gta 4 täiesti vabalt mängida 1152 x 864. |
teema: kuidas vältida windowsi hapuks minemist nädalase järjestikuse töötamise järel |
Ty
vastuseid: 14
vaadatud: 3055
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.10.2008 23:09:44 pealkiri: kuidas vältida windowsi hapuks minemist nädalase järjestikuse töötamise järel |
| miks sa siis restarti ei tee? |
teema: Team Fortress 2 |
Ty
vastuseid: 1749
vaadatud: 295282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.09.2008 08:54:09 pealkiri: Team Fortress 2 |
http://www.ukcs.net/ servud on tõesti head.
1 guest pass oleks anda. |
teema: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
Ty
vastuseid: 687
vaadatud: 167819
|
foorum: Varia postitatud: 06.09.2008 13:44:40 pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC) |
| kahtlen sügavalt, et see esimese nupule vajutusega üldse käima läheb. |
teema: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest |
Ty
vastuseid: 24
vaadatud: 7406
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.08.2008 13:06:51 pealkiri: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest |
http://www.google.com/insights/search/#cat=&q=2girls1cup&geo=&date=&clp=&cmpt=q  |
teema: Teie tehtud kunst |
Ty
vastuseid: 3247
vaadatud: 714641
|
foorum: Kujundamine postitatud: 25.06.2008 00:40:17 pealkiri: Teie tehtud kunst |
ma ei ole professionaalne kunstnik
tee parem?
aga aitäh kiire arvamuse eest! |
teema: Teie tehtud kunst |
Ty
vastuseid: 3247
vaadatud: 714641
|
foorum: Kujundamine postitatud: 25.06.2008 00:34:41 pealkiri: Teie tehtud kunst |
pildi tegi sõber
http://i28.tinypic.com/alltsp.jpg
http://i25.tinypic.com/25rl0kn.jpg |
teema: Kommenteerimine: Ty |
Ty
vastuseid: 3
vaadatud: 4584
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2008 17:52:11 pealkiri: Kommenteerimine: Ty |
Negatiivne avansiks... Nagu mingi kuradi plika nahhui... Ainult vingub ja nutab oma kasti taga.
Uskumatu, et leidub taolisi tegelasi siin foorumis. |
teema: Kommenteerimine: heretic666 |
Ty
vastuseid: 72
vaadatud: 76175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2008 22:52:38 pealkiri: Kommenteerimine: heretic666 |
Andis lahkesti hüva nõu.
Tänu temale ostsin xtreme music'u  |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Ty
vastuseid: 3400
vaadatud: 691359
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.03.2008 14:57:57 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
hollandis
http://i32.tinypic.com/2rzqcuc.jpg |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Ty
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434457
|
foorum: Varia postitatud: 23.01.2008 21:30:02 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
kas keegi siin teemas on ka maininud, et naftat jätkub veel vähemalt 100'ks aastaks?  |
teema: Kommenteerimine: pkwild618 |
Ty
vastuseid: 37
vaadatud: 31890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2008 22:49:15 pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618 |
selle inimese laimu olen märganud väga laialdaselt HV foorumis.
On jätnud mulle kõige negatiivsema mulje üldse. |
teema: Robotid arenevad ja õpivad valetama |
Ty
vastuseid: 75
vaadatud: 26514
|
foorum: Varia postitatud: 17.01.2008 00:28:27 pealkiri: Robotid arenevad ja õpivad valetama |
To Ty: Irw mis vahet sellel oleks, kui keegi netis sul pulssi või asukohta teada saab. Mis sa arvad, et mõni häkker häkib sulle HIV ja paneb pulsi 214 we? Elugeeniused
OT:
ma küll mõtl ... |
teema: Robotid arenevad ja õpivad valetama |
Ty
vastuseid: 75
vaadatud: 26514
|
foorum: Varia postitatud: 16.01.2008 22:50:24 pealkiri: Robotid arenevad ja õpivad valetama |
| Noh AI on muidugi ohtlik, oletame, et areneb piisavalt inteligentne AI, on kuskil lokaalses arvutis, aga kuna üürimise käigus ühendatakse ta ju paratamtult teiste arvutitega, pole utoopiline mõel ... |
teema: plaanis osta LCD telekas. |
Ty
vastuseid: 1
vaadatud: 1293
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2008 01:59:03 pealkiri: plaanis osta LCD telekas. |
vana telekas enam pilti ei näita siis tuleb ju uus osta.
vaatasin www.desknote.ee'st SONY telekaid, kuna SONY pidi
olema üks parimatest lcd telekate tootjatest.
SONY KDL-32S3000K 32" (82cm) B ... |
teema: Mänguhiirte testi võitis Razer DeathAdder |
Ty
vastuseid: 77
vaadatud: 28406
|
foorum: Riistvara postitatud: 20.12.2007 22:50:24 pealkiri: Mänguhiirte testi võitis Razer DeathAdder |
mul ka raz0r deathadd0r aga see paras saast,
tavalise hiirega mängin sama hästi... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Ty
vastuseid: 2003
vaadatud: 715321
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.09.2007 15:19:08 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
| http://www.hyppelaud.ee/ |
teema: Teie tehtud kunst |
Ty
vastuseid: 3247
vaadatud: 714641
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.08.2007 23:56:08 pealkiri: Teie tehtud kunst |
, mida see mandala paremal sümboliseerib
edit:
lugesin mandala kohta ja tuleb välja, et mandala
joonistaja peab ise tähenduse välja mõtlema.
edit:
aga mind huvitab ennastki mida see te ... |
teema: Teie tehtud kunst |
Ty
vastuseid: 3247
vaadatud: 714641
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.08.2007 20:28:43 pealkiri: Teie tehtud kunst |
| http://img214.imageshack.us/img214/3671/projectcopyqh1.png |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Ty
vastuseid: 3210
vaadatud: 587350
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.08.2007 09:09:27 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
9674p
masinal kõik deafult.
3dmark05 jooksis deafult settingsitega. |
teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
Ty
vastuseid: 231
vaadatud: 85207
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.05.2007 23:34:31 pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder |
miinuseks tooks selle, et hiirele peab lisa led'id ostma, hiire põhi on liiga kõrge
ning puudutab pinda. See on tegelikult väga suur miinus, kuna sellise hinna juures
tahaks ikkagi veatut tippkla ... |
teema: Cell Factor |
Ty
vastuseid: 34
vaadatud: 9442
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.05.2007 14:33:23 pealkiri: Cell Factor |
http://img148.imageshack.us/img148/8057/errorrne6.jpg
selline probleem |
teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
Ty
vastuseid: 231
vaadatud: 85207
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.04.2007 21:53:03 pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder |
Kas talle sobivad kõik matid?
pole kõikide mattide peal veel proovinud aga minu riidest(must) mati peal töötab.
proovisin kõikvõimalikke pindu ja töötas.
Ja missugune juhe tal on?
pikk ... |
teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
Ty
vastuseid: 231
vaadatud: 85207
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.04.2007 07:59:10 pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder |
Muideks kas sellel Razer DeathAdder rottil on ainult 2 lisa nuppu? ehk siis nupud mida saab wini vms asja all kasutada back and forward (pildi pealt näen ainult 2 te lisa nuppu)
2 lisanuppu jah. |
teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
Ty
vastuseid: 231
vaadatud: 85207
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.04.2007 00:09:35 pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired |
http://img405.imageshack.us/img405/105/rz0100150100r2m101sp0.jpg
Sai ostetud selline Gameri hiir.
Endine Copperhead eriti käele ei istunud, kuna too on mõeldud
justkui suuremale käele. DeathAd ... |
teema: Kommenteerimine: djkiller |
Ty
vastuseid: 222
vaadatud: 87183
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2007 12:55:29 pealkiri: Kommenteerimine: djkiller |
Sai ostetud korralik arvuti ettemaksuga.
Äri kiire ja korralik. Mis kõige parem, hind oli poe omast
tunduvalt odavam.
Igaljuhul soovitan.
5+  |
teema: Teie tehtud kunst |
Ty
vastuseid: 3247
vaadatud: 714641
|
foorum: Kujundamine postitatud: 05.01.2007 01:09:51 pealkiri: Teie tehtud kunst |
vau. millega tegid ?
algul mängi selliste effectidega nagu mosaic, find edges, glowing edges..
siis kasutad "elleptical marquee tooli" ning spherize
http://img165.imageshack.us/img165/4825/wi ... |
teema: Teie tehtud kunst |
Ty
vastuseid: 3247
vaadatud: 714641
|
foorum: Kujundamine postitatud: 05.01.2007 00:22:05 pealkiri: Teie tehtud kunst |
| http://img74.imageshack.us/img74/6792/iluskerakt4.png |
teema: Kommenteerimine: ttt |
Ty
vastuseid: 214
vaadatud: 118488
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2006 10:43:09 pealkiri: Kommenteerimine: ttt |
 |
teema: moonutatud hääl heli mängimisel |
Ty
vastuseid: 5
vaadatud: 1679
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.12.2006 12:39:32 pealkiri: moonutatud hääl heli mängimisel |
uus läpakas FSS7110 heli mängimisel on hääl peenike/kõrge.
Kõik meeshääled on sopranid. Nagu smurfi hääl oleks.
keegi oskab nõu anda milles probleem on? |
teema: mingi error, sound kaob. |
Ty
vastuseid: 10
vaadatud: 2876
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.08.2006 17:40:04 pealkiri: mingi error, sound kaob. |
googlest leidsin, et peab lihtsalt driverid reinstallima.
paar tunnikest ning ikka sama error, sound läinud.
arvatavasti on arvuti mingi viirusega nakatunud, kaspersky muidugi
ühtegi viirust ei ... |
teema: mingi error, sound kaob. |
Ty
vastuseid: 10
vaadatud: 2876
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.08.2006 10:16:06 pealkiri: mingi error, sound kaob. |
tänud suured
muide kuhu need directx'i filed installima peab? |
teema: mingi error, sound kaob. |
Ty
vastuseid: 10
vaadatud: 2876
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.08.2006 00:22:09 pealkiri: mingi error, sound kaob. |
kuda ma direct-x'i updaten?
tõmbad www.microsoft.com downloadside alt uuema versiooni
kui tahan sealt tõmmata, siis peab ka geniune bs'i tõmbama. mis mul viskab
errori kui käivitada.. ... |
| |