Avaleht
otsing leidis 76 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Microsoft sai 561 miljonit eurot trahvi
Ty

vastuseid: 31
vaadatud: 7227

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 09.03.2013 17:48:07   pealkiri: Microsoft sai 561 miljonit eurot trahvi
Audi'le tuleks trahvi teha kuna kasutab audi logo mis ei pruugi bemmi sõpradele meeldida. Valikus peaks olema levinud automärkide logod.
Lisaks patendiamet on trahvimata jätnud olümpia logole sar ...
  teema: Leage of Legends - meeskond - EUWEST
Ty

vastuseid: 50
vaadatud: 11101

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2012 22:21:17   pealkiri: Leage of Legends - meeskond - EUWEST
CollapsedRectum
EUW
  teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
Ty

vastuseid: 231
vaadatud: 85207

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 10.07.2011 20:11:15   pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder
Lüliti on ära tahmanud.

mis sa selle all mõtled?
seotud doubleclickiga? kuidas parandada saab
  teema: League of legends
Ty

vastuseid: 2784
vaadatud: 549804

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2011 17:24:19   pealkiri: League of legends
Ainuke põhjus miks westi peab minema on venemaa mängijad.
Eesti-venelastel mitte isiklikult võtta palun.
Jutt käib konkreetselt venemaa umbkeelsete mängijate kogukonnast kes
käivad interneti ...
  teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
Ty

vastuseid: 231
vaadatud: 85207

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.06.2011 14:58:05   pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder
njah eks ta kipub läbi minema...hiir1 teeb pidevalt doubleclicki kui vajutada.
vana juust kah juba muidugi. hea hiir on olnud...
  teema: Kommenteerimine: LauriTed
Ty

vastuseid: 253
vaadatud: 64407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2011 22:08:41   pealkiri: Kommenteerimine: LauriTed
hea abivalmis inimene.
  teema: League of legends
Ty

vastuseid: 2784
vaadatud: 549804

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2010 22:31:06   pealkiri: League of legends
üldiselt soovitan mängu lõpus promad vennad sõbraks lisada. muidu satutegi 10 aastastega mängima, kes taktikat ei oska.
ma ise olen random tiimiga mängimisest ammu loobunud.
soovitan ka lugeda ...
  teema: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid :: 8600
Ty

vastuseid: 31
vaadatud: 12936

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.05.2009 23:28:54   pealkiri: Ülevaade: Carl Zeiss Cinemizer 3D prillid
kas need prillid peaks siis põhimõtteliselt kõigest 3d tegema?
hind tuleb juba nimest, vaadake zeissi objektiive:D
kindlasti kvaliteet üle prahi selle üle ei saa vaielda.
  teema: Vaja ametlikku logo!
Ty

vastuseid: 12
vaadatud: 6450

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 07.05.2009 10:54:31   pealkiri: Vaja ametlikku logo!
OT: päris naljakas kuidas HV foorumis keegi palub logo ja siis hakatakse logode ajaloost rääkima.
  teema: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi
Ty

vastuseid: 238
vaadatud: 71705

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 19.03.2009 13:42:21   pealkiri: Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi
eesti riik otsib uusi lahendusi kuidas rahva käest pappi kätte saada.
  teema: Kommenteerimine: recent
Ty

vastuseid: 42
vaadatud: 22804

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2009 19:10:24   pealkiri: Kommenteerimine: recent
ostsin videokaarti.
kiire ja konkreetne thumbs_up.gif
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Ty

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.02.2009 19:09:10   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
soovitage u 500.- jahutust e6300 et natuke klokkida. ~2.7 GHz peale vms, mis programmiga seda võiks teha?
  teema: c2d 6300e ja evga 9800gtx
Ty

vastuseid: 3
vaadatud: 1722

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 27.02.2009 15:38:55   pealkiri: c2d 6300e ja evga 9800gtx
aga soovitage jahutust.
emaplaat on asus p5b.
kui selle emaplaadiga ei saa siis mis programm?
  teema: c2d 6300e ja evga 9800gtx
Ty

vastuseid: 3
vaadatud: 1722

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 27.02.2009 14:27:10   pealkiri: c2d 6300e ja evga 9800gtx
mulle jääb tunne et see protsessor jääb antud gpu'le jalga.
plaanis seda natuke klokkida aga ei ole sellega üldse tegelenud.
hetkel on cpu stock jahutusega, korpus on CHIEFTEC SH-01B-B-B-OP ku ...
  teema: G7 Receiver
Ty

vastuseid: 6
vaadatud: 1683

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 04.01.2009 17:48:04   pealkiri: G7 Receiver
proovi teise usb auku panna.
  teema: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?!
Ty

vastuseid: 367
vaadatud: 86266

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.12.2008 21:08:34   pealkiri: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?!
, seda nimetatakse pragmaatilisuseks icon_smile.gif

mille jaoks me üldse elame kui praktilisus tuleks piiranguks?
  teema: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?!
Ty

vastuseid: 367
vaadatud: 86266

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.12.2008 20:54:53   pealkiri: Miks ei pakuta 21. sajandil Eestis kodutarbijale 21. sajandile väärilist internetti down 100 Mbps/up 10 Mbps 1500 EEK/kuu?!?!
naljakas kuidas enamus inimestest on pigem arengu vastu kui arengu poolt.
eestlaste traagika?
  teema: Grand Theft Auto IV
Ty

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2008 00:10:25   pealkiri: Grand Theft Auto IV
kulge isegi mina saan gta 4 täiesti vabalt mängida 1152 x 864.
  teema: kuidas vältida windowsi hapuks minemist nädalase järjestikuse töötamise järel
Ty

vastuseid: 14
vaadatud: 3055

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.10.2008 23:09:44   pealkiri: kuidas vältida windowsi hapuks minemist nädalase järjestikuse töötamise järel
miks sa siis restarti ei tee?
  teema: Team Fortress 2
Ty

vastuseid: 1749
vaadatud: 295282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.09.2008 08:54:09   pealkiri: Team Fortress 2
http://www.ukcs.net/ servud on tõesti head.
1 guest pass oleks anda.
  teema: Maailma suurim kiirendi (LHC)
Ty

vastuseid: 687
vaadatud: 167819

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 06.09.2008 13:44:40   pealkiri: Maailma suurim kiirendi (LHC)
kahtlen sügavalt, et see esimese nupule vajutusega üldse käima läheb.
  teema: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest
Ty

vastuseid: 24
vaadatud: 7406

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.08.2008 13:06:51   pealkiri: Google Insights annab ülevaate otsifraasidest
http://www.google.com/insights/search/#cat=&q=2girls1cup&geo=&date=&clp=&cmpt=q thumbs_up.gif
  teema: Teie tehtud kunst
Ty

vastuseid: 3247
vaadatud: 714641

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 25.06.2008 00:40:17   pealkiri: Teie tehtud kunst
ma ei ole professionaalne kunstnik icon_smile.gif
tee parem?

aga aitäh kiire arvamuse eest!
  teema: Teie tehtud kunst
Ty

vastuseid: 3247
vaadatud: 714641

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 25.06.2008 00:34:41   pealkiri: Teie tehtud kunst
pildi tegi sõber
http://i28.tinypic.com/alltsp.jpg
http://i25.tinypic.com/25rl0kn.jpg
  teema: Kommenteerimine: Ty
Ty

vastuseid: 3
vaadatud: 4584

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2008 17:52:11   pealkiri: Kommenteerimine: Ty
Negatiivne avansiks... Nagu mingi kuradi plika nahhui... Ainult vingub ja nutab oma kasti taga.

Uskumatu, et leidub taolisi tegelasi siin foorumis.
  teema: Kommenteerimine: heretic666
Ty

vastuseid: 72
vaadatud: 76175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2008 22:52:38   pealkiri: Kommenteerimine: heretic666
Andis lahkesti hüva nõu.
Tänu temale ostsin xtreme music'u icon_biggrin.gif
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Ty

vastuseid: 3400
vaadatud: 691359

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.03.2008 14:57:57   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
hollandis
http://i32.tinypic.com/2rzqcuc.jpg
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Ty

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434457

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.01.2008 21:30:02   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
kas keegi siin teemas on ka maininud, et naftat jätkub veel vähemalt 100'ks aastaks? icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: pkwild618
Ty

vastuseid: 37
vaadatud: 31890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2008 22:49:15   pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618
selle inimese laimu olen märganud väga laialdaselt HV foorumis.
On jätnud mulle kõige negatiivsema mulje üldse.
  teema: Robotid arenevad ja õpivad valetama
Ty

vastuseid: 75
vaadatud: 26514

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 17.01.2008 00:28:27   pealkiri: Robotid arenevad ja õpivad valetama
To Ty: Irw mis vahet sellel oleks, kui keegi netis sul pulssi või asukohta teada saab. Mis sa arvad, et mõni häkker häkib sulle HIV ja paneb pulsi 214 we? Elugeeniused icon_lol.gif

OT:
ma küll mõtl ...
  teema: Robotid arenevad ja õpivad valetama
Ty

vastuseid: 75
vaadatud: 26514

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 16.01.2008 22:50:24   pealkiri: Robotid arenevad ja õpivad valetama
Noh AI on muidugi ohtlik, oletame, et areneb piisavalt inteligentne AI, on kuskil lokaalses arvutis, aga kuna üürimise käigus ühendatakse ta ju paratamtult teiste arvutitega, pole utoopiline mõel ...
  teema: plaanis osta LCD telekas.
Ty

vastuseid: 1
vaadatud: 1293

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2008 01:59:03   pealkiri: plaanis osta LCD telekas.
vana telekas enam pilti ei näita siis tuleb ju uus osta.

vaatasin www.desknote.ee'st SONY telekaid, kuna SONY pidi
olema üks parimatest lcd telekate tootjatest.

SONY KDL-32S3000K 32" (82cm) B ...
  teema: Mänguhiirte testi võitis Razer DeathAdder
Ty

vastuseid: 77
vaadatud: 28406

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 20.12.2007 22:50:24   pealkiri: Mänguhiirte testi võitis Razer DeathAdder
mul ka raz0r deathadd0r aga see paras saast,
tavalise hiirega mängin sama hästi...
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Ty

vastuseid: 2003
vaadatud: 715321

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.09.2007 15:19:08   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.hyppelaud.ee/
  teema: Teie tehtud kunst
Ty

vastuseid: 3247
vaadatud: 714641

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.08.2007 23:56:08   pealkiri: Teie tehtud kunst
, mida see mandala paremal sümboliseerib

edit:
lugesin mandala kohta ja tuleb välja, et mandala
joonistaja peab ise tähenduse välja mõtlema.

edit:

aga mind huvitab ennastki mida see te ...
  teema: Teie tehtud kunst
Ty

vastuseid: 3247
vaadatud: 714641

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.08.2007 20:28:43   pealkiri: Teie tehtud kunst
http://img214.imageshack.us/img214/3671/projectcopyqh1.png
  teema: 3DMark2005 skoorid
Ty

vastuseid: 3210
vaadatud: 587350

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.08.2007 09:09:27   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
9674p

masinal kõik deafult.
3dmark05 jooksis deafult settingsitega.
  teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
Ty

vastuseid: 231
vaadatud: 85207

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.05.2007 23:34:31   pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder
miinuseks tooks selle, et hiirele peab lisa led'id ostma, hiire põhi on liiga kõrge
ning puudutab pinda. See on tegelikult väga suur miinus, kuna sellise hinna juures
tahaks ikkagi veatut tippkla ...
  teema: Cell Factor
Ty

vastuseid: 34
vaadatud: 9442

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2007 14:33:23   pealkiri: Cell Factor
http://img148.imageshack.us/img148/8057/errorrne6.jpg

selline probleem
  teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
Ty

vastuseid: 231
vaadatud: 85207

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.04.2007 21:53:03   pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder
Kas talle sobivad kõik matid?
pole kõikide mattide peal veel proovinud aga minu riidest(must) mati peal töötab.
proovisin kõikvõimalikke pindu ja töötas.

Ja missugune juhe tal on?

pikk ...
  teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
Ty

vastuseid: 231
vaadatud: 85207

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.04.2007 07:59:10   pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder
Muideks kas sellel Razer DeathAdder rottil on ainult 2 lisa nuppu? ehk siis nupud mida saab wini vms asja all kasutada back and forward (pildi pealt näen ainult 2 te lisa nuppu)

2 lisanuppu jah.
  teema: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
Ty

vastuseid: 231
vaadatud: 85207

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.04.2007 00:09:35   pealkiri: Ülevaade: Razer DeathAdder :: Hiired
http://img405.imageshack.us/img405/105/rz0100150100r2m101sp0.jpg

Sai ostetud selline Gameri hiir.
Endine Copperhead eriti käele ei istunud, kuna too on mõeldud
justkui suuremale käele. DeathAd ...
  teema: Kommenteerimine: djkiller
Ty

vastuseid: 222
vaadatud: 87183

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2007 12:55:29   pealkiri: Kommenteerimine: djkiller
Sai ostetud korralik arvuti ettemaksuga.
Äri kiire ja korralik. Mis kõige parem, hind oli poe omast
tunduvalt odavam.

Igaljuhul soovitan.
5+ thumbs_up.gif
  teema: Teie tehtud kunst
Ty

vastuseid: 3247
vaadatud: 714641

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 05.01.2007 01:09:51   pealkiri: Teie tehtud kunst
vau. millega tegid ?

algul mängi selliste effectidega nagu mosaic, find edges, glowing edges..
siis kasutad "elleptical marquee tooli" ning spherize

http://img165.imageshack.us/img165/4825/wi ...
  teema: Teie tehtud kunst
Ty

vastuseid: 3247
vaadatud: 714641

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 05.01.2007 00:22:05   pealkiri: Teie tehtud kunst
http://img74.imageshack.us/img74/6792/iluskerakt4.png
  teema: Kommenteerimine: ttt
Ty

vastuseid: 214
vaadatud: 118488

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2006 10:43:09   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
thumbs_up.gif
  teema: moonutatud hääl heli mängimisel
Ty

vastuseid: 5
vaadatud: 1679

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.12.2006 12:39:32   pealkiri: moonutatud hääl heli mängimisel
uus läpakas FSS7110 heli mängimisel on hääl peenike/kõrge.
Kõik meeshääled on sopranid. Nagu smurfi hääl oleks.
keegi oskab nõu anda milles probleem on?
  teema: mingi error, sound kaob.
Ty

vastuseid: 10
vaadatud: 2876

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.08.2006 17:40:04   pealkiri: mingi error, sound kaob.
googlest leidsin, et peab lihtsalt driverid reinstallima.
paar tunnikest ning ikka sama error, sound läinud.
arvatavasti on arvuti mingi viirusega nakatunud, kaspersky muidugi
ühtegi viirust ei ...
  teema: mingi error, sound kaob.
Ty

vastuseid: 10
vaadatud: 2876

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.08.2006 10:16:06   pealkiri: mingi error, sound kaob.
tänud suured
muide kuhu need directx'i filed installima peab?
  teema: mingi error, sound kaob.
Ty

vastuseid: 10
vaadatud: 2876

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.08.2006 00:22:09   pealkiri: mingi error, sound kaob.

kuda ma direct-x'i updaten?

tõmbad www.microsoft.com downloadside alt uuema versiooni thumbs_up.gif

kui tahan sealt tõmmata, siis peab ka geniune bs'i tõmbama. mis mul viskab
errori kui käivitada.. ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.