|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: PS360 |
Tonis454
vastuseid: 8
vaadatud: 2506
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2024 18:53:37 pealkiri: Kommenteerimine: PS360 |
| Usaldusväärne müüja. Soovitan! |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tonis454
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771545
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.02.2022 20:50:34 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
|
teema: DayZ |
Tonis454
vastuseid: 1690
vaadatud: 428824
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2021 13:33:33 pealkiri: DayZ |
| Oskab keegi ehk mõnda EU serverit soovitada? Päris vanillat ei taha, trader ja baaside ehitus võiks olemas olla. |
teema: Kommenteerimine: Chris |
Tonis454
vastuseid: 43
vaadatud: 10589
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2021 15:56:55 pealkiri: Kommenteerimine: Chris |
| Korralik müüja, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Kovanaama |
Tonis454
vastuseid: 240
vaadatud: 67707
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2021 12:33:19 pealkiri: Kommenteerimine: Kovanaama |
Ostsin sülearvuti. Oli nõus postiga saatma ning pakk oli ka väga turvaliselt ära pakitud. Soovitan!  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
Tonis454
vastuseid: 1320
vaadatud: 267216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2020 09:00:58 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| , tasuta on Modern Warfare: Warzone. |
teema: Kommenteerimine: SanderH |
Tonis454
vastuseid: 23
vaadatud: 7149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2019 15:21:49 pealkiri: Kommenteerimine: SanderH |
| Ostsin videokaarti, kõik sujus kiiresti ja probleemideta. |
teema: Kommenteerimine: DooDleZ* |
Tonis454
vastuseid: 97
vaadatud: 28699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2018 21:16:09 pealkiri: Kommenteerimine: DooDleZ* |
| Kiire ja murevaba tehing. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: juuri321 |
Tonis454
vastuseid: 187
vaadatud: 60667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2017 00:01:20 pealkiri: Kommenteerimine: juuri321 |
Kiire ja positiivne tehing.  |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Tonis454
vastuseid: 741
vaadatud: 343657
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.03.2016 21:59:45 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Kas Eestis on võimalik kuskilt Goprole odavaid lisatarvikuid soetada?
Pean silmas mingit sellist komplekti http://www.aliexpress.com/item/GoPro-accessories-13-in-1-Family-Kit-Go-Pro-SJ4000-SJ5000-S ... |
teema: Kommenteerimine: jt234 |
Tonis454
vastuseid: 131
vaadatud: 62238
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2015 16:59:09 pealkiri: Kommenteerimine: jt234 |
Ostsin nutikella, kiire ja korralik tehing.  |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
Tonis454
vastuseid: 399
vaadatud: 374108
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.05.2015 18:06:05 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
Hei,
kas keegi oskab öelda, kas sellist pilli on mõtet osta graveerimiseks ja ehk ka nt 5-8mm vineeri lõikamiseks?
http://www.osta.ee/minifrees-universaalne-tooriist-135w-tarvikutega-kohvris- ... |
teema: Kommenteerimine: blackhawk |
Tonis454
vastuseid: 97
vaadatud: 25062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2015 20:37:04 pealkiri: Kommenteerimine: blackhawk |
Ostsin nikoni objektiivi. Igati korralik müüja!  |
teema: Kommenteerimine: Oliver.ds |
Tonis454
vastuseid: 21
vaadatud: 6736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2014 10:29:35 pealkiri: Kommenteerimine: Oliver.ds |
| Ostsin telefoni, igati kiire ja eeskujulik müüja! |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Tonis454
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2014 13:24:19 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Kiire ja usaldusväärne ostja!  |
teema: Kommenteerimine: FluffyOwl |
Tonis454
vastuseid: 15
vaadatud: 4717
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2014 11:17:56 pealkiri: Kommenteerimine: FluffyOwl |
Ostis ühe kõvaketta.  |
teema: Väga suur FPS drop filmimise ajal. |
Tonis454
vastuseid: 9
vaadatud: 3710
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.08.2014 18:25:39 pealkiri: Väga suur FPS drop filmimise ajal. |
| OBSiga salvestades kasuta video encodingul x264 asemel intel quick sync'i. |
teema: Kommenteerimine: Miltec |
Tonis454
vastuseid: 50
vaadatud: 16904
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2014 16:25:30 pealkiri: Kommenteerimine: Miltec |
| Müüs NASi, väga positiivne kogemus. Soovitan! |
teema: Ühele WiFi-ruuterile teise sappa panemine (probleem) |
Tonis454
vastuseid: 3
vaadatud: 2453
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.06.2014 11:48:43 pealkiri: Ühele WiFi-ruuterile teise sappa panemine (probleem) |
Linksysel lülita DHCP välja ja määra staatiline IP (näiteks kui thomson on 192.168.1.1 siis Linksysele määra 192.168.1.2).
Juhtmete ühendamisel ära linksysel WAN porti kasuta. |
teema: Kommenteerimine: forint |
Tonis454
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2014 18:14:16 pealkiri: Kommenteerimine: forint |
| Väga usaldusväärne müüja. Soovitan! 5+ |
teema: Pildi viskab mustaks |
Tonis454
vastuseid: 8
vaadatud: 3670
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.02.2014 11:35:05 pealkiri: Pildi viskab mustaks |
| Kunagi oli samasugune probleem, reinstallisin drivereid 2-3 korda ja imekombel probleem kadus. |
teema: Kommenteerimine: Pokemon |
Tonis454
vastuseid: 262
vaadatud: 55605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2014 14:58:10 pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon |
| Ostsin cpu ja emaplaadi. Kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: trip |
Tonis454
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2013 20:48:32 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
| Ostsin videokaarti, kõik sujus väga ladusalt. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Tonis454
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2013 16:20:40 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin mälud. Tehing toimus käest kätte kõik 5+. Soovitan  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Tonis454
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054183
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2013 23:22:21 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Võtsin ligi. 24eur eest on meelelahutust pikaks ajaks. |
teema: Gigabyte R9 280X lõugab hirmsalt |
Tonis454
vastuseid: 9
vaadatud: 3080
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.12.2013 21:01:17 pealkiri: Gigabyte R9 280X lõugab hirmsalt |
GPU jõuab 70C siis algab TRRR, TTRRR, VRRR mida seal videos pole.
Visuaalselt kõik korras? vendi labad terved ja ükski juhe vastu ei käi? |
teema: -Watercooling- |
Tonis454
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727922
|
foorum: Jahutus postitatud: 02.12.2013 13:27:55 pealkiri: -Watercooling- |
| Laing D5 on tootlikuse poole pealt üks võimsamaid, cpu + sli/cf setup pole mingi probleem. |
teema: -Watercooling- |
Tonis454
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727922
|
foorum: Jahutus postitatud: 02.12.2013 11:13:32 pealkiri: -Watercooling- |
Olen vee peale mõelnud, kuid meelde tuleb kohe sõbra veepump, mis teeb veits pininat või noh undab, nii vastikult, et samas ruumis magada väga ei saa.
Kui vaiksed tänapäeva pumbad on? haudvaiks ... |
teema: Telerite üldteema |
Tonis454
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907078
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2013 19:18:36 pealkiri: Telerite üldteema |
mis sellest isendit arvata LG 55LA640S kui hinnapiiriks on 1000 euri
Endal LG 42la660s mis erineb ainult suuruse poolest ja LG magic pult on kaasas.
Taustavalgus kergelt ebaühtlane ja must ei ol ... |
teema: Telerite üldteema |
Tonis454
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907078
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.11.2013 18:50:35 pealkiri: Telerite üldteema |
mis sellest isendit arvata LG 55LA640S kui hinnapiiriks on 1000 euri
Endal LG 42la660s mis erineb ainult suuruse poolest ja LG magic pult on kaasas.
Taustavalgus kergelt ebaühtlane ja must ei ol ... |
teema: -Watercooling- |
Tonis454
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727922
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.11.2013 13:53:06 pealkiri: -Watercooling- |
Võid ploki lahti võtta ja teda näiteks äädika sees leotada.
Kraapida eriti ei soovita, sest alumiinium veeplokidel on üldjuhul pind anodeeritud, et vähendada korrosiooni teket. |
teema: Kommenteerimine: wizky |
Tonis454
vastuseid: 54
vaadatud: 18237
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2013 08:35:50 pealkiri: Kommenteerimine: wizky |
Väga meeldiv tehing, kiire ja korralik. |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
Tonis454
vastuseid: 2430
vaadatud: 571044
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2013 23:58:53 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Orginaali müüakse üldjuhul ainult koos ekraaniga. Ebays on tõenäoliselt enamus mingi aftermarket värk ja orginaali sealt raske leida. |
teema: -Watercooling- |
Tonis454
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727922
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.10.2013 17:16:11 pealkiri: -Watercooling- |
Mis sellest arvatakse http://www.modikomp.ee/vesijahutused/3831109863176/ ?
Pump suht lärmakas. |
teema: -Watercooling- |
Tonis454
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727922
|
foorum: Jahutus postitatud: 26.10.2013 15:38:55 pealkiri: -Watercooling- |
Mis keemiaga radika seest puhtaks saab?
http://www.upload.ee/image/3665515/DSC_0021.jpg
Viimati puhastades valasin äädikat täis ja ajasin kuumaõhu püstoliga soojaks, päris puhtaks saab nii. |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
Tonis454
vastuseid: 2430
vaadatud: 571044
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.10.2013 19:26:48 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Keegi kuskilt ebayst või DXist veidi suurema mahutavusega akut oskab soovitada? |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Tonis454
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2013 15:14:58 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
| Ostsin Delli monitori. Kaup hea! |
teema: Uus Vertex 4 probleem |
Tonis454
vastuseid: 21
vaadatud: 5842
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.08.2013 18:28:40 pealkiri: Uus Vertex 4 probleem |
Ilma clean formatita ei booti ülesse lihtsalt, kui enne formatit on valitud ide, siis jääbki see ide peale.
Vähemalt nii olen aru saanud.
Ava Regedit, sealt HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentC ... |
teema: Uus Vertex 4 probleem |
Tonis454
vastuseid: 21
vaadatud: 5842
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.08.2013 16:00:18 pealkiri: Uus Vertex 4 probleem |
| TRIM funktsioon toimib? |
teema: IT õppimine |
Tonis454
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319505
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.06.2013 14:53:09 pealkiri: IT õppimine |
| Tartu KHK |
teema: IT õppimine |
Tonis454
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319505
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.06.2013 13:15:50 pealkiri: IT õppimine |
Plaanis minna kutsekasse keskhariduse baasil, arvutid ja arvutivõrgud erialale.
Vastuvõtu tingimustes on test arvutil, äkki oskab keegi öelda mida see endast kujutab? |
teema: Kommenteerimine: RagnarKahr |
Tonis454
vastuseid: 263
vaadatud: 61759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2013 15:20:46 pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr |
Ostsin radika, kõik ok.
Soovitan  |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
Tonis454
vastuseid: 1189
vaadatud: 358273
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 24.02.2013 18:04:12 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
jep
N7 netipulka ei saa külge lükata?
Saab ikka kui tablet on rootitud. Vaja seda appi https://play.google.com/store/apps/details?id=de.draisberghof.pppwidget&hl=et |
teema: Asus|Google Nexus 7 |
Tonis454
vastuseid: 1189
vaadatud: 358273
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 19.02.2013 08:21:26 pealkiri: Asus|Google Nexus 7 |
Kuidas Nexus7-t OTG kaablit kasutades samal ajal laadida saaks?
Nexus 7 ei saa usb host mode ajal laadida, selle jaoks on vaja teist kernelit.
Timur's USB host kernel tundub suht hea ja töötab ... |
teema: Kommenteerimine: martl |
Tonis454
vastuseid: 244
vaadatud: 61721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2013 14:56:30 pealkiri: Kommenteerimine: martl |
| Ostsin CPU jahutuse, tehing kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: SirDerp |
Tonis454
vastuseid: 16
vaadatud: 4840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2013 10:23:07 pealkiri: Kommenteerimine: SirDerp |
Ostis veepumba, kõik 5+  |
teema: Kommenteerimine: jamaisvu |
Tonis454
vastuseid: 184
vaadatud: 138236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2012 17:18:39 pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu |
Ostsin veepumba, kõik sujus hästi, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Tbit |
Tonis454
vastuseid: 264
vaadatud: 86245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2012 13:05:43 pealkiri: Kommenteerimine: Tbit |
Ostsin paar kõvaketast posti teel, aus kaup. 5+  |
teema: Kommenteerimine: helar66 |
Tonis454
vastuseid: 18
vaadatud: 7658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2012 14:08:39 pealkiri: Kommenteerimine: helar66 |
Aitas steamist arma2 osta. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: skyTronic |
Tonis454
vastuseid: 48
vaadatud: 25795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2012 10:00:30 pealkiri: Kommenteerimine: skyTronic |
Ostsin videokaarti, tehing käis kiirelt ja muretult.
Soovitan  |
| |