Avaleht
otsing leidis 893 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Elisa zyxel nr7101
Tint

vastuseid: 11
vaadatud: 1747

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.04.2026 13:06:41   pealkiri: Elisa zyxel nr7101
Just, Läbi sisemise wifi saab ainult seadistada, netti sellest ei pääse.
Vaja on switch ja AP talle järele surada või siis mõni bridge mode ruuter.

Muideks Telia ipv6 ainult töötas selles ...
  teema: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse
Tint

vastuseid: 26
vaadatud: 3499

sõnumfoorum: Hinnad   postitatud: 02.04.2026 09:11:51   pealkiri: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse
Muidugi laiskus
Minu näide on konkreetselt ühest ketist, täpselt sama toode kahe kordse hinnavahega. Lihtsalt huvi pärast sai võrreldud kuidas osatakse pügada
  teema: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse
Tint

vastuseid: 26
vaadatud: 3499

sõnumfoorum: Hinnad   postitatud: 02.04.2026 08:44:48   pealkiri: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse
Jura..Saksamaal Lidl poes nugade komplekt 49.- ja parajasti soodus 39.-
Eesti Lidli poes täpselt sama komplekt 99.-
  teema: Jellyfin üldteema
Tint

vastuseid: 57
vaadatud: 18534

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.12.2025 15:51:49   pealkiri: Jellyfin üldteema
Mul istub Jellyfin serveris kus i5-7500 ja Intel int 630 ning pole küll täheldanud et prose laes oleks filmide vaatamisel. Või ma ei tea, mis film seda teeks
~$ jellyfin --version
Jellyfin.Server ...
  teema: Telia Koduinternet
Tint

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696910

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.12.2025 15:36:45   pealkiri: Telia Koduinternet
Iga oma püsti pandud ruuteri/seadme eest peab ka "hoolitsema" et maailmale midagi kättesaadav poleks. Kes väga teemaga kursis pole siis soovitaks rendi seadet. Mina küll hobi korras kolisin ubutu ...
  teema: Telia Koduinternet
Tint

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696910

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.12.2025 13:15:09   pealkiri: Telia Koduinternet
, thumbs_up.gif
  teema: DNS Probe Possible error (Telia Inteno DG301A WAN katkeb sageli (ühendus ebastabiilne)).
Tint

vastuseid: 11
vaadatud: 1231

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.11.2025 16:30:58   pealkiri: DNS Probe Possible error (Telia Inteno DG301A WAN katkeb sageli (ühendus ebastabiilne)).
Inteno las vahetavad välja.
Lihtsalt huvi pärast küsin, et ega ei kasuta massiliselt torrentitvõi muu p2p, mis avab lühikese ajaga sadu või tuhandeid ühendusi erinevate peer'idega, ruuter ei ...
  teema: Telia koduinternet bufferbloat / ping spikes
Tint

vastuseid: 13
vaadatud: 1515

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.11.2025 15:43:53   pealkiri: Telia koduinternet bufferbloat / ping spikes
Kui kanali täis tõmbab siis viskabki latentsuse üles. Aga kui mängida tahad, siis bandwith limiter, linuxi kerneli jaoks on täitsa olemas kerneli lollitamiseks.

tc qdisc add dev eth0 root tbf ...
  teema: Assetto Corsa Rally
Tint

vastuseid: 10
vaadatud: 1926

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2025 11:33:04   pealkiri: Assetto Corsa Rally
, tee hea ülevaade ka icon_biggrin.gif
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Tint

vastuseid: 2128
vaadatud: 913687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2025 13:06:24   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
See nädalavahetus KCD2 tasuta mängimiseks kes veel osta pole saanud/tahtnud!

https://www.upload.ee/image/18775304/image_2025-11-07_120506578.png
  teema: phpBB logimine
Tint

vastuseid: 1
vaadatud: 1185

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.06.2025 11:49:19   pealkiri: phpBB logimine
Jah, phpBB ei logi vaikimisi detailset kasutajate tegevuste ajalugu, kuid seda saab teha kas (extension) või enda kirjutatud väikese PHP koodi lisamisega. Googledamisel leiab ikka midagi. Who Visite ...
  teema: Mozilla Thunderbird
Tint

vastuseid: 1062
vaadatud: 414497

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.05.2025 16:06:34   pealkiri: Mozilla Thunderbird
Loomulikult sa võid sinna kasuta filme ka panna. Puhtalt office365 postkasti suurus on 4,7G. Ülejäänud mudru teistes kaustades. Küsimus jääb ikkagi, kui suur see inbox olema peab, et katki läh ...
  teema: Mozilla Thunderbird
Tint

vastuseid: 1062
vaadatud: 414497

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.05.2025 15:45:17   pealkiri: Mozilla Thunderbird
.thunderbird$ du -sh
8,9G
  teema: Mozilla Thunderbird
Tint

vastuseid: 1062
vaadatud: 414497

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.05.2025 14:58:23   pealkiri: Mozilla Thunderbird
ma ei tea, kui suur see inbox peab siis olema, et katki läheks. hetkel näitab mul, et inboxis 38 326 kirja.
Teises kaustas 44 228 kirja. Pole katki midagi läinud
  teema: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile
Tint

vastuseid: 27
vaadatud: 9761

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.05.2025 15:05:26   pealkiri: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile
Oled proovinud juba maksta ka nfc'd kasutades?
Viskad siia ka selle lingi ehk, kuidas tegid.
  teema: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile
Tint

vastuseid: 27
vaadatud: 9761

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.05.2025 10:14:07   pealkiri: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile
Kahju, et Samsung Wallet ei lase eesti kaarte lisada, oleks olnud huvitatud. Tükk aega madistasin peale uue telefoni kättesaamist, kuniks guugeldades põhjuse leidsin.
  teema: Microsoft Flight Simulator 2020
Tint

vastuseid: 208
vaadatud: 62296

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2025 08:24:39   pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020
On erinevad jah. Mõtlesin seda, et graafika sätete all on Anti-Aliasing kus valikuteks TAA, DLSS ja FSR.
TAA on antialiase vorm, see aitab eemaldada sakke.DLSS on jõudluse, mitte kvaliteedi jaoks ...
  teema: Kingdom Come Deliverance II
Tint

vastuseid: 40
vaadatud: 10496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2025 15:45:32   pealkiri: Kingdom Come Deliverance II
thumbs_up.gif
mäng omal ka läbi, ootab dlc'sid
  teema: Microsoft Flight Simulator 2020
Tint

vastuseid: 208
vaadatud: 62296

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2025 09:05:17   pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020
Sarnaselt 2020'ga ei ole näinud veel väikseid hakkimisi, ei taevas ega suurel lennuväljal, maandumisel. Sestap loobusin ka dlss'st kuna TAA'ga pilt teravam
  teema: Microsoft Flight Simulator 2020
Tint

vastuseid: 208
vaadatud: 62296

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2025 15:23:25   pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020
Nädal aega mänginud msfs2024, jookseb palju paremini, ei kasuta dlssi ega fsr'i. Mäng kasutab netti päris palju. Graafik 2min sammuga st päris lagi ei ole näha
  teema: Assassin's Creed Shadows
Tint

vastuseid: 121
vaadatud: 33615

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2025 13:55:55   pealkiri: Assassin's Creed Shadows
isiklikult minu jaoks hakkab AC oma võlu kaotama, ei paku enam huvi. Areng pigem nagu Far Cry'l
Vaatasin oma poolt tundi Taneli mängimist, uni tuli peale icon_biggrin.gif
  teema: Kingdom Come Deliverance II
Tint

vastuseid: 40
vaadatud: 10496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2025 09:46:24   pealkiri: Kingdom Come Deliverance II
Magada saab paljudes kohtades, endal pole leidmisega probleeme olnud,
Semine juures kohe väike laagriplatsi koht, maga palju tahad ja küpseta liha. Pmst väikesed laagriplatsid avasta kaarti läbi ...
  teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
Tint

vastuseid: 48
vaadatud: 16421

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.02.2025 15:57:03   pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
saab küll, samamoodi nagu win10 all. Kui tahad aga uuemaid featuure win11 all siis neid sa lihtsalt ei saa, pmst ainult security updated
  teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
Tint

vastuseid: 48
vaadatud: 16421

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.02.2025 13:14:37   pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
jama lugu kui see nii on, i9-9900k + rtx4080 on siiamaani väga hästi hakkama saanud mängudes. peab hakkama mõtlema linuxi all mängimisele
  teema: naljakad lehed
Tint

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231027

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.11.2024 14:10:19   pealkiri: naljakad lehed
https://jaanipension.ee/
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: STALKER 2
Tint

vastuseid: 886
vaadatud: 182346

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2024 11:04:56   pealkiri: STALKER 2
On tõesti hea mäng, kui teema huvi pakub siis julgen soovitada. Tulistamine on ok ja vastaste spawnimist pole täheldanud
  teema: Windows 11
Tint

vastuseid: 4791
vaadatud: 800863

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 31.10.2024 11:28:45   pealkiri: Windows 11
Pole varasemalt win11'ga probleeme olnud. Eile tuli update 24h2 peale, kõik jäi tööle.
  teema: Telia Koduinternet
Tint

vastuseid: 23979
vaadatud: 5696910

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.10.2024 16:11:51   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas sa näe. Järjekordne artikkel sellest kuidas internet Eestis on kallis ja uued vabandused Telia poolt miks see nii on:

Üllatav või mitte? Eestlased maksavad Teliale koduinterneti eest rohkem ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Tint

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483047

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.10.2024 09:37:45   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
spoofitud kõnede tehnoloogiline pool on tegelikult legaalne ning teatud ärilistel eesmärkidel kasutatav
https://digitark.telia.ee/era/14-10-digitund-kuidas-on-voimalik-et-petukoned-tulevad-minu-en ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Tint

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483047

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.10.2024 12:09:46   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
Caller ID Spoofing, neid numbreid on mõttetu välja tuua
  teema: Alien: Isolation
Tint

vastuseid: 296
vaadatud: 69939

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2024 11:49:12   pealkiri: Alien: Isolation
jälgin
  teema: Low-Budget Repairs
Tint

vastuseid: 7
vaadatud: 3554

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.09.2024 12:52:11   pealkiri: Low-Budget Repairs
Proovin kindlasti icon_lol.gif
Tuletab meelde soomalste My Summer Car'i
  teema: Mafia: The Old Country
Tint

vastuseid: 61
vaadatud: 12696

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2024 10:50:24   pealkiri: Mafia: The Old Country
jälgin. Juba see mittemidagiütlev treiler paistab huvitavam kui Mafia 3
  teema: Wreckfest 1 & 2
Tint

vastuseid: 439
vaadatud: 159344

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2024 13:37:13   pealkiri: Wreckfest 1 & 2
Tegelikult ega graafikal ka mdiagi häda polnud, jooksis hästi ja nägi kena välja. Päris sama mootor ka ei ole, mootor ehitatakse/ehitati ümber. Vähemalt internestist leitud põhjal on kuulda s ...
  teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
Tint

vastuseid: 3190
vaadatud: 733492

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.07.2024 16:02:18   pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
Keegi võiks selle küsitluse ikkagi ära resettida
  teema: Kingdom Come Deliverance II
Tint

vastuseid: 40
vaadatud: 10496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2024 10:35:08   pealkiri: Kingdom Come Deliverance II
Väga hea uudis. Antud zanr meeldib väga
Esimese osa ostsin kui oli alfa või beta staatuses, ei mäletagi, siis oli toores ja ma ei tea mis imepilli ta tahtis, et jookseks normaalselt. Nüüdseks m ...
  teema: IPv6 Eesti mobiilivõrkudes
Tint

vastuseid: 91
vaadatud: 49353

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.04.2024 10:29:08   pealkiri: IPv6 Eesti mobiilivõrkudes
test käib ja senini töötab kenaasti
  teema: Kommenteerimine: ballack007
Tint

vastuseid: 116
vaadatud: 12837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2024 09:55:54   pealkiri: Kommenteerimine: ballack007
Ostsin arvuti, kõik töötab
  teema: Kommenteerimine: JoonV
Tint

vastuseid: 13
vaadatud: 3195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2024 09:01:26   pealkiri: Kommenteerimine: JoonV
Ostsin klaviatuuri
  teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
Tint

vastuseid: 3190
vaadatud: 733492

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.10.2023 14:51:40   pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
Seda enam, et omab 13900K (7800X3D oleks parem 1440p peal) ja 4090 aga kasutab Win11 Home. Ja kasutab PT aga ei kasuta Ray Reconstructionit.

performanci suhtes pole mingit vahet kas win11 home või ...
  teema: Starfield
Tint

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2023 11:17:41   pealkiri: Starfield

Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.

Ja kõik muu on selle mänguga korras siis või? icon_biggrin.gif
  teema: Starfield
Tint

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2023 12:05:03   pealkiri: Starfield
Tahaks nagu vastata sellise jutu peale mdiagi, kuid ei oska öelda muud kui, et siis ei oleks mõtet olnud teha isegi nii suurt mapi kuna keegi ei viitsi neid läbi jalutada. icon_lol.gif
Vaatasin video l ...
  teema: Cyberpunk 2077
Tint

vastuseid: 2204
vaadatud: 468130

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2023 09:22:09   pealkiri: Cyberpunk 2077
, HUB oli vist, kes mainis et kõik settingud tuleb 2x üle kontrollida, peale ei jää ning peale restarti vb defaulti minna.

...

Asi pole selles, et peale ei jää. Jääb küll, minul selle ...
  teema: Cyberpunk 2077
Tint

vastuseid: 2204
vaadatud: 468130

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.09.2023 14:30:47   pealkiri: Cyberpunk 2077
Huvitav bugi, piirasin settingutes max fpsi 60 peale, kuna monitor 60Hz. Mängus ikka fps 110-120.
Lähen tagasi settingutesse, seal fps 60. Keerasin siis max fpsi 30 peale. Settingutes olles püsib ...
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Tint

vastuseid: 28
vaadatud: 17804

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 21.09.2023 12:25:30   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
ruuter ruuteriks, seal sa saad piirata ehk ip põhiselt ligipääsu, pigem on sinna tulemüüri ruuteri asemel vaja
  teema: Cyberpunk 2077
Tint

vastuseid: 2204
vaadatud: 468130

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2023 09:02:55   pealkiri: Cyberpunk 2077

Ise ilmselt võtan taas ette kuna uus skill süsteem aga krt päris räigelt on mängida enne kuni DLC-ni jõuab.

, tee siis pikem mänguvideo, läbimängimine nt icon_biggrin.gif
  teema: Cyberpunk 2077
Tint

vastuseid: 2204
vaadatud: 468130

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.09.2023 14:38:32   pealkiri: Cyberpunk 2077
peab hakkama varsti uuesti otsast peale mängima, paistab, et muutusi on olnud ikka väga palju
  teema: Starfield
Tint

vastuseid: 446
vaadatud: 76167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.09.2023 09:06:49   pealkiri: Starfield
Esimene video, mis jäi ette icon_biggrin.gif

you are fuckin idiot if you want too much icon_biggrin.gif
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Tint

vastuseid: 1749
vaadatud: 291093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.08.2023 13:37:00   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
https://www.digitaltrends.com/computing/why-i-leave-dlss-3-off-in-games/ sellist artiklit lugesin eile, isiklikult võtaks küll dlss'i tuju/isu ära.
Jube kole on küll. Kui saaks ei kasutaks, kuid ...
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Tint

vastuseid: 587
vaadatud: 127465

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.08.2023 15:51:56   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
https://www.online.ee/terms/

3. Registreerumine ja Teenuse kasutamine

Selle Teenuse eesmärk ei ole e-maile saada, lugeda ega saata. Teenust kasutades kinnitate, et olete üle 18 aasta vana ja ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.