|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa zyxel nr7101 |
Tint
vastuseid: 11
vaadatud: 1747
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.04.2026 13:06:41 pealkiri: Elisa zyxel nr7101 |
Just, Läbi sisemise wifi saab ainult seadistada, netti sellest ei pääse.
Vaja on switch ja AP talle järele surada või siis mõni bridge mode ruuter.
Muideks Telia ipv6 ainult töötas selles ... |
teema: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse |
Tint
vastuseid: 26
vaadatud: 3499
|
foorum: Hinnad postitatud: 02.04.2026 09:11:51 pealkiri: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse |
Muidugi laiskus
Minu näide on konkreetselt ühest ketist, täpselt sama toode kahe kordse hinnavahega. Lihtsalt huvi pärast sai võrreldud kuidas osatakse pügada |
teema: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse |
Tint
vastuseid: 26
vaadatud: 3499
|
foorum: Hinnad postitatud: 02.04.2026 08:44:48 pealkiri: Jura kohvimasin on Eestis sadu eurosid kallim kui Saksamaal. Riik algatas menetluse |
Jura..Saksamaal Lidl poes nugade komplekt 49.- ja parajasti soodus 39.-
Eesti Lidli poes täpselt sama komplekt 99.- |
teema: Jellyfin üldteema |
Tint
vastuseid: 57
vaadatud: 18534
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.12.2025 15:51:49 pealkiri: Jellyfin üldteema |
Mul istub Jellyfin serveris kus i5-7500 ja Intel int 630 ning pole küll täheldanud et prose laes oleks filmide vaatamisel. Või ma ei tea, mis film seda teeks
~$ jellyfin --version
Jellyfin.Server ... |
teema: Telia Koduinternet |
Tint
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696910
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.12.2025 15:36:45 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Iga oma püsti pandud ruuteri/seadme eest peab ka "hoolitsema" et maailmale midagi kättesaadav poleks. Kes väga teemaga kursis pole siis soovitaks rendi seadet. Mina küll hobi korras kolisin ubutu ... |
teema: Telia Koduinternet |
Tint
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696910
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.12.2025 13:15:09 pealkiri: Telia Koduinternet |
,  |
teema: DNS Probe Possible error (Telia Inteno DG301A WAN katkeb sageli (ühendus ebastabiilne)). |
Tint
vastuseid: 11
vaadatud: 1231
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.11.2025 16:30:58 pealkiri: DNS Probe Possible error (Telia Inteno DG301A WAN katkeb sageli (ühendus ebastabiilne)). |
Inteno las vahetavad välja.
Lihtsalt huvi pärast küsin, et ega ei kasuta massiliselt torrentitvõi muu p2p, mis avab lühikese ajaga sadu või tuhandeid ühendusi erinevate peer'idega, ruuter ei ... |
teema: Telia koduinternet bufferbloat / ping spikes |
Tint
vastuseid: 13
vaadatud: 1515
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.11.2025 15:43:53 pealkiri: Telia koduinternet bufferbloat / ping spikes |
Kui kanali täis tõmbab siis viskabki latentsuse üles. Aga kui mängida tahad, siis bandwith limiter, linuxi kerneli jaoks on täitsa olemas kerneli lollitamiseks.
tc qdisc add dev eth0 root tbf ... |
teema: Assetto Corsa Rally |
Tint
vastuseid: 10
vaadatud: 1926
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2025 11:33:04 pealkiri: Assetto Corsa Rally |
, tee hea ülevaade ka  |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Tint
vastuseid: 2128
vaadatud: 913687
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2025 13:06:24 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
See nädalavahetus KCD2 tasuta mängimiseks kes veel osta pole saanud/tahtnud!
https://www.upload.ee/image/18775304/image_2025-11-07_120506578.png |
teema: phpBB logimine |
Tint
vastuseid: 1
vaadatud: 1185
|
foorum: Tarkvara postitatud: 12.06.2025 11:49:19 pealkiri: phpBB logimine |
| Jah, phpBB ei logi vaikimisi detailset kasutajate tegevuste ajalugu, kuid seda saab teha kas (extension) või enda kirjutatud väikese PHP koodi lisamisega. Googledamisel leiab ikka midagi. Who Visite ... |
teema: Mozilla Thunderbird |
Tint
vastuseid: 1062
vaadatud: 414497
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.05.2025 16:06:34 pealkiri: Mozilla Thunderbird |
| Loomulikult sa võid sinna kasuta filme ka panna. Puhtalt office365 postkasti suurus on 4,7G. Ülejäänud mudru teistes kaustades. Küsimus jääb ikkagi, kui suur see inbox olema peab, et katki läh ... |
teema: Mozilla Thunderbird |
Tint
vastuseid: 1062
vaadatud: 414497
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.05.2025 15:45:17 pealkiri: Mozilla Thunderbird |
.thunderbird$ du -sh
8,9G |
teema: Mozilla Thunderbird |
Tint
vastuseid: 1062
vaadatud: 414497
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.05.2025 14:58:23 pealkiri: Mozilla Thunderbird |
ma ei tea, kui suur see inbox peab siis olema, et katki läheks. hetkel näitab mul, et inboxis 38 326 kirja.
Teises kaustas 44 228 kirja. Pole katki midagi läinud |
teema: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile |
Tint
vastuseid: 27
vaadatud: 9761
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.05.2025 15:05:26 pealkiri: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile |
Oled proovinud juba maksta ka nfc'd kasutades?
Viskad siia ka selle lingi ehk, kuidas tegid. |
teema: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile |
Tint
vastuseid: 27
vaadatud: 9761
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.05.2025 10:14:07 pealkiri: Wallet / kaartide hoidmise tarkvara Androidile |
| Kahju, et Samsung Wallet ei lase eesti kaarte lisada, oleks olnud huvitatud. Tükk aega madistasin peale uue telefoni kättesaamist, kuniks guugeldades põhjuse leidsin. |
teema: Microsoft Flight Simulator 2020 |
Tint
vastuseid: 208
vaadatud: 62296
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.04.2025 08:24:39 pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020 |
On erinevad jah. Mõtlesin seda, et graafika sätete all on Anti-Aliasing kus valikuteks TAA, DLSS ja FSR.
TAA on antialiase vorm, see aitab eemaldada sakke.DLSS on jõudluse, mitte kvaliteedi jaoks ... |
teema: Kingdom Come Deliverance II |
Tint
vastuseid: 40
vaadatud: 10496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2025 15:45:32 pealkiri: Kingdom Come Deliverance II |
mäng omal ka läbi, ootab dlc'sid |
teema: Microsoft Flight Simulator 2020 |
Tint
vastuseid: 208
vaadatud: 62296
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2025 09:05:17 pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020 |
| Sarnaselt 2020'ga ei ole näinud veel väikseid hakkimisi, ei taevas ega suurel lennuväljal, maandumisel. Sestap loobusin ka dlss'st kuna TAA'ga pilt teravam |
teema: Microsoft Flight Simulator 2020 |
Tint
vastuseid: 208
vaadatud: 62296
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2025 15:23:25 pealkiri: Microsoft Flight Simulator 2020 |
| Nädal aega mänginud msfs2024, jookseb palju paremini, ei kasuta dlssi ega fsr'i. Mäng kasutab netti päris palju. Graafik 2min sammuga st päris lagi ei ole näha |
teema: Assassin's Creed Shadows |
Tint
vastuseid: 121
vaadatud: 33615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.03.2025 13:55:55 pealkiri: Assassin's Creed Shadows |
isiklikult minu jaoks hakkab AC oma võlu kaotama, ei paku enam huvi. Areng pigem nagu Far Cry'l
Vaatasin oma poolt tundi Taneli mängimist, uni tuli peale  |
teema: Kingdom Come Deliverance II |
Tint
vastuseid: 40
vaadatud: 10496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2025 09:46:24 pealkiri: Kingdom Come Deliverance II |
Magada saab paljudes kohtades, endal pole leidmisega probleeme olnud,
Semine juures kohe väike laagriplatsi koht, maga palju tahad ja küpseta liha. Pmst väikesed laagriplatsid avasta kaarti läbi ... |
teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe |
Tint
vastuseid: 48
vaadatud: 16421
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.02.2025 15:57:03 pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe |
| saab küll, samamoodi nagu win10 all. Kui tahad aga uuemaid featuure win11 all siis neid sa lihtsalt ei saa, pmst ainult security updated |
teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe |
Tint
vastuseid: 48
vaadatud: 16421
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.02.2025 13:14:37 pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe |
| jama lugu kui see nii on, i9-9900k + rtx4080 on siiamaani väga hästi hakkama saanud mängudes. peab hakkama mõtlema linuxi all mängimisele |
teema: naljakad lehed |
Tint
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231027
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.11.2024 14:10:19 pealkiri: naljakad lehed |
https://jaanipension.ee/
 |
teema: STALKER 2 |
Tint
vastuseid: 886
vaadatud: 182346
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2024 11:04:56 pealkiri: STALKER 2 |
| On tõesti hea mäng, kui teema huvi pakub siis julgen soovitada. Tulistamine on ok ja vastaste spawnimist pole täheldanud |
teema: Windows 11 |
Tint
vastuseid: 4791
vaadatud: 800863
|
foorum: Microsoft postitatud: 31.10.2024 11:28:45 pealkiri: Windows 11 |
| Pole varasemalt win11'ga probleeme olnud. Eile tuli update 24h2 peale, kõik jäi tööle. |
teema: Telia Koduinternet |
Tint
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696910
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.10.2024 16:11:51 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kas sa näe. Järjekordne artikkel sellest kuidas internet Eestis on kallis ja uued vabandused Telia poolt miks see nii on:
Üllatav või mitte? Eestlased maksavad Teliale koduinterneti eest rohkem ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
Tint
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483047
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.10.2024 09:37:45 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
spoofitud kõnede tehnoloogiline pool on tegelikult legaalne ning teatud ärilistel eesmärkidel kasutatav
https://digitark.telia.ee/era/14-10-digitund-kuidas-on-voimalik-et-petukoned-tulevad-minu-en ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
Tint
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483047
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.10.2024 12:09:46 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
| Caller ID Spoofing, neid numbreid on mõttetu välja tuua |
teema: Alien: Isolation |
Tint
vastuseid: 296
vaadatud: 69939
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2024 11:49:12 pealkiri: Alien: Isolation |
| jälgin |
teema: Low-Budget Repairs |
Tint
vastuseid: 7
vaadatud: 3554
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2024 12:52:11 pealkiri: Low-Budget Repairs |
Proovin kindlasti
Tuletab meelde soomalste My Summer Car'i |
teema: Mafia: The Old Country |
Tint
vastuseid: 61
vaadatud: 12696
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2024 10:50:24 pealkiri: Mafia: The Old Country |
| jälgin. Juba see mittemidagiütlev treiler paistab huvitavam kui Mafia 3 |
teema: Wreckfest 1 & 2 |
Tint
vastuseid: 439
vaadatud: 159344
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2024 13:37:13 pealkiri: Wreckfest 1 & 2 |
| Tegelikult ega graafikal ka mdiagi häda polnud, jooksis hästi ja nägi kena välja. Päris sama mootor ka ei ole, mootor ehitatakse/ehitati ümber. Vähemalt internestist leitud põhjal on kuulda s ... |
teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
Tint
vastuseid: 3190
vaadatud: 733492
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.07.2024 16:02:18 pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
| Keegi võiks selle küsitluse ikkagi ära resettida |
teema: Kingdom Come Deliverance II |
Tint
vastuseid: 40
vaadatud: 10496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2024 10:35:08 pealkiri: Kingdom Come Deliverance II |
Väga hea uudis. Antud zanr meeldib väga
Esimese osa ostsin kui oli alfa või beta staatuses, ei mäletagi, siis oli toores ja ma ei tea mis imepilli ta tahtis, et jookseks normaalselt. Nüüdseks m ... |
teema: IPv6 Eesti mobiilivõrkudes |
Tint
vastuseid: 91
vaadatud: 49353
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.04.2024 10:29:08 pealkiri: IPv6 Eesti mobiilivõrkudes |
| test käib ja senini töötab kenaasti |
teema: Kommenteerimine: ballack007 |
Tint
vastuseid: 116
vaadatud: 12837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2024 09:55:54 pealkiri: Kommenteerimine: ballack007 |
| Ostsin arvuti, kõik töötab |
teema: Kommenteerimine: JoonV |
Tint
vastuseid: 13
vaadatud: 3195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2024 09:01:26 pealkiri: Kommenteerimine: JoonV |
| Ostsin klaviatuuri |
teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
Tint
vastuseid: 3190
vaadatud: 733492
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.10.2023 14:51:40 pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
Seda enam, et omab 13900K (7800X3D oleks parem 1440p peal) ja 4090 aga kasutab Win11 Home. Ja kasutab PT aga ei kasuta Ray Reconstructionit.
performanci suhtes pole mingit vahet kas win11 home või ... |
teema: Starfield |
Tint
vastuseid: 446
vaadatud: 76167
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2023 11:17:41 pealkiri: Starfield |
Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.
Ja kõik muu on selle mänguga korras siis või?  |
teema: Starfield |
Tint
vastuseid: 446
vaadatud: 76167
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2023 12:05:03 pealkiri: Starfield |
Tahaks nagu vastata sellise jutu peale mdiagi, kuid ei oska öelda muud kui, et siis ei oleks mõtet olnud teha isegi nii suurt mapi kuna keegi ei viitsi neid läbi jalutada.
Vaatasin video l ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
Tint
vastuseid: 2204
vaadatud: 468130
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2023 09:22:09 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
, HUB oli vist, kes mainis et kõik settingud tuleb 2x üle kontrollida, peale ei jää ning peale restarti vb defaulti minna.
...
Asi pole selles, et peale ei jää. Jääb küll, minul selle ... |
teema: Cyberpunk 2077 |
Tint
vastuseid: 2204
vaadatud: 468130
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.09.2023 14:30:47 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Huvitav bugi, piirasin settingutes max fpsi 60 peale, kuna monitor 60Hz. Mängus ikka fps 110-120.
Lähen tagasi settingutesse, seal fps 60. Keerasin siis max fpsi 30 peale. Settingutes olles püsib ... |
teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu |
Tint
vastuseid: 28
vaadatud: 17804
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 21.09.2023 12:25:30 pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu |
| ruuter ruuteriks, seal sa saad piirata ehk ip põhiselt ligipääsu, pigem on sinna tulemüüri ruuteri asemel vaja |
teema: Cyberpunk 2077 |
Tint
vastuseid: 2204
vaadatud: 468130
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2023 09:02:55 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
Ise ilmselt võtan taas ette kuna uus skill süsteem aga krt päris räigelt on mängida enne kuni DLC-ni jõuab.
, tee siis pikem mänguvideo, läbimängimine nt  |
teema: Cyberpunk 2077 |
Tint
vastuseid: 2204
vaadatud: 468130
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.09.2023 14:38:32 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| peab hakkama varsti uuesti otsast peale mängima, paistab, et muutusi on olnud ikka väga palju |
teema: Starfield |
Tint
vastuseid: 446
vaadatud: 76167
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2023 09:06:49 pealkiri: Starfield |
Esimene video, mis jäi ette
you are fuckin idiot if you want too much  |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Tint
vastuseid: 1749
vaadatud: 291093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.08.2023 13:37:00 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
https://www.digitaltrends.com/computing/why-i-leave-dlss-3-off-in-games/ sellist artiklit lugesin eile, isiklikult võtaks küll dlss'i tuju/isu ära.
Jube kole on küll. Kui saaks ei kasutaks, kuid ... |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
Tint
vastuseid: 587
vaadatud: 127465
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.08.2023 15:51:56 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
https://www.online.ee/terms/
3. Registreerumine ja Teenuse kasutamine
Selle Teenuse eesmärk ei ole e-maile saada, lugeda ega saata. Teenust kasutades kinnitate, et olete üle 18 aasta vana ja ... |
| |