Avaleht
otsing leidis 529 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Paypal & eBay üldteema
Timoha

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877467

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.10.2025 13:49:29   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Sarnane mure ka minuga juhtus PayPal'iga. Eile sai logitud kolm korda (tulid sms kohale), täna enam ei mingit sms'i. Selle sms päeva limiidi kohta kuskilt infot ette ei tulnud (vedas et otsing andis ...
  teema: Kommenteerimine: cabbage
Timoha

vastuseid: 41
vaadatud: 16955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2024 13:41:47   pealkiri: Logitech G903
Ostis hiire. Kiire, korralik tehing. Igati soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: stepzter
Timoha

vastuseid: 25
vaadatud: 17889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2024 19:26:04   pealkiri: Saitek Joystick X52
Müüsin juhtpuldi. Kiire ja korrektne tehing. Igati soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dateight
Timoha

vastuseid: 213
vaadatud: 42191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2023 14:32:08   pealkiri: WD 16TB whitelabel WD160EDFZ
Kiire ja korralik äri tehtud!
Igati positiivne! thumbs_up.gif
  teema: lapik.ee
Timoha

vastuseid: 357
vaadatud: 89487

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.06.2023 15:40:32   pealkiri: lapik.ee
Sarnane juhtum ka minul! Avasin karbi 'Xtar BC4 Li-ion ja NiMH akude laadija' ja noh, USB-C kaabel täiesti olemas! thumbs_up.gif Ei tea, kas peaks tagastama nüüd seda kaablit icon_razz1.gif
Enne ostu sai korraliku i ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.07.2022 19:15:13   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, minul IB-120CL-U3 näeb ilusti WD Ultrastar DC 14TB HC530 ja töötab sellega. Samuti kui paralleelselt üks vanem WD Red 3TB sisse panen siis seda näeb eraldi ja saab faile nende vahelt liigutada ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.07.2022 13:31:56   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Põnev elu neljapäeviti...
Tellisin siis selle IcyBox IB-123CL-U3 ära kuna kuskil ei leidnud infot, et automaatselt läheb sleep'i ja lootsin parimat...õhtul jäi ikkagi kripeldama ja kirjutasin R ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.07.2022 10:28:21   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, lülitada vast ei saa jah. Aga selles mõttes, mõne jaoks on see vägagi vajalik funktsioon, ma usun. Lihtsalt minu jaoks on see pigem häiriv/ebamugav faktor. Usun et kloonimisel sleep mode'sse ta ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.07.2022 19:57:14   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, no mul tegelikult hetkel seda offline kloonimist pole vaja (ehk tulevikus millalgi) aga häirib ikkagi see Auto Sleep Mode, kui tahad kiiresti asjadele ligi saada.
Ma esijalgu proovin selle odavam ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.07.2022 19:22:01   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Mina proovin vahetada IcyBox IB-123CL-U3 vastu, lootes sellele et too ei oma Auto Sleep Mode't.
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.07.2022 18:34:11   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Tekkisid mõtted peas mis ei anna rahu...ehk saab siin abi. icon_razz1.gif
On üks välikarbis USB otsaga WD Ultrastar DC 14TB HC530 (HDD1), mida kasutan arhiveerimiseks, video/foto failide hoidmiseks/vaatamis ...
  teema: Logitechi tehasegarantii
Timoha

vastuseid: 131
vaadatud: 70560

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.12.2021 20:41:16   pealkiri: Logitechi tehasegarantii
, tänud infi eest. thumbs_up.gif
, saatsin PS'i icon_wink.gif
  teema: Logitechi tehasegarantii
Timoha

vastuseid: 131
vaadatud: 70560

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.12.2021 09:38:16   pealkiri: Logitechi tehasegarantii
, tead sa mõnda kohta kus saab neid parandada? Mul endal üks G903 hiir millel vasak klahv teeb topelt kliki ja üks G703 mis vastupidi jätab vahele vahest ühe kliki icon_smile.gif Garantiid neil enam pole aga ...
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Timoha

vastuseid: 210
vaadatud: 184741

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.11.2021 14:18:54   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
, selge, võtan arvesse seda mudelit. thumbs_up.gif
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Timoha

vastuseid: 210
vaadatud: 184741

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.11.2021 10:49:20   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
, vaatasin igasugu ülevaateid ja paljud on 1280 välja vahetanud 1700 vastu. Sama hinnaklass põhimõtteliselt.
, olen sellega arvestanud. Ja noh, kui asi/vahe nii hull on siis ehk üritan jääda ...
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Timoha

vastuseid: 210
vaadatud: 184741

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.11.2021 00:44:24   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
Tervist. Otsin siin asenduseks oma vanale komplektile (Edifier S730D 2.1) sama firma toodet aga miskit 2.0 seeriast. Lähevad Creative Sound Blaster ZXR külge ja arvutilauale plaan paigaldada. Oskab ...
  teema: Youtube üldteema
Timoha

vastuseid: 2946
vaadatud: 603389

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.06.2021 15:04:54   pealkiri: Youtube üldteema
Täna kella 11 paiku sama jama. Aga nüüd proovisin uuesti ja toimis ilusti. Huvitav oli see et sai seda videod ilusti mobiilis ära vaadatud aga arvuti Chrome's ikka streigis.
  teema: Youtube üldteema
Timoha

vastuseid: 2946
vaadatud: 603389

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.12.2020 10:36:15   pealkiri: Youtube üldteema
Sama mure minul viimased 3-5 päeva olnud. Reso muutub üpris kiiresti kõige madalamale ja kui käsitsi muudad suurema peale siis ei suuda end käima panna (ring kerib ja kerib).
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.11.2020 22:50:52   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Sain siis nüüd oma Seagate IronWolf 6TB (ST6000VN001) kätte....njah, suur vahe ikkagi vaikuse poolepealt senise 14TB Ultrastar DC HC530 (WUH721414ALE6L4)'ga. Nüüd siis küsimus, kui soov on midag ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.11.2020 20:56:57   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, , tänud infi eest. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Hetkel siis tellisin Seagate IronWolf 6TB (ST6000VN001). Eks vaatab milline müra vahe on.
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.11.2020 07:54:17   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Hommik kõigile. Tulin nõu küsima. icon_smile.gif
Seis selline... QNAP TS-228A, sees on üks 14TB Ultrastar DC HC530 (WUH721414ALE6L4) - suht lärmakas kui töötab. Samas oman ühte vana WD RED 3TB (WD30EFRX) ...
  teema: Telia Koduinternet
Timoha

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.10.2020 17:00:21   pealkiri: Telia Koduinternet
, selge, eks teeb siis selliselt uuenduse.
, siis paistab, et ELION3.16.4-190212 on X aegne juba icon_smile.gif
  teema: Telia Koduinternet
Timoha

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.10.2020 09:27:02   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas Telia iseteeninduses enam uuendust INTENO DG400 PRIME'le ei pakuta? Hetkel näitab, et peal on ELION3.16.4-190212, see vist ei ole kõige värskem. icon_confused.gif Samas kui asi toimib siis ehk las olla (jook ...
  teema: OnePlus 8 seeria arutelu
Timoha

vastuseid: 186
vaadatud: 63501

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.04.2020 15:20:17   pealkiri: OnePlus 8 seeria arutelu
thumbs_up.gif Kah plaanin oma 5T välja vahetada 8 vastu icon_smile.gif
  teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Timoha

vastuseid: 1114
vaadatud: 314746

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 26.03.2020 16:20:24   pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine
Tervist kõigile! Seda me vajame hetkel vist kõige rohkem icon_smile.gif
Tahtsin nati abi küsida koduse NAS-i soetamise kohta. Soov on siis väike (2-bay) karbike mis oleks maksimaalselt vaikne, sisse läheb ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.02.2020 13:53:06   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, ma arvan et kinnitusega oli kõik ok (WD Red 6TB WD60EFRX oli ülivaikne sama korpuse sees), sest samuti väljaspool korpust tegi väga äratuntava koleda tugeva krõbina. Kahjuks minu salvestus ei ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.02.2020 13:55:45   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
, korpuse sees, kus enne oli vana WD RED 6TB mis sellist koledat häält ei teinud. Kahjuks jah, seda videos ei ole kuulda kui reaalselt - päris vali krõbin. Aga juba vist läheb garantiisse. Selle ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Timoha

vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.02.2020 10:37:57   pealkiri: WD Red WD140EFFX
Tervist. Soetasin paar päeva tagasi endale igasugu faile ladustamiseks uue WD Red 14TB WD140EFFX (vana WD Red 6TB(WD60EFRX) läheb vahetamisele). Aga kui uue HDD'ga tööd teha siis võrreldes vanaga ...
  teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad
Timoha

vastuseid: 1048
vaadatud: 477555

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.02.2020 17:49:46   pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI
, icon_smile.gif lootsin vist, et ehk keegi soovitab mõnda NAS karbikest just minu olukorrale. Ja kas peab ostma sama HDD ning panema neid RAID0 või JBOD (eriti tugev selles ei ole) või kuidas ratsionaalsem te ...
  teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad
Timoha

vastuseid: 1048
vaadatud: 477555

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.02.2020 15:55:27   pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Timoha

vastuseid: 1391
vaadatud: 717335

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 25.12.2019 21:03:44   pealkiri: Mugav tool
Selge, tänud info eest. thumbs_up.gif Eks peab kohale minema ja proovima. Suurus mulle peaks B sobima. Piilun seda Cosm kah ära (arvan et pikema seljatoega variandi).
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Timoha

vastuseid: 1391
vaadatud: 717335

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 25.12.2019 16:31:55   pealkiri: Mugav tool
Tervist kõigile. Plaanin lähiajal vahetada oma hästi teeninud alates 2014 arvutitooli MAXNOMIC® DOMINATOR. thumbs_up.gif Muidu tooliga rahul aga mingid osad hakkasid toolil 'väsima', katte siin-seal hakka ...
  teema: Itella Smartpost teema
Timoha

vastuseid: 225
vaadatud: 96806

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.10.2019 06:54:07   pealkiri: Itella Smartpost teema
, sest Itella jälgimislehel oli kirjas (kui vajutasid selle 'I' musta nupukese peale), et pakk toimetatakse kohaliku postkontorisse.
Aga asi lahenes sellega, et pakk toodi ikka päeval koju.

http ...
  teema: Itella Smartpost teema
Timoha

vastuseid: 225
vaadatud: 96806

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.10.2019 10:59:38   pealkiri: Itella Smartpost teema
Täna (16.10) 'huvitav' kogemus Itella kulleriga.
Sai tellitud Wiggle'st asju, DHL Eestisse ja siit siis Itellaga edasi. Wiggle lubas et pakk peaks olema 15.10 'päeva jooksul' käes. Lisan pildi se ...
  teema: Kommenteerimine: zim01
Timoha

vastuseid: 97
vaadatud: 22599

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2019 21:15:05   pealkiri: Kommenteerimine: zim01
Ostis klaviatuuri. Saatis täissumma ette icon_razz1.gif thumbs_up.gif Igati soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kõvaketta kloonimine
Timoha

vastuseid: 177
vaadatud: 67812

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.01.2019 00:44:26   pealkiri: Kõvaketta kloonimine
, tänud muidugi info eest aga...nagu ma saan aru nendel adapteritel on vahe, ühed on m.2 (need odavamad) ja teised on NVMe M.2 (need mis on kallimad) ja tavalised m.2 adapterid mis mel siin kohalike ...
  teema: Kõvaketta kloonimine
Timoha

vastuseid: 177
vaadatud: 67812

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.01.2019 01:34:31   pealkiri: Kõvaketta kloonimine
, mõlemad ssd't peaksid olema NVMe M.2 (nii vana 950 PRO NVMe M.2 SSD MZ-V5P256BW kui ka plaanitud uus 970 PRO NVME M.2 MZ-V7P512BW).
Hetkel peas on kaks lahendust:
1. Kas ostan/laenan adapteri ja ...
  teema: Kõvaketta kloonimine
Timoha

vastuseid: 177
vaadatud: 67812

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2019 22:37:10   pealkiri: Kõvaketta kloonimine
, aaa, nüüd sain mõttest aru. icon_smile.gif Eks ma tahtsin/tahaks läbi Samsung Data Migration softi + adapter teha. Minu arust kõige kergem ja kindlam asi (vähemalt siiani on see toiminud), lihtsalt seda ...
  teema: Kõvaketta kloonimine
Timoha

vastuseid: 177
vaadatud: 67812

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2019 21:15:10   pealkiri: Kõvaketta kloonimine
, emm....saaks ehk lahti seletada mida see täpsemalt peaks tähendama? icon_neutral.gif
  teema: Kõvaketta kloonimine
Timoha

vastuseid: 177
vaadatud: 67812

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2019 13:37:10   pealkiri: NVMe M.2>USB
Ei tea kas päris õige teema...aga...
Tekkis soov vahetada välja oma masinas olev Samsung 950 PRO 256GB M.2(Win10) uuema vastu, Samsung 970 PRO 512GB NVMe M.2 2280. Kuna uue Win. installimisega teg ...
  teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Timoha

vastuseid: 2823
vaadatud: 612649

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.01.2019 18:01:51   pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Veitsa infot minu üleval kirjutatud probleemi kohta (Core/Memory sagedus). Sai täna pandud värskemad draiverid (417.71) ja paistab et nüüd mängust väljudes sagedused lähevad ilusti alla. thumbs_up.gif
  teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Timoha

vastuseid: 2823
vaadatud: 612649

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.12.2018 13:12:23   pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid
, no minu konfi puhul 391.35 läksid küll idles kuni 139/405 Core/Memory. Aga vot uuematega juba ei lähe nii kergelt (vahest lähevad vahest peab trikki monitoride sagedusega tegema).
Aga jah see v ...
  teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Timoha

vastuseid: 2823
vaadatud: 612649

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.12.2018 02:00:33   pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Mul, peale mängu väljumist jääb see sagedus 1557/5616 (Core/Memory) kuid vanadega läksid 139/405 peale.
  teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Timoha

vastuseid: 2823
vaadatud: 612649

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.12.2018 23:41:41   pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Tervist kõigile. Ilmus väike mure peale draiverite uuendust. icon_neutral.gif
Istusin tükk aega 391.35 peal ja täna siis otsustasin minna uuemate peale. Installisin siis 417.35 (eelnevalt DDU abil vana drive ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Timoha

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.10.2018 17:10:03   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Minu soov osta AIO on seepärast, et ei soovi korpuse vendikaid eraldi paigaldada (AIO läheb ette), ei taha suurt kolakat keset kasti (isegi siis kui kast on kinni) ja kõige lõpus võiks öelda 'ma ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Timoha

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.10.2018 22:28:17   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
, kuskil jäi silma see, et Fractal Kelvin seerial olid mõned probleemid (kohe alguses pump tegi koledat häält ja seda vahetati kohe garantiikorras välja. Sama mis mul oli esimesel ostul be quiet! ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Timoha

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.10.2018 17:53:55   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
, selge, tänud arvamuse eest. Mida rohkem uurin seda rohkem arvan et Fractal Design Celsius S24. thumbs_up.gif
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Timoha

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.10.2018 10:40:41   pealkiri: AIO
Tervist kõigile!
Kuna mu be quiet! Silent Loop 280mm pump hakkas imelike hääli vahepeal tegema (kuulsin et sellel seerial pidi neil nõrk koht olema) siis hakkasin otsima endale uue AIO (240/280) ...
  teema: Telia Koduinternet
Timoha

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.04.2018 15:23:56   pealkiri: Telia Koduinternet
Selge, tänud info ja soovituste eest thumbs_up.gif Hetkel siis jätan nii nagu on. icon_rolleyes.gif
  teema: Telia Koduinternet
Timoha

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.04.2018 10:57:42   pealkiri: Telia Koduinternet
Mul selline küsimus. Kunagi, kui sai endale 100/100 (hetkel 300/300) korterisse siis ostsin INTENO DG301 kuna oli vaja WiFi korterisse. Nüüd seda vajadust ei ole. Kuna kasutan ainult interneti teen ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.