|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Timoha
vastuseid: 17702
vaadatud: 3877467
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.10.2025 13:49:29 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Sarnane mure ka minuga juhtus PayPal'iga. Eile sai logitud kolm korda (tulid sms kohale), täna enam ei mingit sms'i. Selle sms päeva limiidi kohta kuskilt infot ette ei tulnud (vedas et otsing andis ... |
teema: Kommenteerimine: cabbage |
Timoha
vastuseid: 41
vaadatud: 16955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2024 13:41:47 pealkiri: Logitech G903 |
Ostis hiire. Kiire, korralik tehing. Igati soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: stepzter |
Timoha
vastuseid: 25
vaadatud: 17889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2024 19:26:04 pealkiri: Saitek Joystick X52 |
Müüsin juhtpuldi. Kiire ja korrektne tehing. Igati soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: dateight |
Timoha
vastuseid: 213
vaadatud: 42191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2023 14:32:08 pealkiri: WD 16TB whitelabel WD160EDFZ |
Kiire ja korralik äri tehtud!
Igati positiivne!  |
teema: lapik.ee |
Timoha
vastuseid: 357
vaadatud: 89487
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.06.2023 15:40:32 pealkiri: lapik.ee |
Sarnane juhtum ka minul! Avasin karbi 'Xtar BC4 Li-ion ja NiMH akude laadija' ja noh, USB-C kaabel täiesti olemas! Ei tea, kas peaks tagastama nüüd seda kaablit
Enne ostu sai korraliku i ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.07.2022 19:15:13 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| , minul IB-120CL-U3 näeb ilusti WD Ultrastar DC 14TB HC530 ja töötab sellega. Samuti kui paralleelselt üks vanem WD Red 3TB sisse panen siis seda näeb eraldi ja saab faile nende vahelt liigutada ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.07.2022 13:31:56 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Põnev elu neljapäeviti...
Tellisin siis selle IcyBox IB-123CL-U3 ära kuna kuskil ei leidnud infot, et automaatselt läheb sleep'i ja lootsin parimat...õhtul jäi ikkagi kripeldama ja kirjutasin R ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.07.2022 10:28:21 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| , lülitada vast ei saa jah. Aga selles mõttes, mõne jaoks on see vägagi vajalik funktsioon, ma usun. Lihtsalt minu jaoks on see pigem häiriv/ebamugav faktor. Usun et kloonimisel sleep mode'sse ta ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.07.2022 19:57:14 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
, no mul tegelikult hetkel seda offline kloonimist pole vaja (ehk tulevikus millalgi) aga häirib ikkagi see Auto Sleep Mode, kui tahad kiiresti asjadele ligi saada.
Ma esijalgu proovin selle odavam ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.07.2022 19:22:01 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| Mina proovin vahetada IcyBox IB-123CL-U3 vastu, lootes sellele et too ei oma Auto Sleep Mode't. |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.07.2022 18:34:11 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Tekkisid mõtted peas mis ei anna rahu...ehk saab siin abi.
On üks välikarbis USB otsaga WD Ultrastar DC 14TB HC530 (HDD1), mida kasutan arhiveerimiseks, video/foto failide hoidmiseks/vaatamis ... |
teema: Logitechi tehasegarantii |
Timoha
vastuseid: 131
vaadatud: 70560
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.12.2021 20:41:16 pealkiri: Logitechi tehasegarantii |
, tänud infi eest.
, saatsin PS'i  |
teema: Logitechi tehasegarantii |
Timoha
vastuseid: 131
vaadatud: 70560
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 17.12.2021 09:38:16 pealkiri: Logitechi tehasegarantii |
, tead sa mõnda kohta kus saab neid parandada? Mul endal üks G903 hiir millel vasak klahv teeb topelt kliki ja üks G703 mis vastupidi jätab vahele vahest ühe kliki Garantiid neil enam pole aga ... |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Timoha
vastuseid: 210
vaadatud: 184741
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.11.2021 14:18:54 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
, selge, võtan arvesse seda mudelit.  |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Timoha
vastuseid: 210
vaadatud: 184741
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.11.2021 10:49:20 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
, vaatasin igasugu ülevaateid ja paljud on 1280 välja vahetanud 1700 vastu. Sama hinnaklass põhimõtteliselt.
, olen sellega arvestanud. Ja noh, kui asi/vahe nii hull on siis ehk üritan jääda ... |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Timoha
vastuseid: 210
vaadatud: 184741
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.11.2021 00:44:24 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
| Tervist. Otsin siin asenduseks oma vanale komplektile (Edifier S730D 2.1) sama firma toodet aga miskit 2.0 seeriast. Lähevad Creative Sound Blaster ZXR külge ja arvutilauale plaan paigaldada. Oskab ... |
teema: Youtube üldteema |
Timoha
vastuseid: 2946
vaadatud: 603389
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.06.2021 15:04:54 pealkiri: Youtube üldteema |
| Täna kella 11 paiku sama jama. Aga nüüd proovisin uuesti ja toimis ilusti. Huvitav oli see et sai seda videod ilusti mobiilis ära vaadatud aga arvuti Chrome's ikka streigis. |
teema: Youtube üldteema |
Timoha
vastuseid: 2946
vaadatud: 603389
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.12.2020 10:36:15 pealkiri: Youtube üldteema |
| Sama mure minul viimased 3-5 päeva olnud. Reso muutub üpris kiiresti kõige madalamale ja kui käsitsi muudad suurema peale siis ei suuda end käima panna (ring kerib ja kerib). |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.11.2020 22:50:52 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| Sain siis nüüd oma Seagate IronWolf 6TB (ST6000VN001) kätte....njah, suur vahe ikkagi vaikuse poolepealt senise 14TB Ultrastar DC HC530 (WUH721414ALE6L4)'ga. Nüüd siis küsimus, kui soov on midag ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.11.2020 20:56:57 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
, , tänud infi eest.
Hetkel siis tellisin Seagate IronWolf 6TB (ST6000VN001). Eks vaatab milline müra vahe on. |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.11.2020 07:54:17 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Hommik kõigile. Tulin nõu küsima.
Seis selline... QNAP TS-228A, sees on üks 14TB Ultrastar DC HC530 (WUH721414ALE6L4) - suht lärmakas kui töötab. Samas oman ühte vana WD RED 3TB (WD30EFRX) ... |
teema: Telia Koduinternet |
Timoha
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.10.2020 17:00:21 pealkiri: Telia Koduinternet |
, selge, eks teeb siis selliselt uuenduse.
, siis paistab, et ELION3.16.4-190212 on X aegne juba  |
teema: Telia Koduinternet |
Timoha
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.10.2020 09:27:02 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kas Telia iseteeninduses enam uuendust INTENO DG400 PRIME'le ei pakuta? Hetkel näitab, et peal on ELION3.16.4-190212, see vist ei ole kõige värskem. Samas kui asi toimib siis ehk las olla (jook ... |
teema: OnePlus 8 seeria arutelu |
Timoha
vastuseid: 186
vaadatud: 63501
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.04.2020 15:20:17 pealkiri: OnePlus 8 seeria arutelu |
Kah plaanin oma 5T välja vahetada 8 vastu  |
teema: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine |
Timoha
vastuseid: 1114
vaadatud: 314746
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.03.2020 16:20:24 pealkiri: Koduse NAS-ketta / serveri ehitamine |
Tervist kõigile! Seda me vajame hetkel vist kõige rohkem
Tahtsin nati abi küsida koduse NAS-i soetamise kohta. Soov on siis väike (2-bay) karbike mis oleks maksimaalselt vaikne, sisse läheb ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.02.2020 13:53:06 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| , ma arvan et kinnitusega oli kõik ok (WD Red 6TB WD60EFRX oli ülivaikne sama korpuse sees), sest samuti väljaspool korpust tegi väga äratuntava koleda tugeva krõbina. Kahjuks minu salvestus ei ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.02.2020 13:55:45 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| , korpuse sees, kus enne oli vana WD RED 6TB mis sellist koledat häält ei teinud. Kahjuks jah, seda videos ei ole kuulda kui reaalselt - päris vali krõbin. Aga juba vist läheb garantiisse. Selle ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Timoha
vastuseid: 4373
vaadatud: 1031010
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.02.2020 10:37:57 pealkiri: WD Red WD140EFFX |
| Tervist. Soetasin paar päeva tagasi endale igasugu faile ladustamiseks uue WD Red 14TB WD140EFFX (vana WD Red 6TB(WD60EFRX) läheb vahetamisele). Aga kui uue HDD'ga tööd teha siis võrreldes vanaga ... |
teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad |
Timoha
vastuseid: 1048
vaadatud: 477555
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.02.2020 17:49:46 pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI |
, lootsin vist, et ehk keegi soovitab mõnda NAS karbikest just minu olukorrale. Ja kas peab ostma sama HDD ning panema neid RAID0 või JBOD (eriti tugev selles ei ole) või kuidas ratsionaalsem te ... |
teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad |
Timoha
vastuseid: 1048
vaadatud: 477555
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.02.2020 15:55:27 pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI |
|
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Timoha
vastuseid: 1391
vaadatud: 717335
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.12.2019 21:03:44 pealkiri: Mugav tool |
Selge, tänud info eest. Eks peab kohale minema ja proovima. Suurus mulle peaks B sobima. Piilun seda Cosm kah ära (arvan et pikema seljatoega variandi). |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
Timoha
vastuseid: 1391
vaadatud: 717335
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.12.2019 16:31:55 pealkiri: Mugav tool |
Tervist kõigile. Plaanin lähiajal vahetada oma hästi teeninud alates 2014 arvutitooli MAXNOMIC® DOMINATOR. Muidu tooliga rahul aga mingid osad hakkasid toolil 'väsima', katte siin-seal hakka ... |
teema: Itella Smartpost teema |
Timoha
vastuseid: 225
vaadatud: 96806
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.10.2019 06:54:07 pealkiri: Itella Smartpost teema |
, sest Itella jälgimislehel oli kirjas (kui vajutasid selle 'I' musta nupukese peale), et pakk toimetatakse kohaliku postkontorisse.
Aga asi lahenes sellega, et pakk toodi ikka päeval koju.
http ... |
teema: Itella Smartpost teema |
Timoha
vastuseid: 225
vaadatud: 96806
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.10.2019 10:59:38 pealkiri: Itella Smartpost teema |
Täna (16.10) 'huvitav' kogemus Itella kulleriga.
Sai tellitud Wiggle'st asju, DHL Eestisse ja siit siis Itellaga edasi. Wiggle lubas et pakk peaks olema 15.10 'päeva jooksul' käes. Lisan pildi se ... |
teema: Kommenteerimine: zim01 |
Timoha
vastuseid: 97
vaadatud: 22599
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2019 21:15:05 pealkiri: Kommenteerimine: zim01 |
Ostis klaviatuuri. Saatis täissumma ette Igati soovitan  |
teema: Kõvaketta kloonimine |
Timoha
vastuseid: 177
vaadatud: 67812
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.01.2019 00:44:26 pealkiri: Kõvaketta kloonimine |
| , tänud muidugi info eest aga...nagu ma saan aru nendel adapteritel on vahe, ühed on m.2 (need odavamad) ja teised on NVMe M.2 (need mis on kallimad) ja tavalised m.2 adapterid mis mel siin kohalike ... |
teema: Kõvaketta kloonimine |
Timoha
vastuseid: 177
vaadatud: 67812
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.01.2019 01:34:31 pealkiri: Kõvaketta kloonimine |
, mõlemad ssd't peaksid olema NVMe M.2 (nii vana 950 PRO NVMe M.2 SSD MZ-V5P256BW kui ka plaanitud uus 970 PRO NVME M.2 MZ-V7P512BW).
Hetkel peas on kaks lahendust:
1. Kas ostan/laenan adapteri ja ... |
teema: Kõvaketta kloonimine |
Timoha
vastuseid: 177
vaadatud: 67812
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2019 22:37:10 pealkiri: Kõvaketta kloonimine |
, aaa, nüüd sain mõttest aru. Eks ma tahtsin/tahaks läbi Samsung Data Migration softi + adapter teha. Minu arust kõige kergem ja kindlam asi (vähemalt siiani on see toiminud), lihtsalt seda ... |
teema: Kõvaketta kloonimine |
Timoha
vastuseid: 177
vaadatud: 67812
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2019 21:15:10 pealkiri: Kõvaketta kloonimine |
, emm....saaks ehk lahti seletada mida see täpsemalt peaks tähendama?  |
teema: Kõvaketta kloonimine |
Timoha
vastuseid: 177
vaadatud: 67812
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2019 13:37:10 pealkiri: NVMe M.2>USB |
Ei tea kas päris õige teema...aga...
Tekkis soov vahetada välja oma masinas olev Samsung 950 PRO 256GB M.2(Win10) uuema vastu, Samsung 970 PRO 512GB NVMe M.2 2280. Kuna uue Win. installimisega teg ... |
teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Timoha
vastuseid: 2823
vaadatud: 612649
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.01.2019 18:01:51 pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Veitsa infot minu üleval kirjutatud probleemi kohta (Core/Memory sagedus). Sai täna pandud värskemad draiverid (417.71) ja paistab et nüüd mängust väljudes sagedused lähevad ilusti alla.  |
teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Timoha
vastuseid: 2823
vaadatud: 612649
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.12.2018 13:12:23 pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
, no minu konfi puhul 391.35 läksid küll idles kuni 139/405 Core/Memory. Aga vot uuematega juba ei lähe nii kergelt (vahest lähevad vahest peab trikki monitoride sagedusega tegema).
Aga jah see v ... |
teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Timoha
vastuseid: 2823
vaadatud: 612649
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.12.2018 02:00:33 pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
| Mul, peale mängu väljumist jääb see sagedus 1557/5616 (Core/Memory) kuid vanadega läksid 139/405 peale. |
teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Timoha
vastuseid: 2823
vaadatud: 612649
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.12.2018 23:41:41 pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Tervist kõigile. Ilmus väike mure peale draiverite uuendust.
Istusin tükk aega 391.35 peal ja täna siis otsustasin minna uuemate peale. Installisin siis 417.35 (eelnevalt DDU abil vana drive ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Timoha
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.10.2018 17:10:03 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| Minu soov osta AIO on seepärast, et ei soovi korpuse vendikaid eraldi paigaldada (AIO läheb ette), ei taha suurt kolakat keset kasti (isegi siis kui kast on kinni) ja kõige lõpus võiks öelda 'ma ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Timoha
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.10.2018 22:28:17 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| , kuskil jäi silma see, et Fractal Kelvin seerial olid mõned probleemid (kohe alguses pump tegi koledat häält ja seda vahetati kohe garantiikorras välja. Sama mis mul oli esimesel ostul be quiet! ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Timoha
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.10.2018 17:53:55 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
, selge, tänud arvamuse eest. Mida rohkem uurin seda rohkem arvan et Fractal Design Celsius S24.  |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Timoha
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181528
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.10.2018 10:40:41 pealkiri: AIO |
Tervist kõigile!
Kuna mu be quiet! Silent Loop 280mm pump hakkas imelike hääli vahepeal tegema (kuulsin et sellel seerial pidi neil nõrk koht olema) siis hakkasin otsima endale uue AIO (240/280) ... |
teema: Telia Koduinternet |
Timoha
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.04.2018 15:23:56 pealkiri: Telia Koduinternet |
Selge, tänud info ja soovituste eest Hetkel siis jätan nii nagu on.  |
teema: Telia Koduinternet |
Timoha
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702384
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.04.2018 10:57:42 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Mul selline küsimus. Kunagi, kui sai endale 100/100 (hetkel 300/300) korterisse siis ostsin INTENO DG301 kuna oli vaja WiFi korterisse. Nüüd seda vajadust ei ole. Kuna kasutan ainult interneti teen ... |
| |