|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia Koduinternet |
Timo1337
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.06.2019 15:27:11 pealkiri: Telia Koduinternet |
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?
https://www.upload.ee/image/10112226/telia.jpg
Kustuta küpsised ja mure ... |
teema: Telia Koduinternet |
Timo1337
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.06.2019 21:53:56 pealkiri: Telia Koduinternet |
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?
https://www.upload.ee/image/10112226/telia.jpg |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Timo1337
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206
|
foorum: Töövahendus postitatud: 19.09.2018 18:31:26 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan ämblik, muidu kõik töötab. Keegi vahetab + ekraan hind? |
teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
Timo1337
vastuseid: 1345
vaadatud: 354445
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2018 18:53:12 pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu |
S9+ pärast mingit viimast uuendust, mis nädala aega ootel oli avastasin, et laadimisel LED enam ei tööta. muudel juhtudel töötab, üsna häiriv...
Eile kuulasin madala kvaliteediga youtube ... |
teema: Kommenteerimine: iks95 |
Timo1337
vastuseid: 118
vaadatud: 25275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2017 14:56:37 pealkiri: arvuti vidinad |
Ostis arvuti vidinaid  |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.01.2017 13:44:44 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Panin ka WP10 peale. Oh üllatust FB messenger on kaasaegne nagu IOS-l ja androdil pm. Ainuke puudus veel siis on, et ei näita kogu vestluse saadetud pilte. Saaks veel snapchati siis ei vahetaksi t ... |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.08.2016 13:31:30 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Mul sama seis, lisaks teeb telefon lambist kummalist heli. Käis isegi garantiis aga kasu ei olnud, elukaaslase telefon teeb ka seda heli. |
teema: Kommenteerimine: koiott |
Timo1337
vastuseid: 144
vaadatud: 42333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2016 21:32:04 pealkiri: Kommenteerimine: koiott |
Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
Timo1337
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2015 17:18:48 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Kiire tehing  |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Timo1337
vastuseid: 2303
vaadatud: 957386
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.06.2015 12:54:15 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Lumia 1320 pealmine ekraan katki, pilti näitab ja puutetundlikus töötab, kes tegeleb ja palju maksab?
Lumia 620 ekraanid katki katki, puutetundlikus ei tööta, tellisin hiinast ja üritasin vah ... |
teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
Timo1337
vastuseid: 1904
vaadatud: 589077
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.10.2014 22:18:09 pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
| Talverehe soodsamalt kuskilt kellegi kaudu - 205/55/R16. Kehvemal juhul sobib ka 225/45/r17 |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.07.2014 23:49:04 pealkiri: Telerite üldteema |
Galadoris päris hea hinnaga - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/444497/
kui just mingi viga hinnas ei ole  |
teema: Google Chrome üldteema |
Timo1337
vastuseid: 3235
vaadatud: 795951
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.06.2014 08:11:52 pealkiri: Google Chrome üldteema |
| Eelmine nädal hakkas see jant lambist pihta, et delfi videosi ei saa enam fullscreenis vaadata ja player crashib. Olen proovinud java, flashi showcase flash maha lasta ja uued panna aga ikka... idei ... |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.05.2014 11:45:23 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Huvitav, mis põhjusel Lumia1320 nii odav on? Specid on ju päris head, mõni teine ca samade specidega maksab 600€ |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.05.2014 09:05:10 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| tegin avastuse, et selle WP8.1 on see sõnumite(messaging) alt facebooki chat kadunud, kas kuidagi tagasi ei ole võimalik saada? |
teema: Telia Koduinternet |
Timo1337
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.05.2014 19:58:54 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Oska keegi seletada, sõbrad, tutavad kellel äike midagi läbi löönud on siis kahjud samalaadsed - arvuti võrgukaardid kus elioni kaabel sisse jookseb, mõni ruuteri port või siis digibox. ühel ... |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.05.2014 11:02:32 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| viirusetõrjetarkvara on puhas riistvararesurssi raiskamine |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2014 20:36:42 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Mina kasutan ka mingeid paari sendiseid ebay kaitsekilesid ja ei kurda. Hetkel telefon saab kohekohe aasta vanuseks ja 3-4kaitsekilet selle aja jooksul peal olnud ning ekraan on kriimuvaba ja seda k ... |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2014 22:00:26 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Ma tegin selle appstudio kasutaja ära ja siis kohe see preview for developers hakkas uuendust otsima ja leidis ka, kõigepealt uuendas 8.0 ja siis pärast seda leidis 8.1 uuneduse ka. |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.04.2014 20:04:13 pealkiri: Telerite üldteema |
| DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim) |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.03.2014 20:55:30 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Ju siis juhtus praak mudel olevat, sugulase 920 töötab küll väga normaalselt, isegi sain nädalkese seda kasutada ja ei ole ühtki halba sõna öelda.
Samahästi võin android telefoni maha teha ... |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.03.2014 20:45:09 pealkiri: Telerite üldteema |
| , selle teleka hind oli korra kuskil 440€, kuid vahepeal tõusis hind. |
teema: Windows Phone üldteema |
Timo1337
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.03.2014 20:20:55 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Ilmselt mitte, Lumia620 põllumaal ei navigeerinud seoses geopeitusega igatahes. |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Timo1337
vastuseid: 3098
vaadatud: 795069
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.03.2014 17:57:07 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
| Ma ei saanud üldse teha, emailile tuli teade, et uus küsitlus. 30min hiljem mõtlesin teen ära aga pärast lingile klikamist - Küsitlus on juba läbi, vabandame ebamugavuste pärast! |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2014 21:45:18 pealkiri: Heade hindade teema |
Suht tavaline, et enne reliisi enamvähem hind. Reliiisi ajal nõudulus suureneb ja ka hind tõuseb, siis tekib mõnikord kriis ja tõsteakse pisut ja mõne nädala pärast tunduvalt odavamlt juba.
T ... |
teema: F1 2014 hooaeg |
Timo1337
vastuseid: 5276
vaadatud: 603294
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.03.2014 19:59:41 pealkiri: F1 2014 hooaeg |
| Millisel põhjul VSB Austraalia GP lives ei näita o.O?( äkki keegi teab) Algses saatekava järgi pidi näitama nüüd muudetud. |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2014 19:45:51 pealkiri: Heade hindade teema |
| , ostsin mingi aeg COD MW2. |
teema: Project C.A.R.S. |
Timo1337
vastuseid: 809
vaadatud: 198634
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2014 10:28:39 pealkiri: Project C.A.R.S. |
Seekord on muusika küll mööda. Video ise  |
teema: Ilmavaatlus |
Timo1337
vastuseid: 36159
vaadatud: 4302543
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.03.2014 22:20:16 pealkiri: Ilmavaatlus |
|
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Timo1337
vastuseid: 3098
vaadatud: 795069
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.03.2014 11:40:09 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Emailid on samad, väga imelik  |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Timo1337
vastuseid: 3098
vaadatud: 795069
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.03.2014 11:29:06 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Kaua need väljamaksed HV-sse aega võtavad?
veebr. 13 2014 Väljamakse €2,00(töös)
Võtsin vabamikrofoni postitusõigust aga kui ta juba üle poole kuu (töös) on siis ilmselt ei jõua ... |
teema: F1 2014 hooaeg |
Timo1337
vastuseid: 5276
vaadatud: 603294
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.03.2014 11:10:06 pealkiri: F1 2014 hooaeg |
HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595035
just leidsin j ... |
teema: F1 2014 hooaeg |
Timo1337
vastuseid: 5276
vaadatud: 603294
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.03.2014 11:08:11 pealkiri: F1 2014 hooaeg |
HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O
Juba ootan uut ja põnevat hooaega. |
teema: The Crew |
Timo1337
vastuseid: 938
vaadatud: 192375
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2014 16:43:43 pealkiri: The Crew |
| Tundub videode põhjal päris huvitav polegi ammu miskit huvitavat roolikeeramismängu välja tulnud viimased Burnout Paradise ja GRID (1). |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2014 17:31:50 pealkiri: Heade hindade teema |
Keegi teab kust kohas saab võimalikult hea hinnaga CS:GO-d? Ise leidsin 8€. Tean, et pühade ajal saab steamis 3.5€ aga oleks vähe kiiremini vaja  |
teema: Kommenteerimine: djkiller |
Timo1337
vastuseid: 222
vaadatud: 87187
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2014 20:06:39 pealkiri: BF4 |
| Müüs väga hea hinnaga BF4. Tänud! |
teema: Telia TV |
Timo1337
vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2014 00:42:48 pealkiri: Telia TV |
| Ei saa aru, mis jama on. Igakord kui teleka ja digiboxi käima panen on see nr. 18 kanal ees Karusell vms, pole elusees seda kanalit vaadanudki. ( vana nutitv). Proovisin ka tehaseseaded lähestada ja ... |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.02.2014 22:48:04 pealkiri: Telerite üldteema |
| Mina kasutan puuteplaadiga pulti vaid vahel harva netti minekuks, sest tavaline pult istub paremini kätte. Peale hiljutist äppi uuendust oli probleemiks et channeli nuppudega ei jooksunud enam kanal ... |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.02.2014 14:26:07 pealkiri: Telerite üldteema |
| , Sellel Sonyl on väga hea pilt minu arvates. Vaatasin eelmine nädal isegi seda sony centeris ainult, et 46" ekraaniga. Ei ütleks, et nurga alt kehvem oleks olnud. |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.02.2014 22:01:18 pealkiri: Telerite üldteema |
| , ei tea midagi. Sugulase 1999€ maksnud telekas 2x garantiiremondis käinud ja kolmas kord vahetati uue vastu. |
teema: Telerite üldteema |
Timo1337
vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.02.2014 18:59:24 pealkiri: Telerite üldteema |
| Ega keegi juhuslikult ei tea, mis teler Tartu Tasku Sony Centeris tagaseinal suht keskel on? 46 tolline peaks to sony teler olema. Käisin täna vaatamas aga unustasin täpsemalt vaadata millega tegu ... |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2014 15:35:16 pealkiri: Heade hindade teema |
Kel veel pole, siis võtke ligi, eriti mõnus co-op'ida http://www.getgamesgo.com/product/lara-croft-and-the-guardian-of-light €2.49
selle raha eeset võib jälle ühe mängu kollektsioneerida st ... |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2014 10:54:41 pealkiri: Heade hindade teema |
selle mängu eest? jah.
pealegi on seda 3-4€ga saadaval olnud ka muul ajal.
4€ ongi peaaegu 6$. lisaks saab muud crappy, äkki kunagi tuleb tuju.
ja oleks võinud muul ajal ära osta siis. |
teema: Telia Koduinternet |
Timo1337
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.01.2014 12:15:35 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kui kellelgi veel sama asi, et on uuendanud TG784 8.C.D.9 tarkvara peale ja ei saa enam üle võrgu printida siis viga on USB pordi IP muutuses. Varem oli 192.168.1.253. Nüüd aga muutub iga ruuteri ... |
teema: Telia Koduinternet |
Timo1337
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.01.2014 13:28:07 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Lisaks paljudel vanematel inimestel isegi ei ole mobiiltelefone ja ei taha neist midagi kuulda. Minul maakohas toas mobiiltelefoniga levi ei ole, kuna peipsi ääres oli piirivalvuritel mingi radarite ... |
teema: Telia TV |
Timo1337
vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.01.2014 22:58:55 pealkiri: Telia TV |
Arusaamatu, mida Elion aastaid tegi, et ei suudetud kanalite vaatamiseks teha veebiliidest. Lätlased tegid omale umbes kahe kuuga.
ei usu, et asi suutmises on. |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2014 19:26:47 pealkiri: Heade hindade teema |
| mina pole alla 24€ näinud. On mõni leht ette jagada? Tean, et on hea mäng ja käiksin selle 24€ ka välja aga kuna see esimene beta jooksis nii halvasti mu läpakal siis ei raatsi lagg-i eest ... |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2014 19:15:38 pealkiri: Heade hindade teema |
, IE-ga toimib. chrome-ga jebis.
Igatahes genereerisin usa aadressi ja sain nüüd uue koodi ja töötab  |
teema: Heade hindade teema |
Timo1337
vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2014 18:51:49 pealkiri: Heade hindade teema |
Huvitav invalid product code kui üritan steami lisada... cod4 mac steam siis.
keegi veel ostis ja proovis, äkki tõesti tunneb steam mac-i värgi ära ja aktiveerimiseks vähemalt mac-i vaja o.O? ... |
teema: Ilmavaatlus |
Timo1337
vastuseid: 36159
vaadatud: 4302543
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.01.2014 15:27:37 pealkiri: Ilmavaatlus |
ülimõnus ilm ikka ja see talvine päike suudab alati päeva paremaks muuta  |
| |