Avaleht
otsing leidis 1417 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Koduinternet
Timo1337

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.06.2019 15:27:11   pealkiri: Telia Koduinternet
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?

https://www.upload.ee/image/10112226/telia.jpg

Kustuta küpsised ja mure ...
  teema: Telia Koduinternet
Timo1337

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.06.2019 21:53:56   pealkiri: Telia Koduinternet
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?

https://www.upload.ee/image/10112226/telia.jpg
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Timo1337

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192206

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 19.09.2018 18:31:26   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Samsung S9+ (SM-G965F/DS) ekraan ämblik, muidu kõik töötab. Keegi vahetab + ekraan hind?
  teema: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
Timo1337

vastuseid: 1345
vaadatud: 354445

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.04.2018 18:53:12   pealkiri: Samsung Galaxy S9 seeria arutelu
S9+ pärast mingit viimast uuendust, mis nädala aega ootel oli avastasin, et laadimisel LED enam ei tööta. muudel juhtudel töötab, üsna häiriv...

Eile kuulasin madala kvaliteediga youtube ...
  teema: Kommenteerimine: iks95
Timo1337

vastuseid: 118
vaadatud: 25275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2017 14:56:37   pealkiri: arvuti vidinad
Ostis arvuti vidinaid thumbs_up.gif
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.01.2017 13:44:44   pealkiri: Windows Phone üldteema
Panin ka WP10 peale. Oh üllatust FB messenger on kaasaegne nagu IOS-l ja androdil pm. Ainuke puudus veel siis on, et ei näita kogu vestluse saadetud pilte. Saaks veel snapchati siis ei vahetaksi t ...
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.08.2016 13:31:30   pealkiri: Windows Phone üldteema
Mul sama seis, lisaks teeb telefon lambist kummalist heli. Käis isegi garantiis aga kasu ei olnud, elukaaslase telefon teeb ka seda heli.
  teema: Kommenteerimine: koiott
Timo1337

vastuseid: 144
vaadatud: 42333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2016 21:32:04   pealkiri: Kommenteerimine: koiott
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: T2nel
Timo1337

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2015 17:18:48   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Timo1337

vastuseid: 2303
vaadatud: 957386

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.06.2015 12:54:15   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Lumia 1320 pealmine ekraan katki, pilti näitab ja puutetundlikus töötab, kes tegeleb ja palju maksab?
Lumia 620 ekraanid katki katki, puutetundlikus ei tööta, tellisin hiinast ja üritasin vah ...
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Timo1337

vastuseid: 1904
vaadatud: 589077

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.10.2014 22:18:09   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Talverehe soodsamalt kuskilt kellegi kaudu - 205/55/R16. Kehvemal juhul sobib ka 225/45/r17
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.07.2014 23:49:04   pealkiri: Telerite üldteema
Galadoris päris hea hinnaga - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/444497/

kui just mingi viga hinnas ei ole icon_biggrin.gif
  teema: Google Chrome üldteema
Timo1337

vastuseid: 3235
vaadatud: 795951

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.06.2014 08:11:52   pealkiri: Google Chrome üldteema
Eelmine nädal hakkas see jant lambist pihta, et delfi videosi ei saa enam fullscreenis vaadata ja player crashib. Olen proovinud java, flashi showcase flash maha lasta ja uued panna aga ikka... idei ...
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.05.2014 11:45:23   pealkiri: Windows Phone üldteema
Huvitav, mis põhjusel Lumia1320 nii odav on? Specid on ju päris head, mõni teine ca samade specidega maksab 600€
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.05.2014 09:05:10   pealkiri: Windows Phone üldteema
tegin avastuse, et selle WP8.1 on see sõnumite(messaging) alt facebooki chat kadunud, kas kuidagi tagasi ei ole võimalik saada?
  teema: Telia Koduinternet
Timo1337

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.05.2014 19:58:54   pealkiri: Telia Koduinternet
Oska keegi seletada, sõbrad, tutavad kellel äike midagi läbi löönud on siis kahjud samalaadsed - arvuti võrgukaardid kus elioni kaabel sisse jookseb, mõni ruuteri port või siis digibox. ühel ...
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.05.2014 11:02:32   pealkiri: Windows Phone üldteema
viirusetõrjetarkvara on puhas riistvararesurssi raiskamine
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.05.2014 20:36:42   pealkiri: Windows Phone üldteema
Mina kasutan ka mingeid paari sendiseid ebay kaitsekilesid ja ei kurda. Hetkel telefon saab kohekohe aasta vanuseks ja 3-4kaitsekilet selle aja jooksul peal olnud ning ekraan on kriimuvaba ja seda k ...
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.04.2014 22:00:26   pealkiri: Windows Phone üldteema
Ma tegin selle appstudio kasutaja ära ja siis kohe see preview for developers hakkas uuendust otsima ja leidis ka, kõigepealt uuendas 8.0 ja siis pärast seda leidis 8.1 uuneduse ka.
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.04.2014 20:04:13   pealkiri: Telerite üldteema
DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim)
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.03.2014 20:55:30   pealkiri: Windows Phone üldteema
Ju siis juhtus praak mudel olevat, sugulase 920 töötab küll väga normaalselt, isegi sain nädalkese seda kasutada ja ei ole ühtki halba sõna öelda.
Samahästi võin android telefoni maha teha ...
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.03.2014 20:45:09   pealkiri: Telerite üldteema
, selle teleka hind oli korra kuskil 440€, kuid vahepeal tõusis hind.
  teema: Windows Phone üldteema
Timo1337

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034633

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.03.2014 20:20:55   pealkiri: Windows Phone üldteema
Ilmselt mitte, Lumia620 põllumaal ei navigeerinud seoses geopeitusega igatahes.
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Timo1337

vastuseid: 3098
vaadatud: 795069

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.03.2014 17:57:07   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Ma ei saanud üldse teha, emailile tuli teade, et uus küsitlus. 30min hiljem mõtlesin teen ära aga pärast lingile klikamist - Küsitlus on juba läbi, vabandame ebamugavuste pärast!
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2014 21:45:18   pealkiri: Heade hindade teema
Suht tavaline, et enne reliisi enamvähem hind. Reliiisi ajal nõudulus suureneb ja ka hind tõuseb, siis tekib mõnikord kriis ja tõsteakse pisut ja mõne nädala pärast tunduvalt odavamlt juba.
T ...
  teema: F1 2014 hooaeg
Timo1337

vastuseid: 5276
vaadatud: 603294

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.03.2014 19:59:41   pealkiri: F1 2014 hooaeg
Millisel põhjul VSB Austraalia GP lives ei näita o.O?( äkki keegi teab) Algses saatekava järgi pidi näitama nüüd muudetud.
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2014 19:45:51   pealkiri: Heade hindade teema
, ostsin mingi aeg COD MW2.
  teema: Project C.A.R.S.
Timo1337

vastuseid: 809
vaadatud: 198634

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2014 10:28:39   pealkiri: Project C.A.R.S.
Seekord on muusika küll mööda. Video ise thumbs_up.gif
  teema: Ilmavaatlus
Timo1337

vastuseid: 36159
vaadatud: 4302543

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.03.2014 22:20:16   pealkiri: Ilmavaatlus
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Timo1337

vastuseid: 3098
vaadatud: 795069

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2014 11:40:09   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Emailid on samad, väga imelik icon_sad.gif
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Timo1337

vastuseid: 3098
vaadatud: 795069

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.03.2014 11:29:06   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Kaua need väljamaksed HV-sse aega võtavad?

veebr. 13 2014 Väljamakse €2,00(töös)

Võtsin vabamikrofoni postitusõigust aga kui ta juba üle poole kuu (töös) on siis ilmselt ei jõua ...
  teema: F1 2014 hooaeg
Timo1337

vastuseid: 5276
vaadatud: 603294

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2014 11:10:06   pealkiri: F1 2014 hooaeg
HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=595035

just leidsin j ...
  teema: F1 2014 hooaeg
Timo1337

vastuseid: 5276
vaadatud: 603294

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2014 11:08:11   pealkiri: F1 2014 hooaeg
HV ennustusvõistlus toimub? Ei näe teemat või viga selles, et mul pole vaba mikrofon staatus viimase võistluspäevani o.O

Juba ootan uut ja põnevat hooaega.
  teema: The Crew
Timo1337

vastuseid: 938
vaadatud: 192375

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2014 16:43:43   pealkiri: The Crew
Tundub videode põhjal päris huvitav polegi ammu miskit huvitavat roolikeeramismängu välja tulnud viimased Burnout Paradise ja GRID (1).
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2014 17:31:50   pealkiri: Heade hindade teema
Keegi teab kust kohas saab võimalikult hea hinnaga CS:GO-d? Ise leidsin 8€. Tean, et pühade ajal saab steamis 3.5€ aga oleks vähe kiiremini vaja icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: djkiller
Timo1337

vastuseid: 222
vaadatud: 87187

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2014 20:06:39   pealkiri: BF4
Müüs väga hea hinnaga BF4. Tänud!
  teema: Telia TV
Timo1337

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.02.2014 00:42:48   pealkiri: Telia TV
Ei saa aru, mis jama on. Igakord kui teleka ja digiboxi käima panen on see nr. 18 kanal ees Karusell vms, pole elusees seda kanalit vaadanudki. ( vana nutitv). Proovisin ka tehaseseaded lähestada ja ...
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.02.2014 22:48:04   pealkiri: Telerite üldteema
Mina kasutan puuteplaadiga pulti vaid vahel harva netti minekuks, sest tavaline pult istub paremini kätte. Peale hiljutist äppi uuendust oli probleemiks et channeli nuppudega ei jooksunud enam kanal ...
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.02.2014 14:26:07   pealkiri: Telerite üldteema
, Sellel Sonyl on väga hea pilt minu arvates. Vaatasin eelmine nädal isegi seda sony centeris ainult, et 46" ekraaniga. Ei ütleks, et nurga alt kehvem oleks olnud.
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.02.2014 22:01:18   pealkiri: Telerite üldteema
, ei tea midagi. Sugulase 1999€ maksnud telekas 2x garantiiremondis käinud ja kolmas kord vahetati uue vastu.
  teema: Telerite üldteema
Timo1337

vastuseid: 19211
vaadatud: 4910029

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.02.2014 18:59:24   pealkiri: Telerite üldteema
Ega keegi juhuslikult ei tea, mis teler Tartu Tasku Sony Centeris tagaseinal suht keskel on? 46 tolline peaks to sony teler olema. Käisin täna vaatamas aga unustasin täpsemalt vaadata millega tegu ...
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2014 15:35:16   pealkiri: Heade hindade teema
Kel veel pole, siis võtke ligi, eriti mõnus co-op'ida http://www.getgamesgo.com/product/lara-croft-and-the-guardian-of-light €2.49

selle raha eeset võib jälle ühe mängu kollektsioneerida st ...
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2014 10:54:41   pealkiri: Heade hindade teema
selle mängu eest? jah.
pealegi on seda 3-4€ga saadaval olnud ka muul ajal.
4€ ongi peaaegu 6$. lisaks saab muud crappy, äkki kunagi tuleb tuju.
ja oleks võinud muul ajal ära osta siis.
  teema: Telia Koduinternet
Timo1337

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.01.2014 12:15:35   pealkiri: Telia Koduinternet
Kui kellelgi veel sama asi, et on uuendanud TG784 8.C.D.9 tarkvara peale ja ei saa enam üle võrgu printida siis viga on USB pordi IP muutuses. Varem oli 192.168.1.253. Nüüd aga muutub iga ruuteri ...
  teema: Telia Koduinternet
Timo1337

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702462

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.01.2014 13:28:07   pealkiri: Telia Koduinternet
Lisaks paljudel vanematel inimestel isegi ei ole mobiiltelefone ja ei taha neist midagi kuulda. Minul maakohas toas mobiiltelefoniga levi ei ole, kuna peipsi ääres oli piirivalvuritel mingi radarite ...
  teema: Telia TV
Timo1337

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.01.2014 22:58:55   pealkiri: Telia TV
Arusaamatu, mida Elion aastaid tegi, et ei suudetud kanalite vaatamiseks teha veebiliidest. Lätlased tegid omale umbes kahe kuuga.

ei usu, et asi suutmises on.
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2014 19:26:47   pealkiri: Heade hindade teema
mina pole alla 24€ näinud. On mõni leht ette jagada? Tean, et on hea mäng ja käiksin selle 24€ ka välja aga kuna see esimene beta jooksis nii halvasti mu läpakal siis ei raatsi lagg-i eest ...
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2014 19:15:38   pealkiri: Heade hindade teema
, IE-ga toimib. chrome-ga jebis.


Igatahes genereerisin usa aadressi ja sain nüüd uue koodi ja töötab thumbs_up.gif
  teema: Heade hindade teema
Timo1337

vastuseid: 4893
vaadatud: 1271853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2014 18:51:49   pealkiri: Heade hindade teema
Huvitav invalid product code kui üritan steami lisada... cod4 mac steam siis.

keegi veel ostis ja proovis, äkki tõesti tunneb steam mac-i värgi ära ja aktiveerimiseks vähemalt mac-i vaja o.O? ...
  teema: Ilmavaatlus
Timo1337

vastuseid: 36159
vaadatud: 4302543

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.01.2014 15:27:37   pealkiri: Ilmavaatlus
ülimõnus ilm ikka ja see talvine päike suudab alati päeva paremaks muuta icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.