|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [XSX] Xbox Series X |
Ti
vastuseid: 1555
vaadatud: 425063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.09.2021 11:22:28 pealkiri: xbox series pulti nupud |
Kas kõik, kes omavad uusi series S/X konsoole on oma pultidega rahul?
Endal täiesti tutikas pult, mis tuli Series S'iga kaasa ja esmamulje on nigel. PS4/PS5 puldiga võrrelda on raske kvaliteedi ... |
teema: Kommenteerimine: alexr |
Ti
vastuseid: 0
vaadatud: 291
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2021 20:21:49 pealkiri: Kommenteerimine: alexr |
Esimene pluss kirja. Müüsin mängukonsooli, kõik tip-top.  |
teema: Kommenteerimine: Snaxez |
Ti
vastuseid: 60
vaadatud: 28995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2021 16:37:52 pealkiri: Insert Title |
Ostsin konsooli, kaup on aus  |
teema: Kommenteerimine: muumia4 |
Ti
vastuseid: 4
vaadatud: 1838
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2018 16:22:15 pealkiri: Ost |
Ostis ühe OnePlus'i, kõik vinks-vonks.  |
teema: Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv :: Kodu- ja köögitehnika |
Ti
vastuseid: 245
vaadatud: 262814
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.03.2018 12:30:55 pealkiri: auk pliidis |
On kellelgi kogemusi indukstsioonpliitide keraamika vahetusega?
Kukkus soolaveski pliidi peale ja auk sees.
https://www.dropbox.com/s/8ahbh66cugjl5r6/2017-12-29%2001.46.39.jpg?dl=0 |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Ti
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2015 19:07:51 pealkiri: . |
Müüsin konsooli  |
teema: Kommenteerimine: gamesale |
Ti
vastuseid: 4
vaadatud: 285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2015 10:32:26 pealkiri: Ost |
| Ostsin PS4 mängu, pakk tuli postiga ilusti kohale ja kaup korralik. |
teema: Kommenteerimine: t4li |
Ti
vastuseid: 8
vaadatud: 3012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2014 19:24:01 pealkiri: Pullt |
Müüsin PS4 puldi, kõik nagu kokku lepitud.  |
teema: Kommenteerimine: Commando |
Ti
vastuseid: 3
vaadatud: 2286
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2014 22:36:48 pealkiri: Fifa 13 |
| Ostsin PS3 mängu(y) |
teema: Kommenteerimine: hulax |
Ti
vastuseid: 21
vaadatud: 8694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2013 11:38:04 pealkiri: Kommenteerimine: hulax |
Ostsin ühe telefoni, mina olen rahul.
Kaup korralik ja ootuspärane. |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
Ti
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2012 11:23:22 pealkiri: swtor |
Sai soetatud paar SWtor'i võtit  |
teema: Kommenteerimine: Mais |
Ti
vastuseid: 96
vaadatud: 24416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2011 15:35:49 pealkiri: Positiivne |
| Müüsin läpaka(y). |
teema: Computech |
Ti
vastuseid: 323
vaadatud: 160153
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.11.2011 10:36:45 pealkiri: rahulolev klient |
Sain ka siis läpaka ostuga seoses väga positiivse kogemuse osaliseks.
Väga vastutulelik ja kliendisõbralik teenindus. Firma lapselik unistus ei olegi enam nagu unistus, vaid reaalne teostus. ... |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
Ti
vastuseid: 487
vaadatud: 135176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2010 13:00:15 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
Sai video jahutus ostetud, töötab ilusti masinas hetkel.  |
teema: Digifury |
Ti
vastuseid: 3
vaadatud: 3535
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.08.2010 12:56:49 pealkiri: Re: Digifury |
Kas kellelgi on firmaga kogemusi, kas tasub osta sealt midagi?
Mind huvitaks samuti. |
teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Ti
vastuseid: 82
vaadatud: 25875
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.05.2010 23:36:43 pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool |
Sai siis kah üks 2D-s artefakte genereeriv 8800GTX ära küpsetatud elektri ahjus.
10 min @ 200C, 45minti lasin jahtuda.
Kaart toimib teine päev juba  |
teema: UFO: Extraterrestrials GOLD EDITION |
Ti
vastuseid: 70
vaadatud: 16194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2010 10:39:30 pealkiri: UFO: Extraterrestrials GOLD EDITION |
Paistab, et uus osa tegemisel.
UFO2 Extraterrestrials: Shadows over Earth
http://www.ufo2extraterrestrials.com/ |
teema: Kommenteerimine: ridariass |
Ti
vastuseid: 231
vaadatud: 53725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2009 13:38:52 pealkiri: Kommenteerimine: ridariass |
Sai üks läpaka vidin äritsetud. Alles gut.  |
teema: Kommenteerimine: undead |
Ti
vastuseid: 724
vaadatud: 130402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2009 21:05:18 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Sai mõned jubinad ostetud. Usaldusväärne loomulikult  |
teema: Nokia E51 |
Ti
vastuseid: 1374
vaadatud: 368970
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.06.2009 15:01:23 pealkiri: Nokia E51 |
| mul on e51'ga selline probleem, et alguses oli mul helivaljusus mingi poole peal ( mõtlen seda, kõlarit, mida tuleb kõrva juures hoida, kui keegi räägib midagi ), kuid nüüd kui mul kõlar poole ... |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
Ti
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2009 11:55:11 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
Positiivne müügikogemus.  |
teema: Kommenteerimine: commer |
Ti
vastuseid: 927
vaadatud: 257724
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2009 10:18:26 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Ostis prose ja toite.
Usaldusväärne tüüp.  |
teema: Dual Core E2140 |
Ti
vastuseid: 33
vaadatud: 7886
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.05.2009 18:07:34 pealkiri: Dual Core E2140 |
Isiklikult arvan siiski, et ka tavakasutuseks võiks lasta vähmalt 9h orthost, pole ju raske .
Vastasel juhul võivad hakata aeg-ajalt esinema igasugused sellised probleemid, kus proged sulguvad ... |
teema: Dual Core E2140 |
Ti
vastuseid: 33
vaadatud: 7886
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.05.2009 16:58:05 pealkiri: Dual Core E2140 |
lase mingi pool tundi orthost, siis kindel värk et stabiilne 24/7, kui stabiilne on võid ka pisut madalamat volti proovida, siis on prose jahedam
24/7 stabiilsuse jaoks oleks soovitatav last ... |
teema: Kommenteerimine: kikass |
Ti
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2009 20:50:27 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
Ostsin prose, kõik tip-top.  |
teema: geforce 7050 |
Ti
vastuseid: 2
vaadatud: 1233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.01.2009 09:51:45 pealkiri: geforce 7050 |
| Ei näe põhjust miks ei peaks saama GTA San Andreast mängida. Radeon 9200-ga saab seda juba suhteliselt edukalt teha kui muu süsteem väga pidur pole .Oleneb ka, mis resolutsioonil. WoW'i kohta ei ... |
teema: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile |
Ti
vastuseid: 103
vaadatud: 26341
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.12.2008 19:52:04 pealkiri: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile |
Score 4, Samsung 940BW.  |
teema: Grand Theft Auto IV |
Ti
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582172
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2008 16:30:25 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Endal aitas leevendada tekstuuride probleemi ja andis kiirust juurde, kui vsync ära disableda. Selleks tuli commandline.txt-sse lisada rida "-novblank" . |
teema: Millist digifotokat omate? |
Ti
vastuseid: 927
vaadatud: 227712
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.11.2008 14:32:07 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Nikon D40x + AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
Suht noob, seega sobib alustuseks väga hästi. Olen rahul. |
teema: Fallout 3 |
Ti
vastuseid: 2513
vaadatud: 453747
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2008 16:11:13 pealkiri: Fallout 3 |
Gamesepy ja IGN ka küllaltki positiivsed arvustused andnud.
http://pc.ign.com/articles/924/924346p1.html
http://pc.gamespy.com/pc/fallout-3/924348p1.html
Eks näis, mis Gamesepot annab. |
teema: Kommenteerimine: Baks |
Ti
vastuseid: 3
vaadatud: 1458
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2008 11:16:52 pealkiri: Kommenteerimine: Baks |
Ostsin PSP. Ok  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Ti
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379509
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.03.2008 12:20:11 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.pn ... |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Ti
vastuseid: 2589
vaadatud: 423273
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.03.2008 00:06:46 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
| Selline lugu, et enne olid mul A-data oc Extreme 800+ 2x1GB kit. Need hakkasid orthoses errordama. Sai garantiisse saadetud ja vahetati välja. Selle asemel, et uued 800+'id võtta maksin natuke juurd ... |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Ti
vastuseid: 2589
vaadatud: 423273
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.02.2008 21:44:26 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
| Nii sai testitud kumbagi pulka eraldi. Lasin orthose mälu stressi ühe pulgaga algul @830-5-4-4-18, pinge 2.1V. 2 pool tundi oli stabiilne, lõpetasin ise ära. Teise pulgaga samadel seadetel ja sa ... |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Ti
vastuseid: 2589
vaadatud: 423273
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.02.2008 21:45:03 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
proovi mäludele biosist 2,15V anda. Endal P5K "Vanilla" samamoodi natuke pipardas vahepeal. Mälud muidu samad mis sinul.
@ 2,15V 4-4-4-12 @ 450MHz olid stabiilsed aga nii kui 2,0V panna andis ortho ... |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Ti
vastuseid: 2589
vaadatud: 423273
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.02.2008 17:41:13 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Kui koju pääsen mingi aeg ja arvutiga tegelema siis proovin vähe pinget lisada mäludele vaatab mis teeb . Seda Vdrop'i võiks ka vaadata . Mis täpsemalt stabiilsemaks muutus, pinge ? Või ku ... |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Ti
vastuseid: 2589
vaadatud: 423273
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.02.2008 11:07:54 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Sai veidi oma masinat uuendatud ja uus plate ja mälu muretsetud.
2x 1GB DDR2 800+ A-data oc extreme mälud ning
Asus P5K
Otsisin siis stabiilsemat piiri prose ja mälu jaoks. 450x7 ja mälu 1:1 ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Ti
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180678
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.02.2008 00:49:57 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Sai ka omale TT Big Typhoon ligi võetud. Probleem aint selles, et tempi. näitab ikka sama kõrget mis inbox'iga oli. Prose on e6300@ 2,8 ja 1.296V ja 53 üks kore ja teine 52 CoreTemp'i järgi. ... |
teema: Kommenteerimine: Aivar |
Ti
vastuseid: 34
vaadatud: 12125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2008 11:01:20 pealkiri: Kommenteerimine: Aivar |
Ostis mälu . Paistab muhe sell olevat.  |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Ti
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180678
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.02.2008 23:58:59 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Sai ka omale TT Big Typhoon ligi võetud. Probleem aint selles, et tempi. näitab ikka sama kõrget mis inbox'iga oli. Prose on e6300@ 2,8 ja 1.296V ja 53 üks kore ja teine 52 CoreTemp'i järgi. ... |
teema: Nokia E51 |
Ti
vastuseid: 1374
vaadatud: 368970
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.12.2007 01:05:44 pealkiri: Nokia E51 |
Sai ka omale soetatud üks selline. Eelmine telefon oli E50. Klahvistik on kõvasti mugavam ja nupud pole nii libedad. E50-l navigeerimisnupu pikema ajalisel kasutamisel jäi pöial veits valusaks. ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
Ti
vastuseid: 4627
vaadatud: 688758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 12:17:02 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Seda küll jah, mul 1440*900 mis on võrdväärne 1280*1024 resoga. See mäng on siis tõesti nii prosenäljane, et E6300 defaultis jääb väheks ? No 13 FPS'i pole normaalne 8800GTS'i ja low seade ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
Ti
vastuseid: 4627
vaadatud: 688758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 01:40:34 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
, canyon tekkis kuskilt w?
See speed challenge sõit, meenutas veits canyonit, see Nevada rada noh .
Mingi ilge kala paistab olevat ikka, siin X800 ja 7900 tüübid jooksutavad enamus asju hi ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
Ti
vastuseid: 4627
vaadatud: 688758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 01:24:17 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
, canyon tekkis kuskilt w?
See speed challenge sõit, meenutas veits canyonit, see Nevada rada noh .
Mingi ilge kala paistab olevat ikka, siin X800 ja 7900 tüübid jooksutavad enamus asju hi ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
Ti
vastuseid: 4627
vaadatud: 688758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 01:13:14 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
| Hmm mul hakib mäng ka kohutavalt, video optionist seaded kõik off või low, peale car detaili mis on high. Ja canyonis sõites kisub fps 13 peale. 169:04 driverid peal. Prose nii hullult ei tohiks k ... |
teema: nVidia GeForce 9 seeria |
Ti
vastuseid: 5471
vaadatud: 737329
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2007 10:59:32 pealkiri: nVidia GeForce 9 seeria |
Väike review Tom's Hardware poolt.
http://www.tomshardware.com/2007/10/29/geforce_8800_gt/index.html |
teema: Crysis |
Ti
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2007 23:42:30 pealkiri: Crysis |
Ei saa jah kuidagi ligi. Anonymous ikka jah. igast variandid läbi proovitud.
smart ftp annab teate "A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of ... |
teema: Crysis |
Ti
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2007 23:27:31 pealkiri: Crysis |
| Huvitav, mul pole õnnestunud ei IE, FireFoxi ega Smart ftp-ga ligi saada. Windows firewall on maas ja muid tarkvaralisi vidinaid pole nagu ka mis keelata võiksid. Samuti pole ruuterit, kus mingid pi ... |
teema: Nokia E50 |
Ti
vastuseid: 409
vaadatud: 106558
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2007 21:17:45 pealkiri: Nokia E50 |
| Pole vajadust telefoni öösel sees hoida, sest magan siis ja akut säästab samuti. |
teema: Nokia E50 |
Ti
vastuseid: 409
vaadatud: 106558
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.10.2007 22:51:42 pealkiri: Nokia E50 |
installige HandyAlarm programm ja ei mingeid muresi
Sai proovitud nii, et telefoni enda alarmi panin varemaks ja handy alarmi veidi hilisemaks, kumbki ei äratanud kui telefon oli välja lülita ... |
| |