Avaleht
otsing leidis 144 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [XSX] Xbox Series X
Ti

vastuseid: 1555
vaadatud: 425063

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.09.2021 11:22:28   pealkiri: xbox series pulti nupud
Kas kõik, kes omavad uusi series S/X konsoole on oma pultidega rahul?

Endal täiesti tutikas pult, mis tuli Series S'iga kaasa ja esmamulje on nigel. PS4/PS5 puldiga võrrelda on raske kvaliteedi ...
  teema: Kommenteerimine: alexr
Ti

vastuseid: 0
vaadatud: 291

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2021 20:21:49   pealkiri: Kommenteerimine: alexr
Esimene pluss kirja. Müüsin mängukonsooli, kõik tip-top. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Snaxez
Ti

vastuseid: 60
vaadatud: 28995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2021 16:37:52   pealkiri: Insert Title
Ostsin konsooli, kaup on aus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: muumia4
Ti

vastuseid: 4
vaadatud: 1838

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2018 16:22:15   pealkiri: Ost
Ostis ühe OnePlus'i, kõik vinks-vonks. thumbs_up.gif
  teema: Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv :: Kodu- ja köögitehnika
Ti

vastuseid: 245
vaadatud: 262814

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.03.2018 12:30:55   pealkiri: auk pliidis
On kellelgi kogemusi indukstsioonpliitide keraamika vahetusega?

Kukkus soolaveski pliidi peale ja auk sees. icon_confused.gif


https://www.dropbox.com/s/8ahbh66cugjl5r6/2017-12-29%2001.46.39.jpg?dl=0
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Ti

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2015 19:07:51   pealkiri: .
Müüsin konsooli thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gamesale
Ti

vastuseid: 4
vaadatud: 285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2015 10:32:26   pealkiri: Ost
Ostsin PS4 mängu, pakk tuli postiga ilusti kohale ja kaup korralik.
  teema: Kommenteerimine: t4li
Ti

vastuseid: 8
vaadatud: 3012

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2014 19:24:01   pealkiri: Pullt
Müüsin PS4 puldi, kõik nagu kokku lepitud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Commando
Ti

vastuseid: 3
vaadatud: 2286

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.07.2014 22:36:48   pealkiri: Fifa 13
Ostsin PS3 mängu(y)
  teema: Kommenteerimine: hulax
Ti

vastuseid: 21
vaadatud: 8694

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2013 11:38:04   pealkiri: Kommenteerimine: hulax
Ostsin ühe telefoni, mina olen rahul. thumbs_up.gif

Kaup korralik ja ootuspärane.
  teema: Kommenteerimine: zpsy
Ti

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2012 11:23:22   pealkiri: swtor
Sai soetatud paar SWtor'i võtit thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mais
Ti

vastuseid: 96
vaadatud: 24416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2011 15:35:49   pealkiri: Positiivne
Müüsin läpaka(y).
  teema: Computech
Ti

vastuseid: 323
vaadatud: 160153

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.11.2011 10:36:45   pealkiri: rahulolev klient
Sain ka siis läpaka ostuga seoses väga positiivse kogemuse osaliseks. icon_smile.gif
Väga vastutulelik ja kliendisõbralik teenindus. Firma lapselik unistus ei olegi enam nagu unistus, vaid reaalne teostus. ...
  teema: Kommenteerimine: sindonen
Ti

vastuseid: 487
vaadatud: 135176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2010 13:00:15   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Sai video jahutus ostetud, töötab ilusti masinas hetkel. icon_smile.gif
  teema: Digifury
Ti

vastuseid: 3
vaadatud: 3535

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.08.2010 12:56:49   pealkiri: Re: Digifury
Kas kellelgi on firmaga kogemusi, kas tasub osta sealt midagi?


Mind huvitaks samuti.
  teema: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Ti

vastuseid: 82
vaadatud: 25875

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2010 23:36:43   pealkiri: Probleem 8800Ultra: artifactid igal pool
Sai siis kah üks 2D-s artefakte genereeriv 8800GTX ära küpsetatud elektri ahjus.

10 min @ 200C, 45minti lasin jahtuda.
Kaart toimib teine päev juba icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: UFO: Extraterrestrials GOLD EDITION
Ti

vastuseid: 70
vaadatud: 16194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2010 10:39:30   pealkiri: UFO: Extraterrestrials GOLD EDITION
Paistab, et uus osa tegemisel.

UFO2 Extraterrestrials: Shadows over Earth

http://www.ufo2extraterrestrials.com/
  teema: Kommenteerimine: ridariass
Ti

vastuseid: 231
vaadatud: 53725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2009 13:38:52   pealkiri: Kommenteerimine: ridariass
Sai üks läpaka vidin äritsetud. Alles gut. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: undead
Ti

vastuseid: 724
vaadatud: 130402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2009 21:05:18   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Sai mõned lappar.gif jubinad ostetud. Usaldusväärne loomulikult thumbs_up.gif
  teema: Nokia E51
Ti

vastuseid: 1374
vaadatud: 368970

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.06.2009 15:01:23   pealkiri: Nokia E51
mul on e51'ga selline probleem, et alguses oli mul helivaljusus mingi poole peal ( mõtlen seda, kõlarit, mida tuleb kõrva juures hoida, kui keegi räägib midagi ), kuid nüüd kui mul kõlar poole ...
  teema: Kommenteerimine: marxxx
Ti

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2009 11:55:11   pealkiri: Kommenteerimine: marxxx
Positiivne müügikogemus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
Ti

vastuseid: 927
vaadatud: 257724

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2009 10:18:26   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Ostis prose ja toite.

Usaldusväärne tüüp. thumbs_up.gif
  teema: Dual Core E2140
Ti

vastuseid: 33
vaadatud: 7886

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.05.2009 18:07:34   pealkiri: Dual Core E2140
Isiklikult arvan siiski, et ka tavakasutuseks võiks lasta vähmalt 9h orthost, pole ju raske icon_smile.gif .
Vastasel juhul võivad hakata aeg-ajalt esinema igasugused sellised probleemid, kus proged sulguvad ...
  teema: Dual Core E2140
Ti

vastuseid: 33
vaadatud: 7886

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.05.2009 16:58:05   pealkiri: Dual Core E2140
lase mingi pool tundi orthost, siis kindel värk et stabiilne 24/7, kui stabiilne on võid ka pisut madalamat volti proovida, siis on prose jahedam thumbs_up.gif

24/7 stabiilsuse jaoks oleks soovitatav last ...
  teema: Kommenteerimine: kikass
Ti

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2009 20:50:27   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
Ostsin prose, kõik tip-top. thumbs_up.gif
  teema: geforce 7050
Ti

vastuseid: 2
vaadatud: 1233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.01.2009 09:51:45   pealkiri: geforce 7050
Ei näe põhjust miks ei peaks saama GTA San Andreast mängida. Radeon 9200-ga saab seda juba suhteliselt edukalt teha kui muu süsteem väga pidur pole .Oleneb ka, mis resolutsioonil. WoW'i kohta ei ...
  teema: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile
Ti

vastuseid: 103
vaadatud: 26341

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.12.2008 19:52:04   pealkiri: Pange oma arvuti monitor ja silmad proovile
Score 4, Samsung 940BW. icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
Ti

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582172

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2008 16:30:25   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Endal aitas leevendada tekstuuride probleemi ja andis kiirust juurde, kui vsync ära disableda. Selleks tuli commandline.txt-sse lisada rida "-novblank" .
  teema: Millist digifotokat omate?
Ti

vastuseid: 927
vaadatud: 227712

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.11.2008 14:32:07   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Nikon D40x + AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR

Suht noob, seega sobib alustuseks väga hästi. Olen rahul.
  teema: Fallout 3
Ti

vastuseid: 2513
vaadatud: 453747

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2008 16:11:13   pealkiri: Fallout 3
Gamesepy ja IGN ka küllaltki positiivsed arvustused andnud.

http://pc.ign.com/articles/924/924346p1.html

http://pc.gamespy.com/pc/fallout-3/924348p1.html

Eks näis, mis Gamesepot annab.
  teema: Kommenteerimine: Baks
Ti

vastuseid: 3
vaadatud: 1458

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2008 11:16:52   pealkiri: Kommenteerimine: Baks
Ostsin PSP. Ok thumbs_up.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Ti

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379509

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.03.2008 12:20:11   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.pn ...
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Ti

vastuseid: 2589
vaadatud: 423273

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.03.2008 00:06:46   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Selline lugu, et enne olid mul A-data oc Extreme 800+ 2x1GB kit. Need hakkasid orthoses errordama. Sai garantiisse saadetud ja vahetati välja. Selle asemel, et uued 800+'id võtta maksin natuke juurd ...
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Ti

vastuseid: 2589
vaadatud: 423273

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.02.2008 21:44:26   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Nii sai testitud kumbagi pulka eraldi. Lasin orthose mälu stressi ühe pulgaga algul @830-5-4-4-18, pinge 2.1V. 2 pool tundi oli stabiilne, lõpetasin ise ära. Teise pulgaga samadel seadetel ja sa ...
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Ti

vastuseid: 2589
vaadatud: 423273

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.02.2008 21:45:03   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
proovi mäludele biosist 2,15V anda. Endal P5K "Vanilla" samamoodi natuke pipardas vahepeal. Mälud muidu samad mis sinul.
@ 2,15V 4-4-4-12 @ 450MHz olid stabiilsed aga nii kui 2,0V panna andis ortho ...
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Ti

vastuseid: 2589
vaadatud: 423273

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.02.2008 17:41:13   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Kui koju pääsen mingi aeg ja arvutiga tegelema siis proovin vähe pinget lisada mäludele vaatab mis teeb . Seda Vdrop'i võiks ka vaadata icon_razz1.gif . Mis täpsemalt stabiilsemaks muutus, pinge ? Või ku ...
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Ti

vastuseid: 2589
vaadatud: 423273

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.02.2008 11:07:54   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Sai veidi oma masinat uuendatud ja uus plate ja mälu muretsetud.
2x 1GB DDR2 800+ A-data oc extreme mälud ning
Asus P5K

Otsisin siis stabiilsemat piiri prose ja mälu jaoks. 450x7 ja mälu 1:1 ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Ti

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180678

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.02.2008 00:49:57   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Sai ka omale TT Big Typhoon ligi võetud. Probleem aint selles, et tempi. näitab ikka sama kõrget mis inbox'iga oli. icon_confused.gif Prose on e6300@ 2,8 ja 1.296V ja 53 üks kore ja teine 52 CoreTemp'i järgi. ...
  teema: Kommenteerimine: Aivar
Ti

vastuseid: 34
vaadatud: 12125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2008 11:01:20   pealkiri: Kommenteerimine: Aivar
Ostis mälu thumbs_up.gif. Paistab muhe sell olevat. icon_biggrin.gif
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Ti

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180678

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.02.2008 23:58:59   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Sai ka omale TT Big Typhoon ligi võetud. Probleem aint selles, et tempi. näitab ikka sama kõrget mis inbox'iga oli. icon_confused.gif Prose on e6300@ 2,8 ja 1.296V ja 53 üks kore ja teine 52 CoreTemp'i järgi. ...
  teema: Nokia E51
Ti

vastuseid: 1374
vaadatud: 368970

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.12.2007 01:05:44   pealkiri: Nokia E51
Sai ka omale soetatud üks selline. Eelmine telefon oli E50. Klahvistik on kõvasti mugavam ja nupud pole nii libedad. E50-l navigeerimisnupu pikema ajalisel kasutamisel jäi pöial veits valusaks. icon_biggrin.gif ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
Ti

vastuseid: 4627
vaadatud: 688758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 12:17:02   pealkiri: Need For Speed: ProStreet

Seda küll jah, mul 1440*900 mis on võrdväärne 1280*1024 resoga. See mäng on siis tõesti nii prosenäljane, et E6300 defaultis jääb väheks ? No 13 FPS'i pole normaalne 8800GTS'i ja low seade ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
Ti

vastuseid: 4627
vaadatud: 688758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 01:40:34   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
, canyon tekkis kuskilt w?

See speed challenge sõit, meenutas veits canyonit, see Nevada rada noh . icon_biggrin.gif

Mingi ilge kala paistab olevat ikka, siin X800 ja 7900 tüübid jooksutavad enamus asju hi ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
Ti

vastuseid: 4627
vaadatud: 688758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 01:24:17   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
, canyon tekkis kuskilt w?

See speed challenge sõit, meenutas veits canyonit, see Nevada rada noh . icon_biggrin.gif

Mingi ilge kala paistab olevat ikka, siin X800 ja 7900 tüübid jooksutavad enamus asju hi ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
Ti

vastuseid: 4627
vaadatud: 688758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 01:13:14   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
Hmm mul hakib mäng ka kohutavalt, video optionist seaded kõik off või low, peale car detaili mis on high. Ja canyonis sõites kisub fps 13 peale. 169:04 driverid peal. Prose nii hullult ei tohiks k ...
  teema: nVidia GeForce 9 seeria
Ti

vastuseid: 5471
vaadatud: 737329

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2007 10:59:32   pealkiri: nVidia GeForce 9 seeria
Väike review Tom's Hardware poolt.

http://www.tomshardware.com/2007/10/29/geforce_8800_gt/index.html
  teema: Crysis
Ti

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.10.2007 23:42:30   pealkiri: Crysis
Ei saa jah kuidagi ligi. Anonymous ikka jah. igast variandid läbi proovitud.
smart ftp annab teate "A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of ...
  teema: Crysis
Ti

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402249

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.10.2007 23:27:31   pealkiri: Crysis
Huvitav, mul pole õnnestunud ei IE, FireFoxi ega Smart ftp-ga ligi saada. Windows firewall on maas ja muid tarkvaralisi vidinaid pole nagu ka mis keelata võiksid. Samuti pole ruuterit, kus mingid pi ...
  teema: Nokia E50
Ti

vastuseid: 409
vaadatud: 106558

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.10.2007 21:17:45   pealkiri: Nokia E50
Pole vajadust telefoni öösel sees hoida, sest magan siis ja akut säästab samuti.
  teema: Nokia E50
Ti

vastuseid: 409
vaadatud: 106558

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.10.2007 22:51:42   pealkiri: Nokia E50
installige HandyAlarm programm ja ei mingeid muresi icon_wink.gif

Sai proovitud nii, et telefoni enda alarmi panin varemaks ja handy alarmi veidi hilisemaks, kumbki ei äratanud kui telefon oli välja lülita ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.