Avaleht
otsing leidis 99 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Battlefield: Bad Company 2
TheIV

vastuseid: 14553
vaadatud: 2062496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2010 14:04:01   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Tervist.

Pole siin ammu kainud nii et m6tlsin siis l2bi astuda.

K6ik eelpool mainitud probleemid on Dicei poolt m2rgatud ja loodmae et nad need kiirelt korda ajavad: http://forums.electronicar ...
  teema: Clive Barker's Jericho
TheIV

vastuseid: 70
vaadatud: 15751

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2007 16:31:51   pealkiri: Clive Barker's Jericho
Krt kas keegi teab kuda sellest Firstborn ist jagu saab, mull läheb kuni sinnamaan normallselt, kuni ta paneb need punased kerad keerlame teisete ymber ja siis ei suuda mehi eluski hoida rääkimata ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
TheIV

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2007 19:21:56   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Hmm sama jama muidu ok, kui steami käima paned color 8 pit. Aga muidu on parem küll. thumbs_up.gif
  teema: Team Fortress 2
TheIV

vastuseid: 1749
vaadatud: 295549

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2007 00:38:17   pealkiri: Team Fortress 2
Õnneks on Steam minuga nii lahke et jagab oma maiuspalu tasuta. Ma sain Episode kahe, TF2, ja portali kohe oma kontole kui need välja tulid. beer_yum.gif Aahh Valve I Love u to. thumbs_up.gif
  teema: Stranglehold
TheIV

vastuseid: 81
vaadatud: 19876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2007 00:34:02   pealkiri: Stranglehold
Ennem ei saa edasi kui kõik narkootikumide valmistamise lauad õhku lastud. Siis saad edasi. saad ju vaadata kah mis, täpselt tegema pead.
  teema: Stranglehold
TheIV

vastuseid: 81
vaadatud: 19876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2007 12:43:41   pealkiri: Stranglehold
Mõttetu ja labane tuliastamine hüppa, karga, jookse, ja lase kogu aeg. I like IT. Mõnus vaheldus oli, samas nii kui läbi juba unustatud. icon_razz.gif
  teema: Team Fortress 2
TheIV

vastuseid: 1749
vaadatud: 295549

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2007 12:37:26   pealkiri: Team Fortress 2
See mäng tekitab tõsist sõltuvust icon_wink.gif Muidu sai ikka BF2 mängitud krt aga, sellest hetkest kui TF2 väljas pole nagu muu jaoks aega saandki, ahh et, ma natuke ennem magama minekut jne... Vii ...
  teema: The Settlers: Rise of an Empire
TheIV

vastuseid: 25
vaadatud: 7618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2007 00:26:29   pealkiri: The Settlers: Rise of an Empire
Kui aus olla siis mida rohkem ma seda mängin seda rohkem hakab ta mulle kah meeldima, icon_wink.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
TheIV

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.10.2007 21:02:16   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
7.10 driverid juba paar päeva kasutuses ja probleeme ei esine.

Tore mul on su üle hea meel mul endal 7.7 peal ja probleeme ei esine DAAAA. thumbs_up.gif Iseeneset kui, mõelda kui komplitseeritud ehitus ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
TheIV

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2007 22:53:06   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Midagi on ikka viga nende 7.8+ driveritega panin siis kah 7.7 peale ja elu on ilus ei mingeid probleeme, kui miskit uut välja ei tule hoian need peal. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
TheIV

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2007 16:07:44   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
ennem 12k + kuidas tuju oli icon_smile.gif Nüüd kahjuks jõuab ta punkti not responding. thumbs_down.gif


13,10,2007

Hmm asi sai ajutise, aga töötava lahenduse. Nimelt võtsin lihtsalt Steamilt autostardi ära j ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
TheIV

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.10.2007 21:20:20   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Tahaks väga lüia mõnda seal driverite osakonnas. icon_lol.gif Panin siis 7,10 peale ja iga kord kui restart siis värvid 8 pit, kui kohe ära ei muuda 32 peale siis pilt sibruline ja arusaamatu. Muidu ...
  teema: The Settlers: Rise of an Empire
TheIV

vastuseid: 25
vaadatud: 7618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2007 23:03:49   pealkiri: The Settlers: Rise of an Empire
Nii natuke siis juba pelatud, lausuks siis paar lauset. 7/10 Kui S2 10 th Anniversary oleks 10/10 <-- see nagu täpselt õige mida sa Settlersist ootad. S6 on hea tore ja meeldiv aga samas pole nag ...
  teema: The Settlers: Rise of an Empire
TheIV

vastuseid: 25
vaadatud: 7618

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2007 22:19:33   pealkiri: The Settlers: Rise of an Empire
Ostsin täna siis kohe peale tööd ära ja juba vist mingi 3 tundi proovin aktiveerida, aga ei õnnestu peab vist ööd ootama et, serveri koormus väheneks. On siin muidu kellelgi teisel kah juba s ...
  teema: Two Worlds
TheIV

vastuseid: 42
vaadatud: 14566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.09.2007 22:41:54   pealkiri: Two Worlds
Nu jah aga, nagu vanasõnagi ütleb "Ilu ei kõlba patta panna" Seega jääks mina aravmuse juurde et jah ilus ja tore küll aga, SISUTU ja pealis kaudne. Ja üks mõtetumaid lõppe üldse. Noh see on ...
  teema: Two Worlds
TheIV

vastuseid: 42
vaadatud: 14566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2007 20:34:43   pealkiri: Two Worlds
Kas mitte seda stone skinni mina igatahes nekro k2est ei 6ppinud, Aga ära taha midagi ülivõimsaks saada, igavaks muutub nagu icon_rolleyes.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
TheIV

vastuseid: 6386
vaadatud: 1253862

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.09.2007 17:53:03   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Huvitav asjaolu seosea nende driveritega 7.9. Kui sai need peale pandud siis iga kord peale rest. paneb color qulaity 8 pit peale peab ise tagsi muutma ja siis on k6ikk tore, muidu on iagatahes pilt p ...
  teema: Two Worlds
TheIV

vastuseid: 42
vaadatud: 14566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.09.2007 17:32:10   pealkiri: Two Worlds
Sai kogu see pull nüüd siis l2bi tehtud. Aega l2ks siis umbes 27+ tundi ja proovisin ikka teha nii palju kui sai. L6pp osutus igatahes suureks pettumuseks... ei hakka 2ra r22kima mis oli, aga arvestad ...
  teema: Two Worlds
TheIV

vastuseid: 42
vaadatud: 14566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.09.2007 22:32:43   pealkiri: Two Worlds
Kle libe saad sa mind siis yhes pisi mures aidata? Nimelt sain ma juba tykk aega tagasi selle toidu misojooni kus pead mingit mutti veenma et ta toidu valja k8hiks... eee kuidas sa tede veenad, l88d m ...
  teema: Two Worlds
TheIV

vastuseid: 42
vaadatud: 14566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.09.2007 19:06:52   pealkiri: Two Worlds

ühesõnaga kokkuvõttes on siis ikkagi sitt mäng. thumbs_down.gif


Ma ei ytleks nii 5.5 10 st. Lihtsalt vahel m2ngid ja m2ngid ja m6tled, mis point sellel on, (ma ei pea silmas m2ngimist) liht ...
  teema: Two Worlds
TheIV

vastuseid: 42
vaadatud: 14566

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.09.2007 14:16:40   pealkiri: Two Worlds
Olen seda juba oma 20+ tundi m2ngind ja ytleks siis kah midagi.
1. Miks krt ma pean oma ajav88ndit ja keelt muutma, et seda m2ngida. Olen UK-s ja krt ei last ennem pelad kui muutsin isegi keele mis ...
  teema: Kommenteerimine: Cubik
TheIV

vastuseid: 191
vaadatud: 58274

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2004 16:55:39   pealkiri: Kommenteerimine: Cubik
Sai normaalne monitor soetatud iagti normaalne inimene muidu.
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
TheIV

vastuseid: 484
vaadatud: 102151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2004 14:17:49   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Ostsin arvuti talt väga hästi sai asju aetud thumbs_up.gif ja nii hästi hoitud masinat pole ma veel kasutatult ostnud.
  teema: Kommenteerimine: akoemets
TheIV

vastuseid: 6
vaadatud: 3902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2004 12:35:18   pealkiri: Kommenteerimine: akoemets
Väga meeldiv äripartner. Oli Kohe nõus et pool ennem ja pool pärast. tevitas ka kohe probleemist mida algul ei tednud, aga sai pärast tead. Leidsime ilusti kokkulepe. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mehaanic
TheIV

vastuseid: 88
vaadatud: 33797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2004 12:24:29   pealkiri: Kommenteerimine: mehaanic
Saab äri teha küll icon_wink.gif saadab postiga kui vaja.
  teema: Kommenteerimine: PPriit
TheIV

vastuseid: 8
vaadatud: 7570

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2004 21:10:27   pealkiri: Kommenteerimine: PPriit
Kõik oli kena ja korras. Kaup vastas kirjeldatule.
Soovitan. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Nu
TheIV

vastuseid: 176
vaadatud: 92265

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2004 16:50:17   pealkiri: Kommenteerimine: Nu
Tore inimene. tõi kauba "koju" kätte
edit: juba 2x seda teind.
  teema: Kommenteerimine: MacManaman
TheIV

vastuseid: 1
vaadatud: 2275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2004 12:52:09   pealkiri: Kommenteerimine: MacManaman
Korralik ja usaldusväärne.
Äri saab teha küll beer_yum.gif
  teema: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
TheIV

vastuseid: 81
vaadatud: 20032

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.07.2004 19:30:32   pealkiri: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
See on sellepäarst, et sa käid ikka ühtedel ja samadel saitidel. Ja siis ta leiab igakord samad küpsised. icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: minake
TheIV

vastuseid: 163
vaadatud: 46660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2004 18:41:49   pealkiri: Kommenteerimine: minake
Väga korralik ja aus oli, lausa lust businesy taga teha thumbs_up.gif

Ps kiire kah icon_wink.gif
  teema: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
TheIV

vastuseid: 81
vaadatud: 20032

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.07.2004 14:39:10   pealkiri: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
Jah tegu oli nakatanud failidega. Ja loomulikult oli tunda et mingi kala on sees sellepärast ta minu juurde jõudiski icon_wink.gif
  teema: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
TheIV

vastuseid: 81
vaadatud: 20032

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.07.2004 09:03:54   pealkiri: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
Kõige hullem mis ma olen ühest masinast öeidnud on:
430 spysofty
5000 viirust Selepeale tegin küll suured silamd
3400 viga (WinDocdoriga)

plus muidugi kõok imeshid ja kazaad ja mysearch min ...
  teema: hiir...
TheIV

vastuseid: 36
vaadatud: 11092

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.07.2004 08:52:26   pealkiri: hiir...
Krt see esimene pilt oli ikka hea,aga vähemat suri tsiviliseeritult icon_lol.gif
  teema: Palju infi vanemat prosede kohta.
TheIV

vastuseid: 0
vaadatud: 754

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.07.2004 13:16:39   pealkiri: Palju infi vanemat prosede kohta.
Tore koht kus jah suht palju infot vanemate prosede kohta.
Samas on ka foorum kus on kirjedatud väga huvitavaid seiku mõne prose kohta.
Iagtahes soovitan.
  teema: Mis korpust omate?
TheIV

vastuseid: 469
vaadatud: 111327

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.05.2004 16:21:38   pealkiri: Mis korpust omate?
Codegen icon_cry.gif 400w 8)
  teema: Tudengite beertalk
TheIV

vastuseid: 14
vaadatud: 5097

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.04.2004 22:19:03   pealkiri: Tudengite beertalk
Täitsa tore lugu one beer_yum.gif pleas. icon_biggrin.gif
  teema: Fanta reklaamid
TheIV

vastuseid: 539
vaadatud: 89807

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.04.2004 22:37:54   pealkiri: Fanta reklaamid
He panen siia ühe mille saatis mulle mu elukaaslane pele seda kui ma olin teda ühes sarnases "ähvaradnud" et ma varsti kodus ja tahan süia.

http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=C4720952-1A9E- ...
  teema: HELP: Lite-On LDW-851S DVD+-R/RW dvd kirjutaja (lahendus leitud)
TheIV

vastuseid: 7
vaadatud: 2215

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 21:38:23   pealkiri: HELP: Lite-On LDW-851S DVD+-R/RW dvd kirjutaja (lahendus leitud)
Proovi kaablit vahetada. tee siis kindlasti biosi update ära ja proovi neid ka nii et üks on ide1 ja teine ide2 ja kumalgil ära jumpereid pane. Võis siis pane mõlemad cabel select ja ide1.
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 19:00:25   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Proovin kui saan kuskilt laenata. beer_yum.gif
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 18:55:20   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Bios on juba kõige uuem ja temp kah kõik alla 40C.Krt seda teab suht müsteerium juba see jama. Tean, et uus arvuti kah kuskilt tulemas icon_wink.gif nii et jään selle 98 otsas siis lootma et uus paari ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 18:21:57   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Just lihtsalt haks nii tegema mis siin kahtlast on krt win ja arvutid on ette arvamatud icon_rolleyes.gif . Proovisin ka nii et jätsin ainult minimaalselt asju taha tulemus ikka ja jälle sama 98 läheb peale ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 17:30:05   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Võtan su nõuande arvese ja proovin siis ära. Nüüd Tuleb juab kõike proovida.
  teema: HELP: Lite-On LDW-851S DVD+-R/RW dvd kirjutaja (lahendus leitud)
TheIV

vastuseid: 7
vaadatud: 2215

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 15:42:23   pealkiri: HELP: Lite-On LDW-851S DVD+-R/RW dvd kirjutaja (lahendus leitud)
Võta jumper üldse ära kui ainult üks asi on ide kabla küljes minul on see tihti aidand.
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 12:25:12   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Ei saand nüüd aru. Et copyp CD pealt filid ära ja siis jääb toppama või teeb ikka selle installi ka ära ja siis jääb pärast restrti toppama.
Ei siis kui paned CD sisse ja boot from cd siis ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 12:22:53   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Profiilis on mu kodu arvuti see töötab korralikult tal 400W toide. See mis jupsib on töö oma:
900Mhz Cellu
120GB + 200GB
CD RW ja DVD RW
mingi juust Epox emme via kividega
suvaline PCI 64 ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 11:36:15   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Toide ongi kus juures 250W ma ise arvasin samuti algul et toide aga kuda ta siis nii järsku. Toide on muidu mingist vana Cosmixi oma algul oli Godegen aga see andis varsti otsad kui ketad taha tulid ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 10:20:36   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
enivei viga oli selles, et mälu ja prose ei töötanud synkis
Nu aga kuda nad siis nüüd nii äki valeks läksid.
Biosis on kindlalt kõik ok. Ega ma seal esimest korda pole.
Ja kuda sa siis mui ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 10:03:39   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Krt jätsin sisee testi järgi korras mälu pulga ja WD utiliti järgi korras HDD aga ikka jääb asi XP puhul pidama seal kus ta on oma driverid ära laadind ja STARTING WINDOWS mida ta aga ei tee. A ...
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 07:48:55   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Kõva kohta ütles WD kodukalt mingi utiliti et kõik korras, aga kas mälu mõjutab siis ka seda,et ei sa HDD-le installida korrlaikult???
  teema: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
TheIV

vastuseid: 35
vaadatud: 5164

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.04.2004 06:39:52   pealkiri: ??? Win 98SE töötab aga XP ei tööta???
Paistab et probleem on siiski mälus. Jätsin õhtul testima ja kui praegu tööle saabusin siis 21428 ERRORS icon_rolleyes.gif. Kahju et ise ei taband selliseid asju teha, aga nuh inimene õpib kogu elu. Kui t ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.