Avaleht
otsing leidis 584 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
Telempe

vastuseid: 10
vaadatud: 8478

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 12.01.2022 19:52:23   pealkiri: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
Võib ka standardse tüki poole vaadata, kui ise elektroonikakomponentide jootmise tasemele ei taha minna: https://new.abb.com/products/en/1SVR360060R1001/cp-c-1-a-ru
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Telempe

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419856

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.12.2020 15:49:54   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kas ma olen õigesti aru saanud, et alla 31 tolli on reaalne valik ainult 27? Üle 30 mulle lauale ei mahu, aga 28-30 tolliste valik on väga kesine. Otsin minimaalselt 1440, 120 Hz.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Telempe

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419856

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.12.2020 00:07:44   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
, google? => VESA wall mount : 100x100 mm
Aitäh. Delli leht seda millegi pärast ei maininud.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Telempe

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419856

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.12.2020 19:57:47   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kas Dellil VESA kinnitus on?
  teema: AMD videokaardi remont
Telempe

vastuseid: 3
vaadatud: 1645

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.09.2020 16:21:42   pealkiri: AMD videokaardi remont
Pärast voolukatkestust ei võta 5700XT enam pilti ette. Kindlustus vajab remondipakkumist, aga müüja (Galador) ütleb, et nad tegelevad ainult garantiiremondiga. Mul ei ole otseselt vahet, kas teha ...
  teema: Sony Xperia SP
Telempe

vastuseid: 88
vaadatud: 40017

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.09.2013 19:13:09   pealkiri: Sony Xperia SP
Üldjuhul alla päeva, 10-15 h. Kõige hullem aku sööja oli algselt Notes Traveler, aga pärast uuenduse harvendamist on ~50 % osakaaluga suurim kulutaja ekraan.
  teema: Sony Xperia S arutelu
Telempe

vastuseid: 854
vaadatud: 185572

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.09.2013 11:26:17   pealkiri: Sony Xperia S arutelu
Näiteks Dolphin Browser.
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser
  teema: Sony Xperia SP
Telempe

vastuseid: 88
vaadatud: 40017

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.08.2013 14:13:54   pealkiri: Sony Xperia SP
Tunnen puudust helitugevuse muutmise paindlikkusest.
SG Tab 2 (ICS) saab erinevaid helitugevusi (ringer, media jne) muuta otse popup mixer'ist. Sonyl selline funktsionaalsus puudub. Pole ka ühtegi a ...
  teema: Sony Xperia SP
Telempe

vastuseid: 88
vaadatud: 40017

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.08.2013 15:28:33   pealkiri: Sony Xperia SP
Tunnen puudust helitugevuse muutmise paindlikkusest.
SG Tab 2 (ICS) saab erinevaid helitugevusi (ringer, media jne) muuta otse popup mixer'ist. Sonyl selline funktsionaalsus puudub. Pole ka ühtegi a ...
  teema: Sony Xperia SP
Telempe

vastuseid: 88
vaadatud: 40017

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.08.2013 22:33:36   pealkiri: Sony Xperia SP
Tele2 Järve esinduses oli veel kaks musta alles, ühe võtsin endale. WiFi on esialgu piisav, saab terves korteris kätte, aga näitab minimaalset signaali kaugemas toas. Katkemisi pole veel ette tul ...
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
Telempe

vastuseid: 658
vaadatud: 117487

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2013 22:28:34   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Kiire ja asjalik tehing.
  teema: Sony Xperia SP
Telempe

vastuseid: 88
vaadatud: 40017

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.08.2013 10:18:27   pealkiri: Sony Xperia SP
Mõtlen ka seda telefoni soetada, aga tundub, et igal pool on alles ainult valged. 349.- musta eest oleks ok, aga valge juures paneb mõtlema.
Wifi mure mind väga ei heiduta, kuna enamus ajast hoian ...
  teema: Samsung Galaxy S Advance
Telempe

vastuseid: 266
vaadatud: 73108

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.05.2013 11:53:41   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
Kas kellelgi on probleeme touch screen'iga, kui telefon laeb?
Ekraan hakkab vajutustele üsna suvaliselt reageerima: kerima, zoom'ima jne.
  teema: microHDMI -> HDMI -> DVI-D
Telempe

vastuseid: 2
vaadatud: 2801

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.03.2013 16:18:30   pealkiri: microHDMI -> HDMI -> DVI-D
Kas monitoril on õige sisend valitud?
"Check cable" teade kaob tavaliselt juba ainult kaabli ühendamisel ära ja monitor läheb stand-by režiimile.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Telempe

vastuseid: 2165
vaadatud: 614221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.11.2012 23:51:12   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Maja numbrid puuduvad.waze ei tunnista üldse majanumbreid? :oNeid, mis kaardil olemas, neid tunnistab. Hetkel majanumbreid lisada/muuta/kustutada ei saa, sest vana kaardi editor pandi kinni ja uues s ...
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Telempe

vastuseid: 2165
vaadatud: 614221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.10.2012 12:37:13   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
võidetud 120 sekundit ei muuda midagi.

Kui sa iga tööle-kojusõiduga võidaks kaks minutit, siis see teeb aastas 14 h ja 40 min kokku hoitud aega.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Telempe

vastuseid: 2165
vaadatud: 614221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.10.2012 00:07:16   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Kiiruskaameratest antakse märku vaid siis, kui see vajalik on, s.t. kiirust ületades.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Telempe

vastuseid: 2165
vaadatud: 614221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.10.2012 17:14:56   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Ega kedagi sundida saagi vabatahtlikku mängima. Kui see võimalus tekib WMEsse, võid ju ise sellega tegeleda, kui sa seda oluliseks pead.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Telempe

vastuseid: 2165
vaadatud: 614221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.09.2012 18:15:24   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Kes on Eesti area manager'id? Tallinna kohale on märgitud kattuvad linnad nimedega "t" ja "Talinn", mis tuleks eemaldada.
  teema: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN)
Telempe

vastuseid: 5
vaadatud: 11222

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.05.2012 22:47:48   pealkiri: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN)
VPN peaks hakkama tööle, kui UPnP lubad.
  teema: Intel P965 & video
Telempe

vastuseid: 4
vaadatud: 1486

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.02.2011 20:42:46   pealkiri: Intel P965 & video
Kas Intel P965 Express chipsetiga eelistada pigem AMD-d või nVidiat?
Kuna vana video suri ära, siis olen sunnitud otsima uut kuni 160 € eest.

Kas eelistada HD6850 või GTX460?

Ülejäänud ...
  teema: Naljakad pildid
Telempe

vastuseid: 6611
vaadatud: 3529161

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.10.2010 17:05:28   pealkiri: Naljakad pildid
See pole isegi naljakas.
Ripping!



http://www.upload.ee/image/865229/chickenwhy2.jpg
http://www.upload.ee/image/865230/chickensnakes2.jpg
http://www.upload.ee/image/865235/chickenplanning.jpg ...
  teema: Kollaažfoto
Telempe

vastuseid: 4
vaadatud: 2531

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.04.2010 20:24:14   pealkiri: Kollaažfoto
http://www.google.ee/search?hl=et&client=firefox-a&hs=SUd&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=collage+maker&lr=&aq=f&aqi=g9&aql=&oq=&gs_rfai=
Pool sekundit tu ...
  teema: Kollaažfoto
Telempe

vastuseid: 4
vaadatud: 2531

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.04.2010 23:16:47   pealkiri: Kollaažfoto
Milline programm suudab teha etteantud piltidest kollaažfoto nagu näiteks see:

http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/D/j/ashcroft_porn_collage.jpg
  teema: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu
Telempe

vastuseid: 5495
vaadatud: 946748

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.05.2008 14:20:49   pealkiri: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu
SEKUNDIS!

Paokiirus (escape velocity):

on Earth, the Earth's gravity: 11.2 km/s
on Mars, Mars' gravity: 5.0 km/s

http://en.wikipedia.org/wiki/Escape_velocity
http://et.wikipedia.org/wiki/Pa ...
  teema: "e-mail" eesti keeles
Telempe

vastuseid: 76
vaadatud: 32610

sõnumfoorum: Keelefoorum   postitatud: 22.05.2008 18:44:31   pealkiri: "e-mail" eesti keeles

Umbes samadel põhjustel nagu nimi "Tallegg". Kui on inglise keel, olgu inglise keel, kui eesti keel, siis eesti keel.

Kas Tallinn kirjutatakse inglise keeles teistmoodi?
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.05.2008 16:45:55   pealkiri: Mootorrataste teema
Hinna vastu muidugi ei saa, aga see XJ on täpselt minu jagu raskem. Minu sõnum on see, et kui võimalik, osta uuem ja kergem.
Mina kavatsen sõita 25kW täpselt nii kaua, kui lubatakse suuremat (eh ...
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.05.2008 16:06:51   pealkiri: Mootorrataste teema
Kui nüüd välja arvata see, et tahtja oli , siis pole 600-ne esimeseks rattaks sugugi halb, eeldades et juhil on mõistus peas ja ei rebi piirajaid esimesel võimalusel maha.
Tegemist on üldjuhul ...
  teema: Võrgulehitsejate seadistamine: Opera, Mozilla Firefox
Telempe

vastuseid: 8
vaadatud: 2322

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.05.2008 20:12:59   pealkiri: Võrgulehitsejate seadistamine: Opera, Mozilla Firefox
Opera puhul tuleb teha paremklõps paneelil, valida "Customize" ja valida asukohaks "Bottom".

http://s.itnurk.com/opera.png
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.05.2008 15:27:54   pealkiri: Mootorrataste teema
See võib algajale natuke raskeks jääda.
  teema: lehe kujundus on erinev
Telempe

vastuseid: 14
vaadatud: 2915

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 06.05.2008 13:24:31   pealkiri: lehe kujundus on erinev
http://www.w3schools.com
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Kuidas_teha_veebilehte
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.05.2008 11:51:28   pealkiri: Mootorrataste teema
Kett ja ketirattad tuleb korraga vahetada.
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.05.2008 11:32:31   pealkiri: Mootorrataste teema
Streetmoto
  teema: Kas ID-kaart on sul olemas?
Telempe

vastuseid: 222
vaadatud: 48596

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.04.2008 11:50:37   pealkiri: Kas ID-kaart on sul olemas?
Teen varsti ära, aga kasutust see niipea ei leia. Jääb reisidokumenti dubleerima, juhuks kui pass ära kaduma peaks.
  teema: kas häirib, kui arvuti "teietab"?
Telempe

vastuseid: 50
vaadatud: 22618

sõnumfoorum: Keelefoorum   postitatud: 27.03.2008 15:11:17   pealkiri: kas häirib, kui arvuti "teietab"?

Kui lähed poodi või linna/maavalitsusse ja sind seal sinatatakse, siis juhul kui pole tegemist väga hea tuttavaga, tundub see igatahes ebaviisakas.

Mulle tekitab müüjapoolne sinatamine hoopi ...
  teema: naljakad lehed
Telempe

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232406

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.03.2008 14:53:05   pealkiri: naljakad lehed
Islandit statistikas pole, nad teeksid meile vabalt ära.
  teema: No kuidagi ei saa prose tempi allapoole
Telempe

vastuseid: 10
vaadatud: 5482

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 23.03.2008 14:21:38   pealkiri: No kuidagi ei saa prose tempi allapoole
1 mm on kindlasti liiga palju. Termopastat pannes tuleb arvestada, et tema soojusjuhtivus on palju kehvem kui metallidel, aga palju parem kui õhul. Seega need kohad, kus muidu jääb kahe metalli vah ...
  teema: CSS menüü
Telempe

vastuseid: 5
vaadatud: 1678

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.03.2008 22:33:29   pealkiri: CSS menüü
eieieieieiei

ul li {display: inline;}
  teema: Textbox vms !! KIIRE !!
Telempe

vastuseid: 2
vaadatud: 1250

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 20.03.2008 17:39:21   pealkiri: Textbox vms !! KIIRE !!
www.eformular.com ?
  teema: Mitu giga muusika arvutis/plaatidel?
Telempe

vastuseid: 194
vaadatud: 47993

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.02.2008 18:14:47   pealkiri: Mitu giga muusika arvutis/plaatidel?
5 GiB kokku, neist aktiivses kasutuses 2.
  teema: kui palju veel kasutatakse 15 tolliseid monitore ja resolutsiooni 800x600
Telempe

vastuseid: 10
vaadatud: 3090

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.02.2008 12:20:52   pealkiri: kui palju veel kasutatakse 15 tolliseid monitore ja resolutsiooni 800x600
Kujunduse ühtsus igal resolutsioonil ja platvormil ei peagi olema esmatähtis. Kõige tähtsamaks tuleb pidada kogu info kättesaadavust. Need, kes kasutavad veebilehe vaatamiseks haruldasemat tehnik ...
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.02.2008 00:54:41   pealkiri: Mootorrataste teema
Kas keegi plasti "keevitamisest" on midagi kuulnud?
  teema: html/css kysimus
Telempe

vastuseid: 6
vaadatud: 2181

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.02.2008 18:12:20   pealkiri: html/css kysimus
Kas sa tahad HTML-i ka valideeruma saada?
  teema: PHPBB3
Telempe

vastuseid: 419
vaadatud: 165453

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 08.02.2008 17:51:49   pealkiri: PHPBB3

võiks olla tegelikult phpbb3 see kohe valikus konfis, et kas tahad uues aknas kõik postituste lingid või ei.

Siis HTML ei valideeruks.
  teema: Mootorrataste teema
Telempe

vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.02.2008 17:59:03   pealkiri: Mootorrataste teema

Arai kiivrit sai ka ise proovimas käidud, eks oleneb inimese peakujust, mis ja kuidas sobib. Mulle ei sobinud mitte üldse.

Selle pärast võetaksegi Arai kiivrit tellides sult enne peamõõdud.
  teema: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad.
Telempe

vastuseid: 161
vaadatud: 43154

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.02.2008 17:55:39   pealkiri: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad.
Kas avalduse andsid neti teel ja kaart tuli postkasti? Kui mitte, siis on jamamine.
  teema: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad.
Telempe

vastuseid: 161
vaadatud: 43154

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.02.2008 17:43:34   pealkiri: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad.
Kas ei ole otstarbekam sel juhul panna profiililehele link "Näita ka autentimata kasutajate kommentaare", mis avab ka need kommentaarid (eeldades, et need vaikimisi nähtaval ei ole)?
Koodikirjutami ...
  teema: Probleem keskele joondumisega
Telempe

vastuseid: 8
vaadatud: 2808

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 01.02.2008 01:37:52   pealkiri: Probleem keskele joondumisega
body {
position: absolute;
}

rikub ära.
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
Telempe

vastuseid: 1881
vaadatud: 709230

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.01.2008 18:30:45   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis

"21. detsembril, 2012 asub Maa Päikesega täpselt ühel ja samal joonel - galaktiline sündmus, mis toimub üks kord iga 25 800 aasta tagant. Mitte keegi ei tea, millist mõju selline erakorraline ...
  teema: Trackmania Nations
Telempe

vastuseid: 298
vaadatud: 52590

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2008 21:28:01   pealkiri: Trackmania Nations
Milleks starvote'id head on?
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.