|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine |
Telempe
vastuseid: 10
vaadatud: 8478
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 12.01.2022 19:52:23 pealkiri: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine |
| Võib ka standardse tüki poole vaadata, kui ise elektroonikakomponentide jootmise tasemele ei taha minna: https://new.abb.com/products/en/1SVR360060R1001/cp-c-1-a-ru |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Telempe
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419856
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2020 15:49:54 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kas ma olen õigesti aru saanud, et alla 31 tolli on reaalne valik ainult 27? Üle 30 mulle lauale ei mahu, aga 28-30 tolliste valik on väga kesine. Otsin minimaalselt 1440, 120 Hz. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Telempe
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419856
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.12.2020 00:07:44 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
, google? => VESA wall mount : 100x100 mm
Aitäh. Delli leht seda millegi pärast ei maininud. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Telempe
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419856
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2020 19:57:47 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kas Dellil VESA kinnitus on? |
teema: AMD videokaardi remont |
Telempe
vastuseid: 3
vaadatud: 1645
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2020 16:21:42 pealkiri: AMD videokaardi remont |
| Pärast voolukatkestust ei võta 5700XT enam pilti ette. Kindlustus vajab remondipakkumist, aga müüja (Galador) ütleb, et nad tegelevad ainult garantiiremondiga. Mul ei ole otseselt vahet, kas teha ... |
teema: Sony Xperia SP |
Telempe
vastuseid: 88
vaadatud: 40017
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.09.2013 19:13:09 pealkiri: Sony Xperia SP |
| Üldjuhul alla päeva, 10-15 h. Kõige hullem aku sööja oli algselt Notes Traveler, aga pärast uuenduse harvendamist on ~50 % osakaaluga suurim kulutaja ekraan. |
teema: Sony Xperia S arutelu |
Telempe
vastuseid: 854
vaadatud: 185572
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.09.2013 11:26:17 pealkiri: Sony Xperia S arutelu |
Näiteks Dolphin Browser.
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser |
teema: Sony Xperia SP |
Telempe
vastuseid: 88
vaadatud: 40017
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.08.2013 14:13:54 pealkiri: Sony Xperia SP |
Tunnen puudust helitugevuse muutmise paindlikkusest.
SG Tab 2 (ICS) saab erinevaid helitugevusi (ringer, media jne) muuta otse popup mixer'ist. Sonyl selline funktsionaalsus puudub. Pole ka ühtegi a ... |
teema: Sony Xperia SP |
Telempe
vastuseid: 88
vaadatud: 40017
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.08.2013 15:28:33 pealkiri: Sony Xperia SP |
Tunnen puudust helitugevuse muutmise paindlikkusest.
SG Tab 2 (ICS) saab erinevaid helitugevusi (ringer, media jne) muuta otse popup mixer'ist. Sonyl selline funktsionaalsus puudub. Pole ka ühtegi a ... |
teema: Sony Xperia SP |
Telempe
vastuseid: 88
vaadatud: 40017
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.08.2013 22:33:36 pealkiri: Sony Xperia SP |
| Tele2 Järve esinduses oli veel kaks musta alles, ühe võtsin endale. WiFi on esialgu piisav, saab terves korteris kätte, aga näitab minimaalset signaali kaugemas toas. Katkemisi pole veel ette tul ... |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Telempe
vastuseid: 658
vaadatud: 117487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2013 22:28:34 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
| Kiire ja asjalik tehing. |
teema: Sony Xperia SP |
Telempe
vastuseid: 88
vaadatud: 40017
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.08.2013 10:18:27 pealkiri: Sony Xperia SP |
Mõtlen ka seda telefoni soetada, aga tundub, et igal pool on alles ainult valged. 349.- musta eest oleks ok, aga valge juures paneb mõtlema.
Wifi mure mind väga ei heiduta, kuna enamus ajast hoian ... |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
Telempe
vastuseid: 266
vaadatud: 73108
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.05.2013 11:53:41 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
Kas kellelgi on probleeme touch screen'iga, kui telefon laeb?
Ekraan hakkab vajutustele üsna suvaliselt reageerima: kerima, zoom'ima jne. |
teema: microHDMI -> HDMI -> DVI-D |
Telempe
vastuseid: 2
vaadatud: 2801
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.03.2013 16:18:30 pealkiri: microHDMI -> HDMI -> DVI-D |
Kas monitoril on õige sisend valitud?
"Check cable" teade kaob tavaliselt juba ainult kaabli ühendamisel ära ja monitor läheb stand-by režiimile. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Telempe
vastuseid: 2165
vaadatud: 614221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.11.2012 23:51:12 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| Maja numbrid puuduvad.waze ei tunnista üldse majanumbreid? :oNeid, mis kaardil olemas, neid tunnistab. Hetkel majanumbreid lisada/muuta/kustutada ei saa, sest vana kaardi editor pandi kinni ja uues s ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Telempe
vastuseid: 2165
vaadatud: 614221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2012 12:37:13 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
võidetud 120 sekundit ei muuda midagi.
Kui sa iga tööle-kojusõiduga võidaks kaks minutit, siis see teeb aastas 14 h ja 40 min kokku hoitud aega. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Telempe
vastuseid: 2165
vaadatud: 614221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2012 00:07:16 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| Kiiruskaameratest antakse märku vaid siis, kui see vajalik on, s.t. kiirust ületades. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Telempe
vastuseid: 2165
vaadatud: 614221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.10.2012 17:14:56 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| Ega kedagi sundida saagi vabatahtlikku mängima. Kui see võimalus tekib WMEsse, võid ju ise sellega tegeleda, kui sa seda oluliseks pead. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Telempe
vastuseid: 2165
vaadatud: 614221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.09.2012 18:15:24 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| Kes on Eesti area manager'id? Tallinna kohale on märgitud kattuvad linnad nimedega "t" ja "Talinn", mis tuleks eemaldada. |
teema: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN) |
Telempe
vastuseid: 5
vaadatud: 11222
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.05.2012 22:47:48 pealkiri: Thomson TG784 konfigureerimine (pordi suunamine, RDC, VPN) |
| VPN peaks hakkama tööle, kui UPnP lubad. |
teema: Intel P965 & video |
Telempe
vastuseid: 4
vaadatud: 1486
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.02.2011 20:42:46 pealkiri: Intel P965 & video |
Kas Intel P965 Express chipsetiga eelistada pigem AMD-d või nVidiat?
Kuna vana video suri ära, siis olen sunnitud otsima uut kuni 160 € eest.
Kas eelistada HD6850 või GTX460?
Ülejäänud ... |
teema: Naljakad pildid |
Telempe
vastuseid: 6611
vaadatud: 3529161
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.10.2010 17:05:28 pealkiri: Naljakad pildid |
See pole isegi naljakas.
Ripping!
http://www.upload.ee/image/865229/chickenwhy2.jpg
http://www.upload.ee/image/865230/chickensnakes2.jpg
http://www.upload.ee/image/865235/chickenplanning.jpg ... |
teema: Kollaažfoto |
Telempe
vastuseid: 4
vaadatud: 2531
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.04.2010 20:24:14 pealkiri: Kollaažfoto |
http://www.google.ee/search?hl=et&client=firefox-a&hs=SUd&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=collage+maker&lr=&aq=f&aqi=g9&aql=&oq=&gs_rfai=
Pool sekundit tu ... |
teema: Kollaažfoto |
Telempe
vastuseid: 4
vaadatud: 2531
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.04.2010 23:16:47 pealkiri: Kollaažfoto |
Milline programm suudab teha etteantud piltidest kollaažfoto nagu näiteks see:
http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/D/j/ashcroft_porn_collage.jpg |
teema: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu |
Telempe
vastuseid: 5495
vaadatud: 946748
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.05.2008 14:20:49 pealkiri: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu |
SEKUNDIS!
Paokiirus (escape velocity):
on Earth, the Earth's gravity: 11.2 km/s
on Mars, Mars' gravity: 5.0 km/s
http://en.wikipedia.org/wiki/Escape_velocity
http://et.wikipedia.org/wiki/Pa ... |
teema: "e-mail" eesti keeles |
Telempe
vastuseid: 76
vaadatud: 32610
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 22.05.2008 18:44:31 pealkiri: "e-mail" eesti keeles |
Umbes samadel põhjustel nagu nimi "Tallegg". Kui on inglise keel, olgu inglise keel, kui eesti keel, siis eesti keel.
Kas Tallinn kirjutatakse inglise keeles teistmoodi? |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.05.2008 16:45:55 pealkiri: Mootorrataste teema |
Hinna vastu muidugi ei saa, aga see XJ on täpselt minu jagu raskem. Minu sõnum on see, et kui võimalik, osta uuem ja kergem.
Mina kavatsen sõita 25kW täpselt nii kaua, kui lubatakse suuremat (eh ... |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.05.2008 16:06:51 pealkiri: Mootorrataste teema |
Kui nüüd välja arvata see, et tahtja oli , siis pole 600-ne esimeseks rattaks sugugi halb, eeldades et juhil on mõistus peas ja ei rebi piirajaid esimesel võimalusel maha.
Tegemist on üldjuhul ... |
teema: Võrgulehitsejate seadistamine: Opera, Mozilla Firefox |
Telempe
vastuseid: 8
vaadatud: 2322
|
foorum: WWW postitatud: 21.05.2008 20:12:59 pealkiri: Võrgulehitsejate seadistamine: Opera, Mozilla Firefox |
Opera puhul tuleb teha paremklõps paneelil, valida "Customize" ja valida asukohaks "Bottom".
http://s.itnurk.com/opera.png |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.05.2008 15:27:54 pealkiri: Mootorrataste teema |
| See võib algajale natuke raskeks jääda. |
teema: lehe kujundus on erinev |
Telempe
vastuseid: 14
vaadatud: 2915
|
foorum: WWW postitatud: 06.05.2008 13:24:31 pealkiri: lehe kujundus on erinev |
http://www.w3schools.com
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Kuidas_teha_veebilehte |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.05.2008 11:51:28 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Kett ja ketirattad tuleb korraga vahetada. |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.05.2008 11:32:31 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Streetmoto |
teema: Kas ID-kaart on sul olemas? |
Telempe
vastuseid: 222
vaadatud: 48596
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.04.2008 11:50:37 pealkiri: Kas ID-kaart on sul olemas? |
| Teen varsti ära, aga kasutust see niipea ei leia. Jääb reisidokumenti dubleerima, juhuks kui pass ära kaduma peaks. |
teema: kas häirib, kui arvuti "teietab"? |
Telempe
vastuseid: 50
vaadatud: 22618
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 27.03.2008 15:11:17 pealkiri: kas häirib, kui arvuti "teietab"? |
Kui lähed poodi või linna/maavalitsusse ja sind seal sinatatakse, siis juhul kui pole tegemist väga hea tuttavaga, tundub see igatahes ebaviisakas.
Mulle tekitab müüjapoolne sinatamine hoopi ... |
teema: naljakad lehed |
Telempe
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232406
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.03.2008 14:53:05 pealkiri: naljakad lehed |
| Islandit statistikas pole, nad teeksid meile vabalt ära. |
teema: No kuidagi ei saa prose tempi allapoole |
Telempe
vastuseid: 10
vaadatud: 5482
|
foorum: Jahutus postitatud: 23.03.2008 14:21:38 pealkiri: No kuidagi ei saa prose tempi allapoole |
| 1 mm on kindlasti liiga palju. Termopastat pannes tuleb arvestada, et tema soojusjuhtivus on palju kehvem kui metallidel, aga palju parem kui õhul. Seega need kohad, kus muidu jääb kahe metalli vah ... |
teema: CSS menüü |
Telempe
vastuseid: 5
vaadatud: 1678
|
foorum: WWW postitatud: 21.03.2008 22:33:29 pealkiri: CSS menüü |
eieieieieiei
ul li {display: inline;} |
teema: Textbox vms !! KIIRE !! |
Telempe
vastuseid: 2
vaadatud: 1250
|
foorum: WWW postitatud: 20.03.2008 17:39:21 pealkiri: Textbox vms !! KIIRE !! |
| www.eformular.com ? |
teema: Mitu giga muusika arvutis/plaatidel? |
Telempe
vastuseid: 194
vaadatud: 47993
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.02.2008 18:14:47 pealkiri: Mitu giga muusika arvutis/plaatidel? |
| 5 GiB kokku, neist aktiivses kasutuses 2. |
teema: kui palju veel kasutatakse 15 tolliseid monitore ja resolutsiooni 800x600 |
Telempe
vastuseid: 10
vaadatud: 3090
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.02.2008 12:20:52 pealkiri: kui palju veel kasutatakse 15 tolliseid monitore ja resolutsiooni 800x600 |
| Kujunduse ühtsus igal resolutsioonil ja platvormil ei peagi olema esmatähtis. Kõige tähtsamaks tuleb pidada kogu info kättesaadavust. Need, kes kasutavad veebilehe vaatamiseks haruldasemat tehnik ... |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.02.2008 00:54:41 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Kas keegi plasti "keevitamisest" on midagi kuulnud? |
teema: html/css kysimus |
Telempe
vastuseid: 6
vaadatud: 2181
|
foorum: WWW postitatud: 13.02.2008 18:12:20 pealkiri: html/css kysimus |
| Kas sa tahad HTML-i ka valideeruma saada? |
teema: PHPBB3 |
Telempe
vastuseid: 419
vaadatud: 165453
|
foorum: WWW postitatud: 08.02.2008 17:51:49 pealkiri: PHPBB3 |
võiks olla tegelikult phpbb3 see kohe valikus konfis, et kas tahad uues aknas kõik postituste lingid või ei.
Siis HTML ei valideeruks. |
teema: Mootorrataste teema |
Telempe
vastuseid: 7566
vaadatud: 1454573
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.02.2008 17:59:03 pealkiri: Mootorrataste teema |
Arai kiivrit sai ka ise proovimas käidud, eks oleneb inimese peakujust, mis ja kuidas sobib. Mulle ei sobinud mitte üldse.
Selle pärast võetaksegi Arai kiivrit tellides sult enne peamõõdud. |
teema: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad. |
Telempe
vastuseid: 161
vaadatud: 43154
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.02.2008 17:55:39 pealkiri: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad. |
| Kas avalduse andsid neti teel ja kaart tuli postkasti? Kui mitte, siis on jamamine. |
teema: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad. |
Telempe
vastuseid: 161
vaadatud: 43154
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.02.2008 17:43:34 pealkiri: Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad. |
Kas ei ole otstarbekam sel juhul panna profiililehele link "Näita ka autentimata kasutajate kommentaare", mis avab ka need kommentaarid (eeldades, et need vaikimisi nähtaval ei ole)?
Koodikirjutami ... |
teema: Probleem keskele joondumisega |
Telempe
vastuseid: 8
vaadatud: 2808
|
foorum: WWW postitatud: 01.02.2008 01:37:52 pealkiri: Probleem keskele joondumisega |
body {
position: absolute;
}
rikub ära. |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
Telempe
vastuseid: 1881
vaadatud: 709230
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.01.2008 18:30:45 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
"21. detsembril, 2012 asub Maa Päikesega täpselt ühel ja samal joonel - galaktiline sündmus, mis toimub üks kord iga 25 800 aasta tagant. Mitte keegi ei tea, millist mõju selline erakorraline ... |
teema: Trackmania Nations |
Telempe
vastuseid: 298
vaadatud: 52590
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2008 21:28:01 pealkiri: Trackmania Nations |
| Milleks starvote'id head on? |
| |