Avaleht
otsing leidis 77 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telerite üldteema
Tamarillo

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911285

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.06.2014 08:55:12   pealkiri: Telerite üldteema
Kas LG Store Eestis ei funktsioneeri või asi on minus?
  teema: Telerite üldteema
Tamarillo

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911285

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.05.2014 08:49:28   pealkiri: Telerite üldteema
defineeri "parim" algatuseks SI süsteemis.
Parima pildikvaliteediga teler antud hinnaklassis või siis parima hinna ja kvaliteedi (omadused) suhtega teler.
  teema: Telerite üldteema
Tamarillo

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911285

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2014 15:42:52   pealkiri: Telerite üldteema
kui ilma boksita tahad vaadata siis valikuid väga ei ole. lillad installivad sulle niigi hunniku kola tuppa. saad ühe vähemaks.
Ilma boksita siis vist ainukene variant F5300 antud hinnaklassis? ag ...
  teema: Telerite üldteema
Tamarillo

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911285

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.05.2014 13:58:53   pealkiri: Telerite üldteema
Soovitage 46 tollist telerit hinnaklassis 450-600 eurot. Kasutaks siis Elioni digitv vaatamiseks ning filmide vaatamiseks USBlt. 3D pole oluline.
  teema: Sony Xperia V
Tamarillo

vastuseid: 466
vaadatud: 184918

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.09.2013 14:20:31   pealkiri: Sony Xperia V
Kuidas selle aku esmase laadimise/tühjaks laskmisega aku eluea ja mahtuvuse seisukohalt ikkagi lõpuks on?
  teema: PSU ei mahu kasti?
Tamarillo

vastuseid: 2
vaadatud: 1704

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 07.08.2010 13:41:35   pealkiri: PSU ei mahu kasti?
Sain korda. Korpuse põhjas oli mingi jublakas mis hoiab väiksemat PSU'd paigal. Sain selle ära kruvida. icon_rolleyes.gif
  teema: PSU ei mahu kasti?
Tamarillo

vastuseid: 2
vaadatud: 1704

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 07.08.2010 13:31:52   pealkiri: PSU ei mahu kasti?
Kas selline kala on võimalik et FSP500-60 APN toide ei mahu Thermaltake V3 Mid tower kasti?
Proovin mahutada aga lihtsalt ei taha mahtuda :S
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2010 17:02:29   pealkiri: Emaplaat läbi?
Siit tekkis küsimus, et kuidas ma sain suruõhuga midagi nii väga valesti teha et emme otsad andis?
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2010 16:28:43   pealkiri: Emaplaat läbi?
Enda ajude säästmiseks ostin uue emme. Selle probleemiga on nüüd loodetavasti ühelpool, kui uus plaat masinasse jõuab. beer_yum.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2010 14:24:20   pealkiri: Emaplaat läbi?
Ja ongi nii. Kaks kondekat on õrnalt punnis. Odavam oleks vist uus emaplaat osta, kui kondekaid vahetama hakata? (emapladiks Chaintech SK8T800)?
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.02.2010 23:07:52   pealkiri: Emaplaat läbi?

edaspidi arvutit puhastades võta tolmuimeja ja tõmba sellega...ainult ära otsikuga mööda emaplaati väga ringi sõida



mida vakki icon_eek.gif , sa ise ka aru saad kui valesti sa soovitad tegeliku ...
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.02.2010 22:47:32   pealkiri: Emaplaat läbi?
Kondekad ei ole punnis ja ühendasin jubinad lahti ja tegin clear CMOS'i ning kontrollisin kõiki ühendusi korduvalt.
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.02.2010 17:39:15   pealkiri: Emaplaat läbi?
Nüüd õigesti paigas aga ikka sama jama icon_neutral.gif
  teema: Emaplaat läbi?
Tamarillo

vastuseid: 22
vaadatud: 6980

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.02.2010 17:18:04   pealkiri: Emaplaat läbi?
Puhastasin arvutit suruõhuga ja arvutit uuesti ühendades ei läinud arvuti tööle. Korraks toiteka, cpu ja video ventikas lähevad tööle (1 sek), siis seiskuvad aga poweri tuluke jääb arvuti es ...
  teema: Videokaardiga mure.
Tamarillo

vastuseid: 0
vaadatud: 941

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.02.2010 14:07:22   pealkiri: Videokaardiga mure.
Vahetasin vana nVidia 6200 AGP välja 7600GT vastu ja mängudes mingi aja tagant lööb ekraani 2-3 sekundiks mustaks ja siis normaalseks ja nii mitu korda järjest. Kui nVidia control paneli vms laht ...
  teema: Kommenteerimine: Tauri2
Tamarillo

vastuseid: 27
vaadatud: 8005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2009 22:57:42   pealkiri: Kommenteerimine: Tauri2
Ostsin videokaardi. Äri sujus õlitatult! thumbs_up.gif
  teema: Uus WD ketas jamab.
Tamarillo

vastuseid: 14
vaadatud: 4312

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.11.2009 22:15:49   pealkiri: Uus WD ketas jamab.
Ketas vahetatakse välja ja ma olen kindel et 90% juhtudest kasutan seda ketas vähemalt Win Xp taga.
  teema: Uus WD ketas jamab.
Tamarillo

vastuseid: 14
vaadatud: 4312

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.10.2009 11:49:26   pealkiri: Uus WD ketas jamab.
Eile soetasin siis uue WD My Book Essential 1TB välise ketta ja hakkasin FAT'st NTfs formatima. Mitu tundi formatis ja lõpuks ütles, et Windows was unable to format the disk. Peale selle lasin WD D ...
  teema: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne)
Tamarillo

vastuseid: 608
vaadatud: 217991

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.05.2009 23:15:15   pealkiri: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne)
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAEWmUQ07-ZEAu51Ye1uldFfdO6NPUdMP7yrZLpoZ32puGTK-btWzWEvHQBPjg7-SHwhT1dv6Xz3D3em74wgk0_QAm1T1UOqqpM7ImIZXg-hR1e-LNVgBypBe.jpg
Mahe pilt thumbs_up.gif
Talvel oli seal ...
  teema: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne)
Tamarillo

vastuseid: 608
vaadatud: 217991

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.01.2009 21:12:40   pealkiri: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne)
, mis programmiga sa neid RAW faile avad ja valmis HDR'i parandad? PS? Endal PS ei taha RAW'e avada.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Tamarillo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2219431

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.01.2009 00:51:03   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Üks karge klõps Pärnu rannast.
http://fc52.deviantart.com/fs40/f/2009/003/d/9/One_cold_evening____by_0tt.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Tamarillo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2219431

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.01.2009 12:36:48   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Mingi sügisene katsetus
http://fc79.deviantart.com/fs39/f/2008/314/f/f/Lifelines_by_0tt.png
  teema: Nikoni arutelu
Tamarillo

vastuseid: 2009
vaadatud: 603414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.12.2008 17:31:57   pealkiri: Nikoni arutelu
mis on vahet nendel Nikoni DX objedel (kui jätta 18-55 ala välja)????


Nikkor AF-S DX 18-200mm F3,5-5,6 VR G

Teravustamiskaugus, minimaalne ava?
  teema: Nikoni arutelu
Tamarillo

vastuseid: 2009
vaadatud: 603414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.10.2008 19:11:05   pealkiri: Nikoni arutelu
Enda odava Tamron toruga mida ennem mainisin olen ikka kohati päris head teravust välja saanud, kui seda kallimatega ei saa ikkagi võrrelda. Manuaal fookusega siis.
  teema: Nikoni arutelu
Tamarillo

vastuseid: 2009
vaadatud: 603414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.10.2008 17:36:57   pealkiri: Nikoni arutelu
Endal Tamron 55-200mm D60 ees, millel pole mootorit. Ega eriti ei igatse selle järele. Võibolla natuke alguses igatsesin.
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.09.2008 07:09:27   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Eilne pilt
http://fc06.deviantart.com/fs36/f/2008/247/7/e/Dark_ravens_by_0tt.jpg
  teema: Nikoni arutelu
Tamarillo

vastuseid: 2009
vaadatud: 603414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.08.2008 13:49:10   pealkiri: Nikoni arutelu
Tänud eks ma üritan. Puru on peeglil jah.
  teema: Nikoni arutelu
Tamarillo

vastuseid: 2009
vaadatud: 603414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.08.2008 12:29:32   pealkiri: Nikoni arutelu
Juhtus siis selline asi eile, et vahetasin objektiivi ja siis kaamerasse sattus mingi puru sisse ja kui viewfinderist vaatan siis on seda puru näha aga kui pilti teen on kõik ok. Kuidas eemaldada se ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.08.2008 15:56:11   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
, thumbs_up.gif. Tuvi on ikka ülbe boss seal... icon_lol.gif
Tänan! Seal oli teine tuvi veel aga ta lendas minema. Ju siis talle ei meeldinud, et ma kaamera välja võtsin icon_lol.gif
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.08.2008 15:32:25   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Selline vahva vaatepilt!
http://fc05.deviantart.com/fs32/f/2008/235/6/4/Servants_by_0tt.jpg
  teema: Kommenteerimine: soodent
Tamarillo

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2008 09:48:01   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Ostsin objektiivi. Kaup kiire ja korralik!
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.08.2008 12:47:53   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Ise pildistasin kah eile äikest aga midagi head välja ei tulnud aga ega midagi paremat ei saa loota koduaknast pildistamise kohta.
http://img168.imageshack.us/my.php?image=ikedh0.jpg
Pidin pilti p ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.08.2008 02:02:41   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Paar nädalat tagasi tehtud:
Esimesel valgus liiga terav, teine meeldib.
Päris kenad Täpikud said esimesele pildile pildile.
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.07.2008 00:33:47   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
, enne kleepimist tleb vist hdrid valmis keeta.

Seda kindlasti, ent huvi oligi just selle poole pealt, et kas keegi meie foorumist siin on sellist asja valmis keevitanud?

E: Seepärast, et igasu ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.07.2008 11:28:40   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Eile öösel üritasin välku pildistada aga edutult. Puudus statiiv ja objeks oli KIT 18-55mm icon_biggrin.gif.
Välk oli ka selline imelik sähvatas ainult. Aga praktilises osas sain palju targemaks. Ehk järgmi ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.07.2008 16:39:56   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Esimene nn vintage stiilis pilt: http://fc03.deviantart.com/fs31/f/2008/187/3/a/Vintage_daisy_by_0tt.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.06.2008 21:54:14   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Kas need HDR?
Väga head pildid on muidu.
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.06.2008 23:01:39   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid

Olevistel lõika alt natuke ära siis on täitsa OK.
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.06.2008 20:30:58   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://www.flickr.com/photos/9993120@N02/2572124865/

vastseliina kirikust hdr
Väga hea mulle meeldib. Mis objektiivi kasutasid?
  teema: Nikoni arutelu
Tamarillo

vastuseid: 2009
vaadatud: 603414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.06.2008 20:20:52   pealkiri: Nikoni arutelu
Ostsin nikon d200 kaamerale ebayst tamron 55-200mm di II objektiivi alla 1000kr ja asi on uskumatult terav- täielik ulme sellise raha eest.
Eks ta pole mingi supervaikne ja kiire ent teravus on sigm ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.06.2008 18:19:28   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid

http://fc07.deviantart.com/fs27/i/2008/165/9/f/Drops_of_steel_by_0tt.jpg
http://0tt.deviantart.com/art/Drops-of-steel-88545232
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.06.2008 17:20:01   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Kena pilt .
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.05.2008 18:48:07   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Esimene HDR
http://fc06.deviantart.com/fs30/f/2008/122/c/3/Abandoned_Escort_by_0tt.jpg
  teema: Pildid aruvutisse?
Tamarillo

vastuseid: 7
vaadatud: 3321

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.04.2008 16:08:28   pealkiri: Pildid aruvutisse?
ega su usb juhe liiga pikk pole?
proovi vahelduseks arvuti tagumisel küljel olevasse usb pesasse pista
Tagumised ei tööta millegipärast aga probleem lahendatud. Ostsin mälukaardi lugeja. Palju ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.04.2008 19:40:51   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Nüüd pilt suuremalt. Mulle just meeldib selline ühtalne sinine. Loomulikult võiks valgus veel huvitavam olla. icon_smile.gif
http://img01.picoodle.com/img/img01/4/4/21/f_DSC017001dm_bf4e4d0.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.04.2008 19:21:56   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Hiljutine pilt. Meeldib selle pildi juures selline tühjus.
http://img29.picoodle.com/img/img29/4/4/21/f_DSC017001dm_9b3de53.jpg
  teema: Pildid aruvutisse?
Tamarillo

vastuseid: 7
vaadatud: 3321

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.04.2008 08:45:49   pealkiri: Pildid aruvutisse?
Tänan vastamast. Ise mõtlesin ka et võiks asja kaardilugeja abil ajama hakata.
  teema: Pildid aruvutisse?
Tamarillo

vastuseid: 7
vaadatud: 3321

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.04.2008 07:53:31   pealkiri: Pildid aruvutisse?
Tere,
Oman Nikon D60, kuid piltide arvutisse saamisega on raskusi. Ühendan kaamera USB kaabliga arvuti taha ära ja viskab selle Nikoni programmi ette ja panen siis pilte tirima, kuid umbes iga 5 pi ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.03.2008 13:38:17   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Endale meeldib http://0tt.deviantart.com/art/Watching-the-sunset-81499815
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Tamarillo

vastuseid: 3400
vaadatud: 692007

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.03.2008 21:05:03   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Endale meeldib: http://0tt.deviantart.com/art/Gin-80710573
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.