|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
Taimps
vastuseid: 225
vaadatud: 197476
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.02.2012 13:30:30 pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
| Tere ! [url=http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/TaimpS/]TaimpS |
teema: Runes of Magic |
Taimps
vastuseid: 180
vaadatud: 50591
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2010 16:07:42 pealkiri: Runes of Magic |
| Keegi Siochain serveris ka mängib ? |
teema: -Watercooling- |
Taimps
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.03.2010 21:37:25 pealkiri: -Watercooling- |
Hei !
Soov profiilis olevale arvutile vesijahutus külge pookida, algatuseks prosele ja videole. Kas on kellelgi kohe mingit komplekti pakkuda või oskate soovitada, et milliseid komponente kasutada ... |
teema: eRepublik |
Taimps
vastuseid: 5759
vaadatud: 945999
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2009 12:13:58 pealkiri: eRepublik |
Minu kasutaja: TaimpS ,et võtke ka sõbraks
Tundub huvitav mäng olema aga tekkis küsimus, et kui tahan oma firmat teha, mis äri oleks kõige kasulikum nii minule kui ka eEestile? |
teema: Kommenteerimine: nah |
Taimps
vastuseid: 149
vaadatud: 43973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2009 09:57:27 pealkiri: Kommenteerimine: nah |
Sai väike diil tehtud, kõik sujus  |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Taimps
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033353
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.12.2007 12:37:34 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
Sai ka siis esimene 3D Mark 2006 tehtud, midagi kellanud pole veel.
http://img145.imageshack.us/img145/8276/70345934wd7.th.jpg |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Taimps
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 13.03.2007 01:30:51 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Et siis kumb mobo ?
1. P5B-Deluxe
2. P5N32-E SLI |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Taimps
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.03.2007 23:49:41 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
aga mida siis mobost ja hdd-st arvarte ? ja siis veel et kas äkki see mitte parem poleks :
arvutikeskus.com Graafikakaart ASUS 8800GTS 640MB PARIMA HINNAGA
Asus EN8 ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Taimps
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.03.2007 23:18:23 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| nii aga siis ehk tasuks juba vaadata selle E6600 poole ? L2 ju ikka gi 4MB ? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Taimps
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.03.2007 22:34:26 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
TERE!
Uurisin ka siin natukene ringi ja soov oleks siis saada sellin ''ülikõva'' mängu- ja clokkamise masin. Panin siin ühe kokku ka, need asjad mis puudu on nimekirjast need on juba olemas. ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Taimps
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.08.2006 10:03:13 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
et siis see Abit Socket 939 KN8 ULTRA pole kõige parem? ja mängimiseks soovitad siis x2 3800+?
no video jaoks tuleb ikka nats kulutada ikka head mängu-masinat tahta.  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Taimps
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 20.08.2006 13:40:39 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Tere ! Sooviks on kokku panna üks tõsisem mängu-masin Monitor, HDD, klaver, hiir, mälu 2 x DDR 256mb 400MHz PC3200 ja 1x DDR 512mb 400MHz PC3200, korpus, DVD need on juba olemas
Vä ... |
teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
Taimps
vastuseid: 12
vaadatud: 2873
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2006 13:19:19 pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
kui sul kaart juba olemas oli, siis miks esimeses postis nõnda küsisid. väga hea võimalus kõik ise järele proovida ju
Asi väga lihtne, tahtsin rohkem nagu teiste hinnangut ja arvamust ... |
teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
Taimps
vastuseid: 12
vaadatud: 2873
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2006 10:39:12 pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
Sa ostad kõigepealt kaardi ja siis hakkad uurima, kas see üldse kõlbab arvutisse või läheb hoopis panni alla?
no miks ta ei peaks kõlbama? aga tegelt on nii, et ega see ju mingi väga k ... |
teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
Taimps
vastuseid: 12
vaadatud: 2873
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2006 09:29:46 pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
mingi alla 1000.- saab juba poest r9600pro kätte ja kui foorumist ostad siis arvatavasti läeb hind ikka veel alla
no ma sain selle kaardi 355.- eek'i eest. ja nüüd siis mõtlesingi ,et mid ... |
teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
Taimps
vastuseid: 12
vaadatud: 2873
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.08.2006 15:41:01 pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
sorry !
http://www.ncix.com/products/index.php?sku=11363&vpn=1024-8C20-0D-SA&manufacture=SAPPHIRE
see vist peaks olema õige link |
teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
Taimps
vastuseid: 12
vaadatud: 2873
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.08.2006 14:11:11 pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP |
| Küsimus, siis selline, et mis arvate sellest kaardist? Kuidas mängud jooksevad ja üldine hinnang ? |
teema: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ? |
Taimps
vastuseid: 11
vaadatud: 2891
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.12.2005 02:05:25 pealkiri: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ? |
timmisin ja proovisin siin ja sain järgmise tulemuse:
Number of CPUs 1
Name AMD Athlon XP
Code name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family/Model/Stepping 6A0
Extended Fam ... |
teema: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ? |
Taimps
vastuseid: 11
vaadatud: 2891
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.12.2005 20:02:45 pealkiri: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ? |
|
teema: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) |
Taimps
vastuseid: 4376
vaadatud: 829951
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.02.2005 20:15:11 pealkiri: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) |
päris kõva tulemus
AMD või INTEL ?
AMD
73% [ 595 ]
INTEL
26% [ 211 ]
hääli kokku : 806
ise polex uskunud ,et nii palju AMD 'sõpru'  |
teema: The Punisher |
Taimps
vastuseid: 35
vaadatud: 11531
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2005 20:06:26 pealkiri: The Punisher |
hehh.... ikka jahh päris mängitav mäng
kuigi mõned pisikesed aga-d , aga õnnex on neid vähe
mingi 7,5 kokkuvõttex |
teema: Millist digifotokat omate? |
Taimps
vastuseid: 927
vaadatud: 227768
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.02.2005 18:03:57 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
endal HP 735 photosmart ,hinda ei mäleta enam aga pildid teeb ära kuid
ka ei oska öelda, et kui kvaliteet asi on. aga muidu
paistab, et Hp-id kahh nagu suht vähe rahval  |
teema: Vajan drivereid |
Taimps
vastuseid: 7
vaadatud: 2515
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.01.2005 19:52:21 pealkiri: Vajan drivereid |
ehk leiad siit midagi http://www.driverheaven.net  |
teema: kust saaks draiverid sellisele emale? |
Taimps
vastuseid: 7
vaadatud: 1794
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.01.2005 01:42:44 pealkiri: kust saaks draiverid sellisele emale? |
siin piaks igast kraami olema http://www.driverheaven.net  |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
Taimps
vastuseid: 377
vaadatud: 92635
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.01.2005 01:40:24 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
heh .. tegelt ikka tundub see linux ikka kuidagi selline teistsugune ja
väga väga harjumatu. esialgu rohkem ei taha proovida  |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Taimps
vastuseid: 1210
vaadatud: 246501
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.01.2005 15:46:26 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Internet Explorer
 |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Taimps
vastuseid: 7769
vaadatud: 1583649
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.01.2005 15:41:08 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
nii mul siis 2x S-90 B RADIOTEHNIKA (25-25000 Hz ja 90W) ning
võimendix Pioneer - audio/video multi-channel receiver VSX-409RDS Digital Signal Processor
hetkel rohkem andmeid vist pole ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.01.2005 15:33:31 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
ok thnks hakkan vaikselt katsetama ja proovima  |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.01.2005 19:12:14 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
aga kuidas ma panen selle mälu 1:1 ?
ja kui laksust kiiruse 200 panen siis ei lähe masin enam käima
aaga kas see 11,5 kas seda pole mõtet muuta või ei saa seda muuta?
praegu näitas ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.01.2005 23:00:18 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
kas on ehk veel mingeid andmeid vaja? et saaksite paremini
soovitada, aidata, anda nõu?
panen veel midagi juurde
CPU Core 1.63V
+5V 5.08V
+12V ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.01.2005 22:24:01 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
tere jälle härrased
nüüd siis ikka kippus sees kripeldama, et thaks seda masinat ikka veel natukenegi paremini-kiiremini
jooksma saada
jälle jään lootma teie abile
N ... |
teema: Kas SINU arvutil on vesijahutus? |
Taimps
vastuseid: 40
vaadatud: 12961
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2005 00:32:51 pealkiri: Kas SINU arvutil on vesijahutus? |
heh... kui kunagi rikkaks saan siis kindlasti proovin ära
hetkel muidu rahul--- kast on ventikaid täis  |
teema: Foorumites olemine |
Taimps
vastuseid: 193
vaadatud: 43990
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.01.2005 15:03:06 pealkiri: Foorumites olemine |
HV 8) |
teema: Sinu neti kiirus? |
Taimps
vastuseid: 2455
vaadatud: 575135
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.01.2005 14:51:30 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
minu Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 1.3 kuni 1.5 Mbps.
andmed: Elion |
teema: kui kiiresti sa trükid? |
Taimps
vastuseid: 558
vaadatud: 120050
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.01.2005 13:08:51 pealkiri: kui kiiresti sa trükid? |
80 sek, kiirusega 125 lööki/min
Teil tasuks kaaluda Keyboard Pro ostmist.
Pärast harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis
Minule sobib  |
teema: 15. Fotovõistluse HINDAMINE |
Taimps
vastuseid: 68
vaadatud: 15361
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.01.2005 23:28:33 pealkiri: 15. Fotovõistluse HINDAMINE |
StaticMoth
cool  |
teema: Mafia |
Taimps
vastuseid: 741
vaadatud: 174279
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2005 15:44:45 pealkiri: Mafia |
Aga tegelt on ikka mõlemad mängud täitsa mängitavad
Pole probleemi! |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Taimps
vastuseid: 3210
vaadatud: 587397
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.12.2004 23:08:04 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
aga kuis ma saan teada täpselt, et mis mark on?
9600 PRO R96A-C3 - mingi sellise kirja leidsin raamatust?
aga muidu thnks kui see on norm tulemus  |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Taimps
vastuseid: 3210
vaadatud: 587397
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.12.2004 21:49:19 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
ohh sorry , my bad
Card name: RADEON 9600 SERIES
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: RADEON 9600 Series AGP (0x4150)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
... |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Taimps
vastuseid: 3210
vaadatud: 587397
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.12.2004 21:33:04 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
nii... sain 3dmark05-ga 1309 pointsa.
kas see hea või halb? Kui masin on selline?
Name AMD Athlon XP
Code Name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family / Model / Steppin ... |
teema: P4 prescott 3,0 |
Taimps
vastuseid: 78
vaadatud: 14320
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.12.2004 01:55:06 pealkiri: P4 prescott 3,0 |
| pole just kõige targem aga arvan ,et kui "idle" siis natsa jahh |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.12.2004 22:21:05 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
nii.... vahepeal siin nii kiire olnud ,et pole aega olnud teid külastadagi
aga sai nüüd, prosel pinget ühe ühiku võrra tõstetud ja tegin ka jahutse tervele
süsteemile. Nüüd mobo 25-3 ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2004 20:26:52 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
OK Thnks!!! panen pinget veits juurde ja proovin neid progesi ka
Aga tahtsin veel küsida ,et kas prose jahutuse pinget ka võib tõsta ja kas üldse saab. hetkel pole neid
muutnud on siis ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2004 12:59:53 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Niii.......!!
Mure järgmine kõik muidu ilus ja hea aga nüüd hakkab ise resti tegema mingi aja möödudes ütleme siis
,et iga paari kolme tunni tagant?? Mingi jama on sees. temp. m ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2004 18:29:45 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
no vot siis Aga kas tasub siis veel midagi muuta?
ja et kas see ram hakkab ka 400MHz peal toole?  |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2004 14:02:55 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
selline kiire küsimus ,et kuidas seda mälu prosega sünkrooni panna?
kohe poodi minek ja väike lisa jahutus tuleb juurde
vaatan ehk saan ühe samasuguse rammi ka
ja et kas siis ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2004 13:09:06 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Nii... tegin siis järgmist... see vist selle masina kohta hea ?
Name AMD Athlon XP
Code Name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family / Model / Stepping 6 A 0
Exte ... |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2004 12:44:10 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
| aa... ja veel selline asi, et kuidas selle agp-ga on kas see töötab normilt. ma neid mhz mõtlen? |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2004 12:40:38 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
ohh thnks kohe hakkan katsetama! igatahes suured tänud juba ette ära  |
teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Taimps
vastuseid: 26
vaadatud: 3914
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2004 00:30:02 pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400 |
Selline pisike mure ,et kuidas saaks selle masina ilusti jooksma? Pole ise muidugi suur clockaja aga...
võiks ju proovida. Natukene juba proovisin ja sain mingi sellise tulemuse aga kuidas saaks vee ... |
| |