Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
Taimps

vastuseid: 225
vaadatud: 197476

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 19.02.2012 13:30:30   pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
Tere ! [url=http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/TaimpS/]TaimpS
  teema: Runes of Magic
Taimps

vastuseid: 180
vaadatud: 50591

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.08.2010 16:07:42   pealkiri: Runes of Magic
Keegi Siochain serveris ka mängib ?
  teema: -Watercooling-
Taimps

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.03.2010 21:37:25   pealkiri: -Watercooling-
Hei !
Soov profiilis olevale arvutile vesijahutus külge pookida, algatuseks prosele ja videole. Kas on kellelgi kohe mingit komplekti pakkuda või oskate soovitada, et milliseid komponente kasutada ...
  teema: eRepublik
Taimps

vastuseid: 5759
vaadatud: 945999

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2009 12:13:58   pealkiri: eRepublik
Minu kasutaja: TaimpS ,et võtke ka sõbraks icon_smile.gif
Tundub huvitav mäng olema aga tekkis küsimus, et kui tahan oma firmat teha, mis äri oleks kõige kasulikum nii minule kui ka eEestile?
  teema: Kommenteerimine: nah
Taimps

vastuseid: 149
vaadatud: 43973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2009 09:57:27   pealkiri: Kommenteerimine: nah
Sai väike diil tehtud, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: 3DMark2006 skoorid
Taimps

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033353

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.12.2007 12:37:34   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Sai ka siis esimene 3D Mark 2006 tehtud, midagi kellanud pole veel.
http://img145.imageshack.us/img145/8276/70345934wd7.th.jpg
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Taimps

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.03.2007 01:30:51   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Et siis kumb mobo ?

1. P5B-Deluxe
2. P5N32-E SLI
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Taimps

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.03.2007 23:49:41   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
aga mida siis mobost ja hdd-st arvarte ? ja siis veel et kas äkki see mitte parem poleks :

arvutikeskus.com Graafikakaart ASUS 8800GTS 640MB PARIMA HINNAGA

Asus EN8 ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Taimps

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.03.2007 23:18:23   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
nii aga siis ehk tasuks juba vaadata selle E6600 poole ? L2 ju ikka gi 4MB ?
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Taimps

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.03.2007 22:34:26   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
TERE!

Uurisin ka siin natukene ringi ja soov oleks siis saada sellin ''ülikõva'' mängu- ja clokkamise masin. Panin siin ühe kokku ka, need asjad mis puudu on nimekirjast need on juba olemas. ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Taimps

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.08.2006 10:03:13   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
et siis see Abit Socket 939 KN8 ULTRA pole kõige parem? ja mängimiseks soovitad siis x2 3800+?

no video jaoks tuleb ikka nats kulutada ikka head mängu-masinat tahta. beer_yum.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Taimps

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590362

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 20.08.2006 13:40:39   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Tere ! Sooviks on kokku panna üks tõsisem mängu-masin icon_smile.gif Monitor, HDD, klaver, hiir, mälu 2 x DDR 256mb 400MHz PC3200 ja 1x DDR 512mb 400MHz PC3200, korpus, DVD need on juba olemas thumbs_up.gif

Vä ...
  teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
Taimps

vastuseid: 12
vaadatud: 2873

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.08.2006 13:19:19   pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP

kui sul kaart juba olemas oli, siis miks esimeses postis nõnda küsisid. väga hea võimalus kõik ise järele proovida ju


Asi väga lihtne, tahtsin rohkem nagu teiste hinnangut ja arvamust ...
  teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
Taimps

vastuseid: 12
vaadatud: 2873

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.08.2006 10:39:12   pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP

Sa ostad kõigepealt kaardi ja siis hakkad uurima, kas see üldse kõlbab arvutisse või läheb hoopis panni alla?


no miks ta ei peaks kõlbama? aga tegelt on nii, et ega see ju mingi väga k ...
  teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
Taimps

vastuseid: 12
vaadatud: 2873

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.08.2006 09:29:46   pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP

mingi alla 1000.- saab juba poest r9600pro kätte ja kui foorumist ostad siis arvatavasti läeb hind ikka veel alla


no ma sain selle kaardi 355.- eek'i eest. ja nüüd siis mõtlesingi ,et mid ...
  teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
Taimps

vastuseid: 12
vaadatud: 2873

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.08.2006 15:41:01   pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
sorry !

http://www.ncix.com/products/index.php?sku=11363&vpn=1024-8C20-0D-SA&manufacture=SAPPHIRE

see vist peaks olema õige link
  teema: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
Taimps

vastuseid: 12
vaadatud: 2873

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.08.2006 14:11:11   pealkiri: Saphire Radeon 9600 256 MB AGP
Küsimus, siis selline, et mis arvate sellest kaardist? Kuidas mängud jooksevad ja üldine hinnang ?
  teema: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ?
Taimps

vastuseid: 11
vaadatud: 2891

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.12.2005 02:05:25   pealkiri: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ?
timmisin ja proovisin siin ja sain järgmise tulemuse:
Number of CPUs 1
Name AMD Athlon XP
Code name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family/Model/Stepping 6A0
Extended Fam ...
  teema: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ?
Taimps

vastuseid: 11
vaadatud: 2891

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.12.2005 20:02:45   pealkiri: AMD Athlon(tm) XP 2600+ Barton ABI oleks vaja ?
  teema: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu)
Taimps

vastuseid: 4376
vaadatud: 829951

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.02.2005 20:15:11   pealkiri: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu)
päris kõva tulemus beer_yum.gif thumbs_up.gif

AMD või INTEL ?
AMD
73% [ 595 ]
INTEL
26% [ 211 ]

hääli kokku : 806

ise polex uskunud ,et nii palju AMD 'sõpru' icon_rolleyes.gif
  teema: The Punisher
Taimps

vastuseid: 35
vaadatud: 11531

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2005 20:06:26   pealkiri: The Punisher
hehh.... ikka jahh päris mängitav mäng thumbs_up.gif
kuigi mõned pisikesed aga-d , aga õnnex on neid vähe thumbs_up.gif
mingi 7,5 kokkuvõttex
  teema: Millist digifotokat omate?
Taimps

vastuseid: 927
vaadatud: 227768

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.02.2005 18:03:57   pealkiri: Millist digifotokat omate?
endal HP 735 photosmart ,hinda ei mäleta enam aga pildid teeb ära kuid
ka ei oska öelda, et kui kvaliteet asi on. aga muidu thumbs_up.gif

paistab, et Hp-id kahh nagu suht vähe rahval icon_question.gif
  teema: Vajan drivereid
Taimps

vastuseid: 7
vaadatud: 2515

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.01.2005 19:52:21   pealkiri: Vajan drivereid
ehk leiad siit midagi http://www.driverheaven.net thumbs_up.gif
  teema: kust saaks draiverid sellisele emale?
Taimps

vastuseid: 7
vaadatud: 1794

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.01.2005 01:42:44   pealkiri: kust saaks draiverid sellisele emale?
siin piaks igast kraami olema http://www.driverheaven.net thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Taimps

vastuseid: 377
vaadatud: 92635

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.01.2005 01:40:24   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
heh .. icon_confused.gif tegelt ikka tundub see linux ikka kuidagi selline teistsugune ja
väga väga harjumatu. esialgu rohkem ei taha proovida icon_neutral.gif
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Taimps

vastuseid: 1210
vaadatud: 246501

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.01.2005 15:46:26   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Internet Explorer
icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Taimps

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583649

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.01.2005 15:41:08   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
nii icon_exclaim.gif mul siis 2x S-90 B RADIOTEHNIKA (25-25000 Hz ja 90W) ning
võimendix Pioneer - audio/video multi-channel receiver VSX-409RDS Digital Signal Processor
hetkel rohkem andmeid vist pole ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.01.2005 15:33:31   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
ok thnks hakkan vaikselt katsetama ja proovima beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.01.2005 19:12:14   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
aga kuidas ma panen selle mälu 1:1 ?

ja kui laksust kiiruse 200 panen siis ei lähe masin enam käima icon_sad.gif

aaga kas see 11,5 kas seda pole mõtet muuta või ei saa seda muuta?
praegu näitas ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.01.2005 23:00:18   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
kas on ehk veel mingeid andmeid vaja? et saaksite paremini
soovitada, aidata, anda nõu? icon_rolleyes.gif

panen veel midagi juurde icon_exclaim.gif

CPU Core 1.63V
+5V 5.08V
+12V ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.01.2005 22:24:01   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
tere jälle härrased beer_yum.gif

nüüd siis ikka kippus sees kripeldama, et thaks seda masinat ikka veel natukenegi paremini-kiiremini
jooksma saada icon_rolleyes.gif
jälle jään lootma teie abile thumbs_up.gif

N ...
  teema: Kas SINU arvutil on vesijahutus?
Taimps

vastuseid: 40
vaadatud: 12961

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2005 00:32:51   pealkiri: Kas SINU arvutil on vesijahutus?
heh... icon_razz.gif kui kunagi rikkaks saan siis kindlasti proovin ära icon_rolleyes.gif
hetkel muidu rahul--- kast on ventikaid täis icon_lol.gif
  teema: Foorumites olemine
Taimps

vastuseid: 193
vaadatud: 43990

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2005 15:03:06   pealkiri: Foorumites olemine
HV thumbs_up.gif 8)
  teema: Sinu neti kiirus?
Taimps

vastuseid: 2455
vaadatud: 575135

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2005 14:51:30   pealkiri: Sinu neti kiirus?
minu Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 1.3 kuni 1.5 Mbps.
andmed: Elion
  teema: kui kiiresti sa trükid?
Taimps

vastuseid: 558
vaadatud: 120050

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2005 13:08:51   pealkiri: kui kiiresti sa trükid?
80 sek, kiirusega 125 lööki/min
Teil tasuks kaaluda Keyboard Pro ostmist.
Pärast harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis

Minule sobib icon_razz.gif
  teema: 15. Fotovõistluse HINDAMINE
Taimps

vastuseid: 68
vaadatud: 15361

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.01.2005 23:28:33   pealkiri: 15. Fotovõistluse HINDAMINE
StaticMoth thumbs_up.gif beer_yum.gif
cool icon_exclaim.gif
  teema: Mafia
Taimps

vastuseid: 741
vaadatud: 174279

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2005 15:44:45   pealkiri: Mafia
Aga tegelt on ikka mõlemad mängud täitsa mängitavad thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Pole probleemi!
  teema: 3DMark2005 skoorid
Taimps

vastuseid: 3210
vaadatud: 587397

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.12.2004 23:08:04   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
aga kuis ma saan teada täpselt, et mis mark on?
9600 PRO R96A-C3 - mingi sellise kirja leidsin raamatust?
aga muidu thnks thumbs_up.gif beer_yum.gif kui see on norm tulemus icon_rolleyes.gif
  teema: 3DMark2005 skoorid
Taimps

vastuseid: 3210
vaadatud: 587397

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.12.2004 21:49:19   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
ohh sorry , my bad icon_redface.gif

Card name: RADEON 9600 SERIES
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: RADEON 9600 Series AGP (0x4150)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
...
  teema: 3DMark2005 skoorid
Taimps

vastuseid: 3210
vaadatud: 587397

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.12.2004 21:33:04   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
nii... sain 3dmark05-ga 1309 pointsa.
kas see hea või halb? Kui masin on selline? icon_wink.gif

Name AMD Athlon XP
Code Name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family / Model / Steppin ...
  teema: P4 prescott 3,0
Taimps

vastuseid: 78
vaadatud: 14320

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.12.2004 01:55:06   pealkiri: P4 prescott 3,0
pole just kõige targem aga arvan ,et kui "idle" siis natsa jahh
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.12.2004 22:21:05   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
nii.... vahepeal siin nii kiire olnud ,et pole aega olnud teid külastadagi beer_yum.gif
aga sai nüüd, prosel pinget ühe ühiku võrra tõstetud ja tegin ka jahutse tervele
süsteemile. Nüüd mobo 25-3 ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.12.2004 20:26:52   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
OK Thnks!!! panen pinget veits juurde ja proovin neid progesi ka icon_wink.gif
Aga tahtsin veel küsida ,et kas prose jahutuse pinget ka võib tõsta ja kas üldse saab. hetkel pole neid
muutnud on siis ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.12.2004 12:59:53   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Niii.......!!
Mure järgmine kõik muidu ilus ja hea aga nüüd hakkab ise resti tegema mingi aja möödudes ütleme siis
,et iga paari kolme tunni tagant?? icon_cry.gif Mingi jama on sees. temp. m ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.12.2004 18:29:45   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
no vot siis icon_neutral.gif Aga kas tasub siis veel midagi muuta?
ja et kas see ram hakkab ka 400MHz peal toole? icon_rolleyes.gif
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.12.2004 14:02:55   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
selline kiire küsimus ,et kuidas seda mälu prosega sünkrooni panna? icon_redface.gif
kohe poodi minek ja väike lisa jahutus tuleb juurde icon_razz.gif
vaatan ehk saan ühe samasuguse rammi ka icon_razz.gif
ja et kas siis ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.12.2004 13:09:06   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
icon_biggrin.gif Nii... tegin siis järgmist... icon_rolleyes.gif see vist selle masina kohta hea ?

Name AMD Athlon XP
Code Name Barton
Specification AMD Athlon(tm) XP 2600+
Family / Model / Stepping 6 A 0
Exte ...
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.12.2004 12:44:10   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
aa... ja veel selline asi, et kuidas selle agp-ga on kas see töötab normilt. ma neid mhz mõtlen?
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.12.2004 12:40:38   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
ohh thnks kohe hakkan katsetama! igatahes suured tänud juba ette ära icon_razz.gif icon_razz.gif thumbs_up.gif
  teema: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Taimps

vastuseid: 26
vaadatud: 3914

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.12.2004 00:30:02   pealkiri: AMD Athlon XP2600+ Barton FSB333 & Epox 8RDA3+ FSB400
Selline pisike mure ,et kuidas saaks selle masina ilusti jooksma? Pole ise muidugi suur clockaja aga...
võiks ju proovida. Natukene juba proovisin ja sain mingi sellise tulemuse aga kuidas saaks vee ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.