|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
T6nu
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 19.04.2013 09:52:19 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
BFL 5 Gh/s miner demo
|
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
T6nu
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 09.04.2013 21:57:36 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Aasta otsa juba neid mulli jutte kuulanud...ja ilmselt saab aasta veel kuulata. Aga mida ei tule, on mulli lõhkemine. |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
T6nu
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 26.03.2013 18:07:16 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Bitcoini hinnal pole võrgu arvutusvõimsusega midagi pistmist. Kogu süsteemi töös hoidmiseks piisaks ühest lauaarvutist, kui "51% attacki" mitte arvestada.
Bitcoini väärtus tuleneb anonüüm ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
T6nu
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 24.03.2013 14:06:17 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
| Bitcoini puhul ongi kõige kehvem see, et neil puudub reaalne väärtus. Antud hetkel neile loob väärtuse ainult see, et on inimesi kes neid ostavad ja nad teevad seda puhtalt selle kasumi pärast, ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
T6nu
vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.03.2013 16:08:59 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Ei saa tegelikult ühest aru.
Avaloni 65GH masin tarbib ca 620W, BFL lubab, et nende 60GH masin tarbib 60W. Kas sama funktsionaalsusega ASIC chippide voolutarve võib tõesti 10x erineda või ongi ko ... |
teema: Starcraft 2 |
T6nu
vastuseid: 2895
vaadatud: 586758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2013 13:03:43 pealkiri: Starcraft 2 |
Kui kiiret ei ole, siis Amazonist sai 98€ ($80 + delivery + tax).
Euronics'is 110€.
EDIT: Amazon.com asemel on mõistlikum tellida Amazon.co.uk kus kokku tuli hind ~76€ |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2012 09:13:45 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| Praegu sarnane olukord Diablo 3 launchiga. Piisava spämmimise korral saad sisse. |
teema: Planetside 2 |
T6nu
vastuseid: 287
vaadatud: 62823
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2012 00:24:49 pealkiri: Planetside 2 |
| Läbi juba. Endal twitterist saadud key. |
teema: MechWarrior Online |
T6nu
vastuseid: 61
vaadatud: 10739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2012 09:18:41 pealkiri: MechWarrior Online |
Mängu struktuur suhteliselt sarnane World of Tanks'ga: Lobby + Team Deathmatch / Base Capture
Aga võrreldes WoT'ga oluliselt rohkem customize võimalusi mechidel. Manööverdamine ja heat managemen ... |
teema: Smite |
T6nu
vastuseid: 102
vaadatud: 38353
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2012 12:16:16 pealkiri: Smite |
| F12C2-C8080-E0DD4-AE781-0D6D0 |
teema: Smite |
T6nu
vastuseid: 102
vaadatud: 38353
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.07.2012 17:31:06 pealkiri: Smite |
Vabandan. Proovisin 5 viimast võtit mis threadis olid. Aga eestpoolt leidsin nüüd ühe kasutamata:
2 keyd anda siis
F193E-BE2B9-1EE84-C4E9A-F08DA
F1C64-46750-B0A54-022A4-57083
Kasutasin esimese ... |
teema: Smite |
T6nu
vastuseid: 102
vaadatud: 38353
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.07.2012 15:46:30 pealkiri: Smite |
| Kui keegi veel üleliigset key'd omab, oleksin huvitatud. |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2012 09:03:49 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| Mnjah, Desolationis ei saanudki eriti WvW see nädalavahetus. Enamus ajast olid 99% WvW objektidest vallutatud. Peab vist mingi lahjema serveri valima järgmiseks korraks, kui seda matchmakingut korda ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2012 10:21:58 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Ärge siis patchimist viimasele hetkele jätke Umbes 5 GB vaja tirida kui peale Stress testi pole launcherit vahepeal käima pannud. |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.05.2012 09:51:08 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Napilt enne D3 release  |
teema: Diablo III |
T6nu
vastuseid: 14750
vaadatud: 2545401
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.05.2012 12:46:47 pealkiri: Diablo III |
http://www.euronics.ee/tootekaart/46932/Mangud_ja_konsoolid/Mangud/5030917102578
http://www.klick.ee/catalogsearch/result/?q=diablo+3
Tundub olemas olevat. Aga kätte pole sel juhul enne 16. loo ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.05.2012 09:34:20 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| Tegemist oli overflow serveriga (GW2 alternatiiv login queue'le), kust tihtipeale lühema mängu sessiooni puhul päris serverisse ei jõudnudki. Seda oli ka oodata. |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2012 17:38:42 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Kui selliseid map'e uskuda, võiks need event chainid veidi pikemad olla.
http://www.blogcdn.com/www.massively.com/media/2010/09/valleyheadlandevents.jpg
Mingis koopas kus tuli mobe /goblinite ehi ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.05.2012 14:44:47 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| Ei, reset jutt käis Rifti kohta. GW2's ei tohiks ilma eventideta midagi muutuda. |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2012 22:05:14 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
, Riftis oli lausa sedasi, et sa võisid turvaliselt külas välja logida, tagasi logides küla enam polnud:P
Teoorias võib GW2 sama olukord olla - juhtusin nägema kui Shaenoor garrison oli centaur ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2012 15:52:10 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Sarnasel tasemel "elavat maailma" ei tea küll ühestki teisest suuremast non-sandbox MMO'st.
1 dynamic event mida ise juhtusin kaasa tegema.
1. Eksisteeris watchtower, paari human NPC'ga.
2. Dyn ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2012 03:00:24 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Mina sain sisse lõpuks
Edit: ca 30min sain proovida. Paar disconnecti oli selle aja jooksul, aga sain tagasi sisse. Nüüd istun jälle login screenil.
Edit2: Nii kui eelmise rea kirja panin, ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2012 22:26:33 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Sain ka veidi enne 22 sisse, aga nüüd tundub et erinevad serverid on masside all kokku vajunud või maha võetud  |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2012 23:50:32 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
With over a million folks signing up for the Guild Wars 2 closed beta, NCSoft and Arena.Net have announced that the next closed beta event will take place at the end of March.
http://www.mmorpg.com/d ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2012 11:17:48 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Võibolla aitab kedagi. Ise pole proovinud, aga üldine feedback on positiivne.
http://www.reddit.com/r/swtor/comments/p38lx/official_tip_on_vastly_improving_your_framerate/
This was an official p ... |
teema: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
T6nu
vastuseid: 1656
vaadatud: 386451
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 27.01.2012 03:45:23 pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le! |
| Vaadake dokumentaalfilmi age ärgata youtubest, ja mõelge natukene Mis saama hakkab. Sellele teemale tuleks korraldada referendum. Ma olen siiralt pettunud meie riigis kui lastakse sellisel asjal juh ... |
teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
T6nu
vastuseid: 1724
vaadatud: 334565
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 26.01.2012 18:12:22 pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
http://www.thedailyshow.com/full-episodes/wed-january-18-2012-joe-nocera
Veidi üle pingutatud huumor SOPA teemal, aga 3:45 - 5:10 annab päris hea ülevaate, kui pädevad inimesed otsuseid teevad. |
teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
T6nu
vastuseid: 1724
vaadatud: 334565
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 26.01.2012 14:13:07 pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
http://www.e24.ee/717050/mart-laar-kustutas-oma-facebooki-kontolt-actaga-seonduvat-arutelu/
Edit:
http://valitsus.ee/et/uudised/pressikonverentsid#1722
31:30 - Laar vastab miks ACTA arutelu Fac ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2012 15:19:26 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Euronics'is on 29,90 + kütusekulu
Võtsin mingist suvalisest netipoest 24,24€ |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2012 14:23:13 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
| Ei saa mina ka resub'ga hakkama. Kas otse SWTOR lehelt või paypal kaudu, ei sobi neile miskit SEB virtuaalkaardi juures. Kaldun arvama et SWTOR süsteemis mingi kala. Paypal'ga varem küll ostatud ja ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2012 12:30:46 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
| Pead lihtsalt enne 19. Märtsi vähemalt 1 kuu mänguaega ostma. Vahet pole kas sub või timecard. |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2012 02:07:26 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Enamus nendest ban mailidest mis viimasel ajal liigub on fake.
http://massively.joystiq.com/2012/01/04/breakdancing-breaks-swtor-enemies-spirits/ (vt "Update 2:")
Ei tasu igast paska uskuda mis si ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2012 17:48:32 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
alad on tühjad, pealinnas ringi jalutades näed vaevu teisi mängijaid. Maailm on suur ja võimas... aga tühi...ja elutu seda siis ka NPCde poolelt.
Jah, voice over questid on lahedad... tekitavad ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2011 22:17:44 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
timmis, vahetasin wifit, tor küsis turvaküsimust, olin ära unustanud, nüüd on acc lukus, web support ei lahenda seda. helistasin, kõik liinid kinni
Kuskilt lugesin, esimestel early access päev ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2011 14:59:41 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
| Scorwen - Ahto City - Sith Inquisitor |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2011 18:21:17 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Ma ei saanud beta testimise ajal ka aru, mis vahe on RP-PvE ja PvE serveri vahel
RP = Role-Play ehk siis public channelites on üldiselt keelatud mingit "out of character" möla ajada. Ilms ... |
teema: Star Wars: The Old Republic |
T6nu
vastuseid: 1192
vaadatud: 231860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2011 10:52:13 pealkiri: Star Wars: The Old Republic |
Katsun ka täna preorderi ära teha. Ehk saab nädalavahetusel mängida juba.
Huvi pakub Sith Inquisitor, ehk siis kui Sith kuhugi serverisse kogunema hakkab, andke teada. |
teema: Starcraft 2 |
T6nu
vastuseid: 2895
vaadatud: 586758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.09.2011 12:02:03 pealkiri: Starcraft 2 |
Tahaks mõne sõbraga Lan-i teha suletud võrgus. On mingeid ideid, hetkel veel silma ei ole hakanud võimalust.
Starfriend |
teema: Terraria |
T6nu
vastuseid: 274
vaadatud: 57431
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2011 08:27:14 pealkiri: Terraria |
Täna peaks 1.0.4 update'i oodata olema.
http://www.terrariaonline.com/threads/update-1-0-4-coming-friday.24367/
Terraria is soon expecting another large update. Not only there will be many fixes an ... |
teema: World of Tanks |
T6nu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5671062
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2011 12:13:38 pealkiri: World of Tanks |
http://massively.joystiq.com/2011/05/19/world-of-tanks-releases-ultimate-conquest-mode/
Mõni kodumaine clan Eestonia lapi üle ka võitlema plaanib hakata?
Juba kuulub EES klannile
Kas seda p ... |
teema: World of Tanks |
T6nu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5671062
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.05.2011 20:58:20 pealkiri: World of Tanks |
http://massively.joystiq.com/2011/05/19/world-of-tanks-releases-ultimate-conquest-mode/
Mõni kodumaine clan Eestonia lapi üle ka võitlema plaanib hakata? |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
T6nu
vastuseid: 1818
vaadatud: 369892
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2011 10:46:39 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| Video esimeses lõigus kena rate of fire antud relva kohta. |
teema: World of Tanks |
T6nu
vastuseid: 29102
vaadatud: 5671062
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2011 13:24:55 pealkiri: World of Tanks |
| Võimalik et mõne Download manageri kasutamine aitab. Antud hetkel tundub et browser jääb hätta... |
teema: Rift |
T6nu
vastuseid: 338
vaadatud: 82010
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2011 13:11:59 pealkiri: Rift |
|
teema: Test Drive Unlimited 2 |
T6nu
vastuseid: 1924
vaadatud: 356849
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.02.2011 21:21:27 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
Mis mind kõige rohkem häirib - kellegi auto omale võidad, siis seda autot ei saa maha müüa ega isegi värvi muuta.Nagu wtf? .Ma jee tahan mingi roosa mustangiga ringi kärutada
+1
Rikut ... |
teema: Rift |
T6nu
vastuseid: 338
vaadatud: 82010
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.02.2011 10:02:12 pealkiri: Rift |
| Jõudsin küll vähe mängida (lvl 1-15), aga tundus nagu Warhammer kehvema PvP'ga. Rift'id olid suht copy-paste WAR'i public questid. Ainsa innovatsioonina tundusid invasion'id. |
teema: World of Warcraft |
T6nu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449521
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2010 12:42:05 pealkiri: World of Warcraft |
alakir for horde , outland for alliance
Ei saa aru? Kas nender seerverites asi balansist väljas või mis sa sellega mõtled? Tahaks serverit kus ikka mõlemat poolt enamvähem võrdselt.
olavi ... |
teema: Mortal Online |
T6nu
vastuseid: 140
vaadatud: 34012
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2010 21:41:39 pealkiri: Mortal Online |
Mängib keegi veel? Ise pole juba ~11 kuud puutunud.
Lugesin et hiljuti tuli mingi "Epic patch" välja. Oskab keegi muljetada mis seisus mäng nüüd on? Pakuti ka 5'te tasuta päeva mulle, aga mag ... |
teema: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch] |
T6nu
vastuseid: 859
vaadatud: 138151
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2010 18:00:16 pealkiri: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch] |
Sain ka oma tehingu ~20min hiljem tööle (viimasel hetkel enne DF enda lehelt ostmist ). Ei tea kas tahtis limiidi tõstmist või lihtsalt veidi aega. |
teema: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch] |
T6nu
vastuseid: 859
vaadatud: 138151
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2010 22:03:19 pealkiri: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch] |
Kellelgi kogemusi Impulse'ga? Ei taha mu SEB virtuaalset credit card'i läbi lasta.
Varem selliseid probleeme pole esinenud. D2D'st mänge ostnud, erinevaid MMO subscriptioneid maksnud jne...hetke ... |
| |