Avaleht
otsing leidis 68 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
T6nu

vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 19.04.2013 09:52:19   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
BFL 5 Gh/s miner demo

  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
T6nu

vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 09.04.2013 21:57:36   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Aasta otsa juba neid mulli jutte kuulanud...ja ilmselt saab aasta veel kuulata. Aga mida ei tule, on mulli lõhkemine.
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
T6nu

vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 26.03.2013 18:07:16   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Bitcoini hinnal pole võrgu arvutusvõimsusega midagi pistmist. Kogu süsteemi töös hoidmiseks piisaks ühest lauaarvutist, kui "51% attacki" mitte arvestada.

Bitcoini väärtus tuleneb anonüüm ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
T6nu

vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 24.03.2013 14:06:17   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Bitcoini puhul ongi kõige kehvem see, et neil puudub reaalne väärtus. Antud hetkel neile loob väärtuse ainult see, et on inimesi kes neid ostavad ja nad teevad seda puhtalt selle kasumi pärast, ...
  teema: Krüptorahade tehniline arutelu
T6nu

vastuseid: 11385
vaadatud: 2179989

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 20.03.2013 16:08:59   pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu
Ei saa tegelikult ühest aru.
Avaloni 65GH masin tarbib ca 620W, BFL lubab, et nende 60GH masin tarbib 60W. Kas sama funktsionaalsusega ASIC chippide voolutarve võib tõesti 10x erineda või ongi ko ...
  teema: Starcraft 2
T6nu

vastuseid: 2895
vaadatud: 586758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2013 13:03:43   pealkiri: Starcraft 2
Kui kiiret ei ole, siis Amazonist sai 98€ ($80 + delivery + tax).

Euronics'is 110€.

EDIT: Amazon.com asemel on mõistlikum tellida Amazon.co.uk kus kokku tuli hind ~76€
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2012 09:13:45   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Praegu sarnane olukord Diablo 3 launchiga. Piisava spämmimise korral saad sisse.
  teema: Planetside 2
T6nu

vastuseid: 287
vaadatud: 62823

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2012 00:24:49   pealkiri: Planetside 2
Läbi juba. Endal twitterist saadud key.
  teema: MechWarrior Online
T6nu

vastuseid: 61
vaadatud: 10739

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2012 09:18:41   pealkiri: MechWarrior Online
Mängu struktuur suhteliselt sarnane World of Tanks'ga: Lobby + Team Deathmatch / Base Capture
Aga võrreldes WoT'ga oluliselt rohkem customize võimalusi mechidel. Manööverdamine ja heat managemen ...
  teema: Smite
T6nu

vastuseid: 102
vaadatud: 38353

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2012 12:16:16   pealkiri: Smite
F12C2-C8080-E0DD4-AE781-0D6D0
  teema: Smite
T6nu

vastuseid: 102
vaadatud: 38353

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2012 17:31:06   pealkiri: Smite
Vabandan. Proovisin 5 viimast võtit mis threadis olid. Aga eestpoolt leidsin nüüd ühe kasutamata:
2 keyd anda siis
F193E-BE2B9-1EE84-C4E9A-F08DA
F1C64-46750-B0A54-022A4-57083
Kasutasin esimese ...
  teema: Smite
T6nu

vastuseid: 102
vaadatud: 38353

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2012 15:46:30   pealkiri: Smite
Kui keegi veel üleliigset key'd omab, oleksin huvitatud.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2012 09:03:49   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Mnjah, Desolationis ei saanudki eriti WvW see nädalavahetus. Enamus ajast olid 99% WvW objektidest vallutatud. Peab vist mingi lahjema serveri valima järgmiseks korraks, kui seda matchmakingut korda ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2012 10:21:58   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Ärge siis patchimist viimasele hetkele jätke icon_wink.gif Umbes 5 GB vaja tirida kui peale Stress testi pole launcherit vahepeal käima pannud.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2012 09:51:08   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Napilt enne D3 release icon_smile.gif
  teema: Diablo III
T6nu

vastuseid: 14750
vaadatud: 2545401

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.05.2012 12:46:47   pealkiri: Diablo III

http://www.euronics.ee/tootekaart/46932/Mangud_ja_konsoolid/Mangud/5030917102578
http://www.klick.ee/catalogsearch/result/?q=diablo+3

Tundub olemas olevat. Aga kätte pole sel juhul enne 16. loo ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.05.2012 09:34:20   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Tegemist oli overflow serveriga (GW2 alternatiiv login queue'le), kust tihtipeale lühema mängu sessiooni puhul päris serverisse ei jõudnudki. Seda oli ka oodata.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2012 17:38:42   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Kui selliseid map'e uskuda, võiks need event chainid veidi pikemad olla.
http://www.blogcdn.com/www.massively.com/media/2010/09/valleyheadlandevents.jpg

Mingis koopas kus tuli mobe /goblinite ehi ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.05.2012 14:44:47   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Ei, reset jutt käis Rifti kohta. GW2's ei tohiks ilma eventideta midagi muutuda.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2012 22:05:14   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
, Riftis oli lausa sedasi, et sa võisid turvaliselt külas välja logida, tagasi logides küla enam polnud:P
Teoorias võib GW2 sama olukord olla - juhtusin nägema kui Shaenoor garrison oli centaur ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2012 15:52:10   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Sarnasel tasemel "elavat maailma" ei tea küll ühestki teisest suuremast non-sandbox MMO'st.

1 dynamic event mida ise juhtusin kaasa tegema.
1. Eksisteeris watchtower, paari human NPC'ga.
2. Dyn ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2012 03:00:24   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Mina sain sisse lõpuks icon_smile.gif

Edit: ca 30min sain proovida. Paar disconnecti oli selle aja jooksul, aga sain tagasi sisse. Nüüd istun jälle login screenil.
Edit2: Nii kui eelmise rea kirja panin, ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2012 22:26:33   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Sain ka veidi enne 22 sisse, aga nüüd tundub et erinevad serverid on masside all kokku vajunud või maha võetud icon_razz.gif
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2012 23:50:32   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
With over a million folks signing up for the Guild Wars 2 closed beta, NCSoft and Arena.Net have announced that the next closed beta event will take place at the end of March.
http://www.mmorpg.com/d ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2012 11:17:48   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Võibolla aitab kedagi. Ise pole proovinud, aga üldine feedback on positiivne.

http://www.reddit.com/r/swtor/comments/p38lx/official_tip_on_vastly_improving_your_framerate/
This was an official p ...
  teema: Üleskutse: Ei ACTA'le!
T6nu

vastuseid: 1656
vaadatud: 386451

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 27.01.2012 03:45:23   pealkiri: Üleskutse: Ei ACTA'le!
Vaadake dokumentaalfilmi age ärgata youtubest, ja mõelge natukene Mis saama hakkab. Sellele teemale tuleks korraldada referendum. Ma olen siiralt pettunud meie riigis kui lastakse sellisel asjal juh ...
  teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
T6nu

vastuseid: 1724
vaadatud: 334565

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 26.01.2012 18:12:22   pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
http://www.thedailyshow.com/full-episodes/wed-january-18-2012-joe-nocera

Veidi üle pingutatud huumor SOPA teemal, aga 3:45 - 5:10 annab päris hea ülevaate, kui pädevad inimesed otsuseid teevad.
  teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
T6nu

vastuseid: 1724
vaadatud: 334565

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 26.01.2012 14:13:07   pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
http://www.e24.ee/717050/mart-laar-kustutas-oma-facebooki-kontolt-actaga-seonduvat-arutelu/

Edit:
http://valitsus.ee/et/uudised/pressikonverentsid#1722

31:30 - Laar vastab miks ACTA arutelu Fac ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2012 15:19:26   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Euronics'is on 29,90 + kütusekulu
Võtsin mingist suvalisest netipoest 24,24€
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2012 14:23:13   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Ei saa mina ka resub'ga hakkama. Kas otse SWTOR lehelt või paypal kaudu, ei sobi neile miskit SEB virtuaalkaardi juures. Kaldun arvama et SWTOR süsteemis mingi kala. Paypal'ga varem küll ostatud ja ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2012 12:30:46   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Pead lihtsalt enne 19. Märtsi vähemalt 1 kuu mänguaega ostma. Vahet pole kas sub või timecard.
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2012 02:07:26   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Enamus nendest ban mailidest mis viimasel ajal liigub on fake.
http://massively.joystiq.com/2012/01/04/breakdancing-breaks-swtor-enemies-spirits/ (vt "Update 2:")

Ei tasu igast paska uskuda mis si ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2012 17:48:32   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
alad on tühjad, pealinnas ringi jalutades näed vaevu teisi mängijaid. Maailm on suur ja võimas... aga tühi...ja elutu seda siis ka NPCde poolelt.
Jah, voice over questid on lahedad... tekitavad ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2011 22:17:44   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
timmis, vahetasin wifit, tor küsis turvaküsimust, olin ära unustanud, nüüd on acc lukus, web support ei lahenda seda. helistasin, kõik liinid kinni
Kuskilt lugesin, esimestel early access päev ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2011 14:59:41   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Scorwen - Ahto City - Sith Inquisitor
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2011 18:21:17   pealkiri: Star Wars: The Old Republic

Ma ei saanud beta testimise ajal ka aru, mis vahe on RP-PvE ja PvE serveri vahel icon_razz1.gif


RP = Role-Play ehk siis public channelites on üldiselt keelatud mingit "out of character" möla ajada. Ilms ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
T6nu

vastuseid: 1192
vaadatud: 231860

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2011 10:52:13   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Katsun ka täna preorderi ära teha. Ehk saab nädalavahetusel mängida juba.

Huvi pakub Sith Inquisitor, ehk siis kui Sith kuhugi serverisse kogunema hakkab, andke teada.
  teema: Starcraft 2
T6nu

vastuseid: 2895
vaadatud: 586758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.09.2011 12:02:03   pealkiri: Starcraft 2
Tahaks mõne sõbraga Lan-i teha suletud võrgus. On mingeid ideid, hetkel veel silma ei ole hakanud võimalust.
Starfriend
  teema: Terraria
T6nu

vastuseid: 274
vaadatud: 57431

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2011 08:27:14   pealkiri: Terraria
Täna peaks 1.0.4 update'i oodata olema.
http://www.terrariaonline.com/threads/update-1-0-4-coming-friday.24367/
Terraria is soon expecting another large update. Not only there will be many fixes an ...
  teema: World of Tanks
T6nu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5671062

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2011 12:13:38   pealkiri: World of Tanks
http://massively.joystiq.com/2011/05/19/world-of-tanks-releases-ultimate-conquest-mode/

Mõni kodumaine clan Eestonia lapi üle ka võitlema plaanib hakata?
Juba kuulub EES klannile icon_wink.gif
Kas seda p ...
  teema: World of Tanks
T6nu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5671062

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.05.2011 20:58:20   pealkiri: World of Tanks
http://massively.joystiq.com/2011/05/19/world-of-tanks-releases-ultimate-conquest-mode/

Mõni kodumaine clan Eestonia lapi üle ka võitlema plaanib hakata?
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
T6nu

vastuseid: 1818
vaadatud: 369892

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2011 10:46:39   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Video esimeses lõigus kena rate of fire antud relva kohta.
  teema: World of Tanks
T6nu

vastuseid: 29102
vaadatud: 5671062

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.03.2011 13:24:55   pealkiri: World of Tanks
Võimalik et mõne Download manageri kasutamine aitab. Antud hetkel tundub et browser jääb hätta...
  teema: Rift
T6nu

vastuseid: 338
vaadatud: 82010

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2011 13:11:59   pealkiri: Rift
  teema: Test Drive Unlimited 2
T6nu

vastuseid: 1924
vaadatud: 356849

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2011 21:21:27   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Mis mind kõige rohkem häirib - kellegi auto omale võidad, siis seda autot ei saa maha müüa ega isegi värvi muuta.Nagu wtf? icon_mad.gif .Ma jee tahan mingi roosa mustangiga ringi kärutada thumbs_down.gif
+1
Rikut ...
  teema: Rift
T6nu

vastuseid: 338
vaadatud: 82010

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2011 10:02:12   pealkiri: Rift
Jõudsin küll vähe mängida (lvl 1-15), aga tundus nagu Warhammer kehvema PvP'ga. Rift'id olid suht copy-paste WAR'i public questid. Ainsa innovatsioonina tundusid invasion'id.
  teema: World of Warcraft
T6nu

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449521

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2010 12:42:05   pealkiri: World of Warcraft

alakir for horde , outland for alliance

Ei saa aru? Kas nender seerverites asi balansist väljas või mis sa sellega mõtled? Tahaks serverit kus ikka mõlemat poolt enamvähem võrdselt.
olavi ...
  teema: Mortal Online
T6nu

vastuseid: 140
vaadatud: 34012

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2010 21:41:39   pealkiri: Mortal Online
Mängib keegi veel? Ise pole juba ~11 kuud puutunud.

Lugesin et hiljuti tuli mingi "Epic patch" välja. Oskab keegi muljetada mis seisus mäng nüüd on? Pakuti ka 5'te tasuta päeva mulle, aga mag ...
  teema: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch]
T6nu

vastuseid: 859
vaadatud: 138151

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2010 18:00:16   pealkiri: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch]
Sain ka oma tehingu ~20min hiljem tööle (viimasel hetkel enne DF enda lehelt ostmist icon_biggrin.gif). Ei tea kas tahtis limiidi tõstmist või lihtsalt veidi aega.
  teema: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch]
T6nu

vastuseid: 859
vaadatud: 138151

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2010 22:03:19   pealkiri: Darkfall Unholy Wars [Economy Patch]
Kellelgi kogemusi Impulse'ga? Ei taha mu SEB virtuaalset credit card'i läbi lasta.

Varem selliseid probleeme pole esinenud. D2D'st mänge ostnud, erinevaid MMO subscriptioneid maksnud jne...hetke ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.