|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kaivitudub, ei naita pilti ja anomaaliad monitoriga kasutades :: Sülearvutid |
T0MT
vastuseid: 2
vaadatud: 998
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 23.08.2010 19:38:04 pealkiri: Kaivitudub, ei naita pilti ja anomaaliad monitoriga kasutades :: Sülearvutid |
| Juhtus siis selline asi, et kui tana hommikul bussiga soitsin, kukkus koti sisu maha, nii umbes 30 cm korguselt. Ma ei pannud pais tapselt tahele, kumma poolega arvuti maandus. Asi on selline, et eks ... |
teema: FS s7020 ei t88ta. :: Sülearvutid |
T0MT
vastuseid: 4
vaadatud: 1341
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.02.2009 20:34:02 pealkiri: FS s7020 ei t88ta. |
olen proovinud kettata käima panna, ei töötanud.
Tahanteada, kas kuskil tartu lähedal on kaa selle emaplaadirikke parandamisvõimalust ja mis sellise toimingu hinne on? |
teema: FS s7020 ei t88ta. :: Sülearvutid |
T0MT
vastuseid: 4
vaadatud: 1341
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 19.02.2009 22:14:31 pealkiri: FS s7020 ei t88ta. :: Sülearvutid |
Tere,
probleem on jargnev: arvuti ei lahe kaima. Hetkel on seis selline, et kui power nuppu vajutada siis arvuti l2heb t88le, ees on must pilt, ventikas t88tab p2ris suure v6imsuse peal samal ajal ... |
teema: Kommenteerimine: Mafka |
T0MT
vastuseid: 103
vaadatud: 60930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2007 22:22:30 pealkiri: Kommenteerimine: Mafka |
hetkel on veel 8 000 sees, igavene homopärdik on.. tead
Nooruspõlve nali, ehk siis mitte uskuda !
Head äri !
Toomas Tamra |
teema: Kommenteerimine: san2000 |
T0MT
vastuseid: 6
vaadatud: 5287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2006 22:02:31 pealkiri: Kommenteerimine: san2000 |
kiirelt sai tehing tehtud, täpne mees, asjalik  |
teema: Kommenteerimine: metsaline |
T0MT
vastuseid: 118
vaadatud: 41305
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2005 03:40:03 pealkiri: Kommenteerimine: metsaline |
ostsin cd-kirjutaja ja k6ik siiamaani töötab, soovitan
(tuli veel tuunitud helesinse volksuga ja tõi ära 10 min peale raha ülekandmist ) |
teema: Kommenteerimine: McSilmus |
T0MT
vastuseid: 103
vaadatud: 30497
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2005 03:39:05 pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus |
| soovitan müüjat, kahjuks sattusin n2rvipuhangu ajal temaga kriitilisse olukorda, kuid kõik vist siiski laabub, vabandused. |
teema: Kommenteerimine: eckh |
T0MT
vastuseid: 107
vaadatud: 32142
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2005 03:38:06 pealkiri: Kommenteerimine: eckh |
oli hea äri teha, ostsin video ja samal päeval sain veel kätte  |
teema: must pilt |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2470
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.05.2005 11:54:21 pealkiri: must pilt |
| nonii, pmst ma midagi uninstallinud ei ole, eile hommikul andsin oma ti4400 sõbrale ja sain siis uue, kõik on muidu sama (firma ja kaart) niiet midagi driverite jama ei tohiks küll olla, järelikul ... |
teema: Probleem driverite/filide ja kõigega:P |
T0MT
vastuseid: 6
vaadatud: 1756
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.05.2005 08:15:46 pealkiri: Probleem driverite/filide ja kõigega:P |
| laadisin 10est eri kohast aga ei midagi, zip filidega ei löö seda errorit, just siis kui on yks installation pack nagu näiteks wolfet(257 mb) |
teema: must pilt |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2470
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.05.2005 08:14:40 pealkiri: must pilt |
proovi safe modes
kui läheb siis proovi vga modes
modesid saab valida F8 hittides
kohe peale restarti hakkan littima? mai tea ju mitmes safe mode on? monitoris pole asi, proovisin kahe monitori ... |
teema: must pilt |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2470
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.05.2005 22:33:36 pealkiri: must pilt |
| arvuti jõudis windowsi(h22lte j2rgi kuulsin) , aga pilt on must, mis võib olla probleem? vent töötab videol, aga kas video siis tuksis? |
teema: Probleem driverite/filide ja kõigega:P |
T0MT
vastuseid: 6
vaadatud: 1756
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.05.2005 14:56:19 pealkiri: Probleem driverite/filide ja kõigega:P |
probeem siis selline, et igas aja peale enamv2hem mida installida proovin ytleb, et file corrupted
näide siis kaa:
http://www.hot.ee/mecavend/asdfghj
enamv2hem sama error oli ka windows xp sp1 i ... |
teema: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g |
T0MT
vastuseid: 5
vaadatud: 1651
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.05.2005 13:12:27 pealkiri: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g |
selle bartoni klokkimisest on siin pikk teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=50043
aga skoori vähesus on äkki põhjustatud liigesetest taustal jooksvatest programmidest
1. see ... |
teema: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g |
T0MT
vastuseid: 5
vaadatud: 1651
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.05.2005 03:11:01 pealkiri: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g |
prose: amd athlonxp barton 2500+@ 3200+
ema : abit nf7-s2g
hdd: 40 gb:D
cd drive: puudub:D
floppy: puudub
mälu : 2*512 apacer pc3200 cl2.5
video: 9600pro 400/400
korpus: njah..
klaviatuur: ... |
teema: Kommenteerimine: DDR2 |
T0MT
vastuseid: 146
vaadatud: 36809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 02:47:47 pealkiri: Kommenteerimine: DDR2 |
sai siis video ostetud, kõik töötab kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: maka1 |
T0MT
vastuseid: 113
vaadatud: 38422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 02:46:30 pealkiri: Kommenteerimine: maka1 |
sai prose ostetud, töötab äris ilusti  |
teema: Kommenteerimine: MaT |
T0MT
vastuseid: 158
vaadatud: 51214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 02:45:36 pealkiri: Kommenteerimine: MaT |
siiamaani emaplaat töötab  |
teema: Kommenteerimine: tanq |
T0MT
vastuseid: 54
vaadatud: 23023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 02:44:18 pealkiri: Kommenteerimine: tanq |
kõik läks hästi, ostsin monitori, pole nii hea kui räägitud, aga kärab küll
soovitan! postiivne |
teema: Kommenteerimine: wend |
T0MT
vastuseid: 125
vaadatud: 72818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 02:41:39 pealkiri: Kommenteerimine: wend |
sai siis kenasti korpus toimetatud, positiivne  |
teema: Kommenteerimine: GOODGUY |
T0MT
vastuseid: 266
vaadatud: 72190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 02:41:00 pealkiri: Kommenteerimine: GOODGUY |
| kandsin raha saatis mälud , kõik sujus, positiivne |
teema: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel |
T0MT
vastuseid: 6
vaadatud: 1722
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2005 18:12:53 pealkiri: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel |
hehe probleem lahendatud, cd drive oli tuksis  |
teema: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel |
T0MT
vastuseid: 6
vaadatud: 1722
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2005 16:34:58 pealkiri: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel |
nii, esiteks barton fsb on 100 kas lihtsalt panen juurde? kuidas selle kordajaga on, kust seda vahetada saab?
arvuti on siis uus ka tekkis probleem. panen windowsi cd sisse first boot on cd.
ve ... |
teema: Termopasta ja barton |
T0MT
vastuseid: 5
vaadatud: 2066
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.05.2005 20:18:09 pealkiri: Termopasta ja barton |
ma m22risin suht korraliku kamaka seda sinna, ei ole veel katsetanud, pasta sai kah otsa, ei saa enam uut peenikest kihti panna.
kas nüüd on läbi? kõik mokas? |
teema: [Korras]Windowsis ei tule pilti ette. |
T0MT
vastuseid: 3
vaadatud: 1240
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.05.2005 12:29:51 pealkiri: [Korras]Windowsis ei tule pilti ette. |
mx 440 oli sees kõik oli korras
läks sisswe ti4400 ja kõik oli korras
siis panin tagasi mx440 ja windowsis on must pilt midagi ei n2e aga arvuti t88tab muidu windowsi laadimisel on pilt ees?
kas ... |
teema: Kommenteerimine: Marko233 |
T0MT
vastuseid: 7
vaadatud: 2715
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2005 20:17:01 pealkiri: Kommenteerimine: Marko233 |
| sellised sepad tuleks küüditada |
teema: Kommenteerimine: Marko233 |
T0MT
vastuseid: 7
vaadatud: 2715
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2005 20:16:16 pealkiri: Kommenteerimine: Marko233 |
ebausaldusväärne tüüp. lubas arvutit müüa, 5 päeva jooksin, sellel ajal ostsin endale juba arvuti upgradeks videokaardi ja arvestasin summad kokku. Aga sain petta.
No mõttetu mees, sõna ei ... |
teema: Probleem g-force4 mx440 |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2084
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2005 13:34:25 pealkiri: Probleem g-force4 mx440 |
no riivo kom oli suht sherlock, sellep2rast postitasingi et ikka ei funganud, aga ma sain selle tööle küll. Tegin formaadi ja korras  |
teema: Probleem g-force4 mx440 |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2084
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2005 21:56:54 pealkiri: Probleem g-force4 mx440 |
lase ati draiverid sellega maha
http://www.drivercleaner.net/
wow |
teema: Probleem g-force4 mx440 |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2084
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2005 21:04:14 pealkiri: Probleem g-force4 mx440 |
orig plaadi drivereid  |
teema: Probleem g-force4 mx440 |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2084
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2005 17:37:47 pealkiri: Probleem g-force4 mx440 |
1) ARVUTIS OLI 9700PRO
2) VÕTSIN PRO VÄLJA
3) UNINSTALLISID DRIVERID
4) PANIN ARVUTISSE G-FORCE 4 MX440
5) ARVUTI EI TUNNE GRAAFIKAKAARTI JA EI LASE DRIVEREID PEALE PANNA. |
teema: Probleem g-force4 mx440 |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2084
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2005 15:14:50 pealkiri: Probleem g-force4 mx440 |
| aidake! |
teema: Probleem g-force4 mx440 |
T0MT
vastuseid: 11
vaadatud: 2084
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.03.2005 13:34:21 pealkiri: Probleem g-force4 mx440 |
| Probleem siis selline, arvutis oli 9700pro ja siis võtsin driverid maha ja panion mx440 asemele, aga seda ei tunne ära, mis jama on? ja nüüd kui tegin formaadi ja proovisin uuesti drivereid peale ... |
teema: p 3.0 vs a64 3000+ |
T0MT
vastuseid: 26
vaadatud: 3480
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2005 00:44:01 pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+ |
see jutt siin käib nüüd küll AMD vs Intel topicusse
pmst ei käi, sest ma tahtsin teada täpsete isendite kohta
niiet pmst kui eriti arvutipeal tööloom ei ole siis oleks ikka m6tet 3 ... |
teema: Mis progega driverid maha? |
T0MT
vastuseid: 3
vaadatud: 994
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.03.2005 15:19:14 pealkiri: Mis progega driverid maha? |
ma ei leidnud sellsit teemat ja otsustasin kysida, ma kuskil postides kusagil n2inud aga ei leidnud hetkel et kysin, ärge pahandage!
 |
teema: p 3.0 vs a64 3000+ |
T0MT
vastuseid: 26
vaadatud: 3480
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 21:54:25 pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+ |
| yks küssa veel, et mis on vahet Socket 754 ja Socket 939 ja nendele vastavatel prosedel, kas 939 yldse toetab agp |
teema: p 3.0 vs a64 3000+ |
T0MT
vastuseid: 26
vaadatud: 3480
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 21:46:43 pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+ |
, mul kiirelt oli lihtsalt teada ja ise nii laisk et ei viicinud avada:D |
teema: p 3.0 vs a64 3000+ |
T0MT
vastuseid: 26
vaadatud: 3480
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 21:43:08 pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+ |
| Kumb kummale ära teeb? |
teema: Kommenteerimine: Sanies |
T0MT
vastuseid: 0
vaadatud: 1531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2005 03:24:08 pealkiri: Kommenteerimine: Sanies |
| arvestan , pyhap annanvastuse:) v12ga arvestatav pakkumine |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2005 08:18:18 pealkiri: aidake r9700pro |
aino,kaart korras ainult, et skoorid ja fps v2ga madalad. Yks tyyp jahus et emaplaadiga i sobi kokku, et see pani m6tlema.
Kas oleks m6istlik teha upgrade ja osta uus emme ja prose n2iteks a64 ... |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2005 21:43:10 pealkiri: aidake r9700pro |
aga kas siis emaplaat aitaks ja prose??
ega keegi ei oskaks öelda palju saaks skoori sellise configa:
emaplaat: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/21742/
prose: ... |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2005 08:37:48 pealkiri: aidake r9700pro |
| jah mul ongi 324/620 |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 23:31:26 pealkiri: aidake r9700pro |
aga samas mäludel peal samsung 310<--- mis ka oletab mem kiirust ja see on pro kiirus või siis...?
see ei näita midagi, loe ette parem selle alumise rea viimased neli tähte/numbrit
m2ludel ... |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 19:01:02 pealkiri: aidake r9700pro |
kui palju oleks väärt ja kas on mõtet vahetada emaplaati ja proset mingi amd ja emaka vastu?
kas selle emakaga t88taks video paremini ja kas see on dual rammiga`? |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 07:04:05 pealkiri: aidake r9700pro |
aga samas mäludel peal samsung 310<--- mis ka oletab mem kiirust ja see on pro kiirus või siis...?
see ei näita midagi, loe ette parem selle alumise rea viimased neli tähte/numbrit
m2ludel ... |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 00:32:55 pealkiri: aidake r9700pro |
äkki on koosluse pärast skoor nii low?
hetkel on :
emaplaat: ECS L4VXA2
prose : Intel Pentium 4A, 2400 MHz (18 x 133),512kb
videokaart : ATI Radeon 9700 Pro (R300) (ATI Radeon 9700)
a ... |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 00:24:51 pealkiri: aidake r9700pro |
| aga samas mäludel peal samsung 310<--- mis ka oletab mem kiirust ja see on pro kiirus või siis...? |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2005 00:20:37 pealkiri: aidake r9700pro |
| everest n2itas sellsit nime |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2005 22:14:59 pealkiri: aidake r9700pro |
äkki on koosluse pärast skoor nii low?
hetkel on :
emaplaat: ECS L4VXA2
prose : Intel Pentium 4A, 2400 MHz (18 x 133),512kb
videokaart : ATI Radeon 9700 Pro (R300) (ATI Radeon 9700)
a ... |
teema: aidake r9700pro |
T0MT
vastuseid: 70
vaadatud: 10569
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2005 21:06:37 pealkiri: aidake r9700pro |
ema siis selline
ehk siis sul on millegipärast piiratud mälukiirus PC2100 peale
pane see AUTO või millegi muu peale, mis ajaks kiiruse PC2700/333/166 peale...
vb on sul pandud suhtega 1:1, muuda ... |
| |