Avaleht
otsing leidis 82 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kaivitudub, ei naita pilti ja anomaaliad monitoriga kasutades :: Sülearvutid
T0MT

vastuseid: 2
vaadatud: 998

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 23.08.2010 19:38:04   pealkiri: Kaivitudub, ei naita pilti ja anomaaliad monitoriga kasutades :: Sülearvutid
Juhtus siis selline asi, et kui tana hommikul bussiga soitsin, kukkus koti sisu maha, nii umbes 30 cm korguselt. Ma ei pannud pais tapselt tahele, kumma poolega arvuti maandus. Asi on selline, et eks ...
  teema: FS s7020 ei t88ta. :: Sülearvutid
T0MT

vastuseid: 4
vaadatud: 1341

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 22.02.2009 20:34:02   pealkiri: FS s7020 ei t88ta.
olen proovinud kettata käima panna, ei töötanud.

Tahanteada, kas kuskil tartu lähedal on kaa selle emaplaadirikke parandamisvõimalust ja mis sellise toimingu hinne on?
  teema: FS s7020 ei t88ta. :: Sülearvutid
T0MT

vastuseid: 4
vaadatud: 1341

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 19.02.2009 22:14:31   pealkiri: FS s7020 ei t88ta. :: Sülearvutid
Tere,

probleem on jargnev: arvuti ei lahe kaima. Hetkel on seis selline, et kui power nuppu vajutada siis arvuti l2heb t88le, ees on must pilt, ventikas t88tab p2ris suure v6imsuse peal samal ajal ...
  teema: Kommenteerimine: Mafka
T0MT

vastuseid: 103
vaadatud: 60930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2007 22:22:30   pealkiri: Kommenteerimine: Mafka
hetkel on veel 8 000 sees, igavene homopärdik on.. tead

Nooruspõlve nali, ehk siis mitte uskuda ! icon_smile.gif
Head äri !




Toomas Tamra
  teema: Kommenteerimine: san2000
T0MT

vastuseid: 6
vaadatud: 5287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2006 22:02:31   pealkiri: Kommenteerimine: san2000
kiirelt sai tehing tehtud, täpne mees, asjalik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: metsaline
T0MT

vastuseid: 118
vaadatud: 41305

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2005 03:40:03   pealkiri: Kommenteerimine: metsaline
ostsin cd-kirjutaja ja k6ik siiamaani töötab, soovitan
(tuli veel tuunitud helesinse volksuga ja tõi ära 10 min peale raha ülekandmist icon_biggrin.gif )
  teema: Kommenteerimine: McSilmus
T0MT

vastuseid: 103
vaadatud: 30497

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2005 03:39:05   pealkiri: Kommenteerimine: McSilmus
soovitan müüjat, kahjuks sattusin n2rvipuhangu ajal temaga kriitilisse olukorda, kuid kõik vist siiski laabub, vabandused.
  teema: Kommenteerimine: eckh
T0MT

vastuseid: 107
vaadatud: 32142

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2005 03:38:06   pealkiri: Kommenteerimine: eckh
oli hea äri teha, ostsin video ja samal päeval sain veel kätte icon_wink.gif
  teema: must pilt
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2470

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.05.2005 11:54:21   pealkiri: must pilt
nonii, pmst ma midagi uninstallinud ei ole, eile hommikul andsin oma ti4400 sõbrale ja sain siis uue, kõik on muidu sama (firma ja kaart) niiet midagi driverite jama ei tohiks küll olla, järelikul ...
  teema: Probleem driverite/filide ja kõigega:P
T0MT

vastuseid: 6
vaadatud: 1756

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.05.2005 08:15:46   pealkiri: Probleem driverite/filide ja kõigega:P
laadisin 10est eri kohast aga ei midagi, zip filidega ei löö seda errorit, just siis kui on yks installation pack nagu näiteks wolfet(257 mb)
  teema: must pilt
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2470

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.05.2005 08:14:40   pealkiri: must pilt
proovi safe modes
kui läheb siis proovi vga modes
modesid saab valida F8 hittides icon_biggrin.gif
kohe peale restarti hakkan littima? mai tea ju mitmes safe mode on? monitoris pole asi, proovisin kahe monitori ...
  teema: must pilt
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2470

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.05.2005 22:33:36   pealkiri: must pilt
arvuti jõudis windowsi(h22lte j2rgi kuulsin) , aga pilt on must, mis võib olla probleem? vent töötab videol, aga kas video siis tuksis?
  teema: Probleem driverite/filide ja kõigega:P
T0MT

vastuseid: 6
vaadatud: 1756

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.05.2005 14:56:19   pealkiri: Probleem driverite/filide ja kõigega:P
probeem siis selline, et igas aja peale enamv2hem mida installida proovin ytleb, et file corrupted
näide siis kaa:
http://www.hot.ee/mecavend/asdfghj

enamv2hem sama error oli ka windows xp sp1 i ...
  teema: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g
T0MT

vastuseid: 5
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.05.2005 13:12:27   pealkiri: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g
selle bartoni klokkimisest on siin pikk teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=50043

aga skoori vähesus on äkki põhjustatud liigesetest taustal jooksvatest programmidest

1. see ...
  teema: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g
T0MT

vastuseid: 5
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.05.2005 03:11:01   pealkiri: Abi vaja OC barton 2500+ ja nf7-s2g
prose: amd athlonxp barton 2500+@ 3200+
ema : abit nf7-s2g
hdd: 40 gb:D
cd drive: puudub:D
floppy: puudub
mälu : 2*512 apacer pc3200 cl2.5
video: 9600pro 400/400
korpus: njah..icon_razz.gif
klaviatuur: ...
  teema: Kommenteerimine: DDR2
T0MT

vastuseid: 146
vaadatud: 36809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 02:47:47   pealkiri: Kommenteerimine: DDR2
sai siis video ostetud, kõik töötab kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maka1
T0MT

vastuseid: 113
vaadatud: 38422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 02:46:30   pealkiri: Kommenteerimine: maka1
sai prose ostetud, töötab äris ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MaT
T0MT

vastuseid: 158
vaadatud: 51214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 02:45:36   pealkiri: Kommenteerimine: MaT
siiamaani emaplaat töötab icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: tanq
T0MT

vastuseid: 54
vaadatud: 23023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 02:44:18   pealkiri: Kommenteerimine: tanq
kõik läks hästi, ostsin monitori, pole nii hea kui räägitud, aga kärab küll icon_razz.gif
soovitan! postiivne
  teema: Kommenteerimine: wend
T0MT

vastuseid: 125
vaadatud: 72818

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 02:41:39   pealkiri: Kommenteerimine: wend
sai siis kenasti korpus toimetatud, positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: GOODGUY
T0MT

vastuseid: 266
vaadatud: 72190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 02:41:00   pealkiri: Kommenteerimine: GOODGUY
kandsin raha saatis mälud , kõik sujus, positiivne
  teema: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel
T0MT

vastuseid: 6
vaadatud: 1722

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2005 18:12:53   pealkiri: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel
hehe probleem lahendatud, cd drive oli tuksis icon_biggrin.gif
  teema: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel
T0MT

vastuseid: 6
vaadatud: 1722

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2005 16:34:58   pealkiri: barton@ 2500+ @1100 mhz? yks probleem veel
nii, esiteks barton fsb on 100 kas lihtsalt panen juurde? kuidas selle kordajaga on, kust seda vahetada saab?

arvuti on siis uus ka tekkis probleem. panen windowsi cd sisse first boot on cd.

ve ...
  teema: Termopasta ja barton
T0MT

vastuseid: 5
vaadatud: 2066

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.05.2005 20:18:09   pealkiri: Termopasta ja barton
ma m22risin suht korraliku kamaka seda sinna, ei ole veel katsetanud, pasta sai kah otsa, ei saa enam uut peenikest kihti panna.
kas nüüd on läbi? kõik mokas?
  teema: [Korras]Windowsis ei tule pilti ette.
T0MT

vastuseid: 3
vaadatud: 1240

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.05.2005 12:29:51   pealkiri: [Korras]Windowsis ei tule pilti ette.
mx 440 oli sees kõik oli korras
läks sisswe ti4400 ja kõik oli korras
siis panin tagasi mx440 ja windowsis on must pilt midagi ei n2e aga arvuti t88tab muidu windowsi laadimisel on pilt ees?
kas ...
  teema: Kommenteerimine: Marko233
T0MT

vastuseid: 7
vaadatud: 2715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2005 20:17:01   pealkiri: Kommenteerimine: Marko233
sellised sepad tuleks küüditada
  teema: Kommenteerimine: Marko233
T0MT

vastuseid: 7
vaadatud: 2715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2005 20:16:16   pealkiri: Kommenteerimine: Marko233
ebausaldusväärne tüüp. lubas arvutit müüa, 5 päeva jooksin, sellel ajal ostsin endale juba arvuti upgradeks videokaardi ja arvestasin summad kokku. Aga sain petta.

No mõttetu mees, sõna ei ...
  teema: Probleem g-force4 mx440
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2005 13:34:25   pealkiri: Probleem g-force4 mx440
no riivo kom oli suht sherlock, sellep2rast postitasingi et ikka ei funganud, aga ma sain selle tööle küll. Tegin formaadi ja korras icon_wink.gif
  teema: Probleem g-force4 mx440
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2005 21:56:54   pealkiri: Probleem g-force4 mx440
lase ati draiverid sellega maha
http://www.drivercleaner.net/

wow
  teema: Probleem g-force4 mx440
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.03.2005 21:04:14   pealkiri: Probleem g-force4 mx440
orig plaadi drivereid icon_wink.gif
  teema: Probleem g-force4 mx440
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.03.2005 17:37:47   pealkiri: Probleem g-force4 mx440
1) ARVUTIS OLI 9700PRO
2) VÕTSIN PRO VÄLJA
3) UNINSTALLISID DRIVERID
4) PANIN ARVUTISSE G-FORCE 4 MX440
5) ARVUTI EI TUNNE GRAAFIKAKAARTI JA EI LASE DRIVEREID PEALE PANNA.
  teema: Probleem g-force4 mx440
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.03.2005 15:14:50   pealkiri: Probleem g-force4 mx440
aidake!
  teema: Probleem g-force4 mx440
T0MT

vastuseid: 11
vaadatud: 2084

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.03.2005 13:34:21   pealkiri: Probleem g-force4 mx440
Probleem siis selline, arvutis oli 9700pro ja siis võtsin driverid maha ja panion mx440 asemele, aga seda ei tunne ära, mis jama on? ja nüüd kui tegin formaadi ja proovisin uuesti drivereid peale ...
  teema: p 3.0 vs a64 3000+
T0MT

vastuseid: 26
vaadatud: 3480

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.03.2005 00:44:01   pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+
see jutt siin käib nüüd küll AMD vs Intel topicusse

pmst ei käi, sest ma tahtsin teada täpsete isendite kohta icon_wink.gif
niiet pmst kui eriti arvutipeal tööloom ei ole siis oleks ikka m6tet 3 ...
  teema: Mis progega driverid maha?
T0MT

vastuseid: 3
vaadatud: 994

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.03.2005 15:19:14   pealkiri: Mis progega driverid maha?
ma ei leidnud sellsit teemat ja otsustasin kysida, ma kuskil postides kusagil n2inud aga ei leidnud hetkel et kysin, ärge pahandage!
icon_redface.gif
  teema: p 3.0 vs a64 3000+
T0MT

vastuseid: 26
vaadatud: 3480

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 21:54:25   pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+
yks küssa veel, et mis on vahet Socket 754 ja Socket 939 ja nendele vastavatel prosedel, kas 939 yldse toetab agp
  teema: p 3.0 vs a64 3000+
T0MT

vastuseid: 26
vaadatud: 3480

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 21:46:43   pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+
icon_biggrin.gif, mul kiirelt oli lihtsalt teada ja ise nii laisk et ei viicinud avada:D
  teema: p 3.0 vs a64 3000+
T0MT

vastuseid: 26
vaadatud: 3480

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 21:43:08   pealkiri: p 3.0 vs a64 3000+
Kumb kummale ära teeb?
  teema: Kommenteerimine: Sanies
T0MT

vastuseid: 0
vaadatud: 1531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2005 03:24:08   pealkiri: Kommenteerimine: Sanies
arvestan , pyhap annanvastuse:) v12ga arvestatav pakkumine
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.03.2005 08:18:18   pealkiri: aidake r9700pro
aino,kaart korras thumbs_up.gif ainult, et skoorid ja fps v2ga madalad. Yks tyyp jahus et emaplaadiga i sobi kokku, et see pani m6tlema.
Kas oleks m6istlik teha upgrade ja osta uus emme ja prose n2iteks a64 ...
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.03.2005 21:43:10   pealkiri: aidake r9700pro
aga kas siis emaplaat aitaks ja prose??
ega keegi ei oskaks öelda palju saaks skoori sellise configa:

emaplaat: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/21742/

prose: ...
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.03.2005 08:37:48   pealkiri: aidake r9700pro
jah mul ongi 324/620
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 23:31:26   pealkiri: aidake r9700pro
aga samas mäludel peal samsung 310<--- mis ka oletab mem kiirust ja see on pro kiirus või siis...?
see ei näita midagi, loe ette parem selle alumise rea viimased neli tähte/numbrit

m2ludel ...
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 19:01:02   pealkiri: aidake r9700pro
kui palju oleks väärt ja kas on mõtet vahetada emaplaati ja proset mingi amd ja emaka vastu?
kas selle emakaga t88taks video paremini ja kas see on dual rammiga`?
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 07:04:05   pealkiri: aidake r9700pro
aga samas mäludel peal samsung 310<--- mis ka oletab mem kiirust ja see on pro kiirus või siis...?
see ei näita midagi, loe ette parem selle alumise rea viimased neli tähte/numbrit

m2ludel ...
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 00:32:55   pealkiri: aidake r9700pro
äkki on koosluse pärast skoor nii low?
hetkel on :

emaplaat: ECS L4VXA2
prose : Intel Pentium 4A, 2400 MHz (18 x 133),512kb
videokaart : ATI Radeon 9700 Pro (R300) (ATI Radeon 9700)

a ...
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 00:24:51   pealkiri: aidake r9700pro
aga samas mäludel peal samsung 310<--- mis ka oletab mem kiirust ja see on pro kiirus või siis...?
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.03.2005 00:20:37   pealkiri: aidake r9700pro
everest n2itas sellsit nime
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.03.2005 22:14:59   pealkiri: aidake r9700pro
äkki on koosluse pärast skoor nii low?
hetkel on :

emaplaat: ECS L4VXA2
prose : Intel Pentium 4A, 2400 MHz (18 x 133),512kb
videokaart : ATI Radeon 9700 Pro (R300) (ATI Radeon 9700)

a ...
  teema: aidake r9700pro
T0MT

vastuseid: 70
vaadatud: 10569

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.03.2005 21:06:37   pealkiri: aidake r9700pro
ema siis selline
ehk siis sul on millegipärast piiratud mälukiirus PC2100 peale
pane see AUTO või millegi muu peale, mis ajaks kiiruse PC2700/333/166 peale...
vb on sul pandud suhtega 1:1, muuda ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.