|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Toiteplok GPS-550-AB A piniseb |
Surxa
vastuseid: 4
vaadatud: 1985
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.01.2012 15:33:54 pealkiri: Toiteplok GPS-550-AB A piniseb |
| Suhteliselt kindel et asi pole ventikas sest kui arvutit koormuse all jooksutasin siis kuulen kuidas PSU ventikas valjemat häält tegema hakkab aga see kõrvulõikuv pinin on kogu aeg ühe tooniga. S ... |
teema: Toiteplok GPS-550-AB A piniseb |
Surxa
vastuseid: 4
vaadatud: 1985
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.01.2012 15:19:56 pealkiri: Toiteplok GPS-550-AB A piniseb |
Tere,
Otsustasin enda arvutit uuenda. Välja vahetamisele läksid MOBO, RAM ja CPU. Ostsin :
Gigabyte Z68X-UD3-B3
Intel 2500k stock cooleriga
2x4GB 1866 RAM
Vanad komponendid on
1 HDD
1 ... |
teema: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Surxa
vastuseid: 15
vaadatud: 3225
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2011 15:43:39 pealkiri: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
| Ega ma mingi benchmargi fänn tegelikult pole jah. Teen neid ainult uue riistvara puhul et veenduda et kõik töötab nagu peab. Seekord peab siis natuke vist pettuma. Vaatasin Futuremark ORBist et mi ... |
teema: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Surxa
vastuseid: 15
vaadatud: 3225
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2011 15:23:19 pealkiri: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
| Saan aru et prose on pidur aga minu arust ikka imelik et nii drastiline pudelikael tekib. Olen kunagi 2-3 aastat tagasi kui selle komplekti kokku panin testinud ka selle aja ATI tipp mudelit ja skoor ... |
teema: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Surxa
vastuseid: 15
vaadatud: 3225
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2011 14:51:10 pealkiri: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Tere jälle.
Läks pikalt enne kui kaardi tagasi sain ja aega leidsin tegeleda. Kaart oli jah täitsa korras. Tegin ära kõik uuendused (BIOS, Chipset, Windows Update) ja lasin safe modeis driver ... |
teema: Väikse ettevõte kohta küsimus? |
Surxa
vastuseid: 6
vaadatud: 2038
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.01.2011 14:42:35 pealkiri: Väikse ettevõte kohta küsimus? |
| Ma soovitan sul täpsemalt välja mõelda mis teenuseid sa pakkuma hakkad ja siis mis kompetentsi on su töötajatel vaja. Tööjõu kulud on kõige suuremad sellises äris sest müüd ju teadmisi ja ... |
teema: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Surxa
vastuseid: 15
vaadatud: 3225
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2011 12:35:20 pealkiri: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
| Eks ma proovin kui selgub et ikka probleem minu arvutis. Hetkel viisin poodi tagasi ja nad annavad teada kas saavad endal kuskil tööle. Loodan et ikka vigane kaart mitte minu arvuti komponentidega k ... |
teema: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Surxa
vastuseid: 15
vaadatud: 3225
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2011 11:03:37 pealkiri: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
| Jah kõik nagu peab. Vana kaart (8800GT) töötab tagasi pannes probleemideta. |
teema: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Surxa
vastuseid: 15
vaadatud: 3225
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2011 10:37:27 pealkiri: Probleem Radeon HD 6870 "Unknown video chip" |
Tere,
Ostsin uue Sapphire HD 6870. Kõik vajalikud eeldused peaks minu arvutil olemas olema.
Windows Vista 32bit SP2
4GB RAM
16X PCIE
550W Chieftec GPS-550AB A
Millegipärast aga ei taha ... |
teema: Age of Conan |
Surxa
vastuseid: 1749
vaadatud: 322038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.05.2008 17:45:16 pealkiri: Age of Conan |
| Hehe, loll küsimus aga kas kusagil mängu letis ka olemas on? Näen et Andrico tarne on järgmine 06.06.08 millest eeldan et ka keegi teine ei saa seda varem kui pole kohe letti tellitud. Kujutan ett ... |
teema: Crysis |
Surxa
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402592
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2007 00:37:10 pealkiri: Crysis |
Vaatasn praegu Bioshock treilerit, ja mida rohkem vaatan, seda hullemaks asi muutub, seda ei saa ju üldse crysisega võrrelda
Täitsa veider ikka
COD4 on ilmselt mängitav kuid noh jah, ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2007 23:18:53 pealkiri: Telerite üldteema |
andke infot . telekas laeb viasati-ga vaatamiseks.
46 tolli jne. mis oleks parim , hind kuskil 40000. eek.
abi vaja
Ilma HD allikata pole jah nii kallist mõtet osta aga kõik kolm telekat m ... |
teema: Crysis |
Surxa
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402592
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2007 22:40:43 pealkiri: Crysis |
http://www.postimees.ee/101207/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/300635.php?las-vegases-auhinnati-selle-aasta-paremaid-mange
Crysis jäi oodatult välja.
Sai ju parima graafika auhinna. ... |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Surxa
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006575
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2007 10:42:06 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
| Peab vist mõtlema nagu ameeriklane ja jõuluostudega kaks kuud varem alustama. Detsembris olen juba lootusetult hiljaks jäänud. |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Surxa
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006575
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2007 10:31:47 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
| Ok tahtsin endale jõuludeks uut arvutit osta ja kaardiks siis miskit 8800GTd aga oh imestust ei leia ühtegi kohta kus seda saab. Kas tõesti pole võimalik saada detsembri jooksul kusagilt? MList sa ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2007 10:21:56 pealkiri: Telerite üldteema |
| Pole ammu postitanud siin aga tahtsin lihtsalt lisada et kõige olulisem asi uue HD teleka ostu juures hetkel on kindel olemine et toetab 24P allikat. Ise olen Sony 40W2000 omanik ja olen telekaga mui ... |
teema: Battlefield 3 |
Surxa
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483255
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2007 09:20:52 pealkiri: Battlefield 3 |
Keegi peab sünnitama neid või?
Selline "tühjalt kohalt" spawnimine teebki reipimise raskemaks.
Ja 40 per team... huvitav, et 16 per team oli bf2-s populaarsem kui 32 per team. Nüüd teevad ... |
teema: Half-Life 2 |
Surxa
vastuseid: 6061
vaadatud: 967512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2007 09:01:43 pealkiri: Half-Life 2 |
| Pole veel portalit läbi teinud aga olen sealt "ametlikust" osast edasi. Puzzled on suht lihtsad kuid siiski väga lahedad, nr 18 oli eriti fun lendamine. Üle pika aja mäng milles tunne et tõepoole ... |
teema: Battlefield 3 |
Surxa
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483255
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2007 10:42:29 pealkiri: Battlefield 3 |
| Nad võiks lõpuks spawnimise normaalsemaks teha. Nii ära tüütab see et vaenlased ilmuvad niisama tühjalt kohalt selja taha kui kontroll punkti üritad üle võtta. |
teema: Half-Life 2 |
Surxa
vastuseid: 6061
vaadatud: 967512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2007 16:56:07 pealkiri: Half-Life 2 |
Ammu mängin TF2te nii et jah tellitud. Üks Half Life 2 on ka ära anda. Parim diil on see Orange box kindlasti neile kes eales pole HL2te mänginud. Mäletan et maksin siis kui mäng välja tuli ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.10.2007 18:33:59 pealkiri: Telerite üldteema |
| Pole vaja siin asja nii segaseks ajada. Kui jutuks Full HD teler siis inimesed ikka räägivad paneeli füüsilisest resolutsioonist. Mina vaatan näiteks 99% ajast pilti mis tuleb kas DVD/HD-DVD peal ... |
teema: DVD mängib hääleta |
Surxa
vastuseid: 6
vaadatud: 2217
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.10.2007 13:12:06 pealkiri: DVD mängib hääleta |
| Lihtsam on kasutada VLC player'it. Pole vaja mingeid eraldi koodekeid, vähemalt mitte DVD vaatamiseks. Kasutab enda sisesid. |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.10.2007 12:56:53 pealkiri: Telerite üldteema |
Võibolla veidi vale teema kus küsida aga see peaks paljusi teleka omanikke huvitama. Kas keegi on Power DVD 7 Reclock'iga tööle saanud?
Kes ei tea mis on reclock siis seda programmi kasutataks ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2007 22:23:49 pealkiri: Telerite üldteema |
| Tänud vastamaks, sain targemaks. Filmidega on jah nii kuidas on, ootan parem paar aastakest siis on see rohkem arenenud. Hetkel ostan siiski 10-15 eest mingi korraliku 32" teleka. 2-3 aasta pärast o ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.10.2007 17:24:29 pealkiri: Telerite üldteema |
| jõudsin järeldusele, et fullhd on veel liiga uus ja selletõttu ka liiga kallis. + erinevad playerid maksavad ka rasket raha. samuti on ka internetis vähe 1080p filme liivel, võibolla paari aasta ... |
teema: Team Fortress 2 |
Surxa
vastuseid: 1749
vaadatud: 295546
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2007 16:42:28 pealkiri: Team Fortress 2 |
| Pyro on küll veidi kiirem aga minu kogemus on seni olnud et heavy teeb sama asja aga paremini. Pyro eest on liiga kerge ära joosta ja turretite vastu ei ole neil midagi teha. Nad on üldse mu tihed ... |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Surxa
vastuseid: 2003
vaadatud: 715523
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 02.10.2007 16:34:12 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
No bittorrent on ju siiski väga populaarne failijagamis meetod ja seda kasutatakse laialdaselt täiesti legaalse materjali odavaks levitamiseks. eMule kohta ei tea. |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.10.2007 11:44:58 pealkiri: Telerite üldteema |
USAst tellid, korruta hind kahega (telekas kaalub omajagu ning maksud veel juurde). Nii et 20k-st saab sujuvalt 40k.
aga palju UK-st kohaletoomine maksaks? üle 5 K läheks? Mis firmad kohaletoomis ... |
teema: Win XP installeerimine läbi võrgu |
Surxa
vastuseid: 14
vaadatud: 3231
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.09.2007 09:34:18 pealkiri: Win XP installeerimine läbi võrgu |
Saab ka USB pulga pealt aga see pole lühike ega imelihtne operatsioon.
http://www.vandomburg.net/articles/2006/03/15/installing-windows-xp-from-usb |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Surxa
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917803
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.09.2007 15:42:01 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Mul tuli idee.
Nimelt ps3 ju toetab välist kõvaketast. Oot enne küsin kas siin foorumis piraatlus keelatud?
Ma arvan et piisab kui sa lähtud kõigepealt Eesti Vabariigi seadustest siis ei pea ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.09.2007 15:25:36 pealkiri: Telerite üldteema |
| Proovisin eile ära SONY 40D2810 peal oma GF8600GT pildi RGB vahendusel. Sama mis s-video põhimõtteliselt. Kiirelt asendasin selle ühenduse VGA kaabliga ning sain kena ja klaari 1:1 pixel pildi 128 ... |
teema: Team Fortress 2 |
Surxa
vastuseid: 1749
vaadatud: 295546
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2007 15:20:45 pealkiri: Team Fortress 2 |
| Pyro eelis on just friendly fire ON serverites sest isegi seal ei tee tuleprits omadele midagi. Pidevalt CP mängus tuli üksik pyro ja lõi toa 5 mehest puhtaks sest vastased ei julgend korralikult t ... |
teema: Team Fortress 2 |
Surxa
vastuseid: 1749
vaadatud: 295546
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2007 11:24:22 pealkiri: Team Fortress 2 |
| Ostsin ka eile mängu ära. Päris tore oli aga paar asja veidi häris aga see on rohkem isiklike eelistuste pärast mitte et mäng halb oleks. Klasse on küll palju aga harjumatu on et klassidel ongi ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2007 09:24:31 pealkiri: Telerite üldteema |
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +
Väga tark vist ei ole ka paneelm ... |
teema: Blu-Ray vs. HD-DVD uudised |
Surxa
vastuseid: 623
vaadatud: 122423
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.09.2007 14:48:47 pealkiri: Blu-Ray vs. HD-DVD uudised |
| Eks ma arvasin ka et sina tead mis on andmekandja ja andmete erinevus. Mina lihtsalt üritan teha veidi selgitustööd sest liiga palju inimesi ei saa tänu müügimeeste jutule aru et HD-DVD ja Blura ... |
teema: Videokaart ei tunne ära DVI-HDMI otsas istuvat telekat |
Surxa
vastuseid: 11
vaadatud: 2652
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.09.2007 14:25:18 pealkiri: Videokaart ei tunne ära DVI-HDMI otsas istuvat telekat |
| Kas sa midagi muud oled läbi selle teleka HDMI vaadanud? Kindel et see korras? Pole küll kuulnud et selline asi eales katki oleks aga noh igast asju juhtub. |
teema: Blu-Ray vs. HD-DVD uudised |
Surxa
vastuseid: 623
vaadatud: 122423
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.09.2007 09:57:47 pealkiri: Blu-Ray vs. HD-DVD uudised |
Seda polegi keegi väitnud. Või lugesid sa oma piiritus pädevuses selle kusagilt välja?
No mida muud peaks sellest lausest välja lugema?
"Ning lisaks on HD-DVD formaat rohkem standardiseerit ... |
teema: Blu-Ray vs. HD-DVD uudised |
Surxa
vastuseid: 623
vaadatud: 122423
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.09.2007 15:01:33 pealkiri: Blu-Ray vs. HD-DVD uudised |
| Päris korrektne ei ole öelda, et "jääb saamata". Korrektne on öelda, et USA vaatajal jääb ilma importimata saamata. Näiteks Tristari (mille omanik muide on Sony -- nagu ka MGM-l ja päris palj ... |
teema: Videokaart ei tunne ära DVI-HDMI otsas istuvat telekat |
Surxa
vastuseid: 11
vaadatud: 2652
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.09.2007 14:51:57 pealkiri: Videokaart ei tunne ära DVI-HDMI otsas istuvat telekat |
| Äkki on probleem resolutsioonis või sageduses? Ma pole plasmadega eriti tuttav aga oled sa kindel et telekas suudab näidata seda mida üritad sinna saata? |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.09.2007 14:43:24 pealkiri: Telerite üldteema |
| Ma nagu mäletan et natuke aega tagasi lasti välja digitaalselt taastatud "Kevade". Neil peaks olema ka kõrgekvaliteetne algmaterjal nüüd digitaalselt olemas. Ostaks selle küll kohe Bluray peal k ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.09.2007 10:21:32 pealkiri: Re: Ei näinud HD eelist... |
| ...olen nüüd kerges segaduses - nimelt ei suutnud ma näha HD-teleka eelist. Võrdlesin peamiselt BluRay pilti mängivaid Sony tavalisi (U ja V) ning HD-variante (W ja X), seda nii 40 kui 46 suuruse ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.09.2007 09:13:28 pealkiri: Re: Ei näinud HD eelist... |
| Olen siin vaikselt mõelnud Sony W3000 peale. Käisin vaatamas, poes veel ei ole. Uurisin siis ajaviiteks niisama igasugu telekaid. Ja olen nüüd kerges segaduses - nimelt ei suutnud ma näha HD-tele ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.09.2007 15:39:26 pealkiri: Telerite üldteema |
Igasugu pildiparandus jms hüperpixelpluskaks sõpradel soovitan lugeda ka mõnda teistsugust arvamust, näiteks
Eks selles artiklis on ka palju tõde ja kui me elaks maailmas kus meieni jõudev p ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2007 09:13:28 pealkiri: Telerite üldteema |
| Tahaks saada internetis tõmmatud HD 720p demot telekasse saada, aga kui DVD mängjasse CD või DVD panen ei hakka ta seda mängima. Kuidas seda tööle saada? Telekaks on siis LCD Philips 32PF9541 ja ... |
teema: tv out( ei näita videot telekas) |
Surxa
vastuseid: 4
vaadatud: 1446
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.09.2007 16:27:51 pealkiri: tv out( ei näita videot telekas) |
| Kas sa üritasid video mängida kui mõlemad ekraanid olid arvuti küljes? Sellisel juhul vist rakendub mingi Macrovisioni kaitseskeem kus S-Video out ei näita videpilti. Kui ainult telekas on arvuti ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2007 23:03:42 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kas keegi oskab öelda, et kas see on normaalne kui LCD telekal mustal taustal nn "lainetab" et heledad lained jooksevad nagu alt ülesse. Vaatasin ka teraselt kergejõustikku, siis on seal ka mõnes ... |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.08.2007 21:19:26 pealkiri: Telerite üldteema |
Component on täpselt sama mis VGA. Nagu DVI on täpselt sama mis HDMI.
no tere hommikust kus ta siis sama on. samuti pole DVI sama mis HDMI, HDMI kaablit mööda on võimalik mitmekanali heli ka ... |
teema: Bioshock |
Surxa
vastuseid: 1124
vaadatud: 199483
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2007 14:01:23 pealkiri: Bioshock |
| Miks mitte lihtsalt tellida Andricost? Saad homme kätte. |
teema: Telerite üldteema |
Surxa
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909773
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.08.2007 12:03:48 pealkiri: Telerite üldteema |
ja Xbox 360 näitab ka parimat pilti üle VGA momendil (Elite-l on HDMI aga seda hetkel veel ei müüda...). nii et mõne jaoks ikka on vahe olemas
kas selline asi saab võimalik olla...minu lo ... |
teema: Bioshock |
Surxa
vastuseid: 1124
vaadatud: 199483
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2007 23:33:33 pealkiri: Bioshock |
| Securomi kausta saab registrist eemaldada küll. Pead olema adminina arvutis. Lähed siis sinna Securomi registri võtme peale võtat permissions ja siis advanced. Võtad maha linnukese "inherit from ... |
| |