|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.10.2009 04:56:08 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Uhh, raske on magama minna.
Igatahes katsetasin natukene Photo Mode'i ning tegin paar klõpsu....
Kõige lemmikum, Focus RS.
http://i208.photobucket.com/albums/bb165/McBrainless/Forza3%20pics/RS5.j ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2009 14:41:23 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Ja mul polegi seda postkastis. Samas on postkast suuruse poolest täitsa okei....
Peab hakkama Eesti Post'i tülitama ja skeemitama hakkama
EDIT: Ja pärast kahte kõnet ongi vajalik info käes. H ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2009 13:34:22 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Naiss. Siis peaks ootama mind sama pakike  |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2009 13:28:50 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
| Hommikul veel ei olnud (panndi kah 18. Game'ist teele). Kuid mul on 80% pakkidest tulnud teise postiljoni tiiruga, mis toimub 13-14 paiku. Nii, et varsti teen veel teise "lõunapausi" töölt ning pii ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.09.2009 08:36:34 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sama video ka 720p's, FM3 saidil
Promo läheb päris tihedaks, ei jõua demot ära oodata... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.09.2009 23:56:46 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Uued Ferrari'de pildid kah üleval. Kui vaadata screenshotide alla...
Igati tegi õhtu rõõmsamaks Ferrari Challenge Stradale leidmine uute Ferraride seast. Tunduski kuidagi imelik, et seda FM2's po ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.09.2009 21:10:07 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
| Numbrimärgi lisamine on ju imelihtne paari layer'iga auto värvimisel... |
teema: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
Sull
vastuseid: 117
vaadatud: 31326
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.09.2009 00:46:26 pealkiri: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
Esimesel DiRT'il oli küll. Ei tea PC ver. kahjuks eriti midagi. Kuid angel vist seletas asja juba ära.
Igatahes jah, tahaks rohkem WRC teemalist rallit ja mitte välku ja pauku iga hüppe ja finish ... |
teema: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
Sull
vastuseid: 117
vaadatud: 31326
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.09.2009 13:30:07 pealkiri: [X360/PS3/PSP/WII] Colin McRae: DiRT 2 |
Saan aru, et selles baja asjas ei ole co-driver'it.
Aga Maroko rajal, mis oli idee kohaselt tavalise ralli kiiruskatse "sarnane", oleks võind ikka co-driver olla, kes loeb sulle pace note'e ette. S ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.08.2009 23:18:53 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Päris toredad pildid. FM2's olengi viimasel ajal üritanud neid USA peletisi taltsutada ja päris huvitav on mängida.
Gamespot'i artikkel oli kah head lugemist väärt. Oktoobri lõpus tuleb võtta ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.07.2009 14:35:39 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Veel pilte http://kotaku.com/5325175/oh-look-more-forza-3-screens-and-a-european-release-date/gallery/
Ja Euroopas tuleb mäng 3 nädalat varem välja 3ndal oktoobril
Pildid juba kasutaja virx' ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.07.2009 12:30:27 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Opel Kadetti ikka pole vä
Mõtled seda Lotus Carlton'it(Kadetti), mis oli FM2's?
Vast topivad selle kah äkki sinna. Viimaste piltide sats oli lihtsalt hatchback'ide päratl...
Kuigi ise sõit ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.07.2009 23:11:36 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Oi, tänud nende piltide eest!
Väga, väga head autod on kõik. Ma kohe ei teagi, mida oleks teinud kui T10 oleks Focus RS'i välja jätnud.
Igatahes väga tore, et madalama klassi autosid seekor ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.07.2009 14:06:11 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Tekkis endal täpselt sama küsimus.
Samas foorumites kaheldakse, et ikka Forza'st otse saad lükata asju pulgale. Ehk on see ümber nurga öeldud, mida võib tegelt lugeda, et upid pildid ja replay' ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.07.2009 13:49:19 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Euroopas, vähemalt UK's tuleb 23. oktoobril
Samuti on täpsed detailid Forza 3 Limited Collectors Edition'i kohta - http://www.forzacentral.com/forum/showthread.php?t=32024
EDIT: Sorri Skept ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.07.2009 11:09:19 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Aga lähipäevil on oodata uut podcast'i Turn10 poiste poolt, kus räägitakse mängu välja kuulutatud feature'itest täpsemalt. - http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/2773704.aspx
Tõota ... |
teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
Sull
vastuseid: 2096
vaadatud: 395586
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.07.2009 12:50:38 pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
| Algul tundus kuidagi kahtlane, et sellise, mitte just kõige tempokama ja raskema looga, tehakse maailma rekord, kuid noh.... kui lugu on mingi eepiline 11min, siis vast ei ole raske. Kuigi pani mõtl ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.07.2009 12:27:19 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
| Turn10 onud on paljudes intervjuudes ja videotes ütelnud, et Forza pole "racing game", see on "car game". Ning SUV'de lisamine on päris huvitav, kuna olgem ausad... SUV'd, mis kiirendavad 0st 100ni ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.07.2009 23:50:57 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Väga muhe.
Peaasi, et Range Rover on sees.
Ja Q7 V12 TDI tundub kah lubav. Võiks olla, et kütuse kulu on kah väiksem, kuna Diisel. Oleks huvitav SUV'de Endurance sõitu teha.
Ja muidugi ka MB ... |
teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
Sull
vastuseid: 2096
vaadatud: 395586
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.07.2009 15:09:11 pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu |
Ülemiste OnOff'is oli nt. müügil päris mitu nädalat tagasi kitarriga bundle.
1700.- kui ma ei eksi, ehk on veel alles. |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.07.2009 10:03:28 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Nõustun.
Kuid vb. füüsika on alles nüüd, 3. osas nii hea. Ning T10 tüüpidel ei olnud aega või ei arvanud, et vihm või öö/päeva vahetumine oleks olnud tähtsam kui reaalse füüsika parand ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.07.2009 08:36:31 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
8 autot on siiski suhteliselt korralik number. Tõsi kui on pikem sõit ja ka pikem rada ning seltskond on väärikas, siis oleks alati tore, kui saaks rohkematega sõita.
Kuid kui arvestades kuipalj ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.07.2009 01:38:39 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Selle aasta üks parimatest mängudest, täiesti kindlalt.
Kui mitte parim, siis kindlasti kõige rohkem mänguaega leidev minu jaoks.
Kahju aint see, et pre-order'it teha ei saa.
Limited Edition ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.06.2009 00:17:58 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
| Eks AI natukene tuim oli kuid üldiselt oli see hea AI. Siiski minu meelest parem kui GRiD'is, kus AI lihtsalt tuimalt sõidab sisse, et jumala eest enda sõidu trajektoori muutma ei peaks - pole just ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.06.2009 10:07:38 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Siiamaani tundub jah, et muusika on taustaks pandud ka sõidule.
Kuigi isiklikult ei kuula sellist muusikat ja keeraksin kohe kinni... ilusate autode mootori helid on palju meeldivamad, kui aus olla. ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2009 16:10:40 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
njah, eks näis.
720p videod tulevad ikka päris piraka suurusega. Samas kui MS asja tõsiselt võtab, ajavad nad veel pirakamad serverid püsti ja teevad asja ära... ehk.  |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2009 15:58:58 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Video editor ja nende uppimine on igati tore.
Huvitav, mis resoga need tulema hakkavad ning kas on need kaa 60FPS nagu mäng.
Tean, et nt. Skate 2 ei tehtud 60fps just see pärast, et muidu Skate ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2009 13:37:16 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
kui rewind on nagu GRIDIS on see ju tore?
Jah, see on nagu GRIDis ja see ei ole tore
Vähe asjalikum
"This feature could also be used in practice to help learn a particular corner ... |
teema: [X360] Forza Motorsport 3 |
Sull
vastuseid: 902
vaadatud: 179123
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.06.2009 13:24:27 pealkiri: [X360] Forza Motorsport 3 |
Hands-on: Forza Motorsport 3
http://www.joystiq.com/2009/06/11/hands-on-forza-motorsport-3/
See rewind on küll veits nõme tegelikult. Aga vähemalt ajad läheavd leaderboardi siis uncertifie ... |
teema: Sony Vaio Garantii...? :: Sülearvutid |
Sull
vastuseid: 2
vaadatud: 3129
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.01.2009 14:27:22 pealkiri: Sony Vaio Garantii...? |
Tänud!
Uurib ja vaatab. |
teema: Sony Vaio Garantii...? :: Sülearvutid |
Sull
vastuseid: 2
vaadatud: 3129
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.01.2009 10:55:18 pealkiri: Sony Vaio Garantii...? :: Sülearvutid |
Tervist.
Ehk keegi omab siin foorumis Sony vaio läpakat, ning oskab ütelda, kes teeb selle läpaka garantii töösid?
Plaanin osta Vaio FW seeriat, kuna vaja head multimeedia arvutit. (Stockmannis ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Sull
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687083
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.08.2008 02:07:54 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune
Kas ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Sull
vastuseid: 28051
vaadatud: 3687083
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.08.2008 20:19:19 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kiire küsimus - kas saab kuidagi üles või ümber sellisest asjast kui LIVE Marketplace ütleb, et "item is not available in your location" nt. minul on selline jant Bourne Conspiracy Demoga, lihtsa ... |
teema: Kommenteerimine: digivend |
Sull
vastuseid: 17
vaadatud: 8082
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2007 07:33:54 pealkiri: Kommenteerimine: digivend |
| Tahtis mängu, pakkus õiglase summa, kui kokku sai, oli igati kiire ja meeldiv vahetus ning mina rikkam ja tema hea mängu omanik. Tore ju |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sull
vastuseid: 126
vaadatud: 36946
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.12.2007 02:43:23 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sai kah äsja 2min tagasi mäng läbi tehtud - väga meeldis.
Pilt oli vapustav, linnad veel vapustavamad, kogu linn pakatas elust ja tagavusest (tõsi mõned tsitaadid elanikke ja sõdurite poolt ki ... |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sull
vastuseid: 126
vaadatud: 36946
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2007 22:38:10 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sain ise kah mängu eile kätte.
enneolematult hea mäng, ootasin seda pikkamisi ja vägagi tasus see ära. Olen mängind igal vabal hetkel ja ei saa küllalt.
PlatoonSgtElias: Sa oleks pidand ikk ... |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sull
vastuseid: 126
vaadatud: 36946
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 20:40:29 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sama siin.
Peaksin homme saama, kui kõik hästi läheb.
Pole pikka aega ühtegi mängu nii väga oodand. |
teema: Videokaart PCI pesale. |
Sull
vastuseid: 0
vaadatud: 817
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.10.2005 21:08:11 pealkiri: Videokaart PCI pesale. |
| Ehk keegi oskaks soovitada head videokaarti PCI pesale millega saaks enamvähem mängida mingeid mänge, kas või vanu mänge. Märgiks ära, et mitte PCI-E pesale, vaid tavaline vanamoodi PCI. Ehk os ... |
| |