Avaleht
otsing leidis 133 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Strom

vastuseid: 587
vaadatud: 127759

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 10.08.2023 15:02:46   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Eks see "halb üllatus" pisut suuremaks püütakse puhuda, nagu ikka meediamaastikul. Huvitav, et kui mina sain (ka kõik kasutajad) teavitusi juba kevadel oma meilile, ei olnud see üllatus ja selles ...
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Strom

vastuseid: 1749
vaadatud: 292374

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2022 01:56:14   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
jah, see jutt juba oli, ei päde, põlevad ka lõpuni sisse lükatud kaablid.
Kas on keegi suutnud demonstreerida seda või on lihtsalt väide pärast sulamist, et "panin küll korralikult sisse"?
...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Strom

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380069

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.11.2020 15:13:46   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
kas ei ole mitte nii et 1440 ja 4k peal pigem GPU teeb heavy liftingu ära ja puhtalt CPU perfist nendel resodel head pilti ette ei saa kui võrrelda tahta.
Mitte täielikult. Oleneb mängust, kuid ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Strom

vastuseid: 15984
vaadatud: 3380069

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.11.2020 13:55:22   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Euro MSRP hindu ei suutnud leida 5950x, aga selle järgi teisenduvad dollarid 1:1 eurodeks
[url=https://www.amd.com/de/direct-buy/de]AMD enda saksa online pood müüs 811€ eest 5950X ja saksamaal p ...
  teema: Telia tõi Eestisse gigabiti ajastu
Strom

vastuseid: 110
vaadatud: 37116

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.03.2017 05:02:32   pealkiri: Telia tõi Eestisse gigabiti ajastu
Samas kirjeldus jääb veidi segaseks. Kes need 40,000 klienti on kes kohe tellida saavad?
Ma eeldaks, et need on need kellel on valguskaabel majasiseselt ja jookseb ka tuppa ONT karpi. Pluss keldris ...
  teema: Kommenteerimine: shiiiiiiid
Strom

vastuseid: 24
vaadatud: 8371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2016 20:26:31   pealkiri: Kommenteerimine: shiiiiiiid
Ostis GPU thumbs_up.gif
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Strom

vastuseid: 4206
vaadatud: 1049054

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.08.2016 19:22:04   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Vahetasin kah oma vana timedemo benchmark tööriista. Materjaliks valisin ühe oma eilse teamfighti, kus on minut aega järjest pidev 5v5 kaklus buybackidega. Jooksutasin igat render süsteemi 5x ja ...
  teema: iPhone
Strom

vastuseid: 22002
vaadatud: 4747317

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 30.09.2014 02:12:54   pealkiri: iPhone
Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni ak ...
  teema: iPhone
Strom

vastuseid: 22002
vaadatud: 4747317

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.09.2014 18:00:55   pealkiri: iPhone
Ostutseki ja telefoniga esinduses ka maha ei võeta? Äkki põen amneesiat.
Amneesia puhul küsi sõbralt, mis su e-mail oli. Siis sisesta see e-mail Apple password recovery lehele, ja saad uue paroo ...
  teema: DayZ
Strom

vastuseid: 1690
vaadatud: 429177

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2014 00:26:39   pealkiri: DayZ
Sellest, kuidas lubatud featureid lihtsalt ei ole ning mängu progress on põhimõtteliselt paigal tammumas.
Minu meelest on küll väga positiivne areng, ja kiirema tempoga kui loota oskasin või mu ...
  teema: Vaja proget mis nätaks kõvakettal ruumi võtvaid kaustu.
Strom

vastuseid: 9
vaadatud: 3352

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.09.2013 00:33:51   pealkiri: Vaja proget mis nätaks kõvakettal ruumi võtvaid kaustu.
SpaceMonger http://www.sixty-five.cc/download/

http://www.sixty-five.cc/sm/img/treemap.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Strom

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999368

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.06.2013 23:36:05   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Konsool ei toeta 4K reso


ohh jah järgmisel generatsioonil ehk icon_rolleyes.gif millal veel sellise toega televiisoridki massidesse veel jõuaks taskukohase hinnaga. Pole mõtet unistadagi veel.
väga ...
  teema: E3 2013
Strom

vastuseid: 219
vaadatud: 40139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2013 03:24:01   pealkiri: E3 2013
http://www.youtube.com/watch?v=EWJD8DMasCU

Nice next gen mäng
Kahju , et ainult konsoolidele thumbs_down.gif .
Loodan et siiski plaanivad PC peale ka teha thumbs_up.gif
Tundub äge tõesti. Tahaks rohkem infot ...
  teema: PC-monitoride lahutusvõime kasvu pärsib nutiseadmete populaarsus
Strom

vastuseid: 20
vaadatud: 4442

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 30.04.2013 22:39:25   pealkiri: PC-monitoride lahutusvõime kasvu pärsib nutiseadmete populaarsus
, on sul reaalselt suuremat, kui 2560x1600 resolutsiooni vaja monitoril? 120 dpi on okei ju. Mänge on isegi sellel keeruline jooksutada.
Mingist hetkest võib ju olla diminishing returns, aga minu j ...
  teema: Uus Google telefon LG Nexus 4 ja Nokia lipulaev Lumia 920 tänasest EMT tootevalikus saadaval
Strom

vastuseid: 31
vaadatud: 10557

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 23.04.2013 01:11:49   pealkiri: Uus Google telefon LG Nexus 4 ja Nokia lipulaev Lumia 920 tänasest EMT tootevalikus saadaval
Vähemalt "Nexuse" EMT/Elionil parim hind 399.- on eksitav. See on kliendihind, millele lisanduvad lepingulised kohustused EMT/Elioni ees (loe: ostad neilt raha eest veel teenust vms).
Õigem tunduks ...
  teema: Telia Koduinternet
Strom

vastuseid: 23979
vaadatud: 5702017

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.03.2013 16:54:36   pealkiri: Telia Koduinternet
Käisin ja küsisin ja öeldi, et saab... AGA diil jäi kahjuks katki, SEST telefoni pidid siis muutma VOIPiks ja see minule ei sobi. Kes kasutab valveteenust ja ei soovi segatavat GSM kasutada saavad ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Strom

vastuseid: 6484
vaadatud: 1999368

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.02.2013 06:49:34   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kasutatud mängude keelamist pole Euroopa Liidus ilmselt vaja karta. Euroopa Komisjon ei lubaks seda ja väänaks hiiglaslikud trahvid selle eest. Microsoftil on juba niigi palju kogemusi nende trahvi ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Strom

vastuseid: 4699
vaadatud: 833553

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.02.2013 10:35:03   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Mingi eksitus raudselt.
Loodame, et see vene firma eksklusiivne levitamisõigus siin regioonis oli piiratud ajaga nagu 1 aasta vms.
  teema: Dark Souls II
Strom

vastuseid: 112
vaadatud: 32912

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2012 07:58:50   pealkiri: Dark Souls II
PC versioon väga positiivne punkt, loodetavasti ka parema kvaliteediga kui eelmine.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2012 20:45:49   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Ma väga ei leidnud teste aga kas GW2 SLI ka sööb või on kasutu nagu wowis?

Minuteada sööb, aga iseasi kas 5 polügoni jaoks nüüd SLI vaja on. icon_lol.gif
Triple-SLI kulub marjaks ära isegi, ja ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2012 18:01:36   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Kuidas üldine seis praegu professionitega on? Et mida on palju ja mida vähe jne. kindlasti on juba silma hakanud.
Kuna hetkel sikutab nii 4GB alla mäng siis valingi keda mängida. Warrior ja Guard ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2012 21:30:58   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Nad võiks jah vähemalt 15min ette hoiatada. Tund aega oleks ideaalne.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2012 14:36:49   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
See WvWvW PvP on täielik steamrollimine Far Shiverpeaks poolt. Vahepeal läks balance nii käest ära, et server toodi maha, et rematch teha. Pärast reseti oli veel suurem steamroll. Võiks juba vas ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2012 21:02:47   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
aga keegi ju ei taha ka mingi piigi järgi servereid ostma hakata
Ei peagi ostma, võiks ju rentida lisavõimsust. Arvatavasti pole küsimus mitte riistvaras, vaid hoopis tarkvaras mingid bugid tekit ...
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2012 12:03:31   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Error 42 lahenes ise. Üldiselt on Launch läinud võrdlemisi sujuvalt ju : P
Loota võiks, et need 15 stress testi, mis tehti eelmine nädal, on abiks tulnud.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Strom

vastuseid: 1818
vaadatud: 369633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2012 10:56:17   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Mul pole ühtegi errorit tulnud veel.
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Strom

vastuseid: 294
vaadatud: 65646

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2012 16:04:10   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
This item is currently unavailable in your region.
  teema: Eesti ID-kaart on väidetavalt 13 minutiga lahtimuugitav
Strom

vastuseid: 18
vaadatud: 9686

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 26.06.2012 16:55:57   pealkiri: Eesti ID-kaart on väidetavalt 13 minutiga lahtimuugitav
Seega on lahtimuukimine reaalne ainult juhul, kui kaart koos PIN koodidega kätte saadakse. Ja sel juhul, mis mõtet seda siis häkkida on?
Kaardi kloonimiseks, ja see murdmine saab toimuda ka läbi ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2012 16:42:29   pealkiri: Diablo III
See, et blizz ütleb et see jama on, ei täheda ilmtingimata et see jama oleks. Isegi kui neil on mingi session spoofingu kala, siis kõige vähem nad tahavad seda avalikusele öelda.
Kui mingi jama ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2012 16:17:15   pealkiri: Diablo III
Hetkel on ainult teooria, et avalikest mängudest saadakse session-id vms. Aga, kui sa ei ole üheski mänginud, siis ma pakun, et wow friendlistist (mõni välismaine sõber sai häkki, kelle friendl ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2012 21:53:59   pealkiri: Diablo III
No ma ei saa aru, kas see mäng on vigane või ongi nii mõeldud, et nightmare'is mitte ükski boss ei viska kollast looti. Nightmare'i viimane boss viskas 2 mõttetut sinist thumbs_down.gif Mingi suvaline tont a ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2012 01:45:49   pealkiri: Diablo III
, on või ei ole siis beta demo algus? icon_biggrin.gif Sessuhtes, et beta demos oli mul arusaam, et see mida mängida saime oli special beta level.
See on mõnda aega juba confirmed blizzardi poolt, et selline on ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2012 23:35:03   pealkiri: Diablo III
Oli vist mingi demo variant jah.
Level 13, Skeleton Kingini jms piirang.

Mäletan õigesti, et Starte Edition on ka tulemas, aga 30 päeva pärast?
Guest pass annabki accessi starter editionile. ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2012 22:36:38   pealkiri: Diablo III
Mis asi see guest pass on ja mis sellega teha annab?
See on spets võti, mis annab ligipääsu starter editionile. Mäng on tugevalt piiratud, s.h. viimane quest, mida teha saad on Skeleton King tapm ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2012 17:34:21   pealkiri: Diablo III
Keegi peale minu veel Aasia serveris end soojaks joosta kavatseb? Kell 18:01 siis meie aja järgi. icon_smile.gif
Ja kuidas sa seda teha kavatsed?

"We’ll be turning on Global Play when the game has launche ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2012 14:19:22   pealkiri: Diablo III
Pole kunagi Diablot mänginud (esimest ja teist), viitsib keegi kiirelt kokku võtta mõne lausega mismoodi see MP seal välja näeb (peale selle Arena vms). Et paned pundi kokku ja teed co-opi? Kas n ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2012 16:18:09   pealkiri: Diablo III
Arvatavasti tekib ametlik "Starter" versioon testimiseks aga ka see vaevalt, et kohe alguses ilmub.Miks mitte? Teevad D3'le sarnase dünaamilise mängimise ajal contendi alla tirimise kui Wow'ilgi nin ...
  teema: Diablo III
Strom

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2012 16:06:12   pealkiri: Diablo III
Huvitav kas diablo 3-e saab torrentist ka kusagilt tõmmata kui välja peaks tulema?
Pole ennem siukest sorti mängu mänginud ei hakkaks kohe raha tuulde viskama, tahaks ära proovida ennem.
Mäng ...
  teema: iPad
Strom

vastuseid: 2371
vaadatud: 640359

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.03.2012 04:06:43   pealkiri: iPad
Mis on hetkel odavaim koht iPad 3 ostmiseks, et 28. märtsiks tallinnas käes oleks?
  teema: Esimene AMD Radeon HD 7970 ülevaade Anandtechilt
Strom

vastuseid: 43
vaadatud: 9527

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 22.12.2011 22:10:28   pealkiri: Esimene AMD Radeon HD 7970 ülevaade Anandtechilt
Jõle mage tundub, Kahe aastaga 15-protsenti paremaks, ometi näitajad on nii palju paremad. Aa, ja AGP on pool PCI-E 16x -st, ehk siis palju see AGP piduriks oleks ikkagi?
Andmete kopeerimisel täps ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Strom

vastuseid: 7774
vaadatud: 1477817

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2011 11:13:17   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Steamis siis daily wishlist giveaway. Eeldan, et see kestab terve detsembri.
[url=http://store.steampowered.com/eula/dailywishlishtgiveaway]Entries are open from 10:00 am Pacific Standard Time on Dec ...
  teema: [PS3/X360] Dark Souls
Strom

vastuseid: 222
vaadatud: 68558

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.10.2011 13:07:53   pealkiri: [PS3/X360] Dark Souls
oh isssand mäng kus peab otsima midagi ja mõtlema ning mapid on JÕLE suured ning esitab väljakutset... kohutav mäng tõesti thumbs_up.gif
Menüüs liikumine on tõesti asi, mis peab kasutaja otsima ja mõ ...
  teema: [PS3/X360] Dark Souls
Strom

vastuseid: 222
vaadatud: 68558

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.10.2011 15:35:18   pealkiri: [PS3/X360] Dark Souls
Mis menüü süsteem unfriendly sul on? Kõik on selgesti aru saadav ja puldiga kasutamiseks mõeldud. Iga nänni statse näed valides erineva view doh.gif
Ma tõin näite, mis unfriendly on. Ma vaatan ...
  teema: [PS3/X360] Dark Souls
Strom

vastuseid: 222
vaadatud: 68558

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.10.2011 13:48:57   pealkiri: [PS3/X360] Dark Souls
Mäng lagib ikka päris palju mul xboxi peal. Kui kuskil koridoris pole ja on kaugemale näha langeb fps 10 peale. Pole mul ükski teine mäng kunagi xboxi peal nii palju laginud.

See automaatne ka ...
  teema: Rage
Strom

vastuseid: 675
vaadatud: 101772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2011 00:02:00   pealkiri: Rage
Keegi oskab öelda, miks V-Sync ennast välja lükkab kui linna ja wastelandi vahel liikuda?
nVidia? selle driveritel on RAGE spetsiifiline default conf "force off".
  teema: Rage
Strom

vastuseid: 675
vaadatud: 101772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2011 16:37:17   pealkiri: Rage
Sellest on korduvalt siin ja mujal teemades räägitud. Kammi Carmac'i twitterit kui ei usu.
Lugesin terve selle teema siin uuesti läbi ja ei näe mingit viidet. Samuti lugesin Carmacki twitter feed ...
  teema: Rage
Strom

vastuseid: 675
vaadatud: 101772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2011 14:59:30   pealkiri: Rage
... ning venitama pidi seetõttu, et XB peale ei lubatud Carmac'il mängu välja anda >3 plaadi peal ning samuti keelati ära releaseda mängu selliselt, et muudel platformidel tekstuurikvaliteet k ...
  teema: Rage
Strom

vastuseid: 675
vaadatud: 101772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2011 19:24:18   pealkiri: Rage
Mul on mäng ilma steamita peal.
RAGE on steamworks mäng. Ilma steamita tähendab, et sul on piraat.
  teema: Rage
Strom

vastuseid: 675
vaadatud: 101772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2011 11:46:50   pealkiri: Rage
Esimene patch väljas. Tundub lightweight, põhiliselt konsooli commandid torgatud optionite alla.
  teema: Rage
Strom

vastuseid: 675
vaadatud: 101772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2011 10:47:56   pealkiri: Rage
aga nimeta siis mäng mis on parema grafaga + sama massiivne ning omab reaal ajas peegeldus efekte + dünaamilist valgustust (enamik mänge tänapäeval kasutavad staatilist valgustust + peegeldusi - ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.