|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: and12345 |
Squekky
vastuseid: 276
vaadatud: 47076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2015 20:22:40 pealkiri: Mänguriarvuti |
Ostsin temalt korraliku lauaarvuti. Tulin kohale, näitas ette, võtsin ära. Pole mingeid probleeme esinenud ning edastas mulle informatsiooni ka kui midagi katki läheb.  |
teema: Sülearvuti temperatuur |
Squekky
vastuseid: 3
vaadatud: 3730
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2015 21:29:11 pealkiri: Sülearvuti temperatuur |
Selge, ventikas ikka undab.  |
teema: Sülearvuti temperatuur |
Squekky
vastuseid: 3
vaadatud: 3730
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2015 20:30:01 pealkiri: Sülearvuti temperatuur |
Tervist,
Oman 3aastat vana sülearvutit Samsung Series 5 NP535U3C, praegu on protsessori temperatuur kasvanud 70kraadini, mis enne nii ei olnud. Oskate öelda, kuidas oleks võimalik temperatuuri m ... |
teema: Steelseries Siberia V3 USB → LG G2 |
Squekky
vastuseid: 0
vaadatud: 2368
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.04.2015 22:21:45 pealkiri: Steelseries Siberia V3 USB → LG G2 |
Tervist,
Kas oskab keegi öelda, kas oleks võimalik need kaks isendit omavahel mingil viisil ühendada?
Tänud ette! |
teema: Kommenteerimine: utamanat |
Squekky
vastuseid: 22
vaadatud: 7972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2015 13:16:24 pealkiri: Ostsin mängu |
| Ostsin GTA V, hea kiire diil oli![/i] |
teema: Palun abi arvuti uuendamisel |
Squekky
vastuseid: 4
vaadatud: 2373
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2014 19:15:47 pealkiri: Palun abi arvuti uuendamisel |
Tervist spetsialistid!
Selline lugu, et oleks vaja vana videokaart välja vahetada uue vastu ning võiks olla vähekene võimsam. Eelarve oleks kuni 150€.
Vajadusel võin lisada pilte ka juur ... |
teema: Kommenteerimine: olavip |
Squekky
vastuseid: 84
vaadatud: 19739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2014 19:39:05 pealkiri: V: Watch Dogs |
| Vahetasime mänge kõik KORRAS, järgmine päev oli käes juba. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2014 19:52:01 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Just Dance 2014 jaoks vaja teleka peale ju.  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2014 17:53:42 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Eestis pole sellist vidinat kuskil saadaval? Oskavad ikka raha teha, varsti peab juhtme ka eraldi ostma... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2014 15:02:45 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kuidas keegi omale selle PlayStation Eye teleka peale kinnitanud on? Ise panin nende nätsudega kinni, nendega ka vaevaliselt. |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.08.2014 22:47:12 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Houli mouly, Eesti BF4 server :O Lisasin favoritesse!!!  |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.06.2014 00:37:01 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/7368709493873671085/
Nüüd eraldi tab Platoons |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.06.2014 20:54:03 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| PS3 plaati PS4 pannes on võimalik, et hakkab tööle? |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.06.2014 20:47:08 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/7368709493873671085/ |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.06.2014 10:17:48 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kui ps seisab kogu aeg ühe koha peal, siis ei usu eriti, et on viga saanud. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.06.2014 22:23:00 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Olen neid pesasid korduvalt vahetanud ning vahepeal plõksib, pilt kaob ära, tuleb tagasi ning saab edasi mängitud. Teistes telerites on ka seda juhtunud. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.06.2014 14:50:06 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Jah, kõik on järgi ja üle kontrollitud. Vahel töötab normaalselt, vahel jampsib. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.06.2014 14:21:37 pealkiri: Problem |
kellelgi esineb sama probleem?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Qvmc0cdj9YY[/youtube] |
teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Squekky
vastuseid: 213
vaadatud: 103897
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.06.2014 23:07:01 pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY |
Kas keegi oskab öelda, on veel võimalik kuidagi alphasse pääseda? (PS4)
Tänud ette,
Kevin |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2014 11:04:40 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kuna on võimalik mängda ps3 mänge platstation 4'l?  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.06.2014 18:09:15 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Keegi mõnda head mängu teab, mis on või tuleb ps4'le, mida saab mängida kahe puldiga ekraani poolitades? |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.05.2014 17:15:14 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Kas PS4 eestlastest pelajatel on mingi server kus pelatakase? |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.05.2014 14:15:56 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Nüüd olemas ka teiste inimeste serverid. |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Squekky
vastuseid: 2303
vaadatud: 956912
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.04.2014 17:01:15 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
LG Optimus G kukkus õnnetult maha, nii et alumised nupud ei toimi. (Back, Menu jms)
Ekraan on tellitud, palju läheks vahetus maksma? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.03.2014 19:15:09 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kust saaks odavalt Digital Game? |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.03.2014 20:36:06 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Keegi mängib veel bf4, võiks koos pela teha PSN: Jerox1337 |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.03.2014 21:50:27 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kas kellelgi esineb veel selline probleem, et pulti käsitledes vahepeal korpus õrnalt ragiseb vms? |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.02.2014 23:17:19 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Mida ma tegema pean? Obtain 8 kills with any Assault rifle
Ei valda väga hästi inglise keelt  |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.02.2014 15:36:07 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Kirjutage mulle psni kui keegi viitsib mikriga bf4 teha Jerox1337 psniks. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.02.2014 15:33:35 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Euronicsist sai konsool muidu ostetud, kuid kaua selle vahetamisega aega läheb kui ma kuhugile esindusse toon? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.02.2014 15:26:39 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Ostsin 31. Jaanuari partiiga ps4 ning nüüdseks on näha, et puldi stick koorub juba.
Vaatab ning ootab veidike, siis viib garantiisse. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.02.2014 18:45:04 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Oskab keegi öelda, miks ma ei saa muuta Output to Headphones? |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.02.2014 23:07:13 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Lisage mind PS4 psni Jerox1337. Tellisin bf4 ära, tulevasel nädalal peaks kohale tulema.
EDIT: Mu battlelog http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Jerox1337/stats/988651162/ps4/ |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.02.2014 16:38:02 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Panin outlasti tõmbama.  |
teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
Squekky
vastuseid: 253
vaadatud: 110715
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.02.2014 19:28:28 pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4 |
| Oskab keegi öelda, kas on vaja seda playstation plusi osta, et bf4 onlines mängida? Euronicsis on võrgu mängimise tasu: Ei |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.01.2014 18:39:41 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Olen väga rahul ostuga, pult istub samuti käes nagu valatult, üsna kiire. Eriti meeldib see, et downloadimise ajal saab mõnda muud mängu mängida. Mõnus sõpradega suhelda, veel polearu saanud k ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.01.2014 20:35:22 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Lisage mind ka psni Jerox1337, millalgi peaks saama Battlefield 4 |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.01.2014 17:39:14 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| On keegi täna juba euronicsist kätte saanud? Ning kas selle pariiga on ikka see sama puldi jama? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.01.2014 23:07:28 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Tuttav sai Made In China versiooni. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.01.2014 13:40:17 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Teen vist arvatavasti Soome PSN kasutaja ning ostan Euronicsist BF4 & Online Plusi.
Ootan juba, kuna kätte saab. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.01.2014 22:35:48 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Loodan, et saab järgmise nädala lõpus kätte.
Ps4'ga on võimalik salvestada enda mänge ning uploadida youtube või kuhu? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.01.2014 17:14:16 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Kas Battlefield 4 vajab PS4'l onlines mängimiseks PlayStation Plus? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.01.2014 19:17:18 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kaup tuleb samast kohast, aga sony centerist tellijad saavad koheselt kätte. On siis nende konsoolidega ps plus trial ka kaasas?
Ei no ma räägingi, oleksin saanud Sony Centrist tellides jub ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.01.2014 18:46:22 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Oleks pidanud ka Sony Centrist tellima.  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.01.2014 21:20:59 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
infot siis rohkem sisse jooksnud konsoolide kohta:
Konsoolid jõuavad homme meie lattu
Ma kardan, et välja see nädal ühtegit ei jõuta saata, kuna sisseost võtab törts aega ja epoe ettevalmistu ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.01.2014 16:45:54 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Üleeile tellisin ära loodame, et sattusin ikka sellesse partiise. On lootust 31. kätte saada? |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.01.2014 21:55:39 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Ei oskagi öelda, kas sattusin sellesse partiise või järgmisesse, kuna tarneaega näitab alates 29-31 tööpäeva. :S |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Squekky
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.01.2014 16:17:11 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Mis selle PS4 kinecktiga annab teha? |
| |