Avaleht
otsing leidis 48 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: and12345
Squekky

vastuseid: 276
vaadatud: 47076

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2015 20:22:40   pealkiri: Mänguriarvuti
Ostsin temalt korraliku lauaarvuti. Tulin kohale, näitas ette, võtsin ära. Pole mingeid probleeme esinenud ning edastas mulle informatsiooni ka kui midagi katki läheb. icon_smile.gif
  teema: Sülearvuti temperatuur
Squekky

vastuseid: 3
vaadatud: 3730

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2015 21:29:11   pealkiri: Sülearvuti temperatuur
Selge, ventikas ikka undab. icon_smile.gif
  teema: Sülearvuti temperatuur
Squekky

vastuseid: 3
vaadatud: 3730

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2015 20:30:01   pealkiri: Sülearvuti temperatuur
Tervist,

Oman 3aastat vana sülearvutit Samsung Series 5 NP535U3C, praegu on protsessori temperatuur kasvanud 70kraadini, mis enne nii ei olnud. Oskate öelda, kuidas oleks võimalik temperatuuri m ...
  teema: Steelseries Siberia V3 USB → LG G2
Squekky

vastuseid: 0
vaadatud: 2368

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.04.2015 22:21:45   pealkiri: Steelseries Siberia V3 USB → LG G2
Tervist,

Kas oskab keegi öelda, kas oleks võimalik need kaks isendit omavahel mingil viisil ühendada?

Tänud ette!
  teema: Kommenteerimine: utamanat
Squekky

vastuseid: 22
vaadatud: 7972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2015 13:16:24   pealkiri: Ostsin mängu
Ostsin GTA V, hea kiire diil oli![/i]
  teema: Palun abi arvuti uuendamisel
Squekky

vastuseid: 4
vaadatud: 2373

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2014 19:15:47   pealkiri: Palun abi arvuti uuendamisel
Tervist spetsialistid! icon_smile.gif

Selline lugu, et oleks vaja vana videokaart välja vahetada uue vastu ning võiks olla vähekene võimsam. Eelarve oleks kuni 150€.
Vajadusel võin lisada pilte ka juur ...
  teema: Kommenteerimine: olavip
Squekky

vastuseid: 84
vaadatud: 19739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2014 19:39:05   pealkiri: V: Watch Dogs
Vahetasime mänge kõik KORRAS, järgmine päev oli käes juba.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2014 19:52:01   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Just Dance 2014 jaoks vaja teleka peale ju. icon_biggrin.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2014 17:53:42   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Eestis pole sellist vidinat kuskil saadaval? Oskavad ikka raha teha, varsti peab juhtme ka eraldi ostma...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2014 15:02:45   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kuidas keegi omale selle PlayStation Eye teleka peale kinnitanud on? Ise panin nende nätsudega kinni, nendega ka vaevaliselt.
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.08.2014 22:47:12   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Houli mouly, Eesti BF4 server :O Lisasin favoritesse!!! icon_wink.gif
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.06.2014 00:37:01   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/7368709493873671085/
Nüüd eraldi tab Platoons
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.06.2014 20:54:03   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
PS3 plaati PS4 pannes on võimalik, et hakkab tööle?
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.06.2014 20:47:08   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Tegin PS4 mängijatele Platooni, liituge!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/7368709493873671085/
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.06.2014 10:17:48   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kui ps seisab kogu aeg ühe koha peal, siis ei usu eriti, et on viga saanud.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.06.2014 22:23:00   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Olen neid pesasid korduvalt vahetanud ning vahepeal plõksib, pilt kaob ära, tuleb tagasi ning saab edasi mängitud. Teistes telerites on ka seda juhtunud.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.06.2014 14:50:06   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Jah, kõik on järgi ja üle kontrollitud. Vahel töötab normaalselt, vahel jampsib.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.06.2014 14:21:37   pealkiri: Problem
kellelgi esineb sama probleem?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Qvmc0cdj9YY[/youtube]
  teema: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Squekky

vastuseid: 213
vaadatud: 103897

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.06.2014 23:07:01   pealkiri: [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY
Kas keegi oskab öelda, on veel võimalik kuidagi alphasse pääseda? (PS4)

Tänud ette,
Kevin
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2014 11:04:40   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kuna on võimalik mängda ps3 mänge platstation 4'l? icon_wink.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.06.2014 18:09:15   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Keegi mõnda head mängu teab, mis on või tuleb ps4'le, mida saab mängida kahe puldiga ekraani poolitades?
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.05.2014 17:15:14   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Kas PS4 eestlastest pelajatel on mingi server kus pelatakase?
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.05.2014 14:15:56   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Nüüd olemas ka teiste inimeste serverid.
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Squekky

vastuseid: 2303
vaadatud: 956912

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.04.2014 17:01:15   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
LG Optimus G kukkus õnnetult maha, nii et alumised nupud ei toimi. (Back, Menu jms)
Ekraan on tellitud, palju läheks vahetus maksma?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.03.2014 19:15:09   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kust saaks odavalt Digital Game?
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.03.2014 20:36:06   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Keegi mängib veel bf4, võiks koos pela teha PSN: Jerox1337
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.03.2014 21:50:27   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas kellelgi esineb veel selline probleem, et pulti käsitledes vahepeal korpus õrnalt ragiseb vms?
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.02.2014 23:17:19   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Mida ma tegema pean? Obtain 8 kills with any Assault rifle
Ei valda väga hästi inglise keelt icon_smile.gif
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.02.2014 15:36:07   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Kirjutage mulle psni kui keegi viitsib mikriga bf4 teha Jerox1337 psniks.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.02.2014 15:33:35   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Euronicsist sai konsool muidu ostetud, kuid kaua selle vahetamisega aega läheb kui ma kuhugile esindusse toon?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.02.2014 15:26:39   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ostsin 31. Jaanuari partiiga ps4 ning nüüdseks on näha, et puldi stick koorub juba.
Vaatab ning ootab veidike, siis viib garantiisse.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.02.2014 18:45:04   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Oskab keegi öelda, miks ma ei saa muuta Output to Headphones?
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.02.2014 23:07:13   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Lisage mind PS4 psni Jerox1337. Tellisin bf4 ära, tulevasel nädalal peaks kohale tulema.

EDIT: Mu battlelog http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Jerox1337/stats/988651162/ps4/
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.02.2014 16:38:02   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Panin outlasti tõmbama. icon_smile.gif
  teema: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Squekky

vastuseid: 253
vaadatud: 110715

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.02.2014 19:28:28   pealkiri: [PS3/PS4/X360/X1] Battlefield 4
Oskab keegi öelda, kas on vaja seda playstation plusi osta, et bf4 onlines mängida? Euronicsis on võrgu mängimise tasu: Ei
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.01.2014 18:39:41   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Olen väga rahul ostuga, pult istub samuti käes nagu valatult, üsna kiire. Eriti meeldib see, et downloadimise ajal saab mõnda muud mängu mängida. Mõnus sõpradega suhelda, veel polearu saanud k ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.01.2014 20:35:22   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Lisage mind ka psni Jerox1337, millalgi peaks saama Battlefield 4
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.01.2014 17:39:14   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
On keegi täna juba euronicsist kätte saanud? Ning kas selle pariiga on ikka see sama puldi jama?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.01.2014 23:07:28   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Tuttav sai Made In China versiooni.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.01.2014 13:40:17   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Teen vist arvatavasti Soome PSN kasutaja ning ostan Euronicsist BF4 & Online Plusi.
Ootan juba, kuna kätte saab.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.01.2014 22:35:48   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Loodan, et saab järgmise nädala lõpus kätte. icon_smile.gif

Ps4'ga on võimalik salvestada enda mänge ning uploadida youtube või kuhu?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.01.2014 17:14:16   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas Battlefield 4 vajab PS4'l onlines mängimiseks PlayStation Plus?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.01.2014 19:17:18   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kaup tuleb samast kohast, aga sony centerist tellijad saavad koheselt kätte. icon_rolleyes.gif On siis nende konsoolidega ps plus trial ka kaasas?
Ei no ma räägingi, oleksin saanud Sony Centrist tellides jub ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.01.2014 18:46:22   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Oleks pidanud ka Sony Centrist tellima. icon_biggrin.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.01.2014 21:20:59   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
infot siis rohkem sisse jooksnud konsoolide kohta:
Konsoolid jõuavad homme meie lattu
Ma kardan, et välja see nädal ühtegit ei jõuta saata, kuna sisseost võtab törts aega ja epoe ettevalmistu ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.01.2014 16:45:54   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Üleeile tellisin ära loodame, et sattusin ikka sellesse partiise. On lootust 31. kätte saada?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.01.2014 21:55:39   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ei oskagi öelda, kas sattusin sellesse partiise või järgmisesse, kuna tarneaega näitab alates 29-31 tööpäeva. :S
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Squekky

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.01.2014 16:17:11   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Mis selle PS4 kinecktiga annab teha?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.