Avaleht
otsing leidis 736 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud )
Smith

vastuseid: 31
vaadatud: 23154

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 03.12.2020 23:46:25   pealkiri: Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud )
Ja see on kõige lihtsam kõige selle verify jura ja mingite $100 limiitidega? No sel juhul jääb see paar monerot küll euroks tegemata.
  teema: Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud )
Smith

vastuseid: 31
vaadatud: 23154

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 03.12.2020 20:36:39   pealkiri: Krüptovärk 2020 ( krüptode hinnad kõrgel, teemad aga soiku jäänud )
Kuidas Monero kõige lihtsam oleks euroks saada?
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Smith

vastuseid: 16660
vaadatud: 2927245

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.03.2019 01:26:33   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
see soe

Ahah? icon_lol.gif

Iseenesest on muidugi tore, et siin on veel inimesi, kes hästi kursis dr. Duke'i tegemiste ja ütlemistega.
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Smith

vastuseid: 16660
vaadatud: 2927245

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2019 16:13:26   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Konkreetset filmi ma pole ise vaadanud, nii et täpsemalt ei oska kommenteerida.

BlackKklansman samas hiljuti vaatasin ja samuti kuulasin filmis kujutatud David Duke'i enda kommentaare asja kohta, ...
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Smith

vastuseid: 16660
vaadatud: 2927245

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.03.2019 02:46:56   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Vaatasin rohelist raamatut. Väga hea. Ja väga masendav ka. Ameerikas on rassism päris tõsine mure. Täna ehk niiväga mitte aga 1962 oli ikka küll.

Hollywoodi filmidel on tihti reaalsusega vä ...
  teema: UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema
Smith

vastuseid: 18003
vaadatud: 1289657

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.03.2019 13:30:31   pealkiri: UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema
https://twitter.com/guyverhofstadt/status/1101432653881008128

Let’s create a single Euro-African economic area. It would have an enormous potential that remains untapped: 1.5 billion consumers, 2 ...
  teema: UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema
Smith

vastuseid: 18003
vaadatud: 1289657

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.02.2019 23:28:41   pealkiri: UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xi5YYZ9eocU[/youtube]
  teema: Kommenteerimine: esKimono
Smith

vastuseid: 40
vaadatud: 9785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2019 22:10:05   pealkiri: M5A97 LE R2.0 - 19+S
Ostsin emaplaadi, kõik hea, soovitan.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.12.2018 11:57:00   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Seksuaalne vägivald igal kujul on kuritegu,

Selle väitega mine ehmata Fifty Shades of Grey fänne.
  teema: Analüütik: Prantsusmaa rahutuste võti on sotsiaalmeedias
Smith

vastuseid: 8
vaadatud: 4070

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 06.12.2018 00:37:30   pealkiri: Analüütik: Prantsusmaa rahutuste võti on sotsiaalmeedias
Kui globalistide ajalehes kirjutavale vene juudile miski ei meeldi, küllap siis on tegemist hea asjaga.
  teema: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Smith

vastuseid: 8840
vaadatud: 1399587

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.12.2018 00:39:04   pealkiri: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
https://www.haaretz.com/israel-news/netanyahu-absolves-hitler-of-guilt-1.5411578 eusa_think.gif

Selle väite võttis Bibi ju kiirelt tagasi.

[url=https://edition.cnn.com/2015/10/31/world/netanyahu-hitl ...
  teema: Pankade koodikaardid kaovad käibelt
Smith

vastuseid: 123
vaadatud: 35385

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 03.12.2018 13:29:06   pealkiri: Pankade koodikaardid kaovad käibelt
...ma leiutasin valemi, kuidas isikukoodi viimast numbrit arvutada, kui on teada kõik eelnev.

Mis mõttes leiutasid viimase numbri arvutamise? Viimane number on kontrollnumber, mille saamise meeto ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.11.2018 03:29:15   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Selles mõttes ei tea enam kuhu ennast sellisel poliitilisel skaalal paigutadagi. Muidu pidasin ennast tiba konservatiiviks, aga ju ma siis olen NAZI.

Selle peale meenub üks George Lincoln Rockwel ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2018 19:32:06   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Apoliitiline patrioot

icon_lol.gif

Kui meil on sellised apoliitilised patrioodid, siis pole enam vaenlasi vajagi.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2018 18:46:41   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Seal lehel ei esine terminit non-legally binding.Siin on kohati nagu lasteaed. Tited ju veerivadki märk märgi haaval sõnu kokku.
Täiskasvanud inimene peaks väljendi mõttest aru saama, mitte no ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2018 18:04:10   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Ma küsisin lihtsat seletust umbes neli korda, ja ainus mis ma su vastustest järeldada sain oli et rahvuslus on vihkamine. Sa võid alati parandada mis sa tegelikult mõtlesid.

Kuna anubis võtab ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.11.2018 14:51:23   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Pakti ei ole olemas - on mittesiduv ränderaamistik, ükskõik kui palju te üritate sinna mingit värd-väljendit või tagajärge külge panna.

Non-legally binding ei tähenda mittesiduv. Ma ei ol ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 21:24:39   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Trumpi poliitika pole arusaadav. Vähemalt mina ei saa aru mida ta tahab, või mida ja millepärast teeb. Tundub täitsa segane vend olema. icon_confused.gif

See on ehk sellepärast, et loed tema kohta kohalikus ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 20:17:38   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Saate ikka aru rahvusvaheliste raamistike olulisusest? icon_rolleyes.gif

Ma julgen pakkuda, et veel hiljuti polnud sul "rahvusvaheliste raamistike" olemasolustki vähimatki aimu.

Aga nüüd on juba vaat et ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 18:37:21   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Kultuur on hoopis midagi muud. See on kindlasti tekkinud hulga juhuste kokkusattumuse pärast ja suurem osa religioone on võibolla ka alguse saanud juhuse tahtel, kuid selliseks nagu need tänapäeva ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 17:39:34   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
, võib-olla on viga minus, võib-olla sinus, kuid sa ei saanud sisuliselt minu kirjutatust aru.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 17:29:12   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
See on juba päris naljakas. icon_lol.gif

Ma kohe üldse ei öelnud, et DNA-s oleks kirjas inimese kultuur.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 17:16:05   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Whatever, laske edasi oma "kultuuriruumiga". Ei viitsi praegu enam.

Aga kes nimetab mõne kultuuri/tsivilisatsiooni allika peale DNA, sellele maksan 1000 eurot.

Samuti Tanel võiks tuua välja k ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 16:20:43   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
...et juba enne sündi on DNA-ga kogu su tulevik ette määratud.

Seda ma kohe üldse ei öelnud. Võib-olla lugeda uuesti, mis ma kirjutasin ja proovida aru saada.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 13:15:28   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Sisulist kriitikat või arutelu pole saanud spetsiifiliselt selle raamistiku VASTU olijatest ühegi suust.

Mis sisulist arutelu sulle veel vaja on? Eriti kui arvestada, et kõik võimalikud vastuar ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.11.2018 09:29:54   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Ja USA mustanahaliste osas ja nende kirikukultuur - kahjuks pole seda millegagi võrrelda, nii et ses osas tühine argument.

Mis mõttes pole võrrelda... Võrdle Euroopa kirikutega näiteks?

Il ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.11.2018 18:24:35   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Ajutine tööjõud ei ole immigrandid, nad ei jää siia püsivalt.

Türgi gastarbeiterid ka ju ei jäänud Saksamaale.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.11.2018 02:33:08   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Nõustun tagajärgede osas, ei nõustu põhjuste osas.

Asi pole niivõrd geneetikas kui kultuuriruumis ja väärtustes. Ma olen kindel, et kui vahetada rassid omavahel ära oleks tulemus enam-vähe ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.11.2018 00:02:26   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
, kui minu väljendatav seisukoht niivõrd ärevusse ajab, siis miks mitte esitada vastuargumente?

Või lihtsalt selgitada, miks selline seisukoht ei peaks aktsepteeritav olema.
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.11.2018 23:29:06   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Rahvusvaheline kaubandus ja reisimine ei ole globalism. namstoop, ma loodan et sa ise ei osta lapstööjõu abil sentide eest tehtud jõledaid asju. Ikka ainult kallist kohalikku käsitööd?

...ag ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.11.2018 17:53:27   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.11.2018 04:24:14   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Kogu sellest "raamistikust" õhkub vaenulikkust valgete eurooplaste vastu. Et kohalikud valgetes maades - ega keegi ometi ju eelda, et näiteks Jaapan või Saudi-Araabia peaks migrante vastu võtma - ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Smith

vastuseid: 11756
vaadatud: 934551

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.11.2018 04:33:03   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
  teema: "EK mängud "tavaliste" Plii-akudega": hüvasti, 150 aastat vana akutehnoloogia, tere tulemast AGM-tehnoloo
Smith

vastuseid: 301
vaadatud: 123634

sõnumfoorum: Uudisvihjed   postitatud: 15.10.2018 17:18:26   pealkiri: "EK mängud "tavaliste" Plii-akudega": hüvasti, 150 aastat vana akutehnoloogia, tere tulemast AGM-tehnoloo
Mis seal lõbusat on? Naerad haige inimese üle?

Mõni postitus eespool...

icon_lol.gif
See teema on ka juba tsirkuseks keeratud.

...naerad haige inimese üle?
  teema: "EK mängud "tavaliste" Plii-akudega": hüvasti, 150 aastat vana akutehnoloogia, tere tulemast AGM-tehnoloo
Smith

vastuseid: 301
vaadatud: 123634

sõnumfoorum: Uudisvihjed   postitatud: 15.10.2018 13:24:19   pealkiri: "EK mängud "tavaliste" Plii-akudega": hüvasti, 150 aastat vana akutehnoloogia, tere tulemast AGM-tehnoloo
Läks AM peale, ei jõua enam.

Tee parem tahanteada aku blogi teema uuesti lahti - seda oli vägagi lõbus lugeda.
  teema: Google tuli vastu Vene võimude nõudmisele ja blokeeris Navalnõi materjale
Smith

vastuseid: 9
vaadatud: 4958

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 14.10.2018 16:51:50   pealkiri: Google tuli vastu Vene võimude nõudmisele ja blokeeris Navalnõi materjale
Google pole eraettevõte.

https://dailystormer.name/censorship-twitter-facebook-and-google-arent-private-companies/
  teema: RIA hoiatab väljapressijate eest
Smith

vastuseid: 33
vaadatud: 14061

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 03.10.2018 12:06:04   pealkiri: RIA hoiatab väljapressijate eest
Ma olen ka viimase kuu jooksul saand kaks tükki selliseid väljapressimiskirju ja seal oli mu telefoninumber sees.

Kust see e-posti aadressi ja telefoninumbri kombo siis saadud võiks olla? haveib ...
  teema: Kommenteerimine: Kristjan89
Smith

vastuseid: 8
vaadatud: 4907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2018 00:59:01   pealkiri: Latitude 110L A+s
Ostsin vana laptopi, kõik hea.
  teema: Remondi- ja ehitusteema
Smith

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176974

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.07.2018 09:38:04   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Tavaline "nõuka" aegne paber tapeet oli mul. Miks ei peaks saama kõiki tapeete üle värvida? Muidugi võib-olla, et päris iga värv iga tapeedi peale ei sobi.
  teema: Remondi- ja ehitusteema
Smith

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176974

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.07.2018 09:08:47   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Mina tõmbasin värvi tapeedi peale. Kasutasin Eskaro Akrit 20, kattis ühe kihiga päris ilusti vana plekilise tapeedi ära.
  teema: Erinevate failihaldurite koostöö väliste seadmetega
Smith

vastuseid: 8
vaadatud: 3712

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 28.06.2018 12:13:46   pealkiri: Re: Erinevate failihaldurite koostöö väliste seadmetega
Misiganes - aktiivseks muutmine, kopeerimine, avamine, nii menüüdest kui ka hiireklikiga, kõik toimub hästi pika viivitusega.

Logisid oled vaadand, ehk keegi ütleb selle viivituse kohta seal m ...
  teema: Kommenteerimine: bjaka
Smith

vastuseid: 85
vaadatud: 27193

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2018 11:40:10   pealkiri: FINDVDx70 A+A+S
Müüs hunniku filme.
  teema: "EK mängud "tavaliste" Plii-akudega": hüvasti, 150 aastat vana akutehnoloogia, tere tulemast AGM-tehnoloo
Smith

vastuseid: 301
vaadatud: 123634

sõnumfoorum: Uudisvihjed   postitatud: 09.05.2018 13:07:39   pealkiri: "EK mängud "tavaliste" Plii-akudega": hüvasti, 150 aastat vana akutehnoloogia, tere tulemast AGM-tehnoloo
Kas seda uut akut läbi Internet 2 saab laadida?
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Smith

vastuseid: 7769
vaadatud: 1583772

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.04.2018 16:59:16   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
S90 sobib rohkem jah subwoofri mõttes täienduseks mingite teiste kõlarite kõrvale. Iseseisvalt mulle nad ei meeldinud, kuigi mingil määral oleneb, mida kuulad.

Estoniatega saab ka päriselt m ...
  teema: Mark Zuckerbergi endine mentor: andmeskandaal võib hävitada Facebooki
Smith

vastuseid: 23
vaadatud: 11270

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.03.2018 21:55:07   pealkiri: Mark Zuckerbergi endine mentor: andmeskandaal võib hävitada Facebooki
Minu meelest ei lekkinud seal midagi, neid andmeid kogutaksegi ju müügiks. Otseselt või reklaamide kaudu. Skandaal on üles puhutud ainult Trumpi ründamiseks.
  teema: Kommenteerimine: Lauts
Smith

vastuseid: 27
vaadatud: 8437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2018 14:44:32   pealkiri: Vega 56
Tänan mõistva suhtumise eest!
  teema: Kommenteerimine: zuzlik123
Smith

vastuseid: 4
vaadatud: 556

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2018 01:30:04   pealkiri: 960GM-GS3 FX - F+s
Hea väike emaplaat ostetud, saadeti stiilses Adidase karbis ja muidu ka kõik hea.
  teema: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Smith

vastuseid: 8840
vaadatud: 1399587

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.12.2017 17:06:05   pealkiri: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Tegelikult ju suurt vahet pole, ka lame Maa on ümmargune.
  teema: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Smith

vastuseid: 8840
vaadatud: 1399587

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.12.2017 03:37:51   pealkiri: Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika
Kas lame Maa pöörleb ümber mingi telje või seisab paigal ja muud taevakehad käivad ümber Maa?

Kas see on mingi eriti eriline info mida ei saa googeldada?
  teema: Kristjan Korjus Metsaülikoolis: tehisintellekt puudutab meid kõiki varsti ja võimsalt
Smith

vastuseid: 77
vaadatud: 30806

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 10.09.2017 16:16:41   pealkiri: Kristjan Korjus Metsaülikoolis: tehisintellekt puudutab meid kõiki varsti ja võimsalt
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YxhQ36ApjOw[/youtube]
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.