Avaleht
otsing leidis 307 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema:  M: RX 9070 XT kaardid :: Videokaardid
Slinky

vastuseid: 4
vaadatud: 942

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 24.06.2026 22:28:55   pealkiri: RX 9070 XT kaardid
Pulse juurde ei tule lähinädalatel?
  teema: Paralives
Slinky

vastuseid: 2
vaadatud: 563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.06.2026 19:00:00   pealkiri: Paralives
Naisele kui igipõlisele Simsi fännile ostsin selle ja tegu päris armsa, ägeda ja suure potentsiaaliga mänguga. Bugge esineb ikka üksjagu, nt beebi kukub läbi hälli ja lõpetab kaugel kuskil mer ...
  teema: Battlefield 6
Slinky

vastuseid: 235
vaadatud: 34216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2025 23:00:29   pealkiri: Battlefield 6
Kas teie arust pole langevarjuga lendamine ebareealselt kiire?

On, ja see raudselt fixitakse ära
  teema: Esto 3 järelmaks - pettus?
Slinky

vastuseid: 47
vaadatud: 17403

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 07.07.2025 11:36:10   pealkiri: Esto 3 järelmaks - pettus?
Sama, paar korda kasutanud mõned aastad tagasi, arved kenasti õigeaegselt makstud jne. Nüüd kui maikuus tahtsin uut telo osta siis sama värk, valin korduvalt 3x võrdset makset aga muudab automaa ...
  teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika
Slinky

vastuseid: 89
vaadatud: 23693

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.06.2025 16:34:38   pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi
kellelgi veel soovitada mõnda millel paindub vars, et saaks mööbli alt mõnusamalt tõmmata ilma, et peaks põrandal aelema?
Olen vaadanud sellist: Shark PowerPro Pet
https://www.euronics.ee/kod ...
  teema: Smartech.ee
Slinky

vastuseid: 55
vaadatud: 42854

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.05.2025 10:53:37   pealkiri: Smartech.ee
8mai tellisin mobla, tarneaeg oli 1-3p. 12mai kirjutasin ja küsisin tarneaja täpsustust, vastati kiirelt ja öeldi, et suure tõenäosusega järgmine päev kohal ja antakse kullerile üle. 14 kirjut ...
  teema: Arvutitark
Slinky

vastuseid: 4789
vaadatud: 1437021

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.03.2025 14:15:05   pealkiri: Arvutitark
Töötasin pikalt ühes suuremas elektroonika kaupluse esinduses ja juhtus ka olukordi kus onkel astub poodi, tahab midagi vaadata ennem ostu, okei teeme kenasti lahti ja las siis uurib. No sobiski ja ...
  teema: Battlefield 6
Slinky

vastuseid: 235
vaadatud: 34216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2025 13:28:00   pealkiri: Battlefield 6
Tundub juba parem kui 2042 alguses. Selline mix bf4+bf5 ja HUD elemendid 2042st
  teema: Kaup24.ee
Slinky

vastuseid: 146
vaadatud: 81587

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.12.2024 00:11:33   pealkiri: Kaup24.ee
Tellisin sealt Kingston DataTraveler Max 512GB. Sain selle asemel Kingston DataTraveler Kyson 512GB. Esimene neist on palju suurema lugemi- ja kirjutamiskiirusega. Kyson on ka hulga odavam kuigi raha ...
  teema: Half-Life 2
Slinky

vastuseid: 6061
vaadatud: 967687

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2024 15:54:50   pealkiri: Half-Life 2
Tuleb üles tunnistada, et polegi siiamaani Episode One´i ja Lost coasti mänginud icon_redface.gif
  teema: Uuendasin Panasonicu objektiivi Olympose kerel ja käkk
Slinky

vastuseid: 2
vaadatud: 2424

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.10.2024 19:23:40   pealkiri: Uuendasin Panasonicu objektiivi Olympose kerel ja käkk
Kui sul Pansonicu kere pole siis saad äkki kelleltki laenata või pöörduda mõnda rendikohta kellel Pana micro4/3 keresid, nt https://operaatorkops.com/ või Photopoint, ning paluda, et äkki saad ...
  teema: Telia Eesti
Slinky

vastuseid: 9969
vaadatud: 2280128

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.09.2024 12:34:02   pealkiri: Telia Eesti
"Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit"

Kas loen sellest välja, et kui mul on mitte Telia poolne ruuter, siis teenuse hind võib muutuda?
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Slinky

vastuseid: 1600
vaadatud: 166349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2024 12:57:04   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin SSD, tehing kiire ja sujuv thumbs_up.gif
  teema: Helldivers2
Slinky

vastuseid: 62
vaadatud: 12948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2024 12:51:51   pealkiri: Helldivers2
Mul ka siiamaani enamasti normid vennad. Eks igasugu ainidega on ka matche olnud aga midagi katastroofilist pole olnud.
Vahest teed mingi "challenging" raskusastmega levelit ja siis tuleb mõni lvl 7 ...
  teema: Helldivers2
Slinky

vastuseid: 62
vaadatud: 12948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2024 11:51:18   pealkiri: Helldivers2
Viimased raundid läksid pekki, esimeses olid veits soolased vennad. Kutsuti supplydrop, host siis ütles et kui veel keegi kutsub ilma ütlemata saab kicki matchist. Siis sama sama tüüp sai surma k ...
  teema: Spordi-/nutikellade ostuabi :: Varia lisaseadmed
Slinky

vastuseid: 53
vaadatud: 17741

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.03.2024 01:36:41   pealkiri: Spordi-/nutikellade ostuabi
Teema küll vähe vana, aga olen ka nutikella maailma ust enda jaoks avamas ning sooviks nõu.
Ehk saab keegi veel kasulikku infot.

Mida täna soovitaksite ca 200 € kanti?
See viimati soovitatu ...
  teema: Apple i watch series 5 lukus
Slinky

vastuseid: 9
vaadatud: 4923

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.02.2024 19:48:23   pealkiri: Apple i watch series 5 lukus
Kui müüjat kätte ei saa siis on pekk. Apple support ka antud juhul ei aita.
Müüja peaks saama iCloudist ka seadme enda konto alt eemaldada, et ei pea ise teloga kohale tulema.
  teema: EshopWedrop
Slinky

vastuseid: 563
vaadatud: 220719

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.02.2024 18:48:43   pealkiri: EshopWedrop
Minu saadetis sai ka täna Poolast liikuma, eelmine teisipäev saabus pealattu. Mul oli automaatne saatmine sisselülitatud, aga sellega see, et pead omniva/smart lehelt suurused üle kontrollima, kun ...
  teema: EshopWedrop
Slinky

vastuseid: 563
vaadatud: 220719

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.02.2024 19:09:50   pealkiri: EshopWedrop
tellimust saad alles siis esitada kui pakk on lähteriigist pealattu jõudnud
mhmh, seisab seal teist päeva. Muidugi pealehel kirjas ka, et pealaost võtab pakkide väljastamine 1-3tp aega, võiks k ...
  teema: EshopWedrop
Slinky

vastuseid: 563
vaadatud: 220719

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.02.2024 16:34:12   pealkiri: EshopWedrop
Ei leia sellist kohta kust tellimust esitada. Aga, eeldan, et kuna mul EDee aktiveeritud, ehk juba salvestatud tarne sihtpunkt ja tarneviis, siis tasumine hiljem icon_question.gif
  teema: EshopWedrop
Slinky

vastuseid: 563
vaadatud: 220719

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.02.2024 16:13:57   pealkiri: EshopWedrop
Minu pakk jõudis nüüd Poola pealattu. Sain kirja, kus: "Paki Eestisse tellimiseks logi palun oma EshopWedropi kontole ja esita tellimus. " No ei leia lehelt mingit tasumise kohta, kas arve vms tu ...
  teema: EshopWedrop
Slinky

vastuseid: 563
vaadatud: 220719

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.02.2024 01:11:13   pealkiri: EshopWedrop
Amzon mähiks ja pidin ikka läbi eshopwedropi tellima, eks ole siis näha, loodan ikka kiirelt kätte saada beer_yum.gif
  teema: EshopWedrop
Slinky

vastuseid: 563
vaadatud: 220719

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.02.2024 18:15:21   pealkiri: EshopWedrop
Just nüüd oleks vaja saksa amazonist midagi tellida, viimati sai läbi wedropi tellitud 3a tagasi, vaadates siinseid komme ja google reviews 1.6* ainult siis ma ei tea kas julgengi enam icon_biggrin.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Slinky

vastuseid: 2442
vaadatud: 497143

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.12.2023 00:44:13   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Korpuse soovitust oleks vaja icon_smile.gif
CPU: i5-13600k
MB: Tuleb ilmselt MSI Pro z790-p wifi
Jahutuseks mõtlesin Be quiet Dark Rock Pro 4 või siis näiteks Deepcool AK620
Praegune korpus Zalman Z3 Plu ...
  teema: Kommenteerimine: Voyage
Slinky

vastuseid: 825
vaadatud: 117414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2023 23:01:09   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Soetasin CPU, kaup käes ja kiire asjaajamine thumbs_up.gif
  teema: RDE.ee
Slinky

vastuseid: 109
vaadatud: 111324

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.11.2023 18:51:58   pealkiri: RDE.ee
Kõikidel toodete karpidel polegi kleepse/"plomme", Asuse emmede kohta pole kindel, viimased ASRocki plaadid on kõik olnud nö "lahtiselt"
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
Slinky

vastuseid: 4266
vaadatud: 651170

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.06.2023 20:02:04   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
Ohtlikud on nad vaenlase jaoks. Eriti loll peab olema, et oma miiniväljal kakerdad.
kusjuures ei pea olema loll. Miinikaardid (kui need üldse eksisteerivad) on kaotsi läinud või puudulikud, side ...
  teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
Slinky

vastuseid: 4266
vaadatud: 651170

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.06.2023 18:43:39   pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus
Miinide ohtlikkusest ei pea vist rääkima. Siin värske näidisvideo
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/14jozmg/ukrainian_army_enters_minefield_in_bakhmut/
Samuti õpetlik, mida miiniv ...
  teema: Unrecord
Slinky

vastuseid: 12
vaadatud: 4098

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2023 18:54:29   pealkiri: Unrecord
Päris äge, mäletan sneak peaki eelmisest aastast ja juba siis tekitas see üksjagu arutelu icon_biggrin.gif
Relva animatsioonid ja helidisain on hämmastavalt head icon_eek.gif
  teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Slinky

vastuseid: 2823
vaadatud: 612783

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.04.2023 18:17:02   pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid
Kellelgi veel viimasel ajal ekraan lampi mustaks lööb? Nii paar sekki ja siis uuesti pilt ees, praegu tegi nii kaks korda järjest.

mul igakord kui arvuti sleepist üles ärkab, kahtlustasin ming ...
  teema: Squad
Slinky

vastuseid: 66
vaadatud: 31644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2023 23:06:12   pealkiri: Squad
Keegi seda mängu veel siin mängib ka? Endal see olemas a tundub suht raske olema. Kokku vist olen proovinud 6h seda

viimasel ajal vähem, aga oma 2031 tundi juba all. Enamasti TLR ja PR serverite ...
  teema: Red Dead Redemption 2
Slinky

vastuseid: 462
vaadatud: 141949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2022 00:52:12   pealkiri: Red Dead Redemption 2
Lootin kõik laibad ära icon_biggrin.gif igast pandlad, sõrmused, gold nuggetid jm. kraami kogun kokku ja ükshetk viin Van Horni fence vendori juurde (asub tolle paadikai tipus) ja teen rahaks kõike mida tüüp ...
  teema: Hell Let Loose
Slinky

vastuseid: 55
vaadatud: 21732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2022 18:47:28   pealkiri: Hell Let Loose
Julgen soovitada kui selline realistic/semi-realistic meeldib, serverites puudust ei ole, Post Scriptumil mingi 1-2 täis serverit argipäeval keset päev näiteks, Hell Let Looosil probleem see, et o ...
  teema: Kuidas ma saan failid kätte?
Slinky

vastuseid: 3
vaadatud: 1891

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.03.2022 14:57:57   pealkiri: Kuidas ma saan failid kätte?
SamsungDEX peaks samamoodi toimima

https://www.samsung.com/ee/apps/samsung-dex/

Saad ka hiirega telos ringi uhada, faile liigutada jne
  teema: DPD eesti AS
Slinky

vastuseid: 200
vaadatud: 128398

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.02.2022 13:27:48   pealkiri: DPD eesti AS
Neil suur koosseisu puudus jah, kuller rääkis et nii paljud haiged, asendusjuhte pole ja füüsiliselt ei ole võimalik kõike pakke õigel ajal kohale toimetada. Juba siin detsembris oli sama mure, ...
  teema: War Thunder
Slinky

vastuseid: 670
vaadatud: 248085

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2021 00:32:59   pealkiri: War Thunder
Aga uus saksa DF105 on küll nummi icon_cool.gif
Marderi kere, stabiiline platvorm, 105mm prantsuse autolaaduriga kahur, 400mm penniga HEAT- võtab kõigest läbi pmst. Nagunii tõstetakse varsti BRis kõrge ...
  teema: Ready Or Not
Slinky

vastuseid: 6
vaadatud: 2794

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2021 20:25:00   pealkiri: Ready Or Not
Ei leidnud varasemat teemat sellele mängule, seega here it is..
Kellele meeldisid kunagised "SWAT" mänguseeriad, siis sellele peaks antud pela igati meeltmööda olema. Lühikokkuvõte järgmine: ...
  teema: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
Slinky

vastuseid: 68
vaadatud: 23450

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2021 12:15:49   pealkiri: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
Seoses nendega leidsin just kastist San Andrease ja GTA4 plaadid koos karpide raamatute, kaartide jm. lugemisega mis siis mängudega kaasa tuli, päris tore oli neid sirvida üle pika-pika aja icon_biggrin.gif Ku ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Slinky

vastuseid: 4699
vaadatud: 833771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2021 11:21:02   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Kas ma ainus kes pole kunagi Skyrimi main stoorit läbi teinud? icon_lol.gif veits piinlik on aga mis teha
  teema: Battlefield 2042
Slinky

vastuseid: 673
vaadatud: 160826

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2021 13:47:20   pealkiri: Battlefield 2042
Graafilise poole pealt on suht pettumus, väga cartoonish näeb välja, UI jm. selline ka kehvema poolne nagu juba mitmeid kordi mainitud. Üle 40 fps´i mul ei õnnestunud paari tunnise testimise joo ...
  teema: 1a.ee OÜ
Slinky

vastuseid: 1256
vaadatud: 644984

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.09.2021 12:45:15   pealkiri: 1a.ee OÜ
20.09 õhtul tellisin hiire, 22.09 oli pakiautomaadis, maksime läks sujuvalt (vaadates siin eelnevaid pangalingi probleeme) ja kaup jõudis kiirelt kohale, probljem njetu
  teema: Battlefield 2042
Slinky

vastuseid: 673
vaadatud: 160826

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2021 23:15:15   pealkiri: Battlefield 2042
see mäng näeb ikka ülilapsik välja

see ongi mõeldud 12-15 aastastele sa pole aru saanud siiamaani ? viimane hea bf oli battlefield 1 mis mulle meeldis.

Mina ei saa kuidagi aru, kuidas te su ...
  teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad
Slinky

vastuseid: 2844
vaadatud: 642054

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.09.2021 15:30:33   pealkiri: Elektrilised tõukerattad
Tulevikus autodel ka nii icon_cool.gif
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Slinky

vastuseid: 7856
vaadatud: 1646159

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 21.08.2021 21:46:33   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Kingisaaja maksab tulumaksu kogu summa pealt kui €-deks teeb.
Kõik sissetulekud kokku on kuni 6000€ aastas tulumaksuvaba.
Kasulik on kinkida inimesele kelle muid sissetulekuid pole, siis 0 maks ...
  teema: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu
Slinky

vastuseid: 5495
vaadatud: 946281

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.08.2021 20:40:17   pealkiri: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu
ESA animatsioon kosmoseprügi ja satelliitide jaotumisest maa orbiidil

Värvi järgi:
Punane - satelliidid (töökorras ning ka rikkis)
Kollane - raketiastmed ja -kered
Roheline - muud detailid ...
  teema: Hell Let Loose
Slinky

vastuseid: 55
vaadatud: 21732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2021 14:12:47   pealkiri: Hell Let Loose
Aktiivne suhtlus on olemas teatavates servetites, kuigi jah ka seal võib olla see selline nii ja naa. Powerbitsi omad üldiselt okeid.

Idarinne on selle mängu siiani parim update. Eriti Kursk Map ...
  teema: Hell Let Loose
Slinky

vastuseid: 55
vaadatud: 21732

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2021 15:34:39   pealkiri: Hell Let Loose
Aegajalt mängin jah, eile proovisin siis idarinde ka ära.
Kõige rohkem häirib selle mängu puhul aktiivse suhtluse puudumist mängijate/jaoülemate vahel, no pigem ikka harva oled üksuses kus ü ...
  teema: Battlefield 2042
Slinky

vastuseid: 673
vaadatud: 160826

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2021 20:19:01   pealkiri: Battlefield 2042
Ma tegelikult tahaks näha mingi hetk Battlefield 2142 järge ka (nt DLC´na vms), tänapäeva graafika, effektide ja heli juures saaks päris epicu asja valmis
  teema: Battlefield 2042
Slinky

vastuseid: 673
vaadatud: 160826

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2021 19:33:58   pealkiri: Battlefield 2042
BF4´s oli ju RAWR robot, ma arvan et suht sama eesmärgiga see kutsa icon_biggrin.gif Aga treilast, no ätksionit oli ikka täiega topitud, meenutas kõige enam jah BF4 oma kaartide( shanghai?) ja visuaalidega. ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Slinky

vastuseid: 8253
vaadatud: 1450106

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.05.2021 18:43:41   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)


Üks jaanuari review seal kurjustab et 1700 küsitakse, et selle eest saab 3090+ CoD , loodame et praegust hinda ei vaata icon_lol.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.