|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 3» M: RX 9070 XT kaardid :: Videokaardid |
Slinky
vastuseid: 4
vaadatud: 942
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 24.06.2026 22:28:55 pealkiri: RX 9070 XT kaardid |
| Pulse juurde ei tule lähinädalatel? |
teema: Paralives |
Slinky
vastuseid: 2
vaadatud: 563
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.06.2026 19:00:00 pealkiri: Paralives |
| Naisele kui igipõlisele Simsi fännile ostsin selle ja tegu päris armsa, ägeda ja suure potentsiaaliga mänguga. Bugge esineb ikka üksjagu, nt beebi kukub läbi hälli ja lõpetab kaugel kuskil mer ... |
teema: Battlefield 6 |
Slinky
vastuseid: 235
vaadatud: 34216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2025 23:00:29 pealkiri: Battlefield 6 |
Kas teie arust pole langevarjuga lendamine ebareealselt kiire?
On, ja see raudselt fixitakse ära |
teema: Esto 3 järelmaks - pettus? |
Slinky
vastuseid: 47
vaadatud: 17403
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 07.07.2025 11:36:10 pealkiri: Esto 3 järelmaks - pettus? |
| Sama, paar korda kasutanud mõned aastad tagasi, arved kenasti õigeaegselt makstud jne. Nüüd kui maikuus tahtsin uut telo osta siis sama värk, valin korduvalt 3x võrdset makset aga muudab automaa ... |
teema: Dyson varstolmuimeja ostuabi :: Kodu- ja köögitehnika |
Slinky
vastuseid: 89
vaadatud: 23693
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.06.2025 16:34:38 pealkiri: Dyson varstolmuimeja ostuabi |
kellelgi veel soovitada mõnda millel paindub vars, et saaks mööbli alt mõnusamalt tõmmata ilma, et peaks põrandal aelema?
Olen vaadanud sellist: Shark PowerPro Pet
https://www.euronics.ee/kod ... |
teema: Smartech.ee |
Slinky
vastuseid: 55
vaadatud: 42854
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 16.05.2025 10:53:37 pealkiri: Smartech.ee |
| 8mai tellisin mobla, tarneaeg oli 1-3p. 12mai kirjutasin ja küsisin tarneaja täpsustust, vastati kiirelt ja öeldi, et suure tõenäosusega järgmine päev kohal ja antakse kullerile üle. 14 kirjut ... |
teema: Arvutitark |
Slinky
vastuseid: 4789
vaadatud: 1437021
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.03.2025 14:15:05 pealkiri: Arvutitark |
| Töötasin pikalt ühes suuremas elektroonika kaupluse esinduses ja juhtus ka olukordi kus onkel astub poodi, tahab midagi vaadata ennem ostu, okei teeme kenasti lahti ja las siis uurib. No sobiski ja ... |
teema: Battlefield 6 |
Slinky
vastuseid: 235
vaadatud: 34216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2025 13:28:00 pealkiri: Battlefield 6 |
| Tundub juba parem kui 2042 alguses. Selline mix bf4+bf5 ja HUD elemendid 2042st |
teema: Kaup24.ee |
Slinky
vastuseid: 146
vaadatud: 81587
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.12.2024 00:11:33 pealkiri: Kaup24.ee |
| Tellisin sealt Kingston DataTraveler Max 512GB. Sain selle asemel Kingston DataTraveler Kyson 512GB. Esimene neist on palju suurema lugemi- ja kirjutamiskiirusega. Kyson on ka hulga odavam kuigi raha ... |
teema: Half-Life 2 |
Slinky
vastuseid: 6061
vaadatud: 967687
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2024 15:54:50 pealkiri: Half-Life 2 |
Tuleb üles tunnistada, et polegi siiamaani Episode One´i ja Lost coasti mänginud  |
teema: Uuendasin Panasonicu objektiivi Olympose kerel ja käkk |
Slinky
vastuseid: 2
vaadatud: 2424
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.10.2024 19:23:40 pealkiri: Uuendasin Panasonicu objektiivi Olympose kerel ja käkk |
| Kui sul Pansonicu kere pole siis saad äkki kelleltki laenata või pöörduda mõnda rendikohta kellel Pana micro4/3 keresid, nt https://operaatorkops.com/ või Photopoint, ning paluda, et äkki saad ... |
teema: Telia Eesti |
Slinky
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280128
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.09.2024 12:34:02 pealkiri: Telia Eesti |
"Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit"
Kas loen sellest välja, et kui mul on mitte Telia poolne ruuter, siis teenuse hind võib muutuda? |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Slinky
vastuseid: 1600
vaadatud: 166349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2024 12:57:04 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Ostsin SSD, tehing kiire ja sujuv  |
teema: Helldivers2 |
Slinky
vastuseid: 62
vaadatud: 12948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2024 12:51:51 pealkiri: Helldivers2 |
Mul ka siiamaani enamasti normid vennad. Eks igasugu ainidega on ka matche olnud aga midagi katastroofilist pole olnud.
Vahest teed mingi "challenging" raskusastmega levelit ja siis tuleb mõni lvl 7 ... |
teema: Helldivers2 |
Slinky
vastuseid: 62
vaadatud: 12948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2024 11:51:18 pealkiri: Helldivers2 |
| Viimased raundid läksid pekki, esimeses olid veits soolased vennad. Kutsuti supplydrop, host siis ütles et kui veel keegi kutsub ilma ütlemata saab kicki matchist. Siis sama sama tüüp sai surma k ... |
teema: Spordi-/nutikellade ostuabi :: Varia lisaseadmed |
Slinky
vastuseid: 53
vaadatud: 17741
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.03.2024 01:36:41 pealkiri: Spordi-/nutikellade ostuabi |
Teema küll vähe vana, aga olen ka nutikella maailma ust enda jaoks avamas ning sooviks nõu.
Ehk saab keegi veel kasulikku infot.
Mida täna soovitaksite ca 200 € kanti?
See viimati soovitatu ... |
teema: Apple i watch series 5 lukus |
Slinky
vastuseid: 9
vaadatud: 4923
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.02.2024 19:48:23 pealkiri: Apple i watch series 5 lukus |
Kui müüjat kätte ei saa siis on pekk. Apple support ka antud juhul ei aita.
Müüja peaks saama iCloudist ka seadme enda konto alt eemaldada, et ei pea ise teloga kohale tulema. |
teema: EshopWedrop |
Slinky
vastuseid: 563
vaadatud: 220719
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.02.2024 18:48:43 pealkiri: EshopWedrop |
| Minu saadetis sai ka täna Poolast liikuma, eelmine teisipäev saabus pealattu. Mul oli automaatne saatmine sisselülitatud, aga sellega see, et pead omniva/smart lehelt suurused üle kontrollima, kun ... |
teema: EshopWedrop |
Slinky
vastuseid: 563
vaadatud: 220719
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.02.2024 19:09:50 pealkiri: EshopWedrop |
tellimust saad alles siis esitada kui pakk on lähteriigist pealattu jõudnud
mhmh, seisab seal teist päeva. Muidugi pealehel kirjas ka, et pealaost võtab pakkide väljastamine 1-3tp aega, võiks k ... |
teema: EshopWedrop |
Slinky
vastuseid: 563
vaadatud: 220719
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.02.2024 16:34:12 pealkiri: EshopWedrop |
Ei leia sellist kohta kust tellimust esitada. Aga, eeldan, et kuna mul EDee aktiveeritud, ehk juba salvestatud tarne sihtpunkt ja tarneviis, siis tasumine hiljem  |
teema: EshopWedrop |
Slinky
vastuseid: 563
vaadatud: 220719
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.02.2024 16:13:57 pealkiri: EshopWedrop |
| Minu pakk jõudis nüüd Poola pealattu. Sain kirja, kus: "Paki Eestisse tellimiseks logi palun oma EshopWedropi kontole ja esita tellimus. " No ei leia lehelt mingit tasumise kohta, kas arve vms tu ... |
teema: EshopWedrop |
Slinky
vastuseid: 563
vaadatud: 220719
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.02.2024 01:11:13 pealkiri: EshopWedrop |
Amzon mähiks ja pidin ikka läbi eshopwedropi tellima, eks ole siis näha, loodan ikka kiirelt kätte saada  |
teema: EshopWedrop |
Slinky
vastuseid: 563
vaadatud: 220719
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.02.2024 18:15:21 pealkiri: EshopWedrop |
Just nüüd oleks vaja saksa amazonist midagi tellida, viimati sai läbi wedropi tellitud 3a tagasi, vaadates siinseid komme ja google reviews 1.6* ainult siis ma ei tea kas julgengi enam  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
Slinky
vastuseid: 2442
vaadatud: 497143
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.12.2023 00:44:13 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Korpuse soovitust oleks vaja
CPU: i5-13600k
MB: Tuleb ilmselt MSI Pro z790-p wifi
Jahutuseks mõtlesin Be quiet Dark Rock Pro 4 või siis näiteks Deepcool AK620
Praegune korpus Zalman Z3 Plu ... |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Slinky
vastuseid: 825
vaadatud: 117414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2023 23:01:09 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
Soetasin CPU, kaup käes ja kiire asjaajamine  |
teema: RDE.ee |
Slinky
vastuseid: 109
vaadatud: 111324
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.11.2023 18:51:58 pealkiri: RDE.ee |
| Kõikidel toodete karpidel polegi kleepse/"plomme", Asuse emmede kohta pole kindel, viimased ASRocki plaadid on kõik olnud nö "lahtiselt" |
teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus |
Slinky
vastuseid: 4266
vaadatud: 651170
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.06.2023 20:02:04 pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus |
Ohtlikud on nad vaenlase jaoks. Eriti loll peab olema, et oma miiniväljal kakerdad.
kusjuures ei pea olema loll. Miinikaardid (kui need üldse eksisteerivad) on kaotsi läinud või puudulikud, side ... |
teema: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus |
Slinky
vastuseid: 4266
vaadatud: 651170
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.06.2023 18:43:39 pealkiri: NATO, Eesti kaitsevõimekuse ja militaartehnika vaatlus |
Miinide ohtlikkusest ei pea vist rääkima. Siin värske näidisvideo
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/14jozmg/ukrainian_army_enters_minefield_in_bakhmut/
Samuti õpetlik, mida miiniv ... |
teema: Unrecord |
Slinky
vastuseid: 12
vaadatud: 4098
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2023 18:54:29 pealkiri: Unrecord |
Päris äge, mäletan sneak peaki eelmisest aastast ja juba siis tekitas see üksjagu arutelu
Relva animatsioonid ja helidisain on hämmastavalt head  |
teema: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Slinky
vastuseid: 2823
vaadatud: 612783
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2023 18:17:02 pealkiri: nVidia GeForce ForceWare Driverid |
Kellelgi veel viimasel ajal ekraan lampi mustaks lööb? Nii paar sekki ja siis uuesti pilt ees, praegu tegi nii kaks korda järjest.
mul igakord kui arvuti sleepist üles ärkab, kahtlustasin ming ... |
teema: Squad |
Slinky
vastuseid: 66
vaadatud: 31644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2023 23:06:12 pealkiri: Squad |
Keegi seda mängu veel siin mängib ka? Endal see olemas a tundub suht raske olema. Kokku vist olen proovinud 6h seda
viimasel ajal vähem, aga oma 2031 tundi juba all. Enamasti TLR ja PR serverite ... |
teema: Red Dead Redemption 2 |
Slinky
vastuseid: 462
vaadatud: 141949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2022 00:52:12 pealkiri: Red Dead Redemption 2 |
Lootin kõik laibad ära igast pandlad, sõrmused, gold nuggetid jm. kraami kogun kokku ja ükshetk viin Van Horni fence vendori juurde (asub tolle paadikai tipus) ja teen rahaks kõike mida tüüp ... |
teema: Hell Let Loose |
Slinky
vastuseid: 55
vaadatud: 21732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2022 18:47:28 pealkiri: Hell Let Loose |
| Julgen soovitada kui selline realistic/semi-realistic meeldib, serverites puudust ei ole, Post Scriptumil mingi 1-2 täis serverit argipäeval keset päev näiteks, Hell Let Looosil probleem see, et o ... |
teema: Kuidas ma saan failid kätte? |
Slinky
vastuseid: 3
vaadatud: 1891
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.03.2022 14:57:57 pealkiri: Kuidas ma saan failid kätte? |
SamsungDEX peaks samamoodi toimima
https://www.samsung.com/ee/apps/samsung-dex/
Saad ka hiirega telos ringi uhada, faile liigutada jne |
teema: DPD eesti AS |
Slinky
vastuseid: 200
vaadatud: 128398
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.02.2022 13:27:48 pealkiri: DPD eesti AS |
| Neil suur koosseisu puudus jah, kuller rääkis et nii paljud haiged, asendusjuhte pole ja füüsiliselt ei ole võimalik kõike pakke õigel ajal kohale toimetada. Juba siin detsembris oli sama mure, ... |
teema: War Thunder |
Slinky
vastuseid: 670
vaadatud: 248085
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2021 00:32:59 pealkiri: War Thunder |
Aga uus saksa DF105 on küll nummi
Marderi kere, stabiiline platvorm, 105mm prantsuse autolaaduriga kahur, 400mm penniga HEAT- võtab kõigest läbi pmst. Nagunii tõstetakse varsti BRis kõrge ... |
teema: Ready Or Not |
Slinky
vastuseid: 6
vaadatud: 2794
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2021 20:25:00 pealkiri: Ready Or Not |
Ei leidnud varasemat teemat sellele mängule, seega here it is..
Kellele meeldisid kunagised "SWAT" mänguseeriad, siis sellele peaks antud pela igati meeltmööda olema. Lühikokkuvõte järgmine:
... |
teema: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition |
Slinky
vastuseid: 68
vaadatud: 23450
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2021 12:15:49 pealkiri: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition |
Seoses nendega leidsin just kastist San Andrease ja GTA4 plaadid koos karpide raamatute, kaartide jm. lugemisega mis siis mängudega kaasa tuli, päris tore oli neid sirvida üle pika-pika aja Ku ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Slinky
vastuseid: 4699
vaadatud: 833771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2021 11:21:02 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Kas ma ainus kes pole kunagi Skyrimi main stoorit läbi teinud? veits piinlik on aga mis teha |
teema: Battlefield 2042 |
Slinky
vastuseid: 673
vaadatud: 160826
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2021 13:47:20 pealkiri: Battlefield 2042 |
| Graafilise poole pealt on suht pettumus, väga cartoonish näeb välja, UI jm. selline ka kehvema poolne nagu juba mitmeid kordi mainitud. Üle 40 fps´i mul ei õnnestunud paari tunnise testimise joo ... |
teema: 1a.ee OÜ |
Slinky
vastuseid: 1256
vaadatud: 644984
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.09.2021 12:45:15 pealkiri: 1a.ee OÜ |
| 20.09 õhtul tellisin hiire, 22.09 oli pakiautomaadis, maksime läks sujuvalt (vaadates siin eelnevaid pangalingi probleeme) ja kaup jõudis kiirelt kohale, probljem njetu |
teema: Battlefield 2042 |
Slinky
vastuseid: 673
vaadatud: 160826
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2021 23:15:15 pealkiri: Battlefield 2042 |
see mäng näeb ikka ülilapsik välja
see ongi mõeldud 12-15 aastastele sa pole aru saanud siiamaani ? viimane hea bf oli battlefield 1 mis mulle meeldis.
Mina ei saa kuidagi aru, kuidas te su ... |
teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad |
Slinky
vastuseid: 2844
vaadatud: 642054
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.09.2021 15:30:33 pealkiri: Elektrilised tõukerattad |
Tulevikus autodel ka nii  |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Slinky
vastuseid: 7856
vaadatud: 1646159
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 21.08.2021 21:46:33 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Kingisaaja maksab tulumaksu kogu summa pealt kui €-deks teeb.
Kõik sissetulekud kokku on kuni 6000€ aastas tulumaksuvaba.
Kasulik on kinkida inimesele kelle muid sissetulekuid pole, siis 0 maks ... |
teema: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu |
Slinky
vastuseid: 5495
vaadatud: 946281
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.08.2021 20:40:17 pealkiri: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu |
ESA animatsioon kosmoseprügi ja satelliitide jaotumisest maa orbiidil
Värvi järgi:
Punane - satelliidid (töökorras ning ka rikkis)
Kollane - raketiastmed ja -kered
Roheline - muud detailid ... |
teema: Hell Let Loose |
Slinky
vastuseid: 55
vaadatud: 21732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2021 14:12:47 pealkiri: Hell Let Loose |
Aktiivne suhtlus on olemas teatavates servetites, kuigi jah ka seal võib olla see selline nii ja naa. Powerbitsi omad üldiselt okeid.
Idarinne on selle mängu siiani parim update. Eriti Kursk Map ... |
teema: Hell Let Loose |
Slinky
vastuseid: 55
vaadatud: 21732
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2021 15:34:39 pealkiri: Hell Let Loose |
Aegajalt mängin jah, eile proovisin siis idarinde ka ära.
Kõige rohkem häirib selle mängu puhul aktiivse suhtluse puudumist mängijate/jaoülemate vahel, no pigem ikka harva oled üksuses kus ü ... |
teema: Battlefield 2042 |
Slinky
vastuseid: 673
vaadatud: 160826
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2021 20:19:01 pealkiri: Battlefield 2042 |
| Ma tegelikult tahaks näha mingi hetk Battlefield 2142 järge ka (nt DLC´na vms), tänapäeva graafika, effektide ja heli juures saaks päris epicu asja valmis |
teema: Battlefield 2042 |
Slinky
vastuseid: 673
vaadatud: 160826
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2021 19:33:58 pealkiri: Battlefield 2042 |
BF4´s oli ju RAWR robot, ma arvan et suht sama eesmärgiga see kutsa Aga treilast, no ätksionit oli ikka täiega topitud, meenutas kõige enam jah BF4 oma kaartide( shanghai?) ja visuaalidega. ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Slinky
vastuseid: 8253
vaadatud: 1450106
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.05.2021 18:43:41 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Üks jaanuari review seal kurjustab et 1700 küsitakse, et selle eest saab 3090+ CoD , loodame et praegust hinda ei vaata  |
| |