|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ülevaade: Logitech Performance MX :: Hiired |
Siig
vastuseid: 64
vaadatud: 47882
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.12.2011 20:11:56 pealkiri: Ülevaade: Logitech Performance MX |
| Õnneks minule sattunud hiir ilma defektita ning ainuke asi mis häirib on rulliku paremale "scrollimine". Rullik on vasaku klahvi/nupu "alla" ära kadunud. See funktsioon on kasulik laialivalguvate f ... |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
Siig
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2010 20:18:36 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
| Kaup nii nagu peab - kiire ja korralik tehing. |
teema: Kommenteerimine: virks |
Siig
vastuseid: 525
vaadatud: 100873
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2010 10:19:52 pealkiri: Kommenteerimine: virks |
Tagasihoidlik äri aetud - soovitan  |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
Siig
vastuseid: 206
vaadatud: 47384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2007 21:14:30 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
| Äri aetud, igati pinks ponks ostja. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Widric |
Siig
vastuseid: 8
vaadatud: 4053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2006 14:37:27 pealkiri: Kommenteerimine: Widric |
Tehing tehtud, . |
teema: America's Army |
Siig
vastuseid: 6483
vaadatud: 1049257
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2006 01:21:02 pealkiri: America's Army |
| Naised saunasrääkisid, et 2.7 loeb camosid topelt. Vanemaid ja nüüd uuemat (vanem woodland, uuem digi). Loodan, et asja parandatakse 2.8'ga |
teema: Battlefield 2142 |
Siig
vastuseid: 410
vaadatud: 77599
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2006 14:26:30 pealkiri: Battlefield 2142 |
| Sellisel juhul väiks juba 4 maailmasõjast rääkida, kus nuiade ja muude vahvate asjadega sõditakse. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.05.2006 21:14:53 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Mõttetera - Säästumarket, K-Arvutisalong ja Starman. |
teema: On selline asi võimalik? |
Siig
vastuseid: 25
vaadatud: 5045
|
foorum: Turvalisus postitatud: 04.05.2006 22:02:20 pealkiri: On selline asi võimalik? |
| Mina kasutaksin sinu asemel Virtual PC'd. Saad virtuaalselt installida teise op'sys'i. Kodust ära minnes viskad proge tööle ning käivitad n.ö. "teise op'sys'i" ning kõik. Tagasi tulles paned ki ... |
teema: Kommenteerimine: .:MDK:. |
Siig
vastuseid: 104
vaadatud: 42317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2006 19:18:35 pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:. |
Äri tehtud  |
teema: Kommenteerimine: inc |
Siig
vastuseid: 64
vaadatud: 25880
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 22:21:02 pealkiri: Kommenteerimine: inc |
Sai komplekt vahetatud laptopi vastu. Laptopiga ollakse rahul . |
teema: Kommenteerimine: voltc |
Siig
vastuseid: 1008
vaadatud: 338788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 15:02:50 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
| Äri tehtud. |
teema: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. :: Hiired |
Siig
vastuseid: 519
vaadatud: 164576
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.04.2006 14:58:11 pealkiri: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. |
Ise viskasin oma MX1000 paar päeva tagasi suures raevuhoos tükkideks Nimelt siis juba sada aastat oli mingi täielik jama olnud, et panen arvuti tööle siis kas hiir üldse ei liigu või kisu ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.04.2006 10:23:32 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada.
aga kas selles ei võinud viga olla, et modem h ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.04.2006 10:18:07 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.04.2006 10:08:15 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Lasnamäel. Pirita-Kose ja Lasnamäe piiri ligidal. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.04.2006 09:45:53 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Okay asjapulgad. Plaanis siis ka lähiajal KODU kolmikpaketiga liituda: tv, telefon ja internet 2MB. Juba ligi 3.a olen olnud Elioni all. Hetkel on Kodu 3 + telefon ja kuumaks jääb 600-750.- vahele ... |
teema: Kommenteerimine: Spekulant |
Siig
vastuseid: 77
vaadatud: 28684
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2006 17:28:43 pealkiri: Kommenteerimine: Spekulant |
| Tip top! Unistuste läppar mulle ... papp talle 8) |
teema: Kommenteerimine: skoop |
Siig
vastuseid: 113
vaadatud: 39134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2006 22:19:14 pealkiri: Kommenteerimine: skoop |
Äri tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Wiltz |
Siig
vastuseid: 274
vaadatud: 132932
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2006 16:34:52 pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz |
Äri tehtud  |
teema: Kommenteerimine: anubis |
Siig
vastuseid: 336
vaadatud: 150645
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2006 21:54:18 pealkiri: Kommenteerimine: anubis |
Äri tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: Vaatleja |
Siig
vastuseid: 73
vaadatud: 31043
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 11:04:34 pealkiri: Kommenteerimine: Vaatleja |
| Kaup tehtud. |
teema: Kommenteerimine: Delta |
Siig
vastuseid: 140
vaadatud: 47995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2006 12:08:33 pealkiri: Kommenteerimine: Delta |
| Tehing oli kiire ja lühike, asjad selged. Soovitan! |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.03.2006 22:24:48 pealkiri: Radeon X800 |
| Omal on X800GTO² ning hiljuti sai asjale ATI Silencer 5 peale installitud. Kaart töötab X850XT PE biosiga ning ei ole muret olnud (loe: stabiilne). |
teema: War Rock (Korea) |
Siig
vastuseid: 130
vaadatud: 30898
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2006 18:23:58 pealkiri: War Rock (Korea) |
| Need pilukad võiks teha vähe teises keeles ka selle asja, saaks aru ka, kuidas regada ja muud jama. |
teema: Kommenteerimine: riisaar |
Siig
vastuseid: 141
vaadatud: 58933
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2006 16:57:06 pealkiri: Kommenteerimine: riisaar |
Sai äri tehtud. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: thomaz |
Siig
vastuseid: 86
vaadatud: 31028
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2006 13:24:24 pealkiri: Kommenteerimine: thomaz |
| Soliidne ostja, probleemideta tehing. Soovitan. |
teema: Rover arvutisalong |
Siig
vastuseid: 65
vaadatud: 37082
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.02.2006 12:15:35 pealkiri: Rover arvutisalong |
Ostsin täna Pärnu mnt olevast salongist lapaka RoverBook Voyager D512. Oli soov vahetada HDD suurema vastu-tehti ära kohapeal, hind läks muidugi kallimaks, teenindus oli igati meeldiv.
Kuida ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.02.2006 11:33:34 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, enamasti ikka Elionil ping kehvem - DSL eripära nimelt.
Elioni kasutaja oled siis lase error-control maha võtta. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Siig
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.02.2006 17:30:39 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Algas kõik kuskil aastal 2003 ringis, kui starmani sai sisse pandud. Ebastabiilne oli algul, sain neile helistatud korduvalt selles asjus. Aasta hiljem said asja nad minul stabiilseks kuni tänapäev ... |
teema: Kommenteerimine: Tanel |
Siig
vastuseid: 464
vaadatud: 475953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2006 22:16:40 pealkiri: Kommenteerimine: Tanel |
| Igati tubli administraator! |
teema: WarRock |
Siig
vastuseid: 1734
vaadatud: 273334
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2006 17:32:37 pealkiri: WarRock |
| Mäng ise on hea, meenub ainult cs + bf2 = warrock |
teema: Kommenteerimine: hannes36 |
Siig
vastuseid: 120
vaadatud: 36951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 12:35:57 pealkiri: Kommenteerimine: hannes36 |
| Soliidne ostja, soovitan. |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2005 19:20:09 pealkiri: Radeon X800 |
, WRIII ja IV peaksid perfektselt sobima.
Saaksid täpsustada mis asi on WRIII ja IV ? |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.12.2005 18:46:50 pealkiri: Radeon X800 |
| Mõni oskab mõnda õhkjahutust (prose oma mis läheb kaardile suurema vaevata peale) soovitada GTO2-le ? Originaal jahutusega ei julge eriti klokkida. |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
Siig
vastuseid: 3765
vaadatud: 691605
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 12.12.2005 16:12:52 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
| Tallinnast võtsin mina Mikromaailmast, Peterburi mnt. 44b? Seal vedeleb nii 32bit kui ka 64bitiseid. |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
Siig
vastuseid: 246
vaadatud: 81174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2005 12:47:19 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
| Tip-top ostja. |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2005 16:16:46 pealkiri: Radeon X800 |
| Kaart nagu kaart ikka, ei oska nuriseda kuna esimene PCI-E. Mänge veab ikka välja, hetkel on suurem mure rami taga. Klokkida pole veel jõudnud, aja nappuse tõttu. |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.11.2005 19:00:51 pealkiri: Radeon X800 |
| Oleks ma teadnud, et see nii käib ... Tänud, tehtud. |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.11.2005 18:28:35 pealkiri: Radeon X800 |
| ATItool näitab, et 12 on aktiivsed. |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.11.2005 18:22:48 pealkiri: Radeon X800 |
Sapphire X800GTO2 PCI-E
Kas seda saab sama moodi teha nagu 9800pro to 9800xt-ks ? |
teema: Radeon X800 |
Siig
vastuseid: 6239
vaadatud: 788040
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.11.2005 17:52:34 pealkiri: Radeon X800 |
| Oskab mõni tegelane anda mulle õpetust kuidas seda 12 piipu 16-ks saada ? |
teema: Kommenteerimine: oz |
Siig
vastuseid: 24
vaadatud: 12787
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2005 00:50:16 pealkiri: Kommenteerimine: oz |
| Taas äri aetud. |
teema: Kommenteerimine: tjj |
Siig
vastuseid: 160
vaadatud: 74191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2005 00:06:44 pealkiri: Kommenteerimine: tjj |
| Sai talt natuke nodi tellitud, asjad käes töötavad. Ühendust saab temaga ka. Kui inimesel on kiire ning ei suuda vastata nii kiirelt kui vaja siis ei maksa seda talle ette heita. |
teema: Kommenteerimine: oz |
Siig
vastuseid: 24
vaadatud: 12787
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2005 15:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: oz |
| Tubli tegelane, saatis raha ennem juba ära kui jõudsin kauba teele panna ! |
teema: Kommenteerimine: Tanel |
Siig
vastuseid: 464
vaadatud: 475953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2005 11:58:19 pealkiri: Kommenteerimine: Tanel |
| Abivalmis inimene. |
teema: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. :: Hiired |
Siig
vastuseid: 519
vaadatud: 164576
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 02.10.2005 15:58:03 pealkiri: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. |
ilus küll aga asja rikub ära enteri klahv, mis on nagu sihft
Vaidlen vastu. Enter nagu enter ikka. Ostsin täna selle komplekti "Logitech® Cordless Desktop® MX 3100". Nuppe on palju, et e ... |
| |