Avaleht
otsing leidis 47 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Ülevaade: Logitech Performance MX :: Hiired
Siig

vastuseid: 64
vaadatud: 47882

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.12.2011 20:11:56   pealkiri: Ülevaade: Logitech Performance MX
Õnneks minule sattunud hiir ilma defektita ning ainuke asi mis häirib on rulliku paremale "scrollimine". Rullik on vasaku klahvi/nupu "alla" ära kadunud. See funktsioon on kasulik laialivalguvate f ...
  teema: Kommenteerimine: Mytant
Siig

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2010 20:18:36   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
Kaup nii nagu peab - kiire ja korralik tehing.
  teema: Kommenteerimine: virks
Siig

vastuseid: 525
vaadatud: 100873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2010 10:19:52   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Tagasihoidlik äri aetud - soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PAUKA
Siig

vastuseid: 206
vaadatud: 47384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2007 21:14:30   pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA
Äri aetud, igati pinks ponks ostja. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Widric
Siig

vastuseid: 8
vaadatud: 4053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2006 14:37:27   pealkiri: Kommenteerimine: Widric
Tehing tehtud, thumbs_up.gif .
  teema: America's Army
Siig

vastuseid: 6483
vaadatud: 1049257

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2006 01:21:02   pealkiri: America's Army
Naised saunasrääkisid, et 2.7 loeb camosid topelt. Vanemaid ja nüüd uuemat (vanem woodland, uuem digi). Loodan, et asja parandatakse 2.8'ga
  teema: Battlefield 2142
Siig

vastuseid: 410
vaadatud: 77599

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2006 14:26:30   pealkiri: Battlefield 2142
Sellisel juhul väiks juba 4 maailmasõjast rääkida, kus nuiade ja muude vahvate asjadega sõditakse.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.05.2006 21:14:53   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Mõttetera - Säästumarket, K-Arvutisalong ja Starman.
  teema: On selline asi võimalik?
Siig

vastuseid: 25
vaadatud: 5045

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 04.05.2006 22:02:20   pealkiri: On selline asi võimalik?
Mina kasutaksin sinu asemel Virtual PC'd. Saad virtuaalselt installida teise op'sys'i. Kodust ära minnes viskad proge tööle ning käivitad n.ö. "teise op'sys'i" ning kõik. Tagasi tulles paned ki ...
  teema: Kommenteerimine: .:MDK:.
Siig

vastuseid: 104
vaadatud: 42317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2006 19:18:35   pealkiri: Kommenteerimine: .:MDK:.
Äri tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: inc
Siig

vastuseid: 64
vaadatud: 25880

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 22:21:02   pealkiri: Kommenteerimine: inc
Sai komplekt vahetatud laptopi vastu. Laptopiga ollakse rahul thumbs_up.gif.
  teema: Kommenteerimine: voltc
Siig

vastuseid: 1008
vaadatud: 338788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 15:02:50   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Äri tehtud.
  teema: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. :: Hiired
Siig

vastuseid: 519
vaadatud: 164576

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.04.2006 14:58:11   pealkiri: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir.
Ise viskasin oma MX1000 paar päeva tagasi suures raevuhoos tükkideks icon_lol.gif Nimelt siis juba sada aastat oli mingi täielik jama olnud, et panen arvuti tööle siis kas hiir üldse ei liigu või kisu ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.04.2006 10:23:32   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada.
aga kas selles ei võinud viga olla, et modem h ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.04.2006 10:18:07   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ma ei väidagi, et halb oleks. Viimael ajal lihtsalt kadus stabiilsus ning midagi sellega ette ei võetud. Sealt otsustasingi teenusepakkujat vahetada.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.04.2006 10:08:15   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Lasnamäel. Pirita-Kose ja Lasnamäe piiri ligidal.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.04.2006 09:45:53   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Okay asjapulgad. Plaanis siis ka lähiajal KODU kolmikpaketiga liituda: tv, telefon ja internet 2MB. Juba ligi 3.a olen olnud Elioni all. Hetkel on Kodu 3 + telefon ja kuumaks jääb 600-750.- vahele ...
  teema: Kommenteerimine: Spekulant
Siig

vastuseid: 77
vaadatud: 28684

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2006 17:28:43   pealkiri: Kommenteerimine: Spekulant
Tip top! Unistuste läppar mulle ... papp talle 8)
  teema: Kommenteerimine: skoop
Siig

vastuseid: 113
vaadatud: 39134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2006 22:19:14   pealkiri: Kommenteerimine: skoop
Äri tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Wiltz
Siig

vastuseid: 274
vaadatud: 132932

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2006 16:34:52   pealkiri: Kommenteerimine: Wiltz
Äri tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: anubis
Siig

vastuseid: 336
vaadatud: 150645

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2006 21:54:18   pealkiri: Kommenteerimine: anubis
Äri tehtud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vaatleja
Siig

vastuseid: 73
vaadatud: 31043

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 11:04:34   pealkiri: Kommenteerimine: Vaatleja
Kaup tehtud.
  teema: Kommenteerimine: Delta
Siig

vastuseid: 140
vaadatud: 47995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2006 12:08:33   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Tehing oli kiire ja lühike, asjad selged. Soovitan!
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.03.2006 22:24:48   pealkiri: Radeon X800
Omal on X800GTO² ning hiljuti sai asjale ATI Silencer 5 peale installitud. Kaart töötab X850XT PE biosiga ning ei ole muret olnud (loe: stabiilne).
  teema: War Rock (Korea)
Siig

vastuseid: 130
vaadatud: 30898

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2006 18:23:58   pealkiri: War Rock (Korea)
Need pilukad võiks teha vähe teises keeles ka selle asja, saaks aru ka, kuidas regada ja muud jama.
  teema: Kommenteerimine: riisaar
Siig

vastuseid: 141
vaadatud: 58933

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2006 16:57:06   pealkiri: Kommenteerimine: riisaar
Sai äri tehtud. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: thomaz
Siig

vastuseid: 86
vaadatud: 31028

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2006 13:24:24   pealkiri: Kommenteerimine: thomaz
Soliidne ostja, probleemideta tehing. Soovitan.
  teema: Rover arvutisalong
Siig

vastuseid: 65
vaadatud: 37082

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.02.2006 12:15:35   pealkiri: Rover arvutisalong
Ostsin täna Pärnu mnt olevast salongist lapaka RoverBook Voyager D512. Oli soov vahetada HDD suurema vastu-tehti ära kohapeal, hind läks muidugi kallimaks, teenindus oli igati meeldiv. icon_smile.gif

Kuida ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.02.2006 11:33:34   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
, enamasti ikka Elionil ping kehvem - DSL eripära nimelt.

Elioni kasutaja oled siis lase error-control maha võtta.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Siig

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.02.2006 17:30:39   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Algas kõik kuskil aastal 2003 ringis, kui starmani sai sisse pandud. Ebastabiilne oli algul, sain neile helistatud korduvalt selles asjus. Aasta hiljem said asja nad minul stabiilseks kuni tänapäev ...
  teema: Kommenteerimine: Tanel
Siig

vastuseid: 464
vaadatud: 475953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2006 22:16:40   pealkiri: Kommenteerimine: Tanel
Igati tubli administraator!
  teema: WarRock
Siig

vastuseid: 1734
vaadatud: 273334

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2006 17:32:37   pealkiri: WarRock
Mäng ise on hea, meenub ainult cs + bf2 = warrock
  teema: Kommenteerimine: hannes36
Siig

vastuseid: 120
vaadatud: 36951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 12:35:57   pealkiri: Kommenteerimine: hannes36
Soliidne ostja, soovitan.
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2005 19:20:09   pealkiri: Radeon X800
, WRIII ja IV peaksid perfektselt sobima.

Saaksid täpsustada mis asi on WRIII ja IV ?
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.12.2005 18:46:50   pealkiri: Radeon X800
Mõni oskab mõnda õhkjahutust (prose oma mis läheb kaardile suurema vaevata peale) soovitada GTO2-le ? Originaal jahutusega ei julge eriti klokkida.
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Siig

vastuseid: 3765
vaadatud: 691605

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 12.12.2005 16:12:52   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Tallinnast võtsin mina Mikromaailmast, Peterburi mnt. 44b? Seal vedeleb nii 32bit kui ka 64bitiseid.
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
Siig

vastuseid: 246
vaadatud: 81174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2005 12:47:19   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
Tip-top ostja.
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2005 16:16:46   pealkiri: Radeon X800
Kaart nagu kaart ikka, ei oska nuriseda kuna esimene PCI-E. Mänge veab ikka välja, hetkel on suurem mure rami taga. Klokkida pole veel jõudnud, aja nappuse tõttu.
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.11.2005 19:00:51   pealkiri: Radeon X800
Oleks ma teadnud, et see nii käib ... Tänud, tehtud.
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.11.2005 18:28:35   pealkiri: Radeon X800
ATItool näitab, et 12 on aktiivsed.
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.11.2005 18:22:48   pealkiri: Radeon X800
Sapphire X800GTO2 PCI-E

Kas seda saab sama moodi teha nagu 9800pro to 9800xt-ks ?
  teema: Radeon X800
Siig

vastuseid: 6239
vaadatud: 788040

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.11.2005 17:52:34   pealkiri: Radeon X800
Oskab mõni tegelane anda mulle õpetust kuidas seda 12 piipu 16-ks saada ?
  teema: Kommenteerimine: oz
Siig

vastuseid: 24
vaadatud: 12787

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2005 00:50:16   pealkiri: Kommenteerimine: oz
Taas äri aetud.
  teema: Kommenteerimine: tjj
Siig

vastuseid: 160
vaadatud: 74191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2005 00:06:44   pealkiri: Kommenteerimine: tjj
Sai talt natuke nodi tellitud, asjad käes töötavad. Ühendust saab temaga ka. Kui inimesel on kiire ning ei suuda vastata nii kiirelt kui vaja siis ei maksa seda talle ette heita.
  teema: Kommenteerimine: oz
Siig

vastuseid: 24
vaadatud: 12787

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2005 15:50:20   pealkiri: Kommenteerimine: oz
Tubli tegelane, saatis raha ennem juba ära kui jõudsin kauba teele panna !
  teema: Kommenteerimine: Tanel
Siig

vastuseid: 464
vaadatud: 475953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2005 11:58:19   pealkiri: Kommenteerimine: Tanel
Abivalmis inimene.
  teema: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. :: Hiired
Siig

vastuseid: 519
vaadatud: 164576

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 02.10.2005 15:58:03   pealkiri: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir.
ilus küll aga asja rikub ära enteri klahv, mis on nagu sihft thumbs_down.gif

Vaidlen vastu. Enter nagu enter ikka. Ostsin täna selle komplekti "Logitech® Cordless Desktop® MX™ 3100". Nuppe on palju, et e ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.