Avaleht
otsing leidis 62 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: BIOS kadus ära ja enne juba ei leidnud CD ROM-i
ShadowKnight

vastuseid: 8
vaadatud: 3936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.09.2008 13:56:39   pealkiri: BIOS kadus ära ja enne juba ei leidnud CD ROM-i
Kui asi juhtus peale juhtmete kontrollimst, oleks nagu loogiline, et kuskil on mingi juge lahti. Või pole videokaart korralikult pesas vms.
  teema: Arvuti ei lähe enam tööle
ShadowKnight

vastuseid: 5
vaadatud: 2773

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 07.08.2008 21:47:31   pealkiri: Arvuti ei lähe enam tööle
Omal on samasuguseid probleeme esinenud töölepingu üles öelnud toiteplokiga. Samas pole ka võimatu, et emaplaat ise on peetis.
  teema: kuidas knoppixis kettale format teha
ShadowKnight

vastuseid: 7
vaadatud: 2121

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 21.07.2008 13:50:58   pealkiri: kuidas knoppixis kettale format teha
Ei ole küll eriline Linux'i kuru aga ehk saad siit mingit abi:

http://www.linuxforums.org/forum/linux-newbie/63504-formatting-hdd-knoppix.html
  teema: Shutdown bootimisel,osa voolust kaob?
ShadowKnight

vastuseid: 16
vaadatud: 5947

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.05.2008 12:55:43   pealkiri: Shutdown bootimisel,osa voolust kaob?
Ilmselt on windows hapuks läinud.

Et kindlaks teha kas, tegu riistvara probleemiga või ongi win hapu, võiksid tõmmata mõne Linuxi Live CD ja sellega masina käima ajada (OS jookseb siis sel ...
  teema: Ka Briti piraadid võivad internetiühendusest ilma jääda
ShadowKnight

vastuseid: 162
vaadatud: 47817

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.12.2007 12:12:44   pealkiri: Ka Briti piraadid võivad internetiühendusest ilma jääda
Täielik lollus, jälle võideldakse asjaga valest otsast. Selle asemel, et võidelda probleemi põhjustajatega (piraatkoopjate levitajatega), tegeletakse hoopis tagajärgedega.
  teema: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust
ShadowKnight

vastuseid: 180
vaadatud: 76225

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.10.2007 12:00:16   pealkiri: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust
Kas EAKO ei lähene siin asjale valest otsast? Jääb nagu mulje, et võideldakse piraatfilmide levimise tagajärgedega, selle asemel, et tegelikke filmide piraat koopjaid levitavaid isikuid taga ajad ...
  teema: Sony Ps1 või Ps2 Divx it mängima
ShadowKnight

vastuseid: 6
vaadatud: 2126

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.12.2005 23:46:20   pealkiri: Sony Ps1 või Ps2 Divx it mängima
see võimaldab veel peale subakatega divx'i, mängida ka MP3e ja vaadata jpeg pilte PS2e peal
  teema: Sony Ps1 või Ps2 Divx it mängima
ShadowKnight

vastuseid: 6
vaadatud: 2126

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.12.2005 11:02:46   pealkiri: Sony Ps1 või Ps2 Divx it mängima
Selleks vajad ja PS2 Reality Media Player'it
  teema: Kommenteerimine: Spider707
ShadowKnight

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2005 19:28:43   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
Sai PSU ostetud, mõnus vaikne PSU nagu lubatud icon_smile.gif
  teema: DivX DVD-mängija ja mitu filmi DVD-l?
ShadowKnight

vastuseid: 16
vaadatud: 4562

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.08.2005 11:30:46   pealkiri: DivX DVD-mängija ja mitu filmi DVD-l?
Mu Samsung DVD-P545K mängib samamoodi dvd-le topitud divx-i. Kuigi vahepeal tahab suures koguses segast panna. Lööb pildi kotti, lülitab ennast välja ja kui eriti hea tuju on, siis eelnevalt lük ...
  teema: Playstation 2's videot vaadata.
ShadowKnight

vastuseid: 3
vaadatud: 1444

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.05.2005 12:08:57   pealkiri: Playstation 2's videot vaadata.
Programm käivitatakse plaadi pealt. Kui programm mälus, vahetad lihtsalt plaadi ära filmi, mp3 või jpeg oma vastu. Programm püsib mälus seni kuni pole tehtud reseti ega power off'i.
  teema: Playstation 2's videot vaadata.
ShadowKnight

vastuseid: 3
vaadatud: 1444

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.05.2005 18:33:00   pealkiri: Playstation 2's videot vaadata.
Et PS2 enda kirjutatud plaati loeks, peab olema PS2 moditud. Jpeg, MP3 ja DivX (supakate toega) saab vaadata PS2e peal sellise softitükiga nagu PS2 Reality Mediaplayer.
  teema: Väga vajalik keemia arvutite tarvis
ShadowKnight

vastuseid: 13
vaadatud: 3831

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.05.2005 10:32:20   pealkiri: Väga vajalik keemia arvutite tarvis
Lehe disain on paras "keemia" icon_razz.gif
  teema: probleem kribajaga
ShadowKnight

vastuseid: 7
vaadatud: 2233

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.03.2005 16:17:15   pealkiri: probleem kribajaga
Proovi ikka viimast versiooni ehk siis 02'te: [url=http://www.samsung.com/in/support/productsupport/download/Model_Select.aspx?type=CD+%26+DVD+Read+%26+Write+Solution&typecode=102030&subtype=C ...
  teema: probleem kribajaga
ShadowKnight

vastuseid: 7
vaadatud: 2233

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.03.2005 16:03:06   pealkiri: probleem kribajaga
Uuenda kirjutaja Firmware ära, ehk aitab.
  teema: LG 1930 B!Kas sain tünga?:P
ShadowKnight

vastuseid: 12
vaadatud: 3626

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2005 18:56:24   pealkiri: LG 1930 B!Kas sain tünga?:P
Paistab, et neid 1930B mudeleid on 2 erineva kiirusega. Nii palju leidsin googeldades.
L1930B 25 ms
L1930B-SFT 12 ms
L1930BQ 12ms
  teema: Playstation 2 ja DVD mängija/kirjutaja
ShadowKnight

vastuseid: 2
vaadatud: 1437

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.02.2005 16:49:20   pealkiri: Playstation 2 ja DVD mängija/kirjutaja
Arvutisse saamiseks vaja lihtsalt sellist TV kaarti arvutile, millel oleks ka sisendid olemas. DVD mängija poole pealt peaks saama teha nii, et PS2'est saadad pildi DVD mängijasse ja sealt edasi tel ...
  teema: Monitor lööb vahel pildi eest ära ja pilt tuleb u. 4 sekudi pärast tagasi
ShadowKnight

vastuseid: 13
vaadatud: 2931

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.01.2004 18:05:28   pealkiri: Monitor lööb vahel pildi eest ära ja pilt tuleb u. 4 sekudi pärast tagasi
Meil siin kah ühel masinal sama anomaalia ja tundub, et viga on hoopis videokaardis. Proovitud mitme moluga ja MONITORID töötavad teiste arvutite taga ilma anomaaliateta.
  teema: kas ülikool on alla käinud!?
ShadowKnight

vastuseid: 12
vaadatud: 2710

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.01.2004 11:48:06   pealkiri: kas ülikool on alla käinud!?
Asi selles, et need kes asjast midagi ka jagavad, ei tule sulle kooli arvutiõpetajaks (palk liiga väike).
  teema: nVidia kiviga graafika probleem
ShadowKnight

vastuseid: 9
vaadatud: 1954

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.01.2004 08:35:26   pealkiri: nVidia kiviga graafika probleem
Oli omal sama asi, et mängudele loobiti igasuguseid imelikke värve sisse ja nagu memtestiga testimisel välja tuli, oli minupuhul probleem hoopis mälus, nimelt oli kashest mälupulgast üks peetis.
  teema: nvidia ja win2k draiver'd konfliktis?!
ShadowKnight

vastuseid: 2
vaadatud: 1031

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2003 17:00:46   pealkiri: nvidia ja win2k draiver'd konfliktis?!
Lase peale nvidia driveri versioon 30.82 (kui omad ikka profiilis nimetatud video kaarti) ja siis ega sul DirectX pole mitte 9.0b kui nii siis tee downgrade 9.0 või 9.0a peale
  teema: Flopilt kustutatud kraami taastamine?
ShadowKnight

vastuseid: 19
vaadatud: 5940

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.12.2003 17:29:48   pealkiri: Flopilt kustutatud kraami taastamine?
Easy Recovery Pro näiteks aitab. Taastas ilusti tuttava midi failid flopilt.
  teema: Colin McRae Rally 04
ShadowKnight

vastuseid: 907
vaadatud: 147684

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2003 10:39:03   pealkiri: Colin McRae Rally 04
Ei saa kahekesi korraga sõita.... icon_sad.gif thumbs_down.gif

See ilmselt see tõttu, et PS2 ei veaks sellist asja enam sellise graafika juures välja. Kuna on üksigi sõites kurve mõnedel radadel, kus PS2e hetkeks ...
  teema: Kommenteerimine: AABE
ShadowKnight

vastuseid: 23
vaadatud: 5431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2003 19:48:03   pealkiri: Kommenteerimine: AABE
thumbs_up.gif
  teema: 3dmark03 patch340
ShadowKnight

vastuseid: 32
vaadatud: 5462

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2003 23:44:27   pealkiri: 3dmark03 patch340

ja shadowknight, äkki annad teise osapoole nägemuse ka asjast: http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20031112181114.html

Ma kah NVidia fänn. thumbs_up.gif icon_razz1.gif
  teema: 3dmark03 patch340
ShadowKnight

vastuseid: 32
vaadatud: 5462

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2003 11:57:13   pealkiri: 3dmark03 patch340
[url=http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20031112031947.html]Gainward Claims New 3DMark03 Patch Disables NVIDIA GPU Compiler icon_razz1.gif
  teema: Mis formaat see on, millega seda mängitakse - ogg vorbis audio file
ShadowKnight

vastuseid: 10
vaadatud: 3758

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.11.2003 17:40:58   pealkiri: Mis formaat see on, millega seda mängitakse - ogg vorbis audio file
See peaks DVD format olema, Media Playerile vaja selle jaoks vastav codec installida.
  teema: 1 CD-rom ja mitu arvutit.
ShadowKnight

vastuseid: 7
vaadatud: 1712

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.10.2003 14:18:45   pealkiri: 1 CD-rom ja mitu arvutit.
Su idee peaks toimima kuid, selleks paeb ka mängu siis kohe väljajagatud CDRomilt läbi võrgu teistesse arvutitesse installima.
  teema: Colin McRae Rally 04
ShadowKnight

vastuseid: 907
vaadatud: 147684

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2003 12:39:26   pealkiri: Colin McRae Rally 04
  teema: Richard Burns Rally
ShadowKnight

vastuseid: 2886
vaadatud: 482210

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2003 11:46:58   pealkiri: Richard Burns Rally
Vett ja õli saab keeta ka CMR4jas.
  teema: MV2Player 07Beta4 Plus jamab!
ShadowKnight

vastuseid: 3
vaadatud: 1329

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.10.2003 12:30:43   pealkiri: MV2Player 07Beta4 Plus jamab!
Asi on ilmselt jah driverites. Mul peal win2K ja peale 52.xx driverite installi näitas BSPlayer aint supakaid, pilti mitte. Sai siis vanem versioon 44.03 tagasi lastud ja kõik oli ok.
  teema: Kasutajate nimed
ShadowKnight

vastuseid: 451
vaadatud: 92513

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.10.2003 18:34:25   pealkiri: Kasutajate nimed
ShadowKnight <- üks suvaline FF3e (FF6 USAs) jooksul kohatav koll.
  teema: MP3 kõrvetamine Easy CD Creatoriga?
ShadowKnight

vastuseid: 4
vaadatud: 1507

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.09.2003 22:59:45   pealkiri: MP3 kõrvetamine Easy CD Creatoriga?
Toorikutest veel niipalju, et kui on vanem CD mängija siis oleks soovitav teha 650 MB ehk 74 minutilisele toorikule.
Kuna vanemad lugejad lihtsalt ei loe 700MB ehk 80 minutilisi toorikuid. Sealjuure ...
  teema: HDD, mida teevad 2 keskmist pulka voolu pistikul
ShadowKnight

vastuseid: 4
vaadatud: 1383

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.09.2003 14:03:29   pealkiri: HDD, mida teevad 2 keskmist pulka voolu pistikul
Lugu siis selline, et avastasin mina reede õhtul, et transpordi läpakal on voolu pistikust 2 keskmist pulka kuhugi toppama jäänud. Nüüdseks on ka üles leitud arvuti kelle toiteplokk ei tahtnud ...
  teema: DirectX 9.0b <- mitte kasutada !
ShadowKnight

vastuseid: 92
vaadatud: 30482

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.08.2003 11:29:33   pealkiri: DirectX 9.0b <- mitte kasutada !
[url=http://www.dxbuster.de/index_e.html]DirectX Remover
  teema: DirectX 9.0b <- mitte kasutada !
ShadowKnight

vastuseid: 92
vaadatud: 30482

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.08.2003 11:10:11   pealkiri: DirectX 9.0b <- mitte kasutada !
Ma ei saa aru mis te nutate miks see halb on ? Mul sõbral peal ja töötab väga hästi!
3D mark 03 jaoks ju seda vaja muidu ei saa..

Selleks piisab ka lihtsal DirectX 9.0 ja 9.0a. Nimelt on prob ...
  teema: DirectX 9.0b <- mitte kasutada !
ShadowKnight

vastuseid: 92
vaadatud: 30482

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 06.08.2003 15:51:44   pealkiri: DirectX 9.0b <- mitte kasutada !
Sama siin pool.
  teema: KAUP USA-st :-)
ShadowKnight

vastuseid: 10
vaadatud: 3051

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.07.2003 18:11:01   pealkiri: KAUP USA-st :-)
mega irw
  teema: Plextor ja 800MB CD-R
ShadowKnight

vastuseid: 10
vaadatud: 3786

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.07.2003 17:44:31   pealkiri: Plextor ja 800MB CD-R
Lülita overburn nerol sisse. Siis peaks kribama küll. Pead muidugi ei anna kuna ise pole 800MB toorikuid proovinud, aga selle meetodiga sai aetud 700MB toorikule 704.5MB fail peale.
  teema: Penguin chat
ShadowKnight

vastuseid: 48
vaadatud: 9575

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.06.2003 13:04:39   pealkiri: Penguin chat
Äge bänd seal põhjapooluse jääonnis kah veel icon_biggrin.gif
  teema: ColinMcRae 3
ShadowKnight

vastuseid: 419
vaadatud: 96946

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2003 15:53:56   pealkiri: ColinMcRae 3
Krt, sõbral ei kipu asi funkama icon_sad.gif Tal WinXP ja GF4 MX420 ning peale load screeni näitab korra autot ning klõpsti tagasi winni... Igasugu V Sync ja sellised asjad pole midagi muutnud, A3C koodek sa ...
  teema: Plextor ja 800MB CD-R
ShadowKnight

vastuseid: 10
vaadatud: 3786

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.06.2003 13:10:07   pealkiri: Plextor ja 800MB CD-R
See on kirjutamis meetod Disk At Once, kirjutamis progedel tavaliselt neid kaks tükki. Teiseks meetodiks on Track At Once
  teema: MB: Milline max. prose Chaintechi CT-7AJA-le?
ShadowKnight

vastuseid: 26
vaadatud: 5443

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.05.2003 11:52:07   pealkiri: MB: Milline max. prose Chaintechi CT-7AJA-le?
Vaata siit http://www.chaintech.dk/Products/socketa/7aja.htm
Seal öeldud selges inglise keeles järgmist: AMD® Socket-A processors up to 1GHz
Omal kah selline emme ja 1.33 GHz @ 1Ghz sain tööle ...
  teema: Väike huvitav mäng
ShadowKnight

vastuseid: 69
vaadatud: 14582

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.05.2003 20:12:21   pealkiri: Väike huvitav mäng
Sai kah proovitud. 196 peal viskas kopa ette. Selleks ajaks oli parim laks 3 sääske ühe hoobiga icon_smile.gif
  teema: Jälitustegevusest...
ShadowKnight

vastuseid: 40
vaadatud: 12019

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 11.04.2003 09:23:36   pealkiri: Jälitustegevusest...
No ma näen ikka asja nii, et kui mul endal ei ole midagi varjata, siis pole mul ei sooja ega külma sellest tehnikast.

Peaks ikka olema küll, kuna maksumaksja on see loll kes selle kõik kinni pl ...
  teema: Kuda ehitada netikillerit?
ShadowKnight

vastuseid: 26
vaadatud: 11174

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.04.2003 11:57:57   pealkiri: Kuda ehitada netikillerit?
google ----> netcut

tundub olevat suht pädev softitükk, täpsemalt uuri siit: http://www.arcai.com/netcut/faq.html
  teema: CD kirjuta ei tee audio plaate???
ShadowKnight

vastuseid: 4
vaadatud: 2133

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.03.2003 10:09:24   pealkiri: CD kirjuta ei tee audio plaate???
Sõbral oli samuti sama kirjutajaga sama jama, asi lahenes kui sai Nero maha lastud ja Easy CD Creatorit kasutama hakkatud
  teema: Fanta reklaamid
ShadowKnight

vastuseid: 539
vaadatud: 89949

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 24.03.2003 15:51:33   pealkiri: Fanta reklaamid
IRWWWWWWWWWW
  teema: Heroes 3
ShadowKnight

vastuseid: 199
vaadatud: 49250

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2003 08:40:34   pealkiri: Heroes 3
Esimene lisapakk annab juurde võrgu mängude toe. Ning nagu ikka veidike uusi kolle, artefakte, kaarte ja 6 uut kampaaniat. Tesit lisapakketti hakkan sel nädala vahetusel proovima. Pidavat kah lisama 6 ...
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
ShadowKnight

vastuseid: 1496
vaadatud: 330567

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2003 11:45:03   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
Teise linna lõpukas on suht lahja koll, eriti kui mängida asja LANis ja coperatrive modes. Kolmekesi mängides sai tegelane nii mööda minnes maha löödud. Muidugi oleneb siin see raskus kõvasti ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.