Avaleht
otsing leidis 168 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: A-lvin
Sebastian

vastuseid: 17
vaadatud: 14605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2025 16:37:19   pealkiri: Kommenteerimine: A-lvin
Ostis klapid. Tehing kiire, soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: vibius
Sebastian

vastuseid: 3
vaadatud: 241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2024 16:21:53   pealkiri: Kommenteerimine: vibius
Ostis Raspberry. Kõik ok, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: UrmoZ
Sebastian

vastuseid: 225
vaadatud: 58332

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2024 22:24:50   pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ
Muhe mees, kiire tehing.
  teema: Kommenteerimine: m2k
Sebastian

vastuseid: 10
vaadatud: 2450

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2024 14:09:18   pealkiri: Kommenteerimine: m2k
Ostis vaarika! Kõik ok, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: dex
Sebastian

vastuseid: 96
vaadatud: 38176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2024 16:09:47   pealkiri: Kommenteerimine: dex
Ostsin kaamera. Tehing kiire, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: 0llu
Sebastian

vastuseid: 2
vaadatud: 465

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2024 05:50:13   pealkiri: Kommenteerimine: 0llu
Ostis GPU. Kõik ok, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: guru615
Sebastian

vastuseid: 2
vaadatud: 457

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2024 21:27:44   pealkiri: Kommenteerimine: guru615
Ostis mälud. Kõik sujus laduvalt.
  teema: Kommenteerimine: maty
Sebastian

vastuseid: 80
vaadatud: 39944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2024 18:32:37   pealkiri: Kommenteerimine: maty
Ostis GPU. Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: caramis
Sebastian

vastuseid: 172
vaadatud: 55059

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2024 06:11:43   pealkiri: Kommenteerimine: caramis
Ostis prose, kõik ok, soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: pimekala
Sebastian

vastuseid: 0
vaadatud: 96

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2023 01:55:45   pealkiri: Kommenteerimine: pimekala
Ostis kõlari. Kõik super, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: F45
Sebastian

vastuseid: 94
vaadatud: 32868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2023 18:08:18   pealkiri: Kommenteerimine: F45
Ostis laadija. Kõik ok, soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: UnknowFunk
Sebastian

vastuseid: 93
vaadatud: 22998

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2023 18:07:22   pealkiri: Kommenteerimine: UnknowFunk
Ostis GPU. Soovitan, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: krixter
Sebastian

vastuseid: 50
vaadatud: 10899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2023 12:57:17   pealkiri: Kommenteerimine: krixter
Ostis fotovarustust, kõik suurepärane!
  teema: Kommenteerimine: assu2
Sebastian

vastuseid: 82
vaadatud: 22276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2023 20:38:47   pealkiri: Kommenteerimine: assu2
Minul on antud isikuga väga ebameeldiv kontakt - inimene nõuab, kaob ära ja siis süüdistab teist poolt, et teda tuleb hoopis taga ajada.
igaks juhuks soovitan mõelda enne kui hakata kodanikug ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.10.2023 20:33:51   pealkiri: Apple Watch
Vana Ultra on ikka mõnusa hinna saanud.. klickis on 639 euri.
  teema: Kommenteerimine: adister
Sebastian

vastuseid: 20
vaadatud: 6754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2023 15:26:35   pealkiri: Kommenteerimine: adister
Ostis arvuti, kõik ok, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: aix17
Sebastian

vastuseid: 415
vaadatud: 108410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2023 18:11:11   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
Sai tehing tehtud- kõik kiire ja korralik, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: veixv
Sebastian

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2023 18:10:28   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Ostis kella, kõik super! Soovitan!
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.10.2023 17:45:37   pealkiri: Apple Watch
Kas sul on kõik sensorid välja keeratud, et nii pikalt aku peab?
Tekkis sama küsimus - mis seadetes/äppe kasutades ca 50h ühe laadimisega tuleb?

Absoluutselt ei ole. AOD on väljas, kõik muu ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.10.2023 11:55:26   pealkiri: Apple Watch
Ma võtsin Ultra 2 ligi. Kartsin küll, et äkki liiga raske-suur, kuid tegelikult üpris mõnus (v.a hind). Samas nt AW8-ga võrreldes nüüd midagi kiirem vms ei ole, kõik on täpselt sama kiire. L ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.09.2023 18:18:30   pealkiri: Apple Watch
WatchOS 10 puhul on imelik see, et nad need left-right swipe(kella vahetamine) lausa ära disablesid. Ma saaks aru,et sinna tuleb mingi muu funktsionaalsus, kuid hetkel lihtsalt täiesti kasutamata.
...
  teema: Apple TV
Sebastian

vastuseid: 154
vaadatud: 168607

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.09.2023 17:54:41   pealkiri: Apple TV
, Milline AndroidTV boks sul minut Stanbyst üles tuleb?
Mul on Reboot aeg nii Android kui AppleTV boksil sarnane minut aga puhkereziimist ärkavad mõlemad sekundi paariga.

Aga põhimõtteliselt ...
  teema: Apple TV
Sebastian

vastuseid: 154
vaadatud: 168607

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.09.2023 18:06:10   pealkiri: Apple TV
AndroidTV on küll tore asi, kuid oodata minut kui asi ärkab on ikka jube. AppleTV puhul on asi lihtne- paned kinni. avad järgmine päev ja läheb käima sama kiirelt kui su tv, lisaks täpselt sell ...
  teema: AMD Navi arutelu
Sebastian

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080632

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2023 09:02:06   pealkiri: AMD Navi arutelu
https://www.01.ee/en/product/2498936 <- 7800XT juba Eestis saadaval. Saaks hinna 5xx peale, siis võtaks endale küll ligi 3060ti asemele.
  teema: Kommenteerimine: psydeblo
Sebastian

vastuseid: 147
vaadatud: 45754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2023 20:46:31   pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo
Ostis läpaka, kõik väga sujuv, soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Jäääär
Sebastian

vastuseid: 1
vaadatud: 1600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2023 07:07:34   pealkiri: Kommenteerimine: Jäääär
Ostis sülearvuti. Tehing kiire, kõik ok. Soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Sebastian
Sebastian

vastuseid: 156
vaadatud: 33682

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2023 06:57:21   pealkiri: Kommenteerimine: Sebastian
Mina ei pea sind kui ostjat taga ajama, ma saatsin sulle ka foorumis teavituse, et saad endale. Ootasin ilusti sinu enda märgitud tähtajani, milleni sa oled nõus seda ostma. Mina tõesti ei pea hak ...
  teema: Kommenteerimine: Estnx
Sebastian

vastuseid: 240
vaadatud: 73892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2023 05:18:21   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
Ostis kõlari, kõik tiptop!
  teema: Kommenteerimine: ats678
Sebastian

vastuseid: 1
vaadatud: 407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2022 17:32:33   pealkiri: Kommenteerimine: ats678
Andsin sulle aega vastata- lugesid mu kirja läbi. Igatahes läks sulle hetkel hoiatus profiili kirja.

Ole edaspidi palun korrektsem.
  teema: Kommenteerimine: ats678
Sebastian

vastuseid: 1
vaadatud: 407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2022 17:31:39   pealkiri: Kommenteerimine: ats678
Teeb pakkumisi ja ignoreerib.
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Sebastian

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2022 06:13:32   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostis sülearvuti. Kõik ok, kiidan!
  teema: Kommenteerimine: Vitman
Sebastian

vastuseid: 325
vaadatud: 54911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2022 11:20:26   pealkiri: Kommenteerimine: Vitman
Ostis telefoni ja konsooli. Kõik ok, soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ylev6lli
Sebastian

vastuseid: 5
vaadatud: 1902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2022 15:36:18   pealkiri: Kommenteerimine: ylev6lli
Soovitan! Välkkiire ostja! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Launger
Sebastian

vastuseid: 119
vaadatud: 33896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2022 19:34:45   pealkiri: Kommenteerimine: Launger
Ostis monitori. Kõik kiire ja sujuv!
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
Sebastian

vastuseid: 367
vaadatud: 110566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2022 10:13:02   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Ostis mängu- kõik suurepärane, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: KalmerR
Sebastian

vastuseid: 1
vaadatud: 878

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2022 10:55:01   pealkiri: Kommenteerimine: KalmerR
Vahendas sülearvuti müüki. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: kampsuniah
Sebastian

vastuseid: 23
vaadatud: 9090

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2022 07:36:36   pealkiri: Kommenteerimine: kampsuniah
Ostis monitori, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: T2nel
Sebastian

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2022 07:28:35   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Sai müüdud arvuti, jälle tehing suurepärane!
  teema: Kommenteerimine: indre329
Sebastian

vastuseid: 749
vaadatud: 304508

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2022 07:27:27   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Sai jälle üks arvuti müüdud! Kõik suurepärane
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.03.2022 17:23:22   pealkiri: Apple Watch
Minu kogemus lähtus Garmin Venu 2 kasutusest. Proovisin korra AW pealt ära minna, ei õnnestunud. Garmin oli tore kuid.. see integratsioon ja kokku töötamine on AW puhul ikka hea. Kui nüüd kuida ...
  teema: Kommenteerimine: Ieo
Sebastian

vastuseid: 15
vaadatud: 3673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2022 06:40:22   pealkiri: Kommenteerimine: Ieo
Ostsin graafikaardi. Kõik ok, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Diesel157
Sebastian

vastuseid: 161
vaadatud: 52287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2022 13:49:57   pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157
Ostis emaplaadi. kõik ok! Soovitan
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.03.2022 08:39:01   pealkiri: Apple Watch
Mina lisan ühe suure eelise AW kasutusel- teavitused. Ilusti kell ja telefon suhtlevad omavahel ja teated tulevad kellale kui seda kannad, telefon on vait. Kui kasutad mõnda kolmanda osapoole kella, ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.03.2022 21:19:47   pealkiri: Apple Watch
Kas Apple Watch'i on mõtet osta, kui iPhone'i ei kasuta?

Sa ei saa ilma. Sul peab IP olema.
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.02.2022 14:09:41   pealkiri: Apple Watch
, on küll. Ma olen seni suutnud niipalju välja mõtelda, et kuna kell peegeldab telefoni olekut, ja telefonis FB Messenger ka ei vibreeri (ning ei näe ka võimalust seda kuidagi juhtiida), siis on ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.02.2022 13:56:18   pealkiri: Apple Watch
, on küll. Ma olen seni suutnud niipalju välja mõtelda, et kuna kell peegeldab telefoni olekut, ja telefonis FB Messenger ka ei vibreeri (ning ei näe ka võimalust seda kuidagi juhtiida), siis on ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.02.2022 16:13:45   pealkiri: Apple Watch
Kas Facebook Messengeri teated peaksid kellal ka vibreerima? St SMS, kõne jms kõik kenasti vibreerivad ka, FB Messengeri puhul ilmub see punane mumm ainult, ei vibreeri. Ei oska nagu kusagil mingeid ...
  teema: Kommenteerimine: yerba
Sebastian

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2022 08:25:10   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostis monitori. Tore tegelane, soovitan!
  teema: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Sebastian

vastuseid: 432
vaadatud: 231814

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.02.2022 07:57:36   pealkiri: [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu
Soetasin ka endale Switchi. Varem oli PS(sh 5 versioon) ja Xboxid. Samas on olemas piisavalt võimekas PC koos puldiga, nii et PS ja Xbox eraldi pigem olid vaid rahakoti tühjendajad- sisu poolest ain ...
  teema: Apple Watch
Sebastian

vastuseid: 1332
vaadatud: 439296

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.01.2022 17:39:59   pealkiri: Apple Watch
Ma neid AW kaitseklaase vaatasin, Eestist väga saada 7nda seeriale ei ole, Amazonis ka valik veel selline kesine. Parema meelega paneks ise ka AW ja IP peale kaitsekile/klaasi, kuid siis Eestis ja ko ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.