Avaleht
otsing leidis 36 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Sandm4N
Sandm4N

vastuseid: 5
vaadatud: 3710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2007 15:33:52   pealkiri: Kommenteerimine: Sandm4N
Vahetasin kasutajat, uus kasutaja
  teema: Kommenteerimine: aer0x
Sandm4N

vastuseid: 17
vaadatud: 10136

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2007 20:38:55   pealkiri: Kommenteerimine: aer0x
Ostsin talt protsessori, soovitan
  teema: Need For Speed: Carbon
Sandm4N

vastuseid: 3286
vaadatud: 521078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2006 00:20:51   pealkiri: Need For Speed: Carbon
Tere, tekkis selline probleem et NFS Carboni mängimisel ei kuvata tekstuure korralikult. On vaid valged kastikesed ja muu jama.
Pilt kah:
http://img208.imageshack.us/img208/5306/jammips9.jpg
Mille ...
  teema: Mobiili helinate Req/Offer
Sandm4N

vastuseid: 1407
vaadatud: 404128

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.10.2006 22:49:50   pealkiri: Mobiili helinate Req/Offer
Teab keegi kust saaks filmi Crank (Adrenaliin) peategelase helinat? Sobib mistahes formaat.
  teema: Mobiili programmide Req/Offer
Sandm4N

vastuseid: 396
vaadatud: 131306

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.10.2006 17:22:48   pealkiri: Mobiili programmide Req/Offer
Äkki on kellelgi anda Eesti-Inglise või/ja Eesti-Saksa sõnastikku .jar formaadis? Telefoniks SE K310i
  teema: Mobiili mängude Req/Offer
Sandm4N

vastuseid: 744
vaadatud: 210091

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.09.2006 22:56:26   pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer
No too näiteid mõndadest huvitavamatest. Saaksid kuhugi üles ka panna?

Veel tahaks teada kas on olemas selliseid mänge, mida saab IR kaudu mängida. Kui jah, siis kust saaks neid icon_smile.gif
  teema: Mobiili mängude Req/Offer
Sandm4N

vastuseid: 744
vaadatud: 210091

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.09.2006 17:38:17   pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer
Sellisele pole midagi anda. Pakkuda on 128x160 mänge, SE K500i omi.Milliseid? Oleks soovi icon_razz1.gif
  teema: Sony Ericsson K310i - Ei pääse GPRSi
Sandm4N

vastuseid: 7
vaadatud: 5287

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.09.2006 17:00:24   pealkiri: Sony Ericsson K310i - Ei pääse GPRSi
Seaded -> Side -> Andmeside -> Andmeside Kontod -> EMT WAP G -> APN = wap2.emt.ee (kõigil EMT kõnekaartidel on see)
Seaded -> Side -> Andmeside -> Andmeside Kontod -> EMT ...
  teema: Sony Ericsson K310i - Ei pääse GPRSi
Sandm4N

vastuseid: 7
vaadatud: 5287

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.09.2006 15:27:22   pealkiri: Sony Ericsson K310i - Ei pääse GPRSi
GPRSib ikka. Sain juba korda icon_smile.gif
  teema: Sony Ericsson K310i - Ei pääse GPRSi
Sandm4N

vastuseid: 7
vaadatud: 5287

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.09.2006 11:50:18   pealkiri: Sony Ericsson K310i - Ei pääse GPRSi
Olen EMT ratemobiili kasutaja. GPRS seaded ei taha SMS'iga kohale tulla, klienditeenindaja saatis ka mulle ühed, needki kadusid musta auku. Ja emt lehel olevad seaded ka ei sobi. Äkki leidub siin fo ...
  teema: Kommenteerimine: Sandm4N
Sandm4N

vastuseid: 5
vaadatud: 3710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2006 13:19:59   pealkiri: Kommenteerimine: Sandm4N
icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: antikas
Sandm4N

vastuseid: 74
vaadatud: 26013

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2006 13:19:03   pealkiri: Kommenteerimine: antikas
Vahetasime kõvakettaid. Positiivne tüüp beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: yoyoo
Sandm4N

vastuseid: 29
vaadatud: 19176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2006 19:42:05   pealkiri: Kommenteerimine: yoyoo
Müüs mulle monitori. Kaup korralik ja diil kiire beer_yum.gif
  teema: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Sandm4N

vastuseid: 15
vaadatud: 7088

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 25.02.2006 14:33:09   pealkiri: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Ma ei pääse kuidagi rajale ligi. Seal neediga nupu küljes kinni ju.
  teema: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Sandm4N

vastuseid: 15
vaadatud: 7088

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.02.2006 23:22:23   pealkiri: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Ma küll puhkusin ja ähkisin ja sain tolmu minema, kuid sellest vist ei piisanud. Või on teil oma meetodid poteka puhastamiseks?
  teema: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Sandm4N

vastuseid: 15
vaadatud: 7088

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.02.2006 19:09:58   pealkiri: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Saaks ikka hakkama, kui õige "potekas" leida..
  teema: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Sandm4N

vastuseid: 15
vaadatud: 7088

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.02.2006 17:20:52   pealkiri: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Potekas ehk ... ?
Kas sa tahad öelda, et pean uue selle regulaatori panema?
  teema: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Sandm4N

vastuseid: 15
vaadatud: 7088

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.02.2006 16:16:10   pealkiri: Creative Inspire P380 Heliregulaator
Probleem tekkis umbes peale pooleaastast kõlarite aktiivset kasutamist. Nimelt kui hakkan heliregulaatorit näppima (valjemaks/vaiksemaks keerama), siis tekib selline ragisev heli. Vahel, helitugevus ...
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.11.2005 14:24:04   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Tahaks kasutatud, ehk tuleb kõige odavam välja. Sest raha pole jalaga segada..
  teema: Kõvaketta jagamine kaheks?
Sandm4N

vastuseid: 21
vaadatud: 7039

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.11.2005 13:21:08   pealkiri: Kõvaketta jagamine kaheks?
Tegin formati ära. Hektel on selline probleem: Ma tegin kaks partitsiooni. Üks 6GB teine 74GB. Windows on 6GB peal. Pidevalt tuleb kiri, et ketas on täis. Sest kõik desktop ja värgid tulevad D: ( ...
  teema: Kõvaketta jagamine kaheks?
Sandm4N

vastuseid: 21
vaadatud: 7039

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.11.2005 16:47:49   pealkiri: Kõvaketta jagamine kaheks?
Kas ma valin kettatüübiks Primary või Logical?
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2005 16:02:02   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Ok. Suured tänud. Viimane küsimus teile: Kust oleks parim variant seda osta?
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2005 15:37:53   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Hetkel pole siin midagi müügil icon_sad.gif
aga ikkagi mis see PC3200 seal taga tähendab?
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2005 15:34:13   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Aga kas selline asi on võimalik? Et praegu ostan nt 512 mb. Ja jätan alles ka oma vana 256. Mis ma selle jaoks tegema pean?

Kust ma tean millist RAM valida? Kas SDRAM või DDRAM Mis neil vahet o ...
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.11.2005 13:08:36   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Kas kasutatud ram on sama hea, kui ta on uuest peast? Kui ei siis miks?
  teema: Kõvaketta jagamine kaheks?
Sandm4N

vastuseid: 21
vaadatud: 7039

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.11.2005 11:56:07   pealkiri: Kõvaketta jagamine kaheks?
AGa kas peale seda saan nii formatit teha, et jätan vajaliud failid alles?
  teema: Kõvaketta jagamine kaheks?
Sandm4N

vastuseid: 21
vaadatud: 7039

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.11.2005 23:45:58   pealkiri: Kõvaketta jagamine kaheks?
Kui formatit teen onju. Siis panen sealt delete partition, siis teeb formati ära. Aga sealt kuskilt sai neid uusi ka teha, siis teen veel ühe. Aga kui suure ma selle umbes teen? Et mahux XP peale ja ...
  teema: Kõvaketta jagamine kaheks?
Sandm4N

vastuseid: 21
vaadatud: 7039

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.11.2005 23:21:26   pealkiri: Kõvaketta jagamine kaheks?
Tere. Oleks siis vaja sellist asja teha, et panna vajalikud süsteemifailid ühele kõvaketta poolele ja programmide failid jne panna teisele kõvaketta poolele. Tulekul on Format C: Ja tahtsin teada, ...
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2005 23:48:21   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Et siis
DDRAM 1GB
Videokaart
Palju see kokku läheks??
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2005 23:30:17   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Sellest ma tahakski ettekujutust saada. Kui paljuga ma peaks arvestama ja koguma. Ma arvan et mitte üle 4k ikkagi.. Ükshaaval hakkaks neid juppe ostma, lõpuks saaks kokku. Mulle öeldi, et protsess ...
  teema: Celeron D Tuunimine
Sandm4N

vastuseid: 18
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.11.2005 22:24:57   pealkiri: Celeron D Tuunimine
Tahaks siis tuunida oma kasti heaks mänguvõimeliseks arvutiks. Raha eriti kuhjaga pole, seega tuleks arvestada odavamaid variante. Võimalusel võin ise ka midagi teie soovitusel "ehitada". Summary: ...
  teema: Laptopi VGA
Sandm4N

vastuseid: 14
vaadatud: 2324

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.11.2005 18:46:01   pealkiri: Laptopi VGA
suur tänu, sain abi Joosep8 tekstist ja kõigilt teistelt ka. Tänan icon_smile.gif
  teema: Laptopi VGA
Sandm4N

vastuseid: 14
vaadatud: 2324

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.11.2005 00:24:58   pealkiri: Laptopi VGA
Asi on selles, et osteti läpakas EMTst. Kliendile on vaja ära seletada, miks see mälu on väiksem, kui ta oli märgitud ostu ajal.
  teema: Laptopi VGA
Sandm4N

vastuseid: 14
vaadatud: 2324

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.11.2005 23:16:51   pealkiri: Laptopi VGA
Osteti EMT-st Laptop. Kodukal olevates andmetes oli kirjas, et tal on VGA 128Mb (jagatud), kuid kui vaadata Properties alt, siis näidatakse, et VGA mälu on 32MB. Mis peaks tegema? Mis tähendab see ...
  teema: Runescape
Sandm4N

vastuseid: 2842
vaadatud: 540906

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2005 10:34:10   pealkiri: Runescape
MA olin lvl 71
  teema: Runescape
Sandm4N

vastuseid: 2842
vaadatud: 540906

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2005 23:24:03   pealkiri: Runescape
Hmh mõttetu mäng tõesti.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.