|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: O: Razer Hydra ja PS4 mänge võib ka pakkuda :: Konsoolide lisaseadmed |
Ruutjuur
vastuseid: 2
vaadatud: 380
|
foorum: Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus postitatud: 06.06.2026 11:59:26 pealkiri: Razer Hydra ja PS4 mänge võib ka pakkuda |
| NHL19 10.- |
teema: Kommenteerimine: oxxike |
Ruutjuur
vastuseid: 3
vaadatud: 422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2026 20:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: oxxike |
| Müüs SSD. Eeskujulik müüja, saatis pakiautomaati, korralikult pakitud. |
teema: Kommenteerimine: Konks |
Ruutjuur
vastuseid: 39
vaadatud: 18328
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2026 23:19:49 pealkiri: Kommenteerimine: Konks |
| Müüs GPU, kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: deluxa3 |
Ruutjuur
vastuseid: 69
vaadatud: 5512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2026 23:55:58 pealkiri: Kommenteerimine: deluxa3 |
| Müüs emaplaadi. Käest kätte. Kõik OK |
teema: Kommenteerimine: K3ndu |
Ruutjuur
vastuseid: 129
vaadatud: 54155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2026 23:50:55 pealkiri: Kommenteerimine: K3ndu |
| Müüs SSD ketta. Kõik sujus. Käest-kätte |
teema: Kommenteerimine: romax11 |
Ruutjuur
vastuseid: 231
vaadatud: 44033
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2026 00:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: romax11 |
| Müüs SSD ketta. Käest kätte, sujuv tehing. |
teema: Kommenteerimine: mekumen |
Ruutjuur
vastuseid: 30
vaadatud: 4280
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2026 17:37:24 pealkiri: Kommenteerimine: mekumen |
| Müüs prose jahuti, käest kätte, sujuv tehing. |
teema: Kommenteerimine: DeusAct |
Ruutjuur
vastuseid: 4
vaadatud: 390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2026 19:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: DeusAct |
| Müüs emaplaadi ja cpu. Käest kätte, tehing kiire ja sujuv. |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
Ruutjuur
vastuseid: 825
vaadatud: 117410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2025 20:39:53 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
| Müüs SSD ketta. Käest kätte, sujuv tehing. |
teema: Kommenteerimine: krljoosepk |
Ruutjuur
vastuseid: 1
vaadatud: 396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2025 10:32:06 pealkiri: Kommenteerimine: krljoosepk |
| Müüs arvutikomponente. Käest-kätte, sujuv tehing. |
teema: Kommenteerimine: sorokin |
Ruutjuur
vastuseid: 5
vaadatud: 2645
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2025 20:17:49 pealkiri: Kommenteerimine: sorokin |
| Müüs Iphone, käest kätte, kõik OK |
teema: Kommenteerimine: karljarva |
Ruutjuur
vastuseid: 24
vaadatud: 5086
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2025 23:12:08 pealkiri: Cpu |
| Müüs CPU. Kõik korrektne |
teema: Kommenteerimine: johnnyp |
Ruutjuur
vastuseid: 1
vaadatud: 246
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2025 23:02:08 pealkiri: Kommenteerimine: johnnyp |
| Müüs GPU, käest kätte, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: l22ne |
Ruutjuur
vastuseid: 25
vaadatud: 3596
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2025 22:37:27 pealkiri: Kommenteerimine: l22ne |
| Müüs GPU ja cooleri. Kõik OK. Pakkimise eest boonuspunktid |
teema: Kommenteerimine: LunaticDmx |
Ruutjuur
vastuseid: 88
vaadatud: 18715
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2025 22:23:55 pealkiri: Kommenteerimine: LunaticDmx |
| Müüs GPU. Kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: Delta |
Ruutjuur
vastuseid: 140
vaadatud: 47993
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2025 23:14:41 pealkiri: Kommenteerimine: Delta |
| Ostsin GPU. Kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: -HeiS- |
Ruutjuur
vastuseid: 83
vaadatud: 11809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2025 14:47:22 pealkiri: Kommenteerimine: -HeiS- |
| Kaup kiire ja korralik |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Ruutjuur
vastuseid: 1023
vaadatud: 355723
|
foorum: Jahutus postitatud: 24.01.2021 19:18:35 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Terv
Äkki oskab keegi aidata - mure selliste ventikatega: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Thermaltake-Riing-12-LED-RGB-120x120x25mm-502690
Nimelt pandud kastile lisaks kaks Thermaltake ... |
teema: Rust |
Ruutjuur
vastuseid: 1170
vaadatud: 322853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2015 18:42:44 pealkiri: Rust |
| Kindlasti ei ole see normaalne. Oled mängus video seadeid siia-sinna sättida proovinud, F2 nupu alt vist tuli. Vaata kindlasti, et nvidia paneelist jookseks mäng ikka võimsama kaardi pealt. Minul ... |
teema: Kommenteerimine: Tonsor |
Ruutjuur
vastuseid: 35
vaadatud: 15384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2015 20:19:41 pealkiri: Kommenteerimine: Tonsor |
Ostis sülearvuti. Kõik sujus!  |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ruutjuur
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534107
|
foorum: Parem HV postitatud: 23.01.2015 18:20:58 pealkiri: Teema -:Acer Aspire v3-771G:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Acer Aspire v3-771G
Selgitus : muuta müügihind alghinna vastu AH: 320.- |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Ruutjuur
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534107
|
foorum: Parem HV postitatud: 11.01.2015 12:15:44 pealkiri: Teema -:Acer Aspire v3-771G:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Acer Aspire v3-771G
Selgitus : Palun muuta hind 360.- peale. Tänan |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2014 22:23:35 pealkiri: Assetto Corsa |
| Üle nädala oleks minu arvates mõistlikum |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Ruutjuur
vastuseid: 3918
vaadatud: 659613
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.12.2014 20:56:51 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Parandan oma varasemat postitust. Mõtlesin võrrelda ikkagi GTX850M DDR3 vs GT750M DDR5, mitte 730M. Peamine kõhklus ongi selles, et GTX850M on DDR3 mäluga ja vanem 750M DDR5 mäluga. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Ruutjuur
vastuseid: 3918
vaadatud: 659613
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.12.2014 14:28:00 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
| Kiire küsimus teadjamatele: Kumba videokaarti eelistada sülearvutil, kui kõik muud komponendid on samad, kas GTX850M DDR3 mäluga või GT750M DDR5 mäluga |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2014 21:32:54 pealkiri: Assetto Corsa |
Esimene mulje uuendusest väga positiivne! Input lag täielikult kadunud, fps paranenud ja SPA on uskumatult mõnus  |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2014 18:04:58 pealkiri: Assetto Corsa |
Oskab keegi öelda kuidas roolil "input lag"-ist lahti saada. Rooliks vanahea DFP
sain asjale lahenduse fps cap 50 peale sättides |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.07.2014 11:08:10 pealkiri: Assetto Corsa |
35.- ainuke hind millega mängu saab ?
nägin kellegi kasutaja signatuuris pakkumas ka 13€ aga kahjuks ei mäleta mis kasutajanimi oli |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2014 22:09:47 pealkiri: Assetto Corsa |
7. If You’re Experiencing Input Lag
Check to see what the following options are set at: Fullscreen Rendering – checked
Go to the AC folder, usually located at by default: SteamApps\common\ ... |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2014 17:55:44 pealkiri: Assetto Corsa |
| Oskab keegi öelda kuidas roolil "input lag"-ist lahti saada. Rooliks vanahea DFP |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2014 10:37:16 pealkiri: Assetto Corsa |
Võtsin ka ligi, eks kui aega leiab, proovin ära  |
teema: Heade hindade teema |
Ruutjuur
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2014 20:30:11 pealkiri: Heade hindade teema |
| steam müük käimas tänasest kuni 30.juunini. Jõudu! |
teema: Assetto Corsa |
Ruutjuur
vastuseid: 443
vaadatud: 156540
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2014 19:42:12 pealkiri: Assetto Corsa |
| Plaanis siis liikuda LFS.i pealt mõne uue simulaator stiilis mängu peale. Kas pigem eelistada Proj. CARS või Assettot? |
teema: Insurgency |
Ruutjuur
vastuseid: 84
vaadatud: 26530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2014 19:41:05 pealkiri: Insurgency |
| kinguinis 6 EUR oli mingi hetk |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Ruutjuur
vastuseid: 3918
vaadatud: 659613
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2014 19:39:49 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Terv.
Loodan, et kirjutan õiges teemas, aga mure sellise läpakaga: Acer Aspire v3-771g, kus prose: i7 3630QM , video GT 730M 4gb, ram 8gb, ekraan 17''. Nimelt mureks vilets jõudlus videokaard ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Ruutjuur
vastuseid: 2128
vaadatud: 913756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2014 14:07:25 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
| Väike vidin tasuta: Originsis handgun shortuct BF4-le tasuta hetkel saadaval |
teema: Arma 3 |
Ruutjuur
vastuseid: 2018
vaadatud: 475181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2014 18:50:13 pealkiri: Arma 3 |
| kas õhtuti sõda teeb veel? |
teema: DayZ |
Ruutjuur
vastuseid: 1690
vaadatud: 428831
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2014 15:28:30 pealkiri: DayZ |
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS
...
Kõige suurem FPSi võit peaks SinuKasutaja.DayZProfile failis tulema "sceneC ... |
teema: DayZ |
Ruutjuur
vastuseid: 1690
vaadatud: 428831
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.01.2014 22:40:09 pealkiri: DayZ |
Keda kimbutab ikka madal fps ( va. Cherno ) võib proovida launch parameterit -winxp , minul andis +10 fps , jälle mängitav
Mul launch parameetrid
-nosplash -nointro -noPause -cpuCount=2 - ... |
teema: DayZ |
Ruutjuur
vastuseid: 1690
vaadatud: 428831
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2014 22:00:40 pealkiri: DayZ |
Keda kimbutab ikka madal fps ( va. Cherno ) võib proovida launch parameterit -winxp , minul andis +10 fps , jälle mängitav  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Ruutjuur
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.11.2013 13:17:07 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| kes pole veel näinud: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lIktJMpoRCM[/youtube] |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2013 00:31:02 pealkiri: Battlefield 4 |
| Ma ei tea kas olen mina hull või ... meenutab mängu tunnetus ning mapid bad company 2 vietnami... kohati nagu päris 1:1... ilmselt on asi minus ja selles, et mängin med sätetel ( bf4 ultra shiny ... |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2013 21:47:38 pealkiri: Battlefield 4 |
| nuja, pilt virvendab suvalisi värve. ilmselt vajab nvidia viimaseid drivereid, mis dayz tuksi keerab minu jaoks... kumb valida... |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2013 19:04:40 pealkiri: Battlefield 4 |
võtsin ka mängu ligi, tirib alla, varsti proovib ära kuidas betaga võrreldes on...  |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2013 22:21:13 pealkiri: Battlefield 4 |
| nii, sain natuke abi oma muredele. esiteks tundus tõesti 90 fov nügimise vastu aitavat. lisaks panin bf4.exe priority realtime, mis kaotas ära suuremad fps dropid, AGA tekkis audioga mingi jama, et ... |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2013 12:24:10 pealkiri: Battlefield 4 |
| proovisin ka nüüd uue patchiga ära, aga ei ole minu jaoks midagi muutunud, samamoodi fps dropid ja pole vahet mis seadetega mängida. ju on ikka raal liiga lahja, kuumeneb üle vms. muidu kas 450mh ... |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2013 18:48:01 pealkiri: Battlefield 4 |
Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?
RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ' ... |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2013 09:43:18 pealkiri: Battlefield 4 |
Nvidia omanikele soovitus, kasutada 320.49 WHQL draiverit Win 7. Õhtul proovib ära. Pidavat tõmblemise ära siluma.
minu jaoks ei aidanud  |
teema: Battlefield 4 |
Ruutjuur
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.10.2013 20:11:57 pealkiri: Battlefield 4 |
| Ei tea, mul jookseb tänasest mäng väga halvasti, consta fps dropid ja stutter, nagu oleks network lag, aga fps ka langeb. vahet pole mis resoga või mis seadetega, ikka paneb lampi fps 20 peale kui ... |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Ruutjuur
vastuseid: 2128
vaadatud: 913756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2013 19:55:02 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Ära anda:
1.Dead Space (Origin)(Steami key läinud)
2.Burnout paradise (Origin)
3.Crysis 2 (Origin)
4.Medal of Honor (Origin)
5.Mirrors Edge (Origin/Steam)
6.Command & Conquer: Red Alert ... |
| |