Avaleht
otsing leidis 65 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: O: Razer Hydra ja PS4 mänge võib ka pakkuda :: Konsoolide lisaseadmed
Ruutjuur

vastuseid: 2
vaadatud: 380

sõnumfoorum: Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus   postitatud: 06.06.2026 11:59:26   pealkiri: Razer Hydra ja PS4 mänge võib ka pakkuda
NHL19 10.-
  teema: Kommenteerimine: oxxike
Ruutjuur

vastuseid: 3
vaadatud: 422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2026 20:50:20   pealkiri: Kommenteerimine: oxxike
Müüs SSD. Eeskujulik müüja, saatis pakiautomaati, korralikult pakitud.
  teema: Kommenteerimine: Konks
Ruutjuur

vastuseid: 39
vaadatud: 18328

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2026 23:19:49   pealkiri: Kommenteerimine: Konks
Müüs GPU, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: deluxa3
Ruutjuur

vastuseid: 69
vaadatud: 5512

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.04.2026 23:55:58   pealkiri: Kommenteerimine: deluxa3
Müüs emaplaadi. Käest kätte. Kõik OK
  teema: Kommenteerimine: K3ndu
Ruutjuur

vastuseid: 129
vaadatud: 54155

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2026 23:50:55   pealkiri: Kommenteerimine: K3ndu
Müüs SSD ketta. Kõik sujus. Käest-kätte
  teema: Kommenteerimine: romax11
Ruutjuur

vastuseid: 231
vaadatud: 44033

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.01.2026 00:09:11   pealkiri: Kommenteerimine: romax11
Müüs SSD ketta. Käest kätte, sujuv tehing.
  teema: Kommenteerimine: mekumen
Ruutjuur

vastuseid: 30
vaadatud: 4280

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2026 17:37:24   pealkiri: Kommenteerimine: mekumen
Müüs prose jahuti, käest kätte, sujuv tehing.
  teema: Kommenteerimine: DeusAct
Ruutjuur

vastuseid: 4
vaadatud: 390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2026 19:10:23   pealkiri: Kommenteerimine: DeusAct
Müüs emaplaadi ja cpu. Käest kätte, tehing kiire ja sujuv.
  teema: Kommenteerimine: Voyage
Ruutjuur

vastuseid: 825
vaadatud: 117410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2025 20:39:53   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Müüs SSD ketta. Käest kätte, sujuv tehing.
  teema: Kommenteerimine: krljoosepk
Ruutjuur

vastuseid: 1
vaadatud: 396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2025 10:32:06   pealkiri: Kommenteerimine: krljoosepk
Müüs arvutikomponente. Käest-kätte, sujuv tehing.
  teema: Kommenteerimine: sorokin
Ruutjuur

vastuseid: 5
vaadatud: 2645

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2025 20:17:49   pealkiri: Kommenteerimine: sorokin
Müüs Iphone, käest kätte, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: karljarva
Ruutjuur

vastuseid: 24
vaadatud: 5086

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2025 23:12:08   pealkiri: Cpu
Müüs CPU. Kõik korrektne
  teema: Kommenteerimine: johnnyp
Ruutjuur

vastuseid: 1
vaadatud: 246

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2025 23:02:08   pealkiri: Kommenteerimine: johnnyp
Müüs GPU, käest kätte, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: l22ne
Ruutjuur

vastuseid: 25
vaadatud: 3596

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2025 22:37:27   pealkiri: Kommenteerimine: l22ne
Müüs GPU ja cooleri. Kõik OK. Pakkimise eest boonuspunktid
  teema: Kommenteerimine: LunaticDmx
Ruutjuur

vastuseid: 88
vaadatud: 18715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2025 22:23:55   pealkiri: Kommenteerimine: LunaticDmx
Müüs GPU. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: Delta
Ruutjuur

vastuseid: 140
vaadatud: 47993

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2025 23:14:41   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Ostsin GPU. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: -HeiS-
Ruutjuur

vastuseid: 83
vaadatud: 11809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2025 14:47:22   pealkiri: Kommenteerimine: -HeiS-
Kaup kiire ja korralik
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Ruutjuur

vastuseid: 1023
vaadatud: 355723

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 24.01.2021 19:18:35   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Terv

Äkki oskab keegi aidata - mure selliste ventikatega: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Thermaltake-Riing-12-LED-RGB-120x120x25mm-502690
Nimelt pandud kastile lisaks kaks Thermaltake ...
  teema: Rust
Ruutjuur

vastuseid: 1170
vaadatud: 322853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2015 18:42:44   pealkiri: Rust
Kindlasti ei ole see normaalne. Oled mängus video seadeid siia-sinna sättida proovinud, F2 nupu alt vist tuli. Vaata kindlasti, et nvidia paneelist jookseks mäng ikka võimsama kaardi pealt. Minul ...
  teema: Kommenteerimine: Tonsor
Ruutjuur

vastuseid: 35
vaadatud: 15384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2015 20:19:41   pealkiri: Kommenteerimine: Tonsor
Ostis sülearvuti. Kõik sujus! thumbs_up.gif
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Ruutjuur

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534107

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 23.01.2015 18:20:58   pealkiri: Teema -:Acer Aspire v3-771G:- vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Acer Aspire v3-771G
Selgitus : muuta müügihind alghinna vastu AH: 320.-
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Ruutjuur

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534107

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 11.01.2015 12:15:44   pealkiri: Teema -:Acer Aspire v3-771G:- vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Acer Aspire v3-771G
Selgitus : Palun muuta hind 360.- peale. Tänan
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.12.2014 22:23:35   pealkiri: Assetto Corsa
Üle nädala oleks minu arvates mõistlikum
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Ruutjuur

vastuseid: 3918
vaadatud: 659613

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.12.2014 20:56:51   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Parandan oma varasemat postitust. Mõtlesin võrrelda ikkagi GTX850M DDR3 vs GT750M DDR5, mitte 730M. Peamine kõhklus ongi selles, et GTX850M on DDR3 mäluga ja vanem 750M DDR5 mäluga.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Ruutjuur

vastuseid: 3918
vaadatud: 659613

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.12.2014 14:28:00   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Kiire küsimus teadjamatele: Kumba videokaarti eelistada sülearvutil, kui kõik muud komponendid on samad, kas GTX850M DDR3 mäluga või GT750M DDR5 mäluga
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2014 21:32:54   pealkiri: Assetto Corsa
Esimene mulje uuendusest väga positiivne! Input lag täielikult kadunud, fps paranenud ja SPA on uskumatult mõnus thumbs_up.gif
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2014 18:04:58   pealkiri: Assetto Corsa
Oskab keegi öelda kuidas roolil "input lag"-ist lahti saada. Rooliks vanahea DFP

sain asjale lahenduse fps cap 50 peale sättides
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2014 11:08:10   pealkiri: Assetto Corsa
35.- ainuke hind millega mängu saab ?
nägin kellegi kasutaja signatuuris pakkumas ka 13€ aga kahjuks ei mäleta mis kasutajanimi oli
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2014 22:09:47   pealkiri: Assetto Corsa
7. If You’re Experiencing Input Lag

Check to see what the following options are set at: Fullscreen Rendering – checked

Go to the AC folder, usually located at by default: SteamApps\common\ ...
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2014 17:55:44   pealkiri: Assetto Corsa
Oskab keegi öelda kuidas roolil "input lag"-ist lahti saada. Rooliks vanahea DFP
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2014 10:37:16   pealkiri: Assetto Corsa
Võtsin ka ligi, eks kui aega leiab, proovin ära icon_wink.gif
  teema: Heade hindade teema
Ruutjuur

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2014 20:30:11   pealkiri: Heade hindade teema
steam müük käimas tänasest kuni 30.juunini. Jõudu!
  teema: Assetto Corsa
Ruutjuur

vastuseid: 443
vaadatud: 156540

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2014 19:42:12   pealkiri: Assetto Corsa
Plaanis siis liikuda LFS.i pealt mõne uue simulaator stiilis mängu peale. Kas pigem eelistada Proj. CARS või Assettot?
  teema: Insurgency
Ruutjuur

vastuseid: 84
vaadatud: 26530

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2014 19:41:05   pealkiri: Insurgency
kinguinis 6 EUR oli mingi hetk
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Ruutjuur

vastuseid: 3918
vaadatud: 659613

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.03.2014 19:39:49   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Terv.

Loodan, et kirjutan õiges teemas, aga mure sellise läpakaga: Acer Aspire v3-771g, kus prose: i7 3630QM , video GT 730M 4gb, ram 8gb, ekraan 17''. Nimelt mureks vilets jõudlus videokaard ...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Ruutjuur

vastuseid: 2128
vaadatud: 913756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2014 14:07:25   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Väike vidin tasuta: Originsis handgun shortuct BF4-le tasuta hetkel saadaval
  teema: Arma 3
Ruutjuur

vastuseid: 2018
vaadatud: 475181

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2014 18:50:13   pealkiri: Arma 3
kas õhtuti sõda teeb veel?
  teema: DayZ
Ruutjuur

vastuseid: 1690
vaadatud: 428831

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2014 15:28:30   pealkiri: DayZ
Mis jama see on? i7 4700MQ prose, GeForce GTX 765M, SSD ja DayZ jookseb kõige madalamate setingutega 15 fps? BS


...
Kõige suurem FPSi võit peaks SinuKasutaja.DayZProfile failis tulema "sceneC ...
  teema: DayZ
Ruutjuur

vastuseid: 1690
vaadatud: 428831

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.01.2014 22:40:09   pealkiri: DayZ
Keda kimbutab ikka madal fps ( va. Cherno ) võib proovida launch parameterit -winxp , minul andis +10 fps , jälle mängitav icon_smile.gif
Mul launch parameetrid icon_biggrin.gif
-nosplash -nointro -noPause -cpuCount=2 - ...
  teema: DayZ
Ruutjuur

vastuseid: 1690
vaadatud: 428831

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.01.2014 22:00:40   pealkiri: DayZ
Keda kimbutab ikka madal fps ( va. Cherno ) võib proovida launch parameterit -winxp , minul andis +10 fps , jälle mängitav icon_smile.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Ruutjuur

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054269

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2013 13:17:07   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
kes pole veel näinud: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lIktJMpoRCM[/youtube]
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.11.2013 00:31:02   pealkiri: Battlefield 4
Ma ei tea kas olen mina hull või ... meenutab mängu tunnetus ning mapid bad company 2 vietnami... kohati nagu päris 1:1... ilmselt on asi minus ja selles, et mängin med sätetel ( bf4 ultra shiny ...
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2013 21:47:38   pealkiri: Battlefield 4
nuja, pilt virvendab suvalisi värve. ilmselt vajab nvidia viimaseid drivereid, mis dayz tuksi keerab minu jaoks... kumb valida...
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.11.2013 19:04:40   pealkiri: Battlefield 4
võtsin ka mängu ligi, tirib alla, varsti proovib ära kuidas betaga võrreldes on... beer_yum.gif
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2013 22:21:13   pealkiri: Battlefield 4
nii, sain natuke abi oma muredele. esiteks tundus tõesti 90 fov nügimise vastu aitavat. lisaks panin bf4.exe priority realtime, mis kaotas ära suuremad fps dropid, AGA tekkis audioga mingi jama, et ...
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2013 12:24:10   pealkiri: Battlefield 4
proovisin ka nüüd uue patchiga ära, aga ei ole minu jaoks midagi muutunud, samamoodi fps dropid ja pole vahet mis seadetega mängida. ju on ikka raal liiga lahja, kuumeneb üle vms. muidu kas 450mh ...
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2013 18:48:01   pealkiri: Battlefield 4
Loodad et ei võeta ära rpg locki? Mis loogika järgi küll RPG lockib? Täiesti lamp ju. Mis javelinil siis viga on?

RPGl on reaalselt mingi 300 erinevat laskemoona tüüpi, kindlasti leidub ka ' ...
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2013 09:43:18   pealkiri: Battlefield 4
Nvidia omanikele soovitus, kasutada 320.49 WHQL draiverit Win 7. Õhtul proovib ära. Pidavat tõmblemise ära siluma.

minu jaoks ei aidanud icon_sad.gif
  teema: Battlefield 4
Ruutjuur

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086285

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.10.2013 20:11:57   pealkiri: Battlefield 4
Ei tea, mul jookseb tänasest mäng väga halvasti, consta fps dropid ja stutter, nagu oleks network lag, aga fps ka langeb. vahet pole mis resoga või mis seadetega, ikka paneb lampi fps 20 peale kui ...
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Ruutjuur

vastuseid: 2128
vaadatud: 913756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2013 19:55:02   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Ära anda:

1.Dead Space (Origin)(Steami key läinud)
2.Burnout paradise (Origin)
3.Crysis 2 (Origin)
4.Medal of Honor (Origin)
5.Mirrors Edge (Origin/Steam)
6.Command & Conquer: Red Alert ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.