Avaleht
otsing leidis 153 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...
Robot

vastuseid: 16
vaadatud: 6347

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.05.2003 14:22:47   pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...

öeldes, et mersu on hea, ei tähenda et a la Audi ei ole.

Kellele on kellele mitte, igayks vastavalt oma kohale yhiskonnas. icon_razz1.gif
  teema: l6petage see temp. m66tmine
Robot

vastuseid: 37
vaadatud: 11139

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.05.2003 19:16:30   pealkiri: l6petage see temp. m66tmine
Minuarust igasugused kuumenemised ei tohiks tanapaeval enam mingisugune probleem
olla, see rohkem Inteli fannide voi laste sonimine kellele issi cooleri raha ei anna. icon_biggrin.gif
Vesijahutus on muutunud lai ...
  teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...
Robot

vastuseid: 16
vaadatud: 6347

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.05.2003 11:55:24   pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...

Suured tänud, et asja nii "lihtsalt" ära seletasid. Oskad sa selle teksti nüüd maakeelde ka
tõlkida, ma loll ei saanud hästi asjale pihta.

Ma poline linnainime ja paraku liigagi urbanisee ...
  teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...
Robot

vastuseid: 16
vaadatud: 6347

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.05.2003 11:36:51   pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...
Emaplaatidest ei maksa muid firmasi vaadata kui ASUS ja ABIT, isegi soomlased ei osta
muud.

Kas Epox- i emaplaate ka mitte?

Idealistlik maailmavaade on alati elujoulisem kui materialistlik, kun ...
  teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...
Robot

vastuseid: 16
vaadatud: 6347

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.05.2003 11:20:52   pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ...
Emaplaatidest ei maksa muid firmasi vaadata kui ASUS ja ABIT, isegi soomlased ei osta
muud.
  teema: l6petage see temp. m66tmine
Robot

vastuseid: 37
vaadatud: 11139

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.05.2003 20:21:20   pealkiri: l6petage see temp. m66tmine
Stabiilsus tahendab seda et reaalsed parameetrid ja settingud on tunduva varuga lubatutest
ehk kriitilistest. Naiteks Inteli serverid teevad niivord kova larmi et lausa vastik hakkab.
Pohjuseks on ...
  teema: l6petage see temp. m66tmine
Robot

vastuseid: 37
vaadatud: 11139

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.05.2003 14:24:34   pealkiri: l6petage see temp. m66tmine
kodanik robot: pada paned veidi. 60c peale amd eriti ei köhigi.

....aga kes siis köhib? icon_biggrin.gif Mul savi mis Su masin teeb.
  teema: Piraatlus ja ülereageerimine.
Robot

vastuseid: 72
vaadatud: 18712

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.05.2003 10:21:44   pealkiri: Piraatlus ja ülereageerimine.
Niisiis räägime seadustest pättide ja kuritegevuse paradiisis-riigis - lahe, groteskne, hyperrealism, n o r m a a l n e. icon_biggrin.gif
  teema: l6petage see temp. m66tmine
Robot

vastuseid: 37
vaadatud: 11139

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.05.2003 21:54:34   pealkiri: Re: l6petage see temp. m66tmine
muud enam ei kuulegi, a'la kas ikka 35 v6i 39 kraadi on 6ige jne. sellest on küll juba juttu olnud, aga n2rige seda:
http://www.heatsink-guide.com/maxtemp.htm


Pole motet tuua siia linke mingitel ...
  teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 4070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.04.2003 22:39:12   pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Kas Hercules ja PowerColor Radeon 9500Pro 128 on sama Bios või erinev?

Kindlasti erinev peamiselt just nende nimetuste kohapealt aga see ei muuda asja.
  teema: Hea moni?
Robot

vastuseid: 10
vaadatud: 3993

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 22:54:00   pealkiri: Hea moni?
Mul oli enne koguaeg molu 100Hz, kuid kuna märkasin, et 85Hz juures on pilt parem, siis panin pildi 85Hz'le. Alguses natuke väreles küll, kuid nüüd ei saa enam aru (silmad harjusid ära)! Arvan s ...
  teema: Athlon XP 1600+ overclock
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 3912

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2003 22:41:10   pealkiri: Re: Athlon XP 1600+ overclock

Miks sa nii karmilt arvad?
7VAX määratleb ainult kolm vahemiku algust ära, 100; 133 ja 166. Igast nendest ülespoole saab jälle sammhaaval ronima hakata.
Pole seal midagi tõsta tarvis....

...
  teema: Athlon XP 1600+ overclock
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 3912

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2003 21:38:39   pealkiri: Re: Athlon XP 1600+ overclock

Palominodel olid samuti erinevad väljalasked nagu nüüd Tbredidel. Minul 1600+ jooksis küll ilma volte tõstmata kohe ka 166 ja veidi tõstes 172 FSB peal.

7VAX (KT400) toetab ainult 166 FSB, ...
  teema: Videokaardi radikad ja cooler?
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 8241

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 19:35:31   pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler?
Nojah, kui just klokkida on isu, eks siis pea nuputama küll midagi paremat mäludele peale. Oma Radeon 8500-l sai just Titan TTC-CUV2AB cooler originaali asemele pandud. Peamine, mis häiris oli rõv ...
  teema: Hea moni?
Robot

vastuseid: 10
vaadatud: 3993

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 18:56:00   pealkiri: Hea moni?
85Hz on VIBRA ??
Tavaliselt, et pane kaks inimest tähelegi enam 75Hz virvendust, või siis erinevalt...
Kuidas sa televiisorit vaatad ??
Mul ikka piir 85 Hz - ehk põhimõtteliselt liikumatu - 85 ...
  teema: Athlon XP 1600+ overclock
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 3912

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.04.2003 18:44:25   pealkiri: Re: Athlon XP 1600+ overclock
Oskab keegi öelda, miks ei saa Athlon 1600+ 14 ja 15 kordajat lahti(ema on MSI 745 Ultra).Siinikiirus on 133 Mhz ja volt on 1.85. Kordajatega kuni 12,5 ja 13 töötab normaalselt (1667 Mhz), paned 14 ...
  teema: Hea moni?
Robot

vastuseid: 10
vaadatud: 3993

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 18:30:16   pealkiri: Hea moni?
Kas on tosi et CTX teeb haid monitore. On ka plaanis analoogmoni soetada ja
peaks olema 17" mis kannatab vahemalt 1024x768 resol 90hz ?
85hz on ikka vastik vibra. Momendi moniga saan vaiksemal reso ...
  teema: Videokaardi radikad ja cooler?
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 8241

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 18:03:58   pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler?
Mis Herculese kaardi oma mäluradikatel häda on. Sellel kaardil, mida mina nägin olid küll kohe ilusti radikad mäludel peal (kui ma ikka õieti mäletan).

Algul (enne ostmist) arvasin ka et mis ...
  teema: Videokaardi radikad ja cooler?
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 8241

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 16:29:16   pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler?




Tundub need pildid on Zalman NZ-50'st, mis on vaiksemate mootmetega cooler kui NZ-80
ja mahub kaardile peale kui kaardi teisepoole gpu-radikas maha votta. Vahest see olekski
hea idee et osta ...
  teema: Videokaardi radikad ja cooler?
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 8241

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 15:32:47   pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler?
on sul vaja nii mäluradikaid kui gpu oma, või ainult gpu'le?

Tahaks molemaid, clokkamine jaab peamiselt malu taha, corest soltub vahem (edaspidine tostmine jaab jarjest vaiksemaks).
Tahaks midag ...
  teema: Videokaardi radikad ja cooler?
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 8241

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 14:12:55   pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler?
kõikide eelduste kohaselt peaks see zalmani imeriist sinna peale sobima küll. jahuti kinnitamiseks on augud olemas ja hercules on järginud ka ati reference disaini.

zm80-hp juhend r9x00 kaardid ...
  teema: Videokaardi radikad ja cooler?
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 8241

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.04.2003 13:38:27   pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler?
Kust voiks osta selliseid asju? Beestingus oeldi et minu Hercules R9500pro jaoks pole neil
mitte kui midagi pakkuda ja see Zalmani imekuuler ei pidavat ka sinna peale mahtuma.
Momendil sidusin niidi ...
  teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 4070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.04.2003 00:19:16   pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
robot mis biosi sa kasutasid, warp11 või nikerdasid ise ?

pmtslt vaadan et sul sama kaart ja kui töötax proovix ise ka 2ra ja teisax palju p22le sul asi kannatas kellasid keerata?

Jah, oma vi ...
  teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 4070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2003 19:15:06   pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Toenaoliselt on asi selles et nii 9500pro kui 9700pro kaartidel on sama bios, mis too kaigus
teeb kindlaks millises kaardis ta asub. Videobios tegi muudetud baidi jargi otsuse et tegemist
on R9700p ...
  teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Robot

vastuseid: 7
vaadatud: 4070

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.04.2003 18:20:46   pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash
Pead ise katsetama.
Siin on kellegi Warp11 loodud BIOS'id olemas: http://www.3dchipset.com/bios/ati/warp11/index.php

Asi tootab küll, tuleb lihtsalt yhel aadressil olev 91h muuta 90h ja see Radeo ...
  teema: PC2700 v.s. PC3200
Robot

vastuseid: 4
vaadatud: 1248

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2003 22:00:59   pealkiri: PC2700 v.s. PC3200

.........


Thanks! OK!
  teema: PC2700 v.s. PC3200
Robot

vastuseid: 4
vaadatud: 1248

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2003 21:09:26   pealkiri: PC2700 v.s. PC3200
oled kindel et sul see 2700 cl2 ei jookse?


Ei ole kindel, kuid kas mitte selle cl2 peale panemine ei vahenda stabiilsust?


enamast norm firma mälud saavad sellega vabalt hakkama


Kin ...
  teema: PC2700 v.s. PC3200
Robot

vastuseid: 4
vaadatud: 1248

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2003 19:49:59   pealkiri: PC2700 v.s. PC3200
Momendil on 2 x pc2700 CL2.5 malud NF7-S plaadi peal jooksmas 320MHz (160fsb).
Tingimuseks on et FSB oleks malusagedusega synkroonis (dual-ddr tehnoloogia soovitab seda)
ja Palomino prosel on kordaj ...
  teema: Uus klokkimise meister???
Robot

vastuseid: 28
vaadatud: 6513

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.04.2003 13:20:13   pealkiri: Uus klokkimise meister???
Mottetu asi. Enamus ISP'de pakutud valisyhendused ei tule dial-upist suurt paremini ja ei
hakkagi kunagi tulema selle raha eest.
  teema: RAID
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 5624

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.04.2003 22:43:20   pealkiri: RAID

Pigem on kettalt vaja (enda mugavuseks?) suurt läbilaskevõimet, mida raid0 pakub parema


Aga kust kuradi kohast Sa oled yldse lugenud (voi katsetanud?) et raid0 pakub paremat labilaskevoimet ...
  teema: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa
Robot

vastuseid: 13
vaadatud: 2808

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.03.2003 20:45:43   pealkiri: Re: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa

... antud juhul on tahetud ju saada antud töö ära tegemiseks mõnda HEAD proget, mis selle defragiga ikka hakkama ka saaks, sest osad defragi proged üritavad ka faile ilusti üksteise otsa panna ...
  teema: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa
Robot

vastuseid: 13
vaadatud: 2808

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.03.2003 12:52:35   pealkiri: Re: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa
Kas keegi oskab soovitada mingit head proget NTFS ketta defragimiseks, nii et failid pandaks üksteise otsa lihtsalt.


Mis mottes yksteise otsa? Kuhu mujale neid faile siis veel panna saaks?
  teema: RAID
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 5624

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.03.2003 02:22:21   pealkiri: RAID

Ei näe sügavat mõtet semi-desktop/semi-arendusmasinasse, mis eriliselt karmi multiuser kettaväänamist ei näe, 15krpm SCSId sisse lükata. Raid0 annab piisava vahe täiesti mõistliku hinnaga. ...
  teema: Küsimused LCD'de kohta...(20x4)
Robot

vastuseid: 742
vaadatud: 141885

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 25.03.2003 23:42:18   pealkiri: Küsimused LCD'de kohta...(20x4)
Vorreldes analoog-monidega on LCD totaalne tehnoloogiline vaarakas, peamiselt moeldud
ostjate tillist tombamiseks:

1) resolutsioon peab olema vastavuses soovitatavale (ei saa resot muuta)
2) pee ...
  teema: RAID
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 5624

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.03.2003 21:42:05   pealkiri: RAID

Ok, voiks oelda, et ma olen suht poweruser


Siiski saaksid masina kiiremaks kui systeemi paned yksiku SCSI kettale (15000rpm) ja toofailid alles
neile IDE raid0'i (siiski arvan et soft-raid0 t ...
  teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on?
Robot

vastuseid: 401
vaadatud: 100716

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.03.2003 14:20:18   pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on?
Ega ma ka ise pead vaevanud. Komisjon otsustas panna ja spetsialistid tegid avatarimasinaga laksu ää ja kohe
pressi.
  teema: RAID
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 5624

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.03.2003 13:08:23   pealkiri: RAID

........................................


Neid lolle teste ära niiväga usu, loe parem -
http://www.storagereview.com
  teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on?
Robot

vastuseid: 401
vaadatud: 100716

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.03.2003 00:20:48   pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on?
See pildil on uus Audi A8.Lihtsalt olen ma lapsest saati autodega tegelenud ja mu töö on seotud autodega ja mulle meeldib Audi ja ma sõidan ise ka audiga ja jäängi sõitma niikaua kui tehakse Aud ...
  teema: RAID
Robot

vastuseid: 27
vaadatud: 5624

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.03.2003 22:29:48   pealkiri: RAID

aga väidan, et kiirus kasvab ikka sedavõrd, et tasub ära. icon_biggrin.gif

Kovaketta puhul pole mingit universaalset kiirust. Ja naiteks systeemi ketta kiirust
see RAID0 vaevalt tostab, pigem kahandab kuna ...
  teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on?
Robot

vastuseid: 401
vaadatud: 100716

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.03.2003 18:58:32   pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on?
Meil lihtsalt on selline komme et pannakse just Minu pilt.
  teema: Kumb mälu: CL2 või CL2.5
Robot

vastuseid: 50
vaadatud: 7082

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2003 11:00:09   pealkiri: Kumb mälu: CL2 või CL2.5
Teatud mõttes võib seda CL i vaadata ka kui kvaliteedimärki.
  teema: Kumb mälu: CL2 või CL2.5
Robot

vastuseid: 50
vaadatud: 7082

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.03.2003 23:54:40   pealkiri: Kumb mälu: CL2 või CL2.5
P4 -ga kasutades 400, AMD-ga 333..imo

No kust paraporgust nüüd siis selline info parit on?
Ennem vaataks ikka et CL oleks vaiksem ja siis alles et MHz oleks suuremad.
  teema: Blacklist: POOLT ja VASTU
Robot

vastuseid: 51
vaadatud: 9490

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 23.03.2003 14:06:09   pealkiri: Blacklist: POOLT ja VASTU
Haaletasin vastu. Miks? Esiteks saab siia foorumisse sisse logida alati uue nimega, olen
ise siin listis paljude nimedega, muidugi ainult sellel pohjusel et mulle just ei meeldi nende
postituste arv ...
  teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
Robot

vastuseid: 746
vaadatud: 182005

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.03.2003 13:45:17   pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
TO SETHTANEL: sa peaksid endale mõne hobi otsime, usu mind see aitab. Eestis on gigantselt hakanud arenema ekstreemspordi import, niiet assortimenti peaks jaguma. icon_wink.gif

Arvutid ongi siinkirjuta ...
  teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
Robot

vastuseid: 746
vaadatud: 182005

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.03.2003 01:09:29   pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
Asjalik teema minuarust. Sooviks et keegi pakuks kasvoi yhe moistliku idee mille
peale veel raha kulutada peale arvuti. Ma motlen koguaeg, kuid ei suuda valja moelda
ja ostan ikka midagi hoopis arvu ...
  teema: Lahtiste portide otsimine
Robot

vastuseid: 11
vaadatud: 6763

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.03.2003 23:14:14   pealkiri: Lahtiste portide otsimine
Evil Port Monitors?
Yes. Evil Port Monitors. I can't think of a better label for the large assortment of junk that's masquerading as something that will protect and notify you of dangerous intrusion ...
  teema: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu)
Robot

vastuseid: 4376
vaadatud: 830031

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.03.2003 13:43:56   pealkiri: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu)

Ja kus sa võtad, et hyperthreadningust kasu ei ole? Testid ei näita midagi, kuna nende puhul jooksutatakse korraga ühte programmi. Lükka mingi programm tööle ht-ga ja ht-ta ja pane taustaks wi ...
  teema: Boinc
Robot

vastuseid: 1109
vaadatud: 383498

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.03.2003 15:34:09   pealkiri: Boinc
Aga millesk seda maavalist elu yldse otsida? Miks see peaks yldse kottima?
Kui ulme-isu peale tuleb siis saab ju mingit kosmose mangu mangida.
Tuleb meelde see eesti film "Hukkunud Alpinisti Hotell ...
  teema: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata!
Robot

vastuseid: 31
vaadatud: 8050

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.03.2003 00:58:55   pealkiri: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata!
Yks hea asi tuli veel meelda. Beestingust 12cm Enermaxi korpuse vent - toeline "maiustoit",
300 eeku ringi midagi.
  teema: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata!
Robot

vastuseid: 31
vaadatud: 8050

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.03.2003 23:39:55   pealkiri: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata!
150 krooni eest on spirel jahutust rohkem kui küll...pole siin viriseda midagi.

150 krooni.....ja cooler......absurd, imestan tosiselt misk masin yldse tootab, AMD ikka vastupidav temperatuurile. Y ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.