|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Robot
vastuseid: 16
vaadatud: 6347
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.05.2003 14:22:47 pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
öeldes, et mersu on hea, ei tähenda et a la Audi ei ole.
Kellele on kellele mitte, igayks vastavalt oma kohale yhiskonnas.  |
teema: l6petage see temp. m66tmine |
Robot
vastuseid: 37
vaadatud: 11139
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.05.2003 19:16:30 pealkiri: l6petage see temp. m66tmine |
Minuarust igasugused kuumenemised ei tohiks tanapaeval enam mingisugune probleem
olla, see rohkem Inteli fannide voi laste sonimine kellele issi cooleri raha ei anna.
Vesijahutus on muutunud lai ... |
teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Robot
vastuseid: 16
vaadatud: 6347
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.05.2003 11:55:24 pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Suured tänud, et asja nii "lihtsalt" ära seletasid. Oskad sa selle teksti nüüd maakeelde ka
tõlkida, ma loll ei saanud hästi asjale pihta.
Ma poline linnainime ja paraku liigagi urbanisee ... |
teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Robot
vastuseid: 16
vaadatud: 6347
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.05.2003 11:36:51 pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Emaplaatidest ei maksa muid firmasi vaadata kui ASUS ja ABIT, isegi soomlased ei osta
muud.
Kas Epox- i emaplaate ka mitte?
Idealistlik maailmavaade on alati elujoulisem kui materialistlik, kun ... |
teema: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Robot
vastuseid: 16
vaadatud: 6347
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.05.2003 11:20:52 pealkiri: please help: mis arvate sellisest emaplaadist nagu ... |
Emaplaatidest ei maksa muid firmasi vaadata kui ASUS ja ABIT, isegi soomlased ei osta
muud. |
teema: l6petage see temp. m66tmine |
Robot
vastuseid: 37
vaadatud: 11139
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.05.2003 20:21:20 pealkiri: l6petage see temp. m66tmine |
Stabiilsus tahendab seda et reaalsed parameetrid ja settingud on tunduva varuga lubatutest
ehk kriitilistest. Naiteks Inteli serverid teevad niivord kova larmi et lausa vastik hakkab.
Pohjuseks on ... |
teema: l6petage see temp. m66tmine |
Robot
vastuseid: 37
vaadatud: 11139
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.05.2003 14:24:34 pealkiri: l6petage see temp. m66tmine |
kodanik robot: pada paned veidi. 60c peale amd eriti ei köhigi.
....aga kes siis köhib? Mul savi mis Su masin teeb. |
teema: Piraatlus ja ülereageerimine. |
Robot
vastuseid: 72
vaadatud: 18712
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.05.2003 10:21:44 pealkiri: Piraatlus ja ülereageerimine. |
Niisiis räägime seadustest pättide ja kuritegevuse paradiisis-riigis - lahe, groteskne, hyperrealism, n o r m a a l n e.  |
teema: l6petage see temp. m66tmine |
Robot
vastuseid: 37
vaadatud: 11139
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.05.2003 21:54:34 pealkiri: Re: l6petage see temp. m66tmine |
muud enam ei kuulegi, a'la kas ikka 35 v6i 39 kraadi on 6ige jne. sellest on küll juba juttu olnud, aga n2rige seda:
http://www.heatsink-guide.com/maxtemp.htm
Pole motet tuua siia linke mingitel ... |
teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 4070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.04.2003 22:39:12 pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Kas Hercules ja PowerColor Radeon 9500Pro 128 on sama Bios või erinev?
Kindlasti erinev peamiselt just nende nimetuste kohapealt aga see ei muuda asja. |
teema: Hea moni? |
Robot
vastuseid: 10
vaadatud: 3993
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 22:54:00 pealkiri: Hea moni? |
| Mul oli enne koguaeg molu 100Hz, kuid kuna märkasin, et 85Hz juures on pilt parem, siis panin pildi 85Hz'le. Alguses natuke väreles küll, kuid nüüd ei saa enam aru (silmad harjusid ära)! Arvan s ... |
teema: Athlon XP 1600+ overclock |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 3912
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2003 22:41:10 pealkiri: Re: Athlon XP 1600+ overclock |
Miks sa nii karmilt arvad?
7VAX määratleb ainult kolm vahemiku algust ära, 100; 133 ja 166. Igast nendest ülespoole saab jälle sammhaaval ronima hakata.
Pole seal midagi tõsta tarvis....
... |
teema: Athlon XP 1600+ overclock |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 3912
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2003 21:38:39 pealkiri: Re: Athlon XP 1600+ overclock |
Palominodel olid samuti erinevad väljalasked nagu nüüd Tbredidel. Minul 1600+ jooksis küll ilma volte tõstmata kohe ka 166 ja veidi tõstes 172 FSB peal.
7VAX (KT400) toetab ainult 166 FSB, ... |
teema: Videokaardi radikad ja cooler? |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 8241
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 19:35:31 pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler? |
| Nojah, kui just klokkida on isu, eks siis pea nuputama küll midagi paremat mäludele peale. Oma Radeon 8500-l sai just Titan TTC-CUV2AB cooler originaali asemele pandud. Peamine, mis häiris oli rõv ... |
teema: Hea moni? |
Robot
vastuseid: 10
vaadatud: 3993
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 18:56:00 pealkiri: Hea moni? |
85Hz on VIBRA ??
Tavaliselt, et pane kaks inimest tähelegi enam 75Hz virvendust, või siis erinevalt...
Kuidas sa televiisorit vaatad ??
Mul ikka piir 85 Hz - ehk põhimõtteliselt liikumatu - 85 ... |
teema: Athlon XP 1600+ overclock |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 3912
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.04.2003 18:44:25 pealkiri: Re: Athlon XP 1600+ overclock |
| Oskab keegi öelda, miks ei saa Athlon 1600+ 14 ja 15 kordajat lahti(ema on MSI 745 Ultra).Siinikiirus on 133 Mhz ja volt on 1.85. Kordajatega kuni 12,5 ja 13 töötab normaalselt (1667 Mhz), paned 14 ... |
teema: Hea moni? |
Robot
vastuseid: 10
vaadatud: 3993
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 18:30:16 pealkiri: Hea moni? |
Kas on tosi et CTX teeb haid monitore. On ka plaanis analoogmoni soetada ja
peaks olema 17" mis kannatab vahemalt 1024x768 resol 90hz ?
85hz on ikka vastik vibra. Momendi moniga saan vaiksemal reso ... |
teema: Videokaardi radikad ja cooler? |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 8241
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 18:03:58 pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler? |
Mis Herculese kaardi oma mäluradikatel häda on. Sellel kaardil, mida mina nägin olid küll kohe ilusti radikad mäludel peal (kui ma ikka õieti mäletan).
Algul (enne ostmist) arvasin ka et mis ... |
teema: Videokaardi radikad ja cooler? |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 8241
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 16:29:16 pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler? |
Tundub need pildid on Zalman NZ-50'st, mis on vaiksemate mootmetega cooler kui NZ-80
ja mahub kaardile peale kui kaardi teisepoole gpu-radikas maha votta. Vahest see olekski
hea idee et osta ... |
teema: Videokaardi radikad ja cooler? |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 8241
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 15:32:47 pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler? |
on sul vaja nii mäluradikaid kui gpu oma, või ainult gpu'le?
Tahaks molemaid, clokkamine jaab peamiselt malu taha, corest soltub vahem (edaspidine tostmine jaab jarjest vaiksemaks).
Tahaks midag ... |
teema: Videokaardi radikad ja cooler? |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 8241
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 14:12:55 pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler? |
kõikide eelduste kohaselt peaks see zalmani imeriist sinna peale sobima küll. jahuti kinnitamiseks on augud olemas ja hercules on järginud ka ati reference disaini.
zm80-hp juhend r9x00 kaardid ... |
teema: Videokaardi radikad ja cooler? |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 8241
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.04.2003 13:38:27 pealkiri: Videokaardi radikad ja cooler? |
Kust voiks osta selliseid asju? Beestingus oeldi et minu Hercules R9500pro jaoks pole neil
mitte kui midagi pakkuda ja see Zalmani imekuuler ei pidavat ka sinna peale mahtuma.
Momendil sidusin niidi ... |
teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 4070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.04.2003 00:19:16 pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
robot mis biosi sa kasutasid, warp11 või nikerdasid ise ?
pmtslt vaadan et sul sama kaart ja kui töötax proovix ise ka 2ra ja teisax palju p22le sul asi kannatas kellasid keerata?
Jah, oma vi ... |
teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 4070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2003 19:15:06 pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Toenaoliselt on asi selles et nii 9500pro kui 9700pro kaartidel on sama bios, mis too kaigus
teeb kindlaks millises kaardis ta asub. Videobios tegi muudetud baidi jargi otsuse et tegemist
on R9700p ... |
teema: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Robot
vastuseid: 7
vaadatud: 4070
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.04.2003 18:20:46 pealkiri: Hercules Radeon 9500 Pro BIOS Flash |
Pead ise katsetama.
Siin on kellegi Warp11 loodud BIOS'id olemas: http://www.3dchipset.com/bios/ati/warp11/index.php
Asi tootab küll, tuleb lihtsalt yhel aadressil olev 91h muuta 90h ja see Radeo ... |
teema: PC2700 v.s. PC3200 |
Robot
vastuseid: 4
vaadatud: 1248
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2003 22:00:59 pealkiri: PC2700 v.s. PC3200 |
.........
Thanks! OK! |
teema: PC2700 v.s. PC3200 |
Robot
vastuseid: 4
vaadatud: 1248
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2003 21:09:26 pealkiri: PC2700 v.s. PC3200 |
oled kindel et sul see 2700 cl2 ei jookse?
Ei ole kindel, kuid kas mitte selle cl2 peale panemine ei vahenda stabiilsust?
enamast norm firma mälud saavad sellega vabalt hakkama
Kin ... |
teema: PC2700 v.s. PC3200 |
Robot
vastuseid: 4
vaadatud: 1248
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2003 19:49:59 pealkiri: PC2700 v.s. PC3200 |
Momendil on 2 x pc2700 CL2.5 malud NF7-S plaadi peal jooksmas 320MHz (160fsb).
Tingimuseks on et FSB oleks malusagedusega synkroonis (dual-ddr tehnoloogia soovitab seda)
ja Palomino prosel on kordaj ... |
teema: Uus klokkimise meister??? |
Robot
vastuseid: 28
vaadatud: 6513
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.04.2003 13:20:13 pealkiri: Uus klokkimise meister??? |
Mottetu asi. Enamus ISP'de pakutud valisyhendused ei tule dial-upist suurt paremini ja ei
hakkagi kunagi tulema selle raha eest. |
teema: RAID |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 5624
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.04.2003 22:43:20 pealkiri: RAID |
Pigem on kettalt vaja (enda mugavuseks?) suurt läbilaskevõimet, mida raid0 pakub parema
Aga kust kuradi kohast Sa oled yldse lugenud (voi katsetanud?) et raid0 pakub paremat labilaskevoimet ... |
teema: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa |
Robot
vastuseid: 13
vaadatud: 2808
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.03.2003 20:45:43 pealkiri: Re: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa |
... antud juhul on tahetud ju saada antud töö ära tegemiseks mõnda HEAD proget, mis selle defragiga ikka hakkama ka saaks, sest osad defragi proged üritavad ka faile ilusti üksteise otsa panna ... |
teema: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa |
Robot
vastuseid: 13
vaadatud: 2808
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.03.2003 12:52:35 pealkiri: Re: NTFS defrag XP's - kõik failid üksteise otsa |
Kas keegi oskab soovitada mingit head proget NTFS ketta defragimiseks, nii et failid pandaks üksteise otsa lihtsalt.
Mis mottes yksteise otsa? Kuhu mujale neid faile siis veel panna saaks? |
teema: RAID |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 5624
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.03.2003 02:22:21 pealkiri: RAID |
Ei näe sügavat mõtet semi-desktop/semi-arendusmasinasse, mis eriliselt karmi multiuser kettaväänamist ei näe, 15krpm SCSId sisse lükata. Raid0 annab piisava vahe täiesti mõistliku hinnaga. ... |
teema: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
Robot
vastuseid: 742
vaadatud: 141885
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 25.03.2003 23:42:18 pealkiri: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
Vorreldes analoog-monidega on LCD totaalne tehnoloogiline vaarakas, peamiselt moeldud
ostjate tillist tombamiseks:
1) resolutsioon peab olema vastavuses soovitatavale (ei saa resot muuta)
2) pee ... |
teema: RAID |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 5624
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.03.2003 21:42:05 pealkiri: RAID |
Ok, voiks oelda, et ma olen suht poweruser
Siiski saaksid masina kiiremaks kui systeemi paned yksiku SCSI kettale (15000rpm) ja toofailid alles
neile IDE raid0'i (siiski arvan et soft-raid0 t ... |
teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
Robot
vastuseid: 401
vaadatud: 100716
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.03.2003 14:20:18 pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
Ega ma ka ise pead vaevanud. Komisjon otsustas panna ja spetsialistid tegid avatarimasinaga laksu ää ja kohe
pressi. |
teema: RAID |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 5624
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.03.2003 13:08:23 pealkiri: RAID |
........................................
Neid lolle teste ära niiväga usu, loe parem -
http://www.storagereview.com |
teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
Robot
vastuseid: 401
vaadatud: 100716
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.03.2003 00:20:48 pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
| See pildil on uus Audi A8.Lihtsalt olen ma lapsest saati autodega tegelenud ja mu töö on seotud autodega ja mulle meeldib Audi ja ma sõidan ise ka audiga ja jäängi sõitma niikaua kui tehakse Aud ... |
teema: RAID |
Robot
vastuseid: 27
vaadatud: 5624
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.03.2003 22:29:48 pealkiri: RAID |
aga väidan, et kiirus kasvab ikka sedavõrd, et tasub ära.
Kovaketta puhul pole mingit universaalset kiirust. Ja naiteks systeemi ketta kiirust
see RAID0 vaevalt tostab, pigem kahandab kuna ... |
teema: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
Robot
vastuseid: 401
vaadatud: 100716
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.03.2003 18:58:32 pealkiri: Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
| Meil lihtsalt on selline komme et pannakse just Minu pilt. |
teema: Kumb mälu: CL2 või CL2.5 |
Robot
vastuseid: 50
vaadatud: 7082
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2003 11:00:09 pealkiri: Kumb mälu: CL2 või CL2.5 |
| Teatud mõttes võib seda CL i vaadata ka kui kvaliteedimärki. |
teema: Kumb mälu: CL2 või CL2.5 |
Robot
vastuseid: 50
vaadatud: 7082
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.03.2003 23:54:40 pealkiri: Kumb mälu: CL2 või CL2.5 |
P4 -ga kasutades 400, AMD-ga 333..imo
No kust paraporgust nüüd siis selline info parit on?
Ennem vaataks ikka et CL oleks vaiksem ja siis alles et MHz oleks suuremad. |
teema: Blacklist: POOLT ja VASTU |
Robot
vastuseid: 51
vaadatud: 9490
|
foorum: Parem HV postitatud: 23.03.2003 14:06:09 pealkiri: Blacklist: POOLT ja VASTU |
Haaletasin vastu. Miks? Esiteks saab siia foorumisse sisse logida alati uue nimega, olen
ise siin listis paljude nimedega, muidugi ainult sellel pohjusel et mulle just ei meeldi nende
postituste arv ... |
teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
Robot
vastuseid: 746
vaadatud: 182005
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.03.2003 13:45:17 pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
TO SETHTANEL: sa peaksid endale mõne hobi otsime, usu mind see aitab. Eestis on gigantselt hakanud arenema ekstreemspordi import, niiet assortimenti peaks jaguma.
Arvutid ongi siinkirjuta ... |
teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
Robot
vastuseid: 746
vaadatud: 182005
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.03.2003 01:09:29 pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
Asjalik teema minuarust. Sooviks et keegi pakuks kasvoi yhe moistliku idee mille
peale veel raha kulutada peale arvuti. Ma motlen koguaeg, kuid ei suuda valja moelda
ja ostan ikka midagi hoopis arvu ... |
teema: Lahtiste portide otsimine |
Robot
vastuseid: 11
vaadatud: 6763
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.03.2003 23:14:14 pealkiri: Lahtiste portide otsimine |
Evil Port Monitors?
Yes. Evil Port Monitors. I can't think of a better label for the large assortment of junk that's masquerading as something that will protect and notify you of dangerous intrusion ... |
teema: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) |
Robot
vastuseid: 4376
vaadatud: 830031
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.03.2003 13:43:56 pealkiri: Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) |
Ja kus sa võtad, et hyperthreadningust kasu ei ole? Testid ei näita midagi, kuna nende puhul jooksutatakse korraga ühte programmi. Lükka mingi programm tööle ht-ga ja ht-ta ja pane taustaks wi ... |
teema: Boinc |
Robot
vastuseid: 1109
vaadatud: 383498
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.03.2003 15:34:09 pealkiri: Boinc |
Aga millesk seda maavalist elu yldse otsida? Miks see peaks yldse kottima?
Kui ulme-isu peale tuleb siis saab ju mingit kosmose mangu mangida.
Tuleb meelde see eesti film "Hukkunud Alpinisti Hotell ... |
teema: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! |
Robot
vastuseid: 31
vaadatud: 8050
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.03.2003 00:58:55 pealkiri: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! |
Yks hea asi tuli veel meelda. Beestingust 12cm Enermaxi korpuse vent - toeline "maiustoit",
300 eeku ringi midagi. |
teema: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! |
Robot
vastuseid: 31
vaadatud: 8050
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.03.2003 23:39:55 pealkiri: AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! |
150 krooni eest on spirel jahutust rohkem kui küll...pole siin viriseda midagi.
150 krooni.....ja cooler......absurd, imestan tosiselt misk masin yldse tootab, AMD ikka vastupidav temperatuurile. Y ... |
| |