Avaleht
otsing leidis 349 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: m2rk0
Reimo005

vastuseid: 55
vaadatud: 14470

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2014 19:09:30   pealkiri: Kommenteerimine: m2rk0
Kaup käes, vastutulelik ja kiire thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ss4nder
Reimo005

vastuseid: 10
vaadatud: 4412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2014 02:00:48   pealkiri: Kommenteerimine: ss4nder
Ostsin monitori, kõik nagu lubatud ja toimetas ise kohale samuti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cubedude
Reimo005

vastuseid: 89
vaadatud: 22714

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2012 10:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: cubedude
Arvutivahetus sujus probleemideta. thumbs_up.gif
  teema: El Grande 3D teema
Reimo005

vastuseid: 1434
vaadatud: 389410

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 12.04.2012 19:17:17   pealkiri: El Grande 3D teema
http://www.3dtotal.com/index_tutorial_detailed.php?id=1133#.T4cADdVNt8F
  teema: Telerite üldteema
Reimo005

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907247

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2012 14:11:24   pealkiri: Telerite üldteema
[url=http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-tx-p42st30b-p42st30-201105161138.htm]Panasonic TX-P42ST30B 3D Plasma HDTV Review
[url=http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/TELERID-KODUKINOD-LED- ...
  teema: Kommenteerimine: cartier
Reimo005

vastuseid: 376
vaadatud: 90801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2011 23:09:53   pealkiri: Kommenteerimine: cartier
Vahetus sülearvuti vastu, oli vastutulelik ja abivalmis, positiivne thumbs_up.gif
  teema: Flatout 3: Chaos & Destruction
Reimo005

vastuseid: 115
vaadatud: 23118

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2011 15:54:09   pealkiri: Flatout 3: Chaos & Destruction
Simpsoni filmi trailer meenub:
"In a time when computer animation brings us worlds of unsurpassed beauty, one film(game) dares to be ugly. "
  teema: El Grande 3D teema
Reimo005

vastuseid: 1434
vaadatud: 389410

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 01.12.2011 01:06:29   pealkiri: El Grande 3D teema
Sai ka üks paar aastat tagasti tehtud mudel renderdatud täna õhtul.


http://reimolaul.planet.ee/pahn/Blazer_reimolaul.jpg
  teema: Kommenteerimine: tennar
Reimo005

vastuseid: 300
vaadatud: 73073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2011 23:14:29   pealkiri: Kommenteerimine: tennar
sain mobiili, toimis.
  teema: ModiKomp.ee
Reimo005

vastuseid: 639
vaadatud: 233669

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.03.2011 20:00:59   pealkiri: ModiKomp.ee
Sai ka tellitud uus arvutikomplekt. Kõik toimib ja olid väga vastutuelelikud kui mingeid muresid. Hinnad ka teistest kohtadest tunduvalt soodsamad. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: El Grande 3D teema
Reimo005

vastuseid: 1434
vaadatud: 389410

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 28.01.2011 21:24:47   pealkiri: El Grande 3D teema
1. minuteada ei saa, tee üheks meshiks ja siis mirrori instancena.
2. ungroup ja selekti üks objekt, konverdi sobivaks formaadiks ja attachi.
  teema: El Grande 3D teema
Reimo005

vastuseid: 1434
vaadatud: 389410

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 09.12.2010 01:53:02   pealkiri: El Grande 3D teema
kole mõlkis on, näita traate ja ehk siis saab rahvas juhendadamis võlssi on. Pakuks et liialt tihe võre on, Esmalt võiks traate siluda ja siis lõikuma hakata.
  teema: Civilization V
Reimo005

vastuseid: 247
vaadatud: 70316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2010 23:54:57   pealkiri: Civilization V
Ka lõpuks ära proovitud. Labaselt lihtne.

Ei tea ma ilmselt pole eriline mängumees ka aga 4nda astmega on minujaoks kerge aga kui panen 5nda peale siis ei suuda kunagi võita icon_neutral.gif Jään sõjaväe ...
  teema: Kommenteerimine: ex6
Reimo005

vastuseid: 64
vaadatud: 23738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2010 00:46:49   pealkiri: Kommenteerimine: ex6
sai xbox soetatud, läks natuke kauem kui lootsin, aga lõpuks kaup käes ja kõik korras thumbs_up.gif
  teema: El Grande 3D teema
Reimo005

vastuseid: 1434
vaadatud: 389410

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 04.10.2010 23:46:32   pealkiri: El Grande 3D teema
Kui viitsid, võiksid traate ka näidata. thumbs_up.gif
  teema: El Grande 3D teema
Reimo005

vastuseid: 1434
vaadatud: 389410

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 04.10.2010 18:05:13   pealkiri: El Grande 3D teema
Annan siia ka oma uusi mõtteid edasi, kunagi tehtud auto sai uuesti mudeldatud ja hetkel seis selline, materjalid on suht lambikad ja vajavad veel tööd aga mingi ettekujutuse ikka saab.

Päris s ...
  teema: Civilization V
Reimo005

vastuseid: 247
vaadatud: 70316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2010 10:55:15   pealkiri: Civilization V
Ära parem pane jah, võtab isegi uneaja ära. Ükspäev avastasin pool 5 öösel, et võiks nagu magama minna homme tööpäev.

tõsilugu, seda mängides võiks kell ikka suurelt kusagil silma ees ...
  teema: WRC 2010
Reimo005

vastuseid: 609
vaadatud: 108934

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2010 00:20:10   pealkiri: WRC 2010
http://www.gametrailers.com/video/uk-debut-wrc-fia/703633
  teema: Kommenteerimine: TruePlaya
Reimo005

vastuseid: 29
vaadatud: 17573

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2010 20:18:10   pealkiri: Kommenteerimine: TruePlaya
Ostsin läppari, tip-top thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Reimo005

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771724

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.06.2010 17:42:36   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas kellelgi on hetkel probleem starmani digi-kolmikpaketiga just USA suunalise ühendusega? Youtube'i videosid ei saa absoluutselt viimased päevad vaadata, nii aeglane lihtsalt.
Euroopaga ühendus ...
  teema: Kommenteerimine: M!nA
Reimo005

vastuseid: 145
vaadatud: 59941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2010 13:56:18   pealkiri: Kommenteerimine: M!nA
ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
Reimo005

vastuseid: 825
vaadatud: 117410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2010 20:55:39   pealkiri: (Y)
Ostsin videokaardi.
  teema: pilti terandamise programm?
Reimo005

vastuseid: 9
vaadatud: 3974

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 09.02.2010 22:17:39   pealkiri: pilti terandamise programm?
unsharpen vist funkab paremini kui sharpen )

hakkab kujutlusvõime paremini tööle ? icon_razz.gif
  teema: Mozilla Thunderbird
Reimo005

vastuseid: 1062
vaadatud: 414501

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.03.2008 10:49:06   pealkiri: Mozilla Thunderbird
Pikemat aega väike jama selle programmiga. Kasutan kahte maili kontot. zonest tuleb alati ilust ära mail aga hotist mitte. vahest tuleb aga enamasti pillub errorit : "Sending of password did not suc ...
  teema: The Witcher
Reimo005

vastuseid: 1039
vaadatud: 197494

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2008 22:12:38   pealkiri: The Witcher
Niipalju, kui mina sellest mäletan, siis lihtsalt viskad selle Beasti oma maagiaga pikali, lähed ta juurde - vajutad löömist vms ja Witcher kütab mõõga kõhtu -> Kõik. 5 sek ja ei mingeid p ...
  teema: The Witcher
Reimo005

vastuseid: 1039
vaadatud: 197494

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2008 18:41:58   pealkiri: The Witcher
suur jama

seda et see esimese leveli lõpus on suur koer, üks suur ja siis kari väiksemaid rohelisi aga võimatu ära tappa seda suurt peni. Joon mingi bizardi jooki vms virutan ühe korra aardig ...
  teema: The Witcher
Reimo005

vastuseid: 1039
vaadatud: 197494

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2008 17:28:57   pealkiri: The Witcher
suur jama

seda et see esimese leveli lõpus on suur koer, üks suur ja siis kari väiksemaid rohelisi aga võimatu ära tappa seda suurt peni. Joon mingi bizardi jooki vms virutan ühe korra aardig ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
Reimo005

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2007 16:50:45   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Tere. Jäin toppama ühte kohta.


Nimelt snaipri missiooni lõpp, mängin veteran raskusega ja kõik tundus selle hetkeni okey aga see tundub võimatu. 100 kordi proovinud eri versioone. Tuleb är ...
  teema: iPod
Reimo005

vastuseid: 2774
vaadatud: 735210

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.11.2007 16:13:13   pealkiri: iPod


Floola.

Ei leia mu ipodi see soft. Äkki saab teisipidi ka syncida, ipodist arvutisse?
mis lingilt sa floola said?
ise otsisin ja ei ole siiamaani leidnud link, kus alla tirida seda

enamus ...
  teema: iPod
Reimo005

vastuseid: 2774
vaadatud: 735210

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.11.2007 15:14:24   pealkiri: iPod


Floola.

Ei leia mu ipodi see soft. Äkki saab teisipidi ka syncida, ipodist arvutisse?
  teema: iPod
Reimo005

vastuseid: 2774
vaadatud: 735210

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.11.2007 14:42:25   pealkiri: iPod
Tere, kuidas saaks teisest arvutist ipod classicusse lisada paar filmi nii et ta kogu kraami maha ei lase ipodist. Syncida saab ainult ühe masina järgi aga tahaks lisada lihtsalt paari filmi.
  teema: Hellgate: London
Reimo005

vastuseid: 272
vaadatud: 54642

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2007 03:44:24   pealkiri: Hellgate: London
  teema: Need For Speed: ProStreet
Reimo005

vastuseid: 4627
vaadatud: 688745

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2007 10:53:59   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
ma vaatan et selle nissan silvia s15 esikumm on kandilise v6itu icon_confused.gif

Vaata veel! siis näed et kumm tibake maasees.
  teema: Hellgate: London
Reimo005

vastuseid: 272
vaadatud: 54642

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2007 00:56:25   pealkiri: Hellgate: London
Ma olen vist ainuke kes usub et tuleb väga kõva mäng icon_biggrin.gif Saab ehk kusagilt ka preorderit teha ?
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 20.10.2007 22:04:55   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Sain täna rohkem aega ja uurisin natuke selle kohta. Ainus võimalus kuidas rada maxist gtr2-te saada, on see kovertida rfactori jaoks esmalt ja siis edasi kasutades 3Dsimedit-it ja konvertida gtr2-t ...
  teema: Hellgate: London
Reimo005

vastuseid: 272
vaadatud: 54642

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2007 14:00:16   pealkiri: Hellgate: London
Täitsa pael kui rõve demo. Ma veel nii ootasin ;( Full peab väga palju parem olema

icon_biggrin.gif demo nüüdseks 4 korda läbi tehtud ja väga meeldis. Kahju et 5level max on mis saab.
  teema: Need For Speed: ProStreet
Reimo005

vastuseid: 4627
vaadatud: 688745

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.10.2007 13:58:56   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
Kuidagi väga madalad on icon_rolleyes.gif

Ja veel reg. nõuded icon_neutral.gif Saaks aru kui min. oleks sellised! Aga ei tea....

Carboni nõuded olid ka samas kandis vast?

mhmh vaata millise käkiga sai ju carb ...
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 18.10.2007 18:26:46   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Raja mudeldamine pole probleem minujaoks, raskem osa saab olema exportimine mängu jaoks, aga kuna erinevaid radu on niipalju kasutajate poolt tehtud siis peaks ka sellega hakkama saama.
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 18.10.2007 16:52:01   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Aga miks mitte teha mõlemad? icon_biggrin.gif

Rahune maha nüüd. Miks mitte teha uus mäng hoopis. Võtaks väikese tüki esmalt ja siis vaatab kuidas läheb.
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 17.10.2007 23:18:40   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Kui mängu saan omale muretsetud homseks siis saan uurima hakata mis ja kuidas teha annab. Praegu tuleks välja uurida kui detailset rada üldse saab teha, maksimum polycount ja tekstuuri resolutsioon ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
Reimo005

vastuseid: 4627
vaadatud: 688745

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2007 16:53:05   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
On see kindel,et reedel demo tuleb? Või kellegi märg unenägu? icon_biggrin.gif

Lubati küll nagu seenädal või lähinädalatel demot.
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 17.10.2007 15:54:18   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
See mis progega seda tehakse ei ole oluline kuna erineva softi vahel on võimalik nagunii asju liigutada suht lihtsalt, usun et kuna 3ds max enimkasutatud siis sellele softile ka enamasti tehtud expor ...
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 17.10.2007 15:25:30   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
No mudeldamisel poleks muud vaja kui normaalset asendiplaani, ja kõrguspunkte aga kuna keegi mainis et kõrgused ei muutu eriti vaid rada on konarlik siis need konarused tuleks kohapeal üles võtta ...
  teema: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Reimo005

vastuseid: 291
vaadatud: 77523

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 17.10.2007 13:58:06   pealkiri: 3D S Max ja rFactor mängu jaoks Audru (Est-Ring/Pärnu/Sauga) ringraja joonistamine
Noninonii, olen vbolla isegi huvitatud. Olen tegelenud 3 aastat mudeldamisega ja töötan täiskohaga 3d graafikuna. Vaja oleks raja jooniseid, kõrguspunkte kindlasti ja kõvasti pilte kohapealt et t ...
  teema: Half-Life 2
Reimo005

vastuseid: 6061
vaadatud: 967029

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2007 23:59:52   pealkiri: Half-Life 2
kui sutsu mõistust kasutada siis mõtleb ju välja.. miks pärast ta neid pomme nii palju sulle viskab ja miks nad nii lühikese timeriga on?

dam hiljaks jäin

mõtlesin sama aga ei visanud ü ...
  teema: Half-Life 2
Reimo005

vastuseid: 6061
vaadatud: 967029

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2007 23:44:16   pealkiri: Half-Life 2
oskab keegi ehk aidata:

Jäin ühes kohas toppama. siis kui autoga oled helikopteri eest ära põgenenud ja auto mootor üles ütleb tuleb üks helikopter alla lasta, aga ükski kuul talle ei mõju ...
  teema: Colin McRae: Dirt
Reimo005

vastuseid: 1470
vaadatud: 264547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2007 20:38:55   pealkiri: Colin McRae: Dirt
njah, ma eelistaks iga kell juutuubi icon_biggrin.gif mõnel inimesel on endiselt suht aeglased netikiirused... icon_wink.gif

Mugavuse mõttes youtube, rapidsharest olen vist ainult 2 faili ära tõmmata. rapidshare li ...
  teema: Crysis
Reimo005

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402233

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.04.2007 22:32:15   pealkiri: Crysis
Ok, tõmbame nüüd sügfavalt hinge ja rahuneme maha icon_smile.gif
Ise ma ei kujuta tegelt ette mis seal mängu juures võiks veel üllatada, või mis seal sellist veel on mis nagu uudsena tunduks.
Mis te a ...
  teema: Crysis
Reimo005

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402233

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.04.2007 13:34:27   pealkiri: Crysis
Oujee, võtsid jälle ühe vana video, viskasid 3 klippi juurde ja tegid järgmise 100 megase 2 minti kestva video valmis mis näitab järjekordselt kui supper ja vägev kõik on, pange lõppu veel ki ...
  teema: Crysis
Reimo005

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402233

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.04.2007 01:34:11   pealkiri: Crysis
Oujee, võtsid jälle ühe vana video, viskasid 3 klippi juurde ja tegid järgmise 100 megase 2 minti kestva video valmis mis näitab järjekordselt kui supper ja vägev kõik on, pange lõppu veel ki ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.