|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
ReV13
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2011 20:47:12 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Sai ka skyrim võetud
+1 minu poolt. |
teema: Sale24 |
ReV13
vastuseid: 98
vaadatud: 67409
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.09.2008 18:00:34 pealkiri: Sale24 |
| Kas keegi poe operatiivsuse ja tellitud kauba kohale jõudmise aja kohta oskaks kommentaare jagada. Plaan sülearvuti osta ning kaalun kahe poe vahel. |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
ReV13
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677
|
foorum: Jahutus postitatud: 25.08.2008 10:35:35 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Mugen paigas, sõrmed viilutatud 47/39 on def kelladel 25min orthose kohta paras temp?
Palju E8500 kohta imo. Mis pastat kasutad? Pakun, et kontakt sai halb.
Pastaks AS5, paigaldasin nagu A ... |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
ReV13
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.08.2008 11:02:09 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
, räägid Mugenist ikka? Clipid olid teisel pool mobo korralikult lahti?
EDIT. Mugen paigas, sõrmed viilutatud 47/39 on def kelladel 25min orthose kohta paras temp? |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
ReV13
vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.08.2008 17:59:11 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
| Paar küsimust ahvidele, kel on mugen pikemat aega kastis olnud. Kas hirmujutud, et pushpin kinnitused raskuse all järele annavad ja ka mobo painutavad vastavad tõele või on tegu pigem paranoiaga? ... |
teema: OX.ee |
ReV13
vastuseid: 1616
vaadatud: 543122
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.08.2008 16:49:58 pealkiri: OX.ee |
| Endalgi olla pakiteade ukse taha jõudnud, homme saab vast kasti ehitama asuda 8) |
teema: OX.ee |
ReV13
vastuseid: 1616
vaadatud: 543122
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.08.2008 12:04:40 pealkiri: OX.ee |
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.
DPD samas helistas ilusti ette  |
teema: OX.ee |
ReV13
vastuseid: 1616
vaadatud: 543122
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.08.2008 09:00:46 pealkiri: OX.ee |
Tänaseks peaks siis tellimus saabuma, loodame parimat.
Kuigi pole ükski ELS kuller suvatsenud minu ukse taha tulla, nii et kahtlen et täna kätte saaks  |
teema: OX.ee |
ReV13
vastuseid: 1616
vaadatud: 543122
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.08.2008 10:06:06 pealkiri: OX.ee |
Nonii sain vastuse kätte - mingi saksa firma lohistab jalgu ja toide jõuab alles esmaspäevaks
Ox.ee vastu viha ei pea kuid sellistest asjadest võiks ikkagi maili kaudu ette teavitada |
teema: OX.ee |
ReV13
vastuseid: 1616
vaadatud: 543122
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.08.2008 10:50:25 pealkiri: OX.ee |
Sai ka tellimus esitatud (5051), tähtajaks 07.08 aga endiselt tarneootel
Loodan et ikka homseks kätte saan kauba, vastasel juhul peab tõenäoliselt järgmise nädalani ootama Ehk närvi ... |
teema: IT õppimine |
ReV13
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319792
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.07.2008 11:21:03 pealkiri: IT õppimine |
Küsimus laiemale ringile - TTÜ Arvuti- ja süsteemitehnika, Elektroonika või ITK süsteemide administreerimine?
Kõigis kolmes võeti RE vastu ja nüüd ei teagi millist valida  |
teema: Mass Effect |
ReV13
vastuseid: 374
vaadatud: 66432
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2008 19:54:54 pealkiri: Mass Effect |
| Ei mäleta enam täpselt aga küll google aitab |
teema: Mass Effect |
ReV13
vastuseid: 374
vaadatud: 66432
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2008 18:49:32 pealkiri: Mass Effect |
Kandilise graafika all pidas ta ilmselt silmas Depth of Field bugi, mida saab .INIs ära parandada  |
teema: Arvuti ei võta pilti ette |
ReV13
vastuseid: 1
vaadatud: 1219
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 30.03.2008 13:38:06 pealkiri: Arvuti ei võta pilti ette |
Tervist
Probleem algas umbes 2 nädalat tagasi, arvuti sisselülitamisel ei lülitunud monitor sisse, justkui oleks arvuti standby's. Ventikad ja kõik toimisid, windows laadis ära(startup muusika ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2007 11:14:56 pealkiri: World of Warcraft |
Sain enda warrioriga lvl 50 kätte ja pean tunnistama väga nõrk värk. Arenal tegi lvl 46 warlock väga kiiresti mulle lõpu peala ja tagasi minnes veel sain lvl 41 warlocki käest ka lutti , kuid ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2007 14:07:39 pealkiri: World of Warcraft |
kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.
Tegelikult kõige esimene 70 oli mingi prantslane, kes tegi seda 28 tunni ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2006 23:47:01 pealkiri: World of Warcraft |
Kusjuures teisipäeval oli isegi mulle tundmatu numbri poolt vastamata kõne, tea kas see nüüd kuller oli. Samas afaik peaks pakk sel juhul lähimasse sidejaoskonda viidama  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.11.2006 20:54:56 pealkiri: World of Warcraft |
Keegi andrico kullerteenuse kohta kommentaare oskab jagada, laupäeval tellisin 60-day kaardi ära ning siiamaani ei kipu ega kõppu ...näpud sügelevad juba  |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2006 21:02:07 pealkiri: Gothic 3 |
Lai, avatud maastik igasuguste puude/lehtede ja rohututtidega tundub olevat üldiselt ATI ala ...
See oli nii oblivionis, kuna xbox 360 kasutab ATI graffat ja egas seal ei tohi mäng hakkida  |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2006 14:14:01 pealkiri: Gothic 3 |
Gothicu võitlussüsteemi suurim võlu ongi, et alguses pead vastaste hakkimiseks julmalt lööke ajastama, aga peale väikest treenimist lähed läbi vastaste nagu soe nuga läbi või
Ning ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2006 14:05:40 pealkiri: World of Warcraft |
võib ka liituda guildiga Hüljatud , see asub serveris Outland, koduleht on www.hyljatud.com vist.
Mul 1 sõber ka alustas just samas serveris Undead Rogue'i
Ja ilmselt võtan ka sama serv ... |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.09.2006 19:36:47 pealkiri: Gothic 3 |
häiris videos ka see et ükskõik kellega räägid kõik vatravad ja vehivad kätega
See ju gothicus täiesti tavaline asi, st. varasemates osades oli samamoodi
Ning varasemale küsimusele ... |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.09.2006 17:59:35 pealkiri: Gothic 3 |
Südamest loodan, Gothic 3st tuleb palju huvitavam ja sisukam mäng kui seda oli Oblivion
Kes vähegi eelmisi gothicu osasi on mänginud, teab et seda küll karta ei tasu  |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.09.2006 18:21:43 pealkiri: Gothic 3 |
Drool...vana hea gothic
Iseasi kuidas see uus perkide süsteem välja kukub  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2006 11:32:32 pealkiri: World of Warcraft |
Priva - pira, whats the difference  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2006 11:21:45 pealkiri: World of Warcraft |
Piraservudest siin foorumis juttu ei tehta
Eestlastel on 2 põhikommuuni - Kalevlased Al'akiri horde poolel ja Hüljatud Outlandi allide poolel  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.08.2006 10:10:56 pealkiri: World of Warcraft |
Warcarft III+TFT(mitte ajada segi WoWiga) on siiani viimane mäng warcrafti RTS seeriast e. on seega WoWi eelkäija  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2006 09:54:28 pealkiri: World of Warcraft |
Jama et hunteri omi pole Aga jah, Dranei tundub päris mõnus loom, kahju ainult et bloodelfid sellised barbid kõik on  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2006 09:49:23 pealkiri: World of Warcraft |
Sai juba skinning/herbalism võetud, foorumitest loetu järgi pidid herbid nagu paremini kaubaks minema  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2006 19:00:15 pealkiri: World of Warcraft |
Nüüd ma juba tean seda /me tegutseb nüüd Al'akiris orc hunterina
Aga mida proffessionitest soovitate, kas on mõtet skinning/leatherworkinguga edasi lasta või oleks parem võtta skinning/mi ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2006 00:53:16 pealkiri: World of Warcraft |
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit
Hansapanga kaardiga, lihtsalt peab visa ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2006 00:22:29 pealkiri: World of Warcraft |
, seleta palun et kuidas sa selle 10 päeva triali registreerisid kui sul krediitkaarti/kontot pole?
Tavalise pangakaardiga ikka  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2006 23:43:49 pealkiri: World of Warcraft |
Nojah krediitkaarti ma ei oma, seega peab vist selle pre-paid värgi kohe kaasa ostma
Aga esialgse küsimuse juurede tagasi tulles, kuhu soovitaksite mul oma peletistega kolida Tahaks jus ... |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2006 21:20:42 pealkiri: World of Warcraft |
Seda ma tean aga olen kuulnud et ilma krediitkaardita/60-day koodita ei lase regada, vastab see ka tõele  |
teema: World of Warcraft |
ReV13
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2006 19:50:15 pealkiri: World of Warcraft |
Nii, 10-day trial pm läbi, peab ikka mängu ära ostma
Jama nüüd selles, et sai suure hurraaga Lag'akiri lv20 orc hunter ära tehtud, aga nüüd selgub et kalevlaste guild on puupüsti t ... |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2006 19:27:35 pealkiri: Gothic 3 |
Oblivion on juba ammu kaheksaks omatud - seda siis G1&2 poolt
Aga nõuded tunduvad küll veidralt madalad  |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
ReV13
vastuseid: 1210
vaadatud: 246496
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.08.2006 10:15:50 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Firefox FTW Kunagi ammu-ammu sai ka operat kasutatud ja täitsa meeldis, kui praeguseks tundub liialt harjumatu  |
teema: Dark Messiah Of Might & Magic |
ReV13
vastuseid: 730
vaadatud: 119195
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.08.2006 11:02:10 pealkiri: Dark Messiah Of Might & Magic |
Jõhkralt sõltuvusttekitav mäng, peaks ütlema Aga piix, see tuleb gothic 3`ga täpselt samal ajal välja
Loodan et täisversioon mul päris kahe silma vahele ei jää |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2006 22:07:57 pealkiri: Gothic 3 |
...või siis lihtsalt vasemat hiirenuppu kasutada, ma ei saa aru miks kõik ctrl+WASD üle virisevad  |
teema: Gothic 3 |
ReV13
vastuseid: 1587
vaadatud: 248369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2006 10:58:29 pealkiri: Gothic 3 |
The game will feature a specially designed easy combat system
Mjah Milleks nüüd seda vaja oli, senini ju jumala hea combat süsteem olnud  |
teema: Half-Life 2 |
ReV13
vastuseid: 6061
vaadatud: 967050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2006 10:40:01 pealkiri: Half-Life 2 |
HL2 kasutab mingisugust mittestandartset HDR renderdamise meetodit, mis lubab ka sm2 kaartidel mingisugust HDRi kasutada
Ainult uuemad ati x1xxx kaardid lubavad HDR+AA  |
teema: Half-Life 2 |
ReV13
vastuseid: 6061
vaadatud: 967050
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2006 09:42:48 pealkiri: Half-Life 2 |
| x700pro`ga (sm2) sai ilusti valgusallika helendumine/tumendumine ära nähtud (ehk siis hdr`i põhiosa). x1800pro (sm3) lisas sellele ka nn. pimestava valguse effekti, ehk siis valguseffekt oli kordad ... |
teema: Kommenteerimine: pkwild618 |
ReV13
vastuseid: 37
vaadatud: 31890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2006 10:49:14 pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618 |
Küll soovitab ta soc940 platet ddr2 mäludega, küll serveritoitekaid, küll üritab meeleheitlikult 7950gx2 ja võimast vesikat 20k hinnapiiri mahutada
OK saan aru et kasutaja tahab ilmsel ... |
teema: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ? |
ReV13
vastuseid: 293
vaadatud: 68503
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.07.2006 18:10:17 pealkiri: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ? |
Venna arvutis on vanim jupp mingi p2 kastist võetud IDE juhe, sellele järgneb 15GB quantum fireball  |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
ReV13
vastuseid: 1328
vaadatud: 429446
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.07.2006 23:50:24 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
AMD k6-2 533MHz
AMD AthlonXP 2500+ 1833MHz
AMD Athlon64 s939 3500+ 2200MHz
Ehk siis puhas ati+amd arvutite seeria  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
ReV13
vastuseid: 2063
vaadatud: 596735
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.07.2006 18:06:59 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
Integreeritud trident blade 3d
Connect3d radeon 9600 256MB
His x700pro 128MB 8xAGP iceQ
Connect3d x1800xt 256mb + vf900-cu  |
teema: Dr.Peep |
ReV13
vastuseid: 1499
vaadatud: 304554
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.07.2006 19:28:31 pealkiri: Dr.Peep |
Garantii kohta ei oska ma küll midagi kosta, kuid klienditeenindus on netipoe kohta üllatavalt hea Eile kell pool kaksteist andsin tellimuse sisse ja täna kell kolm oli pakk ukse taga Ainul ... |
teema: Radeon X1K Family |
ReV13
vastuseid: 6285
vaadatud: 815477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2006 18:36:39 pealkiri: Radeon X1K Family |
Selge Millegipärast olen alati arvanud et tegu on teibiga, aga eks palju asju võib tahta
Praegu ei viitsi kaarti vägistama hakata, pärastpoole hakkan katsetama
-e. Tänan nõustamast ... |
teema: Radeon X1K Family |
ReV13
vastuseid: 6285
vaadatud: 815477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2006 18:28:35 pealkiri: Radeon X1K Family |
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama  |
teema: Radeon X1K Family |
ReV13
vastuseid: 6285
vaadatud: 815477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.07.2006 18:21:54 pealkiri: Radeon X1K Family |
| Oleks vaja targematelt AHVidelt veidi nõu küsida, nimelt on mu x1800xt juba üle kuu aja uue jahutuse järele kisanud, mistõttu tellisin lõpuks peebust vf900cu. Nüüd oleks vaja ta kaardile paiga ... |
| |