Avaleht
otsing leidis 52 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: zpsy
ReV13

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2011 20:47:12   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Sai ka skyrim võetud
+1 minu poolt.
  teema: Sale24
ReV13

vastuseid: 98
vaadatud: 67409

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.09.2008 18:00:34   pealkiri: Sale24
Kas keegi poe operatiivsuse ja tellitud kauba kohale jõudmise aja kohta oskaks kommentaare jagada. Plaan sülearvuti osta ning kaalun kahe poe vahel.
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
ReV13

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 25.08.2008 10:35:35   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Mugen paigas, sõrmed viilutatud icon_lol.gif 47/39 on def kelladel 25min orthose kohta paras temp?
Palju E8500 kohta imo. Mis pastat kasutad? Pakun, et kontakt sai halb.

Pastaks AS5, paigaldasin nagu A ...
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
ReV13

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.08.2008 11:02:09   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
, räägid Mugenist ikka? Clipid olid teisel pool mobo korralikult lahti?

EDIT. Mugen paigas, sõrmed viilutatud icon_lol.gif 47/39 on def kelladel 25min orthose kohta paras temp?
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
ReV13

vastuseid: 6796
vaadatud: 1180677

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 15.08.2008 17:59:11   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Paar küsimust ahvidele, kel on mugen pikemat aega kastis olnud. Kas hirmujutud, et pushpin kinnitused raskuse all järele annavad ja ka mobo painutavad vastavad tõele või on tegu pigem paranoiaga? ...
  teema: OX.ee
ReV13

vastuseid: 1616
vaadatud: 543122

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.08.2008 16:49:58   pealkiri: OX.ee
Endalgi olla pakiteade ukse taha jõudnud, homme saab vast kasti ehitama asuda 8)
  teema: OX.ee
ReV13

vastuseid: 1616
vaadatud: 543122

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.08.2008 12:04:40   pealkiri: OX.ee
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

DPD samas helistas ilusti ette icon_smile.gif
  teema: OX.ee
ReV13

vastuseid: 1616
vaadatud: 543122

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.08.2008 09:00:46   pealkiri: OX.ee
Tänaseks peaks siis tellimus saabuma, loodame parimat.

Kuigi pole ükski ELS kuller suvatsenud minu ukse taha tulla, nii et kahtlen et täna kätte saaks icon_lol.gif
  teema: OX.ee
ReV13

vastuseid: 1616
vaadatud: 543122

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.08.2008 10:06:06   pealkiri: OX.ee
Nonii sain vastuse kätte - mingi saksa firma lohistab jalgu ja toide jõuab alles esmaspäevaks icon_neutral.gif

Ox.ee vastu viha ei pea kuid sellistest asjadest võiks ikkagi maili kaudu ette teavitada
  teema: OX.ee
ReV13

vastuseid: 1616
vaadatud: 543122

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.08.2008 10:50:25   pealkiri: OX.ee
Sai ka tellimus esitatud (5051), tähtajaks 07.08 aga endiselt tarneootel icon_neutral.gif

Loodan et ikka homseks kätte saan kauba, vastasel juhul peab tõenäoliselt järgmise nädalani ootama thumbs_down.gif Ehk närvi ...
  teema: IT õppimine
ReV13

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319792

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.07.2008 11:21:03   pealkiri: IT õppimine
Küsimus laiemale ringile - TTÜ Arvuti- ja süsteemitehnika, Elektroonika või ITK süsteemide administreerimine?

Kõigis kolmes võeti RE vastu ja nüüd ei teagi millist valida icon_smile.gif
  teema: Mass Effect
ReV13

vastuseid: 374
vaadatud: 66432

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2008 19:54:54   pealkiri: Mass Effect
Ei mäleta enam täpselt aga küll google aitab
  teema: Mass Effect
ReV13

vastuseid: 374
vaadatud: 66432

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2008 18:49:32   pealkiri: Mass Effect
Kandilise graafika all pidas ta ilmselt silmas Depth of Field bugi, mida saab .INIs ära parandada icon_wink.gif
  teema: Arvuti ei võta pilti ette
ReV13

vastuseid: 1
vaadatud: 1219

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 30.03.2008 13:38:06   pealkiri: Arvuti ei võta pilti ette
Tervist

Probleem algas umbes 2 nädalat tagasi, arvuti sisselülitamisel ei lülitunud monitor sisse, justkui oleks arvuti standby's. Ventikad ja kõik toimisid, windows laadis ära(startup muusika ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.03.2007 11:14:56   pealkiri: World of Warcraft
Sain enda warrioriga lvl 50 kätte ja pean tunnistama väga nõrk värk. Arenal tegi lvl 46 warlock väga kiiresti mulle lõpu peala ja tagasi minnes veel sain lvl 41 warlocki käest ka lutti icon_biggrin.gif, kuid ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2007 14:07:39   pealkiri: World of Warcraft
kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.

Tegelikult kõige esimene 70 oli mingi prantslane, kes tegi seda 28 tunni ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2006 23:47:01   pealkiri: World of Warcraft
Kusjuures teisipäeval oli isegi mulle tundmatu numbri poolt vastamata kõne, tea kas see nüüd kuller oli. Samas afaik peaks pakk sel juhul lähimasse sidejaoskonda viidama icon_confused.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.11.2006 20:54:56   pealkiri: World of Warcraft
Keegi andrico kullerteenuse kohta kommentaare oskab jagada, laupäeval tellisin 60-day kaardi ära ning siiamaani ei kipu ega kõppu icon_confused.gif ...näpud sügelevad juba icon_razz1.gif
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2006 21:02:07   pealkiri: Gothic 3
Lai, avatud maastik igasuguste puude/lehtede ja rohututtidega tundub olevat üldiselt ATI ala ...

See oli nii oblivionis, kuna xbox 360 kasutab ATI graffat ja egas seal ei tohi mäng hakkida icon_razz1.gif
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2006 14:14:01   pealkiri: Gothic 3
Gothicu võitlussüsteemi suurim võlu ongi, et alguses pead vastaste hakkimiseks julmalt lööke ajastama, aga peale väikest treenimist lähed läbi vastaste nagu soe nuga läbi või icon_wink.gif

Ning ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2006 14:05:40   pealkiri: World of Warcraft
võib ka liituda guildiga Hüljatud icon_rolleyes.gif , see asub serveris Outland, koduleht on www.hyljatud.com vist.

Mul 1 sõber ka alustas just samas serveris Undead Rogue'i
Ja ilmselt võtan ka sama serv ...
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.09.2006 19:36:47   pealkiri: Gothic 3
häiris videos ka see et ükskõik kellega räägid kõik vatravad ja vehivad kätega

See ju gothicus täiesti tavaline asi, st. varasemates osades oli samamoodi icon_biggrin.gif

Ning varasemale küsimusele ...
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.09.2006 17:59:35   pealkiri: Gothic 3
Südamest loodan, Gothic 3st tuleb palju huvitavam ja sisukam mäng kui seda oli Oblivion

Kes vähegi eelmisi gothicu osasi on mänginud, teab et seda küll karta ei tasu icon_razz1.gif
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.09.2006 18:21:43   pealkiri: Gothic 3
Drool...vana hea gothic thumbs_up.gif

Iseasi kuidas see uus perkide süsteem välja kukub icon_rolleyes.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2006 11:32:32   pealkiri: World of Warcraft
Priva - pira, whats the difference icon_razz.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2006 11:21:45   pealkiri: World of Warcraft
Piraservudest siin foorumis juttu ei tehta icon_wink.gif

Eestlastel on 2 põhikommuuni - Kalevlased Al'akiri horde poolel ja Hüljatud Outlandi allide poolel thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2006 10:10:56   pealkiri: World of Warcraft
Warcarft III+TFT(mitte ajada segi WoWiga) on siiani viimane mäng warcrafti RTS seeriast e. on seega WoWi eelkäija icon_smile.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2006 09:54:28   pealkiri: World of Warcraft
Jama et hunteri omi pole icon_sad.gif Aga jah, Dranei tundub päris mõnus loom, kahju ainult et bloodelfid sellised barbid kõik on icon_lol.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2006 09:49:23   pealkiri: World of Warcraft
Sai juba skinning/herbalism võetud, foorumitest loetu järgi pidid herbid nagu paremini kaubaks minema icon_rolleyes.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2006 19:00:15   pealkiri: World of Warcraft
Nüüd ma juba tean seda icon_biggrin.gif /me tegutseb nüüd Al'akiris orc hunterina

Aga mida proffessionitest soovitate, kas on mõtet skinning/leatherworkinguga edasi lasta või oleks parem võtta skinning/mi ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2006 00:53:16   pealkiri: World of Warcraft
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit icon_neutral.gif

Hansapanga kaardiga, lihtsalt peab visa ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2006 00:22:29   pealkiri: World of Warcraft
, seleta palun et kuidas sa selle 10 päeva triali registreerisid kui sul krediitkaarti/kontot pole?

Tavalise pangakaardiga ikka icon_rolleyes.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2006 23:43:49   pealkiri: World of Warcraft
Nojah krediitkaarti ma ei oma, seega peab vist selle pre-paid värgi kohe kaasa ostma icon_neutral.gif

Aga esialgse küsimuse juurede tagasi tulles, kuhu soovitaksite mul oma peletistega kolida icon_question.gif Tahaks jus ...
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2006 21:20:42   pealkiri: World of Warcraft
Seda ma tean aga olen kuulnud et ilma krediitkaardita/60-day koodita ei lase regada, vastab see ka tõele icon_question.gif
  teema: World of Warcraft
ReV13

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445843

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2006 19:50:15   pealkiri: World of Warcraft
Nii, 10-day trial pm läbi, peab ikka mängu ära ostma icon_rolleyes.gif

Jama nüüd selles, et sai suure hurraaga Lag'akiri lv20 orc hunter ära tehtud, aga nüüd selgub et kalevlaste guild on puupüsti t ...
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2006 19:27:35   pealkiri: Gothic 3
Oblivion on juba ammu kaheksaks omatud - seda siis G1&2 poolt icon_lol.gif

Aga nõuded tunduvad küll veidralt madalad icon_confused.gif
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
ReV13

vastuseid: 1210
vaadatud: 246496

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.08.2006 10:15:50   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Firefox FTW thumbs_up.gif Kunagi ammu-ammu sai ka operat kasutatud ja täitsa meeldis, kui praeguseks tundub liialt harjumatu icon_lol.gif
  teema: Dark Messiah Of Might & Magic
ReV13

vastuseid: 730
vaadatud: 119195

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.08.2006 11:02:10   pealkiri: Dark Messiah Of Might & Magic
Jõhkralt sõltuvusttekitav mäng, peaks ütlema thumbs_up.gif Aga piix, see tuleb gothic 3`ga täpselt samal ajal välja icon_mad.gif

Loodan et täisversioon mul päris kahe silma vahele ei jää
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2006 22:07:57   pealkiri: Gothic 3
...või siis lihtsalt vasemat hiirenuppu kasutada, ma ei saa aru miks kõik ctrl+WASD üle virisevad icon_confused.gif
  teema: Gothic 3
ReV13

vastuseid: 1587
vaadatud: 248369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2006 10:58:29   pealkiri: Gothic 3
The game will feature a specially designed easy combat system

Mjah icon_confused.gif Milleks nüüd seda vaja oli, senini ju jumala hea combat süsteem olnud icon_neutral.gif
  teema: Half-Life 2
ReV13

vastuseid: 6061
vaadatud: 967050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 10:40:01   pealkiri: Half-Life 2
HL2 kasutab mingisugust mittestandartset HDR renderdamise meetodit, mis lubab ka sm2 kaartidel mingisugust HDRi kasutada icon_wink.gif

Ainult uuemad ati x1xxx kaardid lubavad HDR+AA icon_razz.gif
  teema: Half-Life 2
ReV13

vastuseid: 6061
vaadatud: 967050

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 09:42:48   pealkiri: Half-Life 2
x700pro`ga (sm2) sai ilusti valgusallika helendumine/tumendumine ära nähtud (ehk siis hdr`i põhiosa). x1800pro (sm3) lisas sellele ka nn. pimestava valguse effekti, ehk siis valguseffekt oli kordad ...
  teema: Kommenteerimine: pkwild618
ReV13

vastuseid: 37
vaadatud: 31890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2006 10:49:14   pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618
Küll soovitab ta soc940 platet ddr2 mäludega, küll serveritoitekaid, küll üritab meeleheitlikult 7950gx2 ja võimast vesikat 20k hinnapiiri mahutada icon_lol.gif

OK saan aru et kasutaja tahab ilmsel ...
  teema: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ?
ReV13

vastuseid: 293
vaadatud: 68503

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.07.2006 18:10:17   pealkiri: Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ?
Venna arvutis on vanim jupp mingi p2 kastist võetud IDE juhe, sellele järgneb 15GB quantum fireball thumbs_up.gif
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
ReV13

vastuseid: 1328
vaadatud: 429446

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.07.2006 23:50:24   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
AMD k6-2 533MHz
AMD AthlonXP 2500+ 1833MHz
AMD Athlon64 s939 3500+ 2200MHz

Ehk siis puhas ati+amd arvutite seeria thumbs_up.gif
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
ReV13

vastuseid: 2063
vaadatud: 596735

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.07.2006 18:06:59   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
Integreeritud trident blade 3d
Connect3d radeon 9600 256MB
His x700pro 128MB 8xAGP iceQ
Connect3d x1800xt 256mb + vf900-cu thumbs_up.gif
  teema: Dr.Peep
ReV13

vastuseid: 1499
vaadatud: 304554

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.07.2006 19:28:31   pealkiri: Dr.Peep
Garantii kohta ei oska ma küll midagi kosta, kuid klienditeenindus on netipoe kohta üllatavalt hea icon_biggrin.gif Eile kell pool kaksteist andsin tellimuse sisse ja täna kell kolm oli pakk ukse taga thumbs_up.gif Ainul ...
  teema: Radeon X1K Family
ReV13

vastuseid: 6285
vaadatud: 815477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.07.2006 18:36:39   pealkiri: Radeon X1K Family
Selge icon_razz.gif Millegipärast olen alati arvanud et tegu on teibiga, aga eks palju asju võib tahta

Praegu ei viitsi kaarti vägistama hakata, pärastpoole hakkan katsetama thumbs_up.gif

-e. Tänan nõustamast ...
  teema: Radeon X1K Family
ReV13

vastuseid: 6285
vaadatud: 815477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.07.2006 18:28:35   pealkiri: Radeon X1K Family
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama icon_confused.gif
  teema: Radeon X1K Family
ReV13

vastuseid: 6285
vaadatud: 815477

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.07.2006 18:21:54   pealkiri: Radeon X1K Family
Oleks vaja targematelt AHVidelt veidi nõu küsida, nimelt on mu x1800xt juba üle kuu aja uue jahutuse järele kisanud, mistõttu tellisin lõpuks peebust vf900cu. Nüüd oleks vaja ta kaardile paiga ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.