|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: LG OLED arutelu |
Rauno266
vastuseid: 770
vaadatud: 236336
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.06.2026 14:56:13 pealkiri: LG OLED arutelu |
| Mul on B7 olnud 8 aastat ja pole mingit sissepõlemist. Pilt tuleb telerisse Nvidia Shieldi pealt ja Shieldil on sisselülitatud screensaver vms. Ehk siis selline värviline virrvarr liigub ringi ning ... |
teema: Brave ja Eesti ID-Kaart |
Rauno266
vastuseid: 13
vaadatud: 2865
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.12.2025 16:43:52 pealkiri: Brave ja Eesti ID-Kaart |
Brave'is saad installida extenisone Chrome'i web storest. Üks sama Chromium brauser kõik.
https://chromewebstore.google.com/
Installi palju jaksad.
Mis puudutab Web eID-d, siis mul siiani o ... |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Rauno266
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925673
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.12.2025 20:41:17 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
| Veel mitte. Aga väga tõenäoline on jah, et kogu Warner Bros Discovery (- broadcast TV) läheb Netflixile. Suht jube ette kujutada nende brändide hävitamist. |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Rauno266
vastuseid: 12390
vaadatud: 2235807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.12.2025 14:29:19 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Oot kas need rotid mitte maha ei tapetud seal neljandas hooajas? Ma küll tervet hooaega ei ole näinud aga tuubis on mingid klipid, kus mingi üüber mõõgamees nad kõik ära retsib'
See oli kõ ... |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Rauno266
vastuseid: 12390
vaadatud: 2235807
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.11.2025 17:53:34 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Kas Witcher on midagi sellist, mis kannatab vaadata ka sellisel, kes mängust ei tea midagi ?
Mängude story jätkab sealt, kust raamatud lõppevad ja seriaali on üritatud teha raamatute järgi. E ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Rauno266
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417083
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.07.2025 12:30:26 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Võta AORUS FO32U2P. Pm sama asi, aga odavam
Ahhaa, see monitor ei ilmunud isegi vaatevälja. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Rauno266
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417083
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.07.2025 09:36:44 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Pole juba aastaid uusi monitore vaadanud, kuna Asuse PG348Q on edukalt kõik soovid ja vajadused täitnud. Tulin aga üle pika aja tagasi Dota juurde ja seda on suhteliselt võimatu ultrawide peal mä ... |
teema: Kommenteerimine: tiigerhai |
Rauno266
vastuseid: 98
vaadatud: 29298
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2025 10:22:30 pealkiri: Kommenteerimine: tiigerhai |
| Müüsin 3D printeri. Tuli ise järgi ning kõik sujus ladusalt. |
teema: Steamis aeglane mängude laadimine SSD-lt |
Rauno266
vastuseid: 6
vaadatud: 2006
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.05.2025 14:41:51 pealkiri: Steamis aeglane mängude laadimine SSD-lt |
1. "Kui samsungi kettalt jookseb ilusti ja sabrenti peal mitte siis tead kus viga".
Ei tea, muu tarkvara jookseb selle sabrenti pealt probleemideta. Isegi mängud, mis on Steami-väliselt installi ... |
teema: Steamis aeglane mängude laadimine SSD-lt |
Rauno266
vastuseid: 6
vaadatud: 2006
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.05.2025 11:52:37 pealkiri: Steamis aeglane mängude laadimine SSD-lt |
| Mälud õiges kohas, game bari pole, värsked updated peal, updatesid ei tiri samal ajal. Igasugu asju üritanud kinni keerata ning monitoorida selle aegluse ajal. Ainuke, asi mis probleemi lahendab o ... |
teema: Steamis aeglane mängude laadimine SSD-lt |
Rauno266
vastuseid: 6
vaadatud: 2006
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.05.2025 10:29:36 pealkiri: Steamis aeglane mängude laadimine SSD-lt |
Mõnda aega on olnud juba veider probleem kahe peamise mänguga mida mängin (ei välista, et sarnane käitumine esineb ka muude mängude puhul):
Overwatch 2
Counter Strike 2
Nimelt loading tim ... |
teema: 3D printerid |
Rauno266
vastuseid: 2239
vaadatud: 710317
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.04.2025 13:06:57 pealkiri: 3D printerid |
| Keegi Anycubic Kobra S1 Combo on omale ligi võtnud? Kuidas tundub? |
teema: Kommenteerimine: Diginugis |
Rauno266
vastuseid: 76
vaadatud: 21659
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2025 10:58:30 pealkiri: Kommenteerimine: Diginugis |
Ostis jahuti. Kandis raha ette. Kõik normaalne  |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Rauno266
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925673
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.03.2025 10:58:21 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
| Mickey 17 on täielik jama. Pattinsoniga story on paeluv ja huvitav, aga siis on ca 40min Trumpi, mis on täielik saast. Raha pole mõtet kulutada, ootaksin striimingut või Kanada tädi. |
teema: Kommenteerimine: 8jalg |
Rauno266
vastuseid: 33
vaadatud: 5864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2025 17:26:41 pealkiri: Kommenteerimine: 8jalg |
| Ostsin sülearvuti. Kiire käest-kätte tehing ja kaubaga kõik kenasti korras. |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Rauno266
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925673
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.11.2024 11:05:00 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
| Kõige kurvem ongi see, et see film on nii ettearvatav tänu esimesele. Põhimõtteliselt on tegu nagu Star Wars: Force Awakens'iga, et laiem story on üks-ühele maha viksitud esimesest filmist. |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Rauno266
vastuseid: 27104
vaadatud: 3189588
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.11.2024 14:11:16 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Nendel Rõngu omadel on mälestuste järgi tainast rohkem kui kohupiima ning emotsioon neist on meeles pigem negatiivne.
Keskturule peab vaatama minema ja ära proovima.
Lille peatuse putka ei ... |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Rauno266
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925673
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.11.2024 13:55:29 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
| Vaatasime vist kahte väga erinevat filmi. Näitlejatöö oli äärmiselt puine ning kinnitab veel seda, et Pedro Pascalist tahaks natuke ekraanil puhkust saada. Parima töö tegi minu arust Denzel, a ... |
teema: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
Rauno266
vastuseid: 27104
vaadatud: 3189588
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.11.2024 16:27:26 pealkiri: Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema |
|
teema: Plex üldteema (player/server) |
Rauno266
vastuseid: 634
vaadatud: 243320
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.11.2024 18:03:17 pealkiri: Plex üldteema (player/server) |
Mul on eestikeelse dubleeringuga animatsioonide library ja seal küll enamusele on eestikeelne match leitud Plexi poolt.
Eestikeelse sisukirjeldusega?
Jep.
https://i.imgur.com/DBjWhme.png
ht ... |
teema: Plex üldteema (player/server) |
Rauno266
vastuseid: 634
vaadatud: 243320
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.11.2024 02:47:37 pealkiri: Plex üldteema (player/server) |
| Mul on eestikeelse dubleeringuga animatsioonide library ja seal küll enamusele on eestikeelne match leitud Plexi poolt. |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
Rauno266
vastuseid: 16659
vaadatud: 2925673
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.10.2024 09:35:05 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
The Man from Earth (2007)
https://www.imdb.com/title/tt0756683/
Kuidagi oli kahe silma vahele jäänud selline ulmepärl. Pole ammu näinud filmi, kus tunnen, et iga sõna dialoogist on oluline ni ... |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 30.09.2024 12:28:47 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Ega hetkel muud varianti polegi vist väga. Kõik muud komponendid on juba süsteemis välja vahetatud. Jään foorumit scannima, et äkki tuleb mõni hea 5800X3D või 5900X pakkumine.
Leidsin juhu ... |
teema: Kommenteerimine: hitech |
Rauno266
vastuseid: 84
vaadatud: 14634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2024 21:29:28 pealkiri: 5900x |
| Ostsin protsessori, tuli tõi ukse taha ning kõik sujus kenasti. |
teema: Kas on olemas mingit seadust või määrust, mis kohustab veebilehte või hostingut või IP-d Eestis omama? |
Rauno266
vastuseid: 1
vaadatud: 3716
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 24.09.2024 11:13:25 pealkiri: Kas on olemas mingit seadust või määrust, mis kohustab veebilehte või hostingut või IP-d Eestis omama? |
| Üldiselt on see kohustus siis, kui infosüsteem, mida hostitakse talletab Eesti elanike kohta delikaatseid isikuandmeid. |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.09.2024 18:17:55 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
| Avastasin videokaardilt 2 poolikut kontakti PCI ribal. Kontaktid on selle esimese kitsama segmendi peal ning pole nii palju ära murdunud, et see üksi midagi mõjutada võiks samas. Proovin PCI-E soc ... |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.08.2024 19:03:31 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
| Sain mingid teised pulgad stabiilselt 3600MHz peal bootima vähemalt, aga nüüd ikka sama probleem, mis eile. Windows hakkab bootima ning see valge loading ring hangub lihtsalt poole pöörde pealt. ... |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 29.08.2024 13:40:51 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
| Nii. BIOS-i update tehtud - ei muutnud midagi. Toiteplokk vahetatud ning paari tunni kasutamise jooksul hakkasid restardid esinema. Hangumisi ei näinud, aga restardid küll. Restardid suunasid kompon ... |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.08.2024 17:12:39 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
| Erinevad komponendid on aja jooksul täienenud, aga toiteplokk on ca 5a vana. |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.08.2024 14:33:52 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Mäludele memtest jooksutatud. Praeguse kiiruse peal stabiilsed ning vigu ei paista memtestis.
BIOSi update proovin ära veel, aga praegune versioon on juba aastaid stabiilne olnud. Viga on tekkinud ... |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.08.2024 10:51:22 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Praegune masinakonf:
CPU: Ryzen 5900x
MoBo: Crosshair VII Hero
RAM: 4x8GB RAM3800@CL16
PSU: Seasonic Focus Plus 750W
GPU: Asus TUF 3080Ti OC
Draiveri probleemi ei taha uskuda. Just nimelt sel ... |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 5280
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.08.2024 10:03:29 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
| Viimase kuu aja jooksul on mu arvutit mingi veider probleem kummitanud. Nimelt arvuti hangub suhteliselt suvalisel hetkel. Alguses panin tähele, et kui arvuti ööseks tööle jätsin, siis mingil he ... |
teema: Google TV Streamer |
Rauno266
vastuseid: 89
vaadatud: 25186
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.08.2024 15:25:34 pealkiri: Google TV Streamer |
Ei tea, kas hakkab Shieldi ka asendama?
Mõnes osas kindlasti kuid raske uskuda, et GPU sama võimas nagu Maxwell või et see karp suudaks edukalt Plex Serverit jooksutada, nagu Shield. Samuti tundub ... |
teema: Google TV Streamer |
Rauno266
vastuseid: 89
vaadatud: 25186
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.08.2024 09:48:27 pealkiri: Google TV Streamer |
| Ei tea, kas hakkab Shieldi ka asendama? |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
Rauno266
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2024 18:10:29 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
| Otsin Raspberry Pi 5. Tehing kiire ja kaup jõudis komplektselt kohale. 5+ |
teema: Targa kodu ehitamine |
Rauno266
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509941
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.05.2024 15:59:01 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Sätin esimest korda Zigbee võrku püsti ning kuna elan kortermajas, siis ideaalis tahaks seda võrku saada 868Mhz peale tiksuma. Kas peaksin seda sagedust erinevate dongle'te specist otsima või võ ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Rauno266
vastuseid: 5716
vaadatud: 1509941
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.05.2024 14:51:14 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
| Kas keegi oskab soovitada mingeid EU-s vabalt saadaolevaid GU10 RGBW zigbee pirne? Hetkel jäid silma EMOS GoSmart pirnid, mida saab ka Eestist edukalt kätte, aga kui juba koguse tellimiseks läheks, ... |
teema: Telia Eesti |
Rauno266
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277351
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.03.2024 11:05:30 pealkiri: Telia Eesti |
|
teema: Telia Eesti |
Rauno266
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277351
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.03.2024 16:56:42 pealkiri: Telia Eesti |
| Mul on veel vana lapik (Arris VIP1113) digiboks. Ei oska öelda, kas "ufo" erineb sellest tehniliselt kuidagi. |
teema: Telia Eesti |
Rauno266
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277351
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.03.2024 16:33:27 pealkiri: Telia Eesti |
Pole ammu uurinud, aga kas TeliaTV pildikvaliteet on paremaks ka läinud vahepeal? Tahaks digiboksist juba loobuda, aga alla igasuguse arvestuse pildikvaliteet Android TV äpis ei luba seda veel  |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.11.2023 11:43:59 pealkiri: iPhone |
| Rumal küsimus perhaps, aga on kellelgi ette tulnud olukorda, kus hommikul äratus ei tööta (iPhone 15 Pro Max - ios 17.1.1)? Tavapäraselt ärkan 8 paiku äratuse peale ning nendega pole probleeme ... |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Rauno266
vastuseid: 1903
vaadatud: 322886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2023 13:16:32 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Ostsin emaplaadi. Kõik titimiti. |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.09.2023 20:14:19 pealkiri: iPhone |
| Minu oma pandi ka teele ja jõuab kenasti lubatud 30.09 kohale. |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.09.2023 09:20:09 pealkiri: iPhone |
| Põhjus ka leitud, teatud äpid (Instagram on suur pahanduse tekitaja) refreshivad taustal andmeid. Paljud väidavad, et pärast Background App Refresh-i kinni keeramist pole ülekuumenemise probleeme ... |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.09.2023 11:38:21 pealkiri: iPhone |
Sain eile tarneaja külge ning näitas 28.09, aga pool tundi hiljem muutus see 30.09 peale.
Tellisin kohe öösel Teliast iPhone 15 Pro Max (Natural Titanium) mudeli kui pre-orderid lahti läksid ( ... |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.09.2023 09:17:25 pealkiri: iPhone |
| Sain eile tarneaja külge ning näitas 28.09, aga pool tundi hiljem muutus see 30.09 peale. |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.09.2023 17:20:07 pealkiri: iPhone |
| Minu point see olekski, et kontaktid, telefoniraamat on täiesti ülearune funktsioon kellelegi helistamisel. Kui vaja, siis saan otse numbri valida või T9 diali abil kontaktiotsingu teha Androididel ... |
teema: iPhone |
Rauno266
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743819
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.09.2023 02:46:37 pealkiri: iPhone |
| Kaalun iphonele üle minna (pereliikmetel on need) aga seal minu teada pole T9 valimist. Näen, et mõned T9 äpid on olemas aga kas need dialerina töötavad, kasutab keegi?T9 oli põnev 15 aastat ta ... |
teema: Emaplaadil usb overcurrent detected |
Rauno266
vastuseid: 16
vaadatud: 7213
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.08.2023 16:21:17 pealkiri: Emaplaadil usb overcurrent detected |
| Kui sellel emaplaadil on juhuslikult eraldiseisev IO shield, siis kontrolli, et ükski IO shieldi küljes olevatest pinnidest ei oleks kogemata otsapidi USB pesas või ei puudutaks USB pesa mingi veid ... |
teema: Elisa ärikliendi püsiühendus staatilise IP-ga |
Rauno266
vastuseid: 6
vaadatud: 2409
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.07.2023 16:14:29 pealkiri: Elisa ärikliendi püsiühendus staatilise IP-ga |
| Käisin need 3 IP-d, mis seal vahemikus olid, läbi ning proovisin neid gateway'dena. Lõpuks üks töötas ja netiühendus olemas. |
| |