Avaleht
otsing leidis 38 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: AMD Navi arutelu
Rainer75

vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.03.2025 00:34:04   pealkiri: AMD Navi arutelu
Täiest õige jutt mingi väikse % pärast kaarti vahetada peab ikka olema......Kui vahetaksin siis 3090 vastu 4090 kui selle hind oleks 1000eur.Muidu küll mitte.
  teema: AMD Navi arutelu
Rainer75

vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.03.2025 10:44:14   pealkiri: AMD Navi arutelu
Mul muidugi vee peal.Ega teisiti ei saakski kui tahad madalaid tempe



https://www.upload.ee/files/17818061/OCCT-2535-091440.png.html
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Rainer75

vastuseid: 1815
vaadatud: 258033

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.02.2025 19:43:17   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Lahe väga lahe !!!!!! icon_biggrin.gif
  teema: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt.
Rainer75

vastuseid: 12
vaadatud: 5119

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.02.2025 19:33:53   pealkiri: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt.
vaata biosis oma windows install üle nimelt kas sul on uefi boot või ei.
  teema: AMD AM5 platvormi arutelu
Rainer75

vastuseid: 456
vaadatud: 115747

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.02.2025 22:08:10   pealkiri: AMD AM5 platvormi arutelu
Mõtlesin,et paneks ka siis idle tempi muidugi mul pole AM5 aga AM4 on.

https://www.upload.ee/files/17772500/Untitled.jpg.html

https://www.upload.ee/files/17772512/2Untitled.jpg.html

Mis sell ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.01.2024 12:47:46   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tere jälle satusin siia ja vaatasin,et testite !!! Mõtlesin,et testiks ka siis kuigi teist mõni teab et minu veejahutus süsteemi ei saa võrrelda teie omaga aga mõtlesin et panen ka siis mõne pi ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.12.2023 22:27:14   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ma ostsin arvutisse kohe 4 tk G Skill Trident Z Neo F4-4000C14-8GTZN ( @ 2000 MHz (XMP) 14-15-15-35 (CL-RCD-RP-RAS) olen rahul ainult 4tk ei taha täis kiirusel käima minna panin siis 3800 peale ja ...
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Rainer75

vastuseid: 1749
vaadatud: 292868

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.04.2023 22:29:30   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Mina ostsin mängimiseks sest mul pole õrna aimugi mis moodi kaevata icon_smile.gif

Lükasin selle kaardile kahele poole veeploki ka peale mis läks juurde 480eur + gpu 2799eur
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Rainer75

vastuseid: 1749
vaadatud: 292868

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.04.2023 22:18:29   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Minu Asus ROG-Strix-RTX3090-O24G-White 2799 eur

https://www.upload.ee/files/15121424/28130465_2.jpg.html
  teema: AORUS P850W 80+ GOLD Modular
Rainer75

vastuseid: 15
vaadatud: 16581

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 14.04.2023 09:21:07   pealkiri: AORUS P850W 80+ GOLD Modular
Mul on ka Corsair RM850X ja pole siiani probleeme olnud .

Arvuti on cpu 5900x gpu Asus ROG-Strix-RTX3090-O24G
  teema: The Last of Us
Rainer75

vastuseid: 35
vaadatud: 9963

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2023 17:02:47   pealkiri: The Last of Us
Jah panin vanema driveri ja kukkus uuesti seda tegema mul läks aega 15-20 minti.
  teema: The Last of Us
Rainer75

vastuseid: 35
vaadatud: 9963

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2023 21:28:18   pealkiri: The Last of Us
Hiire liigutuse kaamera on ainult tudisev või värisev muidu mul on muu kõik korras ei mingeid välja viskamisi ja muid jamasi ei ole

andmed cpu 5900x ram32 video 3090 nvem .
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.03.2023 15:16:45   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.03.2023 12:40:08   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
No proovisin seda Primet aga ma vist eioska seal primes midagi teha liiga keerulin

Prime test https://www.upload.ee/files/15034705/Untitled_3.jpg.html

CinebenchR23 test https://www.upload.ee/fi ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.03.2023 11:40:12   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Mis proge on prose piinamiseks hea tempid ei taha üle 60 minna.

https://www.upload.ee/files/15034631/Untitled2.jpg.html
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.03.2023 10:57:38   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Ma üle 3800 ei saa 4 pulgaga.

https://www.upload.ee/files/15034599/Untitle.png.html
  teema: AMD Navi arutelu
Rainer75

vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.12.2021 23:33:08   pealkiri: AMD Navi arutelu
Tere kui sul LG toetab HDMI Deep Colourit siis lülita see sisse ja töötab kõik resod 120hz-iga. Panen ühe video https://www.youtube.com/watch?v=rew9JOH0gDE

hea oleks kui sul on ka hdmi 2.1 kaa ...
  teema: LG OLED arutelu
Rainer75

vastuseid: 770
vaadatud: 236777

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2021 23:57:06   pealkiri: LG OLED arutelu
Mul mängib ilusti vaatasin just pulga pealt Red.Notice.2021.1080p.NF.WEB-DL.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-TEPES

Telekas on mul LG Oled C9 65
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.10.2021 15:35:00   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
L3 latency 9.8 https://www.upload.ee/files/13574660/L3_latency_.jpg.html
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.10.2021 07:56:23   pealkiri: -Watercooling-
See pump no................ tulge maapeale mul istub kapisahtlis üks selline kes küll sellise tootis peab ikka põrunud olema https://shop.aquacomputer.de/product_info.php?products_id=3387 ei soovi ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 20.10.2021 18:40:54   pealkiri: -Watercooling-
Aga osta see aqua pump ja siis valgusta ka meid kuidas pump on tahaksime kõik teada milline on hea pump aga kui sa paned pumbale ainult liiter vett on äkki okey aga kui lisaks talle 8 liitrit vett ja ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.10.2021 21:55:22   pealkiri: -Watercooling-
Mul paneb EK täie kiirusega ega ma vist teisiti ei saakski muidu ei lükka seda kogust vett ringi icon_smile.gif

Ja kus juures vaikne on kui ma olen pumbast pea neli meetrit eemal ei kuule midagi ja pump on ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.10.2021 19:36:35   pealkiri: -Watercooling-
Mul endal jooksutab selline juba kolm aastat ja probleeme pole olnud ainult sellel on 23w enda pumba all näitab 30w aga analoogne https://www.ekwb.com/shop/ek-quantum-inertia-d5-pwm-d-rgb-plexi
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 17.10.2021 21:03:14   pealkiri: -Watercooling-
ega te valesti aru ei saand mitte,et mul on suur radikas vaid see ka ,et seal radikas jookseb 8 liiterit vett läbi arvan,et päris suur kogus vett icon_biggrin.gif
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 17.10.2021 19:45:25   pealkiri: -Watercooling-
Ma ei ostnud seda radikad vaid sain ühest vanast õhksoojus pubast mis seisab tavaliselt inimestel maja küljes väljas arvan.et tead millest räägin icon_biggrin.gif


https://www.upload.ee/files/13554641/tes ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 17.10.2021 18:50:49   pealkiri: -Watercooling-
ja kas jäid rahule max ventid ja kuidas sul selle Unigine_Heaven pesmark oli ?

mul endal on

Gpu https://www.ekwb.com/shop/ek-quantum-vector-nitro-rx-6800xt-6900xt-d-rgb-nickel-plexi
Cpu htt ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.10.2021 22:48:43   pealkiri: -Watercooling-
Radikas on kinnises rõdul aknad on ees tegin mõned pildid tõstsin seina pealt maha radika.

https://www.upload.ee/files/13552532/IMG_20211016_223117.jpg.html

https://www.upload.ee/files/135525 ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.10.2021 22:20:52   pealkiri: -Watercooling-
Prose ju täiesti fine mul idleb ka kõrgemal icon_redface.gif GPU blocki oled proovinud uuesti paigaldada ? Mul peale 20 minti heavenit gpu 60c+ ja prose 80c+ D5 oli küll 2000rpm ja vendid 500 lisaks arvuti ...
  teema: -Watercooling-
Rainer75

vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 16.10.2021 22:14:54   pealkiri: -Watercooling-
Tere vaatasin millega tegelete siin ja mõtlesin,et teen ka siis mõned pildid Heaven Benchmark test ja temp icon_smile.gif

CPU https://www.upload.ee/files/13552433/Untitled.jpg.htmlu

GPU https:// ...
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Rainer75

vastuseid: 352
vaadatud: 177768

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.10.2021 17:54:58   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Scoor overclock

AMD Radeon RX 6900 XT AMD Ryzen 9 5900X


https://www.3dmark.com/3dm/67319073
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2021 20:57:37   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
kolm aastat juba töötab ja kõik on norm ainult pumbale toas ei meeldi liiga jahe vesi kui talvel käima panna algul on kuulda pumba häält kui miinus 10-15c külm vesi sinnani jõuab aga mingi 5 m ...
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2021 20:46:22   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
icon_biggrin.gif Asi ongi selles,et ma ei taha ühtegi tiivikut.

Kunagi ostsin ka neid väikseid radikaid lihtsalt kohutav oli nüüd on süda rahul icon_biggrin.gif aa vee temp on praegu 18c
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Rainer75

vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2021 20:24:14   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Tere mul küll voolikud tuliseks ei lähe. Elnevates kommidest mis lugesin on mul täitsa jahe juu kui testi teha ja muidugi arvutis pole ühtegi tiivikud peale toiteka tiiviku seda ma ei kuule icon_smile.gif
...
  teema: AMD Navi arutelu
Rainer75

vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.09.2021 00:01:25   pealkiri: AMD Navi arutelu
võib olla kellelgi jah aga mina jään rahule 120hz ja 120 fps siis on ok minu jaoks nii mina vähemalt mängin icon_smile.gif
  teema: AMD Navi arutelu
Rainer75

vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.09.2021 21:49:40   pealkiri: AMD Navi arutelu
Tere mul enadl on cpu 5900x ja Video Sapphire RX 6900 XT nitro. No läheb ikka kuumaks just vram ja mälud ootan kuna veeplok tuleb eks siis näis muidu alla 120 fpsi ei ole mõtet mängida pilt tudis ...
  teema: The Division 2
Rainer75

vastuseid: 522
vaadatud: 142918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2019 22:20:54   pealkiri: The Division 2
vaatasin sinul oli mängus resolution scalle 100 peal pane 50 peale äkki siis enam ei jõnksuta mul endal on 50
  teema: The Division 2
Rainer75

vastuseid: 522
vaadatud: 142918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2019 19:49:29   pealkiri: The Division 2
ära siis sinna biossi mine arvasin,et oled overclokind icon_smile.gif aga mälu pane kindlasti juurde sest mul sööb 10gb kohe kui käima läheb ja mul on 4x8 3200 sees.
  teema: The Division 2
Rainer75

vastuseid: 522
vaadatud: 142918

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2019 18:55:30   pealkiri: The Division 2
Tere !!!! Vaatasin seda sinu mängu jama ja ma leian,et peaksid ehk oma arvuti emablaadi biossi defaultima sest ma kunagi olin samas jamas kui prose klokk oli liiga suur ja voolu sai vähe tuli kohe s ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.