|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: AMD Navi arutelu |
Rainer75
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.03.2025 00:34:04 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Täiest õige jutt mingi väikse % pärast kaarti vahetada peab ikka olema......Kui vahetaksin siis 3090 vastu 4090 kui selle hind oleks 1000eur.Muidu küll mitte. |
teema: AMD Navi arutelu |
Rainer75
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2025 10:44:14 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Mul muidugi vee peal.Ega teisiti ei saakski kui tahad madalaid tempe
https://www.upload.ee/files/17818061/OCCT-2535-091440.png.html |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Rainer75
vastuseid: 1815
vaadatud: 258033
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.02.2025 19:43:17 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Lahe väga lahe !!!!!!  |
teema: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt. |
Rainer75
vastuseid: 12
vaadatud: 5119
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.02.2025 19:33:53 pealkiri: M.2 ssd ei tööta poole kasutamise pealt. |
| vaata biosis oma windows install üle nimelt kas sul on uefi boot või ei. |
teema: AMD AM5 platvormi arutelu |
Rainer75
vastuseid: 456
vaadatud: 115747
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.02.2025 22:08:10 pealkiri: AMD AM5 platvormi arutelu |
Mõtlesin,et paneks ka siis idle tempi muidugi mul pole AM5 aga AM4 on.
https://www.upload.ee/files/17772500/Untitled.jpg.html
https://www.upload.ee/files/17772512/2Untitled.jpg.html
Mis sell ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.01.2024 12:47:46 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Tere jälle satusin siia ja vaatasin,et testite !!! Mõtlesin,et testiks ka siis kuigi teist mõni teab et minu veejahutus süsteemi ei saa võrrelda teie omaga aga mõtlesin et panen ka siis mõne pi ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.12.2023 22:27:14 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| Ma ostsin arvutisse kohe 4 tk G Skill Trident Z Neo F4-4000C14-8GTZN ( @ 2000 MHz (XMP) 14-15-15-35 (CL-RCD-RP-RAS) olen rahul ainult 4tk ei taha täis kiirusel käima minna panin siis 3800 peale ja ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Rainer75
vastuseid: 1749
vaadatud: 292868
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.04.2023 22:29:30 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Mina ostsin mängimiseks sest mul pole õrna aimugi mis moodi kaevata
Lükasin selle kaardile kahele poole veeploki ka peale mis läks juurde 480eur + gpu 2799eur |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Rainer75
vastuseid: 1749
vaadatud: 292868
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.04.2023 22:18:29 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Minu Asus ROG-Strix-RTX3090-O24G-White 2799 eur
https://www.upload.ee/files/15121424/28130465_2.jpg.html |
teema: AORUS P850W 80+ GOLD Modular |
Rainer75
vastuseid: 15
vaadatud: 16581
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 14.04.2023 09:21:07 pealkiri: AORUS P850W 80+ GOLD Modular |
Mul on ka Corsair RM850X ja pole siiani probleeme olnud .
Arvuti on cpu 5900x gpu Asus ROG-Strix-RTX3090-O24G |
teema: The Last of Us |
Rainer75
vastuseid: 35
vaadatud: 9963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2023 17:02:47 pealkiri: The Last of Us |
| Jah panin vanema driveri ja kukkus uuesti seda tegema mul läks aega 15-20 minti. |
teema: The Last of Us |
Rainer75
vastuseid: 35
vaadatud: 9963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2023 21:28:18 pealkiri: The Last of Us |
Hiire liigutuse kaamera on ainult tudisev või värisev muidu mul on muu kõik korras ei mingeid välja viskamisi ja muid jamasi ei ole
andmed cpu 5900x ram32 video 3090 nvem . |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.03.2023 15:16:45 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
|
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.03.2023 12:40:08 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
No proovisin seda Primet aga ma vist eioska seal primes midagi teha liiga keerulin
Prime test https://www.upload.ee/files/15034705/Untitled_3.jpg.html
CinebenchR23 test https://www.upload.ee/fi ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.03.2023 11:40:12 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Mis proge on prose piinamiseks hea tempid ei taha üle 60 minna.
https://www.upload.ee/files/15034631/Untitled2.jpg.html |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.03.2023 10:57:38 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Ma üle 3800 ei saa 4 pulgaga.
https://www.upload.ee/files/15034599/Untitle.png.html |
teema: AMD Navi arutelu |
Rainer75
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.12.2021 23:33:08 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Tere kui sul LG toetab HDMI Deep Colourit siis lülita see sisse ja töötab kõik resod 120hz-iga. Panen ühe video https://www.youtube.com/watch?v=rew9JOH0gDE
hea oleks kui sul on ka hdmi 2.1 kaa ... |
teema: LG OLED arutelu |
Rainer75
vastuseid: 770
vaadatud: 236777
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2021 23:57:06 pealkiri: LG OLED arutelu |
Mul mängib ilusti vaatasin just pulga pealt Red.Notice.2021.1080p.NF.WEB-DL.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-TEPES
Telekas on mul LG Oled C9 65 |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.10.2021 15:35:00 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| L3 latency 9.8 https://www.upload.ee/files/13574660/L3_latency_.jpg.html |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.10.2021 07:56:23 pealkiri: -Watercooling- |
| See pump no................ tulge maapeale mul istub kapisahtlis üks selline kes küll sellise tootis peab ikka põrunud olema https://shop.aquacomputer.de/product_info.php?products_id=3387 ei soovi ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.10.2021 18:40:54 pealkiri: -Watercooling- |
| Aga osta see aqua pump ja siis valgusta ka meid kuidas pump on tahaksime kõik teada milline on hea pump aga kui sa paned pumbale ainult liiter vett on äkki okey aga kui lisaks talle 8 liitrit vett ja ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.10.2021 21:55:22 pealkiri: -Watercooling- |
Mul paneb EK täie kiirusega ega ma vist teisiti ei saakski muidu ei lükka seda kogust vett ringi
Ja kus juures vaikne on kui ma olen pumbast pea neli meetrit eemal ei kuule midagi ja pump on ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.10.2021 19:36:35 pealkiri: -Watercooling- |
| Mul endal jooksutab selline juba kolm aastat ja probleeme pole olnud ainult sellel on 23w enda pumba all näitab 30w aga analoogne https://www.ekwb.com/shop/ek-quantum-inertia-d5-pwm-d-rgb-plexi |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.10.2021 21:03:14 pealkiri: -Watercooling- |
ega te valesti aru ei saand mitte,et mul on suur radikas vaid see ka ,et seal radikas jookseb 8 liiterit vett läbi arvan,et päris suur kogus vett  |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.10.2021 19:45:25 pealkiri: -Watercooling- |
Ma ei ostnud seda radikad vaid sain ühest vanast õhksoojus pubast mis seisab tavaliselt inimestel maja küljes väljas arvan.et tead millest räägin
https://www.upload.ee/files/13554641/tes ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.10.2021 18:50:49 pealkiri: -Watercooling- |
ja kas jäid rahule max ventid ja kuidas sul selle Unigine_Heaven pesmark oli ?
mul endal on
Gpu https://www.ekwb.com/shop/ek-quantum-vector-nitro-rx-6800xt-6900xt-d-rgb-nickel-plexi
Cpu htt ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.10.2021 22:48:43 pealkiri: -Watercooling- |
Radikas on kinnises rõdul aknad on ees tegin mõned pildid tõstsin seina pealt maha radika.
https://www.upload.ee/files/13552532/IMG_20211016_223117.jpg.html
https://www.upload.ee/files/135525 ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.10.2021 22:20:52 pealkiri: -Watercooling- |
Prose ju täiesti fine mul idleb ka kõrgemal GPU blocki oled proovinud uuesti paigaldada ? Mul peale 20 minti heavenit gpu 60c+ ja prose 80c+ D5 oli küll 2000rpm ja vendid 500 lisaks arvuti ... |
teema: -Watercooling- |
Rainer75
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730534
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.10.2021 22:14:54 pealkiri: -Watercooling- |
Tere vaatasin millega tegelete siin ja mõtlesin,et teen ka siis mõned pildid Heaven Benchmark test ja temp
CPU https://www.upload.ee/files/13552433/Untitled.jpg.htmlu
GPU https:// ... |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Rainer75
vastuseid: 352
vaadatud: 177768
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.10.2021 17:54:58 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Scoor overclock
AMD Radeon RX 6900 XT AMD Ryzen 9 5900X
https://www.3dmark.com/3dm/67319073 |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2021 20:57:37 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
| kolm aastat juba töötab ja kõik on norm ainult pumbale toas ei meeldi liiga jahe vesi kui talvel käima panna algul on kuulda pumba häält kui miinus 10-15c külm vesi sinnani jõuab aga mingi 5 m ... |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2021 20:46:22 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Asi ongi selles,et ma ei taha ühtegi tiivikut.
Kunagi ostsin ka neid väikseid radikaid lihtsalt kohutav oli nüüd on süda rahul aa vee temp on praegu 18c |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Rainer75
vastuseid: 15988
vaadatud: 3382478
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2021 20:24:14 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Tere mul küll voolikud tuliseks ei lähe. Elnevates kommidest mis lugesin on mul täitsa jahe juu kui testi teha ja muidugi arvutis pole ühtegi tiivikud peale toiteka tiiviku seda ma ei kuule
... |
teema: AMD Navi arutelu |
Rainer75
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.09.2021 00:01:25 pealkiri: AMD Navi arutelu |
võib olla kellelgi jah aga mina jään rahule 120hz ja 120 fps siis on ok minu jaoks nii mina vähemalt mängin  |
teema: AMD Navi arutelu |
Rainer75
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084417
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2021 21:49:40 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Tere mul enadl on cpu 5900x ja Video Sapphire RX 6900 XT nitro. No läheb ikka kuumaks just vram ja mälud ootan kuna veeplok tuleb eks siis näis muidu alla 120 fpsi ei ole mõtet mängida pilt tudis ... |
teema: The Division 2 |
Rainer75
vastuseid: 522
vaadatud: 142918
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2019 22:20:54 pealkiri: The Division 2 |
| vaatasin sinul oli mängus resolution scalle 100 peal pane 50 peale äkki siis enam ei jõnksuta mul endal on 50 |
teema: The Division 2 |
Rainer75
vastuseid: 522
vaadatud: 142918
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2019 19:49:29 pealkiri: The Division 2 |
ära siis sinna biossi mine arvasin,et oled overclokind aga mälu pane kindlasti juurde sest mul sööb 10gb kohe kui käima läheb ja mul on 4x8 3200 sees. |
teema: The Division 2 |
Rainer75
vastuseid: 522
vaadatud: 142918
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2019 18:55:30 pealkiri: The Division 2 |
| Tere !!!! Vaatasin seda sinu mängu jama ja ma leian,et peaksid ehk oma arvuti emablaadi biossi defaultima sest ma kunagi olin samas jamas kui prose klokk oli liiga suur ja voolu sai vähe tuli kohe s ... |
| |