|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Raider007
vastuseid: 1512
vaadatud: 188881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2025 13:10:54 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Ostsin videokaardi, kirjutasin PS ja 20 min hiljem juba kaart käes Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: ObNixilis |
Raider007
vastuseid: 47
vaadatud: 9557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2022 15:09:39 pealkiri: Kommenteerimine: ObNixilis |
| Ostis Videokaardi, tehing kiire ja korralik! Soovitan! |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Raider007
vastuseid: 1749
vaadatud: 292462
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.10.2022 11:08:04 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Kui kellelgi rahakott eurodest punnitab siis tunudb et Elkoris on saadavus "many" ja hind kah "vaid " 2229 EUR https://www.elkor.ee/en/gigabyte-gv-n4090gaming-oc-24gd.html
BTW, mis rahvas arvab, ... |
teema: IMB Xseries 205 väärtus (või väärtusetus;)) |
Raider007
vastuseid: 2
vaadatud: 1783
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.03.2021 14:39:57 pealkiri: IMB Xseries 205 väärtus (või väärtusetus;)) |
Tere!
Avastasin kapinurgast vana IBM Xseres 205 serveri: https://www-01.ibm.com/common/ssi/cgi-bin/ssialias?infotype=an&subtype=ca&htmlfid=897/ENUS103-040
Pentium 4 prose, 1GB RAM 2x256GB ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Raider007
vastuseid: 1512
vaadatud: 188881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2021 11:12:28 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Ostis 2 videokaarte, tehing kiire ning kõik läks tipp-topp! |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.12.2020 15:15:45 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Arvutitargas uus sats RTX3070 hinnad juba lubavad: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series
Sai siis lõpuks ka endale Gigabyte G ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2020 10:50:00 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Küsida võib, aga kas pood kus on scalper hinnad saab olla siis ametlik edasimüüja?
Ma kuskilt lugesin ka et juurdehindlused pidid tulema juurde juba vahelaos, et vb Arvutitark ostabki juba 800+ E ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.12.2020 17:08:29 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Huvitav on, et Arvutitark on Nvidia "retailer" Eestis, aga hinnale pannakse ikka korralik premium otsa.
Mis seal nii huvitavat on? Igaüks müüb selle hinnaga, mis tahab.
Ja müüvad väga krõbeda ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.12.2020 11:39:45 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Kas keegi soomest Jimm's OY lehelt on proovinud tellida? Hinnad on küll magusad: https://www.jimms.fi/en/Product/Show/164788/gv-n3080eagle-oc-10gd/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-naytonohjain-10gb ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.11.2020 13:24:10 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| "Hea" hinnaga RTX 3070: https://www.1a.ee/p/zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-8gb-gddr6-pcie-zt-a30700e-10p/9nu2 Häbi võiks olla inimestel:D |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2020 11:28:49 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Kui kellelgi huvi siis hetkel RTX 3070 Eestis hea hinnaga, ei usu et hind niipea alla 600 läheb nii et kui keegi MSI VEntuse vastu huvi tunneb oleks hea diil. Tarneaeg ka mõistlik: https://www.galad ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 14:37:10 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Wirx sul endal paha ei hakka juba sellest? Kaua võib tänitada ühte ja sama asja? On ju kõigile teada, kes tahab RT nui neljaks ostab NVidia kaardi. Saab teatud mängudes seda kasutada ja rõõmu l ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Raider007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083362
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2020 16:22:34 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Esialgu tundub as promised ehk selle järgi 6800XT ja RTX3080 suht samal pulgal
https://www.upload.ee/thumb/12535197/5700XTvs6800XT.png
Või isegi kiirem: https://i.ibb.co/nmX68P0/rtx-3080.png
14 ... |
teema: AMD Navi arutelu |
Raider007
vastuseid: 6725
vaadatud: 1083362
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2020 16:13:45 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Kas 5700XT oli siis seni nö. lipulaev, et sellega võrreldi?
hea et ei võrreldud Radeon RX 550-ga  |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.11.2020 17:48:19 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
, ikka jah. Ega meie Eesti omad lähevad ka välismaale lõpuks
 |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.11.2020 17:29:16 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
https://www.computeruniverse.net/
Saadavad otse Eestisse, ei pea vahendajaid kasutama. Kulleriga koju ~€25 paari päevaga.
edit: tellisin ühe RTX3070, juba pakitakse.
Edit: Ma vist sat ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.10.2020 15:41:20 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Hakkab vaikselt looma, iseasi kas reaalselt ka kätte saab selle hinnaga:
https://i.ibb.co/7QB37wf/better.png |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2020 14:16:10 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
https://i.ibb.co/CWQfg73/RTX3070.png
Uurisin arvutitargalt RTX 3070 saadavust, ise sellise hinnaga ei soovi aga kuna neil kodukal seda infot pole siis ehk kellelegi kasulik kes soovib kohe osta:) |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2020 14:01:38 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Huvitav kas see tänane RTX 3070 launch Eesti poodide saadavust ka mõjutab või võime vaid vesistada ja vaadata kuidas kaardid hetkega Bestbuy Microcenter jne poodidest kaovad USA-s? |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Raider007
vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2020 11:36:01 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
saab RTX3070 osta.
saab RTX3070 osta.
saab RTX3070 otsa  |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Raider007
vastuseid: 1512
vaadatud: 188881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2020 01:18:47 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Ostis Emaplaadi + prose+mälud, kõik oli OK, Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Evil14 |
Raider007
vastuseid: 224
vaadatud: 68972
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2020 01:16:14 pealkiri: Kommenteerimine: Evil14 |
Ostis läpaka, kõik oli OK, Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Flab |
Raider007
vastuseid: 991
vaadatud: 151521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2018 11:40:02 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostis SSD kettaid, tuli ise järele Äri kiire ja korralik! Soovitan:) |
teema: Kommenteerimine: mixaaa |
Raider007
vastuseid: 169
vaadatud: 33080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2012 11:53:39 pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa |
ostis videokaardi, kõik positiivne  |
teema: Diablo III |
Raider007
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.05.2012 16:59:40 pealkiri: Diablo III |
kas hetkel ongi seis selline, et Eestis karbiversiooni polegi enam poest saada kuskilt? Aga kust Teie ostsite--Preorder juba jõulude ajal?  |
teema: Kommenteerimine: antikas |
Raider007
vastuseid: 74
vaadatud: 26013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2012 10:24:13 pealkiri: Kommenteerimine: antikas |
Ostis videkaardi. Kõik sujus usaldusväärne ostja! |
teema: Kommenteerimine: Cyborg |
Raider007
vastuseid: 43
vaadatud: 14881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2012 14:51:09 pealkiri: Kommenteerimine: Cyborg |
Ostis emaplaadi! Kiire ja korralik! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Martin3940 |
Raider007
vastuseid: 14
vaadatud: 4153
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2012 14:50:07 pealkiri: Kommenteerimine: Martin3940 |
Ostis protsessori. Kiire ja korralik! Soovitan  |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Raider007
vastuseid: 2003
vaadatud: 715532
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.07.2011 14:35:18 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
http://www.mail.ee/?do=mail&op=logout
Reklaami ääreni täis ja mailiprogramm ise on ka väga algeline, isegi pole võimalik määrata et kõik saadetud kirjad atomaatselt salvestaks... |
teema: Kommenteerimine: kikass |
Raider007
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2010 23:32:02 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
Ostsin protsessori. Kõik toimis kiiresti ja mugavalt Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: luhasalu |
Raider007
vastuseid: 42
vaadatud: 11080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2010 11:54:42 pealkiri: Kommenteerimine: luhasalu |
Ostsin videokaardi, tõi ise ära järgmine päev hommikul. Soovitan  |
teema: Arvuti kiilub kinni. |
Raider007
vastuseid: 14
vaadatud: 4942
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.10.2008 17:12:55 pealkiri: Arvuti kiilub kinni. |
| kui tegemist vistaga proovi restore point tagasi võtta, võid proovida minna safe mode ja vaadata kas ikka kiilub kinni, kui mitte on ilmselt softi viga..vb installisid hiljuti mingid uued draiverid? ... |
teema: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?! |
Raider007
vastuseid: 111
vaadatud: 19535
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.10.2008 15:13:36 pealkiri: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?! |
| siis loogiline:D ma arvasin et see mingi spes termoliim just arvutite jaoks:P Ma googeldasin veits ja on veel inimesi kellel sama probleem olnud...enamusi lahendusi on siin juba pakutud. Üks variant ... |
teema: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?! |
Raider007
vastuseid: 111
vaadatud: 19535
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.10.2008 15:02:49 pealkiri: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?! |
mul tekkis seda teemat lugedes hoopis küsimus et milleks sellist termoliimi tehakse üldse Et kas ongi mõeldud ühekordseks kasutukseks v, et kui korra jahutuse peale paned prosele siis on tea s ... |
teema: Diablo III |
Raider007
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2008 15:02:02 pealkiri: Diablo III |
Game spot andmetel on release date täna ? Release:10/14/08 See peab küll mingi eksitus olema....
http://www.gamespot.com/pc/index.html?tag=nav-top;pc&navclk=pc |
teema: nVidia võimaldab täit SLI tuge (ilma lisarauata) Inteli X58 kiviga emaplaatidel! |
Raider007
vastuseid: 3
vaadatud: 4265
|
foorum: Riistvara postitatud: 29.08.2008 13:58:59 pealkiri: nVidia võimaldab täit SLI tuge (ilma lisarauata) Inteli X58 kiviga emaplaatidel! |
Huvitav kas on ka vahet performancil Nvidia oma kiviga plaadil ja Inteli kiviga plaadil? Samas on positiivne minu arust et Inteli vennad saavad ka vajadusel oma SLI kätte  |
teema: Tosin dollarit maksev arvuti |
Raider007
vastuseid: 10
vaadatud: 6777
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.08.2008 20:46:49 pealkiri: Tosin dollarit maksev arvuti |
mõnevõrra meenutab venelaste sinclair spectrum-it
Mis mõttes venelaste?
Jah minu viga hea et parandasid Mul endal on kodus see venelaste tehtud kloon aga nüüd tuli omalegi meelde et ... |
teema: Tosin dollarit maksev arvuti |
Raider007
vastuseid: 10
vaadatud: 6777
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.08.2008 20:04:35 pealkiri: Tosin dollarit maksev arvuti |
kas midagi sellist juba olemas pole? oleks nagu näinud kuskil... ...ja kas seda jubinat arvutiks nimetada palju pole...pigem mängukonsool:P mõnevõrra meenutab venelaste sinclair spectrum-it ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Raider007
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418721
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.07.2008 18:29:52 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Nagu ma jutu järgi aru saan, siis oma hinnaklassis peaks LG L226WTQ (AK's 3400 EEK) vist parim olema? Plaan siis 22" LCD osta.
Või äkki see parem: LG LCD FLATRON W2252S-PF 22"LCD?
LG L226WTQ ... |
teema: error loading operating system |
Raider007
vastuseid: 18
vaadatud: 5087
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.07.2008 19:05:11 pealkiri: error loading operating system |
|
teema: error loading operating system |
Raider007
vastuseid: 18
vaadatud: 5087
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.07.2008 18:37:36 pealkiri: error loading operating system |
pane omale biosest 1-st boot device cd/dvd rom, siis peaks autorun käivituma
praegu sul probleem ilmselt selles et yritab kõigepealt kõvakettalt op-systeemi saada a kuna seal midagi pole siis tul ... |
teema: Diablo III |
Raider007
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2008 15:09:48 pealkiri: Diablo III |
Miskipärast oletan, et gamespot on selle numbri laest võtnud. Millal viimati Blizzard mõnele mängule konkreetse release date andis ja kui pikalt tulevikus see oli?
Ma ise ka kahtlen juba:S Luge ... |
teema: Diablo III |
Raider007
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2008 15:04:06 pealkiri: Diablo III |
Gamespot andmetel on release date 12/31/08 !! Nüüd teate mida näärivanalt oodata;)
http://www.gamespot.com/pc/index.html?tag=nav-top;pc&navclk=pc
Ise ootan ka mängu täiega...huvitav ... |
teema: Kommenteerimine: elukaz |
Raider007
vastuseid: 195
vaadatud: 89928
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2008 14:45:53 pealkiri: Kommenteerimine: elukaz |
Ostis emplaadi
äri väga kiire oli kohal 5 min peale helistamist!
Soovitan  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Raider007
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380879
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2008 22:58:34 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja
ma usun tglt et saaks ka alla 1,5 see on hetkel stability jaoks pole ..kuumust ei karda kuni on vee peal.. A muidu ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Raider007
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380879
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2008 21:52:39 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
, olenevalt timingutest peaks mäludel veel piir olema, vähemalt CL5 peal.
Pane mäludele +0.3V ja timinguks CL5 5-5-18. Nii on mälude piirini veel küllaga aega.
Palju prose volti on?
Prose vo ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Raider007
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418721
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.04.2008 21:46:06 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
endal siis monitoriks LG L226WQT
Väga rahul
Selge ja terav pilt, ilus disain..igati tip-top parim oma klassis ma arvan  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Raider007
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380879
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2008 21:36:57 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Nii minu cloci tulemused siis:
Conroe E6750@3,6 GHz vesijahutuse all
FSB 450
adata vitesta extreme edition 800+ @900mhz
Asus maximus formula
nvidia 8800gtx
Mälud ja fsb töötavad sünkroonse ... |
teema: DFI lanparty ei võta pilti ette |
Raider007
vastuseid: 4
vaadatud: 1868
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2008 21:32:49 pealkiri: DFI lanparty ei võta pilti ette |
| äkki jah jäi cmose jumper valesse asendisse..siis ei võtagi pilti ette. Proovi see jumper teise asendisse tõsta |
teema: Kommenteerimine: lammas |
Raider007
vastuseid: 112
vaadatud: 49766
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2007 16:35:41 pealkiri: Kommenteerimine: lammas |
ostis monitori ja tuli ise ka järele
kiire ja usaldusväärne  |
| |