Avaleht
otsing leidis 106 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Raider007

vastuseid: 1512
vaadatud: 188881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2025 13:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostsin videokaardi, kirjutasin PS ja 20 min hiljem juba kaart käes icon_smile.gif Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ObNixilis
Raider007

vastuseid: 47
vaadatud: 9557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2022 15:09:39   pealkiri: Kommenteerimine: ObNixilis
Ostis Videokaardi, tehing kiire ja korralik! Soovitan!
  teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Raider007

vastuseid: 1749
vaadatud: 292462

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.10.2022 11:08:04   pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107)
Kui kellelgi rahakott eurodest punnitab siis tunudb et Elkoris on saadavus "many" ja hind kah "vaid " 2229 EUR icon_smile.gif https://www.elkor.ee/en/gigabyte-gv-n4090gaming-oc-24gd.html

BTW, mis rahvas arvab, ...
  teema: IMB Xseries 205 väärtus (või väärtusetus;))
Raider007

vastuseid: 2
vaadatud: 1783

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.03.2021 14:39:57   pealkiri: IMB Xseries 205 väärtus (või väärtusetus;))
Tere!

Avastasin kapinurgast vana IBM Xseres 205 serveri: https://www-01.ibm.com/common/ssi/cgi-bin/ssialias?infotype=an&subtype=ca&htmlfid=897/ENUS103-040
Pentium 4 prose, 1GB RAM 2x256GB ...
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Raider007

vastuseid: 1512
vaadatud: 188881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2021 11:12:28   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostis 2 videokaarte, tehing kiire ning kõik läks tipp-topp!
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.12.2020 15:15:45   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Arvutitargas uus sats RTX3070 hinnad juba lubavad: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-30-Series
Sai siis lõpuks ka endale Gigabyte G ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.12.2020 10:50:00   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Küsida võib, aga kas pood kus on scalper hinnad saab olla siis ametlik edasimüüja?
Ma kuskilt lugesin ka et juurdehindlused pidid tulema juurde juba vahelaos, et vb Arvutitark ostabki juba 800+ E ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.12.2020 17:08:29   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Huvitav on, et Arvutitark on Nvidia "retailer" Eestis, aga hinnale pannakse ikka korralik premium otsa.
Mis seal nii huvitavat on? Igaüks müüb selle hinnaga, mis tahab.
Ja müüvad väga krõbeda ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.12.2020 11:39:45   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Kas keegi soomest Jimm's OY lehelt on proovinud tellida? Hinnad on küll magusad: https://www.jimms.fi/en/Product/Show/164788/gv-n3080eagle-oc-10gd/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc-naytonohjain-10gb ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.11.2020 13:24:10   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
"Hea" hinnaga RTX 3070: https://www.1a.ee/p/zotac-gaming-geforce-rtx-3070-twin-edge-8gb-gddr6-pcie-zt-a30700e-10p/9nu2 Häbi võiks olla inimestel:D
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.11.2020 11:28:49   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Kui kellelgi huvi siis hetkel RTX 3070 Eestis hea hinnaga, ei usu et hind niipea alla 600 läheb nii et kui keegi MSI VEntuse vastu huvi tunneb oleks hea diil. Tarneaeg ka mõistlik: https://www.galad ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.11.2020 14:37:10   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Wirx sul endal paha ei hakka juba sellest? Kaua võib tänitada ühte ja sama asja? On ju kõigile teada, kes tahab RT nui neljaks ostab NVidia kaardi. Saab teatud mängudes seda kasutada ja rõõmu l ...
  teema: AMD Navi arutelu
Raider007

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083362

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.11.2020 16:22:34   pealkiri: AMD Navi arutelu
Esialgu tundub as promised ehk selle järgi 6800XT ja RTX3080 suht samal pulgal
https://www.upload.ee/thumb/12535197/5700XTvs6800XT.png

Või isegi kiirem: https://i.ibb.co/nmX68P0/rtx-3080.png
14 ...
  teema: AMD Navi arutelu
Raider007

vastuseid: 6725
vaadatud: 1083362

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.11.2020 16:13:45   pealkiri: AMD Navi arutelu
Kas 5700XT oli siis seni nö. lipulaev, et sellega võrreldi? icon_confused.gif

hea et ei võrreldud Radeon RX 550-ga icon_eek.gif
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.11.2020 17:48:19   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
, ikka jah. Ega meie Eesti omad lähevad ka välismaale lõpuks
thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.11.2020 17:29:16   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
https://www.computeruniverse.net/

Saadavad otse Eestisse, ei pea vahendajaid kasutama. Kulleriga koju ~€25 paari päevaga.

edit: tellisin ühe RTX3070, juba pakitakse. thumbs_up.gif

Edit: Ma vist sat ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.10.2020 15:41:20   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Hakkab vaikselt looma, iseasi kas reaalselt ka kätte saab selle hinnaga:
https://i.ibb.co/7QB37wf/better.png
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2020 14:16:10   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
https://i.ibb.co/CWQfg73/RTX3070.png

Uurisin arvutitargalt RTX 3070 saadavust, ise sellise hinnaga ei soovi aga kuna neil kodukal seda infot pole siis ehk kellelegi kasulik kes soovib kohe osta:)
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2020 14:01:38   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Huvitav kas see tänane RTX 3070 launch Eesti poodide saadavust ka mõjutab või võime vaid vesistada ja vaadata kuidas kaardid hetkega Bestbuy Microcenter jne poodidest kaovad USA-s?
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Raider007

vastuseid: 8253
vaadatud: 1449233

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2020 11:36:01   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
saab RTX3070 osta.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

saab RTX3070 osta.
saab RTX3070 otsa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Raider007

vastuseid: 1512
vaadatud: 188881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2020 01:18:47   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostis Emaplaadi + prose+mälud, kõik oli OK, Soovitan!icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Evil14
Raider007

vastuseid: 224
vaadatud: 68972

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2020 01:16:14   pealkiri: Kommenteerimine: Evil14
Ostis läpaka, kõik oli OK, Soovitan!icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
Raider007

vastuseid: 991
vaadatud: 151521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2018 11:40:02   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostis SSD kettaid, tuli ise järele Äri kiire ja korralik! Soovitan:)
  teema: Kommenteerimine: mixaaa
Raider007

vastuseid: 169
vaadatud: 33080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2012 11:53:39   pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa
ostis videokaardi, kõik positiivne thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
Raider007

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2012 16:59:40   pealkiri: Diablo III
kas hetkel ongi seis selline, et Eestis karbiversiooni polegi enam poest saada kuskilt? Aga kust Teie ostsite--Preorder juba jõulude ajal?icon_biggrin.gificon_biggrin.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: antikas
Raider007

vastuseid: 74
vaadatud: 26013

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2012 10:24:13   pealkiri: Kommenteerimine: antikas
Ostis videkaardi. Kõik sujus thumbs_up.gif usaldusväärne ostja!
  teema: Kommenteerimine: Cyborg
Raider007

vastuseid: 43
vaadatud: 14881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2012 14:51:09   pealkiri: Kommenteerimine: Cyborg
Ostis emaplaadi! Kiire ja korralik! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Martin3940
Raider007

vastuseid: 14
vaadatud: 4153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2012 14:50:07   pealkiri: Kommenteerimine: Martin3940
Ostis protsessori. Kiire ja korralik! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Raider007

vastuseid: 2003
vaadatud: 715532

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.07.2011 14:35:18   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
http://www.mail.ee/?do=mail&op=logout

Reklaami ääreni täis ja mailiprogramm ise on ka väga algeline, isegi pole võimalik määrata et kõik saadetud kirjad atomaatselt salvestaks...
  teema: Kommenteerimine: kikass
Raider007

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2010 23:32:02   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
Ostsin protsessori. Kõik toimis kiiresti ja mugavalt thumbs_up.gif Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: luhasalu
Raider007

vastuseid: 42
vaadatud: 11080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2010 11:54:42   pealkiri: Kommenteerimine: luhasalu
Ostsin videokaardi, tõi ise ära järgmine päev hommikul. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Arvuti kiilub kinni.
Raider007

vastuseid: 14
vaadatud: 4942

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.10.2008 17:12:55   pealkiri: Arvuti kiilub kinni.
kui tegemist vistaga proovi restore point tagasi võtta, võid proovida minna safe mode ja vaadata kas ikka kiilub kinni, kui mitte on ilmselt softi viga..vb installisid hiljuti mingid uued draiverid? ...
  teema: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?!
Raider007

vastuseid: 111
vaadatud: 19535

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.10.2008 15:13:36   pealkiri: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?!
siis loogiline:D ma arvasin et see mingi spes termoliim just arvutite jaoks:P Ma googeldasin veits ja on veel inimesi kellel sama probleem olnud...enamusi lahendusi on siin juba pakutud. Üks variant ...
  teema: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?!
Raider007

vastuseid: 111
vaadatud: 19535

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.10.2008 15:02:49   pealkiri: Kuidas saaks cooleri prose küljest lahti!?!
mul tekkis seda teemat lugedes hoopis küsimus et milleks sellist termoliimi tehakse üldse icon_biggrin.gif Et kas ongi mõeldud ühekordseks kasutukseks v, et kui korra jahutuse peale paned prosele siis on tea s ...
  teema: Diablo III
Raider007

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2008 15:02:02   pealkiri: Diablo III
Game spot andmetel on release date täna ? icon_eek.gif Release:10/14/08 See peab küll mingi eksitus olema....
http://www.gamespot.com/pc/index.html?tag=nav-top;pc&navclk=pc
  teema: nVidia võimaldab täit SLI tuge (ilma lisarauata) Inteli X58 kiviga emaplaatidel!
Raider007

vastuseid: 3
vaadatud: 4265

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 29.08.2008 13:58:59   pealkiri: nVidia võimaldab täit SLI tuge (ilma lisarauata) Inteli X58 kiviga emaplaatidel!
Huvitav kas on ka vahet performancil Nvidia oma kiviga plaadil ja Inteli kiviga plaadil? Samas on positiivne minu arust et Inteli vennad saavad ka vajadusel oma SLI kätte icon_wink.gif
  teema: Tosin dollarit maksev arvuti
Raider007

vastuseid: 10
vaadatud: 6777

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.08.2008 20:46:49   pealkiri: Tosin dollarit maksev arvuti
mõnevõrra meenutab venelaste sinclair spectrum-it icon_razz.gif
Mis mõttes venelaste?
Jah minu viga hea et parandasid thumbs_up.gif Mul endal on kodus see venelaste tehtud kloon aga nüüd tuli omalegi meelde et ...
  teema: Tosin dollarit maksev arvuti
Raider007

vastuseid: 10
vaadatud: 6777

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.08.2008 20:04:35   pealkiri: Tosin dollarit maksev arvuti
kas midagi sellist juba olemas pole? oleks nagu näinud kuskil... icon_rolleyes.gif ...ja kas seda jubinat arvutiks nimetada palju pole...pigem mängukonsool:P mõnevõrra meenutab venelaste sinclair spectrum-it ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Raider007

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.07.2008 18:29:52   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Nagu ma jutu järgi aru saan, siis oma hinnaklassis peaks LG L226WTQ (AK's 3400 EEK) vist parim olema? Plaan siis 22" LCD osta.

Või äkki see parem: LG LCD FLATRON W2252S-PF 22"LCD?

LG L226WTQ ...
  teema: error loading operating system
Raider007

vastuseid: 18
vaadatud: 5087

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.07.2008 19:05:11   pealkiri: error loading operating system
  teema: error loading operating system
Raider007

vastuseid: 18
vaadatud: 5087

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.07.2008 18:37:36   pealkiri: error loading operating system
pane omale biosest 1-st boot device cd/dvd rom, siis peaks autorun käivituma

praegu sul probleem ilmselt selles et yritab kõigepealt kõvakettalt op-systeemi saada a kuna seal midagi pole siis tul ...
  teema: Diablo III
Raider007

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2008 15:09:48   pealkiri: Diablo III
Miskipärast oletan, et gamespot on selle numbri laest võtnud. Millal viimati Blizzard mõnele mängule konkreetse release date andis ja kui pikalt tulevikus see oli?

Ma ise ka kahtlen juba:S Luge ...
  teema: Diablo III
Raider007

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2008 15:04:06   pealkiri: Diablo III
Gamespot andmetel on release date 12/31/08 !! icon_smile.gif Nüüd teate mida näärivanalt oodata;)

http://www.gamespot.com/pc/index.html?tag=nav-top;pc&navclk=pc

Ise ootan ka mängu täiega...huvitav ...
  teema: Kommenteerimine: elukaz
Raider007

vastuseid: 195
vaadatud: 89928

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2008 14:45:53   pealkiri: Kommenteerimine: elukaz
Ostis emplaadi

äri väga kiire oli kohal 5 min peale helistamist!

Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Raider007

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380879

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.04.2008 22:58:34   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja icon_neutral.gif

ma usun tglt et saaks ka alla 1,5 see on hetkel stability jaoks pole ..kuumust ei karda kuni on vee peal.. A muidu ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Raider007

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380879

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.04.2008 21:52:39   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
, olenevalt timingutest peaks mäludel veel piir olema, vähemalt CL5 peal.
Pane mäludele +0.3V ja timinguks CL5 5-5-18. Nii on mälude piirini veel küllaga aega.
Palju prose volti on?

Prose vo ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Raider007

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.04.2008 21:46:06   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
endal siis monitoriks LG L226WQT
Väga rahul thumbs_up.gif

Selge ja terav pilt, ilus disain..igati tip-top parim oma klassis ma arvan icon_smile.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Raider007

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380879

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.04.2008 21:36:57   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Nii minu cloci tulemused siis:
Conroe E6750@3,6 GHz vesijahutuse all
FSB 450
adata vitesta extreme edition 800+ @900mhz
Asus maximus formula
nvidia 8800gtx

Mälud ja fsb töötavad sünkroonse ...
  teema: DFI lanparty ei võta pilti ette
Raider007

vastuseid: 4
vaadatud: 1868

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.04.2008 21:32:49   pealkiri: DFI lanparty ei võta pilti ette
äkki jah jäi cmose jumper valesse asendisse..siis ei võtagi pilti ette. Proovi see jumper teise asendisse tõsta
  teema: Kommenteerimine: lammas
Raider007

vastuseid: 112
vaadatud: 49766

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2007 16:35:41   pealkiri: Kommenteerimine: lammas
ostis monitori ja tuli ise ka järele icon_smile.gif
kiire ja usaldusväärne thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.