|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
Psych0
vastuseid: 2330
vaadatud: 449223
|
foorum: Parem HV postitatud: 27.09.2024 13:39:53 pealkiri: Hinnavaatlusega seotud vead/ettepanekud ja lahendused (välja arvatud foorum!!!) |
| Otsing viskab hetkel 500 erroreid. |
teema: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Psych0
vastuseid: 16
vaadatud: 5296
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.08.2024 13:36:33 pealkiri: Veider probleem arvuti hangumistega (kas mingi komponent läbi?) |
Lisaks võimalikule PSU probleemile:
1) Katseta BIOSes mälude XMP profiilidega (sh memtest86).
2) Nagu ütles - BIOSi update.
3) Väga vähe tõenäoline, aga äkki mingid komponendid lähevad ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.08.2023 11:26:00 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/7561980/ väidab, et kolesterool tõuseb 2 mg/dl iga cup-i ehk iga 236ml kohvi kohta.
Soomlaste kohta on isegi eraldi paber: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3443818/, ... |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
Psych0
vastuseid: 195
vaadatud: 80708
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.05.2023 11:15:49 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
| Nende lauaplaadid on mingist mõttetust papist tehtud, mis mul läks ca 3 kuuga juba "mõlki". Aga raamid ise (sh mootoriga) on väga normid ja mingi suvalise uue lauaplaadi külge kinnitamine on sell ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.03.2023 19:06:35 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Joon hetkel ainult filtrikohvi (nii Precision Breweriga kui ka V60 käsitsi tehes) ja meeldib hele röst.
https://ventus.ee/ tellimused on alati sellised olnud, et tellin, siis nad ootavad kuni rö ... |
teema: Kommenteerimine: Sponge Bob |
Psych0
vastuseid: 397
vaadatud: 126761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2023 13:50:29 pealkiri: Kommenteerimine: Sponge Bob |
| Ostsin GPU, tegutses väga kiiresti ning siiamaani kõik töötab! |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.11.2022 13:41:28 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Keegi sellisest uuest kohvikust on värskeid ube ostnud: https://papermill.coffee/ ? Asub renoveeritud Fahle kvartalis.
Hinnad on nii utoopilised, et ma ei tea kas ma julgen isegi kirjutada siia, ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.08.2022 13:56:28 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| https://thebrickcoffee.ee/ sellised tegelased röstivad ka Eestis ning hinna-kvaliteedi suhe on väga hea. Hetkel istub nende Brasiilia, San Martin, Cerrado espressomasinas ning väga rahul. |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.07.2022 11:10:10 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
OP: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11099584#11099584
No kui sa laupäeval tegid paki lahti ja esmaspäevaks oli juba otsas, siis ilmselgelt jood liiga palju kohvi
EDIT
http ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
Psych0
vastuseid: 1561
vaadatud: 444407
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.05.2022 15:41:55 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Sai veidi valed harjased tellitud:
https://www.upload.ee/image/14105805/Screenshot_2022-05-02_at_15.38.54.pnghttps://www.upload.ee/image/14105806/Screenshot_2022-05-02_at_15.39.11.png
Keegi tahab ... |
teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Psych0
vastuseid: 5912
vaadatud: 1244735
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.04.2022 15:24:44 pealkiri: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Kuule türapea, tule välja, peksan su sita sellise pasavalamise eest invaliidiks.
Täiesti vi77us värdjas internethero.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11047479#11047479
?Mida sa ... |
teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Psych0
vastuseid: 5912
vaadatud: 1244735
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.04.2022 15:20:56 pealkiri: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Kuule türapea, tule välja, peksan su sita sellise pasavalamise eest invaliidiks.
Täiesti vi77us värdjas internethero.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11047479#11047479
? |
teema: World of Warcraft |
Psych0
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445857
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.04.2022 13:35:40 pealkiri: World of Warcraft |
loodetavasti toimub alpha ja beta käigus tihe suhtlus mängijaskonnaga ja lastakse välja head seisukorras 10.0.
Seda pole kahjuks mitu expansionit juba juhtunud. Beta on lihtsalt turunduslik toode ... |
teema: World of Warcraft |
Psych0
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445857
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.04.2022 22:15:40 pealkiri: World of Warcraft |
| Tundub veidi värskem kraam jah. |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.11.2021 13:30:40 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
Soovitage kohviveskit mõistlikus hinnaklassis. Päris mitmesaja eest ei tahaks osta.
Akutrell + käsijahvati. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.11.2021 15:26:16 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| , EVGA üritab aga see on piisk meres. Ja kogu nende toodang ei lähe järjekorras olijatele. Seega teoorias võiks kiiremini liikuda. Ja mis kasu on selllest 330 hinnast kui ehk aasta pärast antakse ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 12.10.2021 13:53:02 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| ENamus väikseid röstikodasid röstivad päris heledalt (ka nende espresso röst kipub hele olema) ja heast heledast röstist hea kohvi välja võlumine tahab väga head veskit ja ka väga head masin ... |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
Psych0
vastuseid: 1496
vaadatud: 330168
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2021 12:36:42 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
Hetkel Act III NM lõpetatud ja päris hea ajaviide on olnud viimased 5 õhtut. Hetkeseisuga lvl 52 ning mugav hunnik geari kokku aetud. Nagelringi droppis NM Mephisto esimene kill.
https://i.imgur.c ... |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.09.2021 11:05:08 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| Endal tuleb ka piimavahustamine paremini välja Almaga. Ei tea, mis seal Farmi piimas teistmoodi on. Masinaks Sage the Barista Pro. |
teema: Kohvi ja masinavaatluse teema :: Kohvimasinad |
Psych0
vastuseid: 1707
vaadatud: 305104
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 06.09.2021 13:19:42 pealkiri: Kohvi ja masinavaatluse teema |
| Isiklikud lemmikud on https://www.coffery.ee/ oad, mida saab esinduses või nende kohvikutes (https://www.facebook.com/KohvikKioskNo1 ja https://www.facebook.com/kioskno2) proovida pm kõikidel kujude ... |
teema: EURONICS |
Psych0
vastuseid: 1878
vaadatud: 752908
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.08.2021 11:24:13 pealkiri: EURONICS |
Kui hind oli kallim kui mujal ja lubatud tuppa transporti ei saanud, miks ei keeldunud saadetist vastu võtmast ja Euronicsiga müüki tühistanud (14-päevane tagastusõigus siiski)?
Tagantjärele t ... |
teema: EURONICS |
Psych0
vastuseid: 1878
vaadatud: 752908
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2021 18:42:15 pealkiri: EURONICS |
Ja palju maksma läks vs Euronics'i tuppaveo teenus?
Eraldi tõstmisteenus oli 85 euri, mingi teine firma pakkus 90 euri eest sama asja, aga järgneval hommikul. Euronicsil oli tuppatoomine tasuta, a ... |
teema: EURONICS |
Psych0
vastuseid: 1878
vaadatud: 752908
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2021 17:54:40 pealkiri: EURONICS |
| Nii, pädeva firma poolt rihmadega 10 minutiga pakendis külmkapp korterisse tõstetud ja sellega ühelpool. Naersid veel, et välisuks on raskem, mille pidi eest ära tõstma. Selline ettevõte nagu ... |
teema: EURONICS |
Psych0
vastuseid: 1878
vaadatud: 752908
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2021 15:37:19 pealkiri: EURONICS |
| Täna oli väga halb kogemus Euronicsiga ning sellega lõppes minu jaoks jäädavalt firma teenuste kasutamine või sealt toodete ostmine. Tellisime kaheukselise külmiku ning toodi trepikotta. Kuna n ... |
teema: Valheim |
Psych0
vastuseid: 22
vaadatud: 7907
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2021 15:27:45 pealkiri: Valheim |
| 3-4 õhtut pelanud ja soovitan osta küll. Alguses nagu venis, aga nüüd ei jõua tööpäeva lõppu ära oodata. Sõpradega muidugi huvitavam, sest pigem seltskonna mäng. |
teema: Arvutitark |
Psych0
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435515
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.01.2021 17:34:17 pealkiri: Arvutitark |
| Minu kaup jõudis pühapäeval esindusse ning täna anti kullerile üle. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.01.2021 13:12:56 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Hehe, korralikud eestlased siin koos, kui müüakse MSRP-st tunduvalt kallimalt on ving-ving, kui MSRP tõstetakse üles, siis on ving-ving ning samal ajal need vingurid nagunii ei oma Ampere kaarte n ... |
teema: World of Warcraft |
Psych0
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445857
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2020 22:22:57 pealkiri: World of Warcraft |
Wow Classicus Hüljatud jätkuvalt toimetavad, Naxxramas on esimesel nädalal Sapphironini clearitud.
Eile sai Sapphiron alla lastud ja täna Kel'Thuzad oneshotitud, Naxxramas cleared.
kas halve ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2020 22:56:46 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Oeh, läpakas ei ole mängimiseks kui just kurt ei ole ja turbiin ei hakka segama
normaalsed kõrvaklapid lahendavad selle probleemi ju?
Kui sul just mürasummutusega klapid pole, siis "norma ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2020 22:39:40 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Ega see ometi selliselt ei kõlanud?
Tere,
Esmalt täname Teid päringu esitamise eest.
Tõepoolest nii nagu mistahes digitehnika või selle spetsiifilisemagi lisatarviku osas, nii e ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.12.2020 18:51:48 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Kedagi veel häirib, et Digizone lörtsib Hinnavaatluse hinnaotsingu tulemusi? Kunagi seal midagi laos pole, aga hinnad muudkui muutuvad iga päev ja on alati kõige odavamad. Tahavad sellega pildil p ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.12.2020 17:05:17 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Huvitav on, et Arvutitark on Nvidia "retailer" Eestis, aga hinnale pannakse ikka korralik premium otsa.
Mis seal nii huvitavat on? Igaüks müüb selle hinnaga, mis tahab. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.11.2020 11:02:30 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Istun praegu GTX 1070 otsas ja jõulukingiks teen endale pigem mingi mõistliku molu ilmselt. Loodetavasti järgmine aasta hinnad normaliseeruvad ja saab GPU upgrade ka teha. |
teema: Windows 10 üldteema |
Psych0
vastuseid: 13876
vaadatud: 3016337
|
foorum: Microsoft postitatud: 13.11.2020 12:40:15 pealkiri: Windows 10 üldteema |
1. Esimesena tuleb turvasätete alt välja lülitada Defenderi enda osad nagu Tamper Protection ja Real-Time Protection
2. Järgmisena tuleb avada Group Policy Editor: +R gpedit.msc (v.a Win10 ... |
teema: Windows 10 üldteema |
Psych0
vastuseid: 13876
vaadatud: 3016337
|
foorum: Microsoft postitatud: 13.11.2020 11:49:20 pealkiri: Windows 10 üldteema |
| Keegi teab, kuidas permanentselt Windows Defendrit deaktiveerida? Varem aitasid group policyd, regedit jms googeldades välja ilmuvad trikid, aga viimasel ajal need enam ei tööta ning defender surub ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.11.2020 11:13:26 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Ehk siis pmst 3070Ti asendab 3080 ja 3080Ti asendab 3090 madalamate hindade, eeldatavasti parema saadavuse (Jaanuaris) ja pmst sama perfi juures. RIP 3080/3090 omanikud kes pidid taga ajama ja kallima ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.11.2020 20:27:55 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Casekingis on ka 3070 "suht vabalt" saadaval
https://www.caseking.de/pc-komponenten/grafikkarten/nvidia/geforce-rtx-3070
aga andke 3080.
Hoia silma peal: https://twitter.com/PartAlert
Hetkel ... |
teema: Arvutitark |
Psych0
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435515
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.11.2020 17:23:15 pealkiri: Arvutitark |
| Polegi nagu kõige hullem hind see 325€, aga ootab caseking hinnad ka ära. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.11.2020 11:36:32 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
NVIDIA Reportedly Delays RTX 3060 Ti Launch to December
https://www.techpowerup.com/274158/nvidia-reportedly-delays-rtx-3060-ti-launch-to-december
Ei saagi AMD launchi segada... (algselt oli 17 No ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2020 10:49:58 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Ma ka, pigem võtan uue konsooli seljuhul.
Selle raha eest saab endale switchi koos xbox series s-ga ning meelelahutust peaks jätkuma kuniks hinnad normaliseeruvad. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.10.2020 18:42:13 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Emaplaadi driveritega jm downloadidega MSI lehel mingi pull olnud juba pikemat aega. |
teema: Arvutitark |
Psych0
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435515
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.10.2020 14:16:12 pealkiri: Arvutitark |
| , nende tellimustega mis läbi EU käivad on igasugune pull. Nt. Tellisin Amazon.co.uk’st paki, see käis läbi saksamaa, saksamaal korjas kullerfirma süsteemist ja paki pealt mu telo numbri välja ... |
teema: Kommenteerimine: hotice |
Psych0
vastuseid: 33
vaadatud: 8771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2020 16:48:04 pealkiri: Kommenteerimine: hotice |
Müüs GPU, siiamaani kõik tip-top!  |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2020 14:11:02 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Gigantti
Praeguste hindadega võrreldes megasoodukas, aga järgmiseks aastaks pakun, et leiab 50-100 euri soodsamalt juba geizhals.eu-st pakkumisi. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Psych0
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.09.2020 16:14:28 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Krt, üle 800 maksta 3080 tundub juba rõve, rääkimata siis 1000+, aga noh kellel raha palju, siis lasku minna  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Psych0
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.09.2020 09:35:04 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Konsoolid.ee ostutingimuste all seisab "NB! Kõik kaubad tarnime Saksamaa laost."
Ei oska öelda kui suurt rolli see mängib, aga tundus huvitav.
Nagu 99% e-poodidest siis.  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Psych0
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458810
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.09.2020 20:38:53 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
kes sul 100€ pärast mingit xboxi hakkab ostma ?
Kõik mammad ja papad, kes jõulukinki otsivad ja kelle hinnavaatluse kogemus piirdub prismas hinnasiltide võrdlemisega. |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
Psych0
vastuseid: 195
vaadatud: 80708
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.09.2020 14:46:43 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
Ma hiljuti avastasin IKEAst sellise laua nagu Fredde (siin teemas eespool räägiti ka mingist Freddest, aga see tundub teine asi olevat).
https://www.ikea.ee/et/products/kodukontor/kirjutuslauad/ ... |
teema: Factorio |
Psych0
vastuseid: 81
vaadatud: 31178
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2020 12:43:46 pealkiri: Factorio |
| Paar aastat tagasi sai esimest korda mängitud ja nö läbi tehtud, kuid siis veel torrentiga. Nüüd tegin karmaga võlad tasa ja ostsin ilusti mängu ära. Päris lihvitud tunne on ja midagi katkist ... |
teema: Demon's Souls |
Psych0
vastuseid: 3
vaadatud: 1316
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2020 12:41:40 pealkiri: Demon's Souls |
| Nagu vaataks Dark Souls'i gameplayd. |
| |