Avaleht
otsing leidis 342 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Targa kodu ehitamine
Prederik

vastuseid: 5716
vaadatud: 1511342

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.06.2026 08:55:39   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Igaksjuhuks infoks - teatud nutikodu jullasid ja üsnagi "hiinapäraste" hindadega saab Seeed Studiost, näiteks nende saksa laost https://www.seeedstudio.com/eu_warehouse
HA Voice Preview Edition, ...
  teema: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist
Prederik

vastuseid: 16
vaadatud: 800

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.06.2026 23:12:15   pealkiri: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist
Ok. See tehnoloogia on olemas ja mitmed firmad pakuvad seda oma ruuterites. Põhimõte on sama, nagu mu poolt varem mainitud 60 GHz seadmetes, ka uued 802.11bf Wifi-purgid võimaldavad näiteks hingam ...
  teema: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist
Prederik

vastuseid: 16
vaadatud: 800

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.06.2026 19:48:42   pealkiri: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist
Ma veel ei jõudnud videot lõpuni vaadata (icon_wink.gif), aga see on üllatav, mida ainult suurusjärk kõrgema sagedusega saab teha. Näiteks selline julla maksab 22 €, millega saab läbi vaadata, kuida ...
  teema: O: Mini-PCIe Wireless adapter :: Sülearvuti WiFi adapterid
Prederik

vastuseid: 5
vaadatud: 710

sõnumfoorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost   postitatud: 26.05.2026 20:21:46   pealkiri: Mini-PCIe Wireless adapter
Need Half Minid on nagu Dell DW-1397 ja DW-1510? Neil muidugi mingit C-d ei ole ja Intelit vist ka mitte icon_wink.gif
  teema: Chrome OS Flex
Prederik

vastuseid: 5
vaadatud: 539

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.05.2026 11:19:10   pealkiri: Chrome OS Flex
Võtan ka juba pikalt hoogu, et mõne vana juustu peal ära proovida icon_smile.gif ID-kaardi tarkvara töötab ilusti?
  teema: Kommenteerimine: Huviline07
Prederik

vastuseid: 1
vaadatud: 73

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2026 14:42:37   pealkiri: Kommenteerimine: Huviline07
Väike äri, kõik positiivne, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
Prederik

vastuseid: 45
vaadatud: 4081

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 30.04.2026 11:47:32   pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
Miskist kajastusest on meelde jäänud kuidas kogu Google ajaloo jooksul olla sirka 600 juhtumit kus nad ise on tagantjärele sunnitud tunnistama kasutajate privaatsuse ja andmekorje tingimuste rikku ...
  teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
Prederik

vastuseid: 45
vaadatud: 4081

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 27.04.2026 11:03:19   pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima
Kas keegi selle artikli aluseks olnud viiteid on ka lugenud? icon_wink.gif
Guugel räägib Personal Intelligence'ist, mille kasutaja VÕIB sisse lülitada - https://x.com/google/status/2011473056921706852
Tec ...
  teema: Kommenteerimine: rezzx
Prederik

vastuseid: 90
vaadatud: 26152

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2026 15:35:48   pealkiri: Kommenteerimine: rezzx
Ostsin AP, kõik hästi, aitäh!
  teema: Kommenteerimine: m2ka
Prederik

vastuseid: 56
vaadatud: 20922

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2026 15:34:32   pealkiri: Kommenteerimine: m2ka
Ostsin kettapurgi, kõik sujus toredasti, aitäh! thumbs_up.gif
  teema: Windows 11
Prederik

vastuseid: 4791
vaadatud: 802012

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 26.01.2026 14:11:07   pealkiri: Windows 11
Hei! Kas kellelgi on veel viimaste uuendustega Sleep ja Hibernate katki läinud? Mul magama pannes ventikas jääb tööle, aga pilt on must ja millelegi enam ei reageeri. Pärast nupust välja lülit ...
  teema: Razer Blackwidow V3 remont?
Prederik

vastuseid: 1
vaadatud: 1194

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 03.11.2025 13:04:20   pealkiri: Razer Blackwidow V3 remont?
Loodan, et see on õige foorum icon_smile.gif Kas keegi on remontinud mõnd Razer Blackwidow klaviatuuri? Üksikud klahvid ei tööta. Võtsin põhjakaane maha, testriga nupu klemmide pealt kontrollides nupud ise ...
  teema: koolikell ja helisüsteem
Prederik

vastuseid: 2
vaadatud: 915

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 27.10.2025 18:09:35   pealkiri: koolikell ja helisüsteem
Hei!

See teema vist sobib ka tarkvara foorumisse, aga postitan siiski siia, sest ka näiteks nutika maja teema on siin. Tarvis on koolimajas lasta regulaarselt kõlaritesse koolikella hääli, lisa ...
  teema: Kommenteerimine: indumen
Prederik

vastuseid: 208
vaadatud: 47807

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2025 21:08:44   pealkiri: Kommenteerimine: indumen
Ostsin MB+CPU kombo postiga, kõik sujus toredasti! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: LekkivToru
Prederik

vastuseid: 4
vaadatud: 1565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2025 21:05:31   pealkiri: Kommenteerimine: LekkivToru
Ostis mälu, kõik hästi!
  teema: Kommenteerimine: eof
Prederik

vastuseid: 48
vaadatud: 14672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2025 13:55:38   pealkiri: Kommenteerimine: eof
Väike Mikrotik leidis meil uue töökoha, aitäh! icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Windows 11
Prederik

vastuseid: 4791
vaadatud: 802012

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 10.04.2025 09:29:23   pealkiri: Windows 11
Eile installisin prooviks W11 ühele vanemale i5-3470 arvutile. 12.03 märtsi kuupäevaga ISO Ventoy pulgal. Ühtegi piuksu ei tulnud, et masin ei ole kompatiibel icon_rolleyes.gif
Äriklassi masin, TPM siisk ...
  teema: Kommenteerimine: CtrlAltWin
Prederik

vastuseid: 1
vaadatud: 104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2025 09:23:02   pealkiri: Kommenteerimine: CtrlAltWin
Ostsin Mikrotikke, toitekad olid postist maha jäänud, aga saime uues hinnas kokkuleppele thumbs_up.gif
  teema: SSD versus HDD
Prederik

vastuseid: 13298
vaadatud: 2420666

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.02.2025 15:58:23   pealkiri: SSD versus HDD
Panin siia Samsung 870 EVO võrdluseks lihtsalt ja pmst poolekallim:
Samsung 870 EVO spec https://download.semiconductor.samsung.com/resources/data-sheet/Samsung_SSD_870_EVO_Data_Sheet_Rev1.1_230509. ...
  teema: Riik investeerib 10 miljonit koolide IT varustuse uuendamiseks
Prederik

vastuseid: 12
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 02.12.2024 14:28:42   pealkiri: Riik investeerib 10 miljonit koolide IT varustuse uuendamiseks
"Aeguv operatsioonisüsteem" tähendab tõenäoliselt seda, et masinates on prosed, mille peale W11 nina krimpsutab. Kõik koolid ei ole fancy'd renoveeritud riigigümnaasiumid, paljudes võib leida k ...
  teema: Vana HDD-ketta saatus
Prederik

vastuseid: 43
vaadatud: 9163

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.10.2024 10:30:10   pealkiri: Vana HDD-ketta saatus
ma korjaks ise mõne skasi ketta üles kui kaas veel pealt läind pole
Siin näiteks on paar: https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=djx2000
Temal on ka antiiki, vahep ...
  teema: Vana HDD-ketta saatus
Prederik

vastuseid: 43
vaadatud: 9163

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.10.2024 17:18:40   pealkiri: Vana HDD-ketta saatus
Osad 3.5" kõvakettad võtavad vähem, kui 5W, minu 500GB 3,5" ketas võtab maksimaalselt 3.6W kirjade järgi, ehk osad suured kettad veavad lisatoiteta ka välja?
Vaatasin, et näiteks mingi 500 GB- ...
  teema: Vana HDD-ketta saatus
Prederik

vastuseid: 43
vaadatud: 9163

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.10.2024 16:37:48   pealkiri: Vana HDD-ketta saatus
Millist adapterit võiks kasutada selle vana Hdd ketta ühendamiseks arvutiga?
Kui on sülearvuti ketas (ehk 2,5"), siis ei ole lisatoidet vaja ja piisab USB-SATA kaablist või kettakarbist. Lauaarvu ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Prederik

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.07.2024 17:09:56   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kas kellelgi vedeleb mingeid kaableid, millega saaks SAS ketta vähemalt ära testida? Tartus oleks eriti tore icon_smile.gif

Mul on olemas mõned vanad kontrollerid SFF-8087 pesaga, aga kaablid on SATA omad. ...
  teema: Targa kodu ehitamine
Prederik

vastuseid: 5716
vaadatud: 1511342

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 18.06.2024 20:14:12   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Ma olen omale selgeks mõelnud, et asi peab olema lylitatav põlema/kustu kui misiganes põhjusel zigbee / zwave /HA on maas ja mitte toimiv.
Igaksjuhuks - mõned lülitid ja valgustid on võimalik o ...
  teema: Microsofti ametlikud installikad (direct download)
Prederik

vastuseid: 281
vaadatud: 230309

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 01.04.2024 12:36:04   pealkiri: Microsofti ametlikud installikad (direct download)
Tänapäeval kuskilt veel win7 OEM-i ka leiab?
Minu mäletamist mööda oli W7 OEM mõnikord tootja spetsiifiline. Ehk umbes Delli OEM installikas ütles, et "ei leia Delli riistvara", kui üritasid ...
  teema: sülearvutite akud
Prederik

vastuseid: 3
vaadatud: 5543

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.03.2024 12:51:11   pealkiri: sülearvutite akud
Aitäh! thumbs_up.gif
  teema: sülearvutite akud
Prederik

vastuseid: 3
vaadatud: 5543

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.03.2024 22:56:22   pealkiri: sülearvutite akud
Hei! Oskab keegi öelda, miks tänapäeva arvutitel akud nii kiiresti ja äkki nässu lähevad? Viimane juhtum - u 4 aastat vana Dell Precision 5530, viimase aastaga kadus mahtuvus 1 tunnilt nullini. ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Prederik

vastuseid: 1600
vaadatud: 166343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2023 13:27:11   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Mõned arvutid ostetud, väga sõbralikus õhkkonnas. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Prederik

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 21.10.2023 16:49:09   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tartus Lenovo T420 akut, mis vähemalt veerand tundi peab? Thinkpad T410 T420 T510 T520 W510 W520 SL410 SL510 L510 L520.
  teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Prederik

vastuseid: 587
vaadatud: 127672

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.09.2023 09:06:41   pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna
Kui see vajadus on veel aktuaalne, siis kõige lihtsam on Gmaili enda seadetes võtta Kontod ja importimine/Teistel kontodel olevate meilide kontrollimine. Teine variant on proovida IMAPsize-i https:/ ...
  teema: Kommenteerimine: cummel
Prederik

vastuseid: 129
vaadatud: 31879

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2023 13:25:23   pealkiri: Kommenteerimine: cummel
Väike äri, kõik sujus hästi. Aitäh! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: priit0208
Prederik

vastuseid: 35
vaadatud: 7658

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2023 13:24:27   pealkiri: Kommenteerimine: priit0208
Väike äri, kõik sujus suurepäraselt. Aitäh!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Prederik

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 25.06.2023 19:18:52   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kas kellelgi on vana Thinkpadi 16V toiteplokki pakkuda?
  teema: Kommenteerimine: elka
Prederik

vastuseid: 85
vaadatud: 22525

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2023 21:49:35   pealkiri: Kommenteerimine: elka
Vana arvuti sai uue omaniku! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: KrikU
Prederik

vastuseid: 128
vaadatud: 47562

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2023 22:31:47   pealkiri: Kommenteerimine: KrikU
Päästis ühe teeneka masina jäätmejaamast, natuke ajalugu säilitatud thumbs_up.gif
  teema: soovitus veebimajutuse valimiseks?
Prederik

vastuseid: 30
vaadatud: 24745

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 17.02.2023 17:01:02   pealkiri: soovitus veebimajutuse valimiseks?
Siis on ikka lihtsam võtta ainult selle vana saidi jaoks Beehostingu kõige väiksem pakett 2-3 € eest kuus icon_smile.gif Aga kuna tegemist on siiski kooli lehega, siis hea meelega hoiaks vana ja uue koos üh ...
  teema: soovitus veebimajutuse valimiseks?
Prederik

vastuseid: 30
vaadatud: 24745

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 17.02.2023 15:18:42   pealkiri: soovitus veebimajutuse valimiseks?
Aitäh vihjete eest!
Täpsustuseks mainin, et vana veebileht on kunagi ühe õpilase poolt u 20 aastat tagasi nullist kirjutatud CMS ja see üle PHP 5.6 ei jookse. Uus koduleht on WP peal. MultiPHP- ...
  teema: soovitus veebimajutuse valimiseks?
Prederik

vastuseid: 30
vaadatud: 24745

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 14.02.2023 12:58:30   pealkiri: soovitus veebimajutuse valimiseks?
Otsin soovitusi, millise veebimajutuse peale tasuks veel vaadata kui 1) koduleht on suht lihtne Wordpressi leht ja 2) domeeniks on .info. Lisaks 3) peaks jääma käima vana leht, mis üle PHP 5.6 ei ...
  teema: Kommenteerimine: meelis63
Prederik

vastuseid: 335
vaadatud: 73253

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2023 12:08:54   pealkiri: Kommenteerimine: meelis63
Väike äri, kiiresti ja ladusalt! thumbs_up.gif
  teema: Targa kodu ehitamine
Prederik

vastuseid: 5716
vaadatud: 1511342

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 06.02.2023 14:43:30   pealkiri: Targa kodu ehitamine
thumbs_up.gif
Mul oli ka eelmise aastani (vist Sonoffi) cc2531 julla, kunagi uuendasin ka tarkvara, aga ikka mõned andurid kadusid aeg-ajalt tagant ära. Isegi pärast HA versiooniuuenduse restarti pidi jäll ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Prederik

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 30.12.2022 13:13:33   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kas kellelgi on pakkuda LG monitori toiteadaptereid (E2442T jne)? Peaks vist olema 19 V/1,7A pistikuga 6,5 x 4,4 mm. Sony läpakatel võib ka selline pistik olla.

Tervitades
Priit
  teema: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player
Prederik

vastuseid: 360
vaadatud: 269793

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.07.2022 13:57:15   pealkiri: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player
kas see Kodi 18.9 mitte "vääääääga vana versioon ei ole"? Kuidas võtta, kas 2 aastat on vääääääga palju? icon_wink.gif Offtopicuna - olen väga pahane, et 10 aastat vana iPadiga ei saa isegi Wikiped ...
  teema: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player
Prederik

vastuseid: 360
vaadatud: 269793

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.07.2022 17:30:51   pealkiri: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player
mõtled seda? https://github.com/yllar/plugin.video.jupiter.err.eeSeda, jah. Oskad äkki lambist seda kausta nimetada, kus logi peitub? icon_smile.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Prederik

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 13.07.2022 22:55:26   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Hei! Kas kellelgi on pakkuda HP toonerikassetti numbritega 83A, 83X, CF283A või CF283X? Läheb Laserjet Pro MFP M2xx multifunktsionaalidele.
  teema: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player
Prederik

vastuseid: 360
vaadatud: 269793

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.05.2022 21:59:03   pealkiri: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player
Hei!

Kas keegi siin kasutab kooslust LibreELEC+Kodi+Jupiteri add-on? Algul mul see töötas, aga mõnda aega enam mitte, videod ei käivitu. Oskab ehk keegi kommenteerida? Kodi on 18.9.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Prederik

vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 26.03.2022 22:51:00   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
DP kaablit oleks vaja Tartu kandis, vastu saan anda HDMI, VGA, DVI, toitekaabli, või mingi muu kaabli, hunnik juhtmeid kuuris vedelemas :wink:Igaksjuhuks - Ordist saab, aga nad ei võta kaableid vast ...
  teema: Telia TV
Prederik

vastuseid: 59368
vaadatud: 14178648

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.02.2022 22:18:36   pealkiri: Telia TV
Aitüma! Hakkan uurima, kuidas need asjad tvheadend'i konfiguratsiooni toppida, seni aga sain selle kohta infot otsides ka täiesti töötava vastuse, et "kasuta Kodi add-on-i nimega Radio" icon_wink.gif

Mis ...
  teema: Telia TV
Prederik

vastuseid: 59368
vaadatud: 14178648

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.01.2022 23:43:55   pealkiri: Telia TV
Midagi pole muutunud, aadressid ehk hästi vähekene on.
http://p1.rp.mw.elion.ee/160/index.m3u8
...
Aitüma! Hakkan uurima, kuidas need asjad tvheadend'i konfiguratsiooni toppida, seni aga sain se ...
  teema: Telia TV
Prederik

vastuseid: 59368
vaadatud: 14178648

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.01.2022 13:44:26   pealkiri: Telia TV
Hei!

Kas kellelgi on infot, mis on saanud raadiokanalitest Telia võrgus? Näiteks vanasti oli Vikerraadio udp://@239.3.12.100:1234, aga aasta või paar tagasi midagi on muutunud.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.