|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Targa kodu ehitamine |
Prederik
vastuseid: 5716
vaadatud: 1511342
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.06.2026 08:55:39 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Igaksjuhuks infoks - teatud nutikodu jullasid ja üsnagi "hiinapäraste" hindadega saab Seeed Studiost, näiteks nende saksa laost https://www.seeedstudio.com/eu_warehouse
HA Voice Preview Edition, ... |
teema: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist |
Prederik
vastuseid: 16
vaadatud: 800
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.06.2026 23:12:15 pealkiri: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist |
| Ok. See tehnoloogia on olemas ja mitmed firmad pakuvad seda oma ruuterites. Põhimõte on sama, nagu mu poolt varem mainitud 60 GHz seadmetes, ka uued 802.11bf Wifi-purgid võimaldavad näiteks hingam ... |
teema: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist |
Prederik
vastuseid: 16
vaadatud: 800
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.06.2026 19:48:42 pealkiri: WI-FI ruuterid võimaldavad jälgida füüsilist liikumist |
Ma veel ei jõudnud videot lõpuni vaadata ( ), aga see on üllatav, mida ainult suurusjärk kõrgema sagedusega saab teha. Näiteks selline julla maksab 22 €, millega saab läbi vaadata, kuida ... |
teema: O: Mini-PCIe Wireless adapter :: Sülearvuti WiFi adapterid |
Prederik
vastuseid: 5
vaadatud: 710
|
foorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost postitatud: 26.05.2026 20:21:46 pealkiri: Mini-PCIe Wireless adapter |
Need Half Minid on nagu Dell DW-1397 ja DW-1510? Neil muidugi mingit C-d ei ole ja Intelit vist ka mitte  |
teema: Chrome OS Flex |
Prederik
vastuseid: 5
vaadatud: 539
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.05.2026 11:19:10 pealkiri: Chrome OS Flex |
Võtan ka juba pikalt hoogu, et mõne vana juustu peal ära proovida ID-kaardi tarkvara töötab ilusti? |
teema: Kommenteerimine: Huviline07 |
Prederik
vastuseid: 1
vaadatud: 73
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2026 14:42:37 pealkiri: Kommenteerimine: Huviline07 |
Väike äri, kõik positiivne, soovitan!  |
teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima |
Prederik
vastuseid: 45
vaadatud: 4081
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 30.04.2026 11:47:32 pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima |
| Miskist kajastusest on meelde jäänud kuidas kogu Google ajaloo jooksul olla sirka 600 juhtumit kus nad ise on tagantjärele sunnitud tunnistama kasutajate privaatsuse ja andmekorje tingimuste rikku ... |
teema: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima |
Prederik
vastuseid: 45
vaadatud: 4081
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 27.04.2026 11:03:19 pealkiri: Google hakkab kõiki su üleslaetud pilte skaneerima |
Kas keegi selle artikli aluseks olnud viiteid on ka lugenud?
Guugel räägib Personal Intelligence'ist, mille kasutaja VÕIB sisse lülitada - https://x.com/google/status/2011473056921706852
Tec ... |
teema: Kommenteerimine: rezzx |
Prederik
vastuseid: 90
vaadatud: 26152
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2026 15:35:48 pealkiri: Kommenteerimine: rezzx |
| Ostsin AP, kõik hästi, aitäh! |
teema: Kommenteerimine: m2ka |
Prederik
vastuseid: 56
vaadatud: 20922
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2026 15:34:32 pealkiri: Kommenteerimine: m2ka |
Ostsin kettapurgi, kõik sujus toredasti, aitäh!  |
teema: Windows 11 |
Prederik
vastuseid: 4791
vaadatud: 802012
|
foorum: Microsoft postitatud: 26.01.2026 14:11:07 pealkiri: Windows 11 |
| Hei! Kas kellelgi on veel viimaste uuendustega Sleep ja Hibernate katki läinud? Mul magama pannes ventikas jääb tööle, aga pilt on must ja millelegi enam ei reageeri. Pärast nupust välja lülit ... |
teema: Razer Blackwidow V3 remont? |
Prederik
vastuseid: 1
vaadatud: 1194
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 03.11.2025 13:04:20 pealkiri: Razer Blackwidow V3 remont? |
Loodan, et see on õige foorum Kas keegi on remontinud mõnd Razer Blackwidow klaviatuuri? Üksikud klahvid ei tööta. Võtsin põhjakaane maha, testriga nupu klemmide pealt kontrollides nupud ise ... |
teema: koolikell ja helisüsteem |
Prederik
vastuseid: 2
vaadatud: 915
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 27.10.2025 18:09:35 pealkiri: koolikell ja helisüsteem |
Hei!
See teema vist sobib ka tarkvara foorumisse, aga postitan siiski siia, sest ka näiteks nutika maja teema on siin. Tarvis on koolimajas lasta regulaarselt kõlaritesse koolikella hääli, lisa ... |
teema: Kommenteerimine: indumen |
Prederik
vastuseid: 208
vaadatud: 47807
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2025 21:08:44 pealkiri: Kommenteerimine: indumen |
Ostsin MB+CPU kombo postiga, kõik sujus toredasti!  |
teema: Kommenteerimine: LekkivToru |
Prederik
vastuseid: 4
vaadatud: 1565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2025 21:05:31 pealkiri: Kommenteerimine: LekkivToru |
| Ostis mälu, kõik hästi! |
teema: Kommenteerimine: eof |
Prederik
vastuseid: 48
vaadatud: 14672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2025 13:55:38 pealkiri: Kommenteerimine: eof |
Väike Mikrotik leidis meil uue töökoha, aitäh!  |
teema: Windows 11 |
Prederik
vastuseid: 4791
vaadatud: 802012
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.04.2025 09:29:23 pealkiri: Windows 11 |
Eile installisin prooviks W11 ühele vanemale i5-3470 arvutile. 12.03 märtsi kuupäevaga ISO Ventoy pulgal. Ühtegi piuksu ei tulnud, et masin ei ole kompatiibel
Äriklassi masin, TPM siisk ... |
teema: Kommenteerimine: CtrlAltWin |
Prederik
vastuseid: 1
vaadatud: 104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2025 09:23:02 pealkiri: Kommenteerimine: CtrlAltWin |
Ostsin Mikrotikke, toitekad olid postist maha jäänud, aga saime uues hinnas kokkuleppele  |
teema: SSD versus HDD |
Prederik
vastuseid: 13298
vaadatud: 2420666
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.02.2025 15:58:23 pealkiri: SSD versus HDD |
Panin siia Samsung 870 EVO võrdluseks lihtsalt ja pmst poolekallim:
Samsung 870 EVO spec https://download.semiconductor.samsung.com/resources/data-sheet/Samsung_SSD_870_EVO_Data_Sheet_Rev1.1_230509. ... |
teema: Riik investeerib 10 miljonit koolide IT varustuse uuendamiseks |
Prederik
vastuseid: 12
vaadatud: 3980
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 02.12.2024 14:28:42 pealkiri: Riik investeerib 10 miljonit koolide IT varustuse uuendamiseks |
| "Aeguv operatsioonisüsteem" tähendab tõenäoliselt seda, et masinates on prosed, mille peale W11 nina krimpsutab. Kõik koolid ei ole fancy'd renoveeritud riigigümnaasiumid, paljudes võib leida k ... |
teema: Vana HDD-ketta saatus |
Prederik
vastuseid: 43
vaadatud: 9163
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.10.2024 10:30:10 pealkiri: Vana HDD-ketta saatus |
ma korjaks ise mõne skasi ketta üles kui kaas veel pealt läind pole
Siin näiteks on paar: https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=djx2000
Temal on ka antiiki, vahep ... |
teema: Vana HDD-ketta saatus |
Prederik
vastuseid: 43
vaadatud: 9163
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.10.2024 17:18:40 pealkiri: Vana HDD-ketta saatus |
Osad 3.5" kõvakettad võtavad vähem, kui 5W, minu 500GB 3,5" ketas võtab maksimaalselt 3.6W kirjade järgi, ehk osad suured kettad veavad lisatoiteta ka välja?
Vaatasin, et näiteks mingi 500 GB- ... |
teema: Vana HDD-ketta saatus |
Prederik
vastuseid: 43
vaadatud: 9163
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.10.2024 16:37:48 pealkiri: Vana HDD-ketta saatus |
Millist adapterit võiks kasutada selle vana Hdd ketta ühendamiseks arvutiga?
Kui on sülearvuti ketas (ehk 2,5"), siis ei ole lisatoidet vaja ja piisab USB-SATA kaablist või kettakarbist. Lauaarvu ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Prederik
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.07.2024 17:09:56 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kas kellelgi vedeleb mingeid kaableid, millega saaks SAS ketta vähemalt ära testida? Tartus oleks eriti tore
Mul on olemas mõned vanad kontrollerid SFF-8087 pesaga, aga kaablid on SATA omad. ... |
teema: Targa kodu ehitamine |
Prederik
vastuseid: 5716
vaadatud: 1511342
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 18.06.2024 20:14:12 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Ma olen omale selgeks mõelnud, et asi peab olema lylitatav põlema/kustu kui misiganes põhjusel zigbee / zwave /HA on maas ja mitte toimiv.
Igaksjuhuks - mõned lülitid ja valgustid on võimalik o ... |
teema: Microsofti ametlikud installikad (direct download) |
Prederik
vastuseid: 281
vaadatud: 230309
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.04.2024 12:36:04 pealkiri: Microsofti ametlikud installikad (direct download) |
Tänapäeval kuskilt veel win7 OEM-i ka leiab?
Minu mäletamist mööda oli W7 OEM mõnikord tootja spetsiifiline. Ehk umbes Delli OEM installikas ütles, et "ei leia Delli riistvara", kui üritasid ... |
teema: sülearvutite akud |
Prederik
vastuseid: 3
vaadatud: 5543
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 03.03.2024 12:51:11 pealkiri: sülearvutite akud |
Aitäh!  |
teema: sülearvutite akud |
Prederik
vastuseid: 3
vaadatud: 5543
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.03.2024 22:56:22 pealkiri: sülearvutite akud |
| Hei! Oskab keegi öelda, miks tänapäeva arvutitel akud nii kiiresti ja äkki nässu lähevad? Viimane juhtum - u 4 aastat vana Dell Precision 5530, viimase aastaga kadus mahtuvus 1 tunnilt nullini. ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Prederik
vastuseid: 1600
vaadatud: 166343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2023 13:27:11 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Mõned arvutid ostetud, väga sõbralikus õhkkonnas. Soovitan!  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Prederik
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 21.10.2023 16:49:09 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Tartus Lenovo T420 akut, mis vähemalt veerand tundi peab? Thinkpad T410 T420 T510 T520 W510 W520 SL410 SL510 L510 L520. |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
Prederik
vastuseid: 587
vaadatud: 127672
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.09.2023 09:06:41 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
| Kui see vajadus on veel aktuaalne, siis kõige lihtsam on Gmaili enda seadetes võtta Kontod ja importimine/Teistel kontodel olevate meilide kontrollimine. Teine variant on proovida IMAPsize-i https:/ ... |
teema: Kommenteerimine: cummel |
Prederik
vastuseid: 129
vaadatud: 31879
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2023 13:25:23 pealkiri: Kommenteerimine: cummel |
Väike äri, kõik sujus hästi. Aitäh!  |
teema: Kommenteerimine: priit0208 |
Prederik
vastuseid: 35
vaadatud: 7658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2023 13:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: priit0208 |
| Väike äri, kõik sujus suurepäraselt. Aitäh! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Prederik
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 25.06.2023 19:18:52 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Kas kellelgi on vana Thinkpadi 16V toiteplokki pakkuda? |
teema: Kommenteerimine: elka |
Prederik
vastuseid: 85
vaadatud: 22525
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2023 21:49:35 pealkiri: Kommenteerimine: elka |
Vana arvuti sai uue omaniku!  |
teema: Kommenteerimine: KrikU |
Prederik
vastuseid: 128
vaadatud: 47562
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2023 22:31:47 pealkiri: Kommenteerimine: KrikU |
Päästis ühe teeneka masina jäätmejaamast, natuke ajalugu säilitatud  |
teema: soovitus veebimajutuse valimiseks? |
Prederik
vastuseid: 30
vaadatud: 24745
|
foorum: WWW postitatud: 17.02.2023 17:01:02 pealkiri: soovitus veebimajutuse valimiseks? |
Siis on ikka lihtsam võtta ainult selle vana saidi jaoks Beehostingu kõige väiksem pakett 2-3 € eest kuus Aga kuna tegemist on siiski kooli lehega, siis hea meelega hoiaks vana ja uue koos üh ... |
teema: soovitus veebimajutuse valimiseks? |
Prederik
vastuseid: 30
vaadatud: 24745
|
foorum: WWW postitatud: 17.02.2023 15:18:42 pealkiri: soovitus veebimajutuse valimiseks? |
Aitäh vihjete eest!
Täpsustuseks mainin, et vana veebileht on kunagi ühe õpilase poolt u 20 aastat tagasi nullist kirjutatud CMS ja see üle PHP 5.6 ei jookse. Uus koduleht on WP peal. MultiPHP- ... |
teema: soovitus veebimajutuse valimiseks? |
Prederik
vastuseid: 30
vaadatud: 24745
|
foorum: WWW postitatud: 14.02.2023 12:58:30 pealkiri: soovitus veebimajutuse valimiseks? |
| Otsin soovitusi, millise veebimajutuse peale tasuks veel vaadata kui 1) koduleht on suht lihtne Wordpressi leht ja 2) domeeniks on .info. Lisaks 3) peaks jääma käima vana leht, mis üle PHP 5.6 ei ... |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
Prederik
vastuseid: 335
vaadatud: 73253
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2023 12:08:54 pealkiri: Kommenteerimine: meelis63 |
Väike äri, kiiresti ja ladusalt!  |
teema: Targa kodu ehitamine |
Prederik
vastuseid: 5716
vaadatud: 1511342
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.02.2023 14:43:30 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
Mul oli ka eelmise aastani (vist Sonoffi) cc2531 julla, kunagi uuendasin ka tarkvara, aga ikka mõned andurid kadusid aeg-ajalt tagant ära. Isegi pärast HA versiooniuuenduse restarti pidi jäll ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Prederik
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 30.12.2022 13:13:33 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kas kellelgi on pakkuda LG monitori toiteadaptereid (E2442T jne)? Peaks vist olema 19 V/1,7A pistikuga 6,5 x 4,4 mm. Sony läpakatel võib ka selline pistik olla.
Tervitades
Priit |
teema: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player |
Prederik
vastuseid: 360
vaadatud: 269793
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.07.2022 13:57:15 pealkiri: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player |
kas see Kodi 18.9 mitte "vääääääga vana versioon ei ole"? Kuidas võtta, kas 2 aastat on vääääääga palju? Offtopicuna - olen väga pahane, et 10 aastat vana iPadiga ei saa isegi Wikiped ... |
teema: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player |
Prederik
vastuseid: 360
vaadatud: 269793
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.07.2022 17:30:51 pealkiri: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player |
mõtled seda? https://github.com/yllar/plugin.video.jupiter.err.eeSeda, jah. Oskad äkki lambist seda kausta nimetada, kus logi peitub?  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Prederik
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 13.07.2022 22:55:26 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Hei! Kas kellelgi on pakkuda HP toonerikassetti numbritega 83A, 83X, CF283A või CF283X? Läheb Laserjet Pro MFP M2xx multifunktsionaalidele. |
teema: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player |
Prederik
vastuseid: 360
vaadatud: 269793
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.05.2022 21:59:03 pealkiri: KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player |
Hei!
Kas keegi siin kasutab kooslust LibreELEC+Kodi+Jupiteri add-on? Algul mul see töötas, aga mõnda aega enam mitte, videod ei käivitu. Oskab ehk keegi kommenteerida? Kodi on 18.9. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Prederik
vastuseid: 6165
vaadatud: 1639639
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 26.03.2022 22:51:00 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| DP kaablit oleks vaja Tartu kandis, vastu saan anda HDMI, VGA, DVI, toitekaabli, või mingi muu kaabli, hunnik juhtmeid kuuris vedelemas :wink:Igaksjuhuks - Ordist saab, aga nad ei võta kaableid vast ... |
teema: Telia TV |
Prederik
vastuseid: 59368
vaadatud: 14178648
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.02.2022 22:18:36 pealkiri: Telia TV |
Aitüma! Hakkan uurima, kuidas need asjad tvheadend'i konfiguratsiooni toppida, seni aga sain selle kohta infot otsides ka täiesti töötava vastuse, et "kasuta Kodi add-on-i nimega Radio"
Mis ... |
teema: Telia TV |
Prederik
vastuseid: 59368
vaadatud: 14178648
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.01.2022 23:43:55 pealkiri: Telia TV |
Midagi pole muutunud, aadressid ehk hästi vähekene on.
http://p1.rp.mw.elion.ee/160/index.m3u8
...
Aitüma! Hakkan uurima, kuidas need asjad tvheadend'i konfiguratsiooni toppida, seni aga sain se ... |
teema: Telia TV |
Prederik
vastuseid: 59368
vaadatud: 14178648
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.01.2022 13:44:26 pealkiri: Telia TV |
Hei!
Kas kellelgi on infot, mis on saanud raadiokanalitest Telia võrgus? Näiteks vanasti oli Vikerraadio udp://@239.3.12.100:1234, aga aasta või paar tagasi midagi on muutunud. |
| |