|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Sony Ericsson P1i |
Pilot
vastuseid: 318
vaadatud: 110645
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.02.2008 19:45:27 pealkiri: Sony Ericsson P1i |
| Ise mässasin ka nende TT failidega üksjagu ja oma arvutist mälukaardi juurikasse kopeerimine telefonis lihtsalt ei õnnestunud. Lahenes sedasi, et mälukaart välja ja kaart arvuti kaardilugejasse, ... |
teema: Standby parool |
Pilot
vastuseid: 6
vaadatud: 1955
|
foorum: Turvalisus postitatud: 18.09.2006 17:12:23 pealkiri: Standby parool |
| Viimases arvutikasutajs kirjutas IBM-i masinast:"hibernatest üles tulles küsib BIOS parooli". Võibolla on abi. |
teema: Millist videoprojektorit soovitate? |
Pilot
vastuseid: 12
vaadatud: 5883
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.08.2006 11:55:15 pealkiri: Millist videoprojektorit soovitate? |
| Ostsin jah.. Kuna kuskilt õieti infot ei saanud, siis tegin sellise lükke, et astusin Datelist läbi. Neil seal virnade viisi igasugu projektoreid ja hea meelega näitavad ekraanil, mida üks või t ... |
teema: kuidas saab Windows'i installi ajal masin nakatuda viirustega? |
Pilot
vastuseid: 14
vaadatud: 3482
|
foorum: Turvalisus postitatud: 05.07.2006 20:29:49 pealkiri: kuidas saab Windows'i installi ajal masin nakatuda viirustega? |
| Ei saa kahjuks eelkõnelejaga kuidagi nõustuda. Arutelu - minul pole juhtunud, järelikult ei juhtu ka teistel ei pruugi küll reegliks tunnistada. Kindlasti mäletavad paljud Starmani kliendid mõne ... |
teema: DHCP jama |
Pilot
vastuseid: 6
vaadatud: 2877
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.04.2006 13:22:49 pealkiri: DHCP jama |
Tõsiselt, mul avaneb selle lingi peale HV login aken.
Aaddressirealt lugedes peaks tegu olema Silver!?-i private messidega. Kas Ivoshee näeb neid? |
teema: DHCP jama |
Pilot
vastuseid: 6
vaadatud: 2877
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.04.2006 13:14:02 pealkiri: DHCP jama |
Isiklikult ei näe mina antud lingiga mingit seost algatatud teemaga või oli see taotuslik. |
teema: andmeid vaja kätte saada NTFS |
Pilot
vastuseid: 20
vaadatud: 6484
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.03.2006 00:50:58 pealkiri: andmeid vaja kätte saada NTFS |
| Ei tea kuidas eestindatud asjas aga engeleeside omas siis niimoodi : My Computer - Tools - Folder Options - View (teine leht) - Use Simple File Sharing (sellelt linnuke maha). Nüüd peaks propertites ... |
teema: Internetiühendus kaob ära, kuni restardi ja modemiväljatõmbamiseni. |
Pilot
vastuseid: 9
vaadatud: 2908
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.03.2006 13:36:05 pealkiri: Internetiühendus kaob ära, kuni restardi ja modemiväljatõmbamiseni. |
| Kui jälle jõuab kätte see moment, et internetiühendust ei ole, siis proovi pingida seda Trendneti ruuterit. Kui ühendus olemas siis võimalikud variandid on: Trendneti välisühenduse kaart on tu ... |
teema: Internetiühendus kaob ära, kuni restardi ja modemiväljatõmbamiseni. |
Pilot
vastuseid: 9
vaadatud: 2908
|
foorum: Turvalisus postitatud: 19.03.2006 22:20:48 pealkiri: Internetiühendus kaob ära, kuni restardi ja modemiväljatõmbamiseni. |
| Võibolla võiksid alustada sellest, et täpsustaksid selle tulemüüri kohta, mis see täpselt on? Paha ei teeks, kui vaataksid [url=http://www.foundstone.com/index.htm?subnav=resources/navigation.ht ... |
teema: Nonii einsteinid, vaadake siia |
Pilot
vastuseid: 253
vaadatud: 39442
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.02.2004 13:57:37 pealkiri: Nonii einsteinid, vaadake siia |
| Bad Sectori lahendus on igati korrektne. Oma peas ei oska kuidagi käega viitamist lausetehtesse panna aga ikkagi hea lahend. |
teema: Nonii einsteinid, vaadake siia |
Pilot
vastuseid: 253
vaadatud: 39442
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.02.2004 13:47:25 pealkiri: Nonii einsteinid, vaadake siia |
"Kas alati tõtt rääkiva õe poolne tee viib paradiisi?" Kellel on natukenegi loogilist mõtlemist, näeb, et nii on võimalik identifitseerida õige tee _ilma_ teadmata kumb õdedest räägib tõ ... |
teema: Nonii einsteinid, vaadake siia |
Pilot
vastuseid: 253
vaadatud: 39442
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.02.2004 10:20:00 pealkiri: Nonii einsteinid, vaadake siia |
Kuna ränduril on vaid 1 küsimus ja ta ei tea kummalt ta seda küsib siis pole sellest süllogismist abi :
1) näitab põrgu poole ja küsib tõerääkijalt : kas see tee viib taevasse ja sa oled ... |
teema: Nonii einsteinid, vaadake siia |
Pilot
vastuseid: 253
vaadatud: 39442
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.02.2004 03:52:10 pealkiri: Nonii einsteinid, vaadake siia |
|
teema: Serial ATA installung XP all (Abit Nf7-S) |
Pilot
vastuseid: 5
vaadatud: 2581
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.02.2004 01:00:45 pealkiri: Serial ATA installung XP all (Abit Nf7-S) |
| F6 lugu on siis, kui sa teed 2000/XP-le installi ja installi algul ta ütleb et kui PC-s on SCSI või muid säherdusi seadmeid siis press F6, pärast mida tahab ta ka seadme draiverit. Olemasoleva OP- ... |
teema: jumperitega kõvaketas väiksemaks |
Pilot
vastuseid: 16
vaadatud: 3489
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.10.2003 11:58:51 pealkiri: jumperitega kõvaketas väiksemaks |
| Teema algatajale: Kui partitsioneerimine ei ole piisav ketta väiksemaks näitamisel, siis on võimalik ka ketta CHS mode-s limiteerida 504 MB: BIOS-ist muuda 1,024 cylinders, 16 heads and 63 sectors. |
teema: jumperitega kõvaketas väiksemaks |
Pilot
vastuseid: 16
vaadatud: 3489
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.10.2003 16:42:14 pealkiri: jumperitega kõvaketas väiksemaks |
To Konn: Mööda paned väga kõvasti 8)
Näiteks: 8 gigane LBA ketas, kui paned asendi LBA0, siis saad tulemuseks 2GB suuruse PIO ketta.
Näiteks: 40GB-ne LBA-ketas, kui paned LBA0, saad tulemuse ... |
teema: FAT partitsioon NTFS kettale |
Pilot
vastuseid: 10
vaadatud: 3524
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.09.2003 23:55:15 pealkiri: FAT partitsioon NTFS kettale |
| Kuigi jah Partition Magic on suurepärane programm on endal kogemusi, et päris ohutu ta ka pole just ntfs pardi kahandamise korral. Kui kettal on ikka tähtsaid andmeid, siis peaks vähemalt nendest ... |
teema: Olrks siis targemate ja kogenenumate nõu vaja |
Pilot
vastuseid: 1
vaadatud: 1450
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.08.2003 08:44:54 pealkiri: Olrks siis targemate ja kogenenumate nõu vaja |
| Seal teine kaabel jah, pead uuesti poest läbi minema. |
teema: "Kolksuvatest" HDD-dest veel korra. |
Pilot
vastuseid: 37
vaadatud: 15777
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 21.08.2003 12:23:48 pealkiri: "Kolksuvatest" HDD-dest veel korra. |
| Parkingut ja landing zone-i suunab jala HDD-sse sisseehitatud kontroller. Vt. HDD tootjate suppordist HEAD PARKING. See ei ole veel kuhugi kadunud. |
teema: "Kolksuvatest" HDD-dest veel korra. |
Pilot
vastuseid: 37
vaadatud: 15777
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 19.08.2003 20:11:39 pealkiri: "Kolksuvatest" HDD-dest veel korra. |
oi oi oi minu teada t6nap6evastel k6vaketastel ja windowsil puudub 6ldse m6iste nagu PARK ja samuti
pole olemas enam parkimis mehanismi pea liigub ainult kindlasse asendisse la lihtsalt magn ... |
teema: NTLDR is missing |
Pilot
vastuseid: 4
vaadatud: 2827
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.08.2003 20:01:39 pealkiri: NTLDR is missing |
| Vaata linki |
teema: primary slave hard disk fail |
Pilot
vastuseid: 9
vaadatud: 2166
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.08.2003 16:04:44 pealkiri: primary slave hard disk fail |
| Eks sul tuleb oma ketas tootjapoolse utiliidiga ära kontrollida (kui see üldse võimalik on). |
teema: NTFS vs FAT32 |
Pilot
vastuseid: 66
vaadatud: 31731
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.08.2003 15:53:26 pealkiri: NTFS vs FAT32 |
| Arvutusvead on täiesti olemas ja suuremate ketaste puhul ka üsna tuntavad - suurte ketaste korral ulatuvad kaod GB-desse. See tuleb sellest, et HDD-l on info kokku surutud kujul (LBA) ja töötlemis ... |
teema: NTFS vs FAT32 |
Pilot
vastuseid: 66
vaadatud: 31731
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.08.2003 23:51:53 pealkiri: NTFS vs FAT32 |
| Siit kostub läbi FAT-i vegasest suuusearvestusest. Kas keegi oskab ka mõne näite tuua, ise pole kokku puutunud. |
teema: ViewSonic 17" G75F |
Pilot
vastuseid: 10
vaadatud: 2660
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.04.2003 20:27:31 pealkiri: ViewSonic 17" G75F |
| sarnane asi oli endal ka viewsonicu monitoriga, mina seda välja ei saanudki, ülemine vasak nurk oli alati kõver. samas täheldasin seda sama ka radeon 8500 ja samsung DF755 monitoriga, vahetasin ra ... |
teema: hitachi deskstar 40GB-ne teeb probleeme |
Pilot
vastuseid: 19
vaadatud: 3220
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.04.2003 12:21:41 pealkiri: hitachi deskstar 40GB-ne teeb probleeme |
... tundub, et vastajad ei loe päris korralikult kõiki postitusi enne vastamist läbi...!!!
Ma olen liigutatud! |
teema: milles kala - kirjutaja |
Pilot
vastuseid: 15
vaadatud: 2727
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.04.2003 10:46:20 pealkiri: milles kala - kirjutaja |
| Mõned masinad ei salli kui on peale installitud kaks põletamise proge. |
teema: Peale emaplaadi vahetust ei saa arvutit enam käima |
Pilot
vastuseid: 20
vaadatud: 4006
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.04.2003 11:57:37 pealkiri: Peale emaplaadi vahetust ei saa arvutit enam käima |
Ei saa jah ilma. XPl on veel sellised kaitsed ka sees, et kui riistvara liiga palju muudad, siis käima ei lähe, et vältida piraatlust.
Asi vast rohkem selles, et iga tootja emme arhitektuur on tei ... |
teema: Monitori pinin |
Pilot
vastuseid: 32
vaadatud: 5932
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.04.2003 23:19:46 pealkiri: Monitori pinin |
madalatel sagedustel töötab ka toiteplokk madalamal sagedusel ja võib teha häirivaid hääli. Üldiselt reatrafo ei tee peaaegu kunagi häält, hääl võib tulla kallutusmähistest.
Reasagedu ... |
teema: hitachi deskstar 40GB-ne teeb probleeme |
Pilot
vastuseid: 19
vaadatud: 3220
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.04.2003 10:54:59 pealkiri: hitachi deskstar 40GB-ne teeb probleeme |
| Kui Bios näitab HDD-le 32GB, siis tuleks viga Biosist otsida. Vaatad ehk järgi, mis HDD settides kirjas on kas on automatne , LBA või CHS setingutega. Võibolla leiab vea sealt. See 32 GB barjäär ... |
teema: milles võib probleem olla, point hdd formattimisel |
Pilot
vastuseid: 27
vaadatud: 3574
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.04.2003 14:40:31 pealkiri: milles võib probleem olla, point hdd formattimisel |
Asi võib olla ka CD-s või CD ROM-is. Pind must või kahju saanud. Samas nägin kord hirmsasti ühe installiga vaeva, kus sarnaselt venitas. Prooviks vahetasin CD ROMi ja asi oli kohe ok.
jälle t ... |
teema: milles võib probleem olla, point hdd formattimisel |
Pilot
vastuseid: 27
vaadatud: 3574
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.04.2003 17:08:45 pealkiri: milles võib probleem olla, point hdd formattimisel |
| Asi võib olla ka CD-s või CD ROM-is. Pind must või kahju saanud. Samas nägin kord hirmsasti ühe installiga vaeva, kus sarnaselt venitas. Prooviks vahetasin CD ROMi ja asi oli kohe ok. |
teema: Mis kõvaketas mul on? [KORRAS] |
Pilot
vastuseid: 8
vaadatud: 1790
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.03.2003 14:29:05 pealkiri: Mis kõvaketas mul on? [KORRAS] |
| Tegemist on siiski erinevate tootegruppidega. Kuuluvad küll Barracuda ATA Family-sse. 7200.7 omadused on kiiremate parameetritega. |
teema: IBM DTLA-307030 |
Pilot
vastuseid: 10
vaadatud: 3589
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.03.2003 00:15:14 pealkiri: IBM DTLA-307030 |
Sellel kettal peaks ju tehasegarantii veel olema...
3a üldjuhul HDD-del.
Ketas kaasa ja diileri juurde ja maini ka Tarbijakaitset kui väidavad, et 1 aasta aga IBM-i lehelt leiad, et ikka peaks gar ... |
teema: Probleem läpaka kõvakettaga |
Pilot
vastuseid: 3
vaadatud: 1074
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.03.2003 14:35:24 pealkiri: Probleem läpaka kõvakettaga |
ATA-1 PIO 0 3,3
ATA-1 PIO 1 5,2
ATA-1 PIO 2 8,3
ATA-2 PIO 3 11,1
ATA-3 PIO 4 16,7
ATA-4 Ultra DMA 33
See et ta näitab UDMA see tähendab Multiword DMA 2 16,6 MBs ja et seade võib kasut ... |
teema: Probleem läpaka kõvakettaga |
Pilot
vastuseid: 3
vaadatud: 1074
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.03.2003 02:04:49 pealkiri: Probleem läpaka kõvakettaga |
| Mõnikord on olnud ka standarditega arusaamatusi. Võibolla ei olnud see ketta kodukal UDMA 3 vaid ATA 3. Sellisel juhul on nagu kõik Ok ja viga otsima ei peagi. |
teema: kuidas teha võrku, kui pole võrgukaarte? |
Pilot
vastuseid: 12
vaadatud: 6638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.03.2003 20:38:45 pealkiri: kuidas teha võrku, kui pole võrgukaarte? |
| COM ja LPT pordist ühenduse saamiseks proovi helpi kirjutada "set up a direct cable connection with another computer" või lihtsalt "direct cable connection". Aga see on ainult andmevahetus. |
teema: Trendnetiga DDNS teenusest |
Pilot
vastuseid: 5
vaadatud: 4423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.03.2003 21:13:58 pealkiri: Trendnetiga DDNS teenusest |
| See tähendab , et antud ruuteri taha ei saa kahele eraldi masinale erinevaid misiganes servereid samale pordile teha? Kas on loll küsimus, kui küsiksin, et kas on sellist seadet millega saaks? |
teema: Trendnetiga DDNS teenusest |
Pilot
vastuseid: 5
vaadatud: 4423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.03.2003 16:50:24 pealkiri: Trendnetiga DDNS teenusest |
| Tänan vastamast. Aga küsimus jääks ikkagi üles, võibolla ma ei väljendanud ennast piisavalt hästi. Virtuaal serverl ubab suunata ühte pordinumbrit üks kord. Näiteks: mul on kaks DDNS domeen ... |
teema: Trendnetiga DDNS teenusest |
Pilot
vastuseid: 5
vaadatud: 4423
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.03.2003 15:58:59 pealkiri: Trendnetiga DDNS teenusest |
| Tekkis selline küsimus: on StarLight ühendus , Trendneti ruuter, ja kaks PC-d. Kui ma regan ennast nüüd dnsalias.com-i ja saan sealt domeeni, siis kuidas ma ruuteris suunan selle domeeni masinasse 1 ... |
teema: Starmani helpdeski lehekülg |
Pilot
vastuseid: 47
vaadatud: 17243
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.03.2003 18:19:50 pealkiri: Starmani helpdeski lehekülg |
offtopic küsimus: kuidas ma end siit unregistreerida saan? kui ma seda ise teha ei saa, siis palun lugeda käesolev postitus kingasaamisavalduseks, s.t. kustutage mind palun sellest foorumisüsteem ... |
teema: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
Pilot
vastuseid: 40
vaadatud: 19836
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.02.2003 17:32:59 pealkiri: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
| Eks see kaabel ikka süüdi. Ma kodus kahe aasta jooksul kaks kaablit ära vahetanud kuna nad pideva sissevälja tõmbamise ja kõikvõimaliku kolu alla jäädes mingi defekti saanud. BTW kui sul masi ... |
teema: ATA 33 vs. ATA 100 |
Pilot
vastuseid: 27
vaadatud: 4951
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.02.2003 23:21:13 pealkiri: ATA 33 vs. ATA 100 |
5400 ja 7200 on suur vahe. minnes yle 7200 rpm kettale oli ikka asi tunduvalt kiirem.
Jutt täiesti õige -1800 p tuleb ju juurde. Aga see ei ole ju ainuke parameeter, tähtsam on siiski lugemise ja ... |
teema: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
Pilot
vastuseid: 40
vaadatud: 19836
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2003 23:04:30 pealkiri: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
| Nüüd siis selline lugu, et proovi kummagi masina tagant iseennast pingida. Näit masinal mille IP on 192.168.0.1 näit C:\Documents and Settings\User\> ping 192.168.0.1 sellisel moel näed, kas ... |
teema: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
Pilot
vastuseid: 40
vaadatud: 19836
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2003 18:26:24 pealkiri: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
| Pingimine:: Avad START menüü > RUN , kirjutad CMD ja enter. Kui on avanenud DOSi moodi aken kirjuta sinna käsureale PING xxx.xxx.xxx.xxx ja enter. Nende xxx asemele kirjuta selle võrgukaard ... |
teema: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
Pilot
vastuseid: 40
vaadatud: 19836
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2003 13:21:45 pealkiri: neti jagamine LAN kaartidega - help needed |
Win 9.x -idel on selline loll omadus, et ainult TCP/IP protokolliga mingil suva momendil hosti ei näita. See on siiski ainult visuaalne probleem. Kui seadet pingida siis on ta olemas küll.
Teema a ... |
teema: Kõvaketas... HDD mälu?? |
Pilot
vastuseid: 8
vaadatud: 3949
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.02.2003 21:55:01 pealkiri: Kõvaketas... HDD mälu?? |
Vial on selline lõunasild nagu VT82C596B
Vahest oleks siiski õigem ikkagi uuesti üle vaadata, mis seal kividel siis kirjas on? |
teema: Bios ei tunnista kõvaketast |
Pilot
vastuseid: 8
vaadatud: 2283
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 07.01.2003 20:02:14 pealkiri: Bios ei tunnista kõvaketast |
| ok, tänud, aga ikkagi ei saa neid korraga tööle. ükshaaval vaid. erinevate juhtmete otsa panek ka ei aita ... aga see selleks. teg veel üks küsimus (mitte sama arvuti kohta), et kui kõvaketas ... |
teema: Bios ei tunnista kõvaketast |
Pilot
vastuseid: 8
vaadatud: 2283
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.01.2003 20:19:12 pealkiri: Bios ei tunnista kõvaketast |
| Kui sul on nad samal kaablil, siis proovi neid eraldi IDE kaablitele panna. |
teema: Kas WDC WD200BB 20GB 7200rpm... |
Pilot
vastuseid: 3
vaadatud: 1932
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.12.2002 01:29:30 pealkiri: Kas WDC WD200BB 20GB 7200rpm... |
| Püüan sulle siis selgitada piltlikult. Kujuta omale ette seltskonda kes omavahel juttu räägivad u.20 inimest. Viis nendest on miljonärid , viis on uusrikkad , viis on kesklassist ja viis on üksi ... |
| |