|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Ahf |
Petroff
vastuseid: 56
vaadatud: 26009
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2010 21:22:43 pealkiri: Kommenteerimine: Ahf |
kaup tehtud...  |
teema: Kommenteerimine: antu14 |
Petroff
vastuseid: 192
vaadatud: 65293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2008 16:01:21 pealkiri: Kommenteerimine: antu14 |
hea hinnaga korralik kaup...
soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Antari |
Petroff
vastuseid: 135
vaadatud: 31868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2008 00:53:08 pealkiri: Kommenteerimine: Antari |
ostsin tv-kaardi...
Korralik kaup hea hinnaga kokkulepitud ajal ja kohas.
Soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: sperov |
Petroff
vastuseid: 94
vaadatud: 26633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2008 21:36:44 pealkiri: Kommenteerimine: sperov |
Ostsin WiFi kaardi...
Kokkulepitud ajal ja kohas, korralik kaup
Soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: mina777 |
Petroff
vastuseid: 122
vaadatud: 33465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2008 23:27:26 pealkiri: Kommenteerimine: mina777 |
ostsin läpaka ja rahul.
Ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ron |
Petroff
vastuseid: 27
vaadatud: 9640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2008 21:16:32 pealkiri: Kommenteerimine: ron |
ostsin läpaka...
korralik kaup,
ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Martin1977 |
Petroff
vastuseid: 166
vaadatud: 51783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2007 22:51:41 pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977 |
ostsin aku läpparile... 5+
ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: juku626 |
Petroff
vastuseid: 175
vaadatud: 43982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2007 01:07:54 pealkiri: Kommenteerimine: juku626 |
ostsin telefoni ja mälukaardi.
kaup korralik... ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
Petroff
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2007 00:06:45 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
ostsin telefoni... kõik tipp-topp  |
teema: Kommenteerimine: Liba10 |
Petroff
vastuseid: 4
vaadatud: 2742
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2007 22:34:26 pealkiri: Kommenteerimine: Liba10 |
tehing tehtud, ainult positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Kosmovant |
Petroff
vastuseid: 44
vaadatud: 11633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2007 14:41:00 pealkiri: Kommenteerimine: Kosmovant |
Ostsin hea fotoka hea hinnaga.
Ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: traks |
Petroff
vastuseid: 336
vaadatud: 81505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2007 15:17:28 pealkiri: Kommenteerimine: traks |
kaubad tehtud...kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: mao |
Petroff
vastuseid: 117
vaadatud: 26305
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2006 21:05:48 pealkiri: Kommenteerimine: mao |
müüsin monitori.
Kaup kiire ja probleemivaba.
Ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ozooner |
Petroff
vastuseid: 157
vaadatud: 50203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2006 04:38:11 pealkiri: Kommenteerimine: ozooner |
Korralik kaup ja hea töö.
Tänud  |
teema: Kommenteerimine: commer |
Petroff
vastuseid: 927
vaadatud: 257724
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2006 18:44:13 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Hoolimata minupoolsest väikesest viperusest kulges tehing tõrgeteta.
Väga asjalik
Ikka soovitan  |
teema: Kommenteerimine: matt |
Petroff
vastuseid: 82
vaadatud: 22369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2006 16:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: matt |
Ostsin mälud.
Kokkulepitud ajal ja kohas,
tehing laabus kui õlitatult  |
teema: Kommenteerimine: Greenlight |
Petroff
vastuseid: 10
vaadatud: 4314
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2006 18:14:24 pealkiri: Kommenteerimine: Greenlight |
ostsin hea korpuse hea hinnaga...
Kõik sujus kui õlitatult.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: c |
Petroff
vastuseid: 3
vaadatud: 3597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2005 11:05:50 pealkiri: Kommenteerimine: c |
tehing toimus lihtsalt ja tõrgeteta
soovitused minu poolt  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
Petroff
vastuseid: 557
vaadatud: 114377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2005 21:09:26 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
kaup tehtud, juttugi aetud.
Minupoolsed soovitused  |
teema: Kommenteerimine: attrs |
Petroff
vastuseid: 417
vaadatud: 108400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2005 21:35:37 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
Tehing ei saanud enam lihtsamini ja kiiremini toimuda!  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
Petroff
vastuseid: 841
vaadatud: 163815
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2005 19:18:02 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
kaup kiire ja konkreetne.
loodan, et ka ostja jäi rahule...  |
teema: Kommenteerimine: M@x |
Petroff
vastuseid: 141
vaadatud: 53093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2005 18:22:00 pealkiri: Kommenteerimine: M@x |
Kiire ja korralik tõrgeteta tehing
Teine kordki  |
teema: Kommenteerimine: busstell |
Petroff
vastuseid: 7
vaadatud: 4366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2005 01:23:44 pealkiri: Kommenteerimine: busstell |
müüsin arvuti... kõik sujus kui õlitatult
loodan et ostja jäi rahule  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
Petroff
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2005 22:41:54 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
müüsin HDD ja mälu...
kaup tehtud kiirelt ja korralikult
loodan et ostja ka kaubaga rahul. |
teema: Kommenteerimine: kõva ketas |
Petroff
vastuseid: 29
vaadatud: 9303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2005 20:56:20 pealkiri: Kommenteerimine: kõva ketas |
kiire ja konkreetne.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: marconi |
Petroff
vastuseid: 129
vaadatud: 35436
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2005 23:46:33 pealkiri: Kommenteerimine: marconi |
ostsin telefoni...kõik sujus.
Korralik kaup täpselt kokkulepitud ajal  |
teema: Kommenteerimine: nonemo666 |
Petroff
vastuseid: 22
vaadatud: 8336
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2005 22:11:01 pealkiri: Kommenteerimine: nonemo666 |
monitor vahetas omanikku...
kaup kiire ja korrektne... ei mingeid probleeme.
Eelnevad kokkulepped pidasid 100%  |
teema: probleem x600xt driveritega... |
Petroff
vastuseid: 6
vaadatud: 1664
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2005 16:56:14 pealkiri: probleem x600xt driveritega... |
microsoft.net framework-i install aitas ja probleemist prii
Sügav kummardus minu poolt nõuandjatele...  |
teema: probleem x600xt driveritega... |
Petroff
vastuseid: 6
vaadatud: 1664
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2005 12:03:49 pealkiri: probleem x600xt driveritega... |
| kohe katsetan... |
teema: probleem x600xt driveritega... |
Petroff
vastuseid: 6
vaadatud: 1664
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2005 10:23:22 pealkiri: probleem x600xt driveritega... |
kaardiks on mul his excalibur x600xt...
lugu selline, et sikutasin alla viimased driverid ja installisin ära.
Nüüd aga iga kord kui arvuti tööle panna, viskab ette erroriteate, et mingi cli.exe ... |
teema: Kommenteerimine: renux |
Petroff
vastuseid: 24
vaadatud: 8917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2005 17:30:21 pealkiri: Kommenteerimine: renux |
Äri tehtud...kõik sujus.
Arvan, et mõlemad rahul  |
teema: Kommenteerimine: unner |
Petroff
vastuseid: 3
vaadatud: 1953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2005 23:00:33 pealkiri: Kommenteerimine: unner |
ostsin hea asja hea hinnaga...
Kõik sujus nagu eelnevalt kokku lepitud.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Ivanko |
Petroff
vastuseid: 1
vaadatud: 1176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2005 12:57:19 pealkiri: Kommenteerimine: Ivanko |
Äri sujus tõrgeteta.
Võib teinegi kord kaupa teha  |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
Petroff
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2005 23:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Teine tehing kohe otsa.
Head ja korralikud kõllid ostsin hea hinnaga...
Tänud...  |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
Petroff
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.08.2005 18:03:09 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
äri sujus kiirelt ja tõrgeteta...
asjalik vend, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: pol777 |
Petroff
vastuseid: 40
vaadatud: 13573
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2005 19:39:15 pealkiri: Kommenteerimine: pol777 |
Ostsin temalt ABIT AG8 emme, P4 3,2gb + Freezer7 ja Hyinix D43 mälud
sellise toreda skeemiga, et kandsin raha arvele ja sain kauba kätte peale papi laekumist arvele.
Kaup korralik, suur tänu.
... |
teema: Kommenteerimine: {..Rw..} |
Petroff
vastuseid: 49
vaadatud: 21063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2005 21:33:34 pealkiri: Kommenteerimine: {..Rw..} |
kiire tehing, korralik kaup
soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
Petroff
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2005 00:27:04 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
Kiire tehing, asjalik vend.
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: JevgeniT |
Petroff
vastuseid: 84
vaadatud: 26404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2004 20:00:37 pealkiri: Kommenteerimine: JevgeniT |
korralik kaup ja kiire tehing Suured tänud  |
teema: Kommenteerimine: Teep |
Petroff
vastuseid: 2
vaadatud: 510
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2004 04:02:40 pealkiri: Kommenteerimine: Teep |
Kaup kiire ja korralik... soovitan soojalt.
 |
teema: Kommenteerimine: DDR2 |
Petroff
vastuseid: 146
vaadatud: 36809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2004 20:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: DDR2 |
80gb vint ostetud ja väga rahul...
kaup kiire ja konkreetne.
Tnx...  |
teema: Kommenteerimine: painkiller |
Petroff
vastuseid: 13
vaadatud: 4336
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2004 20:46:58 pealkiri: Kommenteerimine: painkiller |
äri kiire ja korralik. Tänud  |
teema: Sony Multiscan G200 vs. Compaq V710... |
Petroff
vastuseid: 2
vaadatud: 965
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.07.2004 09:23:44 pealkiri: Sony Multiscan G200 vs. Compaq V710... |
minu probleem siis see, et kumb pildikast alles jätta...mõlemad lauale ei mahu
Ja kui neid müüa, siis mis nad üldse orienteeruvalt väärt on  |
| |