Avaleht
otsing leidis 208 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
Pankook

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.01.2022 19:34:38   pealkiri: Telia TV
, kuna app tuli nagunii praktiliselt nullist teha, siis pole arenduskuludes suurt vahet, milline see väljanägemine nüüd täpselt on. Hetkel tehti asi "tuttavlik". Et tulevikus ka vanainimesed kel ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Pankook

vastuseid: 4532
vaadatud: 955469

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.11.2021 14:32:53   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Keegi oskab öelda, et kui kanged mälud on sellele 12th gen Intelile mõttekas võtta? DDR5 kindlasti mitte hetkel veel aga DDR4 puhul mis oleks mõistlik?
Kas Intelile sobivad rohkem madala latentsu ...
  teema: Arvutimängud elukaaslasega mängimiseks
Pankook

vastuseid: 28
vaadatud: 8529

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2021 21:50:09   pealkiri: Arvutimängud elukaaslasega mängimiseks
Tulge WoW jah, meil Hüljatute gildis palju Rakvere inimesi ka. icon_biggrin.gif

Realm: Outland-EU
Alliance poolel.
Sellele firmale raha anda praeguses olukorras oleks patt.
  teema: Telia hakkab pakkuma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid
Pankook

vastuseid: 8
vaadatud: 3831

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 22.07.2021 23:35:51   pealkiri: Telia hakkab pakkuma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid
hakkasime 2020. aastal müüma kasutatud iPhone’i telefone. Sellega võimaldame soetada kvaliteetseid aastase garantiiga seadmeid originaalhinnast soodsamalt. Seejuures säästad nii raha kui keskko ...
  teema: LG mini-LED tehnoloogiaga telerid jõuavad augustis Eesti poelettidele
Pankook

vastuseid: 25
vaadatud: 7929

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 22.07.2021 12:38:11   pealkiri: LG mini-LED tehnoloogiaga telerid jõuavad augustis Eesti poelettidele


Paraku ei ole hetkel ühtegi muud tehnoloogiat, mis musti toone nii ilusti näitaks, ja vaatamisnurk on põhimõtteliselt 180 kraadi ilma et värvid/kontrast ära kaoks.
Plasma on ikka veel olema ...
  teema: Steam Deck arutelu
Pankook

vastuseid: 163
vaadatud: 72248

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.07.2021 19:57:47   pealkiri: Steam Deck arutelu
, Ookeii... et siis konsooliks saamiseks peab PC olema "lukus"? Kust selline tõde pärit on? Kui minu mälu ei peta, siis Playstation kolmele sai Linuxi selga lükata, kas PS3 kaotas sellega konsooli ...
  teema: Steam Deck arutelu
Pankook

vastuseid: 163
vaadatud: 72248

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.07.2021 10:05:51   pealkiri: Steam Deck arutelu
Switch ju täis peldik selle kõrval. Diivanil või reisil hea sellisega mängida. Ei viitsi koguaeg suurt ekraani vahtida.
Mängi siis. Mulle selline tilulilu ei meeldi. Teades Steami riistvara (v.a ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.06.2021 18:52:32   pealkiri: Telia Koduinternet
Mul vist jah umbes ~1km jaamani, et tõenäoliselt 35b peale ta ei läheks nagunii.
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.06.2021 15:25:20   pealkiri: Telia Koduinternet
Keegi teab kas sellel DGA4330 ruuteril on parem modem ka võrreldes DG200A'ga? Hetkel vase peal 100M ühendus ja SNR väga piiri peal ~6db ja reaalselt läbi tuleb 70mbit, et ehk ruuteri uuendusega sa ...
  teema: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks
Pankook

vastuseid: 52
vaadatud: 18901

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.05.2021 23:27:50   pealkiri: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks
Kogu see Androidi maailm on viimasel ajal ka nii lukku keeratud, et raske on ise midagi teha. Bootloaderid lukus, lahti teha ei saa või on see väga keeruliseks/ebamugavaks tehtud. Tootjad GPL litsen ...
  teema: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks
Pankook

vastuseid: 52
vaadatud: 18901

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.05.2021 21:06:11   pealkiri: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks
Minu arust oli 2G kõne viletsama kvaliteediga kui 3G võrgus. Kunagi reklaamiti 3G tulekuga kvaliteetsemaid kõnesid. Võin ka eksida.Olidki kvaliteetsemad kõned ja on vist senimaani icon_biggrin.gif Aga sellega ...
  teema: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks
Pankook

vastuseid: 52
vaadatud: 18901

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.05.2021 15:20:15   pealkiri: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks
Oota... kas varsti siis saab google pixel telefonidega hakata 2G võrgus rääkima, sest 500-700€ mudelitele ei ole suudetud siiamaani VoLTE tuge lisada? Oleks siis tegemist mingi hiinakaga, ikka tu ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Pankook

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.01.2019 20:01:45   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kas 300 EURi eest on üldse mõtet midagi sebida? Uuel õhukusel telekal on heli nii kohutav, et mõtlesin soundbari osta ja googeldades tundus Yamaha YAS-207 hea valik olevat selle raha eest.
Eriti ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.10.2016 13:36:20   pealkiri: Telia Koduinternet
Vaata liini parameetreid ruuterist kui ok on ja võrdle kui ilm pekkis on.
Sumbuvus pidevalt ~30db ringis, ruuter väidab et internet on kõik olemas ja töötab, kuid midagi reaalselt ruutrist välj ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.09.2016 21:54:44   pealkiri: Telia Koduinternet
iga kord kui piix ilm on õues, siis läheb nett ära kas paariks minutiks või lausa tunniks, kas kaabel on kuskil piixus või mis võib sellist anomaaliat põhjustada? proovitud inteno dg200a ruutri ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.07.2015 23:26:32   pealkiri: Telia Koduinternet
Aga miks ma seda viimast 5mbiti kasutada ei saa VDSLi peal kui telekas kinni on.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Pankook

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266520

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2015 20:35:41   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ei tea, mingine bug äkki.
Competitivest jutt ikka?
Ikka jah, ma kipun ka arvama, et mingi uus exploit jälle.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Pankook

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266520

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2015 20:16:57   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Matchpoint ei saa votet teha, kui ennem vote tehtud, siis saab kickida.
Nad alustasid votet kohe peale viimase raundi lõppu, skoorboard tuli paariks sekundiks ette ja siis lendasin välja.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Pankook

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266520

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2015 19:48:43   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Kas match poindi ajal saab ikka veel kickida? Igastahes täna mängides lõppes mäng ära ja skoorboard tuli ette kui kickiti mind välja mingi premade poolt icon_neutral.gif
  teema: IT õppimine
Pankook

vastuseid: 4402
vaadatud: 1321087

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.06.2015 15:30:13   pealkiri: IT õppimine
Kas keegi oskab öelda palju oli eelmine aasta viimane nii-öelda punkti summa millega IT kolledžisse süsteemide arendusse sissepääseti?

4,44
On neid kuskil võimalik vaadata? Oleks huvitatud ...
  teema: IT õppimine
Pankook

vastuseid: 4402
vaadatud: 1321087

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.02.2015 21:01:14   pealkiri: IT õppimine
Palju vaja on, et saada EIKi sisse?
  teema: Lenovo Ideapad Z50-70 taustavalguse virendus :: Sülearvuti ekraanid
Pankook

vastuseid: 0
vaadatud: 1418

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.01.2015 14:54:08   pealkiri: Lenovo Ideapad Z50-70 taustavalguse virendus :: Sülearvuti ekraanid
Terve pilt hakkab virvendama kui panna taustavalgustuse tugevus alla ~50%, virvendamine on eriti hästi näha tumedatel taustadel. Kui aga valgustus põhjas on siis virvendust ei ole. Proovitud draive ...
  teema: Archeage
Pankook

vastuseid: 470
vaadatud: 114276

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.09.2014 19:13:36   pealkiri: Archeage
Mõnus p2w mäng ikka. Normaalselt mängida tahad siis ei piisa enam sellest, et iga kuu käid mingi summa välja vaid tuleb veel cash shopist ka kraami kokku ost. Ise nad mängu ei arenda ka vaid hos ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.08.2014 12:45:52   pealkiri: Telia Koduinternet
"]Tundub, et Elion lubanud rohkem kui täita suudab. Eelmine kolmapäev(06.08) pidi tehnik majja tulema switchi vahetama ja helpdesk üle helistama. Aga sellest ajast saati vaikus...
Sama värk. VDSL ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.08.2014 00:06:00   pealkiri: Telia Koduinternet
Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?Tellisid Interneti kaudu? Ma käisin esinduses 8-dal uut paketti vormistamas ja ruuterit võtmas ja lubat ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.08.2014 22:17:31   pealkiri: Telia Koduinternet
Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.08.2014 15:38:30   pealkiri: Telia Koduinternet
Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore icon_lol.gif icon_lol.gif

<b>piixu</b>...Mis sul muutuma pidi siis?
VDSLi võimalus oleks tore olnud
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.08.2014 15:21:14   pealkiri: Telia Koduinternet
Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore icon_lol.gif icon_lol.gif

persse...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.07.2014 17:24:46   pealkiri: Telia Koduinternet
Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota?
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.07.2014 01:01:22   pealkiri: Telia Koduinternet
Ja mida Elion ütles?
Pool aastat tagasi saatsin meili neile ja siis mingi tädi vastas, et kahjuks ei saa. Ei tea kas tegi ka midagi muud peale selle, et vaatas netist lihtsalt veel korra üle...
...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.07.2014 23:07:01   pealkiri: Telia Koduinternet
Mille järgi nad seda VDSLi lahendust pakuvad, sest kauguse järgi see küll ei tundu icon_lol.gif ? Hetkel selline seis, et kõrval tänaval olevates majades on võimalus aga minu tänaval ei ole? Minu maj ...
  teema: Battlefield 4
Pankook

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2014 10:59:51   pealkiri: Battlefield 4
Ma olin nina ees nii, et pool ekraani oli vastast täis. Just tuli nurga tagant välja ning ma andsin puusalt tuld aga ta sa ainult 0 dam icon_wink.gif

Kurat just hakkasin shadowplayd kasutama ning ei s ...
  teema: Battlefield 4
Pankook

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2014 15:57:45   pealkiri: Battlefield 4
Mul dropib fps kõvasti Flood Zone-s ja eriti veel mapi keskel. GPU usage kukub kõvasti, ei tea kas FX6300 on liiga nõrk mängu jaoks? Kuigi ta niigi klokitud 4.5 peale... icon_rolleyes.gif
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.03.2014 12:03:26   pealkiri: Telia Koduinternet
Kuidas saaks läbi telneti teleka/ruutri kinni panna?
  teema: Millised kõrvaklapid?
Pankook

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515684

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.11.2013 22:15:21   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kas need 681 Evo'd sobivad sellise veidi bassikama elektroonilise muusika kuulamiseks ka ( Burial, Aphex Twin jms. )? Ei taha mingit rõvedat ülepeksvat bassi vaid lihtsalt, et oleks midagi seal mada ...
  teema: Elisa mobiilne internet
Pankook

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682195

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.10.2013 15:12:48   pealkiri: Elisa mobiilne internet
// korras
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Pankook

vastuseid: 9935
vaadatud: 2789000

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.10.2013 15:18:07   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Tuleb sealt etotalkist kraam kohale ka? või ei vasta mingile standardile ja pannakse tagasi teele?
  teema: Battlefield 4
Pankook

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2013 12:39:29   pealkiri: Battlefield 4
tuleb välja et fx-6k seeriaga ei ole võimalik mängida lihtsalt, kuna uus mootor ei toeta 6 core configi.
  teema: Battlefield 4
Pankook

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2013 16:02:28   pealkiri: Battlefield 4
prose kasutus põhjas ja graafikakaart on mingi 1/3 kasutuse all. ainult stutterdab muud ei tee thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.09.2013 15:15:55   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas ruuteri logis ka mainib katkestust või business as usual ?
Mingeid warninguid pillub järjest.


Warning Sep 24 15:07:27 DHCC lease ip-address *mu ip* bound to intf ipDslInet


Wa ...
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.09.2013 14:17:17   pealkiri: Telia Koduinternet
Upnp ehk. kui peal võta maha jne vice versa
Pole vahet kas maas või peal icon_sad.gif
  teema: Telia Koduinternet
Pankook

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.09.2013 13:09:56   pealkiri: Telia Koduinternet
Selline mure, et peale TG789vni peale uuendamist on mängudes mingi jama. Natuke saab mängida siis hakkavad tulema sellised sekundilised disconnectid, mäng käib edasi aint midagi teha ei saa. Keegi ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Pankook

vastuseid: 9935
vaadatud: 2789000

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.09.2013 16:00:32   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Aga kas neid hiinakaid saab üldse Eestisse? CE certi vist ei olnud neil või sobind vms ja saadeti tagasi icon_rolleyes.gif ?
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Pankook

vastuseid: 9935
vaadatud: 2789000

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.09.2013 15:46:14   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Neid hiinast otse tellida ei ole siis võimalik?? Saadetakse kohe tagasi?
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Pankook

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 30.08.2013 00:24:19   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
, endal on
Niiet napikas? Pärast pean külgpaneeli lömmi lööma et ära mahuks icon_lol.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Pankook

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592748

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.08.2013 21:26:33   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas CM 212 Evo mahub Nexus Thrio 310 kasti? http://www.1a.ee/arvutikomponendid/arvuti_korpused/nexus_tower_thrio_310
  teema: Millised kõrvaklapid?
Pankook

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515684

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.08.2013 16:36:25   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
nvm, korras.
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Pankook

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2013 15:06:18   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Peaks igati hea monitor olema. Ise ostaksin.
Nja, aga mitte mingeid arvutusi selle monitori kohta ei ole.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/311058

AOC tundub ka nor ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Pankook

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2013 20:26:43   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Peaks igati hea monitor olema. Ise ostaksin.
Nja, aga mitte mingeid arvutusi selle monitori kohta ei ole.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/311058

AOC tundub ka nor ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Pankook

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2013 18:23:45   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/335821/

Kas to on hea monitor? AH-IPS ja väikese bezeliga.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.