|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
Pankook
vastuseid: 59374
vaadatud: 14184786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.01.2022 19:34:38 pealkiri: Telia TV |
| , kuna app tuli nagunii praktiliselt nullist teha, siis pole arenduskuludes suurt vahet, milline see väljanägemine nüüd täpselt on. Hetkel tehti asi "tuttavlik". Et tulevikus ka vanainimesed kel ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Pankook
vastuseid: 4532
vaadatud: 955469
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.11.2021 14:32:53 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Keegi oskab öelda, et kui kanged mälud on sellele 12th gen Intelile mõttekas võtta? DDR5 kindlasti mitte hetkel veel aga DDR4 puhul mis oleks mõistlik?
Kas Intelile sobivad rohkem madala latentsu ... |
teema: Arvutimängud elukaaslasega mängimiseks |
Pankook
vastuseid: 28
vaadatud: 8529
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2021 21:50:09 pealkiri: Arvutimängud elukaaslasega mängimiseks |
Tulge WoW jah, meil Hüljatute gildis palju Rakvere inimesi ka.
Realm: Outland-EU
Alliance poolel.
Sellele firmale raha anda praeguses olukorras oleks patt. |
teema: Telia hakkab pakkuma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid |
Pankook
vastuseid: 8
vaadatud: 3831
|
foorum: Pressiteated postitatud: 22.07.2021 23:35:51 pealkiri: Telia hakkab pakkuma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid |
| hakkasime 2020. aastal müüma kasutatud iPhone’i telefone. Sellega võimaldame soetada kvaliteetseid aastase garantiiga seadmeid originaalhinnast soodsamalt. Seejuures säästad nii raha kui keskko ... |
teema: LG mini-LED tehnoloogiaga telerid jõuavad augustis Eesti poelettidele |
Pankook
vastuseid: 25
vaadatud: 7929
|
foorum: Pressiteated postitatud: 22.07.2021 12:38:11 pealkiri: LG mini-LED tehnoloogiaga telerid jõuavad augustis Eesti poelettidele |
Paraku ei ole hetkel ühtegi muud tehnoloogiat, mis musti toone nii ilusti näitaks, ja vaatamisnurk on põhimõtteliselt 180 kraadi ilma et värvid/kontrast ära kaoks.
Plasma on ikka veel olema ... |
teema: Steam Deck arutelu |
Pankook
vastuseid: 163
vaadatud: 72248
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.07.2021 19:57:47 pealkiri: Steam Deck arutelu |
| , Ookeii... et siis konsooliks saamiseks peab PC olema "lukus"? Kust selline tõde pärit on? Kui minu mälu ei peta, siis Playstation kolmele sai Linuxi selga lükata, kas PS3 kaotas sellega konsooli ... |
teema: Steam Deck arutelu |
Pankook
vastuseid: 163
vaadatud: 72248
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.07.2021 10:05:51 pealkiri: Steam Deck arutelu |
Switch ju täis peldik selle kõrval. Diivanil või reisil hea sellisega mängida. Ei viitsi koguaeg suurt ekraani vahtida.
Mängi siis. Mulle selline tilulilu ei meeldi. Teades Steami riistvara (v.a ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.06.2021 18:52:32 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Mul vist jah umbes ~1km jaamani, et tõenäoliselt 35b peale ta ei läheks nagunii. |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.06.2021 15:25:20 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Keegi teab kas sellel DGA4330 ruuteril on parem modem ka võrreldes DG200A'ga? Hetkel vase peal 100M ühendus ja SNR väga piiri peal ~6db ja reaalselt läbi tuleb 70mbit, et ehk ruuteri uuendusega sa ... |
teema: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks |
Pankook
vastuseid: 52
vaadatud: 18901
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.05.2021 23:27:50 pealkiri: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks |
| Kogu see Androidi maailm on viimasel ajal ka nii lukku keeratud, et raske on ise midagi teha. Bootloaderid lukus, lahti teha ei saa või on see väga keeruliseks/ebamugavaks tehtud. Tootjad GPL litsen ... |
teema: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks |
Pankook
vastuseid: 52
vaadatud: 18901
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.05.2021 21:06:11 pealkiri: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks |
Minu arust oli 2G kõne viletsama kvaliteediga kui 3G võrgus. Kunagi reklaamiti 3G tulekuga kvaliteetsemaid kõnesid. Võin ka eksida.Olidki kvaliteetsemad kõned ja on vist senimaani Aga sellega ... |
teema: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks |
Pankook
vastuseid: 52
vaadatud: 18901
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.05.2021 15:20:15 pealkiri: Telia teeb ettevalmistusi 3G võrgu sulgemiseks |
| Oota... kas varsti siis saab google pixel telefonidega hakata 2G võrgus rääkima, sest 500-700€ mudelitele ei ole suudetud siiamaani VoLTE tuge lisada? Oleks siis tegemist mingi hiinakaga, ikka tu ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Pankook
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.01.2019 20:01:45 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Kas 300 EURi eest on üldse mõtet midagi sebida? Uuel õhukusel telekal on heli nii kohutav, et mõtlesin soundbari osta ja googeldades tundus Yamaha YAS-207 hea valik olevat selle raha eest.
Eriti ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.10.2016 13:36:20 pealkiri: Telia Koduinternet |
Vaata liini parameetreid ruuterist kui ok on ja võrdle kui ilm pekkis on.
Sumbuvus pidevalt ~30db ringis, ruuter väidab et internet on kõik olemas ja töötab, kuid midagi reaalselt ruutrist välj ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.09.2016 21:54:44 pealkiri: Telia Koduinternet |
| iga kord kui piix ilm on õues, siis läheb nett ära kas paariks minutiks või lausa tunniks, kas kaabel on kuskil piixus või mis võib sellist anomaaliat põhjustada? proovitud inteno dg200a ruutri ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.07.2015 23:26:32 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Aga miks ma seda viimast 5mbiti kasutada ei saa VDSLi peal kui telekas kinni on. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Pankook
vastuseid: 5953
vaadatud: 1266520
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2015 20:35:41 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Ei tea, mingine bug äkki.
Competitivest jutt ikka?
Ikka jah, ma kipun ka arvama, et mingi uus exploit jälle. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Pankook
vastuseid: 5953
vaadatud: 1266520
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2015 20:16:57 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Matchpoint ei saa votet teha, kui ennem vote tehtud, siis saab kickida.
Nad alustasid votet kohe peale viimase raundi lõppu, skoorboard tuli paariks sekundiks ette ja siis lendasin välja. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Pankook
vastuseid: 5953
vaadatud: 1266520
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2015 19:48:43 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Kas match poindi ajal saab ikka veel kickida? Igastahes täna mängides lõppes mäng ära ja skoorboard tuli ette kui kickiti mind välja mingi premade poolt  |
teema: IT õppimine |
Pankook
vastuseid: 4402
vaadatud: 1321087
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.06.2015 15:30:13 pealkiri: IT õppimine |
Kas keegi oskab öelda palju oli eelmine aasta viimane nii-öelda punkti summa millega IT kolledžisse süsteemide arendusse sissepääseti?
4,44
On neid kuskil võimalik vaadata? Oleks huvitatud ... |
teema: IT õppimine |
Pankook
vastuseid: 4402
vaadatud: 1321087
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.02.2015 21:01:14 pealkiri: IT õppimine |
| Palju vaja on, et saada EIKi sisse? |
teema: Lenovo Ideapad Z50-70 taustavalguse virendus :: Sülearvuti ekraanid |
Pankook
vastuseid: 0
vaadatud: 1418
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.01.2015 14:54:08 pealkiri: Lenovo Ideapad Z50-70 taustavalguse virendus :: Sülearvuti ekraanid |
| Terve pilt hakkab virvendama kui panna taustavalgustuse tugevus alla ~50%, virvendamine on eriti hästi näha tumedatel taustadel. Kui aga valgustus põhjas on siis virvendust ei ole. Proovitud draive ... |
teema: Archeage |
Pankook
vastuseid: 470
vaadatud: 114276
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.09.2014 19:13:36 pealkiri: Archeage |
| Mõnus p2w mäng ikka. Normaalselt mängida tahad siis ei piisa enam sellest, et iga kuu käid mingi summa välja vaid tuleb veel cash shopist ka kraami kokku ost. Ise nad mängu ei arenda ka vaid hos ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.08.2014 12:45:52 pealkiri: Telia Koduinternet |
"]Tundub, et Elion lubanud rohkem kui täita suudab. Eelmine kolmapäev(06.08) pidi tehnik majja tulema switchi vahetama ja helpdesk üle helistama. Aga sellest ajast saati vaikus...
Sama värk. VDSL ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.08.2014 00:06:00 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab?Tellisid Interneti kaudu? Ma käisin esinduses 8-dal uut paketti vormistamas ja ruuterit võtmas ja lubat ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.08.2014 22:17:31 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Sain siis 20/5 paketi tellitud nädala alguses. Keegi teab kaua see VDSLi aktiveerimine võtab? |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.08.2014 15:38:30 pealkiri: Telia Koduinternet |
Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore
<b>piixu</b>...Mis sul muutuma pidi siis?
VDSLi võimalus oleks tore olnud |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.08.2014 15:21:14 pealkiri: Telia Koduinternet |
Ei mingit muutust. 12/1-ga edasi...Väga tore
persse... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.07.2014 17:24:46 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kui link speed "999 / 11.997" on siis pole VDSLi loota? |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.07.2014 01:01:22 pealkiri: Telia Koduinternet |
Ja mida Elion ütles?
Pool aastat tagasi saatsin meili neile ja siis mingi tädi vastas, et kahjuks ei saa. Ei tea kas tegi ka midagi muud peale selle, et vaatas netist lihtsalt veel korra üle...
... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.07.2014 23:07:01 pealkiri: Telia Koduinternet |
Mille järgi nad seda VDSLi lahendust pakuvad, sest kauguse järgi see küll ei tundu ? Hetkel selline seis, et kõrval tänaval olevates majades on võimalus aga minu tänaval ei ole? Minu maj ... |
teema: Battlefield 4 |
Pankook
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2014 10:59:51 pealkiri: Battlefield 4 |
Ma olin nina ees nii, et pool ekraani oli vastast täis. Just tuli nurga tagant välja ning ma andsin puusalt tuld aga ta sa ainult 0 dam
Kurat just hakkasin shadowplayd kasutama ning ei s ... |
teema: Battlefield 4 |
Pankook
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2014 15:57:45 pealkiri: Battlefield 4 |
Mul dropib fps kõvasti Flood Zone-s ja eriti veel mapi keskel. GPU usage kukub kõvasti, ei tea kas FX6300 on liiga nõrk mängu jaoks? Kuigi ta niigi klokitud 4.5 peale...  |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.03.2014 12:03:26 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kuidas saaks läbi telneti teleka/ruutri kinni panna? |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Pankook
vastuseid: 5662
vaadatud: 1515684
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.11.2013 22:15:21 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| Kas need 681 Evo'd sobivad sellise veidi bassikama elektroonilise muusika kuulamiseks ka ( Burial, Aphex Twin jms. )? Ei taha mingit rõvedat ülepeksvat bassi vaid lihtsalt, et oleks midagi seal mada ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
Pankook
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682195
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.10.2013 15:12:48 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| // korras |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Pankook
vastuseid: 9935
vaadatud: 2789000
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.10.2013 15:18:07 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Tuleb sealt etotalkist kraam kohale ka? või ei vasta mingile standardile ja pannakse tagasi teele? |
teema: Battlefield 4 |
Pankook
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2013 12:39:29 pealkiri: Battlefield 4 |
| tuleb välja et fx-6k seeriaga ei ole võimalik mängida lihtsalt, kuna uus mootor ei toeta 6 core configi. |
teema: Battlefield 4 |
Pankook
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088804
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2013 16:02:28 pealkiri: Battlefield 4 |
prose kasutus põhjas ja graafikakaart on mingi 1/3 kasutuse all. ainult stutterdab muud ei tee  |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.09.2013 15:15:55 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kas ruuteri logis ka mainib katkestust või business as usual ?
Mingeid warninguid pillub järjest.
Warning Sep 24 15:07:27 DHCC lease ip-address *mu ip* bound to intf ipDslInet
Wa ... |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.09.2013 14:17:17 pealkiri: Telia Koduinternet |
Upnp ehk. kui peal võta maha jne vice versa
Pole vahet kas maas või peal  |
teema: Telia Koduinternet |
Pankook
vastuseid: 23979
vaadatud: 5704063
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.09.2013 13:09:56 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Selline mure, et peale TG789vni peale uuendamist on mängudes mingi jama. Natuke saab mängida siis hakkavad tulema sellised sekundilised disconnectid, mäng käib edasi aint midagi teha ei saa. Keegi ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Pankook
vastuseid: 9935
vaadatud: 2789000
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.09.2013 16:00:32 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Aga kas neid hiinakaid saab üldse Eestisse? CE certi vist ei olnud neil või sobind vms ja saadeti tagasi ? |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Pankook
vastuseid: 9935
vaadatud: 2789000
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.09.2013 15:46:14 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Neid hiinast otse tellida ei ole siis võimalik?? Saadetakse kohe tagasi? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Pankook
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592748
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.08.2013 00:24:19 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
, endal on
Niiet napikas? Pärast pean külgpaneeli lömmi lööma et ära mahuks  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Pankook
vastuseid: 16960
vaadatud: 3592748
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.08.2013 21:26:33 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Kas CM 212 Evo mahub Nexus Thrio 310 kasti? http://www.1a.ee/arvutikomponendid/arvuti_korpused/nexus_tower_thrio_310 |
teema: Millised kõrvaklapid? |
Pankook
vastuseid: 5662
vaadatud: 1515684
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.08.2013 16:36:25 pealkiri: Millised kõrvaklapid? |
| nvm, korras. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Pankook
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2013 15:06:18 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Peaks igati hea monitor olema. Ise ostaksin.
Nja, aga mitte mingeid arvutusi selle monitori kohta ei ole.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/311058
AOC tundub ka nor ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Pankook
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.08.2013 20:26:43 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Peaks igati hea monitor olema. Ise ostaksin.
Nja, aga mitte mingeid arvutusi selle monitori kohta ei ole.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/311058
AOC tundub ka nor ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Pankook
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419389
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.08.2013 18:23:45 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/335821/
Kas to on hea monitor? AH-IPS ja väikese bezeliga. |
| |