Avaleht
otsing leidis 81 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: SpaceX Starlink satelliit-internet
PaRaZiD

vastuseid: 841
vaadatud: 225852

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.03.2026 12:03:44   pealkiri: SpaceX Starlink satelliit-internet
Tere
Sain Teliast pakkumise optika majja toomist 38k +km euri ja nüüd istun mõtlen kas 5G või Starlink
Tean et 5G puhul kiirus õhtuti langeb kui rahvas koju jõuab ja teine probleem et rand lä ...
  teema: Kommenteerimine: klauskp
PaRaZiD

vastuseid: 68
vaadatud: 23941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2021 23:23:14   pealkiri: Kommenteerimine: klauskp
thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
PaRaZiD

vastuseid: 2442
vaadatud: 495914

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.01.2021 10:24:19   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Kuskil AM4 socetile kontrollitava RGBga jahutit ka müüakse?
Ideaalis võiks olla nii, et mida kuumem cpu seda punasem on valgus. Kui külm siis sinine.
https://i.imgur.com/WIzlvhH.png
Läbi Drago ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.12.2020 20:12:45   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
[Url=https://www.tomshardware.com/news/enthusiasts-cancel-scalper-ebay-listings-with-false-bid-bots?utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&utm_source=facebook.com]Bot Wars: Enthusiasts Figh ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.11.2020 09:50:59   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki. icon_evil.gif

Muidu eile käis läbi ka Saksamaa ametlik edasimüüja link ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2020 17:10:22   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
eshopwedrop vms tuleb kasutada

E: Mul läks tellimus teele 3070 puhul. Vaatame kas sai hästi. Paraku 3080 läks liiga kiirelt.
Sama siin
Ehk paistab millal kohale tuleb
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2020 16:24:19   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Galdoris mõned huvitavad asjad, näitab et otsas aga hindasi on näha.
[url=https://www.galador.ee/1630-videokaardid/8277859-gigabyte-gv-n306teagle-8gd-nvidia-8-gb-geforce-rtx-3060-ti-gddr6-pci-expr ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2020 11:54:18   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.
https://videocardz.com/ näitab et MSRP on < $399, ei usu et palju alla 400 tuleb, kui üldse tuleb
  teema: AMD Navi arutelu
PaRaZiD

vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.11.2020 00:03:35   pealkiri: AMD Navi arutelu
[url=https://videocardz.com/newz/sapphire-radeon-rx-6800-nitro-to-cost-less-than-asus-rog-stirx-rtx-3070-in-denmark]Sapphire Radeon RX 6800 NITRO+ costs less than the most expensive RTX 3070
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.11.2020 16:49:56   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
https://i.imgur.com/MqDfqE8.pngˇ

Olukord on paranemas. Skalperitele pole mõtet maksta.
Mis pood see on?
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2020 21:49:33   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
2000.- paneb ka kõige kõvema ostja juba mõtlema
Seda küll, aga panin tähele et alguses oli 1tk kohapeal ja pärast näitas et tarne 1-3 päeva. Nii et müüdi rohkem kui 1 ja kui firmale ostad s ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.10.2020 21:20:47   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Veelkord kinnitus, et kui on ostjaid, siis võib ka selliste hindadega müüa.

Klienditeenindaja letis ütles, et lähevad minutitega.
3090 Gaming X Trio oli kodukal saadaval mitu tundi
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2020 16:14:45   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
need AT omad läksid pea sama siva.
Antud päringule ei vasta ühtegi toodet! icon_lol.gif
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.10.2020 16:05:54   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
ja tundudb et 3070 FE on nvidia.de lehel juba otsas
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2020 08:36:11   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
RTX3070 3D graafika renderduse skoor...siin on eelis RTX2080Ti ees tuntav (16%).
https://techgage.com/viewimg/?img=https://techgage.com/wp-content/uploads/2020/10/OTOY-OctaneBench-2020-NVIDIA-GeForce ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.10.2020 11:44:18   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
3080TI kõlakas 12GB G6X 384bit 9984Cuda cores
https://videocardz.com/newz/nvidia-preparing-geforce-rtx-3080-ti-with-9984-cuda-cores
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.10.2020 19:56:44   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
https://www.userbenchmark.com/UserRun/34608188
3070 user bench
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.10.2020 18:44:36   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
500€ soodukas jah hetkel ja ainult 1 masin saadaval, kiirustage seltsimehed icon_idea.gif


icon_lol.gif tuleb kiirustada jaa sinna juurde veel monitor ka võtta tõeliseks mänguelamuseks https://arvutitark. ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.10.2020 12:03:05   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Digizone.ee -s
Gigabyte RTX 3070 EAGLE OC 8G -1018€
https://www.digizone.ee/et/106/Arvutikaubad/358/Videokaardid/887583/Gigabyte-videokaart-GeF-RTX-3070-EAGLE-OC-8G#iid=887583
Aga nuh juba ajutis ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.09.2020 10:35:35   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Paistab et Arvutitark -s hakkavad 3090 ka juba otsa saama, ennem oli 5 mudelit valikus ja nüüd aint 3.
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.09.2020 12:39:11   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
https://www.tomshardware.com/uk/news/asus-rog-strix-geforce-rtx-3080-not-available-launch
ASUS 3080 STRIX jõuab poodi heal juhul 21 -el
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.09.2020 08:57:39   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
AT all pole enam ühtegi RTX 3080 videokaarti. icon_lol.gif
varsti kaovad 3090 ka ära icon_biggrin.gif
Samas https://gpu.userbenchmark.com/ näitab et 3080 on 2080TI vaid 11% parem, aga noh 3080 -ga on ainult üks t ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
PaRaZiD

vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.09.2020 11:05:46   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi :)Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi. icon_razz.gif
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
PaRaZiD

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 29.04.2018 14:13:28   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
https://www.upload.ee/image/8381853/DSC_1755.JPG
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
PaRaZiD

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 28.04.2018 19:02:52   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere
Galaxy s7 klaas(must) katki ja raamil mõned mõlgid
  teema: Kommenteerimine: nexttime
PaRaZiD

vastuseid: 4
vaadatud: 3365

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2017 18:54:52   pealkiri: Kommenteerimine: nexttime
müüsin mälud küik läks kiiresti ja hästi
  teema: Kommenteerimine: Xtream
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 38012

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2017 18:54:12   pealkiri: Kommenteerimine: Xtream
müüsin monitori, kõik läks hästi ja kiirelt.
  teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
PaRaZiD

vastuseid: 5912
vaadatud: 1244589

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 27.11.2017 11:41:47   pealkiri: Teema -:2x4GB DDR3 PC-12800:- vajaks tähelepanu
Tere
Miski pärast läks teema kinni, mina pole midagi kuskil vajutanud.
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : 2x4GB DDR3 PC-12800
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
  teema: Kommenteerimine: kaspar737
PaRaZiD

vastuseid: 50
vaadatud: 17309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2017 20:16:10   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737
mälud korras, tehing kiire
  teema: must kast filmide asemel
PaRaZiD

vastuseid: 5
vaadatud: 2889

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.09.2007 19:58:13   pealkiri: must kast filmide asemel
ei aita reinstall. Pilt on lihtsalt liiga tume ja seda ka windows media playeriga
algas see kõik peale videokaardi driverite uuendust
aga pane vanad draiverid peale või siis pane omega driverid pe ...
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
PaRaZiD

vastuseid: 518
vaadatud: 247891

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.02.2007 16:13:08   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/inf.jpg
  teema: Battlefield 2
PaRaZiD

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223187

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2006 20:15:22   pealkiri: Battlefield 2
Proovisid reinstalli ja patchi uuesti panekut juba ?


töötab thx
  teema: Battlefield 2
PaRaZiD

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223187

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2006 18:25:18   pealkiri: Battlefield 2
endal tekkis selline jama et peale seda kui patchisin v1.22ks ei akka mäng enam tööle
lööb paar korda musta spilti ette ja viskab välja isegi EA Gamez logot ei tule ette ja yhtegi kirja ega er ...
  teema: Battlefield 2142
PaRaZiD

vastuseid: 410
vaadatud: 77353

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2006 18:55:11   pealkiri: Battlefield 2142
hm... video järgi tundub päris hea mäng
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2006 15:50:45   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
Paistab, et enne uue serveri avamist ja vana sulgemist keegi enam joinida ei saa. Ehk siis kolmas april saab uuesti regama hakata
et siis midagi yle ei jää kui oodata
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2006 07:42:16   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
sign up -i vajutamisel tuleb selline asi ette We didn't receive above member joining from this home page.
Check the Notice
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2006 21:23:08   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
njah patch aitas aga id on ikka puudu
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2006 20:40:37   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
ei tea mis jama mul on aga ma ei saa mängu kuidagi tööle
tõmbasin kodukalt seda installikat 772mega
installin ära panen käima siis tykk aega on nagu kinni jooxnud siis tuleb selline pilt ette ...
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2006 17:20:45   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
thx
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2006 17:17:58   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
hm..
www.download.com -st leidsin aga seal see asi umbes 100 mega väiksem ehk siis 610 mega
ja fileplanetis on see asi ylce 550 mega
  teema: SpaceCowboy mmorpg
PaRaZiD

vastuseid: 175
vaadatud: 43995

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2006 16:59:00   pealkiri: SpaceCowboy mmorpg
panin ka tõmbama aga kuidagi aeglane 2.3kb/s et siis kolmapäevaks saab kätte icon_confused.gif
  teema: Trackmania Nations
PaRaZiD

vastuseid: 298
vaadatud: 52561

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2006 13:39:52   pealkiri: Trackmania Nations
päris hea mäng
  teema: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud?
PaRaZiD

vastuseid: 32
vaadatud: 8282

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 21.01.2006 22:50:49   pealkiri: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud?
ei aga tglt parim variant oleks see et kes tahab ärifoorumiga liituda see kannab mingi summa HV arvele yle ja kõik siis on vähem neid petureid
ja kui keegi kedagit petab siis on konto olemas ja ...
  teema: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud?
PaRaZiD

vastuseid: 32
vaadatud: 8282

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 21.01.2006 22:27:44   pealkiri: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud?
isegi väga hea idee
kui keegi yle laseb siis vähemalt tead kust t*rapead otsida

Nagu enda asukoha valetamine oleks ületamatult raske... icon_rolleyes.gif
hm..
hea point tegelt
aga noh siin vahepeal p ...
  teema: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud?
PaRaZiD

vastuseid: 32
vaadatud: 8282

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 21.01.2006 22:14:13   pealkiri: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud?
isegi väga hea idee
kui keegi yle laseb siis vähemalt tead kust t*rapead otsida
  teema: Sinu lemmik CaseMod
PaRaZiD

vastuseid: 284
vaadatud: 117240

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 08.01.2006 18:22:57   pealkiri: Sinu lemmik CaseMod
http://www.hardforum.com/showthread.php?t=802808&page=1&pp=20
  teema: Need for Speed: Most Wanted
PaRaZiD

vastuseid: 3933
vaadatud: 602759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2005 23:16:26   pealkiri: Need for Speed: Most Wanted
, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda icon_confused.gif

nojah...mina ei saa üldse ...
  teema: Need for Speed: Most Wanted
PaRaZiD

vastuseid: 3933
vaadatud: 602759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2005 22:57:01   pealkiri: Need for Speed: Most Wanted
, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda icon_confused.gif
  teema: Need for Speed: Most Wanted
PaRaZiD

vastuseid: 3933
vaadatud: 602759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2005 00:58:11   pealkiri: Need for Speed: Most Wanted
sai lõpuks seda demot ära tõmmatud ja veidike mängitud.... krdi hea mäng on tahaks juba täic versiooni saada icon_evil.gif
paar pilti ka
http://www.zone.ee/lmz/Image-0024.jpg?2
http://www.zone.ee/lmz ...
  teema: Need for Speed: Most Wanted
PaRaZiD

vastuseid: 3933
vaadatud: 602759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.11.2005 17:25:07   pealkiri: Need for Speed: Most Wanted
ei suudagi ära oodata.....
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.