|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: SpaceX Starlink satelliit-internet |
PaRaZiD
vastuseid: 841
vaadatud: 225852
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.03.2026 12:03:44 pealkiri: SpaceX Starlink satelliit-internet |
Tere
Sain Teliast pakkumise optika majja toomist 38k +km euri ja nüüd istun mõtlen kas 5G või Starlink
Tean et 5G puhul kiirus õhtuti langeb kui rahvas koju jõuab ja teine probleem et rand lä ... |
teema: Kommenteerimine: klauskp |
PaRaZiD
vastuseid: 68
vaadatud: 23941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2021 23:23:14 pealkiri: Kommenteerimine: klauskp |
 |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
PaRaZiD
vastuseid: 2442
vaadatud: 495914
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.01.2021 10:24:19 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Kuskil AM4 socetile kontrollitava RGBga jahutit ka müüakse?
Ideaalis võiks olla nii, et mida kuumem cpu seda punasem on valgus. Kui külm siis sinine.
https://i.imgur.com/WIzlvhH.png
Läbi Drago ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.12.2020 20:12:45 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| [Url=https://www.tomshardware.com/news/enthusiasts-cancel-scalper-ebay-listings-with-false-bid-bots?utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&utm_source=facebook.com]Bot Wars: Enthusiasts Figh ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.11.2020 09:50:59 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Mis kuradi kepp see on? Teist korda jätan kuu jooksul foorumis käimata ja jälle jagatakse scan.co.uk Founders Edition linki.
Muidu eile käis läbi ka Saksamaa ametlik edasimüüja link ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2020 17:10:22 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
eshopwedrop vms tuleb kasutada
E: Mul läks tellimus teele 3070 puhul. Vaatame kas sai hästi. Paraku 3080 läks liiga kiirelt.
Sama siin
Ehk paistab millal kohale tuleb |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2020 16:24:19 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Galdoris mõned huvitavad asjad, näitab et otsas aga hindasi on näha.
[url=https://www.galador.ee/1630-videokaardid/8277859-gigabyte-gv-n306teagle-8gd-nvidia-8-gb-geforce-rtx-3060-ti-gddr6-pci-expr ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2020 11:54:18 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
500 on 3070 hind see 3060ti on mingi 300€ tükk.
https://videocardz.com/ näitab et MSRP on < $399, ei usu et palju alla 400 tuleb, kui üldse tuleb |
teema: AMD Navi arutelu |
PaRaZiD
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080744
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.11.2020 00:03:35 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| [url=https://videocardz.com/newz/sapphire-radeon-rx-6800-nitro-to-cost-less-than-asus-rog-stirx-rtx-3070-in-denmark]Sapphire Radeon RX 6800 NITRO+ costs less than the most expensive RTX 3070 |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.11.2020 16:49:56 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
https://i.imgur.com/MqDfqE8.pngˇ
Olukord on paranemas. Skalperitele pole mõtet maksta.
Mis pood see on? |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2020 21:49:33 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
2000.- paneb ka kõige kõvema ostja juba mõtlema
Seda küll, aga panin tähele et alguses oli 1tk kohapeal ja pärast näitas et tarne 1-3 päeva. Nii et müüdi rohkem kui 1 ja kui firmale ostad s ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.10.2020 21:20:47 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Veelkord kinnitus, et kui on ostjaid, siis võib ka selliste hindadega müüa.
Klienditeenindaja letis ütles, et lähevad minutitega.
3090 Gaming X Trio oli kodukal saadaval mitu tundi |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2020 16:14:45 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
need AT omad läksid pea sama siva.
Antud päringule ei vasta ühtegi toodet!  |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.10.2020 16:05:54 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| ja tundudb et 3070 FE on nvidia.de lehel juba otsas |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2020 08:36:11 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
RTX3070 3D graafika renderduse skoor...siin on eelis RTX2080Ti ees tuntav (16%).
https://techgage.com/viewimg/?img=https://techgage.com/wp-content/uploads/2020/10/OTOY-OctaneBench-2020-NVIDIA-GeForce ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.10.2020 11:44:18 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
3080TI kõlakas 12GB G6X 384bit 9984Cuda cores
https://videocardz.com/newz/nvidia-preparing-geforce-rtx-3080-ti-with-9984-cuda-cores |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2020 19:56:44 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
https://www.userbenchmark.com/UserRun/34608188
3070 user bench |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2020 18:44:36 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
500€ soodukas jah hetkel ja ainult 1 masin saadaval, kiirustage seltsimehed
tuleb kiirustada jaa sinna juurde veel monitor ka võtta tõeliseks mänguelamuseks https://arvutitark. ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.10.2020 12:03:05 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
Digizone.ee -s
Gigabyte RTX 3070 EAGLE OC 8G -1018€
https://www.digizone.ee/et/106/Arvutikaubad/358/Videokaardid/887583/Gigabyte-videokaart-GeF-RTX-3070-EAGLE-OC-8G#iid=887583
Aga nuh juba ajutis ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.09.2020 10:35:35 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Paistab et Arvutitark -s hakkavad 3090 ka juba otsa saama, ennem oli 5 mudelit valikus ja nüüd aint 3. |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.09.2020 12:39:11 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
https://www.tomshardware.com/uk/news/asus-rog-strix-geforce-rtx-3080-not-available-launch
ASUS 3080 STRIX jõuab poodi heal juhul 21 -el |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.09.2020 08:57:39 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
AT all pole enam ühtegi RTX 3080 videokaarti.
varsti kaovad 3090 ka ära
Samas https://gpu.userbenchmark.com/ näitab et 3080 on 2080TI vaid 11% parem, aga noh 3080 -ga on ainult üks t ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
PaRaZiD
vastuseid: 8253
vaadatud: 1447318
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.09.2020 11:05:46 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
, Vahepeal ei olnud. Nüüd on tagasi :)Mingid rämpsfirmade tooted on jah lisatud. Need ei huvita nagunii kedagi.
ZOTAC ja Gainward 3090 tulid juurde |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
PaRaZiD
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 29.04.2018 14:13:28 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| https://www.upload.ee/image/8381853/DSC_1755.JPG |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
PaRaZiD
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191286
|
foorum: Töövahendus postitatud: 28.04.2018 19:02:52 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere
Galaxy s7 klaas(must) katki ja raamil mõned mõlgid |
teema: Kommenteerimine: nexttime |
PaRaZiD
vastuseid: 4
vaadatud: 3365
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2017 18:54:52 pealkiri: Kommenteerimine: nexttime |
| müüsin mälud küik läks kiiresti ja hästi |
teema: Kommenteerimine: Xtream |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 38012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2017 18:54:12 pealkiri: Kommenteerimine: Xtream |
| müüsin monitori, kõik läks hästi ja kiirelt. |
teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
PaRaZiD
vastuseid: 5912
vaadatud: 1244589
|
foorum: Parem HV postitatud: 27.11.2017 11:41:47 pealkiri: Teema -:2x4GB DDR3 PC-12800:- vajaks tähelepanu |
Tere
Miski pärast läks teema kinni, mina pole midagi kuskil vajutanud.
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : 2x4GB DDR3 PC-12800
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" " |
teema: Kommenteerimine: kaspar737 |
PaRaZiD
vastuseid: 50
vaadatud: 17309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2017 20:16:10 pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737 |
| mälud korras, tehing kiire |
teema: must kast filmide asemel |
PaRaZiD
vastuseid: 5
vaadatud: 2889
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.09.2007 19:58:13 pealkiri: must kast filmide asemel |
ei aita reinstall. Pilt on lihtsalt liiga tume ja seda ka windows media playeriga
algas see kõik peale videokaardi driverite uuendust
aga pane vanad draiverid peale või siis pane omega driverid pe ... |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
PaRaZiD
vastuseid: 518
vaadatud: 247891
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.02.2007 16:13:08 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
| http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/inf.jpg |
teema: Battlefield 2 |
PaRaZiD
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223187
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2006 20:15:22 pealkiri: Battlefield 2 |
Proovisid reinstalli ja patchi uuesti panekut juba ?
töötab thx |
teema: Battlefield 2 |
PaRaZiD
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223187
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2006 18:25:18 pealkiri: Battlefield 2 |
endal tekkis selline jama et peale seda kui patchisin v1.22ks ei akka mäng enam tööle
lööb paar korda musta spilti ette ja viskab välja isegi EA Gamez logot ei tule ette ja yhtegi kirja ega er ... |
teema: Battlefield 2142 |
PaRaZiD
vastuseid: 410
vaadatud: 77353
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2006 18:55:11 pealkiri: Battlefield 2142 |
| hm... video järgi tundub päris hea mäng |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2006 15:50:45 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
Paistab, et enne uue serveri avamist ja vana sulgemist keegi enam joinida ei saa. Ehk siis kolmas april saab uuesti regama hakata
et siis midagi yle ei jää kui oodata |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2006 07:42:16 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
sign up -i vajutamisel tuleb selline asi ette We didn't receive above member joining from this home page.
Check the Notice |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2006 21:23:08 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
| njah patch aitas aga id on ikka puudu |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2006 20:40:37 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
ei tea mis jama mul on aga ma ei saa mängu kuidagi tööle
tõmbasin kodukalt seda installikat 772mega
installin ära panen käima siis tykk aega on nagu kinni jooxnud siis tuleb selline pilt ette ... |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2006 17:20:45 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
| thx |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2006 17:17:58 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
hm..
www.download.com -st leidsin aga seal see asi umbes 100 mega väiksem ehk siis 610 mega
ja fileplanetis on see asi ylce 550 mega |
teema: SpaceCowboy mmorpg |
PaRaZiD
vastuseid: 175
vaadatud: 43995
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2006 16:59:00 pealkiri: SpaceCowboy mmorpg |
panin ka tõmbama aga kuidagi aeglane 2.3kb/s et siis kolmapäevaks saab kätte  |
teema: Trackmania Nations |
PaRaZiD
vastuseid: 298
vaadatud: 52561
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2006 13:39:52 pealkiri: Trackmania Nations |
| päris hea mäng |
teema: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud? |
PaRaZiD
vastuseid: 32
vaadatud: 8282
|
foorum: Parem HV postitatud: 21.01.2006 22:50:49 pealkiri: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud? |
ei aga tglt parim variant oleks see et kes tahab ärifoorumiga liituda see kannab mingi summa HV arvele yle ja kõik siis on vähem neid petureid
ja kui keegi kedagit petab siis on konto olemas ja ... |
teema: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud? |
PaRaZiD
vastuseid: 32
vaadatud: 8282
|
foorum: Parem HV postitatud: 21.01.2006 22:27:44 pealkiri: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud? |
isegi väga hea idee
kui keegi yle laseb siis vähemalt tead kust t*rapead otsida
Nagu enda asukoha valetamine oleks ületamatult raske...
hm..
hea point tegelt
aga noh siin vahepeal p ... |
teema: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud? |
PaRaZiD
vastuseid: 32
vaadatud: 8282
|
foorum: Parem HV postitatud: 21.01.2006 22:14:13 pealkiri: Kas OST/MÜÜK/VAHETUS foorumites peaks olema asukoht määratud? |
isegi väga hea idee
kui keegi yle laseb siis vähemalt tead kust t*rapead otsida |
teema: Sinu lemmik CaseMod |
PaRaZiD
vastuseid: 284
vaadatud: 117240
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 08.01.2006 18:22:57 pealkiri: Sinu lemmik CaseMod |
| http://www.hardforum.com/showthread.php?t=802808&page=1&pp=20 |
teema: Need for Speed: Most Wanted |
PaRaZiD
vastuseid: 3933
vaadatud: 602759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2005 23:16:26 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted |
, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda
nojah...mina ei saa üldse ... |
teema: Need for Speed: Most Wanted |
PaRaZiD
vastuseid: 3933
vaadatud: 602759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2005 22:57:01 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted |
, pane FSAA peale, hirmus karvane on muidu
pildide peal paistab jah jube karvane aga noh mängu ajal nagu eriti ei pane tähele sellele
tglt isegi ei märga seda  |
teema: Need for Speed: Most Wanted |
PaRaZiD
vastuseid: 3933
vaadatud: 602759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2005 00:58:11 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted |
sai lõpuks seda demot ära tõmmatud ja veidike mängitud.... krdi hea mäng on tahaks juba täic versiooni saada
paar pilti ka
http://www.zone.ee/lmz/Image-0024.jpg?2
http://www.zone.ee/lmz ... |
teema: Need for Speed: Most Wanted |
PaRaZiD
vastuseid: 3933
vaadatud: 602759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.11.2005 17:25:07 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted |
| ei suudagi ära oodata..... |
| |