|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: » M: Gigabyte RX 9070 XT Aorus Elite 16GB :: Videokaardid |
PPC
vastuseid: 10
vaadatud: 1630
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 16.06.2026 22:52:53 pealkiri: Gigabyte RX 9070 XT Aorus Elite 16GB |
Ah 500
Sina ise myyd 9070xt. Milleks on sul seda vaja? |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.06.2026 23:23:53 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
korralik õhk ei saa hakkama?
Mul on vana Scythe ninja 3 rev b + 3 ventikat korpuses (open case).
Hakkama saab küll. 55-60 keskmine temp m2ngudes CPU bottleneck, aga ventikad teevad liiga palju myra ... |
teema: Kommenteerimine: deluxa3 |
PPC
vastuseid: 69
vaadatud: 5512
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2026 14:12:08 pealkiri: Kommenteerimine: deluxa3 |
i3 14100F kiire diil, k6ik OK  |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.06.2026 21:50:58 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Kas 280mm vesijahutus saab 13600kf\14600kf-ga hakkama, v6i on vaja 360-420mm?
Mahub ainult x2 jahuti... Korpust vahetada ei soovi, siis uus maksab saama palju kui see kuradi prose. On m6istlikum juba ... |
teema: Kommenteerimine: Jenitaalus |
PPC
vastuseid: 23
vaadatud: 6276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2026 21:02:53 pealkiri: Kommenteerimine: Jenitaalus |
Ostsin monitori  |
teema: M: I7-3770, 2 X 8GB 1600Mhz DDR3, 2 X 8GB 1866Mhz DDR3 :: Mälud |
PPC
vastuseid: 5
vaadatud: 566
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 03.06.2026 03:24:29 pealkiri: I7-3770, 2 X 8GB 1600Mhz DDR3, 2 X 8GB 1866Mhz DDR3 |
2 x 8 GB Patriot 1866Mhz DDR3
20 + post |
teema: Mänguriarvuti juppideks või komplektina :: Lauaarvutid |
PPC
vastuseid: 1
vaadatud: 552
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 27.05.2026 16:02:31 pealkiri: Mänguriarvuti juppideks või komplektina |
CPU ~ 110-120
RAM ~ 200-250
ssd ~ 150-200
GPU ~ 150-170
PSU ~ 70-100
MOBO ~ 120-130
CASE - ~30 |
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.05.2026 18:46:12 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, Enamus kes on tahtnud 9060 XT osta on seda praeguseks ilmselt ka teinud.
Oli vaja hea hinnaga lühikest 16 GB kaarti. 9060 XT sobis hästi. Üleminek 6600 XT pealt.
Kuidas fancontrol 9060 XT o ... |
teema: HT ja E-cored on/off mängimiseks |
PPC
vastuseid: 2
vaadatud: 1146
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.05.2026 22:42:25 pealkiri: HT ja E-cored on/off mängimiseks |
Vaatasin teste (14600kf) ja HT OFF andis +2-3%. 1851 prosetel on HT OFF.
E-cores OFF ~saama v6i madalam perf. S6ltub m2ngust. |
teema: 100% CPU fan speed |
PPC
vastuseid: 4
vaadatud: 415
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.05.2026 04:51:33 pealkiri: 100% CPU fan speed |
| Kas oled profülaktilisest huvist proovind panna seda pistikut ka mõnda teise pessa a'la CPU-OPT cõi kasvõi huvist sysfan pessa? Lihtsalt saamaks aimu kas mingi jant ventikaga või justnimelt cpu f ... |
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.05.2026 21:37:32 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Nüüd keegi ei osta 9060xt . Selle hinnaga saab osta 7800XT, mis on 25% kiirem. 9070 non-XT on ka kahtlane valik. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.05.2026 05:05:57 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
,
hwinfo n2itab, et full boost (nii P kui ka E).
Ei saa aru miks CPU-Z testis pinge on 1.41(2) ja OCCT avx2 on 1.31(2). Miks offset ei tööta? Kas LLC curve on vaja muuta? Tundub, et pinge on ove ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2026 23:26:00 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
13600KF
Scythe Ninja 3 rev B super vana 6hkjahutus 1x120 ventikaga
Panin -0.1 offset ja 181w PL1,2, LCC 1
CPU-Z test: n2itab 1.4v, ~150w, 75C ja 5.1Ghz
OCCT extreme avx2 1.3v 181w (PL), 75C ja 4.7 ... |
teema: 100% CPU fan speed |
PPC
vastuseid: 4
vaadatud: 415
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.05.2026 17:40:06 pealkiri: 100% CPU fan speed |
Vaheta vent 4pin vastu
Näiteks: https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/jahutid/ventilaatorid/120mm-be-quiet-pure-wings-3-pwm-1321878
Mul on 4-pin CPU vent |
teema: 100% CPU fan speed |
PPC
vastuseid: 4
vaadatud: 415
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.05.2026 16:05:47 pealkiri: 100% CPU fan speed |
Tervist.
Vahetasin korpuse ning CPU ja CPU fan speed on nüüd 100% ~2000 RPM. Jahutus: Scythe Ninja 3 rev b (120mm fan koos manual fan controlleriga).https://www.quietpc.com/ninja3.
BIOSes (asu ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.05.2026 17:38:50 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| IMC kõigub samuti isendite kaupa ja see ei ole seotud sellega kui hästi protsessor ise käitub. Näiteks prose mis väikse voldiga teeb suurt sagedust ei pruugi üldse hästi mäludega käituda. Lis ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.05.2026 16:03:35 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
,
Kas k6rge pigne on ohtlik? V6i kui suurel pingel temp on korras, siis CPU degradation ei toimu?
14600KFga on veel 1 probleem. Max DDR4 sagedus on 3466 1.408v peal, XPM profiil annab 3600, aga se ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
PPC
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2026 05:17:55 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Ostsin 13600KF  |
teema: Kommenteerimine: UnknowFunk |
PPC
vastuseid: 93
vaadatud: 22998
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2026 05:17:02 pealkiri: Kommenteerimine: UnknowFunk |
12700K  |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.05.2026 04:23:45 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
13600KF (ja s6bra 14600KF) v6tavad liiga palju voolu.
võtab kuni 1.48v (1.44 keskmine) BF6-s ja stress testides.
Kui ma panen maual core V 1.2, siis sagedus langeb kuni 4.3Ghz. 1.3 ~ 4.7 GHz. 1.4~ ... |
teema: » M: 2TB KC3000, RX6750xt, Z790 Strix, i5-13600kf, Corsair RM750e, Be quiet! 601, 2x32GB HyperX DDR4 :: Palju erinevat kraami |
PPC
vastuseid: 11
vaadatud: 1164
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 04.05.2026 15:31:43 pealkiri: 2TB KC3000, RX6750xt, Z790 Strix, i5-13600kf, Corsair RM750e, Be quiet! 601, 2x32GB HyperX DDR4 |
| 4. 130 post sees |
teema: Kommenteerimine: akosoop |
PPC
vastuseid: 0
vaadatud: 69
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2026 04:12:05 pealkiri: Kommenteerimine: akosoop |
Ostsin CPU  |
teema: Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal |
PPC
vastuseid: 1218
vaadatud: 277618
|
foorum: Parem HV postitatud: 30.04.2026 20:47:06 pealkiri: Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal |
Kui kasutaja tahab midagi vahetada "Vahetan" nimekiri, kas siis kauba hind on oluline, v6i saab tasuta teemat teha?
Kui kasutaja tahab 1 asja müüa ja 2 vahetada "M/V" nimekiri, kas siis arvesse l2h ... |
teema: Kommenteerimine: kala1 |
PPC
vastuseid: 51
vaadatud: 26377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2026 17:10:19 pealkiri: + |
RX 9060XT ost  |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII |
PPC
vastuseid: 2970
vaadatud: 509183
|
foorum: Parem HV postitatud: 15.04.2026 23:45:07 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII |
Kui kasutaja algab hulgimüügiteemat ja keegi ei paku sobivat hinda, palju siis peab see kasutaja oodata, et saaks kaupa hv väljaspool müüa? Lõpmata palju või pakutakse teemat katkestada?
Kre ... |
teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
PPC
vastuseid: 5912
vaadatud: 1244538
|
foorum: Parem HV postitatud: 15.04.2026 23:25:51 pealkiri: Teema -:RX 9060XT 16Gb, 9070, 9070xt:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : RX 9060XT 16Gb, 9070, 9070xt
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
Tere, miks see teema oli katkestatud? |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
PPC
vastuseid: 1815
vaadatud: 256948
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.04.2026 17:14:18 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
mingid jutud, et mais-juunis jõuavad lettidele uuendatud 5060 ja 5060 Ti 9Gb mäluga
Ja mida see +1GB annab? 5060(Ti) peavad olema min 10 ja 12Gb. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.04.2026 18:23:19 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
, see ei ole hea argument. Pentium 4 ka enam ei toodeta.
Tundub, et inimesed on lihtsalt hulluks l2inud. Saama lugu nagu 5800x3d-ga, mille baasil komplekt CPU+mobo+RAM praegu maksab saama palju kui 7 ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.04.2026 14:16:41 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
, see ei ole hea argument. Pentium 4 ka enam ei toodeta.
Tundub, et inimesed on lihtsalt hulluks l2inud. Saama lugu nagu 5800x3d-ga, mille baasil komplekt CPU+mobo+RAM praegu maksab saama palju kui 7 ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.04.2026 00:07:16 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
| i5 10500 ja i7 10700 eest küsitakse 90-120 EUR... Selle kraami koht on prügikastist. Miks nad maksavad nagu i5 13400(F)/12600K(F) v6imsusega x1.5-x2? |
teema: Eestist väljastpoolt ostmine KKK :: Videokaardid |
PPC
vastuseid: 71
vaadatud: 68133
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.04.2026 01:41:48 pealkiri: Eestist väljastpoolt ostmine KKK |
Kas on keegi proovinud osta midagi poest viron.ee?
Hinnad on head. M6ned on ebareaalselt head. Aadress puudub. Kardan, et see on mingi scam. Leidsin seda hindee-st. |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
PPC
vastuseid: 6928
vaadatud: 1533961
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.04.2026 16:18:14 pealkiri: Teema -:RX 9060XT 16Gb, 9070, 9070xt:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : RX 9060XT 16Gb, 9070, 9070xt
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Teema vajab UP
Palun l ... |
teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
PPC
vastuseid: 2201
vaadatud: 554599
|
foorum: Parem HV postitatud: 01.04.2026 23:58:11 pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
| Tere. Allkirja kasutamine on ammu keelatud, aga kui saadan PSi, siis saaja näeb seda (ja mina ka). Kas see on mingi viga? Palun parandage ja kustutage allkirja teksti profiilis. Ise ma seda teha ei s ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
PPC
vastuseid: 1815
vaadatud: 256948
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2026 17:29:47 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| kas keegi oskab seletada, miks rtx3090 ostetakse 700 eur eest, kui m2ngudes kiiremad ja uuemad 5070 v6i 9070 saab osta 520-550 eest? 700 eest juba saab osta tuntuvalt v6imsamat uut 9070xt... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
PPC
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416968
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.03.2026 17:07:07 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
|
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.02.2026 20:46:22 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Tundub, et 9060xt 16GB hinnad langevad:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/30a9d57fb2fc26e1a2665b536115b83f/?sort=min_price
Praegu neid saab poest soetada saama hinn ... |
teema: 10» M: Ports erinevaid protsessoireid || i5-12400F/ i5-13400F/ i5-14400F/ i5-12600K/ Ryzen 5 7600 :: Protsessorid |
PPC
vastuseid: 20
vaadatud: 3014
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 15.02.2026 02:19:33 pealkiri: Ports erinevaid protsessoireid || i5-12400F/ i5-13400F/ i5-14400F/ i5-12600K/ Ryzen 5 7600 |
| jälgin |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
PPC
vastuseid: 10475
vaadatud: 2416968
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.02.2026 16:46:01 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Tahan saada paremat pilti 1080 peal kasutades 4k/1440p upscale.
Kas 4k upscale ja 4k native vajavad saama DP/HDMI versiooni?
Mul on FHD 144hz monitor ja tal on DP 1.2, mis annab ainult 60hz 4k ja 12 ... |
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.02.2026 23:10:37 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| Kas 12V-2x6 connectoriga AMD kaarti peaks vältima? Konkreetne kaart on Sapphire RX 9070 Nitro+. Enda loogika ütleb, et kuna üks kord on selle connectori disaini-vigasid juba parandatud ja ikka on p ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
PPC
vastuseid: 1815
vaadatud: 256948
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2026 23:15:13 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
, Ma usun, et tõusevad küll. Eriti AMD omad, kuna need on seni veel vähe tõusnud Nvidiaga võrreldes. Tõusevad ka Inteli hinnad, sest ega nemadki puututamata ei jää.
Ma ei arva et tipp on veel ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
PPC
vastuseid: 1815
vaadatud: 256948
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2026 16:29:42 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
Kuidas arvate, kas uuemate videokaartide (nvidia 5000 ja amd 9000) hinnad veel t6usevad?
3060 - 200, 3070 - 300, 3080 - 400. Viimased hinnapakkumised vana kraami eest . Uue rx9060 eest juba kusi ... |
teema: Kommenteerimine: kenno905 |
PPC
vastuseid: 14
vaadatud: 1131
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2026 22:34:13 pealkiri: ventilaatorid |
 |
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.01.2026 22:17:20 pealkiri: AMD Navi arutelu |
| minu mätta otsest on vaade selline, et panustan alati toorele jõudlusele. minu mängud näiteks ei kasuta kõik mingeid veidraid asju nagu FSR, DLSS jms. antud juhul on justkui võrdlus 9060 puhul H ... |
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.01.2026 06:27:24 pealkiri: AMD Navi arutelu |
,
Olen juba vaatanud palju teste (seda ka) ja tean, mis on vahe native resol. Kui 1080 peal kaarti kasutada, siis on m6istlik 20-30 eur juurde maksta ja +25% FPS saada.
Aga probleem on selles, et ... |
teema: AMD Navi arutelu |
PPC
vastuseid: 6725
vaadatud: 1080629
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.01.2026 00:47:07 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Kuidas arvate, mis on parem ja tulevikukindlam (perf ja hind):
1) 9060 xt 16 (normaalne FSR4, natuke parem RT, saab GPU klokkida, sest on jahe ja ei tarbi palju voolu)
2) 7800xt (+ ~25% raw power, ... |
teema: Kommenteerimine: lexup |
PPC
vastuseid: 359
vaadatud: 53864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2026 21:23:05 pealkiri: + |
ostis DDR4  |
teema: DDR5 |
PPC
vastuseid: 114
vaadatud: 68164
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.01.2026 14:09:20 pealkiri: DDR5 |
| .. ja paned müüki siis võiks olla tiba soodsam kui on odavaim poe hind - kindlasti mitte aga veerandi võrra. Eks muidugi oleneb ka kas tahad kiiresti lahti saada 50.- eurisest hiirest mis ei sobin ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.01.2026 19:05:38 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Need CL16 3200 pulgad on ilmselt üsna trash suure tõenäosusega, selle sama xmp seadega vähemalt ning mul puudub usk, et nad ka käsitsi kuidagi perfoormiks + lisaks oleks uut plaati vaja.
Minu ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
PPC
vastuseid: 4532
vaadatud: 954231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.01.2026 06:06:30 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Mis on parem kombo 14400f + DDR5 6400 cl36 XMP v6i 14600kf + DDR4 3200 cl16 XMP?
Mul on olemas Asus prime b760 plus, DDR5 32gb ja DDR4 24 GB. CPU on hetkel 14100F ja see ei k6lba kuhugi, m2ngida on ... |
teema: Kommenteerimine: Meducz |
PPC
vastuseid: 10
vaadatud: 950
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2026 00:03:53 pealkiri: b450 aorus elite |
Ostis mobo. Kõik  |
| |