Avaleht
otsing leidis 658 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Heroes of Might and Magic: Olden Era
Overkilla

vastuseid: 76
vaadatud: 12671

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.05.2026 17:29:22   pealkiri: Heroes of Might and Magic: Olden Era
Loen, et paljud ikka kurdavad custom game balanseerimise üle, et AI on isegi easy tasemel kohati ülivõimas. Isegi peale seda patch 2-te. Eks early access võlud muidugi.Ongi hea kui asjalik vastane ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Overkilla

vastuseid: 1815
vaadatud: 257943

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.02.2025 00:11:30   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Ainult, et siis kaotab 5090 osa oma mõttest. Ostad kõige kiirema kaardi ja siis hakkad selle jõudlust piirama, et pistik jumala eest üles ei sulaks. Mõttetu ju.
Parem siis 5080 kus saab isegi OC ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Overkilla

vastuseid: 1815
vaadatud: 257943

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.02.2025 02:43:21   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
https://videocardz.com/newz/scalper-bots-said-to-be-responsible-for-majority-of-geforce-rtx-50-founders-edition-sales-in-europe@VIDEOCARDZ - Please check your sources better next time! The PCGH author ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Overkilla

vastuseid: 1815
vaadatud: 257943

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.01.2025 17:55:02   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Hea ülevaade. Selle info põhjal kõige parem kaart siis praegu turul saadavadest on 4080S.
  teema: Cyberpunk 2077
Overkilla

vastuseid: 2204
vaadatud: 469352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2025 17:11:55   pealkiri: Cyberpunk 2077
Testisin ka põgusalt, aga RTX 3 seeria kaardiga ei märganud suurt vahet, vast nägusam pilt küll, aga enne polnud ka kurta.
  teema: Cyberpunk 2077
Overkilla

vastuseid: 2204
vaadatud: 469352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2025 21:51:15   pealkiri: Cyberpunk 2077
olles ka just 2.2 versiooni läbi teinud on peamine erinevus algversiooniga see, et mäng on palju paremini tasakaalustatud. iga aspekt mängust on nüüd veavaba, asjad mis olid katki või häirisid ...
  teema: Telefoni ekraanipildi ületoomine arvuti kuvarile
Overkilla

vastuseid: 25
vaadatud: 8129

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2024 12:09:07   pealkiri: Telefoni ekraanipildi ületoomine arvuti kuvarile
Scrcpy on väga hea pildi duubeldamiseks arvutisse, aga nõuab luba - üle USB (lihtne) või wifi.
Ma ise tegin pimedal telefonil kõik käsud häälega - OK Google, open settings jne, allow talkback ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2024 19:47:27   pealkiri: STALKER 2
, piralehtedel on see 1.1 patch 60mb suur ehk läbi Steami (ma eeldan) et tiridki kogu mängu uuesti. Tore süsteem ikka.Sellele eelmisele 110GB lisati nüüd 8GB otsa, sikutab jälle.
Lapid ja paran ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.12.2024 12:37:42   pealkiri: STALKER 2
, piralehtedel on see 1.1 patch 60mb suur ehk läbi Steami (ma eeldan) et tiridki kogu mängu uuesti. Tore süsteem ikka.


Testisin ka korraks seda 1.1 parandust - mäng palju tummisem tundub, kog ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2024 12:20:43   pealkiri: STALKER 2
Paar tundi proovisin ja lasin maha, proovime kuskil 6 kuu pärast uuesti? :roll: Muidu õhustik on tore, aga mäng liiga katki, et mängida. :-|48min tagasi tuli uus parandus välja, mida nad uuesti ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2024 14:14:58   pealkiri: STALKER 2
Kui keset lahingut vaja relv ära visata ja seljakotist uus võtta, siis kas on lihtsam moodus kui i tähega seljakotis lohistada neid ja uimerdada kola hunnikus?
Parandus 1.04 juba tulekul - mul sen ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2024 12:43:41   pealkiri: STALKER 2
65 tundi mängitud. Üldiselt väga lahe ja immersive mäng. Küll aga see kaalu asi on endiselt kohutav. Et 150 carry weight modi panin peale ikka.
Väga huvitav probleem, juba clear skys tulid nee ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2024 11:57:36   pealkiri: STALKER 2
Siin saab annetuse eest erilist Stalker kama:

https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/1h547zl/scar_from_stalker_2_has_a_message_for_you/

https://stalker.azov.one/en
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2024 21:30:11   pealkiri: STALKER 2
Ju tegelikult on nii mõeldud jah, et vaikselt kogud raha ja parendad/arendad oma relvasid jne...aga pole ka ime, et see tundub mängijatele ajuvaba kui kohe alguses hüppavad kaela igasugused kollid ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2024 16:56:12   pealkiri: STALKER 2
Ma jätan selle mängu veel küpsema ju saab siis kunagi uuesti nullist alustadaPraegu jah püstol on parim relv - saab reaalselt sihtida, kasutada, kiire salve vahetus. Kuplilasuga kohe vaenlane maha
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2024 19:37:25   pealkiri: STALKER 2
Esimene parandus teel, QA juba tehtud: https://steamdb.info/app/1643320/depots/
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2024 18:19:28   pealkiri: STALKER 2
Isiklikult pole mingieid performance probleeme olnud, jookseb 3440x1440 peal kõik maxed Quality DLSSiga umbes 100 peal, ilma framegenita. Aga jah sitasti on asi optimiseeritud küll, arvestades perf ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2024 14:38:20   pealkiri: STALKER 2
oled sa kindel et see 20. novembri hommikul sul ilusti e-maili peal ka on ?
varasem kogemus näitab, et kuni nädal hiljem võid selle koodi alles saada
Haha, täpselt nii: 20. nov vaikus. Hakkasin ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2024 18:03:53   pealkiri: STALKER 2
Homme kell 18:00 siis ametlik väljalase:
https://clan.cloudflare.steamstatic.com/images//40721482/e23c362252c5bd44e2b354bc0d1981145592210d.jpg
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2024 19:00:28   pealkiri: STALKER 2

oled sa kindel et see 20. novembri hommikul sul ilusti e-maili peal ka on ?
varasem kogemus näitab, et kuni nädal hiljem võid selle koodi alles saadaHeh, ma loodan, et selle aasta jooksul leian ...
  teema: STALKER 2
Overkilla

vastuseid: 886
vaadatud: 183184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2024 17:56:41   pealkiri: STALKER 2
done and done , tuleb tegus nv loodan :)

https://www.upload.ee/thumb/17385785/st.jpgEeltellimus?

Ma vaatan hinnad imelikud Eesti netipoes.
https://www.upload.ee/thumb/17388671/stalk.png
  teema: OT: Lauaarvutite Komplekteerimine , Upgrade, Remont, Delidding
Overkilla

vastuseid: 38
vaadatud: 46799

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 15.10.2024 13:29:17   pealkiri: Lauaarvutite Komplekteerimine , Upgrade, Remont, Delidding
Huvi oleks delid 5800X, temp pidevalt 80c, kuigi AIO. Kas siis läheb sisse uus pasta ja kate peale?
  teema: -Watercooling-
Overkilla

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729873

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 26.09.2024 15:02:08   pealkiri: -Watercooling-
, Kui tellida ei viitsi siis külasta mõnda arvutiparandust. Küsi sealt, tee diili. Kord ostsin poldi viieka eest ja sai kokku panna :DKah hea mõte. Samas tellisin, ootan nüüd 12 päeva, hetkel r ...
  teema: -Watercooling-
Overkilla

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729873

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 24.09.2024 18:25:27   pealkiri: -Watercooling-
Nagu siin teemas enne mainitud, imelik mõõt, UNC 6-32 x 32mm polte vaja vesijahutuse jaoks (nö kruvid) - kas need ainult tellimise peale või kuskilt saab ka letist?
  teema: Kommenteerimine: M4REK
Overkilla

vastuseid: 100
vaadatud: 8410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2024 22:17:29   pealkiri: GPU
Ostetud GPU, kõik kombes.
  teema: Heroes of Might and Magic: Olden Era
Overkilla

vastuseid: 76
vaadatud: 12671

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2024 14:28:37   pealkiri: Heroes of Might and Magic: Olden Era
Ma ühtegi kuupäeva ei näinud, et millal oleks eeldatav riliiss.
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 26.09.2023 13:49:51   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Kui Sul seal Windowsi masinas on tulemüür traditsiooniliselt välja lülitatud, siis lülita see sisse ja tee siseneva 1194 pordi peale reegel, kus on lubatud ainult Eesti vahemikud (
Läksin hetke ...
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 22.09.2023 14:12:37   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Tänud kaasa mõtlemast. HyperV ei hakka seadistama ajakulu tõttu, seepärast pigem plaan väline seade võtta, vaatasin hetkel natuke alla 1000eur seadmeid, kuigi jah Cisco ka 17k - enamus sellest v ...
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 22.09.2023 11:50:50   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Ma eelpool uurisin ka, et milline seade sobiks. Cisco tulemüür? Paneks sinna vahele ja saaks päris töötava lahenduse.
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.09.2023 21:53:30   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Kas kliendid on väljamaalt või kohalikud ning kas botid on väljamaalt või kohalikud? Ehk saad whitelistida sobivad IP-vahemikud ja teised kõik saadetakse juba eos pikalt.Kliendid kohalikud, aga i ...
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.09.2023 21:04:08   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
kuidas sul praegu see openvpn on? mingi võrguseade on sul seal ju? openvpn i serverit oskab asus mis nad olid, rt660/680 ja ilmselt ka järglased teha.

mul ühes kohas oli 660rt vms ja openvpn ...
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.09.2023 18:30:29   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Need head vastused, aga server jooksutab Windowsi. Andmebaasi jaoks vaja.
Pordi vahetus oli mul endal ka mõte, vähemasti mõnede pahalaste vastu töötab, kuhugi 45678 peale kolida.

Hetkel kaalu ...
  teema: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Overkilla

vastuseid: 28
vaadatud: 17807

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.09.2023 17:44:42   pealkiri: OpenVPN kaitsmine robotite vastu
Väike OpenVPN server tiksub, hoiab andmebaasi ja jagab 5-6 kliendiga. Küll tulevad robotid pidevalt seda porti torkima ja OpenVPN teatab: client limit (20) reached.
Telia ruuteris otse suunamine p ...
  teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
Overkilla

vastuseid: 8253
vaadatud: 1450244

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.06.2023 21:26:23   pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104)
  teema: Arvuti ei lähe tööle peale gpu vahetust
Overkilla

vastuseid: 16
vaadatud: 9636

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.05.2023 13:05:48   pealkiri: Arvuti ei lähe tööle peale gpu vahetust
Proovin täna arvuti nullist kokku panna ja cpu re-seatida. Äkki aitab see.
Kui ikkagi voolu arvuti üles ei võta, asendan emaplaadi või viin remonti.

Aitäh teile nõuannete eest!
Tavaliselt ...
  teema: OnePlus 7/7 Pro/7T
Overkilla

vastuseid: 324
vaadatud: 112034

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.12.2022 07:06:21   pealkiri: OnePlus 7/7 Pro/7T
Kuidas.oneplus 7 omanikel akuga kogemus ? Ostsin 2,5a tagasi ja vist aku hakkab surema.
https://www.upload.ee/thumb/13728666/Screenshot_20211219-155732.jpg
Mul oli ka koguaeg aku tühjenemise jama ...
  teema: HDMI to female USBc & 3.1
Overkilla

vastuseid: 8
vaadatud: 4369

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.12.2022 02:42:15   pealkiri: HDMI to female USBc & 3.1
Vanemast uuemaks ei saa
  teema: Kommenteerimine: oomen
Overkilla

vastuseid: 138
vaadatud: 38839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2022 16:34:07   pealkiri: Telefon
Müüsin telefoni, kõik kombes
  teema: OnePlus 9 seeria arutelu
Overkilla

vastuseid: 39
vaadatud: 16866

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.09.2022 16:57:28   pealkiri: OnePlus 9 seeria arutelu
Viimase pisikese uuendusega see nädal kadus VoWifi ära, kõik kõned üle 4G nüüd. Kellelgi veel sama asi?
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.05.2022 12:38:41   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Ma lasin uuesti Lolmineril kalibreerida topelt kaevandamist, nüüd õige voolutarve ja ka kiirus teisel mündil topelt. LHR avamine 100% andis ikkagi mõlemale mündile kiirust juurde, ETH 20%, TON 7 ...
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.05.2022 01:18:37   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Win, 512.15 ainult sellega töötab. Seina ei jälgi, GPU-Z järgi.
Pikem arutelu ja ka voolutarve identne tavalise non-LHR kaardiga: https://www.youtube.com/watch?v=LgAr4Erm_4o
  teema: OnePlus 9 seeria arutelu
Overkilla

vastuseid: 39
vaadatud: 16866

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.05.2022 01:15:17   pealkiri: OnePlus 9 seeria arutelu
Android 12 kohta veel kommentaare? Et kas tasub nüüd proovida.
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 14.05.2022 01:04:48   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
lolMiner 1.50 public beta Pre-release


100% LHR unlock for all LHR affected algorithms on LHR v1 and v2 GPUs

https://github.com/Lolliedieb/lolMiner-releases/releases/tag/1.50_beta

Kommentaar ...
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 26.03.2022 14:04:14   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
https://github.com/Lolliedieb/lolMiner-releases/releases
Uus Lolminer jälle väljas, suurendatud jõudlust, nende jutu järgi parim turul. Hetkel vaid Linuxi versioon.
  teema: Kommenteerimine: Tanel
Overkilla

vastuseid: 464
vaadatud: 475956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2022 11:34:01   pealkiri: Võtab sõna
Väga muhe tegelane, võtab sõna ja ütleb
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 26.02.2022 12:14:58   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab.
lolmineri versiooni allapoole toomine aitas tõepoolest.
Tänud jär ...
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 25.02.2022 15:42:32   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Keegi kiire juba proovinud?



https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/sy1hu3/unlocked_rtx_lhr_cards/
Github account was created on 18/02/2022;

1. The way they're releasing it seems desi ...
  teema: TTJA keelab Vene kanalite edastamise 24 tunni jooksul
Overkilla

vastuseid: 43
vaadatud: 16837

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 25.02.2022 11:53:33   pealkiri: TTJA keelab Vene kanalite edastamise 24 tunni jooksul
, Pronks on ajalugu, uus põlvkond on peal.
Venelastega suhtlen peaaegu igapäevaselt, normaalsed inimesed. Ei üldista.
Täpselt nii on, enamus inimesi sealpool piiri on toredad ja tahavad rahumeel ...
  teema: Kommenteerimine: reints
Overkilla

vastuseid: 220
vaadatud: 78047

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2022 11:27:20   pealkiri: Veidi termokama
Müüdud veidi termopatju, kasutaja asjalik ja koostöövalmis. Tegin ise küll prohmaka vale majaga, aga õnneks tema jalad päästsid.
  teema: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Overkilla

vastuseid: 4401
vaadatud: 969986

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 22.02.2022 11:23:05   pealkiri: Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting)
Keegi kiire juba proovinud?



Kõik taandub lõpuks suuresti voolutarbele. Kui selle modimisega hakkavad LHR kaardid käituma oma voolutarbelt nagu nonLHRid, siis on tänuväärt ( oleneb, kas mi ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.